Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Милан
Форумът на Привържениците на Интер в България > Футбол Свят > Италия > Serie A
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83
Perugino
C-Murder, винаги съм смятала, че ти е останало поне мъничко достойнство, не като футболен фен, а като ЧОВЕК. Само едно хлапе би постъпило по начинът, който си постъпил ти. Толкова те е яд на мен, че не успя да се сдържиш. Всеки човек с малко повече ум в главата си би разбрал какво цели всичкият този театър, който си разиграл.
Да показваш лични разговори между мен и теб е като да си играем в детската градина. Очевидно се иска много за да станеш мъж и най-малкото поне да не злевоставяш някой с единствената цел да покажеш "КОЛКО СИ ВЕЛИК". Говориш за липса на достойнство и разни други отрицателни качества, които самият ти демонстрираш. Трябва ли сега аз да направя същото като теб за да те видят твоите колеги колко всъщност си "стойностен"? Но това ще са някакви глупави извадки, без нищо смислено. Наистина не спазих облога си с теб, защото не приемам нищо от теб на сериозно много отдавна. Как мога да изпълня облога си с човек като теб, който се сравнява с една жена и е тръгнал да я унижава пред футболни фенове. Толкова пъти съм те побеждавала в наши спорове за много двубои, че явно не си издържал след снощи. Няма да покажа нищо от разговорите ни, защото не съм толкова долна като теб. Може да не изпълнявам облога си с теб, но все още зная какво означава да злепоставяш нарочно някое човешко същество.
Твоят пост цели точно това и очевидно в омразата си към МИЛАН това ти се стори най-добро като решение.
Álvaro Recoba
...иии мошно кур за милан szyd-milan.gif

107952_orig.gif
tutto_inter
Цитат(101% INTER @ Mar 11 2009, 07:30 PM) *
...иии мошно кур за милан szyd-milan.gif

107952_orig.gif

още по мощно кур кур за Милан
C-Murder
Цитат(Perugino @ Mar 11 2009, 07:17 PM) *
C-Murder, винаги съм смятала, че ти е останало поне мъничко достойнство, не като футболен фен, а като ЧОВЕК. Само едно хлапе би постъпило по начинът, който си постъпил ти. Толкова те е яд на мен, че не успя да се сдържиш. Всеки човек с малко повече ум в главата си би разбрал какво цели всичкият този театър, който си разиграл.
Да показваш лични разговори между мен и теб е като да си играем в детската градина. Очевидно се иска много за да станеш мъж и най-малкото поне да не злевоставяш някой с единствената цел да покажеш "КОЛКО СИ ВЕЛИК". Говориш за липса на достойнство и разни други отрицателни качества, които самият ти демонстрираш. Трябва ли сега аз да направя същото като теб за да те видят твоите колеги колко всъщност си "стойностен"? Но това ще са някакви глупави извадки, без нищо смислено. Наистина не спазих облога си с теб, защото не приемам нищо от теб на сериозно много отдавна. Как мога да изпълня облога си с човек като теб, който се сравнява с една жена и е тръгнал да я унижава пред футболни фенове. Толкова пъти съм те побеждавала в наши спорове за много двубои, че явно не си издържал след снощи. Няма да покажа нищо от разговорите ни, защото не съм толкова долна като теб. Може да не изпълнявам облога си с теб, но все още зная какво означава да злепоставяш нарочно някое човешко същество.
Твоят пост цели точно това и очевидно в омразата си към МИЛАН това ти се стори най-добро като решение.



Доста си далече от истината и от подбудите ми изобщо. Не аз те злепоставям, а поведението ти и липсата на смелост да стоиш зад обещанията си те злепоставиха. Това си личи и по коментара, който си написала, бягаш от конкретния проблем и се опитваш да се отклониш от същественото. Не се сравнявам с теб на полова основа, какви недоразумения пишеш изобщо, няма защо да го играеш жертва. Футбола е за всички фенове, а ти точно като ФЕН издишаш, не като човек (макар и незспазването на дадена дума да говори и за личностните ти качества). Навсякъде тръбиш за 'великия' си отбор, от колко години живееш с него и прочие.. ти си срам като supporter на Милан с тези ювентински възклицания и страсти. Унижаваш се достатъчно и сама без моя помощ, аз просто показвам на колегите истинското ти лице като фен, за да знаят, че ти си просто една голяма фалшива претенция. Можеш да показваш каквото си поискаш, аз стоя зад всяка своя дума и не съжалявам за нищо казано и написано. И със сигурност щях да си спазя обещанието, въпреки голямата ми гордост и его, защото знам как да губя и да не изглеждам жалък от това. А ти в момента си точно такава, пределно жалка - унижена и от загубата, но още повече заради отмятането от дадената дума и самопотъпканото достоинство. Уверявам те, че това се вижда от всички и ставаш за присмех повече, отколкото ако носеше срамна картинка във ВАШИЯ форум, където със сигурност щяха да те разберат. Все пак злепоставянето ти щеше да е напълно заслужено заради всичката помия, която денонощно бълваш по нас и заради грозната ти подкрепа към мерзавците от Ювентус в омраза ти към нас. Можеш да наричаш мен долен заради този коментар, но в тези думи няма нито една лъжа и всичко от написаното е АБСОЛЮТНО ЗАСЛУЖЕН ОТГОВОР и си го предизвика сама.
Perugino
Всички, които посещаваха преди години канала на Интер, знаят за постоянните ми дразги и конфликти с теб на тези теми. Ти в момента ги прехвърли и тук. Истинското ми лице като фен е в коментарите, които пиша и тук, и в нашия форум. Това, което съм дрънкала пред теб е ала бала, единствено и с цел само да те предизвикам и ядосам. И ти го доказа. Успяла съм.
Повече няма да напиша нищо до теб. Но продължавай да цитираш феновете на МИЛАН, това очевидно те прави "истински фен". Аз харесвам Юве и единствено тях имам за най-достоен съперник в Италия. Имах надежда, че поне те няма да посрамят Италия в ШЛ. Защото за разлика от теб аз обичам калчо-то и отборите, които се раздават за него в Европа. А ти не веднъж си признавал, че не ти пука нито за Серия А, нито за Италия, просто гледаш само и единствено Интер.
tutto_inter
Голямата фенка подкрепя Юве... е ти каква фенка си да подкрепяш големия си враг, и не викай,че не са ви врагове ... А колкото до Италия и Серия А,да и аз гледам от Италия само Интер и не ме ебе за Национала на Италия,в който има само Миланисти и Дуспета,както и се Серия А ... Явно от друго разбираш но не и от футбол(не казвам ,че аз разбирам). Показвала ли си пред хората от форума ви,че подкрепш Юве.. или сиг НЕ ..
IL BISCIONE
Цитат(Perugino @ Mar 11 2009, 08:28 PM) *
Всички, които посещаваха преди години канала на Интер, знаят за постоянните ми дразги и конфликти с теб на тези теми. Ти в момента ги прехвърли и тук. Истинското ми лице като фен е в коментарите, които пиша и тук, и в нашия форум. Това, което съм дрънкала пред теб е ала бала, единствено и с цел само да те предизвикам и ядосам. И ти го доказа. Успяла съм.
Повече няма да напиша нищо до теб. Но продължавай да цитираш феновете на МИЛАН, това очевидно те прави "истински фен". Аз харесвам Юве и единствено тях имам за най-достоен съперник в Италия. Имах надежда, че поне те няма да посрамят Италия в ШЛ. Защото за разлика от теб аз обичам калчо-то и отборите, които се раздават за него в Европа. А ти не веднъж си признавал, че не ти пука нито за Серия А, нито за Италия, просто гледаш само и единствено Интер.

Ако подкрепяше калчото щеше да викаш и за нас... ти не обичаш нищо... ТИ МРАЗИШ ИНТЕР! ПО всякакви форуми вие сте тройната коалиция...- рома-милан-юве.... има хора които си иамт достойнство... е, ти определено нямаш такова... и фактът че си жена хич не ти е оправдание... аз като фен на калчото също се надявах Юве да бие... надявам се и днес и Рома да бият... ако Милан беше играл.. и за тях щях да викам... но всичко това щях да го правя въпреки ОМРАЗАТА КЪМ ПАРАЗИТИ КАТО ТЕБЕ (били те фенове на милан юве или рома)... аз не се сещам вие веднъж да сте си признали за съдииска аванта.. не се сещам веднъж да сте ни поздравявали за успеха, а виждам точно обратното - фенът на ИНТЕР в България явно не изпитва комплекси от нищо, за разлика от вас. Ние ОБИЧАМЕ ИНТЕР И НЕ СМЕ СТАНАЛИ ФЕНОВЕ НА ТОЗИ ОТБОР ЗАЩОТО СА СПЕЧЕЛИЛИ КЕШ ИЛИ ЗАЩОТО ТАМ ИГРАЕ КРИСТИАНО РОНАЛДО (примерно)... ЕТО ТУК,МОЕТО МОМИЧЕ, ИДВА ГОЛЯМАТА РАЗЛИКА МЕЖДУ НАС И ВАС...
tutto_inter
Аз се надявам скорода видя какво ще стане като си ОТИДЕ БЕРЛУСКОНИ,много ми е интересно колко успехи ще имат те.Те сега почти ги нямат ,а пък като се махне държавната вълшебна пръчица какво ли ще стане просто незнам и тръпна в очакване ..тогава ще ни се втълпяват успехите им от едно време... КУР ЗА МИЛАН ... заради успехите им сте им фенчета ...
radiinter
Ирина отдавна е разкрита.Отдавна казах че тя не е миланистка а АНТИИНТЕРИСТКА и видяхме как реагира като ужилена тогава.Пожелавам ти цял живот да се радваш на нещастието на другите защото ти самата нямаш поводи за радост.
freaked
C-Murder бате ти направо им еба майката на сички росомерди...толко съм се смеял на писанията на антиинтеристката...на творението на Илиян нема кво да се смеем, него си го знам от край време че е завършен олигофрен и не ме учудва изобщо wink.gif Давам бас че ше каже че ти си го откраднал от него wink.gif Perugino малко ли срам береш у тоя форум како...даже нямаше право да пишеш след тоя пост на C-Murder wink.gif След тоя посто разбрах че всички футболни недоразумения които мразиМ, освен че те са такива явно и феновете са им такива wink.gif


П.П. Още им правете теми и форуми wink.gif

пееме моШно КУР за юБе и мУлан !!!
freaked
Цитат(Perugino @ Mar 11 2009, 08:28 PM) *
Всички, които посещаваха преди години канала на Интер, знаят за постоянните ми дразги и конфликти с теб на тези теми. Ти в момента ги прехвърли и тук. Истинското ми лице като фен е в коментарите, които пиша и тук, и в нашия форум. Това, което съм дрънкала пред теб е ала бала, единствено и с цел само да те предизвикам и ядосам. И ти го доказа. Успяла съм.
Повече няма да напиша нищо до теб. Но продължавай да цитираш феновете на МИЛАН, това очевидно те прави "истински фен". Аз харесвам Юве и единствено тях имам за най-достоен съперник в Италия. Имах надежда, че поне те няма да посрамят Италия в ШЛ. Защото за разлика от теб аз обичам калчо-то и отборите, които се раздават за него в Европа. А ти не веднъж си признавал, че не ти пука нито за Серия А, нито за Италия, просто гледаш само и единствено Интер.



Извинявам се за тоя пост ама не се сдържах и не искам да цапам по предишния wink.gif

Така виждам че се казваш Ирина, това е хубаво БЪЛГАРСКО име...предполгам си родена в БЪЛГАРИЯ, предполагам и родителите ти са БЪЛГАРИ ?! (Ако нещо не е така съм готов да ти се извиня за написаното от мене) Гледам че се правиш на много начетена (може па и така да е) и предполагам си чела нещо за историята на БЪЛГАРИЯ ? Предполагам знаеш кой е Васил Левски и другите БЕЗБРОЙ ГЕРОЙ дали ЖИВОТА си за БЪЛГАРИЯ ?! Та C-Murder също е БЪЛГАРИН и за ралика от тебе той си обича БЪЛГАРИЯ и БЪЛГАРСКОТО !!! Не съм му адвокат и му се извинявам, че пиша от негово име дори ако каже ше изтрия поста, но на никой от тука не му пука за корумпиратното ви отборче и за другите повелители на серия Б ! В тоя форум обичаме БЪЛГАРИЯ и сме горди БЪЛГАРИ и ИНТЕРИСТИ !!! Верно има и изключения като тебе ама не може без такива wink.gif Ае със здраве и КУР ЗА БЪЛГАРИНА С ФЕС !!!
vencislav zaneti
Хахахаха думи като чест, достойнство и мулан в едно изречение води единствено до
.............................,.-”...................................“-.,............
.........................,/...............................................”:,........
.....................,?......................................................\,.....
.................../...........................................................,}....
................./......................................................,:`^`..}....
.............../...................................................,:”........./.....
..............?.....__.........................................:`.........../.....
............./__.(.....“~-,_..............................,:`........../........
.........../(_....”~,_........“~,_....................,:`........_/...........
..........{.._$;_......”=,_.......“-,_.......,.-~-,},.~”;/....}...........
...........((.....*~_.......”=-._......“;,,./`..../”............../............
...,,,___.\`~,......“~.,....................`.....}............../.............
............(....`=-,,.......`........................(......;_,,-”...............
............/.`~,......`-...............................\....../\...................
.............\`~.*-,.....................................|,./.....\,__...........
,,_..........}.>-._\...................................|..............`=~-,....
.....`=~-,_\_......`\,.................................\........................
...................`=~-,,.\,...............................\.......................
................................`:,,...........................`\..............__..
.....................................`=-,...................,%`>--==``.......
........................................_\..........._,-%.......`\...............
...................................,<`.._|_,-&``................`\..............

Интересно ми е защо не коментираш написаното от SvetJlio за съдийските аванти? Даже наглите муланисти не могат да кажат на бялото черно а? szyd-milan.gif
vencislav zaneti
Виждам селяните пак водят с гол от дуспа, някои можели да извади статистика с броя на дуспите им?
Miro Belia
ахахахах еми те без дузпа няма как да вкарат иначе не се учудвай wink.gif
vencislav zaneti
Аз не се учудвам, следя каочото от 12 години smile.gif Идеята ми беше за точна цифра.
SvetJlio
И на мен ми е интересно, колко ли дузпи са били ? От 27 мача залагам на 15 най-малко smile.gif
vencislav zaneti
Жалко, че не са само дуспи, а и приоми от кеча, свободната борба, засади... szyd-milan.gif
Ricardo
7 кръг
Милан-Сампдория 3-0
Роналдиньо бележи от дузпа при резултат 1-0

9 кръг
Милан-Сиена 2-1
При резултат 1-1 се дава една от най-смешните дузпи в историята на футбола

10 кръг
Милан-Наполи 1-0
В 85 минута при резултат 0-0 се дава много спорна дузпа за Милан ,но Кака е изпуска

12 кръг
Милан-Киево 1-0
За тази дузпа има големи съмнения ,че нарушението е извън наказателното поле

14 кръг
Палермо-Милан 3-1
Отсъждат се 2 дузпи за Милан в този мач едната е изпусната ,другата вкарана.

20 кръг
Болоня-Милан 1-4
При 1-0 за Болоня се отсъжда спорна дузпа за Милан

23 кръг
Милан-Реджина 1-1
При 0-1 за Реджина се отсъжда дузпа за Милан

28 кръг
В днешния мач също се отсъжда дузпа за Милан при резултат 0-0

9 дузпи са отсъдени до момента за мердите и куп други аванти
radiinter
Тази статистика достоверна ли е защото аз мисля че са над 13.

Ricardo
Добре се поразрових да разбера колко точно са дузпите за Милан.Мисля , че не греша
vencislav zaneti
Може да е 9-та за първенство, пък над 13 да са за всички турнири. Мерси за бързия отговор smile.gif
MarcoMaterazzi
А за Интер колко? 2?
Важното е ,че нас ни подпират. Целият им сезон щеше да бъде перфектен,ако нас не ни подпираха. Щяха да са шампиони без проблеми. Нека се успокояват,само това им остана.
N E R A Z Z U R R O
Ах, Милан как лошо се измъкнаха... Плюс това отмениха чист гол на Наполи за несъществуваща засада...
C-Murder
И аз гледах мършите в нета, безобразен мач..
Наполи бяха ужасно слаби и въпреки това ги изпуснаха, а мердите за 90 минути нямаха нито едно голово положение.
Да не говорим, че отмениха АБСОЛЮТНО РЕДОВЕН ГОЛ за Наполи, но нека да си пищят мишките, че нас ни подпират съдиите и за всичко да сме им виновни.
Титлата е по-сладка когато вие страдате ПОЗОРНИЦИ!
SvetJlio
Нe пак, а отново съдията спасява Бмилан ! Трябаваше да се борят за зона УEФА досега.
N E R A Z Z U R R O
Цитат(SvetJlio @ Mar 22 2009, 11:39 PM) *
Нe пак, а отново съдията спасява Бмилан ! Трябаваше да се борят за зона УEФА досега.

E как бе? Те Милан са най-ощетения отбор според едно "разследване" на "безпристрастни" журналисти. laugh.gif
radiinter
Наполи направо ги изпуснаха а тоя Салайета е ебати дървото.Уникална възможност пропусна.
Scofield
Обещайте да не се смеете...

Ето и становището на Адмирала относно засадата.Пак казвам...не се смейте laugh.gif

Цитат
Пирло е с гръб към вратата и не покрива засадата, нещо като пасивна засада се явява... не влияе изобщо на играта...

Неееее няма просто такъв идиотизъм hammer.gif
N E R A Z Z U R R O
Това сериозно ли го е казал? blink.gif blink.gif blink.gif
Scofield
Да!
freaked
Кога и да умре се че е късно
SvetJlio
Интересно от кога има значение дали си с гръб, корем, глава, пета или xуй покриваш засадата ? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
SvetJlio
Сега се дръжте да не паднете !! biggrin.gif biggrin.gif
Admiral:
Иначе виж картинката с линиите която показах и ще видиш, че засада има

Това, ако не е засада, ще си сменя името на Хасан Али Мюмюн...

Винаги съм знаел, че е рязан !!! XAXA
niki.st
Прочетох,че дори Анчелоти си е признал,че са напривили Х благодарение на страничния съдия.
vencislav zaneti
Цитат(Scofield @ Mar 23 2009, 01:12 PM) *
Обещайте да не се смеете...

Ето и становището на Адмирала относно засадата.Пак казвам...не се смейте laugh.gif


Неееее няма просто такъв идиотизъм hammer.gif



Хахахаха, леле колко се смях, тука съквартиранта ми ме гледа ошашавен, няма такъв смях..... не не по-зле от фен на мулан няма szyd-milan.gif
Rusenec
Днес се навършват 16 000 дни от денят, в който Интер печели Купата с Големите Уши за последно. Това става на 27 Май в далечната 1965 г - времето на черно-белите телевизори; Бийтълс са още заедно и имат да издадат няколко легендарни албума, Клиф Ричард има вече два номер едно сенгъла, а хеви метълът дори не е замислен. За да бъде статистиката пълна, да отбележим, че също така са изминали 13,441 дни от деня, в който Интер играе финал за последно.ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ФЕНОВЕ!
SvetJlio
Преди 1 месец пак бяха 16 000 ? Иначе мерси smile.gif
radiinter
За мердите времето е спряло.Още си мислят че е 2007-ма и са отбор.

radiinter
Треньорът на Интер Жозе Моуриньо обяви, че медиите в Италия са на страната на градския съперник Милан, тъй като президентът на росонерите Силвио Берлускони освен, че е премиер на страната, е и медиен магнат.

„Анчелоти се ползва с протекцията на солиден клуб с голяма власт. Всеки знае, че Берлускони пази гърба му и той е с власт в Италия”, заяви Специалния.

„Интер няма участие в медиите. Във всички случаи аз нямам проблеми с Анчелоти. Интер е независим клуб и нямаме кой да ни подържа.”

„Кой знае, другите клубове може да имат подкрепа и е по-трудно за тях да се говори лошо за тях отколкото е за нас”, каза още Моуриньо.
SvetJlio
Това всеки го знае
milan MERDA
radiinter
Състезателят на италианския Милан и на националния отбор на страната – Дженаро Гатузо заяви пред „Кориере дело спорт”, че вече не вярва в спечелването на титлата от неговия отбор.
„Ако трябва да съм пределно честен не вярвам в спечелването на Скудетото. Дано това не звучи като проява на слабост от моя страна. Извинявам се на феновете, но действително смятам, че нямаме шансове.

хахахаха тоя неандерталец чак сега ли го установи szyd-milan.gif szyd-milan.gif
N E R A Z Z U R R O
Е на него му трябва повече време да зацепи wink.gif.
SvetJlio
Тъп трол! Тъпа маймуна. Повече охлюви трябва да яде (нали си пада по тях biggrin.gif biggrin.gif )
freaked
Цитат(Rusenec @ Mar 29 2009, 01:02 PM) *
Днес се навършват 16 000 дни от денят, в който Интер печели Купата с Големите Уши за последно. Това става на 27 Май в далечната 1965 г - времето на черно-белите телевизори; Бийтълс са още заедно и имат да издадат няколко легендарни албума, Клиф Ричард има вече два номер едно сенгъла, а хеви метълът дори не е замислен. За да бъде статистиката пълна, да отбележим, че също така са изминали 13,441 дни от деня, в който Интер играе финал за последно.ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ФЕНОВЕ!


А за да бъдем точни, фани се фърли у ДунавО с титлата с големите уши пълна с бетон wink.gif
SvetJlio



Превода ви е ясен smile.gif
INTERMINATOR
Цитат(SvetJlio @ Apr 11 2009, 12:58 PM) *



Превода ви е ясен smile.gif

хахахахахааххаахаха - ГОЛЕМ СИ!!!! laugh.gif
freaked
Каква сума ще се набере във ВИП Брадър?

-Доста голяма сума!

Кой ще стигне до финала?

-Аз ще ви кажа моето предположение, но може да греша.

Теодора Стефанова, лапателката на Берлускони

---

Аз питах мойто извънзеемно УНУФРи

Тая зима ли наркотици ?!

-Не бате, тая е на кале !

...
Simo
Дават КНК на Лийдс от 1973? Купата на носителите на национални купи (КНК) за 1973 година да бъде присъдена на Лийдс, въпреки че английският тим загуби на финала от Милан с 0:1, поиска член на Европейския парламент.

Ричард Корбет, представител на избирателния район на Йоркшир и Хамбер в Брюксел, е събрал 15 000 подписа за петиция, която ще бъде изпратена в УЕФА на 16 май с искане резултатът от мача да бъде преразгледан заради съмнения за корупция.

Корбет настоява УЕФА да разследва мача и ако бъдат намерени нови доказателства, че финалът е уреден, победата и трофеят да бъдат присъдени на Лийдс.

"УЕФА полага сериозни усилия напоследък да се справи със залаганията и уредените мачове и точно сега Европейската футболна централа може да докаже на цяла Европа, че няма да толерира корупцията дори за мач, който е завършил преди 36 години", каза Корбет пред Ройтерс.

"Трябва да запазим почтеността във футбола. УЕФА наказа съдията на този мач заради подозрения, че е повлиял на изхода от срещата, но отказа да преразгледа резултата, тъй като срокът на давност е минал", каза още Корбет.

Милан победи Лийдс на финала с 1:0 с гол на Лучано Киаруджи, който вкара директно от фаул, въпреки че съдията бе отсъдил непряк свободен удар.

По-късно гръцкият съдия Христос Михас бе разследван заради подозрения, че е бил подкупен от Милан. Малко след финала от Лийдс поискаха преиграване на мача, но УЕФА отказа. Sport1.bg

Както се вижда мошенниците си остават такива ...
kinterista
То от УЕФА ако се разровят още малко и май Мухлата ще върне 2-3 КЕШ-а набързо! Той Берлускони се насра от черно тото. Дано по-скоро да ги изкарат завинаги отвсякъде.......................... szyd-milan.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.