Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Милан
Форумът на Привържениците на Интер в България > Футбол Свят > Италия > Serie A
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83
tutto_inter
Смешници пълни са тия Милан пълна дупка,взеха кинти от Кака и ония педераси се стискат за нови играчи,ама така по-добре де.Един Огучи и то се вижда,че издиша тоя затлъстял Афро-американец ял яко Макдоналдс.Изпокриха се яко,преди поне преди сезона бяха по-надъхани а сега се виждат от рано рано кви са и се скриха в МИШОландия!ЕБАВАЙТЕ ги яко до дупка както го правя аз и не спирам.Тази година между нас и Юве ше е битката за титлата,Милан 4-то място с ПРЕКИ усилия 3-то ама надали!

Ае КУР за МИЛАН и те тва е!
vladkata_inter
Милан са 2 пъти по-зле от Левски в момента! biggrin.gif:D
Аз не помня през целия мач да са отправили повече от 2 точни удара..... biggrin.gif
Nikolov
ХАХахаха направо бях потресен мЪлан колко слабо играха снощи дано наистина както каза kinterist да се стегнат че 2рия кръг може да стават разгроми biggrin.gif
interboy
Хах, недейте така да няма изненади, че когато един кон умира най-силно рита biggrin.gif
method
Цитат(kinterista @ Jul 30 2009, 05:35 AM) *
Иринче,къде отиде мила моя? Ела да споделиш какво става с Мухлан и новият треньор без пари Леонардо? Тупат ви като бръшнян чувал,кажи какво става? Така ли ще я карате? Вчера четох , че корумпираният ви шеф е забранил на мениджърите ви да купуват стари играчи. Че вие се сетихте ве! Изкупихте ФК "Пенсионер" на Европа на килограм,сега младо търсите.
Да не си помислиш,че се заяждам,няма такова нещо,има само малка ирония в думите ми,нормално е,аз съм интерист!

Гледах снощи Байерн - Милан. Брей,то голям ужас стана на терена по едно време. Някой хора в черно-червено изобщо не знаеха какво да правят? Ходеха като глухи прасенца в царевица. Ама аз не искам Милан да го гледам такъв. Искам да се стегнат,не ми се играе с умрели коне,те умрелите коне не ритат. Незнам ще се активизирате ли на пазара,ама го направете и то скоро,защото номера със "Ние не бяхме силни на трансферния пазар и за това ни бият" няма да върви. Този път и реферите 20 дузпи да дадат може и да изпаднете. Миналата година рязко се бяхте засилили към опасната зона.Стягайте се муленца,моите уважения ама сте трагична гледка. Искам конкурентен Милан,един Милан със силни играчи и малко по-вярна публика. Като излезете срещу шампиона,да имате малко капацитет да играете срещу него. Сега с тези динозаври дето ги взехме( Милито и Ето'о) отзад ще ви е много трудно. Това младото бразилче което купихте( Силва) дали ще отреагирва навреме? Милито ще го разтяга на линията като локум в цигански квартал. Оптимизирайте се има време,взехте кинти за Какичката,купете нещо де. Така ще вдигнете и нивото на калчото,не бъдете егоисти.

И програмата е наистина заинтригуваща.Още във вторият кръг ще мерим сили. Вече чакам 30-ти август като печалба от тотото! ТОВА Е МАЧА ! Тази година е много важна за нас,гоним 18-а титла. Тази титла съм я чакал от ......................ехееееееееееееееееее! Много фундаментален отенък ще остави в Милано тя. В историята ще пише с големи букви кой е вече втори по-титли в Италия! А допреди няколко години,някой хора ме питаха"Кога ще ни стигнете титлите"? . Еми ето,аз чаках , но сега ми се връща.

Пожелавам ви успех през новият сезон! На нас два пъти повече!
Айде със здраве!


ЛУД ЛУД smile.gif "не ми се играе с умрели коне,те умрелите коне не ритат"; "Ходеха като глухи прасенца в царевица" О шит... хахаха lol.gif
Nikolov
Футбол: Адриано Галиани може да стане собственик на Милан

31 юли 2009 | 17:10 | Агенция "Фокус"
Милано. Вицепрезидентът на Милан Адриано Галиани, може да стане собственик на миланския тим, съобщи "Гадзета Дело Спорт". Според изданието, той ще оглави израелска група бизнесмени, която има намерение да инвестира голяма сума в клуба. Сегашният собственик на отбора Силвио Берлускони постоянно се оправдава за липсата на трансфери през лятото със световната финансова криза. Тимът продаде бразилецът Кака на Реал (Мадрид) за повече от 65 млн. евро и младата звезда на френския футбол Йоан Гюркуф във Бордо за 15 млн., а не привлече нито едно сериозно име. Според медиите в Англия пък, Андреа Пирло ще заиграе в Челси. Галиани имал намерение да оглави Милан и да го извади от това положение.
KAZAKA
Пирло се сбогува с Милан
От Станко Димов

Италианският национал ще премине в Челси
Полузащитникът Андреа Пирло вече е изиграл последния си мач като футболист на Милан, твърди "Кориере дело спорт". Според изданието, 30-годишният футболист ще премине в тима на Челси в близките дни, а в Милано ще пристигнат Клаудио Писаро и Майкъл Менсиен, които са част от сделката.

Освен това Милан ще получи и около 20 милиона паунда в интервал на 2 години. От своя страна Пирло ще подпише договор за 3 години с Челси, като ще получава по 2.1 милиона паунда на сезона.

Андреа Пирло бе първият трансфер на Карло Анчелоти от престоя му в Милан. Сега Карлето е решен на всичко да продължи работата си с национала.
По-рано през лятото Милан бе напуснат от Йоан Гуркюф и Рикардо Кака, за които "росонерите" прибраха малко над 80 милиона евро.

това излезе в Топспорт и ако е вярно мердите ще изпаднат!!!

RoLeX
Галиани става собственик на Милан ? Пирло напуска ? Те тва ако е истина някой ще се завърне в Серия Б,там където му е мястото hammer.gif
Nikolov
Тез кво праят ?! Да няма да разпадат отбора ?! Неискам слаб градски съперник...
SvetJlio
Не е голяма загуба да ви кажа, Пирло е супер тромав.
Nikolov
Берлускони: Няма да продавам Милан

01 август 2009 | 17:20 | Агенция "Фокус"
Милано. Президентът на Милан Силвио Берлускони отрече слуховете, че ще продава Милан. Според информации в различни медии, израелски бизнесмени се интересували от клуба. „Това са спекулации. Нищо от приказките, че се отказвам от Милан, не е вярно”, заяви Берлускони пред АНСА. Шефът определи като „неверни” и слуховете за трансфер на Клаас-Ян Хунтелаар от Реал Мадрид на „Сан Сиро”.
interboy
Цитат(Dob4Y @ Aug 1 2009, 04:34 PM) *
Тез кво праят ?! Да няма да разпадат отбора ?! Неискам слаб градски съперник...

Аз пък искам! Искам ги на дъното....
interboy
Силвио Берлускони: Милан е най-силният клуба в света



Президентът на италианския гранд Милан Силвио Берлускони все още смята, че неговият отбор е най-силния в света, съобщава пресата на Апенините. Мнението на знаменития италианец обаче е малко странно. "Росонерите" се разделиха с голямата си звезда Кака и треньора си Карло Анчелоти. За разлика от Ювентус и Интер, Милан не направи никаква селекция. Грандът дори не взе футболист, който да замени напусналия Кака, въпреки че за бразилеца бе взета солидна сума пари от Реал (Мадрид).

"Ние бяхме и все още сме номер едно в света. В момента сме с по-силни позиции, с нов треньор и добра комбинация от играчи", сподели Берлускони пред италианските журналисти.

"Колкото до Пирло, аз не знам нищо за евентуално негово напускане, така че няма от какво да се притеснявам", допълни президентът на Милан.


Нека се поклоним пред една от най-големите глупости казвани някога worthy.gif
Да знаете вече, че отбор който няма с какво да се похвали изтъква "добра комбинация от играчи".
Да си фен на Минал в днешни дни си е висша форма мазохизъм szyd-milan.gif

п.п. Грешката в заглавието си е на novsport. Под нивото ми е да им оправям грешките в заглавито на тия журналисти, вишисти!
Boy_San77
Тоя не е добре, само това мога да кажа, просто има психични проблеми, иначе не би казал такава глупост...
inter_fen
Цитат(Boy_San77 @ Aug 3 2009, 11:41 AM) *
Тоя не е добре, само това мога да кажа, просто има психични проблеми, иначе не би казал такава глупост...



При него нещата са много сериозни,май дори вярва в думите си.Горкият човечец,шизофренията не прощава на никого. blink.gif
ale inter
Цитат(interboy @ Aug 3 2009, 10:28 AM) *
Силвио Берлускони: Милан е най-силният клуба в света



Президентът на италианския гранд Милан Силвио Берлускони все още смята, че неговият отбор е най-силния в света, съобщава пресата на Апенините. Мнението на знаменития италианец обаче е малко странно. "Росонерите" се разделиха с голямата си звезда Кака и треньора си Карло Анчелоти. За разлика от Ювентус и Интер, Милан не направи никаква селекция. Грандът дори не взе футболист, който да замени напусналия Кака, въпреки че за бразилеца бе взета солидна сума пари от Реал (Мадрид).

"Ние бяхме и все още сме номер едно в света. В момента сме с по-силни позиции, с нов треньор и добра комбинация от играчи", сподели Берлускони пред италианските журналисти.

"Колкото до Пирло, аз не знам нищо за евентуално негово напускане, така че няма от какво да се притеснявам", допълни президентът на Милан.


Нека се поклоним пред една от най-големите глупости казвани някога worthy.gif
Да знаете вече, че отбор който няма с какво да се похвали изтъква "добра комбинация от играчи".
Да си фен на Минал в днешни дни си е висша форма мазохизъм szyd-milan.gif

п.п. Грешката в заглавието си е на novsport. Под нивото ми е да им оправям грешките в заглавито на тия журналисти, вишисти!


eusa_naughty.gif laugh.gif Имам чуството че сее надрусал и на сутринта сее събудил с чуството чее в миналото а не 2009г
Nikolov
Спешна среща на върха решава бъдещето на Милан

04 август 2009 | 03:19

Неубедителните резултати в подготвителния период, както и неуспехите на трансферния пазар са част от причините, които са принудили собственикa на Милан Силвио Берлускони да свика спешна сбирка на ръководните фигури в клуба. Срещата ще се състои днес на базата в Миланело, като на нея ще присъстват още вицепрезидентът Адриано Галиани и старши треньорът Леонардо. Тримата ще дискутират всички важни въпроси, които касаят бъдещето на "росонерите". Една от темите ще е очакваната продажба на Андреа Пирло в Челси. Халфът може да стане вторият ключов футболист, който напуска Милан това лято, след Кака.

Очаква се Леонардо да настоява за привличането на трима нови играчи, които да засилят конкуренцията в тима. Бразилецът има нужда от попълнения на постовете централен нападател, халф и краен защитник.
tutto_inter
И нас кво ни ебе това? offtopic.gif
Nikolov
Може да отварят нов пенсионен фонд smile.gif Пък като не е те ебе кво влизаш в темата да четеш ?!
SHeki
Берлускони отложи срещата с Галиани и Леонардо

Собственикът на Милан отложи в последния момент свиканата вчера за днес от него спешна среща за трансферната политика на отбора през този сезон. 72-годишният Премиер на Италия трябваше да пристигне в клубната база "Миланело", за да обядва с вицепрезидента Адриано Галиани и наставника Леонардо и да говорят за евентуалните трансфери на отбора. Както е известно, след продажбата на Йоан Гуркюф и Кака на стойност над 80 милиона евро в тима пристигна единствено Огучи Ониеву без пари.

Очаква се Берлускони да реши окончателно дали продава Андреа Пирло на Челси и на каква цена, както и да се разбере дали ще инвестира за Луиш Фабиано или Клаас Ян Хунтелаар. Освен това треньорът на "росонерите" иска още един защитник и един полузащитник от класа, за да може отборът да е боеспособен в Серия "А" и Шампионската лига. Леонардо определя тима си като добър, но му липсват трима играчи, за да гарантират по-голяма класа и конкуренция в състава му.

Очаква се срещата да се състои утре от 14,30 часа в "Миланело". Това лято цялото ръководство на миланския гранд е критикувано от тифозите заради продажбата на Кака и липсата на ясна програма и трансферна политика за бъдещето.

Милан върна в състава си юношите Ди Дженаро и Абате, които изпаднаха през последния сезон съответно с Реджина и Торино, като бе привлечен и 18-годишния нападател Дзигони.
SHeki
НАПРЕЖЕНИЕТО В МИЛАН РАСТЕ, ФЕНОВЕ НАПАДАТ ГАЛИАНИ
Напрежението около Милан се покачва с наближаването на старта на сезона. Днес феновете на тима трябваше да се срещнат с президента Силвио Берлускони, но в последния момент той се извини с неотложна работа и отмени събирането.

Това разгневи ужасно привържениците на „росонерите”, които искат да споделят недоволството си от продажбата на Кака и евентуалната такава на Андреа Пирло, в замяна на които не се купуват никакви нови футболисти.

По предварителен план, днес тарторите на агитката трябваше да обсъдят притесненията си с треньора Леонардо и ръководството, но Берлускони отложи срещата за утре. Гневът се изля върху вицепрезидента Адриано Галиани, който на излизане от офисите на клуба бе атакуван с псувни от разярен фен.

Галиани се движи с охрана след трансфера на Кака, тъй като получава заплахи от различни ултраси на Милан.

ПС .. ТАКА ТАКА МАЙКАТА ДА ВИ ГА ЕБААААА МРЕТЕ КАТО ГНИДИ !!!!
iffaylo
AC Milan в серия Y , Juventus в серия Z....мор за всички... forza.gif САМО ИНТЕР forza.gif
Nikolov
Берлускони: Пирло остава в Милан, започваме с покупките

05 август 2009 | 16:26

Собственикът на Милан Силвио Берлусокни обяви, че звездата на тима Андреа Пирло няма да бъде продаван и остава в клуба. Това стана веднага след неговата среща с вицепрезидента Адриано Галиани и наставника Леонардо в базата "Миланело". "Андреа остава при нас не се продава. Той ще продължи кариерата си в Милан, където ще я завърши. Всички знаете, че Пирло бе желан от Челси, където му предлагат много синерезите договор. Говорихме с него и се говорихме да изпълним желанието на Леонардо, Пирло да остане в отбора", обяви Берлускони.

Очаквайте подробности!


www.sportal.bg
Campione!
Милан подготвя сензационна оферта за Фабрегас?

Собственикът на Милан Силвио Берлускони ще се срещне днес със старши-треньора на "росонерите" Леонардо и техническия директор Адриано Галиани, за да обсъдят трансферната политика на тима. Според таблоида
"Сън" Берлускони е склонен да даде 31 милиона паунда, за да привлече звездата на Арсенал Сеск Фабрегас. Испанският полузащитник на "артилеристите" е първи в списъка с нови попълнения, евентуалният договор ще е за 5 години, а седмичната заплата, която са готови да плащат от Милан на 22-годишния играч, е 90 хиляди паунда.

През това трансферно лято Милан се раздели с най-голямата си звезда Кака и треньорският щаб на "росонерите" търси заместник на бразилската перла. В предсезонните мачове Леонардо не успя да постигне нито една победа, а представянето на отбора не впечатли. Офертата към Фабрегас е единственото решение за клуба в опитите си да постигне нови успехи в Серия "А" и Шампионската лига.
SHeki
Милан купи Хунтелаар
Ръководството на италианския Милан купи Клаас Ян Хунтелаар от Реал Мадрид, обявиха медиите в Испания и Италия. "Росонерите" ще платят 15 милиона евро на испанския гранд.

Очаква се футболистът да пристигне утре в Милано и да подпише четиригодишен контракт на стойност 3,5 милиона евро на сезон, ако мине успешно медицинските прегледи. Навършващият 26 години на 12-и август холандец престоя само половин сезон на "Сантяго Бернабеу", след като премина от Аякс през декември 2008 година за сумата от 20 милиона евро плюс бонус за още седем милиона евро.

За 20 мача в Мадрид отбеляза 8 гола.

Така само няколко часа след специалната среща между Силвио Берлускони, Адриано Галиани и Леонардо миланският тим има нов нападател. Собственикът на "червено-черните" обяви след разговора, че Андреа Пирло остава на 100% в тима, а скоро ще бъдат инвестирани пари за нов голаджия, което вече е факт. През последните седмици от клуба твърдяха, че Луиш Фабиано от Севиля е цел номер едно, но цената му от 20 милиона евро бе твърде висока. Освен това добрите отношения между Реал и Милан, както и факта, че Хунтелаар е с четири години по-млад от бразилеца наклониха везните в полза на "лалето".

Преди седмица Реал прие оферта на Щутгарт на стойност 18 милиона евро, но играчът отказа да заиграе в Бундеслигата, като до последно се надяваше да облече екипа на "росонерите".

Кариерата на Клаас Ян Хунтеллар:

2002-2004 ПСВ 1 мач /0 гола
2003- Де Граафшап 9/0
2003-2004 Апелдоорн 35/26
2004-2005 Хееренвеен 46/33
2005-2008 Аякс 92/76
2009-2009 Реал (Мадрид) 20/8
2006- Холандия 23/13
SHeki
ГАЛИАНИ ПОТВЪРДИ ЗА ТРАНСФЕРА НА ХУНТЕЛААР
Холандският национал Клаас-Ян Хунтелаар премина от Реал Мадрид в Милан, потвърдиха от ръководството на италианския клуб.

Шефът на Милан Адриано Галиани заяви, че двата клуба са постигнали споразумение за трансферната сума, която според различни информации е между 15 и 18 милиона евро и ще бъде платена на три транша.

„Разбрахме се с Реал Мадрид за трансфера. Холандецът пристига в Милано тази вечер за медицински прегледи”, каза Галиани пред Скай Италия. Холандският нападател ще подпише четиригодишен договор и ще получава по 3,5 милиона евро на сезон.

ПС.. имам лошо пречувствие , че Хунтелаар и Пато , ше си паснат ... дано да не съм прав smile.gif
PER SEMPRE NERAZZURRI
Хунтелаар беше звезда в доста по-слабо първенство от Серия А, където му беше далеч по-лесно да вкарва. Така че съвсем не е сигурно, че ще се приспособи към Калчото, аз лично му пожелавам да се провали.
vladkata_inter
Според мен по-добре да бяхме се опитали да вземем него а не Арнаутович,и без това цената им не е много различна.Мисля,че Хунтелаар е 2-3 милиона по-скъп
interboy
Цитат(vladkata_inter @ Aug 6 2009, 06:40 PM) *
Според мен по-добре да бяхме се опитали да вземем него а не Арнаутович,и без това цената им не е много различна.Мисля,че Хунтелаар е 2-3 милиона по-скъп

Така ли?
Аз пък си мислих, че Арнаутовия го взимаме под наем и ако се представи така, както ръководството желае чак тогава ще дадем паричките smile.gif
N E R A Z Z U R R O


rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif
Campione!
QUOTE(N E R A Z Z U R R O @ Aug 6 2009, 11:33 PM) *


rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif

АХХХХХХХАХАХАХАХАХАХАХ
INTERМilano
Цитат(vladkata_inter @ Aug 6 2009, 06:40 PM) *
Според мен по-добре да бяхме се опитали да вземем него а не Арнаутович,и без това цената им не е много различна.Мисля,че Хунтелаар е 2-3 милиона по-скъп


Интересно, аз също много харесвам играта на "ловецът" и като имам предвид, че познавам неговата игра повече от тази на Арна, също бих го предпочел (може би...), но трнасферите вече са факт, картите са раздадени, зарът е хвърлен и ще видим кой ще се окаже печелившият коз c030.gif
Cruz
QUOTE(N E R A Z Z U R R O @ Aug 6 2009, 10:33 PM) *


rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif

мислим да оставим коментара на колегите от Мулан xD
SvetJlio
Цитат(N E R A Z Z U R R O @ Aug 6 2009, 08:33 PM) *


rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif

xaxgaxgaxaxhaxhahxah axgaxhaxhaxa
iffaylo
Тоз чичи отзад ма счупи.... голем е hammer.gif
INTERМilano
Цитат(SvetJlio @ Aug 7 2009, 12:13 PM) *
xaxgaxgaxaxhaxhahxah axgaxhaxhaxa


хахахах бах тоз гаргоглав 138148_orig.gif
Xs7yLe
Не знам на мен Хунтелаар винаги ми е бил супер прехвален , обаче Милан правят напредък - този е роден след Втората Световна война biggrin.gif smile.gif
SHeki
Пирло мечтае за титлата в Серия "А"
Халфът на Милан Андреа Пирло вярва, че през идващия сезон може да спечели шампионската титла в Серия "А". Според Пирло, това е главната причина да остане в редиците на тима, а не е предпочел офертата на Челси.

Както е известно, бившият наставник на Милан Карло Анчелоти, който пое Челси, прояви интерес към Пирло. Италианският национал отхвърли офертата.

"Исках да остана в Милан и мога да кажа, че никога не съм проявявал желание да си тръгна. Останах, защото искам да побеждавам с Милан и съм уверен, че ще постигнем целта си", каза Пирло.

ТОя майче до живот ше остане в Милан не ги виждам в близките 5 6 години да спечелят титлата аххахахахахха
INTERМilano
Аз пък мечтая България да стане Евро или Световен шампион, защо не... ! death-metal.gif
ale inter
Цитат(SHeki @ Aug 8 2009, 02:11 PM) *
Пирло мечтае за титлата в Серия "А"
Халфът на Милан Андреа Пирло вярва, че през идващия сезон може да спечели шампионската титла в Серия "А". Според Пирло, това е главната причина да остане в редиците на тима, а не е предпочел офертата на Челси.

Както е известно, бившият наставник на Милан Карло Анчелоти, който пое Челси, прояви интерес към Пирло. Италианският национал отхвърли офертата.

"Исках да остана в Милан и мога да кажа, че никога не съм проявявал желание да си тръгна. Останах, защото искам да побеждавам с Милан и съм уверен, че ще постигнем целта си", каза Пирло.

ТОя майче до живот ше остане в Милан не ги виждам в близките 5 6 години да спечелят титлата аххахахахахха


хахахаа нека си мечтае,те мечтите са безплатни szyd-milan.gif
Nikolov
Любопитно: На този ден се ражда Филипо Индзаги

09 август 2009 | 04:48 | Агенция "Фокус"
През 1973 г. в Пиаченца е роден италианският нападател Филипо Индзаги.
В момента е футболист на Милан. Предишните клубове в кариерата му са Пиаченца, Албинолефе, Верона, Парма, Аталанта и Ювентус.
Шампион на Италия с Ювентус през 1998 година и с Милан през 2004. Носител на Шампионската лига и Суперкупата на Европа през 2003 с тима на Милан.
Филипо Индзаги бе част от тима на Италия, който спечели Световното първенство по футбол през 2006 година в Германия.
radiinter
Значи трябва днешния ден да бъде обявен за Ден на Театралното Изкуство.
AleRt
Както и за ден на експертните и брутални содомити, които ходят в съблекалнята на отбора си с торба сапун всеки ден, както вика фаустико biggrin.gif Дано да се отказва скоро и да се захване с реалната си професия (поставяне на накрайници в различни вблъбнати части на тялото му) по-скоро и да не му гледам кривата физиономия smile.gif MERDA INZAGHI!

BTW за 5 години в Италия Ибра май има повече титли от Индзаги за цял живот хахахахахахха
iffaylo
Така излиза wink.gif аритметично погледнато....
Cruz
Пред телевизора за приятеля Карло
10.08.2009 11:39
Винаги ми е било интересно как един цял отбор гледа футболен мач. Но едва ли някога ще разбера. Вчера футболистите на Милан най-вероятно не са пропуснали да видят официалния дебют на Карло Анчелоти начело на Челси. Бившият треньор на росонерите стартира с победа с дузпи над Манчестър Юнайтед за Къмюнити Шийлд. Ако тайните служби бяха сложили "бръмбар" в стаята с телевизора на Миланело, може би записът щеше да изглежда така:

Кадър на Анчелоти от близък план.
Амброзини: Напълнял е!
Зеедорф: Заради сивата риза е. Нашата черна го правеше по-слаб.
Готвачът на Миланело: Тук при нас се хапва по-добре.
Антонини: Каква страст има на този Уембли!
Фавали: Това е новият Уембли. Старият го разрушиха. Той бе построен през 1923 г.
Бориело: Ти беше ли там?
Манчестър Юнайтед открива резултата чрез Нани.
Дида: Видяхте ли каква грешка на Чех? А пък Анчелоти ме обвиняваше мен...
Неста: И нас също.
Евра центрира.
Леонардо: Как хубаво работят тези крила!
Гатузо: Гледай, Диньо! Гледай, как тича и се бори този Руни.
Роналдиньо мълчи.
Индзаги: Трудно е. Карло вече няма нападател като мен, който да му печели купите.
Центриране на Ашли Коул.
Леонардо: Как хубаво работят тези крила!
Карвальо изравнява резултата за Челси.
Сторари: Добре че португалците дето вкарват голове не играят в Бенфика...
Лампард прави 2:1 за Челси, докато Евра лежи на тревата.
Абате: Това не е честно. Ако бях аз, щях да пратя топката в аут.
Другите го гледат лошо.
Абате: Шегувах се...
Центриране на Босингва.
Леонардо: Как хубаво работят тези крила!
Галиани: Стига, Лео! Разбрах, че искаш да ти купим футболисти по крилата.
Руни изравнява за 2:2 в последната минута.
Берлускони: Обяснявах му аз на Карло, че не знае как да удържи аванса си в последните минути.
Чех спасява две дузпи.
Неста към Дида: Видя ли го Чех?
Челси печели. Анчелоти прегръща Бруно де Микелис - бившия психолог на Милан.
Всички в хор: Браво Мистер! Първа титла.
Галиани към Леонардо: Спокойно, Лео, и ти ще спечелиш някога.
Тери, капитанът на Челси, прегръща Къмюнити Шийлд.
Гатузо: Помисли си, Андреа, можеше това да си ти.
Пирло: Млъквай!
Леонардо към Галиани: Имаме ли и друг психолог?

източник: http://milan.gol.bg/article.php?id=60787&st=10
яко смех !!!
shemeta
Баце това кърти здраво biggrin.gif biggrin.gif
SHeki
АХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХ
АХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХА
ХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХ
АХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХ
АХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХА
ХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХ
АХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХ
АХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХА
ХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХ
АХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХ
АХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХА
ХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХ
АХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХ
АХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХА
ХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХ
АХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХ
АХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХА
ХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХ
АХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХ
АХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХА
ХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХ
АХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХ
АХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХА
ХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХ
АХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХ
АХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХА
ХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХ
АХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХ
АХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХА
ХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХ
АХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХ
АХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХА
ХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХ
АХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХ
АХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХА
ХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХ
АХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХ
АХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХА
ХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХ
АХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХ
АХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХА
ХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХАХАХХАХАХАХАХХХ
SvetJlio
И по весниците взеха да си правят ташак с тия biggrin.gif
SHeki
Леонардо: Милан иска Скудетото

Наставникът на Милан Леонардо обяви, че отборът му е сред основните конкуренти за Скудетото, въпреки слабите резултати в предсезонните контроли. "Вярвам в Милан, ние сме винаги сред тези, които трябва да мислят за титлата, това е нашето ДНК. Всички, които са част от този клуб, е нормално да мислят за най-високите цели, защото това го носим в себе си и се стремим да го постигнем. Мисля си, че сме готови за Скудетото, но трябва да покажем всичките си качество през целия сезон, а не само в отделни срещи", сподели Леонардо пред сайта на клуба.

"Трансферният прозорец затваря на 31-и август. Този дни са важни да разгледаме и анализираме добре ситуацията, за да разберем от какво имаме най-много нужда и да се опитаме да го привлечем. Усещам, че изграждаме един силен отбор. Имаме ли на разположение всичките си играчи здрави, ще бъдем голям отбор, който трудно ще бъде победен.

Хунтелаар? Много се радвам, че пристигна в отбора толкова добър голмайстор. Той може да помага на тима да изнася топката, а също така и да вкарва голове. Точно от такъв играч имахме нужда. Освен това е много добър и с глава. Мисля си, че може да се превърне в основна част от нашата атака. Холандецът е изключително сериозен професионалист, който работи много и се раздава за отбора", допълни Леонардо


ПС .. ШЕКО ИСКА НИКОЛЕТА ЛОЗАНОВА ЗА 1 ВЕЧЕР АХАХАХАХХАХА
Campione!
Уахаха и аз искам 1 млн. долара кеш biggrin.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.