Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Милан
Форумът на Привържениците на Интер в България > Футбол Свят > Италия > Serie A
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83
ale inter


Въпросният човек,и с тази катедрала му е разбил фейса.

Dr.Moratti
Малко му е 138148_orig.gif

Simo_23
Захвърлената по Берлускони статуетка - хит по Коледа


Продажбите на статуетката, с която беше ударен италианския премиер Силвио Берлускони са се увеличили, съобщават продавачи на сувенири, цитирани от Ройтерс.

"Продажбите значително нараснаха", каза собственик на щанд. В неделя с миниатюрна репродукция на готическата катедрала в Милано беше нападнат 73-годишният премиер. "Хората определено я купуват за спомен от събитието. Изглежда това е най-популярния подарък за Коледа", разказва продавачът.

Въпреки че имало изблик на съчувствие за Берлускони, туристите показали огромен интерес към миниатюрната катедрала, използвана за нападението му. Сувенирът се предлага от различни материали, но най-тежкият е мраморен модел с цена от 10 евро.

Най-лекият е изработен от смола и струва между 5 и 6 евро. Не е ясно кой от двата модела е използван за удара по Берлускони.
Simo
Не искам да защитавам Берлускони но тука прекалявате и той е човек все пак,как бихте се почуствали ако някой наш фен така удари патрона а ?
SHeki
Няма кво да влизаме в полужение , да умира нещастника стар !! С ЧУК ДРУГИЯ ПЪТ ! С ЧУК С ЧУК ПО МУТРАТА НА МАЗНОТО КОПЕЛЕ !
radiinter
Ами някак си това старче неможе да ме разчувства.Другия път с паве в черепа hammer.gif
KAZAKA
Цитат(SHeki @ Dec 17 2009, 08:53 PM) *
Няма кво да влизаме в полужение , да умира нещастника стар !! С ЧУК ДРУГИЯ ПЪТ ! С ЧУК С ЧУК ПО МУТРАТА НА МАЗНОТО КОПЕЛЕ !

death-metal.gif
Go6o_Vlaka
КРАДЕ,КРАДЕ,КРАДЕ,накрая започна да му се връща....Най-големият мафиот и болклук!
SHeki
Отново отложиха Фиорентина – Милан

Дербито от 17-я кръг на Серия А между отборите на Фиорентина и Милан бе отложено отново заради лошите метеорологични условия.


Двата отбора бяха готови да играят мача днес пред закрити врата, но срещата бе отложена, като все още не е насрочена официално дата за нейното изиграване.


Генералният директор на лигата Марко Брунели обяви, че е много вероятно срещата да се изиграе на 27 януари или в седмицата, когато Интер играе мача си от осминафиналната фаза на Шампионската лига срещу Челси на 24 февруари.


Дербито бе отложено най-вече заради лошите условия по трибуните, тъй като полицията прецени, че не може да осигури безопасност за зрителите. Теренът на стадион „Артемио Франки” бе в добро състояние.


Двубоят между Болоня и Аталанта, който бе пренасрочен за днес от 14 часа също може да не се играе.

Нова дата ще се търси и за срещата между Удинезе и Каляри, който по програма трябваше да се играе днес в 16 часа.


ПС.. " Генералният директор на лигата Марко Брунели обяви, че е много вероятно срещата да се изиграе на 27 януари или в седмицата, когато Интер играе мача си от осминафиналната фаза на Шампионската лига срещу Челси на 24 февруари. " Тва малко немога да го разбера ние като играеме осминафинал и те ше играят / или сам още пиян или са сбъркали , или аз съм в грешка няква biggrin.gif

ПС .. КУР ЗА МИЛАН !
radiinter
Уефа е разделила 1/8 финалите.Половината ще се играят в едната седмица а другата половина през следващата.После са реваншите.Когато ние играем Милан ще почиват.
SHeki
Мерси , не знаех smile.gif
SHeki
Милан се прицели във Фернандо Торес

Италианският гранд Милан обмисля да отправи оферта към Ливърпул за топнападателя Фернандо Торес, твърди "Кориере дело Спорт". "Росонерите" искат да подсилят атаката си, но не са склонни да платят исканите от германския шампион Волфсбург за босненския нападател Един Джеко 40 милиона евро и затова са насочили погледа си към "Ел Ниньо".

Въпреки слабия сезон на Ливърпул, Фернандо Торес се намира във великолепна форма и дори съвсем наскоро реализира 50-ия си гол във Висшата английска лига за "червените", при това в рекордно малко мачове - 72.

За подписа на испанския нападател обаче Милан ще трябва да се пребори с конкуренцията на Челси и Манчестър Сити, за които се смята, че също имат интерес към Торес.

АХАХАХАХАХХАХАХ НОВА ГОДИНА И ЗАПОЧНАХА ДА МЕЧТАЯТ :>
Simo_23
Да ,когато ние вземем Джерард
Miro Belia
Айдееее 0-1 СКУЛИ !!!
ale inter
14' Ronaldinho -изпуска дузпа
25' 0-1 Sculli
ааахахахахах
ale inter
32 минута втора дузпа и Забатия я вкара 1:1
SHeki
По три дузпи им се дават вече на пуяците , не мис е мисли като дойде дербито кво ше е .. и тоя път пак ако може да ги треснем 4-0 , и няма да им споменавам името вече smile.gif
Per Sempre Rossonero
Цитат(SHeki @ Jan 6 2010, 11:37 PM) *
По три дузпи им се дават вече на пуяците , не мис е мисли като дойде дербито кво ше е .. и тоя път пак ако може да ги треснем 4-0 , и няма да им споменавам името вече smile.gif

Признавам, че дузпата която Р80 изпусна не беше редовна, но за другите две... Айде да не казваме на черното бяло.
ale inter
Юбе дано ги треснат и те,и да увеличаваме разликата пред тия измислени отбори, cheers1.gif
Nikolov
Пак ли почнаха да им подаряват мачове на клоуните ....
SHeki
QUOTE(Per Sempre Rossonero @ Jan 6 2010, 11:47 PM) *
Признавам, че дузпата която Р80 изпусна не беше редовна, но за другите две... Айде да не казваме на черното бяло.



Да бе признавам си даже няма да си крива душата повече требва на 5 да ги закръглят щото 3 не е добре biggrin.gif
Per Sempre Rossonero
Цитат(SHeki @ Jan 7 2010, 04:11 AM) *
Да бе признавам си даже няма да си крива душата повече требва на 5 да ги закръглят щото 3 не е добре biggrin.gif

Гледай си твоя отбор, и конкретно мача ви с Киево. Тогава спорете кой мач бил подарен и така нататък.
ale inter
Тва е срам за футбола 3 дузпи badmood.gif ,и оня плешивия Галияни се радва като малко дете hammer.gif
Nikolov
Цитат(Per Sempre Rossonero @ Jan 7 2010, 02:10 PM) *
Гледай си твоя отбор, и конкретно мача ви с Киево. Тогава спорете кой мач бил подарен и така нататък.

Ние си гледаме отбора ама явно ти не си гледаш твоя ...
tutto_inter
Педерасткия държавен отбор с президент без зъбки е толкова жалак ,че няма на къде.Ще му пишем пак мн.добър-4 скоро!
SHeki
QUOTE(Per Sempre Rossonero @ Jan 7 2010, 02:10 PM) *
Гледай си твоя отбор, и конкретно мача ви с Киево. Тогава спорете кой мач бил подарен и така нататък.



Мене ме боли оная работа за вашиоя отбор просто като сам в лошо настроение си пускам да вида снимка на зализания Ви треньор , и новата му половинка Бекам , ма такива неща знаеш че не остават ненаказани , очаква Ви ново фиаско :> съвсем скоро )
Simo_23
Да им давта дузпи бе да им дават.Те рано или късно ПАК ще се усерат szyd-milan.gif red.gif
SHeki
Хахахах кво да им дават дуспа , Амброзини се изказал че продължавът да не преследвът , та те срещу нас да тичат немое не фанат бе , ебахти палчцовците , сметай къв цирк щом Бориело прави 2 гола .. сметай напрай си сметка сам ахахах за кво представление иде реч :Д
Dr.Moratti
Цитат(Per Sempre Rossonero @ Jan 7 2010, 02:10 PM) *
Гледай си твоя отбор, и конкретно мача ви с Киево. Тогава спорете кой мач бил подарен и така нататък.

Мерда махай се от тук hammer.gif че миришете още на Б

radiinter
Няма друг отбор на който в един мач да му дадат 3 дузпи и гол от засада.
vencislav zaneti
Цитат(radiinter @ Jan 7 2010, 06:21 PM) *
Няма друг отбор на който в един мач да му дадат 3 дузпи и гол от засада.



Има има, ама тях и това няма да ги оправи szyd-juve.gif
kinterista
Виждал ли е някой 3 дузпи само за един отбор скоро, който и да е той?Само това ми кажете? Кажете ми , има ли по-нареден ОБОР от този, кажете ве? Че и страничния не вдига флага на Бориело( 1 метър в засада) и онзи се прави на каскадьор! Гледах 10 пъти повторението, егати засадата!!!

Гледаме пак : http://www.youtube.com/watch?v=w FsoFf0gs3I

Какво е това чудо на планетата? Има ли човек на тази земя , който да е толкова сляп и да не вижда тази измет как нарежда мача? Онази свиня мръсна Галиани пак е играла в BWIN на точен резултат! Това е ебахти нареденият мач! Не съм гледал скоро такава помия , честно! Поръща ми се от вас мулета, наистина мамка ви да еба! Той ония от горе гледа , пак ще ви хванат. Само, че този път ще е 3 - ти във вашата мизерна историйка! Ще ви затрият тогава , жалка измет. Бях малък , на 13 години , но още тогава като ви видях и ми се повръщаше , просто отвътре така се получи, разкрих ви отдавна! Да пукнете мръсна сган! Отровихте калчото и продължавате изроди гадни! Как имате фенове незнам? Те са ебахти и дрогираните слепци да не виждат? Съжалявам ви , това е срам!
kinterista
Значи станалото , станало , не можем да върнем времето назад, Мухлата се изгаври за кой ли път с нещастният гостуващ отбор, но какво да се прави , това е отбора на премиера. Понеже винаги говоря с факти, нека гледаме две положения:

Едното е на Матри в тежкия мач на Мухлян с Каляри: http://www.youtube.com/watch?v=diFX0ildr-Q

Другото е от снощи , на Амброзини, първото положение в което изрина тревата да забива пръсти в нея го пропускаме, гледаме второто срещу Амелия към началото на 2-та минута от клипа:

http://www.youtube.com/watch?v=ykUfZmSN2ME

Ситуацийте са идентични , бил съм съдия и в двата случая са дузпи . Само , че срещу Каляри беше 1:0 за Милан на Меаца . Ако я даде става 1:1 ! Мухлата затреперва ! Ще кажа само: No more comment!
vencislav zaneti
А срещнахтели някаде статия която да критикува съдията и милан? Така си и мислех. Да еба журналистическата сган...
RoLeX
Вижте положението за дузпа,когато Амброзини СЕ СПЪНА от Амелия biggrin.gif Няма такъв майтап.Той лягаше още преди да се спъне от вратаря на Дженоа,а след като се спъна всичко изглеждаше реално,но като се гледа на повторение няколко пъти ...

Първата дузпа също е под въпрос.Той защитника на Дженоа едвам едвам го докосна с коляното си ...
SHeki
Много проблеми за Милан преди Юве

Наставникът на Милан Леонардо не можа да се израдва подобаващо на успеха с 5:2 над Дженоа и завръщането в тима на Дейвид Бекъм, както първия мача на Дженаро Гатузо от над два месеца насам. Причината е, че след направените изследвания днес стана ясно, че Кларънс Зеедорф и Джанлука Дзамброта пропускат мача с Ювентус и ще отсъстват от терените в следващите 14 дни. Освен тях почти сигурно и Алешандре Пато ще остане на трибуната срещу "бианконерите". Младокът получи травма на вчерашното последно занимание преди срещата със сицилианците и също е под въпрос. Интересното е, че тримата играчи на "росонерите" не взеха участие в мача с "грифоните", където тима игра великолепно, но Леонардо се надяваше да заложи на трите си звезди от първата минута в решаващия сблъсък с "бианконерите" в Торино. В момента Милан е на второ място с актив от 34 точки, докато тима на Чиро Ферара е трети с 33 точки и мач повече.

От щаба на миланския гранд съобщиха ,че се надяват в следващите два дни състоянието на Пато да се подобри. При така стеклата се ситуация почти сигурно Леонардо ще заложи на същите 11, които разбиха с 5:2 Дженоа.

Това бяха следните 11. Нелсон Дида, Игнацио Абате, Алесандро Неста,Тиаго Силва, Лука Антонини, Дженаро Гатузо, Андреа Пирло,Масимо Амброзини, Бекъм, Марко Бориело и Роналдиньо.
Двубоят е в неделя вечер - 10 януари от 21,45 часа.


ДА СЕ СХВАНАТ СИЧКИТЕ , ДА ЕБА И ПЕДЕРАСИТЕ НЕЩАСТНИ !!! КУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУР ЗА МИЛАН АЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ АЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕ АЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ !
ale inter
Цитат(RoLeX @ Jan 7 2010, 08:10 PM) *
Вижте положението за дузпа,когато Амброзини СЕ СПЪНА от Амелия biggrin.gif Няма такъв майтап.Той лягаше още преди да се спъне от вратаря на Дженоа,а след като се спъна всичко изглеждаше реално,но като се гледа на повторение няколко пъти ...

Първата дузпа също е под въпрос.Той защитника на Дженоа едвам едвам го докосна с коляното си ...



Така е, прав си за това че Амброзини си се спъна,но ако погледнете и 1вата дузпа се вижда как Амброзини се спъва в крака на защитника,Биава дори се опитва да си дръпне крака а оня ГЕЙ го рита дори.
PER SEMPRE NERAZZURRI
Момчета, прекалено много се напрягате да говорите за второразрядни отборчета. Нека ги оставим да си живеят в техния си свят. smile.gif
TIM
За кой ще сте днес на Юве-Милан? Аз мисля, че Милан ще успеят да надиграят Бианконерите. В по-добра форма са!
Xs7yLe
Оптималния вариант е Х . Или победа за Юве.
Simo_23
Ако гледаме обективно ,мача е 10000% Х2.Въпросът е дали Мулян могат да изтърват втория отбор на Юбе
Soul
Не знам за вас...но в случая колкото и да не ги харесвам и 2та отбора....пожелавам успех на съгражданите..... защото най-много ненавиждам боклуците от Торино giljotina.gif Така или иначе мулан няма как да ни настигнат...дано поне нашибат дъртата кранта szyd-juve.gif
Xs7yLe
Аз пък си мисля ,че ако не гледаме точките , Юве трябва да бият, за да остане Чиро на поста си .
ale inter
Аз пък си мисля че ако врътнат един Х ще е най добре за нас cheers1.gif
radiinter
Цитат(Soul @ Jan 10 2010, 01:15 PM) *
Така или иначе мулан няма как да ни настигнат...дано поне нашибат дъртата кранта szyd-juve.gif



Съвсем не е така.Сега сме на 11 точки пред мердите но те имат 2 мача по-малко и ако си ги вземат ставаме на 5.И ако не дай Боже нещо се обърка и в прекия двубой нали се сещаш какво напрежение ще се стовари върху нас в борбата за титлата.Така че довечера искам Х или победа за дъртата.
Simo_23
Мердите наистина са в по-добра форма.Най-оптималния вариант за мен е Х.Защото при победа на Милан освен,че ще се доближат,и ще видим края на приказката Чиро,която никой от нас не иска да свършва biggrin.gif
vencislav zaneti
Не мога да кажа че сам "за" някой от двата отбора довечера, но мразя юве една идея по-малко от милан, а и с оглед класирането затворниците могат да ни зарадват szyd-milan.gif szyd-juve.gif
SHeki
Хикс , и да ни дават титлата след мача с Милан след 2 седмици smile.gif
TIM
Те Милан имат и доста проблеми както и Юфе. Пато, Зеедорф са си основни играчи на мердите. Особено бразилето Алешандре. Юве имат обаче ДОСТА повечко като се почне от Буфон и се сврши с Трезеге. Тъй че май на X всички ще са доволни. И ние де... biggrin.gif
RoLeX
Като се има впредвид,че мразя и двата отбора най ще се радвам на Х.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.