Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Милан
Форумът на Привържениците на Интер в България > Футбол Свят > Италия > Serie A
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83
KAZAKA
Пътят на Билан към титлата:

SvetJlio
ТЪПИ МЕРДИ

KAZAKA
Цитат(SvetJlio @ Feb 8 2010, 02:03 AM) *
ТЪПИ МЕРДИ


Ха ха ха. Немогат да пишат тея неграмотници.
Това за Киев е ясно, ама другите грешки какви са?
KAZAKA
Арабската авиокомпания "Флай Емирейтс" ще бъде новият спонсор на италианския футболен клуб Милан и ще замени австрийската заложна къща bwin.

Превозвачът, който е собственост на шейх Ахмед бин саед ал Маткум, ще подпише четиригодишен договор с италианския гранд на стойност около 50 милиона евро.

Като част от договора е и логистичното обслужване на Милан от компанията. Това означава, че "Флай Емирейтс" ще бъде официален превозвач на отбора. Логото на Флай Емирейтс ще бъде изписано на фланелките на Милан от следващия сезон.

Сделката ще влезе в сила от юли 2010 година и ще изтече през юни 2014. Очаква се договорът да бъде подписан в следващите няколко дни, съобщава източник близък до клуба.

ха ха ха. Дюнерспор да се прекръстят веднага!!!
SHeki
Ясно , ясно .. поредната позната гледка , цяло лято турнета по Америка насам натам , започва първенството АФИШИРАТ ТИТЛА , и след 20 кръга , стават като герой от 1 Любим филм на Фаустико , с който вчера си говорихме LOST !! КУР ЗА МИЛАН !
radiinter
Присаждане на коса в Швейцария, такава система за "хващане" на съдии прилагал Милан в италианското първенство. Разкритието направи пред съда в Неапол бившият генерален директор на Юве Лучано Моджи, обвиняем в скандала Калчополи. Моджи обясни, че реферът Родомонти се уредил с присаждане на коса за 30 000 евро, след като дал "справедлива" дузпа за победа на Милан с 1:0. Разкритията на Моджи бяха посрещнати с бурен смях в съдебната зала. szyd-milan.gif
KAZAKA
Цитат(radiinter @ Feb 11 2010, 12:36 AM) *
Присаждане на коса в Швейцария, такава система за "хващане" на съдии прилагал Милан в италианското първенство. Разкритието направи пред съда в Неапол бившият генерален директор на Юве Лучано Моджи, обвиняем в скандала Калчополи. Моджи обясни, че реферът Родомонти се уредил с присаждане на коса за 30 000 евро, след като дал "справедлива" дузпа за победа на Милан с 1:0. Разкритията на Моджи бяха посрещнати с бурен смях в съдебната зала. szyd-milan.gif

Ей, нямат край добрите новини от Калчополи death-metal.gif
SvetJlio
Утре най-наредения мач е милан - Удинезе, след като мърдите ги пуснаха напред за купата на Италия, сега Удине ще им легне !
KAZAKA
Цитат(SvetJlio @ Feb 11 2010, 07:38 PM) *
Утре най-наредения мач е милан - Удинезе, след като мърдите ги пуснаха напред за купата на Италия, сега Удине ще им легне !

Няма! Удине ще стъпят мъже и ще вземат Х!!!
KAZAKA


Гей дружинка laugh.gif
SvetJlio
Цитат(KAZAKA @ Feb 11 2010, 07:34 PM) *
Няма! Удине ще стъпят мъже и ще вземат Х!!!

1-0 за мердите в приятелско темпо с 1 жълт картон най-много, моята прогноза smile.gif
SvetJlio
В крайна сметка 3-2 за курвите. Резултата е за заблуда на противника biggrin.gif, мъчих се да ги гледам и определено на някои хора в бмилан топката им пречи, а Лео-Гео се е ухилил като доволен пръч след паша.
ale inter
Цитат(SvetJlio @ Feb 12 2010, 11:55 PM) *
В крайна сметка 3-2 за курвите. Резултата е за заблуда на противника biggrin.gif , мъчих се да ги гледам и определено на някои хора в бмилан топката им пречи, а Лео-Гео се е ухилил като доволен пръч след паша.



И аз така помъчих се да го гледам но не успях ,бахти и подкупните съдий,не дадоха чиста дузпа за Удинезе.
Simo_23
Трябва да си вземем мача и да ги откажем тотално,че да не вземат да си повярват нещастниците...
Dr.Moratti
Щом Шунтелар може да е нападател в това отборче за какво повече да говорим szyd-milan.gif
THE_GAME
Според мен дори е най-добрият им нападател и толкова по-зле за тях, че Леонардо не го пуска редовно.
Faustico
Цитат(THE_GAME @ Feb 13 2010, 08:49 PM) *
Според мен дори е най-добрият им нападател и толкова по-зле за тях, че Леонардо не го пуска редовно.


Аз това го говоря от много време. Това май ми е първи пост в тази тема.. избягвам да чета и най-вече да обсъждам помията наречена "Милан". Но не се сдържах, когато видях, че имало човек, който мисли като мен. biggrin.gif
Дано кариерата му в Мухлян продължава по тоя начин (както през сезона, а не миналата вечер) и лятото да си намери нов отбор, там вече да ни показва добрият си футбол. :>
ale inter
Заебите тая пимиярска п******а зган наречена отбор
SvetJlio
Чудих се къде да го пусна това видео, ама май по-добре тука, нали коня е техен играч сега.

http://vbox7.com/play:20cace8e&al=1&vid=
kinterista
Пак с факти ще омажа михлянистките фенчета , на които лайна да им дам ще кажат , че са пържоли! Гледаме внимателно 28-та секунда на клипа:

http://www.youtube.com/watch?v=nXqFRFaf7rA


Веднага справка със същият мач , само че Милан - Наполи , гледаме 8-та секунда:

http://www.youtube.com/watch?v=GBTur65TmfE...feature=related

За нас няма , за тях дава? Това какво е пак ? Серия Б ви зове муленца!
Faustico
Нямам амбицията да се изказвам за Мухлян, нямам чак такъв поглед върху мачовете им, искам да кажа за нашият отбор и съдийството. Срещу нас се свири сравнително ДОБРЕ за стандарите на "Серия А". На този етап според мен е ЛУДОСТ да се оплакваме от съдииски решения. Иначе в малко по-сериозен мащаб.. според мен проблема в Италия е от липсата на качествени съдии, а не от подпирането на 2-3 отбора. Защото съдииски лудости има във всеки мач, и всеки, който следи внималтено "Серия А" ще го потвърди, поне така предполагам.
Голямата тесла срещу нас беше червеният картон на Уесли срещу мердите.. това беше БЕЗУМИЕ, но като цяло съдииството е повече от добро за нашият отбор, има отбори препатили си много повече от СЪДИЙСКАТА ГЛУПОСТ в Италия този сезон.
SvetJlio
Цитат(Faustico @ Feb 15 2010, 02:41 PM) *
Нямам амбицията да се изказвам за Мухлян, нямам чак такъв поглед върху мачовете им, искам да кажа за нашият отбор и съдийството. Срещу нас се свири сравнително ДОБРЕ за стандарите на "Серия А". На този етап според мен е ЛУДОСТ да се оплакваме от съдииски решения. Иначе в малко по-сериозен мащаб.. според мен проблема в Италия е от липсата на качествени съдии, а не от подпирането на 2-3 отбора. Защото съдииски лудости има във всеки мач, и всеки, който следи внималтено "Серия А" ще го потвърди, поне така предполагам.
Голямата тесла срещу нас беше червеният картон на Уесли срещу мердите.. това беше БЕЗУМИЕ, но като цяло съдииството е повече от добро за нашият отбор, има отбори препатили си много повече от СЪДИЙСКАТА ГЛУПОСТ в Италия този сезон.

Тука става въпрос за съвсем други неща. В момента Бмилан ни се водят конкурент за титлата, погледни само какви дузпи получават от мач на мач, а на нас снощи с Наполи при идентична ситуация, която kinterista показа не се дава нищо. На юБе вече ми е все тая, какво свирят, въпреки, че и там нещата са много зле. Ако милан не получаваха толкова измислени дузпи, в момента конкуренти за титлата щяха да бъдат Наполи и Рома. Аз чесно да ви кажа, съм против такива дузпи да се свирят, която вчера не ни беше дадена, все пак играта с ръка е неволна, но кагото се дават такива за правителствения отбор, такива трябва да се дават и за нас. За какво ги бием тука с общ резултат от двата мача 0-6, след като в следващия мач някой си путак като Роки, ще им подари точките ей така, а нас ще ни закопаят ? Аршина не е еднакъв в случая !
THE_GAME
И да добавим още нещо. Срещу нас в Бари се свирна дузпа от същия съдия при същата ситуация, каквато имаше в наша полза оня ден в Неапол. Да не говорим, че доста сходна ситуация доведе до дузпа на Милан срещу нас и изгонване на Лусио... Да, това са все от т.нар. решения по преценка на съдията. Ама почва да се създава впечатлението, че сме прецакани, щото тая преценка се променя, а потърпевш е все Интер. Няма логика.
Simo
Дано все пак днеска бият убедително и изритат Манчо от ШЛ,то и двата отбора са противни ама айде от мен да мине.
vencislav zaneti
QUOTE(Simo @ Feb 16 2010, 05:11 PM) *
Дано все пак днеска бият убедително и изритат Манчо от ШЛ,то и двата отбора са противни ама айде от мен да мине.


Съгласен сам с теб, но едвали ще направят нещо срещу Манчо освен да бият центъра, никакъв шанс нямат.

П.П. Тая вечер Бербати ще ги клати biggrin.gif
KAZAKA
Цитат(Simo @ Feb 16 2010, 05:11 PM) *
Дано все пак днеска бият убедително и изритат Манчо от ШЛ,то и двата отбора са противни ама айде от мен да мине.

Извинявай, ама ти луд ли си? Милан просто няма такава хипотеза дори да държа за тях. Преди като бях запален по бг футбол само с подуене ако играеха. Сега дора и това, че енглишките лайна ги ненавиждам до лудост, няма как да ме накара да викам за мердата. Фен на Интер да казва "дано бият" е абсурдно?!?!
KAZAKA
Цитат(Faustico @ Feb 15 2010, 02:41 PM) *
Нямам амбицията да се изказвам за Мухлян, нямам чак такъв поглед върху мачовете им, искам да кажа за нашият отбор и съдийството. Срещу нас се свири сравнително ДОБРЕ за стандарите на "Серия А". На този етап според мен е ЛУДОСТ да се оплакваме от съдииски решения. Иначе в малко по-сериозен мащаб.. според мен проблема в Италия е от липсата на качествени съдии, а не от подпирането на 2-3 отбора. Защото съдииски лудости има във всеки мач, и всеки, който следи внималтено "Серия А" ще го потвърди, поне така предполагам.
Голямата тесла срещу нас беше червеният картон на Уесли срещу мердите.. това беше БЕЗУМИЕ, но като цяло съдииството е повече от добро за нашият отбор, има отбори препатили си много повече от СЪДИЙСКАТА ГЛУПОСТ в Италия този сезон.

Бате, абсурд. Казвам ти. Това си е чиста проба клане. Нищо други. Насраха се от федерацията, че ставаме за пореден път шампионе и се почна. С Билан мача беше ужас и тогава си бихме и съдията. Розети, да му умрат децата, се изгаври с нас онзи ден. Изгаври, щото преди три седмици същата тази ситуация я свири срещу нас. Това е тенденция и нищо друго.

Иначе манафчо, ако и този път отпаднат от мердите трябва да ги закриват. Досега 5 пъти са се срещали и петте пъти ебан. 6-ти път ако отпаднат ще е вече незнам ...
Dr.Moratti
Билан-Ман.Юнайтед szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif dieinbin.gif dieinbin.gif dieinbin.gif dieinbin.gif dieinbin.gif dieinbin.gif dieinbin.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif почивам си че ме заболя корема и пак szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif 138148_orig.gif 138148_orig.gif 138148_orig.gif 138148_orig.gif 138148_orig.gif 138148_orig.gif 138148_orig.gif 138148_orig.gif 138148_orig.gif 138148_orig.gif 138148_orig.gif 138148_orig.gif 138148_orig.gif 138148_orig.gif 138148_orig.gif 138148_orig.gif 138148_orig.gif 138148_orig.gif 138148_orig.gif 138148_orig.gif 138148_orig.gif 138148_orig.gif 138148_orig.gif giljotina.gif
Simo_23
Мене не ми идва отвтре да се радвам...Просто докато не мине нашия мач съм със свито сърце :X
KAZAKA
c030.gif c030.gif c030.gif
vencislav zaneti
QUOTE(Dr.Moratti @ Feb 16 2010, 11:26 PM) *
Билан-Ман.Юнайтед szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif dieinbin.gif dieinbin.gif dieinbin.gif dieinbin.gif dieinbin.gif dieinbin.gif dieinbin.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif почивам си че ме заболя корема и пак szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif 138148_orig.gif 138148_orig.gif 138148_orig.gif 138148_orig.gif 138148_orig.gif 138148_orig.gif 138148_orig.gif 138148_orig.gif 138148_orig.gif 138148_orig.gif 138148_orig.gif 138148_orig.gif 138148_orig.gif 138148_orig.gif 138148_orig.gif 138148_orig.gif 138148_orig.gif 138148_orig.gif 138148_orig.gif 138148_orig.gif 138148_orig.gif 138148_orig.gif 138148_orig.gif giljotina.gif



Мисля че н може по-точно да се каже biggrin.gif
xlapety
Колко са жалки.... защо тази година не играхме срещу Мангал4естар :@
Campione!
QUOTE(xlapety @ Feb 17 2010, 12:12 AM) *
Колко са жалки.... защо тази година не играхме срещу Мангал4естар :@

laugh.gif Ще ме умори ..
xlapety
Цитат(Campione! @ Feb 17 2010, 12:24 AM) *
laugh.gif Ще ме умори ..


С кое ? бе
berti neroblue
Пичове, забелязвам доста пренебрежително отношение към "брачедите" с названията, които ползвате по техен адрес. Грубо омаловажавате успехите на най-титулования отбор в света- та те 2 пъти са печелили серия Б, затова нека им отдадем дължимото и ги наричаме акуратно и с респект- ББилан!
KAZAKA
FORZA BARI!!!
Wesley
Преди минута не дадоха чиста дузпа за Бари...
KAZAKA
Всичко е ток и жица. Заговор няма!!!

Чиста дузпа за Бари - нон дати!!!!
Miro Belia
Какво да кажа tongue.gif tongue.gif
radiinter
Мда ,Бонера много "принципно" прегърна играч на Бари в наказателното поле но съдията така е преценил wink.gif
KAZAKA
Ние сами сме си виновни!
KAZAKA
Хоп ръчичка в наказателноно! Ригоре? Нон дати....пак wink.gif
KAZAKA
Ле леееееееееееееее! Дузпа срещу Билан!
niki.st
Бари - Милан беше пореден епизод от "Полегнала е Тодора."
Интересно как Бари се хвърли на всички отбори на свой терен и до този момент имаше само една домакинска загуба до сезона.
А сега Милан си взе ужким тежкото гостуване на "Сан Паоло" на ходом. Бари цял направиха едва няколко смислени атаки и отправиха само 2 точни удара във вратата на Абиата (ако броиме дузпата).
Очаквам невиждан Цирк в последните 13 кръга на първенството, за съжаление някои си почнаха старата песен на нов глас... Ако изобщо са я спирали...
N E R A Z Z U R R O
Цитат(niki.st @ Feb 22 2010, 12:17 AM) *
Бари - Милан беше пореден епизод от "Полегнала е Тодора."
Интересно как Бари се хвърли на всички отбори на свой терен и до този момент имаше само една домакинска загуба до сезона.
А сега Милан си взе ужким тежкото гостуване на "Сан Паоло" на ходом. Бари цял направиха едва няколко смислени атаки и отправиха само 2 точни удара във вратата на Абиата (ако броиме дузпата).
Очаквам невиждан Цирк в последните 13 кръга на първенството, за съжаление някои си почнаха старата песен на нов глас... Ако изобщо са я спирали...

Само ще ти кажа, че звучиш като типичния "Адмирал"... Тоз легнал, оня легнал...
niki.st
Ами може и да съм прихванал вече нещо от него, без да искам...

Но гледах внимателно мача на Бари - Милан и определено Бари в този мач определено свали гащи и се нагъзи... Поне така изглеждаше...
Шпалир за Роналдиньо при втория гол на Милан... Първият и единствен удар в очертанията на вратата на Абиати (като изключим дузпата, която не вкараха, да не би после да духне вятър и да вземат да изравнят) бе в средата на второто полувреме...
Милан изигра един от най-слабите си мачове, но победи на ходом отбор, който нямаше никакво намерение да побеждава тази вечер. Поне на мене съмнително ми изглеждаше държането на Бари. Ако някой е гледал мача, нека си каже мнението...
C-Murder
Цитат(niki.st @ Feb 22 2010, 02:49 AM) *
Ами може и да съм прихванал вече нещо от него, без да искам...

Но гледах внимателно мача на Бари - Милан и определено Бари в този мач определено свали гащи и се нагъзи... Поне така изглеждаше...
Шпалир за Роналдиньо при втория гол на Милан... Първият и единствен удар в очертанията на вратата на Абиати (като изключим дузпата, която не вкараха, да не би после да духне вятър и да вземат да изравнят) бе в средата на второто полувреме...
Милан изигра един от най-слабите си мачове, но победи на ходом отбор, който нямаше никакво намерение да побеждава тази вечер. Поне на мене съмнително ми изглеждаше държането на Бари. Ако някой е гледал мача, нека си каже мнението...


Гледах мача и те подкрепям, доста съмнително поведение на играчите на Бари. Двата отбора си разцъкваха като на тренировка, темпото беше на ниво А група, а положенията и пред двете врати се брояха на пръстите на едната ръка. Доста изненадващо, предвид, че Бари досега винаги играха много бърз и атакуващ футбол на Сан Никола (*Сан Паоло е стадиона на Наполи). Срещу Шампиона, голмайстора им Барето вкара и двете дузпи в рамките на 5 минути без да трепне, а вчера би лежерно в средата на вратата..
KAZAKA
Незнам дали са легнали. То няма и как за го знаем това, но на мен лично ми направи впечатление, че първото полувреме при 0-0 и неотсъдена очевадна дузпа за Бари играчите им много много, да не кажем хич и не протестираха. В сряда ще видим как ще се държат флорентина виола.
SvetJlio
Цитат(SvetJlio @ Feb 21 2010, 12:09 AM) *
Утре Бари ляга на курвите 100 % !

То си беше ясно, аз поне им хванах 2-ката smile.gif
Per Sempre Rossonero
Интересно какво мислите за мача ви срещу Самп. И дали когато бяхте с 9 човека на терена, не ви "легнаха"? smile.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.