Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Милан
Форумът на Привържениците на Интер в България > Футбол Свят > Италия > Serie A
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83
Kutinkata
Освен голямата чистка която напрактика направиха Милан вече официялно обявиха Монтоливо за ново попълнение ... Дано и при нас се прекратят по скоро договорите на доста играчи и да работим сериозно по селекцията за новия сезон .
grande internazionale
Гатузо разкри- Загубата от Интер ме убеди да напусна Милан szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif
Nikolov
Тез имат ли сигурни попълнения
Kutinkata
Някъв Бакайе Траоре от Нанси и Рикардо Монтоливо , мисля , че тези са официални .
radiinter
Ибрахимович: "В Милан няма пари."

Както виждате в цяла Италия липсва кешовица затова спрете да мрънкате срещу Морати.Човека поне се опитва да прави някакви трансфери вместо като мердите само да взима играчи с изтекли договори.Италианските клубове отдавна немогат да се съревновават финансово с тези от Испания и Англия.Да не говорим пък за разни шейхове и руски олигарси.
Затова италианците пазаруват икономично и предимно от местния пазар защото качествените чужденци са скъпи.Погледнете нашите трансферни цели- Паласио,Дестро,Лавеци,Исла,все играчи от вътрешното първенство.
THE_GAME
Проблемът е, че изпуснахме и Милан, и юБе много пред нас... Ние трябва да ги гоним, те имат състави, с които могат да карат още 2-3 сезона с минимални попълнение. Ние - НЕ!
radiinter
Цитат(THE_GAME @ May 26 2012, 02:16 ) *
Проблемът е, че изпуснахме и Милан, и юБе много пред нас... Ние трябва да ги гоним, те имат състави, с които могат да карат още 2-3 сезона с минимални попълнение. Ние - НЕ!



Е какво имат Милан?8 човека си тръгват този сезон а единствените които са взели са двама свободни агенти и един световнонеизвестен вратар.Да не говориме какво ще се случи ако заради безпаричието се принудят да продадат Тиаго Силва или Боатенг.Помниме какво стана с Кака когато пак ги беше налегнало безпаричието.
THE_GAME
Нито един основен играч не ги напуска, просто разчистват плявата, нещо, което ние не можем да направим години наред, щото сме много признателни, чувствителни, сантиментални и не знам си какви още. Иначе при биричедите идва още 1 силен вътрешен халф и няма да спрат дотука предполагам, остави ти тия приказки за безпаричие. Още помним как никой не ги броеше за живи преди 2 години и в последните дни на трансферния пазар избухнаха с Робиньо и Ибрахимович, които трансфери мога да кажа, че им спечелиха титлата за по-миналия сезон. Сега вече ако тръгнат да продават Силва, Златан или Боатенг - да, ще имат проблеми, ама засега няма такива индикации. И юБе твърди, че няма да хвърля много пари това лято, ама те си направиха отбора, оттук нататък могат да си позволят с 1-2 силни имена да ъпгрейдват наличното, без да изпадат в излишни харчове за спорни играч на килограм, както вероятно ще процедираме ние с тайната надежда да уцелим кьоравото с всеки един.
radiinter
Цитат(THE_GAME @ May 26 2012, 22:04 ) *
Нито един основен играч не ги напуска, просто разчистват плявата



Съгласен съм но дори това да е факт все пак нали на мястото на тези играчи трябва да бъдат взети други,отбора неможе да изкара сезона с 15 човека.И точно тук е въпроса,ако искат тези новите да са класа и да вдигнат нивото на отбора ще им трябва пари (които те нямат).Другия вариант е да привличат свободни агенти (точно нещото което те правят в момента).Затова за мен изказването на Златан не са празни приказки.И касата на мердите дрънка на кухо,а от това което съм видял от Берлускони не бих се учудил ако се разделят с един от водещите си играчи.
Deko
Цитат(radiinter @ May 26 2012, 23:38 ) *
Съгласен съм но дори това да е факт все пак нали на мястото на тези играчи трябва да бъдат взети други,отбора неможе да изкара сезона с 15 човека.И точно тук е въпроса,ако искат тези новите да са класа и да вдигнат нивото на отбора ще им трябва пари (които те нямат).Другия вариант е да привличат свободни агенти (точно нещото което те правят в момента).Затова за мен изказването на Златан не са празни приказки.И касата на мердите дрънка на кухо,а от това което съм видял от Берлускони не бих се учудил ако се разделят с един от водещите си играчи.

Няма да останем с 15 говеча, не бой се. Дори и в момента са прекалено много.
Всеки отбор има средно по 25 играча. През (вече) изминалия сезон ние разполагахме с 31 и давахме най-много пари за заплати от всички отбори в Серия А. А като цяло в Европа само Сити, Челси, Барса и Реал бяха преди нас по този показател. Затова Берлускони каза, че от следващия сезон иска да има група от 25-26 футболиста, колкото е и нормалното.
Дефакто се получава така, че трябва да напуснат най-малко 4-5 играча, на които няма да се вземат заместници.
radiinter
Цитат(Deko @ May 27 2012, 10:45 ) *
Няма да останем с 15 говеча, не бой се.



Последното нещо което бих направил на тоя свят е да седна да се безпокоя за втория отбор на Милано crying_with_laughter-3302.gif
IL Signore
мердите да не се бутат много,много,че ако си тръгне я Ибра я Тиаго Силва ще изплезят език,това са играчите на които им се крепи отбора,в последния месец като го нямаше Силва сдадоха багажа,представям си какво ще е и ако Ибрахимович се беше контузил.
radiinter
Важното е АБАТЕ (да се свети името му) да играе там до края на кариерата си crying_with_laughter-3302.gif mexicanwave.gif
aimar
Цитат(radiinter @ May 27 2012, 19:25 ) *
Важното е АБАТЕ (да се свети името му) да играе там до края на кариерата си crying_with_laughter-3302.gif mexicanwave.gif

И задължително титуляр срещу нас biggrin.gif
Provenzano
Появи се слух, че мердите преговарят с ПСВ за Станислав Манолев.
Provenzano
radiinter
aimar
Тиаго Силва бил в Париж за преговори с ПСЖ. Ако този трансфер се осъществи, ще съм много доволен, доста ще бъдат отслабени Милан:
http://www.goal.com/en/news/90/france/2012...s-for-psg-talks

Ето и още един източник: http://www.football-italia.net/19840/thiag...%E2%80%99equipe
Il Capitano

Във Фейсбук го намерих това :Д :Д
aimar
Вече все по-сериозно се говори, че Тиаго Силва отива в ПСЖ за 50 млн. Само като се сетя, че и ние го искахме и отиде в Милан заради Лео, много ме хваща яд. Но поне доста ще бъдат отслабени Милан другата година, който и да вземат на негово място.
Il Capitano
Oпределено е най-добрия централен защитник в света(е, след Ранокия, нали така, Кинтерист? laugh.gif). Ясно се видя липсата му е последното дерби, когато в защита бяха смешна картина. focus.gif
durex
Не ми се вярва да отиде точно в ПСЖ...няма да го пуснат,така че не се надявайте.
Il Capitano
Галиани пътува от Линате за Париж, така че според мен е абсолютно възможно да замине съвсем скоро wink.gif Споменава се сума от ранга на 40 милиона, а не 50. wink.gif
Provenzano
Фестър и той нещо се е побъркал! Да си продават най-добрият играч не е нормално, без значение колко пари ти предлагат. А после искат титли да печелят. Все едно Барса да продадат Меси или пък Реал Роналдо.
aimar
Цитат(Il Capitano @ Jun 12 2012, 12:27 ) *
Галиани пътува от Линате за Париж, така че според мен е абсолютно възможно да замине съвсем скоро wink.gif Споменава се сума от ранга на 40 милиона, а не 50. wink.gif



Милан искали 50, а ПСЖ предлагат около 40. Очаква се обаче да се съгласят на 50 или да си стиснат ръцете по средата някъде.
Ricardo
50 млн. за централен защитник е колосална сума.Нормално за Милан,които също като нас имат финансови проблеми да го продадат за тези пари.
Черно и синьо
Не се учудвам.Почти съм убеден, че ръководството би продало Снайдер за 50 милиона.Жалко е, но дано не стигаме до такива прецеденти.
durex
Цитат(Provenzano @ Jun 12 2012, 12:54 ) *
Фестър и той нещо се е побъркал! Да си продават най-добрият играч не е нормално, без значение колко пари ти предлагат. А после искат титли да печелят. Все едно Барса да продадат Меси или пък Реал Роналдо.

А ние защото не си продадохме най-добрите футболисти..при нас е същата работа.
grande internazionale
Цитат(Provenzano @ Jun 12 2012, 12:54 ) *
Фестър и той нещо се е побъркал! Да си продават най-добрият играч не е нормално, без значение колко пари ти предлагат. А после искат титли да печелят. Все едно Барса да продадат Меси или пък Реал Роналдо.


Така мислихме и за Ибряма, но видяхме какво стана след като го продадохме wink.gif
Provenzano
Цитат(durex @ Jun 12 2012, 14:24 ) *
А ние защото не си продадохме най-добрите футболисти..при нас е същата работа.

Не съм казвал, че при нас е нещо по-различно. Дори мисля, че при нас е малко по-зле, като че ли. И двата отбора даваме малоумни заплати на футболисти като Киву (например), а после с парите от трансферите "кърпим" бюджетите, защото сме били на загуба. Ми как няма да сме на загуба. На такива като Киву можем да плащаме по 3.5 млн на сезон, а не можем да извадим още 10 млн отгоре и да привлечем по-класен футболист вместо местните звезди на Дженоа и Палермо.
aimar
Просто клубовете в Италия нямат такива приходи, както в Англия или Германия (визирам рекламни договори, продажби на артикули, приходи от билети и тв права и т.н.) и за тях е немислимо да откажат оферта от рода на 40-50 млн., било то и за най-голяма им звезда. Това е истината, Италия просто изостава от другите по-големи първенства.
grande internazionale
Цитат(Provenzano @ Jun 12 2012, 14:33 ) *
. Ми как няма да сме на загуба. На такива като Киву можем да плащаме по 3.5 млн на сезон, а не можем да извадим още 10 млн отгоре и да привлечем по-класен футболист вместо местните звезди на Дженоа и Палермо.


Разсъждавате прекалено наивно и елементарно. Не ми се обиждай, но нещата далеч не са толкова прости, колкото си мислите. Има прекалено много фактори, които пренебрегвате, все едно играете Фифата. Ако беше така просто всеки втори щеше да става милионер. Хайде малко по сериозно. Естествено, че ще го дадат за 50 милиона. Манчестър да не би да са искали да продават Роналдо? Ама като ти изсипят една кола с пари какво да правиш...
aimar
Цитат(grande internazionale @ Jun 12 2012, 14:40 ) *
Разсъждавате прекалено наивно и елементарно. Не ми се обиждай, но нещата далеч не са толкова прости, колкото си мислите. Има прекалено много фактори, които пренебрегвате, все едно играете Фифата. Ако беше така просто всеки втори щеше да става милионер. Хайде малко по сериозно. Естествено, че ще го дадат за 50 милиона. Манчестър да не би да са искали да продават Роналдо? Ама като ти изсипят една кола с пари какво да правиш...



Абсолютно! В света има сигурно само 1-2 клуба, които могат да си позволят да откажат оферта от 50 млн.
durex
Цитат(aimar @ Jun 12 2012, 14:34 ) *
Просто клубовете в Италия нямат такива приходи, както в Англия или Германия (визирам рекламни договори, продажби на артикули, приходи от билети и тв права и т.н.) и за тях е немислимо да откажат оферта от рода на 40-50 млн., било то и за най-голяма им звезда. Това е истината, Италия просто изостава от другите по-големи първенства.

Добре де,как преди 10 години,играеха най-големите имена в Италия,а сега се броят на пръсти на едната ми ръка. Как така изведнъж започнаха да изостават италианците спрямо немци и англичани ето това се чудя.
aimar
Цитат(durex @ Jun 12 2012, 14:54 ) *
Добре де,как преди 10 години,играеха най-големите имена в Италия,а сега се броят на пръсти на едната ми ръка. Как така изведнъж започнаха да изостават италианците спрямо немци и англичани ето това се чудя.



Ами какво да ти кажа? Явно няма интерес към първенството вече. Виж стадионите в една Германия например, терените, феновете, които ги пълнят и всичко останало, и виж разораните ниви в Италия с наполовина пълни трибуни и все по-ширещата се корупция. Да не говорим, че повечето отбори дори нямат собствени стадиони, от които да генерират по-големи приходи. Не е привлекателно явно калчото, не знам какво да ти отговоря точно. Как едно време и бг отборите стигаха до 1/2 в КЕШ, а сега ни бият като тъпани? Променят се нещата, неизбежно е....
Големите имена наистина играеха там, но всички отбори, които ги бяха събрали, не се бяха съобразили финансово и не можеха да издържат тези звезди и фалираха, или поне бяха на ръба - Парма, Лацио, Фио и т.н. Видяха явно, че не става така и почнаха да намалят бюджетите, да съкращават разходите и да разчитат на по-евтини варианти.
Provenzano
Цитат(grande internazionale @ Jun 12 2012, 14:40 ) *
Разсъждавате прекалено наивно и елементарно. Не ми се обиждай, но нещата далеч не са толкова прости, колкото си мислите. Има прекалено много фактори, които пренебрегвате, все едно играете Фифата. Ако беше така просто всеки втори щеше да става милионер. Хайде малко по сериозно. Естествено, че ще го дадат за 50 милиона. Манчестър да не би да са искали да продават Роналдо? Ама като ти изсипят една кола с пари какво да правиш...

Пак не мога да разбера причината да плащаме досега 3 млн и половина на Киву, който дори не е сред титулярите. После се оплакваме, че нямаме пари, защото нямало приходи и т.н. Като няма, няма да плащаме и такива заплати. Е, заради това се дразня, а не заради приемането на оферти от сорта на 50 млн. То е пределно ясно, че ако за Снайдер постъпи такава оферта и ние ще я приемем, така че е излишно да коментираме тази тема.
N E R A Z Z U R R O
40 млн. за защитник... Тези шейхове наистина не си знаят парите biggrin.gif.
Il Capitano
QUOTE(durex @ Jun 12 2012, 15:54 ) *
Добре де,как преди 10 години,играеха най-големите имена в Италия,а сега се броят на пръсти на едната ми ръка. Как така изведнъж започнаха да изостават италианците спрямо немци и англичани ето това се чудя.

Отговорът според мен не е толкова сложен-едните заложиха на успешна формула за развитието на футбола, набиха страхотни пари в школите и базите, ЗАПОЧНАХА ДА РАЗЧИТАТ НА МЛАДИТЕ СИ ФУТБОЛИСТИ и спечелиха от това.
Другите не направиха почти нищо, продължиха да използва докрай преуморените и пренаситените си одъртели италиански футболисти докрай, докато не станат на някакви безумни години. Пренебрегнаха школите и младежите си, а и показаха на младите футболисти, че дори и да дойдат в техните отбори, ще висят на пейката, защото е немислимо Тоти, Деки, Томазо Роки, Неста, Гатузо и всякакви такива да не играят. Ти ако си млад играч къде ще отидеш-в един супер бързо развиващ се и ултра-модерен шампионат като немския, или в овехтялата, но добра и стара Серия А? Добави и това, че ако си на 20-21 години и си добър в Бундеслигата ще играеш по минимум 20-25 мача на сезон, а ако си същият този играч в Италия, то тогава ще влизаш от пейката към 70тата минута, когато Деки вече не може да ходи и няма кво да се прави, трябва да излезе. Само в Италия почват да налагат играчи на по 20-21 години в първия отбор и да ги считат за "голобради юноши", на тия години хората са завършени футболисти и играчт титуляри в най-големите отбори! Топ-футболната възраст вече се смени и тя определено не е между 28-33, а примерно между 22 и 28-29 години wink.gif
Черно и синьо
Безкрайно си прав.Усещам, че ако не се направи промяна, футболът ще затъне още повече и калчото ще падне на равнището на френското или примерно холандската ередивизи.
Kutinkata
Цитат(Il Capitano @ Jun 12 2012, 16:33 ) *
Отговорът според мен не е толкова сложен-едните заложиха на успешна формула за развитието на футбола, набиха страхотни пари в школите и базите, ЗАПОЧНАХА ДА РАЗЧИТАТ НА МЛАДИТЕ СИ ФУТБОЛИСТИ и спечелиха от това.
Другите не направиха почти нищо, продължиха да използва докрай преуморените и пренаситените си одъртели италиански футболисти докрай, докато не станат на някакви безумни години. Пренебрегнаха школите и младежите си, а и показаха на младите футболисти, че дори и да дойдат в техните отбори, ще висят на пейката, защото е немислимо Тоти, Деки, Томазо Роки, Неста, Гатузо и всякакви такива да не играят. Ти ако си млад играч къде ще отидеш-в един супер бързо развиващ се и ултра-модерен шампионат като немския, или в овехтялата, но добра и стара Серия А? Добави и това, че ако си на 20-21 години и си добър в Бундеслигата ще играеш по минимум 20-25 мача на сезон, а ако си същият този играч в Италия, то тогава ще влизаш от пейката към 70тата минута, когато Деки вече не може да ходи и няма кво да се прави, трябва да излезе. Само в Италия почват да налагат играчи на по 20-21 години в първия отбор и да ги считат за "голобради юноши", на тия години хората са завършени футболисти и играчт титуляри в най-големите отбори! Топ-футболната възраст вече се смени и тя определено не е между 28-33, а примерно между 22 и 28-29 години wink.gif

Много точно казано , футбола вече е далеч по агресивен , големите отбори все повече разчитат на младоците си , играчите им като станат на по голяма възраст и не са толкова полезни ги продават за някой милион докато все още могат ... ние не само не ги продаваме ами и ги храним с доста солидни заплати , защото трябвало опит ... Играч като Лонго който е на 20 години и със сигурност биха му дали шанс в другите първентва ние го даваме под наем някъде си и взимаме няква 30 годишна плитка на негово място за около 10 млн , един Жуан играе титуляр всеки мач в Бразилия и се справя доста добре но при нас дори когато Лусио и Самуел са адски слаби не можел да играе тъй като се залагало на "сигурното" , за жалост си мислих , че в крайна сметка Морати ще си вземе някаква поука след всички тези години но покупката на Паласио , преподписването на Киву , слуховете за Мудингай и тн и тн показват , че това въобще не е така ... И пак казвам за мен проблема не е , че нямаме пари ( въпреки , че имаме щом даваме такива заплати на хора като Киву дори на 35 ) а просто проблема ни идва в остарялото мислене и грешно похарчените малко пари които имаме .
Il Capitano
QUOTE(Kutinkata @ Jun 12 2012, 18:05 ) *
Много точно казано , футбола вече е далеч по агресивен , големите отбори все повече разчитат на младоците си , играчите им като станат на по голяма възраст и не са толкова полезни ги продават за някой милион докато все още могат ... ние не само не ги продаваме ами и ги храним с доста солидни заплати , защото трябвало опит ... Играч като Лонго който е на 20 години и със сигурност биха му дали шанс в другите първентва ние го даваме под наем някъде си и взимаме няква 30 годишна плитка на негово място за около 10 млн , един Жуан играе титуляр всеки мач в Бразилия и се справя доста добре но при нас дори когато Лусио и Самуел са адски слаби не можел да играе тъй като се залагало на "сигурното" , за жалост си мислих , че в крайна сметка Морати ще си вземе някаква поука след всички тези години но покупката на Паласио , преподписването на Киву , слуховете за Мудингай и тн и тн показват , че това въобще не е така ... И пак казвам за мен проблема не е , че нямаме пари ( въпреки , че имаме щом даваме такива заплати на хора като Киву дори на 35 ) а просто проблема ни идва в остарялото мислене и грешно похарчените малко пари които имаме .

Най-лошото е, Кутинка, че дори когато с просто око се вижда, че конкретно ние имаме крещяща нужда от подмладяване и вливане на свежа кръв, пак не се прави това! Ако продължаваме така, догодина ще сме още по-зле, защото всеки един ще е качил с по още една година възрастта си. Не мога да си обясня как някои хора или не разбират, или не искат да го признаят-повечето от тези играчи, които имаме в Интер в момента по-добри няма да станат, а само ще вървят надолу и надолу. Защо държат да бъдат оплюти и опсувани от феновете и да им се забравят заслугите за онзи голям сезон, на всеки от които са безспорни за мен? Млади играчи както се вижда могат да се намират и за не много пари, но въпроса е да ги намериш преди другите и да ги прилъжеш да дойдат, дори и когато не си на върха. rolleyes.gif
А и ако ТОЛКОВА нямаме пари, да налагаме играчи от Примаверата, поне няма да имаме високи очаквания и ще сме наясно че каквото и да стане, все ще е от полза!
IL Signore
Цитат(Kutinkata @ Jun 12 2012, 18:05 ) *
Много точно казано , футбола вече е далеч по агресивен , големите отбори все повече разчитат на младоците си , играчите им като станат на по голяма възраст и не са толкова полезни ги продават за някой милион докато все още могат ... ние не само не ги продаваме ами и ги храним с доста солидни заплати , защото трябвало опит ... Играч като Лонго който е на 20 години и със сигурност биха му дали шанс в другите първентва ние го даваме под наем някъде си и взимаме няква 30 годишна плитка на негово място за около 10 млн , един Жуан играе титуляр всеки мач в Бразилия и се справя доста добре но при нас дори когато Лусио и Самуел са адски слаби не можел да играе тъй като се залагало на "сигурното" , за жалост си мислих , че в крайна сметка Морати ще си вземе някаква поука след всички тези години но покупката на Паласио , преподписването на Киву , слуховете за Мудингай и тн и тн показват , че това въобще не е така ... И пак казвам за мен проблема не е , че нямаме пари ( въпреки , че имаме щом даваме такива заплати на хора като Киву дори на 35 ) а просто проблема ни идва в остарялото мислене и грешно похарчените малко пари които имаме .

Кутинка,недей само моля,те да сравняваш Италия с Англия,Испания или дори Германия.В Италия има едно златно правило което не сме го измислили аз или ти,а много преди нас,а то е "В Италия е важна победата,няма значение с какви играчи е постигната,важна е само тя"! Предполагам се сещаш,че няма как с млади момци които си нямат и представа какво е да играеш футбол на високо ниво,се очаква да се печели! При един евентуален неуспех треньорите и ръководството обират пешкира за цялата работа,затова и не очаквай скоро да почнат да се налагат повече от 2 макс. 3ма юноши в някои от водещите отбори в Калчото smile.gif
Il Capitano
QUOTE
Касано: Милан сгреши с продажбата на Тиаго, не знам дали оставам в отбора

Това трябва да ви говори достатъчно за обстановката там...
Kutinkata
Цитат(IL Signore @ Jun 12 2012, 22:19 ) *
Кутинка,недей само моля,те да сравняваш Италия с Англия,Испания или дори Германия.В Италия има едно златно правило което не сме го измислили аз или ти,а много преди нас,а то е "В Италия е важна победата,няма значение с какви играчи е постигната,важна е само тя"! Предполагам се сещаш,че няма как с млади момци които си нямат и представа какво е да играеш футбол на високо ниво,се очаква да се печели! При един евентуален неуспех треньорите и ръководството обират пешкира за цялата работа,затова и не очаквай скоро да почнат да се налагат повече от 2 макс. 3ма юноши в някои от водещите отбори в Калчото smile.gif

Какви победи , та ние едва се добрахме в зона ЛЕ , отпаднахме от ужастно слаб отбор в ШЛ , двамата треньори обраха пешкира ... Поне според мен с Мудингай , Паласио и тн така или иначе няма как да постигнем моментни успехи а с тях и в близкото бъдеще , така , че нищо не пречи да се пробва с младите . А и както навсякъде посвета младоците им играят и явно знаят как се играе футбол на високо ниво , наще които станаха шампиони на Европа и на Италия как да не знаят .... като никой не им показва и не им дава шанс няма да знаят естествено , но според мен като нямаме пари това е формулата налагането на играчи от примаверата , плащаме им ниски заплати и единствените трансфери да са по малко но по стойностни играчи а не на килограм .
durex
Цитат(Kutinkata @ Jun 13 2012, 15:39 ) *
Какви победи , та ние едва се добрахме в зона ЛЕ , отпаднахме от ужастно слаб отбор в ШЛ , двамата треньори обраха пешкира ... Поне според мен с Мудингай , Паласио и тн така или иначе няма как да постигнем моментни успехи а с тях и в близкото бъдеще , така , че нищо не пречи да се пробва с младите . А и както навсякъде посвета младоците им играят и явно знаят как се играе футбол на високо ниво , наще които станаха шампиони на Европа и на Италия как да не знаят .... като никой не им показва и не им дава шанс няма да знаят естествено , но според мен като нямаме пари това е формулата налагането на играчи от примаверата , плащаме им ниски заплати и единствените трансфери да са по малко но по стойностни играчи а не на килограм .

Всъщност това прави именно Барселона. Залагат на школата си,но вадят страшни пари за 1-2 много сериозни играчи.
grande internazionale
ПСЖ взима Тиаго Силва и Ибра в комплект за 77 млн.

хуахуа това е ако истина Милан отиват в Б, а ако прибавим и чудещият се Касано, направо супата е забъркана biggrin.gif
INTERМilano


гухухахах
Il Capitano
Tва явно са техните Киряков и Балъков biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
INTERМilano
Мердата обаче е много по-палава от Кирето. Бърка не с 1 , а с 3 пръста too_funny-1052.gif
Il Capitano

Касано каза, че не искал да има педали в националния отбор. Ето сега нагледно доказателство защо иска да се маха и от Милан biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.