Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Милан
Форумът на Привържениците на Интер в България > Футбол Свят > Италия > Serie A
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83
Xs7yLe
Еми то е по-вероятно да паднат от небето пред тебе , отколкото Мулан да вземат Скудетото тази година smile.gif
vencislav zaneti
Цитат(Cruz @ Aug 11 2009, 08:20 AM) *
Пред телевизора за приятеля Карло
10.08.2009 11:39
Винаги ми е било интересно как един цял отбор гледа футболен мач. Но едва ли някога ще разбера. Вчера футболистите на Милан най-вероятно не са пропуснали да видят официалния дебют на Карло Анчелоти начело на Челси. Бившият треньор на росонерите стартира с победа с дузпи над Манчестър Юнайтед за Къмюнити Шийлд. Ако тайните служби бяха сложили "бръмбар" в стаята с телевизора на Миланело, може би записът щеше да изглежда така:

Кадър на Анчелоти от близък план.
Амброзини: Напълнял е!
Зеедорф: Заради сивата риза е. Нашата черна го правеше по-слаб.
Готвачът на Миланело: Тук при нас се хапва по-добре.
Антонини: Каква страст има на този Уембли!
Фавали: Това е новият Уембли. Старият го разрушиха. Той бе построен през 1923 г.
Бориело: Ти беше ли там?
Манчестър Юнайтед открива резултата чрез Нани.
Дида: Видяхте ли каква грешка на Чех? А пък Анчелоти ме обвиняваше мен...
Неста: И нас също.
Евра центрира.
Леонардо: Как хубаво работят тези крила!
Гатузо: Гледай, Диньо! Гледай, как тича и се бори този Руни.
Роналдиньо мълчи.
Индзаги: Трудно е. Карло вече няма нападател като мен, който да му печели купите.
Центриране на Ашли Коул.
Леонардо: Как хубаво работят тези крила!
Карвальо изравнява резултата за Челси.
Сторари: Добре че португалците дето вкарват голове не играят в Бенфика...
Лампард прави 2:1 за Челси, докато Евра лежи на тревата.
Абате: Това не е честно. Ако бях аз, щях да пратя топката в аут.
Другите го гледат лошо.
Абате: Шегувах се...
Центриране на Босингва.
Леонардо: Как хубаво работят тези крила!
Галиани: Стига, Лео! Разбрах, че искаш да ти купим футболисти по крилата.
Руни изравнява за 2:2 в последната минута.
Берлускони: Обяснявах му аз на Карло, че не знае как да удържи аванса си в последните минути.
Чех спасява две дузпи.
Неста към Дида: Видя ли го Чех?
Челси печели. Анчелоти прегръща Бруно де Микелис - бившия психолог на Милан.
Всички в хор: Браво Мистер! Първа титла.
Галиани към Леонардо: Спокойно, Лео, и ти ще спечелиш някога.
Тери, капитанът на Челси, прегръща Къмюнити Шийлд.
Гатузо: Помисли си, Андреа, можеше това да си ти.
Пирло: Млъквай!
Леонардо към Галиани: Имаме ли и друг психолог?

източник: http://milan.gol.bg/article.php?id=60787&st=10
яко смех !!!



roflcopter biggrin.gif
SHeki
В ПОНЕДЕЛНИК МИЛАН ЩЕ ОБЯВИ ФАБРЕГАС ЗА СВОЙ ИГРАЧ
В понеделник ръководството на Милан ще обяви трансфера на испанския полузащитник на Арсенал Сеск Фабрегас, съобщава UnoNotizie.it.

Според информацията, преминаването на звездата ще струва на „росонерите” между 30 и 35 милиона евро. Ако сделката се осъществи, Милан ще позволи на Андреа Пирло да подпише с Челси.

На няколко пъти мениджърът на Арсенал Арсен Венгер даде да се разбере, че Фабрегас няма да напусне „топчиите” през лятото, но изглежда парите в случая са си казали тежката дума.

Сериозен интерес през последните месеци към полузащитника имаше от страна и на Барселона, но изглежда в понеделник най-щастливи ще са феновете на Милан, стига Силвио Берлускони действително да е уредил трансфера.

ДАНО ДА НЕ Е ИСТИНА smile.gif !
Nikolov
Тва са пълни глупости Шеко и ти го знаеш
SvetJlio
35 милиона и инфаркт за Берлускони.
RoLeX
Това не е истина.Спомням си преди време,Фабрегас бе казал,че би отишъл в Реал Мадрид,но сегашния му отбор е Арсенал и няма да напуска.
inter_fen
Цитат(RoLeX @ Aug 15 2009, 08:04 PM) *
Това не е истина.Спомням си преди време,Фабрегас бе казал,че би отишъл в Реал Мадрид,но сегашния му отбор е Арсенал и няма да напуска.




Барселона,не Реал Мадрид 107952_orig.gif
Campione!
Какво толкова ги коментирате тея умрялковци не мога да разбера гледайте си отбора.Кур за Милан !
SHeki
Тая статия се чудих тука ли в бисерите ли каде да я сложа не знам smile.gif

Берлускони: Роналдиньо е нашият Юсейн Болт

След снощната победа на "росонерите" над Ювентус за трофея "Берлускони" след изпълнение на дузпи президентът на Милан Силвио Берлускони сравни бразилската звезда на гранда от Милано Роналдиньо с новия световен шампион в спринта на 100 метра Юсейн Болт. Както е известно, в неделя атлетът от Ямайка подобри собствения си световен рекорд на 100 м на шампионата на планетата в Берлин, като спря хронометрите на фантастичните 9.58 секунди. Дали изгубилият своя блясък в последните 2 години Роналдиньо ще твори чудеса с фланелката на Милан през новия сезон? Ето какво мисли по въпроса Берлускони: "Нашият Юсейн Болт? Той се казва Роналдньо. Той беше спортната мечта на целия свят и това може отново да се върне", заяви президентът на Милан, цитиран от "Гадзета дело Спорт".

Берлускони побърза да разсее спекулациите, че обмисля продажба на клуба и сподели, че в Милан не трябва да страдат за продадения на Реал (Мадрид) бразилец Кака, а да гледат напред. "Футболът не е изобретил нито Кака, нито Ван Бастен, той сменя своите герои - не трябва да изпитваме носталгия към никого".
Nikolov
ПИПО Е ТЕХНИЯ УРСУЛА !!!
PER SEMPRE NERAZZURRI
Взе ми думите от клавиатурата. biggrin.gif
method
Гатузо: Помисли си, Андреа, можеше това да си ти.
Пирло: Млъквай!

biggrin.gif
interboy
Цитат(Dob4Y @ Aug 19 2009, 09:37 AM) *
ПИПО Е ТЕХНИЯ УРСУЛА !!!

Ей не обиждайте човека biggrin.gif
Скоро някъде го гледах и каза вече че е мъж, а за Пипо? sadomaso.gif
inter_fen
Цитат(interboy @ Aug 19 2009, 12:11 PM) *
Ей не обиждайте човека biggrin.gif
Скоро някъде го гледах и каза вече че е мъж, а за Пипо? sadomaso.gif



Гледал си Шоуто на Азис biggrin.gif Там го бяха поканили,вече си ползва иситнското име и е бачка фризьор.За Пипо нема надежда biggrin.gif
PER SEMPRE NERAZZURRI
Фавали: Това е новият Уембли. Старият го разрушиха. Той бе построен през 1923 г.
Бориело: Ти беше ли там?

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
hool-curvool
На мулян дават ли ги по някой Канал?

RoLeX
Цитат(hool-curvool @ Aug 22 2009, 09:37 PM) *
На мулян дават ли ги по някой Канал?

Не.Мислех,че по ТВ7 ще го дават,ама тия мизерници ... dieinbin.gif
MarcoMaterazzi
Днес започва сезона за комедията наречена Милан. Очаквам издънка от тях още в 1-ия кръг ,а в 2-ия ще са довършени от нас. Тази година ТОП 4 ще е мираж за тях.
ale inter
Болоня-Фиорентина 1:1,до 20мин Сиена-Милан са 0:0
hool-curvool
QUOTE(ale inter @ Aug 22 2009, 10:07 PM) *
Болоня-Фиорентина 1:1,до 20мин Сиена-Милан са 0:0

Аз го намерих по някъв немски канал го пуснаха тръгна ми за тия дето са на Булсатком ще го хванат cool.gif
Ricardo
Какъв немски канал бе брат.На кой номер и тая програма
MarcoMaterazzi
Я виж ти,тея взеха ,че победиха. В интерес на истината си заслужиха победата. Нищо втория кръг ще ги оправим cool.gif
ale inter
Тея верно биха баси

Scofield
Е време им беше...много време измина от последната им победа biggrin.gif
C-Murder
Ето как защитника на Милан Даниеле Бонера се възстановява от контузия:




SHeki
Нищо ново под слънцето !
Nikolov
Защо ли не се очудвам biggrin.gif
freaked
Пипо ше ревнува biggrin.gif
SvetJlio
Заради това ли мердите считат Бонера за най-добрия им защитник ? Защото спира винаги по 2 топки на гол линията ?
radiinter
Мердите глътнаха вода на Армандо Пики 0-0 szyd-milan.gif .Гледах мача и незнам как не ме убиха от скука тия.Няма такова мачкане на топката.

C-Murder
Цитат(radiinter @ Sep 12 2009, 07:01 PM) *
Мердите глътнаха вода на Армандо Пики 0-0 szyd-milan.gif .Гледах мача и незнам как не ме убиха от скука тия.Няма такова мачкане на топката.


И аз също си загубих времето, вместо да гледам Тотнъм и Юнайтед например.
Иначе в мач между два отбора от една и съща черга, гостуващия се добра до скъпоценна точка smile.gif
radiinter
Цитат(C-Murder @ Sep 12 2009, 09:04 PM) *
И аз също си загубих времето, вместо да гледам Тотнъм и Юнайтед например.
Иначе в мач между два отбора от една и съща черга, гостуващия се добра до скъпоценна точка smile.gif



Виждам че им отваряш очите на мердите как да гледат мача в бет-а ама са толкова ограничени че пак не се справят laugh.gif
kinterista
Цитат(radiinter @ Sep 12 2009, 09:16 PM) *
Виждам че им отваряш очите на мердите как да гледат мача в бет-а ама са толкова ограничени че пак не се справят laugh.gif

Не съм ясновидец,ама предрекох 3 кръга на Леонардо начело на мердите. Вече минаха.Сега в понеделник ще му фръкне каската! Много големи нещастници са мердите ей!
MarcoMaterazzi
Пълни смешници!
ale inter
Даго духат,не ме интересуват тея,гледам си Интер и тва е.
N E R A Z Z U R R O
Милан се издъни, сега остава и Лацио да тресне Ювентус tongue.gif.
radiinter
Цитат(kinterista @ Sep 12 2009, 09:45 PM) *
Не съм ясновидец,ама предрекох 3 кръга на Леонардо начело на мердите. Вече минаха.Сега в понеделник ще му фръкне каската! Много големи нещастници са мердите ей!



Леонардо няма да си тръгне скоро(за щастие).На Берлу му трябва послушни момченца които да му козируват.Никой голям треньор с име няма да приеме друг да му нарежда какво да прави.
Ultras
незнам за Милан,но Ювентус без никакъв зор си взеха гостуванията на Рома и Лацио
INTERМilano
471763_orig.gif Дали според вас Ферара ще издържи на темпото цял сезон, как мислите... аз го виждам с победите още максимум 2 мача и после ще запише хикс, + загуба 138148_orig.gif
radiinter
Ами днес Диего го изнесоха от терена и ако е сериозно не я виждам дъртата.
ale inter
На мулан им пожелавам да продалжават да играят все така biggrin.gif
MarcoMaterazzi
Лисица си е Пипо.
SvetJlio
pipo e travestit !!


http://www.youtube.com/watch?v=X9TmP2sSYgA
ale inter
Цитат(SvetJlio @ Sep 19 2009, 03:40 AM) *



Браво на тоя дето е направил клипа
SvetJlio
XxXDead_worlDXxX
Какво ги обсъждате толкова надълго тия, 48 страници, леле... въобще не им обръщайте внимание, не го заслужават! 471763_orig.gif
vencislav zaneti
0 на 0 с Бари, стабилната серия продължава szyd-milan.gif
INTERМilano
Бари - убиецу на гиганти red.gif
vencislav zaneti
Здраво го дават и с Цюрих szyd-milan.gif
Campione!
Ебати дупедавците biggrin.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.