Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Милан
Форумът на Привържениците на Интер в България > Футбол Свят > Италия > Serie A
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83
Nikolov
Има качества Лас и ме е яд че ще ги показва за мердата
durex
Вицепрезидентът на Милан Адриано Галиани намекна, че клубът може да направи опит да привлече нападателят на Сиена Матиа Дестро.

21-годишният италианец направи силен сезон в скромния клуб, като отбеляза 12 попадения, и веднага привлече вниманието на Рома и Ювенутс.

Галиани не само потвърди интереса на „росонерите“ към острието, което отпадна от разширения състав на Чезаре Прандели за Евро 2012, но и заяви, че офертата за него е готова, само трябва да се реши дали ще бъде пратена. „Тиаго Силва ще остане при нас, а ние може да доведем Дестро“, каза „дясната ръка“ на Берлускони.

„Милан е страхотен клуб, така че интересът им не е изненадващ“, каза спортният директор на Сиена Стефано Антонели. „Ще бъда много радостен, ако задържим Дестро, защото той е един от най-ярките таланти в Италия, но същевременно знам, че това е много трудно.“

„Те са фаворити за подписа му. Всеки клуб е свободен да разговаря с нас или с Дженоа. Има много заинтересувани, включително и Рома“, разкри Антонели.
aimar

Цитат
Галиани: Милан няма да привлича нови играчи до края на трансферния прозорец


Вицепрезидентът на Милан Адриано Галиани заяви, че "росонерите" няма да привличат повече нови играчи преди началото на сезон 2012/2013 година. Съвсем наскоро Галиани заяви, че италианският гранд може да привлече нападателя на Дженоа Матиа Дестро, но сега гологлавият бос настоява, че това няма да се случи.

"Дестро? Това бе просто една хипотеза. За Милан трансферният прозорец вече е затворен", каза Галиани, цитиран от "Гадзета дело Спорт".

Това лято Милан вече си осигури услугите на Рикардо Монтоливо, Франческо Ачерби, Кевин Констант и Бакайе Траоре, но се очакваше да бъдат привлечени и още футболисти.




Не му вярвам нещо на Галиани. Според мен ще привлекат един атакуващ футболист поне до края на прозореца и то от сериозна класа.
radiinter
Със сигурност Фестър го играе умряла лисица.Ако отбора им остане така догодина и те ще драпат за място в топ 6.На практика не взеха нищо,а доста стари пушки ги напуснаха.Знам че те не бяха основните играчи в отбора но даваха дълбочина на състава,а това е важно в един сезон в който ти предстои калчо + Шл.
Ultras
За мен Монтоливо си е супер трансфер.Както и този на Ачерби.Повече от колкото ние до тука правим - нищо.Добре,че пазара отвори онзи ден....
aimar
Цитат(Ultras @ Jul 2 2012, 19:41 ) *
За мен Монтоливо си е супер трансфер.Както и този на Ачерби.Повече от колкото ние до тука правим - нищо.Добре,че пазара отвори онзи ден....



Монтоливо много го плюят напоследък, но като за свободен трансфер, а и на този пост, мисля, че ще им свърши страхотна работа на Милан. А и все пак има качества момчето.
Kutinkata
Аз си признавам , че нямах високо мнение за Монтоливо но на това европейско доста ме впечатли , определено един много добър трансфер е това за тях .
Provenzano
Каквото и да си говорим за без пари си е доста добър трансферен удар smile.gif
XxXDead_worlDXxX
http://vbox7.com/play:2182bbb4&start=110&r=emb yeah.gif
grande internazionale
Сензационно, но факт – Милан каза "да" на ПСЖ за Ибра и Тиаго

Сагата между Милан и Пари Сен Жермен за Тиаго Силва не е завършила, дори напротив. Този път "росонерите" получиха още по-серизона оферта от парижани. Тя е между 62 и 65 милиона евро за тандема Тиаго Силва и Златан Ибрахимович, която след три дни мислене е била приета от шефовете на Милан.(б.а. според френския сайт RMC Sport, офертата дори е 70 милиона евро)

Именно поради тази причина четири часа мениджърът на Ибрахимович Мино Райола бе в офиса на "червено-черните” в Милано на среща с вицепрезидента Адриано Галиани и отговарящия за трансферите в клуба от дълги години Ариедо Брайда. След това агентът замина мигновено за Стокхолм, където ще се опита да убеди своя футболист да приеме офертата на ПСЖ. Шведската звезда не е много сигурен, че иска да продължи кариерата си в Лига 1, първенство което изостава от шампионатите на Испания, Англия, Италия и Германия.

Въпреки това Ибра се е чул със своя добър приятел Максуел, който играе на "Парк де Пренс” и също е представляван от Райола. Двамата бяха заедно и в Аякс, Интер и Барселона.

Късно снощи Галиани и Брайда прекараха вечерта в базата "Миланело", където имаха няколкочасова среща и вечеря с треньора Масимилано Алегри. Наставникът естествено иска гаранция, че при продажбата на най-добрите му футболисти, които са сред най-добрите на своя пост в света, ще бъдат заменени подобаващо, за да може отборът да е конкурентноспособен в Италия и Европа.

Припомняме, че преди няколко седмици "росонерите” бяха приели офертата на ПСЖ за Тиаго Силва за сумата от 42 милиона евро, но в последния момент по молба на тифозите собственикът Силвио Берлускони реши да спре трансфера. Мениджърът на бразилския защитник пък поиска увеличение на заплатата двойно на това, което взимаше до този сезон - 4,5 милиона евро, след като парижани му даваха 40 милиона евро за пет сезона. Това не се хареса на ръководството на Милан, но въпреки това Тиаго поднови договора си до 2017 година в началото на месеца, а заплатата му нарасна на шест милиона евро.

Тогава Галиани обяви, че за пореден път Берлускони ще вади пари от собствения си джоб, тъй като клуба е на загуба, за да зарадва тифозите, но има нужда от тяхната подкрепа. Шефът на седемкратния европейски шампион помоли феновете да купят максимален брой абонаментни карти, за да помогнат на клуба, но вместо това стана обратното. Половината от абонаментните карти не бяха подновени, като на този етап се очаква анти-рекорд от гледна точка на посещаемост през сезон 2012/2013 на "Джузепе Меаца”.

Отличните отношения с треньора на ПСЖ Карло Анчелоти и спортния директор на тима от Париж Леонардо обаче накараха Тиаго да приеме повторната оферта към него от френската столица.

Милан също сметна за повече от задоволително предложението от над 60 милиона евро идваща от подножието на Айфеловата кула, като единствено Ибра трябва да каже "да”, за да станем свидетели на трансферния удар на лято 2012 година.

"Ще разберете какво се случва в следващите часове", заяви Галиани на излизане от "Миланело” след вечерята с Алегри.

Всички очакват решението на Ибрахимович, чиято къща в Стокхолм е обкръжена от местни журналисти, които чакат информация за бъдещето на своята най-голяма звезда.

Така немислимото, че клуб от ранга на Милан в ерата Берлускони, който през последните 26 години бе продал едва двама от топ футболистите си – Андрий Шевченко (47 милиона евро - Челси) и Кака (67 милиона евро – Реал Мадрид) е на път да се раздели с двамата си най-добри футболисти при това наведнъж в пакет.


Източник: Sportal.bg


Ха, стана много интересно. Според мен ги продават за смешни пари и сериозно, ще отслабят отбора си. Естествено, ще разполагат с едни 60-70 милки, с които могат да вземат някой силен играч. Но ако тази оферта е реална, излиза, че Тиаго е оценен на 40-45 милиона, а Ибряма на 20-25 милиона too_funny-1052.gif
Честно казано ако се осъществи мисля, че ще се отрази отрицателно за тях, отколкото положително...


П.П: Галиани: Ибра със сигурност остава
Тиаго Силва се обвърза до 2017 г.
Берлускони: Сърцето спечели срещу разума - Тиаго Силва остава в Милан
crying_with_laughter-3302.gif
radiinter
Каквито и заместници да вземат с тези пари нивото на мердите ще спадне.Всички добре знаем какво представлява Златан и как може сам да влачи един отбор към титлата.Силва пък е един от най-добрите защитници в света.Освен това и двамата са свикнали с калчото,а не е сигурно че бъдещите им звездни заместници ще се справят с това специфично първенство.
aimar
Цитат(radiinter @ Jul 12 2012, 09:02 ) *
Каквито и заместници да вземат с тези пари нивото на мердите ще спадне.Всички добре знаем какво представлява Златан и как може сам да влачи един отбор към титлата.Силва пък е един от най-добрите защитници в света.Освен това и двамата са свикнали с калчото,а не е сигурно че бъдещите им звездни заместници ще се справят с това специфично първенство.



На мен даже ми се струва, че Силва ще е по-голяма загуба от Ибра. Просто той им държеше цялата защита на крака с тия Мексесовци, Абатета и да не говорим за Абиати....Докато в нападение с 1-2 попълнения, ще оправят работата.
durex
Жалко..искам Ибра да остане,защото така ще съм сигурен,че скоро няма да спечелят ШЛ, докато той е в отбора szyd-milan.gif
durex
Берлускони: Да, продадох Ибрахимович и Силва szyd-milan.gif
Provenzano
crying_with_laughter-3302.gif Само колко са жалки тея мерди, не знам да се смее ли, да плачем ли?! Първо щяха да ги продават, после 110% оставаха в отбора! Сега какво стана накрая?? Жалка история! peeing-2085.gif
INTERМilano


хаахах покемона увисна, носа у жигането слива му изядоха хлебо crying_with_laughter-3302.gif giljotina.gif
tutto_inter
Тоя Силва нали щеше да става новия Малдини :Д too_happy-1044.gif
grande internazionale
Декич гледам, че четеш. Сподели какви са реакциите при вас? Не е за да злорадствам, защото както виждаш и ние се разделяме с фигури, които не очаквахме да си тръгнат, а просто от любопитство. Естествено няма да вляза във вашия форум и затова искам ти да предадеш как е при вас smile.gif
Nikolov
Звездите на Калчото отиват да играят във Франция...
Ricardo
Не е на добре работата в калчото за съжаление.Айде звездите да се махат заради Реал,Барса,Юнайтед добре ама то вече всеки един по-богат клуб независимо от коя държава може да си купи,която си иска звезда от калчото.Така направи и Анжи с Ето'о,сега така става и с Ибра и Силва.Все си мислех,че може италианските отбори да си спазят традициите и да бъдат конкурентно способни на другите грандове и новобогаташки отбори,но виждам,че това вече не е възможно.В най-скоро време не започнат ли да наливат пари арабски,индииски,руски,американски и незнам си какви инвеститори в италианското първенство,то тотално ще западне и разликата между отборите от Италия и Испания и Англия ше стане прекалено голяма...
VPE
Здравейте, фен съм на Милан, няма да го крия и се регистрирах тук без мисъл за закачки, обиди и прочие. Надявам се да се заформят хубави дискусии, а не откровени кавги. smile.gif
Сега за нашата ситуация - кофти ни е, няма как. Продаваме двамата си най-добри играчи, хора, благодарение на които се задържахме на нивото на топ клубовете. Ибрахимович ни тегли на гърба си срещу средните и малките отбори, а Тиаго си беше стълб в защитата и общо взето си играеше за двама защитника. Аз лично не мисля, че всичките 70 милиона (крайна стойност на сделката след бонуси) ще се разхвърлят по банковите сметки на Арсенал, Сити и т.н. Имаме да си изравняваме бюджета, за да сме адекватно подготвени за Финасовия Феърплей, който влиза от 2015г. Една друга причина да приемем офертата е, че в момента се опитваме да "свием" перото за заплати до минимум, а само Ибрахимович и Силва ни излизат 30 милиона на сезон ... rolleyes.gif
В нашия форум бяхме почти сигурни, че ситуацията с Кака ще се повтори със Силва. Голяма оферта в началото на месеца, драми, саги ... накрая Берлускони става и казва: "Няма да продавам, сърцето говори ..." феновете го обичат .... и след десетина дни се продава. Именно за това сега Курва Суд казаха, че няма да протестират при една евентуална продажба на двамата, ще изчакат как ще се използват средствата, какви заместници ще дойдат и т.н.
Колкото до заместниците, говори се за Роландо от Порто и Астори от Каляри. В нападение пък Тевез вчера ни отказа и на дневен ред остават Дестро от Сиена, Джеко и Ван Перси, като за Джеко май са ни най-големи шансовете, защото той иска да се маха от Етихад, а и ни е фен от дете. Ван Перси обаче далеч не е изключен след като до сега нито Челси, нито Ман Ю, нито Сити са го пискали, а за Барса и Реал нападението няма нужда от промяна. За това на дневен ред идва да погледне към Ботуша. Аз лично се надявам с парите да се закупи един качествен трекуартист, защото Ибрахимович играеше и тази роля при нас, особено последния сезон, когато Пирло го нямаше и когато Боатенг в по-голямата част от сезона бе контузен.
И все пак и аз като тифозите съм склонен да вярвам, че ще се намерят качествени заместници, друг е въпросът дали ще се нагодят към Калчото, нещо което Златан и Силва със сигурност бяха.
Il Capitano
Добре дошъл при нас. Стига да не дразниш и да не обиждаш, не вярвам да имаш особени проблеми с нас. wink.gif Тука има и един ваш Деко, той знае, от време на време го майтапим, но понеже се държи прилично-нищо повече wink.gif
grande internazionale
Цитат(VPE @ Jul 14 2012, 20:33 ) *
Здравейте, фен съм на Милан, няма да го крия и се регистрирах тук без мисъл за закачки, обиди и прочие. Надявам се да се заформят хубави дискусии, а не откровени кавги. smile.gif



Цитат(Il Capitano @ Jul 14 2012, 21:07 ) *
Добре дошъл при нас. Стига да не дразниш и да не обиждаш, не вярвам да имаш особени проблеми с нас. wink.gif Тука има и един ваш Деко, той знае, от време на време го майтапим, но понеже се държи прилично-нищо повече wink.gif
high_five-1304.gif

Иначе благодаря за отговора, че Декича е малко стеснителен и не пише често. Като цяло в момента май Снайдер остана най-голямата звезда в калчото. Естествено има и други нашумели имена, но никой утвърден. Нашият любимец и той далеч не е сигурен за началото на сезона, но както и да е. Нещата хич не вървят на добре.
Като говорим за продажбата на Ибряма и Силва определено ме радва. Естествено много зависи и какво, ще купите, но според мен доста, ще я закъсате без Носът. Надявам се да вземете Джеко, защото за мен той е най-голямото дърво и e мега прехвален футболист. Ще видим има време. Само накрая да не се сбием за Мунтигай too_funny-1052.gif
VPE
Цитат(grande internazionale @ Jul 14 2012, 22:55 ) *
high_five-1304.gif

Иначе благодаря за отговора, че Декича е малко стеснителен и не пише често. Като цяло в момента май Снайдер остана най-голямата звезда в калчото. Естествено има и други нашумели имена, но никой утвърден. Нашият любимец и той далеч не е сигурен за началото на сезона, но както и да е. Нещата хич не вървят на добре.
Като говорим за продажбата на Ибряма и Силва определено ме радва. Естествено много зависи и какво, ще купите, но според мен доста, ще я закъсате без Носът. Надявам се да вземете Джеко, защото за мен той е най-голямото дърво и e мега прехвален футболист. Ще видим има време. Само накрая да не се сбием за Мунтигай too_funny-1052.gif
Амии аз честно казано ако трябва да избирам кой да дойде между Тевез и Джеко, май по-малкото зло е босненецът. Просто аржентинецът ми е много инфантилен, малко го пере съчмата с приказки, че ще си ходи, пък няма, пък ще остане, пък се извинява, пък ще печели ШЛ със Сити ( crying_with_laughter-3302.gif ) ... такива хора не бива да стъпват в нашия отбор. Чисто и просто наемник, който не играе за отбора, а за егото си. Вярно, последният такъв наемник, който игра за нас ни спечели 18-тото Скудето и за малко да го направи пак и миналия сезон, но аз предпочитам да играят хора с акъл и мисъл за отбора и да имат своите кусури, но да не гледам такива физиономии в нашия екип. Не мисля, че вие сте на по-различно мнение за Интер и хората, които трябва да играят при вас. А btw вече е официално продаден Тиаго Силва за 42 милиона, които с бонусите могат да стигнат до 47. Прав му път, разделяли сме се с по-важни фигури за нас като Шева и Кака', че без него ли ще пропаднем. С малко по-добра селекция няма да се усети чак такава празнота. А Ибряма вече почна да си играе с нервите ни, чекове щял да ни пише, да ни спасява от безпаричие ... no coment. Ама аз си знаех, че ще е така. Отиде ли в ПСЖ ще се почне: "Милан са жалки, нямат пари, много са зле, преди да дойда нямаха история ..." biggrin.gif Ама ще го попсуваме малко и ще ни мине.
Il Capitano
QUOTE(VPE @ Jul 14 2012, 23:05 ) *
Амии аз честно казано ако трябва да избирам кой да дойде между Тевез и Джеко, май по-малкото зло е босненецът. Просто аржентинецът ми е много инфантилен, малко го пере съчмата с приказки, че ще си ходи, пък няма, пък ще остане, пък се извинява, пък ще печели ШЛ със Сити ( crying_with_laughter-3302.gif ) ... такива хора не бива да стъпват в нашия отбор. Чисто и просто наемник, който не играе за отбора, а за егото си. Вярно, последният такъв наемник, който игра за нас ни спечели 18-тото Скудето и за малко да го направи пак и миналия сезон, но аз предпочитам да играят хора с акъл и мисъл за отбора и да имат своите кусури, но да не гледам такива физиономии в нашия екип. Не мисля, че вие сте на по-различно мнение за Интер и хората, които трябва да играят при вас. А btw вече е официално продаден Тиаго Силва за 42 милиона, които с бонусите могат да стигнат до 47. Прав му път, разделяли сме се с по-важни фигури за нас като Шева и Кака', че без него ли ще пропаднем. С малко по-добра селекция няма да се усети чак такава празнота. А Ибряма вече почна да си играе с нервите ни, чекове щял да ни пише, да ни спасява от безпаричие ... no coment. Ама аз си знаех, че ще е така. Отиде ли в ПСЖ ще се почне: "Милан са жалки, нямат пари, много са зле, преди да дойда нямаха история ..." biggrin.gif Ама ще го попсуваме малко и ще ни мине.

Пич, тоя си е лайнар. Винаги е бил лайнар и винаги ще бъде лайнар. Недоумявам как може фенове на Интер(а вероятно и на мръсните гоби) да му се кефят. Супер противен тип, ненавиждам го.
Черно и синьо
Джеко дърво ? Май не сте му гледали мачовете в Сити и Волфсбург. Определено ако трябва да избера не бих искал Джеко в Милан, защото е уникален състезател, просто е аналогичен случай с Пацата.
Il Capitano
QUOTE(Черно и синьо @ Jul 15 2012, 00:07 ) *
Джеко дърво ? Май не сте му гледали мачовете в Сити и Волфсбург. Определено ако трябва да избера не бих искал Джеко в Милан, защото е уникален състезател, просто е аналогичен случай с Пацата.

Ако Джеко е като Пацини, аз лично бих направил скромно дарение на Милан, за да го вземат biggrin.gif
grande internazionale
Цитат(Il Capitano @ Jul 14 2012, 22:08 ) *
Пич, тоя си е лайнар. Винаги е бил лайнар и винаги ще бъде лайнар. Недоумявам как може фенове на Интер(а вероятно и на мръсните гоби) да му се кефят. Супер противен тип, ненавиждам го.


Аз му се кефих като беше при нас smile.gif Уникален нападател, даже имам негова фланелка. Но малко по-малко осъзнах каква ку*ва е. Chance..

Цитат(Черно и синьо @ Jul 14 2012, 23:07 ) *
Джеко дърво ? Май не сте му гледали мачовете в Сити и Волфсбург. Определено ако трябва да избера не бих искал Джеко в Милан, защото е уникален състезател, просто е аналогичен случай с Пацата.

Ахам голямо дръвце е wheelchair.gif И го казвам, защото така мисля аз wink.gif Като някой кол е в наказателното поле и ако някоя топка уцели някой от ръбовете му на главата може и да влезе топката.
Nikolov
Санети , Тоти , Буфон и Пирло като окачат бутонките тогава ще стане страшно !
PER SEMPRE NERAZZURRI
Цитат(grande internazionale @ Jul 15 2012, 00:15 ) *
Аз му се кефих като беше при нас smile.gif Уникален нападател, даже имам негова фланелка. Но малко по-малко осъзнах каква ку*ва е. Chance..
Ахам голямо дръвце е wheelchair.gif И го казвам, защото така мисля аз wink.gif Като някой кол е в наказателното поле и ако някоя топка уцели някой от ръбовете му на главата може и да влезе топката.


Ибрахимович надали е по-голяма ку*ва в момента отколкото докато играеше за нас, лично мнение. Може и да си е доразвил наклонностите с времето, но основата си е била на място още когато премина при нас от юбе. Иначе като изключим същността му като човек (или поне тази, която показва пред света) му бях и продължавам да бъда огромен фен на футболиста Ибрахимович. Просто поведението му е това, което прави разликата между запомнящ се и велик футболист. Няма нужда да споменавам той към коя графа спада.
Il Capitano
http://donbalon.eu/news164433_2.html Вие кво мислите по въпроса? allright.gif
CTPAHEH
Цитат(Il Capitano @ Jul 17 2012, 17:07 ) *
http://donbalon.eu/news164433_2.html Вие кво мислите по въпроса? allright.gif

Чудно.
Сериа А по "Ефир 2" c030.gif
Provenzano
Мердите ще взимат и Роландо от Порто, но мисля, че без Силва и Ибра няма да са същият отбор.
radiinter
Дано дано дано мердите да вземат Митето.

1.Ще гледаме калчото по БГ телевизия
2.Мердите се сдобиват с ялов нападател yeah.gif
VPE
Аз лично ще се радвам Бербатов да дойде, но ако ще взимаме само един нападател, то не искам да е той. Трябват ни още двама нападатели след като се освободиха три места (Ибрахимович, Индзаги и Макси Лопез), та даже не е сигурно и оставането на Касано, който пък ако си тръгне ще се прояви като пълен неблагодарник, първо защото ние го върнахме към големия футбол, взехме го на 29, и второ, че ще ходи в ... Дженоа. huh.gif Махна му се другарчето Златю и ще се прави на разсърден ... не ни трябват такива. Та за Бербатов, че се отплеснах. biggrin.gif Митко си е елегантен футболист, без съмнение, не му се отдава да тича много, но Златан беше същия. Ръстов играч, който може да "обира" високите топки. Да гърдира и запазва топката. Неща, които шведа ги правеше. НО, има едно голямо "НО" - Митко е на привършване за футбола с неговите 31 години, още нещо е, че в Италия защитниците не са "за друг пост не става" като в Англия, а си играят с мисъл и не те оставят да дишаш. Тоест Митко ще ни е нужен, но трябва заедно с него да привлечем и голмайстор. Някой като Джеко. Който да не бяга много да не е чак с такава техника, но да не изпуска "Робиньови положения". Бербатов ще е по-ценен като втори нападател с паса и визията, която има за играта. С някой интересен пас може да разбие автобуса, който толкова отбори паркираха миналия сезон и изгубихме точки от липсата на фантазия в нашата атака. Добър трансфер ще е и заради това, както се споменали, че ще гледаме Калчото по телевизията, ама предпочитам забиващите стриймове пред това да се забием сами само с българина и никой друг. rolleyes.gif
durex
Айде Ибряма официално е играч на ПСЖ.
ivofen
Цитат(durex @ Jul 17 2012, 23:09 ) *
Айде Ибряма официално е играч на ПСЖ.

Е той от малък му се играе там майка му и баща му даже са го правили в Париж.
Provenzano
tutto_inter
C-Murder
http://www.youtube.com/watch?v=5TXZFR9ZNqM...player_embedded
INTERМilano
Цитат(C-Murder @ Jul 20 2012, 22:41 ) *


Убих се от смях too_funny-1052.gif trophy-1302.gif
radiinter
Галиани:"Милан е готов да върне парите за абонаментни карти на тези които не са доволни от трансферната кампания" too_funny-1052.gif

Феновете на мердите планират протести тази вечер по време на турнира в Бари.Някои дори се заканват да съдят клуба който ги е подвел в лъжлива информация защото на откриването на кампанията за абонаменти карти са присъствали Ибрахимович и Силва.
Тази година абонаментите се харчели покъртително слабо и вероятно ще бъдат още по-малко и от миналата година.
durex
Да ги закриват направо,той Берлу на там е тръгнал като гледам szyd-milan.gif
Черно и синьо
Жалък > По-жалък > Най-жалък > Политик > Милан / Ювентус

Да ги закриват и да се махат, един бурен по-малко ...
Provenzano
Милан взима Бендтнер за заместник на Ибрахимович crying_with_laughter-3302.gif

http://www.gol.bg/milan/2012-07-21/niklas-...za-milan.135578
Il Capitano
QUOTE(Provenzano @ Jul 21 2012, 18:16 ) *
Милан взима Бендтнер за заместник на Ибрахимович crying_with_laughter-3302.gif

http://www.gol.bg/milan/2012-07-21/niklas-...za-milan.135578

crying_with_laughter-3302.gif Ооооо велики, отървете Арсенал от 100-годишната секвоя, вземете го да къса нервите на циганската част от Милано worthy.gif worthy.gif worthy.gif
INTERМilano
Цитат(Il Capitano @ Jul 21 2012, 17:36 ) *
crying_with_laughter-3302.gif Ооооо велики, отървете Арсенал от 100-годишната секвоя, вземете го да къса нервите на циганската част от Милано worthy.gif worthy.gif worthy.gif


ОООоооОООооООООоооооо Дааааааааааааааааааааааааааааааа too_happy-1044.gif
ambro
"Тифозите на Милан организирах днес протест пред офиса на клуба. Феновете изразиха недоволството си от трансферната политика на „росонерите". Както е известно, Милан продаде двамата си най-добри играчи - Златан Ибрахимович и Тиаго Силва на Пари Сен Жермен.

Привържениците организираха и своебразно погребение на любимия си клуб, като струпаха камари цветя и специално изработени некролози за случая (като този на снимката)".




Има и снимка на некролог на WC Milan, ама не съм толкова на ти с форума, че да я кача. За любопитните ето ви линк:
http://topsport.ibox.bg/news/id_1026000433
chaflio
Да се погребват тама и това е ,а и капутите почти нищо няма да вземат за Ибряма защото дължат 8 мил на Парцата от закопуването му
radiinter


Хахахаха СРАМММММММММММММ too_funny-1052.gif

След като освиркаха легендарния Малдини на последния му мач,сега направо погребаха собствения си отбор szyd-milan.gif

Ricardo да се засрами и да върне своята награда "гранде" за песимист номер 1. cheers1.gif
Неможеш да стъпиш на малкия пръст на мердите брат biggrin.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.