Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83
Campione!
shemeta
kinterista
Пичове! Ето това е издънка. Да паднеш в шампионската лига,на Меаца от Цюрих! С оглед на този факт,точката дето я взехме в Рубин с 10 човека си е егати успеха! Мухленцата са много зле,да не им се присмиваме!
method
vencislav zaneti
Цитат(Campione! @ Sep 30 2009, 11:49 PM) *

Хахахаха roflcopter
RoLeX
Аз нямам търпение да ги хванем пак и да им пишем още една 4-ка.Впрочем,като им гледам състоянието могат и за по-голема оценка да се борят hammer.gif
radiinter
Цитат(kinterista @ Oct 1 2009, 11:07 AM) *

Ние не трябва да се равняваме по тях.Ясно е че мердите са бита карта.И 5-0 да бяха паднали от това няма да ми стане по-леко че нас ни надиграха некви анонимници.
Scofield
inter_fen
Цитат(Scofield @ Oct 4 2009, 04:27 PM) *

PER SEMPRE NERAZZURRI
kinterista
Мулетата са доста зле! Гледах мача, Рома се насраха от пропуски. Ама във футбола това го има,като не вкарваш ти вкарват! Дузпата няма да я коментирам,на Меаца за Мухлян съм виждал по-адски дузпички,за неправилно дишане срещу Индзаги такива дузпи хиляди! Истината обаче е,че от както ги хванаха за втори път интелектуалните проститутки,че уреждат мачове,май вече са се поспрели. Не могат да бият,нямат пари нито за играчи , нито за рушвети и се вижда къде са? Лошо! Колкото и да ги мразя мулетата,съжалявам за тях! Калчото не иска слаб Мухлян,ама кой им е виновен,като го могат само под масата!? Ние ли? Вече станаха 5 години,този ОБОР едвам влиза в четворката,по-миналият сезон даже и не успя,браха срамотийте в УЕФА! От тук нататък изхода от кризата в МУхлян е само един:

Мадърлоскони да излезе пред цяла Италия и да си признае,че той е виновен за всичко което сполетя Михлян! И че всичко което е спечелено под негово ръководство е спечелено нечестно и със корупционни схеми! Да се оттегли и да продаде отбора с чиста съвест след признатото! Само тогава ще имат някакъв шанс и вие нещастни фенове на Мухлян,да видите малко радост! И ще прогледнете,ще прогледнете , защото сега сте още слепи!
interboy
Не че ги искам слаби, ами ги искам в Сериа Б....калчото ще е по-чисто без тях!
radiinter
На мен пък така най ми харесват,да агонизират в Серия А.Вчера след мача ми стана много драго като видях как се радват на изстраданата си победа срещу една слаба и уплашена Рома.Все едно бяха спечелили титлата.Що се отнася до ромите,сами са си виновни за тази загуба.Без Тотю излизат като обречени.Снощи след изравнитерния гол така се уплашиха да не паднат че само правеха тъпи фаулове и хвърчаха картони.
Simo_23
Рома сами си загубиха мача.Дузпата не си беше 100%,но няма да я коментирам.Рома имаше потенциал да спечели мача,а вместо това се набутаха много жестоко.Дори ,ако Мухлян бяха малко по-съсредоточени можеха да вкарата и още.Римляните не проявиха никаква инициатив за атака през 25-те минути с човек повече и сами са си виновни
vladkata_inter
Бурдисо : Неста ми каза че няма дузпа

inter_fen
34' Киево 1:0 Милан

Гол на Пинци

hool-curvool
xlapety
MILANISTA PEZZO DI MERDA
niki.st
Милан изравнява в 82-а минута.Гол на Алесандро Неста с глава.
niki.st
Уникална драма!!! В 90-а минута Дида спаси сигурен гол за Киево, а в ответната атака Неста донесе победата за Милан, отново с глава.
N E R A Z Z U R R O
А след края на мача, футболистите на Милан се радваха така, че все едно бяха взели Скудетото. rofl.gif laugh.gif
radiinter
niki.st
Милан поведе до 7-а минута с 2-0 и си помисли че си е оплел кошницата, но мача се играе докато съдията не свири край. Този мач ще им обеца на ухото. Освен това росонерите си играха с огъня, като 3 дузпи не свирени за Наполи от съдията Рицоли.
C-Murder
Цитат(niki.st @ Oct 28 2009, 11:52 PM) *

Страхотен мач на Сан Паоло и душевен оргазъм в последните минути, който е невъзможно да се опише, особено когато си гледал мача заедно с МЕРДА. Наполи атакуваха постоянно и изпуснаха един куп положения, въпреки, че играта им в нападение изобщо не вървеше - адски много на брой досадни грешки и неточни пасове. Милан бяха изпаднали в голяма част от мача в глуха защита, като имаха съживявания за по 2-3 минути от време навреме. Към 70тата минута мача изглеждаше решен, по всичко личеше, че Наполи нямат сили за обрат, но Абате си извади 2ри жълт картон заради брутална секира и това преобърна всичко. Дида буквално ги извади с 3-4 уникални спасявания, а за капак може би най-добрия им играч в мача - Тиаго Силва, който беше наистина железен, накрая си изпусна човека и Денис ги закла с глава в продълженията. Наполи имаха претенции за няколко дузпи, но обективно е да спомена, че всичките бяха нагли симулации главно на Лавеци, който направи безорбазен мач и за мен е разочарованието на сезона.

28 ноември 2009 14:14

Мениджърът на Челси Карло Анчелоти разкри шокираща тайна - винаги е бил фен на Интер, въпреки че постигна най-големите си успехи като треньор в Милан, където игра и като футболист.

Анчелоти разбуни духовете на Апенините, след като заяви в интервю за телевизия „Скай Спортс Италия”:

„Винаги съм подкрепял Интер и съм плакал за този отбор. Като дете бях запалянко на Интер, а моят идол бе Сандро Мацола. Моят братовчед ми подари пълен екип на Интер. Още от съвсем малък съм запалянко на Интер.”

„Разбира се, за мен е невъзможно да кажа „Само Интер” сега, но съм плакал за този отбор и мога да кажа това, защото преди години можех да ги гледам, само когато идват в Мантова. За съжаление, ние не намерихме билет за мача, а аз седях около 45 минути пред стадиона и плачех. В крайна сметка, стюардите ме съжалиха и ме пускаха за второто полувреме на стадиона. Помня, че Интер вкара пет гола в това полувреме и спечели с 6:1. Това бе единственият път, когато успях да ги гледам на живо като малък”, припомня наставникът.

Това е поредната част от признания на играчи и треньори в Италия, след като наскоро стана ясно, че футболистите на Интер Марио Балотели и Давиде Сантон са израснали като фенове на Милан.

Анчелоти продължи: „Най-голямата ми победа като играч на Милан бе първият ми финал в Шампионската лига в Барселона, въпреки че полуфиналът ни сложи на футболна карта. Направихме равен с Реал Мадрид в първия кръг и след това спечелиха с 5:0 във втория. Това бе мачът, който утвърди Милан в Европа. Много ми е драго когато си спомням за този финал, защото знаете - всичко първо се помни винаги. Най-важният играч в този отбор на Милан бе Франко Барези. Имаше толкова много таланти в тима, но точно той бе мълчаливият лидер на Милан. Всичко го смятахме за такъв, въпреки че той почти не говореше”.

INTERМilano
Dr.Moratti
Цитат(Dob4Y @ Nov 28 2009, 05:07 PM) *

SHeki
Ма кво искаш , Лайното си е лайно , заради него ше намраза иначе симпатичните Челси smile.gif
Дори и да спечелят (купят) някой мач, в съзнанието ми винаги са губещи, а оня легионер там горе, направо викам да отива да си ляга (както казва Кинтериста smile.gif )
radiinter

MarcoMaterazzi
inter_fen
Цитат(MarcoMaterazzi @ Dec 8 2009, 10:40 PM) *

radiinter
Неидентифициран мъж удари италианския премиер Силвио Берлускони след митинг, разкървавявайки неговото лице и принуждавайки италианския лидер на прекара нощта в болница, предаде АФП.
Видният италиански политик на 73-годишна възраст бе вкаран в автомобил от свои помощници и откаран по спешност в болница в Милано, където ще престои 24 часа, съобщи италианската информационна агенция АНСА, позовавайки се на лекари.
Според информацията, нападателят е арестуван незабавно и откаран в местно полицейско управление.
„Добре съм, добре съм", каза Берлускони, напускайки спешното отделение.
Министърът на отбраната на Италия Игнасио Ла Руса, който бе до Берлускони по време на атаката, каза, че премиерът кърви от устата и носа. Според АНСА, в резултат на нападението италианският премиер е изгубил два зъба.

SHeki
Разбиха физиономията на Берлускони!

Президентът на Милан, и премиер министър на Италия, Силвио Берлускони бе атакуван по време на политически митинг тази вечер. Той бил повален на земята, а носът му – разбит. Съмишлениците му бързо го изправили на крака и го отвели в автомобила му.
Инцидентът се случил до Пиаца дел Дуомо, и според агенция АНСА, човекът, атакувал Берлускони, е бил арестуван на секундата. Информациите дали е бил ударен с юмрук в лицето, или по него е бил хвърлен предмет, причинил кръвотечението, са противоречиви.

Малко след проблемната ситуация, Берлускони обяви, че вече се чувства добре, след оказаната му медицинска помощ.
В момента на случката, Берлускони изнасял реч пред поддръжниците си. Един от тях – Умберто Боси, твърди: „Това е чист терористичен акт!” След поредните си проблеми от правен характер, Берлускони далеч не е сред обичаните политици в страната.

Силвио Берлускони загуби и подкрепата на феновете на Милан, много от които искат клубът да бъде продаден, тъй като собственикът не инвестира вече в него. Днес „росонерите” загубиха с 0:2 от Палермо.