Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Милан
Форумът на Привържениците на Интер в България > Футбол Свят > Италия > Serie A
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83
Ultras
Цитат(SHeki @ Nov 5 2010, 10:12 PM) *
Ониево просто е смачкал големия нос на Ибрахимович , сигурен съм :>


Ибрахимович има черен колан...трудна работа wink.gif
shemeta
Вицепрезидентът на Милан Адриано Галиани определи като „добър знак” сбиването между Златан Ибрахимович и Огучи Ониеву по време на вчерашната тренировка на отбора. Двамата играчи се спречкаха в петък следобед, след като Ибра влезе много грубо в краката на наскоро възстановилият се от тежка травма американец. Според очевидците, Ониеву хванал за гушата Ибрахимович, и само бързата намеса на съотборниците им предотвратила сериозен бой.

„Истина е, имаше сблъсък помежду им на тренировката, затова тя бе прекратена за малко,” заяви Галиани. „Това се случва често на футболния терен, и достигна до медиите само защото имаше и фенове на трибуните, тъй като се подготвяхме на по-външно игрище.”

„При всички положения, ситуацията вече се изясни. Аз говорих и с двамата продължително. Всичко е приключено,” добави Галиани.

„Дори съм на мнение, че това е добър знак. Предпочитам да виждам агресия във футболистите ни. Предпочитам такива тренировки, вместо да се държат все едно са на чай, хората да заспиват на тях,” завърши босът на „росонерите”.


gong.bg
grande internazionale
пхахахах че те на село отборите така тренират, само с бой biggrin.gif
Dr.Moratti
Дяда ви Берлускони пак е прекалил с виаграта и е пуснал някакъв заядлив лаф, за някакъв интерист с куче и т.н..Не ща даже да поствам такива простотии и с нетърпение очаквам мача с червено-черното измекярско отбрче съставено от всякакви идиоти-Дядо Пипо,набора му Шместа и Спирло,Тъпузо,Набучи Зланиево,Лиглиньо,Зъбиньо и босненския номад szyd-milan.gif Ще ми се да питам дяда ви какво спечели мулан в последните пет години освен местния квартален турнир 138148_orig.gif
radiinter
Цитат(Dr.Moratti @ Nov 10 2010, 03:49 PM) *
Ще ми се да питам дяда ви какво спечели мулан в последните пет години освен местния квартален турнир 138148_orig.gif



Едно шестгодишно момче не е виждало две неща през живота си-гола жена и Милан шампион szyd-milan.gif (ама за първото не съм много сигурен laugh.gif )
pietenceto
Лошата новина за Масимилиано Алегри и неговия щаб е поредната мускулна травма на Пато, както и травмата на Филипо Индзаги. Двата голмайстори почти сигурно са аут за супердербито с Интер в неделя вечер от 12-ия кръг на Серия "А".
Репликант
Сигурно са го зобнали Пато, за да израстне физически толкова много за толкова малко време.Тези постоянни травми говорят точно за това.Той има сила да тича много, но мускулите му не са в състояние да издържат на подобно натоварване.
ambro
Загубата на Палермо с 1:3 от Милан снощи накара президента на сицилианците Маурицио Дзампарини да се откаже от футбола. Ексцентричният бос бе бесен от съдийството на главния рефер, който не даде две чисти дузпи за Палермо. В същото време той удари едно рамо на "росонерите", давайки им единайсетметров наказателен удар в 76-ата минута при 1:1.

"Отказвам се от футбола! Продавам Палермо и се махам от футбола. До гуша ми дойде! Уморих се да участвам във всичко това. искам да се дистанцирам колкото се може повече от този футбол. От този момент клубът е за продажба. Мислех си, че нещата в Италия вече са се променили, но явно съм се лъгал", заяви бесният Дзампарини след мача с Милан.

Явно снощи е имало поголовна сеч и поредният типичен мач за WC Мухлян
Grande Milano
Цитат(radiinter @ Nov 10 2010, 07:24 PM) *
Едно шестгодишно момче не е виждало две неща през живота си-гола жена и Милан шампион szyd-milan.gif (ама за първото не съм много сигурен laugh.gif )


То и до миналата година един 45 годишен мъж не бе виждал Интер да вдига ШЛ, но както и да е worthy.gif
INTERМilano
Малко оф... не че му пречи на тая dieinbin.gif тема,
но да не навлизаме в подробности сега. Тъй де
на мениджъра съм стигнал февруари 2011 и билан се
представят повче от добре - 15 място... и вчера изгониха
алегри.... та мисълта ми е че и реалният живот на там са тръгнали,
особенно след като ги треснем у дербиту.. szyd-milan.gif
ale inter
Цитат(Grande Milano @ Nov 11 2010, 05:30 PM) *
То и до миналата година един 45 годишен мъж не бе виждал Интер да вдига ШЛ, но както и да е worthy.gif



ТАка е прав си ,но за сметка на това е видял ТРЕБЪЛ как се печели,а вие още 100 години няма да го видите 138148_orig.gif
durex
Цитат(ale inter @ Nov 11 2010, 06:36 PM) *
ТАка е прав си ,но за сметка на това е видял ТРЕБЪЛ как се печели,а вие още 100 години няма да го видите 138148_orig.gif

ХахАХАХА добре им го каза батьо cheers1.gif
tutto_inter
Цитат(Grande Milano @ Nov 11 2010, 05:30 PM) *
То и до миналата година един 45 годишен мъж не бе виждал Интер да вдига ШЛ, но както и да е worthy.gif

Добре,сега как да не го нахраня тоя убавец?
pietenceto
Медиите от Италия информират, че Филипо Индзаги е скъсал коленни връзки и ще бъде със сигурност аут от терени през следващите шест месеца. 37-годишният нападател има проблеми с менискуса, като е засегнал и коленните връзки. При това положение СуперПипо ще остане извън игра до края на сезона.

radiinter
Цитат(Grande Milano @ Nov 11 2010, 05:30 PM) *
То и до миналата година един 45 годишен мъж не бе виждал Интер да вдига ШЛ, но както и да е worthy.gif



ЕЛАТЕ ПАК КОГАТО СПЕЧЕЛИТЕ ТРЕБЪЛ szyd-milan.gif hooray.gif citalia.gif scudo.png f181261444a4b611.jpg
Miro Belia
От къде се пръкна тоз мердиньо момче нали осъзнаваш, че ако не е тоя дедо дето върти цяла Италия Берлускони, ако не е той вие ще се борите с отбори като Про Сесто, Пистонезе, Про Патрия разбираш ли ме следиш ли ми мисълта, разораната ви нива в неделя ще бъде добре наторена от хората спечелили ТРЕБЪЛ нещо, което и вие може да си го позволите като си закупите ДВД-то на ИНТЕР laugh.gif
Dr.Moratti
Цитат(pietenceto @ Nov 11 2010, 07:10 PM) *
Медиите от Италия информират, че Филипо Индзаги е скъсал коленни връзки и ще бъде със сигурност аут от терени през следващите шест месеца. 37-годишният нападател има проблеми с менискуса, като е засегнал и коленните връзки. При това положение СуперПипо ще остане извън игра до края на сезона.

Няма страшно, след шест месеца се връща отново игра и директно става титуляр заедно с Барези и Тасоти szyd-milan.gif
radiinter


Колко е доволно това лекенце.Според Кориере е скандирал името на Ибра.
hool-curvool
Тия Милан е крайно време да се пречупат и тая серия от победи да се прекъсне с някоа и друга загуба, тва да не им е фифата от 10 мача поредни 10 победи, а тоя Алегри е мега тъп треньор, ако мислят че ще стават шампиони жестоко се лъжат 3 место накрая ще са.
Тоя цикъл дето го играят към началото на декември ще ги изтощи яко сряда-неделя + купата на Италия, на 3 фронта играят и е време за няколко загуби да натрупат!

Сега ме нападайте за моя Лацио който почива по цела седмица за даден мач 138148_orig.gif че ще е извън топ4 и че скоро ще спука гума чакам ви cheers1.gif
Miro Belia

kinterista
Регитрирах се в сайта им с чужд и-мейл! Майко мила , какво ги чака мердите....................................................................... 138148_orig.gif
Предателите от нашият форум бързо да отиват и да пеят , само че незнаят кой съм? Направо ще ги разпилея мердите , ще им говоря тактично , примерно:
Амброзини , този одъртял глупак още ли играе?
Зеедорф , тази стара чанта , некадърна и нещастна няма ли да го сменят?
Алегри , това скапано треньорче , кой го докара?
Пато , за никакъв чеп не става , пълен анонимник ,това жалко ФУТБОЛИСТЧЕ , по-добре да го продадем!

А ве , също като тук , след незадоволителни резултати . Само , че да видим там дали ще ме оставят да го правя всеки ден!
kinterista
Брех тези мерди , как са се застраховали:
Принцип на работа на warn системата:
- 20% = 24 часа преглед на мненията от модератор. Тези мнения трябва да бъдат одобрени, за да са видими от останалите потребители.
- 40% = 48 часа преглед на мненията от модератор Тези мнения трябва да бъдат одобрени, за да са видими от останалите потребители.
- 60% = 24 часа без права за публикуване на мнения.
- 80% = 48 часа без права за публикуване на мнения.
- 100% = 7 дни без права за публикуване на мнения.
Наказанията се намаляват с 20%, ако потребителят няма предупреждение за период от поне 30 дни. При повторно нарушение и достигане отново на 100% warn, потребителят получава 30 дни забрана за публикуване на мнения.
Значи , не мога веднага да пиша. Ще ме разучават първо. Трябва да ме одобрят и тогава , брей , какво внимание. Ще чакам одобрение от модераторите , без да съм писал още?
Мисля , че системата им от врагове работи , поне засега. Ще почна културно , смятам , че ще ме одобрят! След това ги чакат кански мъки , ще спазвам правилата им , ще си изкарам яда там , тука като ме ядосват нашите фенове , ще си го изливам там , поне да сме 50/50!
tutto_inter
Kinterist имат такива неща в форума им защото не е към SMG(Sport Media Group),нашия е точно към тези.Той нашия нали беше заключен ама Тедката каза,че са му писали тия от медия груп да го отключи,за да е повече достъпен!Може ако сме единни и имаме средства,да си платим за един добър разработен форум,заключен от злобари зяпачи дето правят после copy,paste в техните форуми,но това е друга тема.
Xs7yLe
Вас пък какво толкова ви бърка , кой копирал , и кой не , и какво им влизате във форумите , не осъзнавате ли , че правите абсолютно същотото , от което се оплаквате . Гледайте си нашия форум и толкова , какво се занимавате с другите. smile.gif
kinterista
Цитат(tutto_inter @ Nov 16 2010, 07:54 PM) *
Kinterist имат такива неща в форума им защото не е към SMG(Sport Media Group),нашия е точно към тези.Той нашия нали беше заключен ама Тедката каза,че са му писали тия от медия груп да го отключи,за да е повече достъпен!Може ако сме единни и имаме средства,да си платим за един добър разработен форум,заключен от злобари зяпачи дето правят после copy,paste в техните форуми,но това е друга тема.

Разбрах !Мерси....
radiinter
Пацини пак игра за нас.Време е да започнеме да топиме разликата.
INTERМilano
Цитат(radiinter @ Nov 27 2010, 09:17 PM) *
Пацини пак игра за нас.Време е да започнеме да топиме разликата.




cheers1.gif
ale inter
Въпреки Робиньо Милан спря да лети
Заглавието в sportal кърти cheers1.gif
Dr.Moratti
Цитат(ale inter @ Nov 27 2010, 10:11 PM) *
Въпреки Робиньо Милан спря да лети
Заглавието в sportal кърти cheers1.gif

Даже Самп ги изтърваха hammer.gif
Miro Belia
Тея почнаха да пукат гуми до май месец Галиани ше е сменил дилъра 10 пъти laugh.gif death-metal.gif
Dr.Moratti
Понеже вече "не ругаем", да питам братчедите-еййййййййй чифтокопитни животни с масивно тяло с подкожни тлъстини, къси крака и дълга зурла , да не вземете сега да се размечтаете за разни вази и статуеткиlaugh.gifНе са предвидени такива за вас тази година, но за копие ще се разберем szyd-milan.gif
durex
Мухлата падна от Аякс szyd-milan.gif
Miro Belia
rofl.gif rofl.gif rofl.gif
ale inter
Няма какво да се притесняваме от тях,сега като хване студ и мокро време и като се почне с техните болежки шипове,плексит,артрит и т.н. тогава ще ги питам аз наборите cheers1.gif
Dr.Moratti
Мердюн пак се наакаха, което е половин празник за нас szyd-milan.gif
MarcoMaterazzi
Кво се смеете на Милан бе вие нормални ли сте? На 10 точки пред нас са.
durex
Цитат(MarcoMaterazzi @ Dec 10 2010, 09:40 PM) *
Кво се смеете на Милан бе вие нормални ли сте? На 10 точки пред нас са.

И кво? Това няма да е за дълго wink.gif
MarcoMaterazzi
Прав си , скоро ще сме на 20 точки зад тях.
inter_fen
Цитат(MarcoMaterazzi @ Dec 10 2010, 10:03 PM) *
Прав си , скоро ще сме на 20 точки зад тях.


E недей с такъв песимизъм. Може и да сме на толкова, може и да ги минем, това зависи от някои неща.
THE_GAME
Осмиван или не - Милан направи нужното, за да мине едно ниво нагоре. Ние не, така че да се концентрираме върху собствените си неудачи, а техните издънки макар и винаги добре дошли - няма с какво толкова да ни стоплят към момента.
ivofen
Като ви кяфят толкова че са пред нас боядисваите са и сте готови.Както казваше един траньор не съм чул да се става шампион декември. forza.gif scudo.png hooray.gif 138148_orig.gif
Dr.Moratti
Кенефа се позарадва малко покрай Ибрям камилата , но неще да е за дълго това,вярвайте ми eusa_naughty.gif Щом са решили, че ще махат коня и лидери в отбора ще са Тъпузо и Пирло значи далеч няма да стигнат.Дядо Силвио си купи малко ценно време, но истината е, че пари не му се дават много,много.
grande internazionale
Ибра: Морати и Матераци не са важни за мен

Шведският нападател на Милан Златан Ибрахимович заяви, че явно все още е важен за градския съперник Интер, след като Масимо Морати и Марко Матераци говорят постоянно за него.

Президентът на „нерадзурите” Морати първо заяви, че Ибра си е тръгнал с една година по-рано, а Матераци добави, че Интер е нямало да спечели Шампионската лига, ако Ибрахимович е бил в състава на отбора. Шведът обаче заяви: „Матераци говори прекалено много за мен, както и Морати. Виждате, че явно аз продължавам да съм важен за тях. Аз пък никога не говоря за тях, така че те не са важни за мен”.

Голмайсторът, който започна по страхотен начин кариерата си при „росонерите”, коментира и играта на своя тим: „От първия ден разбрах, че Милан е моя тим и че искам да приключа кариерата си тук. Не е истина, че отбора зависи от мен. Всеки от нас зависи от свой съотборник. Не се плаша от Интер, Ювентус, Рома или който и да е. Ние вече показахме, че имаме най-силния отбор в калчото. Трябва само да продължим по същия начин и ще спечелим всичко”.

Таранът коментира и факта, че Уесли Снайдер няма да спечели „Златната топка”: „Тъжно е, че Уесли няма да спечели след всичко, което направи през миналия сезон, включително и в Шампионската лига, но тази награда вече стана политически въпрос, а освен това вече нямам желание да я печеля. Предпочитам да печеля с моя отбор”.
SvetJlio
Ибрахимович ги бута много, а и този Абиати е бутал циганка наскоро, няма такива спасявания, където ги прави...
N E R A Z Z U R R O
Ако не предприемем нещо на зимния пазар, най-вероятно Италия ще има нов шампион.
Miro Belia
Милан празнува Коледа на върха за първи път от 2002 г. rofl.gif на тея тва им е най-голямата радост просто
durex
Мердите губят от Рома като домакин дано се запази резултатът така и до самият край szyd-milan.gif
Matrix
тая вечер не може да стане по-хубава smile.gif
El Jardinero
Цитат(Matrix @ Dec 18 2010, 11:42 PM) *
тая вечер не може да стане по-хубава smile.gif

А картонът на камилата гърбава потурнашка беше само яркочервената черешка на празничната ни торта! szyd-milan.gif lol.gif 107952_orig.gif
durex
Да станеш световен шампион и мердите да паднат и това само за няколко часа....безценно!!!!
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.