Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Милан
Форумът на Привържениците на Интер в България > Футбол Свят > Италия > Serie A
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83
grande internazionale
Извинявайте ама ебахти головете вкарали тея.
Първия, защитника посяга, не докосва топката, не докосва и Робиньо, а нападателя от стремежа си да стреля рита защитника в кръка и пада като все едно смъртта е дошла да го вземе... Ако беше наш мач, напрао жълт за симулация.
Втория гол, пак същия Ръбчо, тръгва да навлиза в наказателното и оп защитника пада. Колко удобно.
Третия гол, отново нашият герой стреля по посока на вратата. На вратаря му минава през ръце, крака и глава biggrin.gif стига до защитника, които я донабута във вратата. Автогол.
И след кулминацията идва и развръзката. Четвъртия гол след рикушет и вътре. Това ок, ама ако бяхме ние веднага щеше да се свири засада нали? Като Йепес ( ако не се лъжа) тръгна към топката и в последният момент я остави.

Пичове легионери, я ми кажете това купуване на мачове ли е? Късмет ли е? Какво ? Кажете тайната, че да може на нас да ни идват такива ситуации, а не да ни свират за 8 кръга 5 дузпи???
Ultras
Под вола теле....хората си играят и бият.Това,че ние сме супер злетаци и неможем да бием 1 мач си е наш проблем.Милан в момента са най-добрия отбор в Италия и водени от Ибрахимович ще са шампиони.
grande internazionale
А да те за галактически отбор, няма спор !! Тази година 6 купи ! whatever.gif
El Jardinero
Бе никой се не сеща да честити на деда ни Стефча пенсионирането ве, дъ ге!? cheers1.gif

http://www.vbox7.com/play:9faaa54d

http://www.bbc.co.uk/news/world-europe-11981754

Silvio Berlusconi, ex-Italian prime minister... peeing-2085.gif

СБОГОМ, ДАНО СИ ЩАСТЛИВААА...

Официално "правителствените" отпада като нарицателно за Братчеда, викам на нещо от рода на "педофилите", "виагрите" или АС "ББунга-ББунга" да се спрем, а? szyd-milan.gif
Dr.Moratti
Цитат(El Jardinero @ Nov 14 2011, 23:00 ) *
Бе никой се не сеща да честити на деда ни Стефча пенсионирането ве, дъ ге!? cheers1.gif

http://www.vbox7.com/play:9faaa54d

http://www.bbc.co.uk/news/world-europe-11981754

Silvio Berlusconi, ex-Italian prime minister... peeing-2085.gif

СБОГОМ, ДАНО СИ ЩАСТЛИВААА...

Официално "правителствените" отпада като нарицателно за Братчеда, викам на нещо от рода на "педофилите", "виагрите" или АС "ББунга-ББунга" да се спрем, а? szyd-milan.gif

Ти да видиш crying_with_laughter-3302.gif Това си е събитие особенно като гледам екзалтираните възгласи на италианците club_me-2092.gif
El Jardinero
А бе тва "дядо Стефчо" за бъзик го въведох у поделението, ама то ще се окаже, че човекът си е роден талант не на майтап...

http://novini.dir.bg/news.php?id=9949535

Ми какъвто босът, такъв и отборът - стари градски латернаджии!? szyd-milan.gif Поздрав за всички воайорстващи тук фенчета на АС Виагра!

http://www.vbox7.com/play:478a067b

ОБИЧАМ ЖИНИЧКИТЕЕЕЕ, ОБИЧАМ ГИ СИЧКИТЕЕЕЕ..... hi.gif
Provenzano
Според някои френски медии Милан мислят да привлекат 34-годишния Давид Трезеге.
grande internazionale
Цитат(Peppu @ Nov 28 2011, 11:29 ) *
Според някои френски медии Милан мислят да привлекат 34-годишния Давид Трезеге.


В идеална спортна форма за тях oops.gif
Provenzano
Милан иска Тевес само под наем

Италианският футболен клуб Милан иска да привлече Карлос Тевес, но политиката на клуба за януарския трансферен прозорец е да взима футболисти само под наем, заяви изпълнителният директор на "росонерите" Адриано Галиани.

Желанието на Милан да привлече Тевес под наем най-вероятно ще провали сделката, защото неговият клуб Манчестър Сити иска да го продаде. Аржентинецът изпадна в немилост в отбора си, след като отказа да влезе като резерва в мач от Шампионската лига срещу Байерн Мюнхен. След това той замина самоволно за родината си.

"Тевес? Ще видим. Има време. Ако не беше проблемът с Касано, нямаше да търсим други играчи. Който и да пристигне през месец януари, той ще бъде само под наем", заяви Галиани.
THE_GAME
Ако някой гледа мердите с Дженоа, да сподели впечатления за Гранквист...
El Jardinero
Цитат(THE_GAME @ Dec 2 2011, 22:54 ) *
Ако някой гледа мердите с Дженоа, да сподели впечатления за Гранквист...

Бе не знам за тоя момък, ама гледам пак е имало съдийска бунга-бунга - дузпа, червен картон ( и то на Камамбер Какадзе!?)... im_so_bored-840.gif И тия галфони пак с 3-5-2 срещу Ббилан и при новия, е ми не става, схематици вманиачени!?
Provenzano
Каладзе и той е голяма к*рва !!
THE_GAME
Аз точно там някъде почнах да ги гледам. Дузпа - да, червен като директен не, но съдията май му даде 2-ри жълт, в което имаше логика. Не бяха много подпирани хората на Дядо Стефчо днес.
Ultras
Цитат(THE_GAME @ Dec 2 2011, 22:54 ) *
Ако някой гледа мердите с Дженоа, да сподели впечатления за Гранквист...


Мога да ти кажа,че на Manager-a е стабилен направен,като Вертонген междудругото
El Jardinero
Цитат(THE_GAME @ Dec 3 2011, 01:14 ) *
Аз точно там някъде почнах да ги гледам. Дузпа - да, червен като директен не, но съдията май му даде 2-ри жълт, в което имаше логика. Не бяха много подпирани хората на Дядо Стефчо днес.

А бе не знам, доста повторения гледах на дузпата и така и не видях контакт, а Житано се скърши на две като като Пегъзий Музовски на сцена. А като се има предвид и кой е извършителят...
Kutinkata
Абсолютно 100 процентова дузпа снощи ... ако при нас нещо коренно не се промениа , Милан и Юве най-вероятно ще се борят до край за титлата .
Provenzano
grande internazionale
Не мисля, че картинката е подходяща ако ще и за базик...
Provenzano
Цитат(grande internazionale @ Dec 5 2011, 23:24 ) *
Не мисля, че картинката е подходяща ако ще и за базик...

Хич да не ти пука!
Provenzano
Щракнаха Галиани, докато преговаря за Тевес на софра в Милано



Вицепрезидентът на Милан Адриано Галиани напира да уреди трансфера на аржентинския национал Карлос Тевес при "росонерите". Вчера италианският гранд получи разрешение от сегашния клуб на нападателя Манчестър Сити да води преговори с играча за уточняване на личните му условия. "Кориере дело Спорт" веднага извади снимка от скорошна среща между Галиани и агента на Тевес Киа Джорбачиан. Гологлавият бос на Милан е приел иранеца в изискания ресторант "Да Джанино" в Милано, където се е провела вечеря, на която е обсъждано преминаването на Карлитос при "червено-черните".
Безплатен футболен залог до 50 лв!
Ricardo
Цитат(Peppu @ Dec 6 2011, 12:23 ) *
Щракнаха Галиани, докато преговаря за Тевес на софра в Милано



Вицепрезидентът на Милан Адриано Галиани напира да уреди трансфера на аржентинския национал Карлос Тевес при "росонерите". Вчера италианският гранд получи разрешение от сегашния клуб на нападателя Манчестър Сити да води преговори с играча за уточняване на личните му условия. "Кориере дело Спорт" веднага извади снимка от скорошна среща между Галиани и агента на Тевес Киа Джорбачиан. Гологлавият бос на Милан е приел иранеца в изискания ресторант "Да Джанино" в Милано, където се е провела вечеря, на която е обсъждано преминаването на Карлитос при "червено-черните".
Безплатен футболен залог до 50 лв!

Това вече е пълна безотговорност от страна на Морати.Мердите имат 3 топ нападателя и напират за Тевес,а ние нямаме нито един и сме супер зле и отново нищо не се прави на транферния пазар.Станахме пълен цирк вече.ГРАНДЕ МОРАТИ!
Provenzano
Цитат(Ricardo @ Dec 6 2011, 14:51 ) *
Това вече е пълна безотговорност от страна на Морати.Мердите имат 3 топ нападателя и напират за Тевес,а ние нямаме нито един и сме супер зле и отново нищо не се прави на транферния пазар.Станахме пълен цирк вече.ГРАНДЕ МОРАТИ!


Аз друго се чудя. Имам спомен, че лятото искахме Тевес под наем, но тогава Манчини не пожела да го пусне. Сега, когато са решили да го дадат под наем изведнъж се появяват мердите и започват да напират за него. Не казвам, че ние вече нямаме интерес към Карлос, защото няма как да знаем и да бъдем сигурни, че не водим някакви преговори.
N E R A Z Z U R R O
Пато, Ибрахимович, Робиньо, Тевес срещу Милито, Сарате, Форлан, Кастаньос, Пацини

..................................
kinterista
Цитат(N E R A Z Z U R R O @ Dec 7 2011, 01:27 ) *
Пато, Ибрахимович, Робиньо, Тевес срещу Милито, Сарате, Форлан, Кастаньос, Пацини

..................................

И какво , страх ли те е от мерди?
kinterista
Цитат(Ricardo @ Dec 6 2011, 14:51 ) *
Това вече е пълна безотговорност от страна на Морати.Мердите имат 3 топ нападателя и напират за Тевес,а ние нямаме нито един и сме супер зле и отново нищо не се прави на транферния пазар.Станахме пълен цирк вече.ГРАНДЕ МОРАТИ!

Тц,тц,тц,тц! Сега вече и Морати ли взе да иронизираш с това " Гранде"? Мердите имали 3 топ нападателя crying_with_laughter-3302.gif , ако ще и майките им да привлекат , аз мердата само като я видя и драйфам , какво ме ебе какво имат бе? Ако ще и марсианец да купят все ми е през инструмента. Мердите тва , мердите онова. Единият се клани на Тиаго Силва , другият се захласва по-предстояща мерда! Алооооо , забравихте ли нашите идоли? Къде ви отиде интеризма , на кино ли? Или там където винаги ви е бил скрит? Ние сме световният действащ клубен шампион , а Диего Милито е вкарал повече и е много по-голям играч от Тевез , ние се кланяме на Милито , а не на лайнярин! Не съм съгласен както винаги с теб. И Интер никога не е бил цирк ,разбра ли ? Цирк сте вие които казвате това. Ама пълен цирк. szyd-milan.gif
Ricardo
Цитат(kinterista @ Dec 7 2011, 09:39 ) *
Тц,тц,тц,тц! Сега вече и Морати ли взе да иронизираш с това " Гранде"? Мердите имали 3 топ нападателя crying_with_laughter-3302.gif , ако ще и майките им да привлекат , аз мердата само като я видя и драйфам , какво ме ебе какво имат бе? Ако ще и марсианец да купят все ми е през инструмента. Мердите тва , мердите онова. Единият се клани на Тиаго Силва , другият се захласва по-предстояща мерда! Алооооо , забравихте ли нашите идоли? Къде ви отиде интеризма , на кино ли? Или там където винаги ви е бил скрит? Ние сме световният действащ клубен шампион , а Диего Милито е вкарал повече и е много по-голям играч от Тевез , ние се кланяме на Милито , а не на лайнярин! Не съм съгласен както винаги с теб. И Интер никога не е бил цирк ,разбра ли ? Цирк сте вие които казвате това. Ама пълен цирк. szyd-milan.gif

Пълен леш...
El Jardinero
МЕРДИИИИИИИИИИ, ЗАЩО МЕ ИЗГОРИХТЕ В ПОСЛЕДНАТА МИНУТА, ДА БОЛИ ПОВЕЧЕ ЛИ, ГАДОВЕ ПЕДОФИЛСКИ?!?!?!?!?!? ВЪРНЕТЕ МИ ПАРИЧКИТЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!! no_no_no-881.gif chain_gun-2417.gif very_constipated-2076.gif

Ама как е да ви го набие някой, изпълнявал официално ролята на "гигантска секвоя" в ЛЕВСКИ, а?!? szyd-milan.gif
Нещастници, каквото направим за коефициента на Италия, вие го прецаквате, а уж ние сме били интернационалните! К*Р ЗА ББИЛАН!!! peeing-2085.gif
kinterista
Цитат(El Jardinero @ Dec 7 2011, 12:56 ) *
МЕРДИИИИИИИИИИ, ЗАЩО МЕ ИЗГОРИХТЕ В ПОСЛЕДНАТА МИНУТА, ДА БОЛИ ПОВЕЧЕ ЛИ, ГАДОВЕ ПЕДОФИЛСКИ?!?!?!?!?!? ВЪРНЕТЕ МИ ПАРИЧКИТЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!! no_no_no-881.gif chain_gun-2417.gif very_constipated-2076.gif

Ама как е да ви го набие някой, изпълнявал официално ролята на "гигантска секвоя" в ЛЕВСКИ, а?!? szyd-milan.gif
Нещастници, каквото направим за коефициента на Италия, вие го прецаквате, а уж ние сме били интернационалните! К*Р ЗА ББИЛАН!!! peeing-2085.gif

Тихо , че ще обидиш червено-черните поклонници във форума . Я виж кой купуват? Тевез , малиииииииииииииииииии , умрях от страх, какво ще правим сега? Те и Касано купиха ама какво , за Робиньо ПРОПУСКА дето от 1.5 метра пред голлинията два пъти я вади в аут , за това мълчат мердичките, че и го споменават като топ нападател rofl.gif , а ве мердата равна няма!
Ultras
Вие сте най-големите мерди тука wink.gif
Provenzano
И кво толко е станало, че сме изкоментирали Тевес? Брей, големите "интеристи" crying_with_laughter-3302.gif
INTERМilano
Цитат(Ultras @ Dec 7 2011, 13:45 ) *
Вие сте най-големите мерди тука wink.gif


Нидей така бре, ще засегнеш мердите и току виж си събрали багажя и кой от къдя е crying_with_laughter-3302.gif
Provenzano
Не, аз не мога да разбера друго. Момчето изказва своето мнение и в следващия момент влиза друг и започва да нарежда кой каква мерда бил. Чакай малко вие ли сте най-големите интеристи тука? По-добре спрете с тези коментари, че има истински мерди, които влизат и четат, и ставаме смешни за подигравка. wink.gif
Ultras
то остана ли нещо за четене в тоя форум ?
Provenzano
Цитат(Ultras @ Dec 7 2011, 14:39 ) *
то остана ли нещо за четене в тоя форум ?

Точно заради такива изказвания и подмятания кой каква мерда е, много хора спряха да влизат и да пишат.
Ultras
Цитат(Peppu @ Dec 7 2011, 14:41 ) *
Точно заради такива изказвания и подмятания кой каква мерда е, много хора спряха да влизат и да пишат.


Спокойно,още ще спират smile.gif
tutto_inter
Цитат(Peppu @ Dec 7 2011, 14:41 ) *
Точно заради такива изказвания и подмятания кой каква мерда е, много хора спряха да влизат и да пишат.


Един път да се съглася с тебе!
kinterista
Цитат(Peppu @ Dec 7 2011, 14:24 ) *
И кво толко е станало, че сме изкоментирали Тевес? Брей, големите "интеристи" crying_with_laughter-3302.gif

Ти не разбра ли , Морати е виновен , че не го е купил. Големият играч , Милито бил по-слаб от него и бля, бля! Да се радвам какво купуват Мулетата ли , да им завиждам за нещо ли? Големи мнения , пълней!
kinterista
Цитат(Ultras @ Dec 7 2011, 14:46 ) *
Спокойно,още ще спират smile.gif

Поведи колоната !
Provenzano
Цитат(kinterista @ Dec 7 2011, 15:16 ) *
Ти не разбра ли , Морати е виновен , че не го е купил. Големият играч , Милито бил по-слаб от него и бля, бля! Да се радвам какво купуват Мулетата ли , да им завиждам за нещо ли? Големи мнения , пълней!

Не разбрах кой им завижда и по какво разбра, че въобще някой им завижда? Това, че на някой Тевес му харесва като футболист и се възмущава, че не ние, а Милан ще го привлекат. Това ли го прави мерда и завиждач? Бах'ти мисленето имате половината тук, закле'ам се майна!!
ambro
Няма и да го вземем Тевес, защото иска голяма заплата и е голяма ПЛЮНКА като човек. След година ще му домъчнее за семейството и ще иска да си ходи и да вдига панайри като на Шити. Направи ги в Юнайтед, направи ги и в Сити. Акъл и мензис като не ти дойдат на време изобщо не ги чакай и когато си тъпан си е за цял живот. Не ни трябват футболисти, които да тровят съблекалнята. Със здраве да им е на мердите. Ще е цирк да ги гледаш с Носът club_me-2092.gif
kinterista
Цитат(Peppu @ Dec 7 2011, 15:21 ) *
Не разбрах кой им завижда и по какво разбра, че въобще някой им завижда? Това, че на някой Тевес му харесва като футболист и се възмущава, че не ние, а Милан ще го привлекат. Това ли го прави мерда и завиждач? Бах'ти мисленето имате половината тук, закле'ам се майна!!

Искам дуплика г-н председател!
Provenzano
Цитат(kinterista @ Dec 7 2011, 15:52 ) *
Искам дуплика г-н председател!

Искай си г-н "гоУем интерист" !

Все пак така и не разбрах кой и най-вече за какво им завижда на мердите crying_with_laughter-3302.gif crying_with_laughter-3302.gif crying_with_laughter-3302.gif
Nikolov
Човека няма равен влиза и казва че всеки който има по различно мнение от него е мерда ! biggrin.gif Който не е на мнението на Кинтериста не става ! Доста хора изгони този наш фен и форума заприлича на цирк !
Provenzano
Цитат(Nikolov @ Dec 7 2011, 16:17 ) *
Човека няма равен влиза и казва че всеки който има по различно мнение от него е мерда ! biggrin.gif Който не е на мнението на Кинтериста не става ! Доста хора изгони този наш фен и форума заприлича на цирк !


Остай тва, по-лошото е, че влизат хора и ни се смеят на глупостите!
INTERМilano
Цитат(Nikolov @ Dec 7 2011, 16:17 ) *
Човека няма равен влиза и казва че всеки който има по различно мнение от него е мерда ! biggrin.gif Който не е на мнението на Кинтериста не става ! Доста хора изгони този наш фен и форума заприлича на цирк !


Бате Ти Краско не е гонил никой, те сами си хващат пътя малките душички, а и гледам им е забавно у фейсбук0...? Тва тук ако е цирк, онова там е цигански катун wink.gif УЖАС !! recoil-2428.gif
inter_fen
Темата е за милан, моля ви придържайте се към нея. Това кой кого изгонил в Кофата smile.gif
INTERМilano
Цитат(Peppu @ Dec 7 2011, 16:34 ) *
Остай тва, по-лошото е, че влизат хора и ни се смеят на глупостите!


Нека се смеят бре Пепо, кво те е*е . То Аз много им се смея на доста от нашите "фенове" , че кво остава за външните елементи too_funny-1052.gif

п.с. сори за офа
grande internazionale
Цитат(INTERМilano @ Dec 7 2011, 16:38 ) *
Бате Ти Краско не е гонил никой, те сами си хващат пътя малките душички, а и гледам им е забавно у фейсбук0...? Тва тук ако е цирк, онова там е цигански катун wink.gif УЖАС !! recoil-2428.gif



Цитат(INTERМilano @ Dec 7 2011, 16:42 ) *
Нека се смеят бре Пепо, кво те е*е . То Аз много им се смея на доста от нашите "фенове" , че кво остава за външните елементи too_funny-1052.gif

п.с. сори за офа


ИнтерМилано, ви го каза! Пък и нека гледат жалкари! Този, които ми е използвал името, да му изсъхнат м******е, синът му да му доведе зет, а дъщеря му долу да цъфне като Сливенска магистрална к***а. peeing-2085.gif
Относно наема на Тевез, да им е честит. Добър футболист, но лайно човек. Това извинение на професионалист, колкото може по-надалеч от Интер !!!! Те и Сити няколко години караха с по 20 топ нападателя ама не свата така нали? А и Робиньо, Касано ( с извинение, че в момента не е добре), барабар с Пато ако са класа, нямам думи koi-e-toq-do-bai-ivan.gif
Provenzano
Цитат(INTERМilano @ Dec 7 2011, 16:42 ) *
Нека се смеят бре Пепо, кво те е*е . То Аз много им се смея на доста от нашите "фенове" , че кво остава за външните елементи too_funny-1052.gif

п.с. сори за офа


Писах ти в Кофата за да не спамим тук.
Ricardo
Цитат(grande internazionale @ Dec 7 2011, 16:52 ) *
ИнтерМилано, ви го каза! Пък и нека гледат жалкари! Този, които ми е използвал името, да му изсъхнат м******е, синът му да му доведе зет, а дъщеря му долу да цъфне като Сливенска магистрална к***а. peeing-2085.gif
Относно наема на Тевез, да им е честит. Добър футболист, но лайно човек. Това извинение на професионалист, колкото може по-надалеч от Интер !!!! Те и Сити няколко години караха с по 20 топ нападателя ама не свата така нали? А и Робиньо, Касано ( с извинение, че в момента не е добре), барабар с Пато ако са класа, нямам думи koi-e-toq-do-bai-ivan.gif

По-добре играчи с проблеми извън терена отколкото такива с проблеми на терена.При нас много такива станаха затова сме на това дередже в момента smile.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.