Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Милан
Форумът на Привържениците на Интер в България > Футбол Свят > Италия > Serie A
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83
Scofield
Цитат(SHeki @ Jan 10 2010, 03:24 PM) *
Хикс , и да ни дават титлата след мача с Милан след 2 седмици smile.gif

yeah.gif
SvetJlio
Курвите правят Х и да почваме да мислич за ШЛ само !
N E R A Z Z U R R O
В такива дербита моментната форма няма абсолютно никакво значение. Отборът с по-голям хъс и раздаване на терена ще спечели. Нас най-много ни устройва Х-а или победа за Ювентус.
KAZAKA
Тоза път към категорично за чантата. Дано ги бият, че се размечтаха пак нещо. После и ние, после и Фио и айдееееее....
Soul
Цитат(radiinter @ Jan 10 2010, 02:27 PM) *
Съвсем не е така.Сега сме на 11 точки пред мердите но те имат 2 мача по-малко и ако си ги вземат ставаме на 5.И ако не дай Боже нещо се обърка и в прекия двубой нали се сещаш какво напрежение ще се стовари върху нас в борбата за титлата.Така че довечера искам Х или победа за дъртата.


погледнато от тази страна...е така...прав си. Но мулан отдавна не са постоянен отбор....и ще имат още много издънки.
Ние също не сме в някаква върховна форма....но определено сме доста по-постоянни....а и като сме в пълен състав няма да имаме особенни проблеми.
По никакъв начин не виждам...даже и да ни понастигнат....накрая да са пред нас. Не и с тоя им отбор.
N E R A Z Z U R R O
Този образ TIM бил скрит фен на Милан. rofl.gif
vladkata_inter
Аз ще викам за Юфентус.Ако бият Ферара се бетонира на скамейката и отказват Милан от титлата,а и след като и самите Юфе са се отказали вече да ни дават титлата biggrin.gif
ale inter
КОй e па тоя TIM blink.gif ????
N E R A Z Z U R R O
Цитат(ale inter @ Jan 10 2010, 06:42 PM) *
КОй e па тоя TIM blink.gif ????

Виж малко по-горе в страницата. Даже написал "FORZA INTER".
kinterista
Пробвах да се регистрирам в сайта на Милан , ама ме изрязаха! Исках да ги побъркам малко , отначало културно ама изобщо не ме пуснаха да си направя акаунт гадните мерди! Може би защото се писах , kinterista , ама това съм си аз, миланистко име дори и фалшиво няма да нося, и са се светнали , ама какво от това , би трябвало да мога да вляза,май бая ги е шубе калъфките? Щях да ги съсипя малките онанистчета ! c030.gif
ale inter
Цитат(N E R A Z Z U R R O @ Jan 10 2010, 06:45 PM) *
Виж малко по-горе в страницата. Даже написал "FORZA INTER".



Да видях сега cheers1.gif
ale inter
Цитат(kinterista @ Jan 10 2010, 07:22 PM) *
Пробвах да се регистрирам в сайта на Милан , ама ме изрязаха! Исках да ги побъркам малко , отначало културно ама изобщо не ме пуснаха да си направя акаунт гадните мерди! Може би защото се писах , kinterista , и са се светнали , ама какво от това , би трябвало да мога да вляза,май бая ги е шубе калъфките? Щях да ги съсипя малките онанистчета !



Аз там имам бан от половин година 594651_orig.gif бях влезнал с Ale Inter и ги попилях малко ама 138148_orig.gif за szyd-juve.gif и за szyd-milan.gif
Simo_23
Цитат(N E R A Z Z U R R O @ Jan 10 2010, 06:37 PM) *
Този образ TIM бил скрит фен на Милан. rofl.gif


От къде разбра biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
TIM
И така явно това ще ми бъде последния пост, през тази регистация бих Ви попитал само едно: Защо се заблуждавате, че мачовете Ви не са уредени? Това се вижда от километри. Замислете се защо в Италия сте два пъти поред "шампиони", а в ШЛ нямате преминат 1/8 финал?!?! Винаги съм бил и ще съм винаги фен на МИЛАН, защото този отбор винаги ми е бил на сърцето. Заради подписа и аватара ми в началото, съм прехвърлен в друга група във форума на МИЛАН! Е това е друга тема, все пак там хората са свестни и мисля (мислех) че ще ме разберат. Замислете се върху думите ми ако сте фенове на Интер или по-точно на Италианския футбол.
FORZA GRANDE MILAN!
KAZAKA
Цитат(TIM @ Jan 10 2010, 07:53 PM) *
И така явно това ще ми бъде последния пост, през тази регистация бих Ви попитал само едно: Защо се заблуждавате, че мачовете Ви не са уредени? Това се вижда от километри. Замислете се защо в Италия сте два пъти поред "шампиони", а в ШЛ нямате преминат 1/8 финал?!?! Винаги съм бил и ще съм винаги фен на МИЛАН, защото този отбор винаги ми е бил на сърцето. Заради подписа и аватара ми в началото, съм прехвърлен в друга група във форума на МИЛАН! Е това е друга тема, все пак там хората са свестни и мисля (мислех) че ще ме разберат. Замислете се върху думите ми ако сте фенове на Интер или по-точно на Италианския футбол.
FORZA GRANDE MILAN!


Защо ли? Мердо, защото важи презумпцията за невиновност, мердо! Затова. Е за Вас вече не важи и то двойно! Навремето Славчо Трифонов пя една рекламна песничка за натуралните сокове "БББ": "Би би би нямаш ли пари-и, би би би иди си открадни-и".
В тоя форум търпим измет като тебе, ама ти се изложи яко с това дасе представяш за наш фен. Ха ха ха да се представям все едно аз за мерда ха ха ха.

radiinter
Хах видяхте ли го този жалкар szyd-milan.gif .Милан бил всичко за него ама си беше сложил наш аватар и Форца Интер laugh.gif laugh.gif .Мердите паднаха толкова ниско че вече стават само за съжаление.
Scofield
Бас държа , че тези мигове в които се е представял за фен на Интер са най-щастливите в последните му години (говоря от футболна гледна точка) szyd-milan.gif
KAZAKA
Цитат(Scofield @ Jan 10 2010, 08:03 PM) *
Бас държа , че тези мигове в които се е представял за фен на Интер са най-щастливите в последните му години (говоря от футболна гледна точка) szyd-milan.gif


cheers1.gif
radiinter
Ами нормално.Дъщеря ми е на 6 години вече и още не е виждало Мулан шампион детето szyd-milan.gif
KAZAKA
Има такова психично разстройство когато на човек му харесва да бъде псуван. По друг начин не може да стане център на внимание.
Прекалено много внимание му обърнахме вече.
Simo_23
На тоя пи едно ще му кажа...Еми по прринцип във форума има легионери.Но те се държат интелигентно.Затова призовавам нашия админи да направят жест и да му дадат шанс... Момчето се е почуствало шастливо макар и за малко да е фен на Интер. rofl.gif Дайте да го видим какво ще каже чрез истинското си аз ;] Като изключим онзи коментар ,в който не допуска ,че Интер е над всичко в Италия !
N E R A Z Z U R R O
Цитат(TIM @ Jan 10 2010, 07:53 PM) *
И така явно това ще ми бъде последния пост, през тази регистация бих Ви попитал само едно: Защо се заблуждавате, че мачовете Ви не са уредени? Това се вижда от километри. Замислете се защо в Италия сте два пъти поред "шампиони", а в ШЛ нямате преминат 1/8 финал?!?! Винаги съм бил и ще съм винаги фен на МИЛАН, защото този отбор винаги ми е бил на сърцето. Заради подписа и аватара ми в началото, съм прехвърлен в друга група във форума на МИЛАН! Е това е друга тема, все пак там хората са свестни и мисля (мислех) че ще ме разберат. Замислете се върху думите ми ако сте фенове на Интер или по-точно на Италианския футбол.
FORZA GRANDE MILAN!

На нас ли говориш за уреждане на мачове при положение, че отбора ти е 2 пъти уличаван в корупция... А би ли ми обяснил, ако имаш поне малко сиво вещество, с каква цел се регистрира в форума на Интер, представяйки се за интерист с надпис "FORZA INTER", при положение, че си фен на Милан? blink.gif
Dr.Moratti
Цитат(TIM @ Jan 10 2010, 07:53 PM) *
И така явно това ще ми бъде последния пост, през тази регистация бих Ви попитал само едно: Защо се заблуждавате, че мачовете Ви не са уредени? Това се вижда от километри. Замислете се защо в Италия сте два пъти поред "шампиони", а в ШЛ нямате преминат 1/8 финал?!?! Винаги съм бил и ще съм винаги фен на МИЛАН, защото този отбор винаги ми е бил на сърцето. Заради подписа и аватара ми в началото, съм прехвърлен в друга група във форума на МИЛАН! Е това е друга тема, все пак там хората са свестни и мисля (мислех) че ще ме разберат. Замислете се върху думите ми ако сте фенове на Интер или по-точно на Италианския футбол.
FORZA GRANDE MILAN!

Запомни едно мердо,когато на Морати майка му стане на секретарка на Берлускони тогава ела и се регистрирай тук szyd-milan.gif
Simo_23
Преди малко им се регнах във форума и почнах с добро пък ще видим smile.gif
KAZAKA
Цитат(inter_1908 @ Jan 10 2010, 09:07 PM) *
Преди малко им се регнах във форума и почнах с добро пък ще видим smile.gif

И аз снощи се регнах там, ама незнам за какво!?
Simo_23
Цитат(KAZAKA @ Jan 10 2010, 09:29 PM) *
И аз снощи се регнах там, ама незнам за какво!?


Оплакватт се ,че сме били вече повече от тях в техния форум rofl.gif ... пффф

KAZAKA
Цитат(inter_1908 @ Jan 10 2010, 09:37 PM) *
Оплакватт се ,че сме били вече повече от тях в техния форум rofl.gif ... пффф


death-metal.gif
RoLeX
Цитат(inter_1908 @ Jan 10 2010, 09:37 PM) *
Оплакватт се ,че сме били вече повече от тях в техния форум rofl.gif ... пффф

И какъв е смисъла да се регистрираш там ? Само да ги дразниш ли ?
Simo_23
Цитат(RoLeX @ Jan 10 2010, 09:43 PM) *
И какъв е смисъла да се регистрираш там ? Само да ги дразниш ли ?


За сега не съм се заял с никой ... Ти толкова против легионерите по принцип ли си ?
RoLeX
Цитат(inter_1908 @ Jan 10 2010, 09:45 PM) *
За сега не съм се заял с никой ... Ти толкова против легионерите по принцип ли си ?

То не е да си се заял с някой...Няма смисъл да висиш при тях като знаеш,че всеки втори те псува и т.н.Иначе аз съм против някои.За пример ти давам онова малоумното фенче на Челси,което изкара 1 ден във форума ... smile.gif
Simo_23
Цитат(RoLeX @ Jan 10 2010, 09:51 PM) *
То не е да си се заял с някой...Няма смисъл да висиш при тях като знаеш,че всеки втори те псува и т.н.Иначе аз съм против някои.За пример ти давам онова малоумното фенче на Челси,което изкара 1 ден във форума ... smile.gif


Е такива като него и днешния индивид да .. ама дори и в нашия форум се сещам няколко свестни легионери
KAZAKA
Баси смотаното дерби за 2-то място!
BIZZARE
Цитат(TIM @ Jan 10 2010, 03:50 PM) *
Те Милан имат и доста проблеми както и Юфе. Пато, Зеедорф са си основни играчи на мердите. Особено бразилето Алешандре. Юве имат обаче ДОСТА повечко като се почне от Буфон и се сврши с Трезеге. Тъй че май на X всички ще са доволни. И ние де... biggrin.gif


Фен, който казва на собствения си отбор "мерди" hammer.gif blink.gif Жалък си...
Simo_23
Бива ли 1/4 мач мина,тея едно голово положение да не могат да си направят laugh.gif Ако продължат така ,около 60 мин си лягам biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Simo_23
Тея юБе може ли да са толкова зле бе biggrin.gif
N E R A Z Z U R R O
Мело показа защо спечели наградата "Златният бидон".
KAZAKA
пу деба нестата
RoLeX
Юбето допуснаха страшно смешен гол.При нормални обстоятелства Милан ще ги бие с много,но ние си се надяваме на Х wink.gif
radiinter
Цитат(ale inter @ Jan 10 2010, 07:28 PM) *
Аз там имам бан от половин година 594651_orig.gif бях влезнал с Ale Inter и ги попилях малко ама 138148_orig.gif за szyd-juve.gif и за szyd-milan.gif



И аз имам бан още от времето когато оня психар Адмирало колеше и бесеше там.Пък днес и тия от Рома ме баннаха понеже си позволих да кажа че играчи които са посредствени при нас стават звезди при тях понеже двата отбора са на светлинни години(визирах Колето). laugh.gif laugh.gif
Ricardo
Цитат(radiinter @ Jan 10 2010, 10:51 PM) *
И аз имам бан още от времето когато оня психар Адмирало колеше и бесеше там.Пък днес и тия от Рома ме баннаха понеже си позволих да кажа че играчи които са посредствени при нас стават звезди при тях понеже двата отбора са на светлинни години(визирах Колето). laugh.gif laugh.gif

Да не би вече да смятат Кольо за класа хахахахахах
N E R A Z Z U R R O
Цитат(Ricardo @ Jan 10 2010, 10:54 PM) *
Да не би вече да смятат Кольо за класа хахахахахах

Съмняваш ли се? biggrin.gif Кольо там е несменяем титуляр и бележи голове. Истински стълб в защитата на Рома yeah.gif .
Ricardo
Цитат(N E R A Z Z U R R O @ Jan 10 2010, 11:03 PM) *
Съмняваш ли се? biggrin.gif Кольо там е несменяем титуляр и бележи голове. Истински стълб в защитата на Рома yeah.gif .


Хубаво бележи ,но в коя врата ? biggrin.gif:d:d
Simo_23
Свърши мача.Ромчето вкара ....
RoLeX
Е няма такъв мач.2 гола от корнер dieinbin.gif
N E R A Z Z U R R O
Първият гол след брутална грешка на бидона Мело. Вторият гол след рикoшет. laugh.gif
Simo_23
Абе само аз ли забелязвам ЖАЛКИТЕ опити на Деп Пиеро да имитира Снайдер от снощи biggrin.gif yeah.gif
Simo_23
Тея вкарах още един от корнер |(
KAZAKA
2 седмици ще помечтаят и ще спрат.
vencislav zaneti
Цитат(KAZAKA @ Jan 10 2010, 11:35 PM) *
2 седмици ще помечтаят и ще спрат.



yeah.gif
kinterista
Мача го гледах! Много слаби и двата отбора. Михлян вкарват , защото Джуфе едвам дишат. Една Сиена ще ги оправи! И двата псевдо-гранда!
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.