Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Милан
Форумът на Привържениците на Интер в България > Футбол Свят > Италия > Serie A
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83
pietenceto
Еуфорията от трансферните удари - Златан Ибрахимович и Робиньо обзе всички футболисти и тифози на италианския Милан. Бранителят на "росонерите" Лука Антонини призна, че мечтае за финал в Шампионската лига срещу Интер.

"Направихме страхотни трансфери. Интер не са по-слаби от миналата година, но сега ние се изравнихме с тях. Можете ли да си представите колко велик би бил финал в Шампионскта лига между Интер и Милан на "Уембли"? Това ще бъде нещо велико", каза Антонини пред "Тутоспорт".

Неговият съотборник Джанлука Дзамброта също се скъса да хвали трансферите, които направи Милан в края на лятото.

"Никой не очакваше такова нещо на пазара. В последните минути взехме родени шампиони като Златан Ибрахимович и Робиньо. Вече познавам Златан от съвместния ни престой в Ювентус. Той е уникален футболист. Робиньо също е класа. Не сме и мечтали за повече", каза Дзамброта.

Етикети: интер милан сан сиро
El Jardinero
Аз пък що ли си мисля, че напук на прогнозите и тая година основен (и все така обречен), конкурент ще са ни римските мерди кафеникави, докато Братчеда ще си се бори за третото място с Дория, Палермо и подобни (е, сега са бронзов Фаворит #1 с Ибряма & co szyd-milan.gif ), докато Дъртото... ами ИЗПАДА?!? szyd-juve.gif МАЧКАЙ МИШКИТЕ!!! f181261444a4b611.jpg
tutto_inter
http://www.youtube.com/watch?v=okCQ3fdEKms

Berlusconi Attack 12546_orig.gif giljotina.gif
hool-curvool
Цитат(tutto_inter @ Sep 10 2010, 01:58 PM) *

Даде задна и се скри бързо, бързо в колата 594651_orig.gif
Xs7yLe
45' Cesena 2 - 0 AC Milan szyd-milan.gif
N E R A Z Z U R R O
Чезена определено ще създадат проблеми на много отбори тази година. Играят адски добре срещу "кандидат шампиона" Милан и заслужено водят с 2-0.
KAZAKA
Ибрааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
iffaylo
ГРЕДОРЕД Ибрахимович
INTERМilano
СМЕШНИ СТЕ !! szyd-milan.gif
hool-curvool
Босненския резак изпусна дузпа 138148_orig.gif
radiinter
Звездната селекция на братчедите много рано беше разкрита и то от пълния новак Чезена.С тая дантелена защита каквито и играчи да имат в нападение са обречени.А дузпата на Златко беше черешката на вечерта biggrin.gif
durex
Цитат(radiinter @ Sep 12 2010, 12:58 AM) *
Звездната селекция на братчедите много рано беше разкрита и то от пълния новак Чезена.С тая дантелена защита каквито и играчи да имат в нападение са обречени.А дузпата на Златко беше черешката на вечерта biggrin.gif

Да не говорим,че и в халфовата линия са трагични szyd-milan.gif
MarcoMaterazzi
пичове кво да ви кажа след 2рия кръг всичко си дойде на мястото и ИНТЕР отново е пред милан рома и юве и така ще бъде до края!! f181261444a4b611.jpg
Faustico
Мухлян са ужасно простичък отбор. Игра Неста.. наподобяват футболен тим за място в тройката. Не играе Неста.. приличат на боксува круша. Така е от 5 години насам.. така ще е и този сезон. smile.gif
Dr.Moratti
szyd-milan.gif 138148_orig.gif
kinterista
А ве тука имаше едни съфорумци ентусиасти , които се изплашиха от Мухлата след трансфера на Ибрата и Лайниньо. Сега пак ли е така , аз какво ви казах , прасето си е прасе дори и да се изкъпе , Мухлата си е пак Мухла ако ще и отбора на света да събере. Мача с Чезена го гледах , то беше нещо страшно , отиваха на 4-ка , имат един Пато , който не стига обаче и издъхва горкият. Пирло е толкова елементарен вече , че играе с патерица , толкова е муден . Защитата им е трагедия , нашите Кордоба и Марко са с две класи още отгоре , за какво говорим? Мухлата в калта , да лягат в нея прасетата dieinbin.gif
INTERМilano


Очаквайте : ФАНТАСТИЧНИТЕ МЕРДИ

по стадионите в Италия от 11. 09. 2010 г.
ivofen
Те че бяха смешни бяха ама с този коментатор дето сигорно беше с фланелка на милан направо ми развесели вечерта szyd-milan.gif laugh.gif
KAZAKA
Цитат(ivofen @ Sep 12 2010, 01:00 PM) *
Те че бяха смешни бяха ама с този коментатор дето сигорно беше с фланелка на милан направо ми развесели вечерта szyd-milan.gif laugh.gif



hammer.gif hammer.gif hammer.gif

Ей такава смешка отдавна не бях чел.

eusa_naughty.gif eusa_naughty.gif eusa_naughty.gif
SvetJlio
Цитат(ivofen @ Sep 12 2010, 12:00 PM) *
Те че бяха смешни бяха ама с този коментатор дето сигорно беше с фланелка на милан направо ми развесели вечерта szyd-milan.gif laugh.gif

Не може да се отрече, че мердите бяха трагедия в халф. линия, а отзад с този Папаступолус, нещата придобиха комичен вид, дано продължават така нещата там. Относно коментатора, по същата логика може да се каже, че и на нашият мач, водещият беше с тениска на Интер smile.gif
onlyinter
Коментатор беше Юли Димитров, който е отявлен фен на Интер.
KAZAKA
Цитат(onlyinter @ Sep 12 2010, 06:48 PM) *
Коментатор беше Юли Димитров, който е отявлен фен на Интер.

death-metal.gif
Меко казано!!!
Ultras
Може да е фен на Интер,но е адски заблуден...едвам го изтрайвам като коментира
INTERМilano
Мен пък ми харесва. Много добре си коментира Юли,
някъв влиза в мача и много се пали, докато при другите коментари на
филм и тв +, можеш спокойно да заспиш unsure.gif
Ultras
Цитат(INTERМilano @ Sep 12 2010, 10:24 PM) *
Мен пък ми харесва. Много добре си коментира Юли,
някъв влиза в мача и много се пали, докато при другите коментари на
филм и тв +, можеш спокойно да заспиш unsure.gif


доколкото аз знам коментаторите са двама,той и Йордан Грозданов.И двамата фенове на Интер.Май сме прецакани biggrin.gif
N E R A Z Z U R R O
За мен коментаторът от Чезена - Милан беше пълен идиот. Адски дразнещ и си личи, че не е за тази професия. Говори големи глупости и като почне с някакви негови си фрази се спуквам от смях rofl.gif.
radiinter
Цитат(N E R A Z Z U R R O @ Sep 13 2010, 10:53 AM) *
За мен коментаторът от Чезена - Милан беше пълен идиот. Адски дразнещ и си личи, че не е за тази професия. Говори големи глупости и като почне с някакви негови си фрази се спуквам от смях rofl.gif .



allright.gif Освен това така и не разбра че през второто гола на Пато го отмениха защото си пое топката с ръка а не заради засада.И после казва че се виждало че няма засада и че мердите били ощетени biggrin.gif
Kutinkata
Тоя Ибрата е почнал да ги бие biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


http://www.sportal.bg/news.php?news=259381
tutto_inter
Цитат(Kutinkata @ Sep 15 2010, 08:52 PM) *
Тоя Ибрата е почнал да ги бие biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
http://www.sportal.bg/news.php?news=259381

Ние знаеме,че носъ вкарва на Болоня, Оксер ,Еркулес,ама ше го видиме срещу Реал и Аякс..ше наказва 80 000 да го гледат!
Dr.Moratti
На мача срещу Реал ще вкара.....една пица 138148_orig.gif
SvetJlio
Значи да очакваме този сезон милан шампион на Италия щом вкарва на Болоня, Еркулес и Оксер ?
vencislav zaneti
AC Milan 0 - 1 Catania

Мердикос мачкат biggrin.gif
durex
ХАХАХ Милан 1:1 Катаня смешници щели да ми печелят скудетото ххахаха szyd-milan.gif 138148_orig.gif
KAZAKA
Красота!!!
Kutinkata
Тея Милан много зле цяло второ полувреме нямаха една опасност .. а съдията супер яко си ги подпираше
KAZAKA
Ето едно цитатче от техния форум:

ФОРЦА МИЛАН! Алегри - вън от тоя отбор. Да си води селските отбори. МАЛОУМНИИИИИИИИК
Ще откача от яд

Септември не е минал, а тея вече са готови да си убият треньора. В тоя ред на мисли, преди да се псувате по Бенитес, позамислете се, щото приликите са ...
radiinter
Мердите бяха с най-лесната програма в първите кръгове този сезон,а след 3 мача имат само 4 точки szyd-milan.gif
Bianconera
До като не махнат пенсийте от отбора си Милан няма да стане шампион >
kinterista
Гледах мача по Филм+ , Катания са сериозен отбор , не ги подценявайте. Средняк , обаче изпъкна със стабилна защита с онзи Поли отзад и Капуано на левия бек , че взе че и вкара страхотен гол последният. На контра страхотно предвижване показаха , изтърваха поне 3 гола след светкавични атаки , просто средняшкото статукво ги е смазвало тях винаги . Маскара и Лопез , също добри играчи , а ве това е най-силното първенство това е ясно. Във Милан видях страхотни дупки както в защита така и в халфовата линия. Роналдиньо снове като баба по - крилото , тъкмо измисли нещо и останалите провалят всичко. Ибрата е голям играч само , че на него му пречи егото , иска да е винаги той най-високо качен , а другите за него да бачкат. Идеално за нас , смятам ,че този сезон макар , че е още рано , ще имат доста трудности локомотивските раета.
Va Fancullo Mulan! szyd-milan.gif
radiinter
Аз пък не мисля да възжвалявам толкова Катания.Добра защита и бързи контри,това го правят всички слабаци когато гостуват на грандовете.Просто всички италиански отбори владеят тези приоми почти до съвършенство.Нима миналата седмица Чезена не играха по същия начин срещу мердите?И в нашите домакинства почти всеки път я виждаме тази картинка.
KAZAKA
3ти кръг, 3 точки напред. Курви сбогом, нема вече жипове, жетове....
Ще се засечем пак догодина преди първия кръг!
vencislav zaneti
FT Lazio [1 - 1] AC Milan
SHeki
След днешния хикс , Ибра е заявил че Лацио са най-добрия отбор в Италия и би желал да играе при тях , и да спечели всичко възможно biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


КАЛВАЧ НА ЖЕНАТИ СЪМ ЛЮБОВНИК !!



durex
szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif
KAZAKA
Тея цървули в техния форум тръгнаха да връщат Леонардо, че при него играели много красиво! laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
hool-curvool
Цитат(SHeki @ Sep 22 2010, 11:39 PM) *
След днешния хикс , Ибра е заявил че Лацио са най-добрия отбор в Италия и би желал да играе при тях , и да спечели всичко възможно biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Изпотребал ми е във отбора това ЛЕКЕ... а след днешния мач още толкова го намразих това че смени 3 отбора за 2 години само по себе си говори колко голям футболист е... като се има предвид че отборите са от топ ниво и няма на къде повече да се развие!

Да го духа шведския-босненски-мангал 138148_orig.gif
grande internazionale
Цитат(SHeki @ Sep 22 2010, 11:39 PM) *
След днешния хикс , Ибра е заявил че Лацио са най-добрия отбор в Италия и би желал да играе при тях , и да спечели всичко възможно biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
КАЛВАЧ НА ЖЕНАТИ СЪМ ЛЮБОВНИК !!


Пхахаха догодина ще се пробва за Манчестър Сити за който мечтае от малък да играе и сърцето му бие за тях. biggrin.gif:D:D:D Тъп босненски циганин, еволюирал от кълвач в прост и незачитащ уважението циганин.
tutto_inter
Цитат(SHeki @ Sep 22 2010, 11:39 PM) *
КАЛВАЧ НА ЖЕНАТИ СЪМ ЛЮБОВНИК !!

Хахаха ... путко-разбивач...с тоя нос ше спука хернията на Хеленчето като и върти шпакли.. laugh.gif
INTERМilano
oops.gif
Campione!
Ибра пак вкара.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.