Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Милан
Форумът на Привържениците на Интер в България > Футбол Свят > Италия > Serie A
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83
KAZAKA
Цитат(grande internazionale @ Jan 5 2011, 03:17 PM) *
Eй тва си е мердата, как може да искаш да дадеш един голям талант и то такъв който е готов да играе до последният си дъх....Пато е готов да умре за ББилан, а те искат да го дават. Не е смешна, а трагикомична работа!

Ми да те кажа не са много прости. Набутаха контузената кака на балета за 65 млн. ся и ако контузения паток набутат на някой екстра ще са си да ти кажа. и черната мерда ако вземат - по-добър от патока е.
grande internazionale
Незнам дали някой гледа, Калгари правят супер здрав мач и даже заслужават 3-те точки!!
grande internazionale
Няма такъв късмет, да не направиш нищо смислено цял мач и да вкараш....ЗАСАДАААААААААААА
kinterista
Цитат(grande internazionale @ Jan 6 2011, 05:38 PM) *
Незнам дали някой гледа, Калгари правят супер здрав мач и даже заслужават 3-те точки!!

Аз гледах мача , Каляри пропуснаха 2-3 100% положения !Няма как да биеш като не вкараш! Мухлата с едно полжение вкара , а мегазвездата Рубзиньо , сам срещу вратаря се спъва в топката ! Някой тук го искаха при нас , това 64 килограмово пуберче rofl.gif !
KAZAKA
Миналата година не успяха, ама тази ще ги избутат до скудетото.
ale inter
Цитат(grande internazionale @ Jan 6 2011, 05:43 PM) *
Няма такъв късмет, да не направиш нищо смислено цял мач и да вкараш....ЗАСАДАААААААААААА



Аз ще кажа нещо за съдийската бригада на мача:КУР ЗА СЪДИИТЕ 138148_orig.gif НАСРАНИ И ПОДКУПНИ, death-metal.gif ПУНЕТЕ В МЪКИ МАМАВИ ДЕБА,ДАНО СИНОВЕТЕ ЗЕТОВЕ ДА ВИ ДОВЕДЪТ 138148_orig.gif И МАНАФИТЕ ДА ВИ ИЗНАСИЛЯТ 138148_orig.gif 138148_orig.gif 138148_orig.gif нещастници
inter_fen
Късметлийска победа определено. Но айде да не издребняваме, хиляда пъти я повториха ситауцията, засада нямаше wink.gif
grande internazionale
За мен си имаше чиста засада, който каквото иска да твърди smile.gif
durex
Определено Касано ще им освежи нападението
SvetJlio
Има тънка засада, но не това е най-важното, а това, че Касано ще им бъде огромен плюс. Този гол е повече негов, от колкото на тази печка, където вкара гола. Касано с Ибрахимович и здрав Неста отзад, ще си печелят много лесно мачовете.
XxXDead_worlDXxX
Милан сега са на доста точки пред нас, така че ще е по-добре да не ги следим, защото няма да ги стигнем.
Важно е да обърнем внимание на нашата игра. А Милан трябва да следим в седмицата преди мача ни с тях... Поне аз така мисля.
Отдавна не ни бяха задминавали, сега ни задминават от известно време. Имат и късмет. Това е футбола!...
От друга страна поне добре че се стегнаха, защото ако пробият в ШЛ може Италия да си остане с правото за 4 отбора в ШЛ. А в положението, което се намираме, четвъртото място ще е бинго.
El Jardinero
Цитат(XxXDead_worlDXxX @ Jan 6 2011, 10:22 PM) *
Милан сега са на доста точки пред нас, така че ще е по-добре да не ги следим, защото няма да ги стигнем.
Важно е да обърнем внимание на нашата игра. А Милан трябва да следим в седмицата преди мача ни с тях... Поне аз така мисля.
Отдавна не ни бяха задминавали, сега ни задминават от известно време. Имат и късмет. Това е футбола!...
От друга страна поне добре че се стегнаха, защото ако пробият в ШЛ може Италия да си остане с правото за 4 отбора в ШЛ. А в положението, което се намираме, четвъртото място ще е бинго.

Just pull the trigger, dude... 594651_orig.gif
iffaylo
Цитат(El Jardinero @ Jan 6 2011, 11:51 PM) *
Just pull the trigger, dude... 594651_orig.gif



rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif Until it calls click
radiinter





Касано поздравява голмайстора laugh.gif laugh.gif

kinterista
Цитат(radiinter @ Jan 7 2011, 11:55 AM) *




Касано поздравява голмайстора laugh.gif laugh.gif

Тва го видях вчера , ама бая му го е заврял вътре 594651_orig.gif
ambro
Хайде Касано ги грабна. Ако не им оправи футбола, поне ще оправи футболистите
kinterista
Както казах наскоро , дойде време и в другите лагери да има травми , новината е , че Мухлата доста окуця, мача с Удинезе пропускат:
Алесандро Неста, Кристиан Абиати, Джанлука Дзамброта, Кевин-Принс Боатенг, Матийо Фламини, Андреа Пирло и Филипо Индзаги.
Искам да видя сега хубаво ли е така?
XxXDead_worlDXxX
Не е хубаво, но не вярвам да направят чак такава черна серия като нас. Те все пак са в добра форма сега, изградиха си основа, на върха са... Най-добре ще е да не ги гледаме, наистина. Нищо добро няма да последва. Нищо няма да спечелим.
Иначе се надявам Удинезе да ги изненада, бих се радвал, но спортсменски, не злорадствено smile.gif
vencislav zaneti
0 на 1
radiinter
Пато изравни в продължението.
tutto_inter
Оплождайте ги тия ануси браво Удине!
grande internazionale
Пак със съдийка помощ. До кога?
radiinter
Ебати лудия мач,а тоя Санчес..................
Miro Belia
Берлускони е дигнал мизата ... прела*вайте мердиии
kinterista
Издъниха ме Палермо , Мъхлата беше ясна с този равен , палермо ако бяха били лапвах 100 кинта!
durex
Абе на Пато единия гол май си е от засада пак си ги подпряха мердите
kinterista
Цитат(durex @ Jan 9 2011, 06:52 PM) *
Абе на Пато единия гол май си е от засада пак си ги подпряха мердите

Сефте ! То само този мач да е...............
Matrix
Много се притеснявам,това изоставане може да ни коства Скудетото.Мухлата може да е по-слаба,но ще ги бутат и бутат и бутат,докато не станат шампиони.Ето само от началото на 2011 спечелиха цели 3 точки повече от заслуженото.Полудяам уеееееееееееееееееее :@
ale inter
И при двата гола имаше нарушения.На Патърока засада,на Златьо фаул в нападение а оня леш съдията беше на 5 метра и си затвори очите и Мердите изравниха и взеха 1 точка
iffaylo
Специален поздрав за всички зидаро-мазачи и новия Киряков (Касано) с червено-черни душички:

Курви сбогом....
diabloodripper
Абе я се кротнете с тези 1мм засади. Съвсем заслужено Интер изостава от Милан просто защото до този момент през сезона като изключим два мача не показаха нищо. Интер си взима неиграните мачове и става на 5 точки от ббилан. При наличието на цял 1/2 сезон, с директен сблъсък, аз лично не се притеснявам. Но не винаги съдиите са виновни. Днес свириха перфектно в абсолютно всички мачове, които гледах.
radiinter
Преди мача тифозите на Милан изразиха силната си омраза към Леонардо, който след 13 г. при росонерите избра да стане треньор на градския враг Интер. Феновете скандираха песни против бразилеца и опънаха транспаранти "Леонардо, лайнар!" и "Негодник". По радиоуредбата съобщиха, че докато транспарантите не се махнат, мачът няма да започне. biggrin.gif biggrin.gif
KAZAKA
Цитат(diabloodripper @ Jan 10 2011, 04:31 AM) *
Абе я се кротнете с тези 1мм засади. Съвсем заслужено Интер изостава от Милан просто защото до този момент през сезона като изключим два мача не показаха нищо. Интер си взима неиграните мачове и става на 5 точки от ббилан. При наличието на цял 1/2 сезон, с директен сблъсък, аз лично не се притеснявам. Но не винаги съдиите са виновни. Днес свириха перфектно в абсолютно всички мачове, които гледах.


Засадата на патката е 20 см. - факт е, но наистина е сложно да бъде отсъдена. Обаче при изравнителния гол, че има очеизваден фал на босненската пачаи това е повече от ясно.
Ronaldinho
Цитат(grande internazionale @ Jan 9 2011, 06:04 PM) *
Пак със съдийка помощ. До кога?


Къде я видя ?

Цитат(durex @ Jan 9 2011, 06:52 PM) *
Абе на Пато единия гол май си е от засада пак си ги подпряха мердите


Никаква засада,ако говорим за засада то може да спорим за втория гол на Камбиасо
Miro Belia
Кажи нещо за фала бе???
Ronaldinho
Koй фал ? Ако мислиш че при 4тия гол имаше фал....
ale inter
Цитат(Ronaldinho @ Jan 10 2011, 12:24 PM) *
Koй фал ? Ако мислиш че при 4тия гол имаше фал....



Свали си фенските очила и сложи с по голям диоптър,на Носъ ако няма фаул то по добре да почнат да играят вашите с правилата от ръгбито.
radiinter
Цитат(Ronaldinho @ Jan 10 2011, 12:24 PM) *
Koй фал ? Ако мислиш че при 4тия гол имаше фал....



Мердьо що не си стоиш в миризлия ви форум и да се радваш че все още сте първи че като гледам няма да е за дълго 138148_orig.gif
grande internazionale
Цитат(Ronaldinho @ Jan 10 2011, 11:25 AM) *
Къде я видя ?
Никаква засада,ако говорим за засада то може да спорим за втория гол на Камбиасо



Toз, тоз другия biggrin.gif Ем как да не искам мердите да си имат отделна тема при нас, като се включва някъв си и ще ми вика че нямало засада на патока и нямало фаул на дългоноско. И за вторият гол на Кучу, вслез в едно чудо на модерният свят с името youtube и си пусни повторение, че не мисля да се напрягам излишно заради теб wink.gif
Ronaldinho
Цитат(ale inter @ Jan 10 2011, 12:32 PM) *
Свали си фенските очила и сложи с по голям диоптър,на Носъ ако няма фаул то по добре да почнат да играят вашите с правилата от ръгбито.


Нямаше никакъв фаул Ибра скочи за висока топка и я печели с техният защитник

Цитат(radiinter @ Jan 10 2011, 01:57 PM) *
Мердьо що не си стоиш в миризлия ви форум и да се радваш че все още сте първи че като гледам няма да е за дълго 138148_orig.gif


И преди и сега и Май месец Милан ще е първи !
iffaylo
...а колкото до босненския, гледай да видиш как използва защитника за стълба да се покачи по-високо и да литне,че с клюна се е помислил за Силян Щърка.

Цитат
edit: C-Murder
И все пак, нека спазваме добрия тон, дори когато спорим с мерди, затворници и други земноводни. Обиди срещу потребители от форума не се толерират.
El Jardinero
Цитат(Ronaldinho @ Jan 10 2011, 07:35 PM) *
Нямаше никакъв фаул Ибра скочи за висока топка и я печели с техният защитник
И преди и сега и Май месец Милан ще е първи !


Мердолин, не се надъхвай много, щото виж дори торинските ви приятелки какви прогнози дават в сивия си на цвят форум:
"Вчера, 20:26ч.
Абе не бързайте да ги коронясвате Милан, има прекалено много време до края. И днес се видя, че имат много слабости. Наистина, в момента не се вижда алтернатива, но лично аз продължавам да мисля, че ще има изненадки до края, били те приятни, или не. Продъжлавам да имам кофти чувството, че Интер си остава единствената реална алтернатива за скудетото."

Вервай му, те ги разбират тия дежа-вута! hammer.gif А и ти най-добре си знаеш, че като смесиш червена с черна боя, става 594651_orig.gif ! szyd-milan.gif focus.gif
kinterista
Цитат(Ronaldinho @ Jan 10 2011, 12:24 PM) *
Koй фал ? Ако мислиш че при 4тия гол имаше фал....

Зъбиньо , знаеш ли колко съм ви гледал вас ? Тихооооо..............не се напъвай да не пръцнеш , от мухлата нищо не става , от мен го запомни , сменяй отбора докато е време , при нас не може , местата са заети , а и ние предатели не взимаме ! Тръгни на юг има доста голям избор , по-добре ще си!
Ronaldinho
Цитат(El Jardinero @ Jan 10 2011, 08:31 PM) *
Мердолин, не се надъхвай много, щото виж дори торинските ви приятелки какви прогнози дават в сивия си на цвят форум:
"Вчера, 20:26ч.
Абе не бързайте да ги коронясвате Милан, има прекалено много време до края. И днес се видя, че имат много слабости. Наистина, в момента не се вижда алтернатива, но лично аз продължавам да мисля, че ще има изненадки до края, били те приятни, или не. Продъжлавам да имам кофти чувството, че Интер си остава единствената реална алтернатива за скудетото."

Вервай му, те ги разбират тия дежа-вута! hammer.gif А и ти най-добре си знаеш, че като смесиш червена с черна боя, става 594651_orig.gif ! szyd-milan.gif focus.gif


Не го знам тоя където го е писал това дали не е бил на няколко чашки,ама фен на Ювентус най-малко може да ми говори за слабости,виждам тяхното отборче как го еб*т е ЛЕ а и миналата година Фулъм им разказа играта така,че тяхното мнение след моето ! Ако е гледал последния ни мач ще забележи отсъствието на много ключови играчи а съм сигурен,че ако те играха резултат нямаше да бъде такъв ще се види на мача с Лече колко голяма е всъщност класата на Милан !

Цитат(kinterista @ Jan 10 2011, 09:58 PM) *
Зъбиньо , знаеш ли колко съм ви гледал вас ? Тихооооо..............не се напъвай да не пръцнеш , от мухлата нищо не става , от мен го запомни , сменяй отбора докато е време , при нас не може , местата са заети , а и ние предатели не взимаме ! Тръгни на юг има доста голям избор , по-добре ще си!


Не знам от кой отбор нищо не став но знам,че Милан има 7 КЕШ 5 Суперкупи на Европа и 4 Междуконтинентални купи ! Знам също така,че в Милан са играли някои от най-големите играчи Ривера,Ван Бастен,Гулит,Малдини,Шевченко.. и т.н.Знам колко много велики мача е изиграл отбора в ШЛ и не само там. Предполагам,че за на юг ми говориш за отбора на Наполи,да силни са,но нямат манталитета на победител който има Милан !
kinterista
Цитат(Ronaldinho @ Jan 11 2011, 09:46 AM) *
Не знам от кой отбор нищо не став но знам,че Милан има 7 КЕШ 5 Суперкупи на Европа и 4 Междуконтинентални купи ! Знам също така,че в Милан са играли някои от най-големите играчи Ривера,Ван Бастен,Гулит,Малдини,Шевченко.. и т.н.Знам колко много велики мача е изиграл отбора в ШЛ и не само там. Предполагам,че за на юг ми говориш за отбора на Наполи,да силни са,но нямат манталитета на победител който има Милан !

Все едно и също повтаряте , като папагали , имаме 7 КЕШ . Да , ама нямате нито една УЕФА , ти си малък , когато я печелихме , в КЕШ отиваха само шампиона и вицешампиона , а не както сега по четири. Тогава УЕФА беше много трудна , имаше и КНК , но ти не помниш. Та тогава ние я взехме три пъти през 90-те , а като говорим за играчи , какво ще кажеш за ФЕНОМЕНА? За немското трио , Саморано , Берти , Бергоми , Толдо , Дзенга , Алтобели , Мацола , Джоркаеф , Виери, Ибрахимович, Ганц, Ганц помниш ли го а , та последните трима ги взехте на упадък , както и ФЕНОМЕНА , само за да се опитате и вие да имате такива имена в отбора. Ние винаги сме първи , както в КЕШ така и в калчото , единствени неизпадали никога , единствени с требъл , единствени с ПЕТЕЙБЕЛ , кога ще имате нещо такова? Тихо , че нямам цял ден да ти доливам отгоре...........
El Jardinero
Цитат(Ronaldinho @ Jan 11 2011, 09:46 AM) *
...ще се види на мача с Лече колко голяма е всъщност класата на Милан !


Е какво повече да добавя?! laugh.gif szyd-milan.gif
Ronaldinho
Цитат(kinterista @ Jan 11 2011, 10:00 AM) *
Все едно и също повтаряте , като папагали , имаме 7 КЕШ . Да , ама нямате нито една УЕФА , ти си малък , когато я печелихме , в КЕШ отиваха само шампиона и вицешампиона , а не както сега по четири. Тогава УЕФА беше много трудна , имаше и КНК , но ти не помниш. Та тогава ние я взехме три пъти през 90-те , а като говорим за играчи , какво ще кажеш за ФЕНОМЕНА? За немското трио , Саморано , Берти , Бергоми , Толдо , Дзенга , Алтобели , Мацола , Джоркаеф , Виери, Ибрахимович, Ганц, Ганц помниш ли го а , та последните трима ги взехте на упадък , както и ФЕНОМЕНА , само за да се опитате и вие да имате такива имена в отбора. Ние винаги сме първи , както в КЕШ така и в калчото , единствени неизпадали никога , единствени с требъл , единствени с ПЕТЕЙБЕЛ , кога ще имате нещо такова? Тихо , че нямам цял ден да ти доливам отгоре...........


Taка прави си за някои неща не мога до го отрека,но откъде си толкова сигурен,че ние няма да направим требъл или 6 купи за 1 сезон както направи Барса предния сезон ? Не разбрах само какво значи 1ви в КЕШ кое е по-голямо 7 - 3 Милан е 1вият италиански отбор спечелил КЕШ ! В калчото имате с 1 титла повече но този сезон ще се изравним ! Относно за играчите наистина някои са класа спор няма ! Но пък играчи като Ибахимович,Виери,Ганц,Толдо не са кои знае какво изпуснал си най-големия играч в историта на Интер поне лично за мен това е Факети (лека му пръст) ! А защо не кажеш и ти нещо за играчи като Холандското трио,Малдини,Ривера,Барези,Кака,Шевченко,Тасоти,Индзаги... !
tutto_inter
Айде пак мерене на пишки,и леки провокацийки,тоя разговор ше доведе до банчета ми се струва!
ale inter
http://www.youtube.com/watch?v=vGlHxdtVqyc
Вземи погледни хубаво пак 3 и 4 ви гол,и свали фенските очила ти казах
Ronaldinho
Цитат(ale inter @ Jan 11 2011, 07:52 PM) *
http://www.youtube.com/watch?v=vGlHxdtVqyc
Вземи погледни хубаво пак 3 и 4 ви гол,и свали фенските очила ти казах


При 3гол има малка засада така е прав си ! Но при 4я Ибрахимович се преборва със защитник на Удинезе и печели топката съвсем честно !
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.