Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Милан
Форумът на Привържениците на Интер в България > Футбол Свят > Италия > Serie A
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83
XxXDead_worlDXxX
Жестока офтопик мания виждам тук smile.gif И няма лошо, понякога така е по-забавно.
Относно снощния мач, много съм доволен от резултата. Надявам се да се паднем с Палермо на финал, значително по-лесно ще е (признавам си пред Ronaldinho, страх ме е от Милан, макар и не колкото от нощните призраци).
Не се съмнявам обаче, че бихме могли да надделеем и над градския съперник на финала forza.gif
radiinter

Това е фланелката на мердите за новия сезон.Адидас отново представиха новите си модели по-рано от Найк.Екипите на Байерн също вече ги показаха.
grande internazionale
Цитат(radiinter @ May 2 2011, 06:35 PM) *

Това е фланелката на мердите за новия сезон.Адидас отново представиха новите си модели по-рано от Найк.Екипите на Байерн също вече ги показаха.


"Бързата работа, срам за майстора. " Според мен са ужасни biggrin.gif
radiinter
Нормално,тази комбинация от цветове винаги е ужасна,модела няма значение biggrin.gif
Miro Belia
ХАХАХАХАХХАХАХАХАХА е га го у парцалите
Dr.Moratti
Фанелката е от времето на Ван Бастен, но с тези дюнери отпред и емблемата на кенеф на нищо не прилича szyd-milan.gif

durex
Мердите за сега успяват да задържат нулево равенство,но ромите натискат и доста възможности за гол изпуснаха
grande internazionale
Искам да честитя титлата на Милан и нека се радват на момента, защото догодина ще си го върнем тъпкано 138148_orig.gif
durex
КУР ЗА МИЛАН ама айде да се радват и те на титлата
radiinter
Даваме ви я под наем за една година брат'чеди.Кажете едно благодаря!
Miro Belia
КУР ЗА ББИЛАН ... ДА СИ ГРАВИРАМ ПАТКАТА НА НАСРАНАТА ВИ КУПА giljotina.gif
Denis
МИЛАН МИЛАН ШАМПИОН МИЛАН МИЛАН ШАМПИОН biggrin.gif:D:D
Dr.Moratti
Цитат(Denis @ May 8 2011, 03:39 AM) *
МИЛАН МИЛАН ШАМПИОН МИЛАН МИЛАН ШАМПИОН biggrin.gif biggrin.gif:D

А бре гъзар, като те заблуждаваха да ставаш фен на този отбор не ти ли казах, че билан са били шампиони и на Серия Б szyd-milan.gif В Милано има само един отбор и това е черно-синия и това много скоро ще ви го припомним ако въобще стигнете до финала за Купата на Италия 138148_orig.gif
Ultras
Честита титла на Милан.Заслужиха я тая година.Да се надяваме,че лятото ще се вземат правилни решения от ръководството и догодина титлата ще е у дома.FORZA INTER !
Ominous brain
Честита титла на Милан, да се пазят, че догодина се връщаме 3 пъти по-силни и жадни за титлата!
Cesc Fabregas
sempre merdi ! laugh.gif Koлкото и титли да вземете, винаги ще си останете мерди.
N E R A Z Z U R R O
Честито на "братовчедите". Заслужиха си я тази година, бяха най-постоянния отбор през годината.
Denis
Цитат(Dr.Moratti @ May 8 2011, 07:53 AM) *
А бре гъзар, като те заблуждаваха да ставаш фен на този отбор не ти ли казах, че билан са били шампиони и на Серия Б szyd-milan.gif В Милано има само един отбор и това е черно-синия и това много скоро ще ви го припомним ако въобще стигнете до финала за Купата на Италия 138148_orig.gif

да бе както ни показaxте и 2-та мача през сезона (3-0) (1-0) biggrin.gif прав си че в МИЛАНO има 1 отбор и той е най титулувания в европа wink.gif
durex
Цитат(Denis @ May 8 2011, 12:54 PM) *
да бе както ни показaxте и 2-та мача през сезона (3-0) (1-0) biggrin.gif прав си че в МИЛАНO има 1 отбор и той е най титулувания в европа wink.gif

Миналата година къде беше,че сега идваш да се перчиш?
radiinter
Цитат(Denis @ May 8 2011, 12:54 PM) *
да бе както ни показaxте и 2-та мача през сезона (3-0) (1-0) biggrin.gif прав си че в МИЛАНO има 1 отбор и той е най титулувания в европа wink.gif



И) Всеки потребител, който с поведението "нажежава" обстановката, създава конфликти и интриги ще бъде премахнат.

От два дни лазиш по нервите на хората тук.Хайде тръвай да търсиш друго място хейтърче!
Miro Belia


Субтитри трябват ли ти ???

Само не ми говори за общ брой голове laugh.gif
inter_fen
Тази година си я заслужиха, признавам им го! Но догодина отново ще се върнем с гръм и трясък, тогава да му мислят smile.gif
Cesc Fabregas
Гуведото не разбира от приказки, трябва му пръчка !
tutto_inter
30 годишен хейтър,с празна глава!
Provenzano
Кур за Милан!
Dr.Moratti
Цитат(Denis @ May 8 2011, 12:54 PM) *
да бе както ни показaxте и 2-та мача през сезона (3-0) (1-0) biggrin.gif прав си че в МИЛАНO има 1 отбор и той е най титулувания в европа wink.gif

За Реал Мадрид чувал ли си, овчи? 4-0 е добре, но тава беше резултата само от първия мач минали сезон szyd-milan.gif
Provenzano
Леко наглият Берлускони: Време е да кръстят стадион на мое име!


Президентът на Милан Силвио Берлускони се надява някой ден на негово име да бъде кръстен стадион. Премиерът на Италия никога не се е славил като скромна личност, и не пропуска на напомни заслугите си. Милан е на път да вземе 18-та титла в историята си, и се нуждае само от още една точка, за да го стори.

“Ще говорим за титлата, чак когато я видим,” заяви той пред телевизионно предаване тази вечер. “За Милан това ще е 27-ми трофей, а 26 от тях са спечелени под мое ръководство. Милан вече е най-титулуваният клуб в света, и това ме прави най-успешният президент в историята на футбола.”

“След мен се нарежда Сантяго Бернабеу, а испанците му се отблагодариха, като кръстиха стадион на негово име,” намекна мечтата си Берлускони.

Вероятността обаче настоящият стадион, на който играе Милан - Сан Сиро - да бъде кръстен на Силвио Берлускони обаче е нищожна. Стадионът вече носи името на “Джузепе Меаца”, а Милан го дели с Интер.




Тоя дали говори сериозно ? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Cesc Fabregas
по-скоро ще кръстят публичен дом на негово име...
grande internazionale
Тоя пак предрусал......... ей мама му стара как ме е яд, взеха титлата и знайни и незнайни фенчета на изкачаха, ТЪпУзо и тоя почнаха да приказват глупости.... КОЛКО Е ЖАЛКО ДА СИ МЕРДА!! szyd-milan.gif dieinbin.gif szyd-milan.gif dieinbin.gif szyd-milan.gif dieinbin.gif
tutto_inter
http://www.sportal.bg/video.php?video=34328

Хранят Лео нещо... laugh.gif
iffaylo
Ако си избършем гъзовете и след това, налепим тоалетната хартия по мазните им вмирисани тела, ще стане чуден нов екип на Милан. Новия шампион на Италия!? Айде подръще я малко,че я забравихте купата. Ама само за малко, щото е заприходена в нашата витрина, ама ай карай, нали сте братовчедки. А ти Denise, на кура да ми умреш курво кривогледа!
Dr.Moratti
Цитат(peppu @ May 10 2011, 02:55 AM) *
Леко наглият Берлускони: Време е да кръстят стадион на мое име!


Президентът на Милан Силвио Берлускони се надява някой ден на негово име да бъде кръстен стадион. Премиерът на Италия никога не се е славил като скромна личност, и не пропуска на напомни заслугите си. Милан е на път да вземе 18-та титла в историята си, и се нуждае само от още една точка, за да го стори.

"Ще говорим за титлата, чак когато я видим," заяви той пред телевизионно предаване тази вечер. "За Милан това ще е 27-ми трофей, а 26 от тях са спечелени под мое ръководство. Милан вече е най-титулуваният клуб в света, и това ме прави най-успешният президент в историята на футбола."

"След мен се нарежда Сантяго Бернабеу, а испанците му се отблагодариха, като кръстиха стадион на негово име," намекна мечтата си Берлускони.

Вероятността обаче настоящият стадион, на който играе Милан - Сан Сиро - да бъде кръстен на Силвио Берлускони обаче е нищожна. Стадионът вече носи името на "Джузепе Меаца", а Милан го дели с Интер.




Тоя дали говори сериозно ? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


Диагноза:тежък и маниакален нарцисизъм с черно-червени разсейки
Причини: прекомерна употреба на небесно синя виагра и дълги години безтитлие
Нежелани реакции:невъзможна ерекция, треперене на мандибуларната става и обикаляне в кръг на кабинета с фанелка на Интер с надпис Triplete на гърба.
Лечение:Три пъти дневно "Презкурин" с витамини "Заебин" и разходки в музея на FC Internationale
SHeki
Милан никога досега не е печелил златен дубъл

Днес Милан гостува на Палермо в реванш от полуфиналите за Купата на Италия, след като в първия мач с мъка се добра до домакинско равенство 2:2 на Сан Сиро.
Преди днешния двубой от 21:45 часа в Сицилия, колегите в Италия публикуваха интересна статистика, показваща, че росонерите никога досега не са правили златен дубъл на Апенините.
В събота Милан спечели 18-ата си титла на Италия. Тимът 7 е ставал шампион и на Европа, но никога досега не е печелил в един сезон Серия А и Купата на Италия, която е била вдигана 5 пъти от играчите на червено-черните.
Така Масимилиано Алегри има шанс да влезе в историята, като първият треньор на отбора, който е правил златен дубъл, но едва ли ще е лесно, ако се вярва на статистиката. Росонерите загубиха последните си четири гостувания на Палермо и не са печелили стадион Ренцо Барбера от цели 63 месеца - от февруари 2006 година.
Победителят от този сблъсък най-вероятно ще се изправи на финала за Купата на Италия срещу Интер, който спечели с 1:0 в първия мач от полуфиналната си битка с Рома.

ps.Мача за мене довечера е 0-1 на точен резултат wink.gif
Cesc Fabregas
Абе важното е над стадиона да ехти мощно "КУР ЗА МИЛАН АЛЕ АЛЕ АЛЕ, КУР ЗА МИЛАН АЛЕ АЛЕ АЛЕ !", па квото ще да става! На ония обраслия обезумял маймум да му го тура в устата, дееба и недоклатения водолаз !
SHeki
63 ' 1-0 за Палермо след доста груба грешка в наказателното поле на Милан , след центриране от ъглов удар smile.gif
Dr.Moratti
Искат шампиони на Европа да стават, а не могат да бият Палермо szyd-milan.gif
grande internazionale
Тия Палермо, продължават да си правят гаргара с мердите biggrin.gif
ale inter
Цитат(SHeki @ May 10 2011, 11:10 PM) *
63 ' 1-0 за Палермо след доста груба грешка в наказателното поле на Милан , след центриране от ъглов удар smile.gif



Блаженство за очите ми е това 1:0 szyd-milan.gif cheers1.gif
Miro Belia
червен laugh.gif и 2-0 rofl.gif
Provenzano
Незнам дали да се радвам в момента или да не се радвам! От една страна искам да играем с тях на финала и да ги смачкаме, но пък от друга се радвам, че няма да се класират! Бтв... 2:0 за Палермо biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
grande internazionale
пхахаха Бомела мачкааа biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Палермо ги разибаха от всякъде biggrin.gif
durex
КУР ЗА МИЛАН нека гният в ада копелетата szyd-milan.gif Палермо си ги надиграва
SHeki
BOVO - един от най-тъпите футболисти раждали се някога , спокойно го нареждам до Николай Бурдисо..
Provenzano
Най-смешният отбор съществувал някога, трябваше и тях да ги изхвърлят в Серия Б заедно със старата пачавра! Кур за росонери, кур за бианконери, ФОРЦА НЕРАЗУРИ !!! interamo.gif
Cesc Fabregas
КОЙ КАЗАААААААААААА:
КУР ЗА МИЛАН АЛЕ АЛЕ АЛЕ, КУР ЗА МИЛАН АЛЕ АЛЕ АЛЕ !!!
И тая година няма да е първия дубъл в историята, мамка му laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
SHeki
Пълни ташаци с извинение към модераторския екип взеха да се пишат в темите за Ювентус и Милан. И аз както и повечето тук не ги обичаме дори не искаме да ги виждаме , но е по добре да ги има.. Всички знаем след Калчополи и промените които настъпиха в Италиянския футбол как взимахме мачовете си и как си мкислехме всички , че сме най-добрите , най-великите и накрая в Европа лапвахме вълнестия. За мене е по-добре отбори като Ювентус , Милан , Рома , Палермо да съществуват и да са в Серия А от колкото да бъдат пращани на ляво и на дясно , именно това са мачовете които придават блясък на Серия А, и който може да направят сезона ти малко по "розов" с някоя и друга победа в Дерби д' Италия или това с Милан.А и не на последно място-мачовете в които можеш да видиш на какво ниво си , защото знаем какъв футбол изповядват отборите от 8-мо място надоло в Серия А.Просто ми писна да чета откровенните глупости на някой хора и бях принуден да напиша горните редове smile.gif
Cesc Fabregas
Нормално е когато отношението от тяхна страна е такова, да им се връща същото. Пълни смешници, цял сезон много знаят и плямпат, сега това си е в реда на нещата. Според мен.
SHeki
Типично по български мислиш , нямам нищо против теб , но след като ние им дадохме поводи 0-1 , 3-0 , 2-5 , 2-1 , сметам знаеш за кои резултати ти говоря , а и след като те са Шампиони и то според мен заслужени - ще говорят! Ние какво може да направим по този въпрос , именно две неща да им отвръщаме със същото или спокойно да чакаме да се превърнем първо в отбор , който да умее да ги победи и който да ни отпуши устите , но до тука този сезон с оглед дербитата срещу двата най-омразни противника може да мълчим .. това е моята гледна точка, миналата година и до средата на тази и моята уста не можеше да бъде затворена , но сега нещата са други , явно не може да си спомниш преди 5 години как стоеха нещата ,а живееш на лаврите от миналия сезон smile.gif


Едит : Не казвам да не се обижда Милан или прочие , а да се говорат смилени неща , а не "Закривай , макривай" . Аз също съм говорил подобни неща по адрес на Ювентус , но това не е правилното , Милан и Ювентус никога няма да бъдат закирти и по добре ,без конкуренция сме за никъде smile.gif
Cesc Fabregas
иначе аз ги храня явно, защото видях че другите тук го правят също толкова откровено, и не е проблем за никого. Дотука поне не бях видял да се изкаже някой срещу това. След като пречи на дори един човек, аз обещавам да не ги псувам повече, няма проблеми от моя страна smile.gif Не искам да преча на никого и да имам проблеми с някого smile.gif разбирам Шеко, мен в други форуми в дадени моменти също ме е дразнило, но уважавам неговото мнение и ще се съобразя с него 107952_orig.gif smile.gif
durex
Браво на Палермо,скриха топката на мухлата! Тактически стояха много грамотно и заслужено са на финал!
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.