Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Милан
Форумът на Привържениците на Интер в България > Футбол Свят > Италия > Serie A
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83
N E R A Z Z U R R O
Свелтьо яко ги подкара biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif . cheers1.gif
niki.st
http://forum.calcio-bulgaria.com/index.php?act=idx
Регвайте се,не трябва да изоставаме
SvetJlio
Не се регистрирвайте, само нерви ще cи образувате smile.gif
radiinter
Ако някой иска да коментира въпросния форум да го прави в темата за него http://forum.inter-bulgaria.com/index.php?...amp;#entry81766
inter_fen
И аз се регистрирах,да знаете AdmiralO съм аз biggrin.gif
Campione!
Свелтьо леко груб :DDDD
radiinter





Как ли се чувстват мердите гледайки тези снимки?
tutto_inter
Non Kaka , Non Party laugh.gif laugh.gif
INTERМilano
супер - szyd-milan.gif много му ходи екипа allright.gif laugh.gif
interboy
Бялото по му отива,ама как се е загащил до ушите biggrin.gif
inter_fen
Цитат(interboy @ Jul 1 2009, 12:25 AM) *
Бялото по му отива,ама как се е загащил до ушите biggrin.gif



Страничните ефекти от престоя му в Милан започват да се появяват 594651_orig.gif
Campione!
Загащил се 2 педи над пъпа ебати сухия biggrin.gif
N E R A Z Z U R R O
Оставете Кака, на Зеедорф шортите му са по-дълги от тениската...
Nikolov
Хах тея този сезон незнам какво ще праят след като Кака и Малдини ги няма szyd-milan.gif
SvetJlio
Испанският вестник “Ел Паис” публикува днес доста коментираните в последно време снимки на Антонело Западу от купон, организиран от италианския премиер Силвио Берлускони във вилата му на остров Сардиния. Гост на Берлускони там е бил и бившият чешки премиер Мирек Тополанек.
На публикуваните снимки се виждат Берлускони, няколко оскъдно облечени момичета и някой и друг неидентифициран гост.

Лицата на хората на снимките са скрити по решение на фотографа освен лицето на Берлускони.
Берлускони си извоюва конфискация на снимките му в компанията на 18-годишната Ноеми.

Забавленията на Берлускони на остров Сардиния, на които той довежда и петнадесетина красавици, са главна тема за италианските и за световните медии. Установено е, че за своите частни забави той е довеждал за сметка на държавата със служебен самолет многобройните гости, пише "Блиц".





interboy
Дейба и дъртия пергиш dieinbin.gif
Nikolov
06 юли 2009 | 14:25
Тифозите на Милан протестират срещу шефовете на първата тренировка

Над 200 тифози на Милан се събраха пред централния вход на клубната база "Миланело" часове преди първата тренировка на тима за сезон 2009/2010 година, за да изразят недоволството си от ръководството на клуба. Те запалиха факли и опънаха плакати срещу шефовете си. "Извадете милионите", " Преди да обещаваш: мисли за Милан, а не за личните си интереси". Тифозите скандираха "Срамота, срамота...".

Причините са ясни. Продажбата на Кака в Реал Мадрид, както и никакви трансфери през лятото. "Ние сме тук, за да поздравим играчите. Не със сигурност заради шефовете, които продължават да ни демонстрират липса на уважение и яснота. Вижда се ,че Милан не е в състояние да инвестира. Миналата година задържаха Рино Гатузо, като му обещаха, че ще направят силен тим, после твърдяха на всякъде, че Кака е непродаваем", коментира един от шефовете на "Курва Суд" Джанкарло Капели - Барона.

Поради протеста на феновете има засилена охрана пред входа на базата Миланело. "Прекалено е с тази охрана. Все едно сме в затвора", коментира Капели пред медиите на Апенините.

Милан започва тренировки в 18,30 часа. Алесандро Неста, Дженаро Гатузо, Роналдиньо още от снощи са в базата, както и новият треньор Леонардо. В момента футболистите преминават медицински тестове.

www.sportal.bg
INTERМilano
нещастници szyd-milan.gif dieinbin.gif 138148_orig.gif


s_inter.gif
Perugino
Днес взехме Огучи Ониеву със свободен трансфер.
Запознатите с играча и качествата му, ще разберат отлично колко изгодна е тази сделка за нас.
Scofield
Цитат
Милан привлече 95-килограмов американски национал


За тези качества ли става дума?
SvetJlio
Цитат(Perugino @ Jul 7 2009, 03:00 PM) *
Днес взехме Огучи Ониеву със свободен трансфер.
Запознатите с играча и качествата му, ще разберат отлично колко изгодна е тази сделка за нас.

Имахте 1 играч - Кака и го продадохте. Ще бъдеш ли така добра да ми кажеш, какво очакваш от твоят Милан през новият сезон? Миналата година ми каза, че ще ставате шампиони, а тази ?
Perugino
Цитат(SvetJlio @ Jul 7 2009, 07:17 PM) *
Имахте 1 играч - Кака и го продадохте. Ще бъдеш ли така добра да ми кажеш, какво очакваш от твоят Милан през новият сезон? Миналата година ми каза, че ще ставате шампиони, а тази ?


Естествено, че ще "бъда така добра" да ти кажа. laugh.gif

И тази година борба за титлата и ШЛ (нашия турнир). Други алтернативи няма пред нас.
С новият си млад треньор сме способни да изненадаме всички Вас точно сега, когато очаквате да затънем след напускането на Рикардо в посока Мадрид. Все пак след 2006 г. и напускането на Шевченко се очакваше същото, а Ние не само, че не затънахме ами спечелихме и ШЛ. Подмладяваме отбора си, не с гръмки трансфери, а с млади и талантливи момчета, при това все италианци. Това ме радва най-много след промените при нас.
Имаме нов треньор, нов капитан, нови млади момчета и кой знае нов МИЛАН, който на есен може да учуди доста привърженици на футбола.
Новото начало е добър знак. В това вярвам и аз.
interboy
Цитат(Perugino @ Jul 7 2009, 07:46 PM) *
Подмладяваме отбора си

Еми време ви беше smile.gif
Съзирам в думите ти голяма надежда, но все пак не се надявай на много....блаженни са вярващите smile.gif
Nikolov
Според мен сте си същия батак какъвто си бяхте и досега .
BIZZARE
Перушинке не знам откъде идва тоя оптимизъм в тебе. С оглед на трансферите Милан не само, че продаде най-качествения си футболист - сърцето и душата на отбора през последните 5 години, но и освен това до сега не са привлекли нито едно доказано класно ново попълнение. Потенциала на Милан е много по-малък отколкото беше миналия сезон и ще е чудо Милан да се бори за титлата този сезон. Очаквам тая година Интер и Юве да се борят за титлата, а Милан, Наполи, Фиорентина и Рома за местата даващи участие в ШЛ...

п.с. Честито за рекорда на Федерер, въпреки че той нямаше да се осъществи ако Надал не беше контузен allright.gif
radiinter
Ако всичко в Милан беше толкова розово колкото и се иска на Ирина едва ли щеше да има протести на феновете на първата им тренировка.

Perugino
Цитат(interboy @ Jul 7 2009, 08:02 PM) *
Еми време ви беше smile.gif
Съзирам в думите ти голяма надежда, но все пак не се надявай на много....блаженни са вярващите smile.gif



Цитат(BIZZARE @ Jul 7 2009, 08:12 PM) *
Перушинке не знам откъде идва тоя оптимизъм в тебе. С оглед на трансферите Милан не само, че продаде най-качествения си футболист - сърцето и душата на отбора през последните 5 години, но и освен това до сега не са привлекли нито едно доказано класно ново попълнение. Потенциала на Милан е много по-малък отколкото беше миналия сезон и ще е чудо Милан да се бори за титлата този сезон. Очаквам тая година Интер и Юве да се борят за титлата, а Милан, Наполи, Фиорентина и Рома за местата даващи участие в ШЛ...

п.с. Честито за рекорда на Федерер, въпреки че той нямаше да се осъществи ако Надал не беше контузен allright.gif



Цитат(radiinter @ Jul 7 2009, 08:36 PM) *
Ако всичко в Милан беше толкова розово колкото и се иска на Ирина едва ли щеше да има протести на феновете на първата им тренировка.



Вие нали не мислите, че ще напиша във вашият форум колко лоша е политиката на ръководството ни? Аз каквото мисля за ситуацията около отбора ни го казвам 1:1 във нашият форум и съм убедена, че някой хора от този форум са добре запознати с това, което пиша там.
Истината за МИЛАН и сама я виждам, но никога не бих критикувала отбора и ръководството си сред Вас. По скоро отбивам номера, с някое друго изречение, колкото да ви отговоря на питанията.
И да вярвам в МИЛАН !!! Ако не вярвах, едва ли бих се нарекла истински фен на този голям и знаменит клуб, но не мога да си затварям очите пред грешните ходове на ръководството ни и да им ръкопляскам, като и сама виждам, че последните няколко сезона не успяваме да спечелим нищо, нито сме равностойни в борбата за Скудетото.

П.П. BIZZARE, мерси за поздрава отправен към мен, като привърженик на Най-великият тенисист на нашето време. Оставете го този Надал на мира, много надежди му възлагахте, но той не ги оправда (за сега). Да и сега ще кажете - той има контузия, ами да - има, природата си иска нейното, той не е робот и рано или късно това щеше да стане. Федерер доказа, че и на 28 години печели, и ще печели титли от Шлема, нека Надал и компания се замислят и съсредоточат силите си само в определени турнири. Дори да бе на финал в неделя с Федерер, не съм сигурна, че испанеца би победил както стори това през изминалият сезон. Така, че изобщо не отдавам тази рекорда 15 титла само на факта, че Надал бе контузен, просто Федерер си върна трона и доказа, че е Кралят на тревата.
Boy_San77
Ако питаш мен, въпреки че не ме питаш, Берлускони ви закопава с всеки изминал ден, не му се дават пари и го боли оная работа за вас феновете или за отбора му, това си е простата истина, този човек трябва на всяка цена да продаде Милан, иначе посоката е една - надолу...
Perugino
Цитат(Boy_San77 @ Jul 8 2009, 10:34 AM) *
Ако питаш мен, въпреки че не ме питаш


Интересно е това, което си написал и в момента ме караш да се усмихвам широко, и от сърце.
В никакъв случай това не е подигравка и ще приема това, което си написал до мен. Отделен въпрос е вече до колко си прав за това, че Берлускони ни "дърпа надолу и не иска да дава пари".
Запазвам си правото да не се съглася с теб, а и имам доста различно виждане за истинската ситуацията в клуба ни...
Boy_San77
Цитат(Perugino @ Jul 8 2009, 06:53 PM) *
Интересно е това, което си написал и в момента ме караш да се усмихвам широко, и от сърце.
В никакъв случай това не е подигравка и ще приема това, което си написал до мен. Отделен въпрос е вече до колко си прав за това, че Берлускони ни "дърпа надолу и не иска да дава пари".
Запазвам си правото да не се съглася с теб, а и имам доста различно виждане за истинската ситуацията в клуба ни...

Ами нали такъв е изразът "ако питаш мен", а реших че едва ли те интересува всяко мнение, защото на мен ако седне някой да ми обеснява какъв е Морати, едва ли ще го слушам... smile.gif И аз не знам дали съм прав, просто Берлускони никога не ми е харесвал като личност, нито като премиер на Италия, нито като собственик на Милан, има нещо много корумпирано в погледа му, а изказванията са му винаги не на място, мисля че той клони повече към тоя сорт собственици, които гледат нещо да изкярят от цялата работа или от някоя друга далавера... ама може и да греша, ето поради тези причини казах че според мен ви дърпа надолу...
Perugino
Цитат(Boy_San77 @ Jul 8 2009, 07:51 PM) *
... реших че едва ли те интересува всяко мнение, защото на мен ако седне някой да ми обеснява какъв е Морати, едва ли ще го слушам... smile.gif


Същото е и с мен що се отнася до Берлускони. За това и не надавам много ухо.
На ясно съм, че не е "света вода ненапита", нито че може да постигне толкова много в живота, само благодарение на "усърдие, труд и постоянство", но гледам да разграничавам Бизнесмена Берлускони от Президента на МИЛАН Берлускони. Този сезон обаче и аз не мога да намеря логично обяснение сама за себе си какво по дяволите става с отбора ни, и защо тази финансова криза ни се отразява толкова силно, след като имаме за собственик един от най-богатите хора в Европа?!?
Анализирам сама за себе си ситуацията около отбора след приключването на сезона, и съм доста разочарована от действията на Берлускони и Галиани... За това и в момента не им вярвам особено много и не мога да ги аплодирам.
Boy_San77
Берлускони: Милан е по-добър от Интер
13 юли 2009 | 00:59 | Агенция "Фокус"
Милано. Президентът на Милан Силвио Берлускони заяви, че тимът му превъзхожда градския съперник и шампион на страната Интер, съобщава „Медиасет”.
„Интер са силни физически, но ние имаме повече класа”, сподели италианският премиер. „Кларенс Зеедорф, Андреа Пирло, Роналдиньо и Алешандре Пато просто нямат равни в Италия. Трябва само да излизаме и да се забавляваме на терена. С малки тактически промени можем да играем великолепен футбол.”

О Боже мой, като че ли Естебан Камбиасо, Хавиер Санети, Майкон, Ибрахимович и Балотели имат равни в Италия, повече класа, тоя слуша ли се въобще, къде я видя тая класа... hammer.gif
C-Murder
Цитат(Boy_San77 @ Jul 13 2009, 04:08 PM) *
Берлускони: Милан е по-добър от Интер
13 юли 2009 | 00:59 | Агенция "Фокус"
Милано. Президентът на Милан Силвио Берлускони заяви, че тимът му превъзхожда градския съперник и шампион на страната Интер, съобщава „Медиасет”.
„Интер са силни физически, но ние имаме повече класа”, сподели италианският премиер. „Кларенс Зеедорф, Андреа Пирло, Роналдиньо и Алешандре Пато просто нямат равни в Италия. Трябва само да излизаме и да се забавляваме на терена. С малки тактически промени можем да играем великолепен футбол.”

О Боже мой, като че ли Естебан Камбиасо, Хавиер Санети, Майкон, Ибрахимович и Балотели имат равни в Италия, повече класа, тоя слуша ли се въобще, къде я видя тая класа... hammer.gif


Да добавя само и Жулио Сезар..
Калач, Абиати и Дида и тримата да се наредят заедно на вратата, пак ще хванат по-малко топки smile.gif
Álvaro Recoba
Милан - 594651_orig.gif
Zanetti
Ако не бяха ''съдийските грешки'' в полза на Милан в момента, те трябваше да продадат и Пато, за да може да покрият и тази година загубите от неучастие в ШЛ. Забележете само, колко дузпи им бяха отсъдени. А този Берлускони взе 2-ма ирачи със свободен трансфер и вече нямат пипане. Смешници, само като им чуя името и ми става лошо и започвам да се дразня.
Nikolov
Адриано може да премине в Милан

Коментари (0) Чат 15 юли 2009 | 23:16

Бразилският нападател Адриано демонстрира все по-добра форма с екипа на Фламенго, което веднага породи слухове, че може отново да се завърне в Европа. Личният мениджър на бившия нападател на Интер не отрече подобна възможност, като сподели и една интересна подробност - в контракта на Императора няма клауза, която да му забранява в бъдеще да подпише с градския съперник на "нерадзурите" Милан.

"Адриано се чувства отлично, свалил е килограми и играе добре. Възможно е да премине в отбор от Италия или Испания. Хипотетично МИлан също е опция, защото той уважава този клуб, а и в договора му не съществува клауза, която да пречи на подобен трансфер", заяви Жилмар Риналди.

В Бразилия коментират, че изказването на импресариото на Адриано е добре премерен ход, целящ да засили интереса на европейските колоси към неговия клиент. Очаква се обаче таранът да остане в Бразилия до края на тамошното първенство и да потърси завръщане на Стария континент чак през зимата.

www.sportal.bg
INTERMINATOR
Малко да се посмеем,отново има новини от манежа:

Севиля се изсмя на Милан

Президентът на Севиля Хосе Мариа дел Нидо иронизира направената от Милан оферта за Луиш Фабиано, която бързо беше отхвърлена. "Предложението им беше сякаш искаха да купят играч от дублиращия ни отбор", шеговито заяви босът на андалуския клуб, цитиран от ЕФЕ. "Милан няма пари за Фабиано. На този етап Луиш е наш футболист и ще поднови тренировки на 21 юли", сподели Дел Нидо.

"Подновихме договора на Фабиано преди два месеца и има още две години споразумение с нас. Ние обаче сме готови да обсъждаме оферта", призна готовността си шефът на "Санчес Писхуан". Дел Нидо разкри, че бранителят на Малага Хесус Гамес вече е играч на Севиля с договор за четири години.

sportal.bg

Много добре,ако този трансфер пропадне!Фабиано е супер нападател и ми харесва - ще е радостно ако не премине в сганта!
THE_GAME
Доколкото аз чух, офертата им е била 11 милиона евро или нещо от сорта! unsure.gif Ако е верно, наистина е смехотворно. laugh.gif
Perugino
Цитат(THE_GAME @ Jul 16 2009, 01:30 AM) *
Доколкото аз чух, офертата им е била 11 милиона евро или нещо от сорта! unsure.gif Ако е верно, наистина е смехотворно. laugh.gif


Ама много е интересно къде ги чуваш тези неща? Ако има нещо винаги ти казвам, какво надаваш ухо на слухове от СпИртал и разни "достоверни" български сайтове.
kinterista
QUOTE(Perugino @ Jul 16 2009, 08:00 PM) *
Ама много е интересно къде ги чуваш тези неща? Ако има нещо винаги ти казвам, какво надаваш ухо на слухове от СпИртал и разни "достоверни" български сайтове.

Миличка,нищо лично!Всеки има право на избор. Само една вечер с мен обаче , ще те накара да забравиш това име "Мухлан" завинаги. Ще разбереш,че си сгрешила в избор си,аз за това съм тук,да те поправя!Лека Вечер!
radiinter
хахахахаха защо точно вечер бе кинтерист biggrin.gif .Какви са ти творческите планове спрямо Ирина?
kinterista
QUOTE(radiinter @ Jul 16 2009, 08:47 PM) *
хахахахаха защо точно вечер бе кинтерист biggrin.gif .Какви са ти творческите планове спрямо Ирина?

Какви да са? Винаги съм искал да споделя една нощ с фенка на Милан. Това ще е сбъдната мечта.Тя ще отказва,аз ще я наказвам! Накрая,отговора ще е ясен,няма да е същата,както преди. Дали ще смени отбора незнам,ама аз ще съм джентълмен с нея.Просто ще и покажа истината и пътят във живота!
interboy
Цитат(kinterista @ Jul 16 2009, 09:14 PM) *
Какви да са? Винаги съм искал да споделя една нощ с фенка на Милан. Това ще е сбъдната мечта.Тя ще отказва,аз ще я наказвам! Накрая,отговора ще е ясен,няма да е същата,както преди. Дали ще смени отбора незнам,ама аз ще съм джентълмен с нея.Просто ще и покажа истината и пътят във живота!

Днес kinterista е във вихара си biggrin.gif
Това ще да е заради новите попълнения smile.gif
Продължавай в същия дух, с твоите коментари форума е друг s_inter.gif
N E R A Z Z U R R O
Цитат(kinterista @ Jul 16 2009, 09:14 PM) *
Това ще е сбъдната мечта.Тя ще отказва,аз ще я наказвам!

Т'ва ме разби. rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif
kinterista
QUOTE(interboy @ Jul 16 2009, 09:29 PM) *
Днес kinterista е във вихара си biggrin.gif
Това ще да е заради новите попълнения smile.gif
Продължавай в същия дух, с твоите коментари форума е друг s_inter.gif

Thank you!
tutto_inter
Цитат(kinterista @ Jul 16 2009, 08:41 PM) *
Миличка,нищо лично!Всеки има право на избор. Само една вечер с мен обаче , ще те накара да забравиш това име "Мухлан" завинаги. Ще разбереш,че си сгрешила в избор си,аз за това съм тук,да те поправя!Лека Вечер!

Ше бара ИнтеристкиО шпек ... ще вкараш 3-ка laugh.gif laugh.gif
iffaylo
Хич не ме ЕБЕ ситуацията у Милан.Да си виреят там амебите.
SvetJlio
http://www.vbox7.com/play:769fc99d
kinterista
Иринче,къде отиде мила моя? Ела да споделиш какво става с Мухлан и новият треньор без пари Леонардо? Тупат ви като бръшнян чувал,кажи какво става? Така ли ще я карате? Вчера четох , че корумпираният ви шеф е забранил на мениджърите ви да купуват стари играчи. Че вие се сетихте ве! Изкупихте ФК "Пенсионер" на Европа на килограм,сега младо търсите.
Да не си помислиш,че се заяждам,няма такова нещо,има само малка ирония в думите ми,нормално е,аз съм интерист!

Гледах снощи Байерн - Милан. Брей,то голям ужас стана на терена по едно време. Някой хора в черно-червено изобщо не знаеха какво да правят? Ходеха като глухи прасенца в царевица. Ама аз не искам Милан да го гледам такъв. Искам да се стегнат,не ми се играе с умрели коне,те умрелите коне не ритат. Незнам ще се активизирате ли на пазара,ама го направете и то скоро,защото номера със "Ние не бяхме силни на трансферния пазар и за това ни бият" няма да върви. Този път и реферите 20 дузпи да дадат може и да изпаднете. Миналата година рязко се бяхте засилили към опасната зона.Стягайте се муленца,моите уважения ама сте трагична гледка. Искам конкурентен Милан,един Милан със силни играчи и малко по-вярна публика. Като излезете срещу шампиона,да имате малко капацитет да играете срещу него. Сега с тези динозаври дето ги взехме( Милито и Ето'о) отзад ще ви е много трудно. Това младото бразилче което купихте( Силва) дали ще отреагирва навреме? Милито ще го разтяга на линията като локум в цигански квартал. Оптимизирайте се има време,взехте кинти за Какичката,купете нещо де. Така ще вдигнете и нивото на калчото,не бъдете егоисти.

И програмата е наистина заинтригуваща.Още във вторият кръг ще мерим сили. Вече чакам 30-ти август като печалба от тотото! ТОВА Е МАЧА ! Тази година е много важна за нас,гоним 18-а титла. Тази титла съм я чакал от ......................ехееееееееееееееееее! Много фундаментален отенък ще остави в Милано тя. В историята ще пише с големи букви кой е вече втори по-титли в Италия! А допреди няколко години,някой хора ме питаха"Кога ще ни стигнете титлите"? . Еми ето,аз чаках , но сега ми се връща.

Пожелавам ви успех през новият сезон! На нас два пъти повече!
Айде със здраве!
xlapety
Милан Един от Най-слабите отбори в Европа хаах имам чуството ако играят с Левски на герена един X си завъртат толко са смешни грешно е да си фен на такъв отбор :s
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.