Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Милан
Форумът на Привържениците на Интер в България > Футбол Свят > Италия > Serie A
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83
Deko
QUOTE(radiinter @ Jul 13 2011, 12:38 PM) *
Силен сезон-с отпадане на 1/8 от Тотнъм и на 1/2 от Палермо laugh.gif

Силен сезон - със спечелването на 18-тото Скудето. Всички от тези 18 са спечелени на терена, подчертавам терена! Силен сезон - с двете победи над Интер и общ резултат 4:0 срещу вас. smile.gif

А т'ва за Троянския кон, много бъркаш. Конят не е бил 1 година при вас, а 18 при нас. smile.gif
Provenzano
Цитат(Ronaldinho @ Jul 13 2011, 12:28 PM) *
Как пък стигна до извода,че е псевдо треньор ? Човек който е ръководил по-ниско разредни отбори и изведнъж отива в Голям отбор и става шампион още в първия си сезон,това малко ли е ? A да не говорим,че бе избран за треньор номер 1 в Италия през сезон 08-09 !


Станахте шампиони благодарение на нашите треньорски грешки, а не защото Алегри е голям разбирач. Той ако беше голям специалист щяхте да вземете и Купата на Италия, а и Шампионската лига. Ама това означава да направите требъл, а вие за такова нещо май не сте чували във вашата история. biggrin.gif И стига гледате тая история, знаеш че на никой тук не му пука, че имате няколко купи повече. Като изключим Калчополи през 2006, я кажи къде сте 4 години и защо никакви ви няма. Кажи кога сте били пет години подред шампиони? Май и за такова нещо не сте чували... biggrin.gif
Cesc Fabregas
QUOTE(Deko @ Jul 13 2011, 12:45 PM) *
Силен сезон - със спечелването на 18-тото Скудето. Всички от тези 18 са спечелени на терена, подчертавам терена! Силен сезон - с двете победи над Интер и общ резултат 4:0 срещу вас. smile.gif

А т'ва за Троянския кон, много бъркаш. Конят не е бил 1 година при вас, а 18 при нас. smile.gif


Айде бе? Сигурен ли си в това, което казваш? biggrin.gif Дали в първата половина на 20 век нямате една, която ви я дават заради неявяване на другия отбор(Мисля, че беше Ювентус)?
radiinter
Признавам едно на мердите.Вие имате нещо което ние сигурно никога няма да успеем да постигнем- две титли от Серия Бъ szyd-milan.gif
El Jardinero
Цитат(Deko @ Jul 13 2011, 12:45 PM) *
Силен сезон - със спечелването на 18-тото Скудето. Всички от тези 18 са спечелени на терена, подчертавам терена! Силен сезон - с двете победи над Интер и общ резултат 4:0 срещу вас. smile.gif

А т'ва за Троянския кон, много бъркаш. Конят не е бил 1 година при вас, а 18 при нас. smile.gif


За "коня" си прав - каквото трябваше да бъде свършено в наша вреда, вече беше свършено категорично и непоправимо от охраненото сервантесово магаре. Но заедно с Маджо ( crying_with_laughter-3302.gif) не се хващайте за неправилната логика на Динко - той е малък и още не мисли приоритетно и не вижда причинно-следствените връзки. Именно затова и е поставил адски погрешно акцента върху "най-титулувания отбор", а не върху "най-ефективния президент в историята". focus.gif focus.gif focus.gif А там как се случват нещата, е друга тема, на която Калчополи само открехна завесата...
11MAGGIO
QUOTE(El Jardinero @ Jul 13 2011, 12:33 PM) *
Преди това КОИ БЯХТЕ??? ТРЕТИЯТ ОТБОР НА ИТАЛИЯ, превъзхождащ категорично нас и торинските гоби единствено по БРОЙ ТИТЛИ НА SERIE B! focus.gif Aма нали се сещаш, че нищо не е вечно и "Старецът и морето" си заминава от властта, а и не е като да е в разцвета на младостта. После идва Осминафиналът и всичко си идва на мястото.

Значи тука се чете историята, както дявола чете Евангелието...Човече ти сега ще кажеш, че гледаш футбол от преди 86' както си тръгнал така да ми разправяш в минало свършено все едно слушам дядо ми да ми разказва историики от казармата аи стига моля ти са!Поне аз откакто гледам футбол Милан винаги е бил в топ 3 отбори в света и който е гледал отвисоко на нас после е плакал като Стоичков и Кройф след финала 94'.Значи неможе хора, които за пръв път са видяли отбора си с Скудетото през 2005 и с ШЛ през 2009/10 да ми обясняват за история и величие, като ония образ дето миналия ден ми обясняваше за някви дупки и някво надигане на глави и аз не разбрах точно...Значи кога ви направиха шампиони кога ви потръгна малко и на вас и кога почнахте да разправяте за история!Не знам от кога сте фенове на този отбор, но май бързо забравихте дългите годинки суша и през които дори на мен на моменти ми е било жал за малките братчеди.
11MAGGIO
Силен сезон-с отпадане на 1/8 от Тотнъм и на 1/2 от Палермо laugh.gif
[/quote]
Каза фена на отбора, който посрами цяла Италия и стана за смях на собствения си стадион, като падна 2 на 5 от някви шваби.
radiinter
Цитат(11MAGGIO @ Jul 13 2011, 01:27 PM) *
Поне аз откакто гледам футбол Милан винаги е бил в топ 3 отбори в света като ония образ дето миналия ден ми обясняваше за някви дупки и някво надигане на глави и аз не разбрах точно...

"Оня образ" е в този форум от много години вече и се е нагледал на такива като тебе.Минали са му много такива,всяка година едно и също.Затова и казах че си просто поредния.А това че не си разбрал ми стана ясно още тогава,така или иначе не познавам особено умни миланисти huh.gif
А това за топ 3 на света направо сцепи biggrin.gif .Това отнасяли се за 2008-ма,2009-та,2010-та,2011-та?О чакай сетих се,вие миланистите през тези години футбол не гледахте защото той ви носеше само болка biggrin.gif

Цитат(11MAGGIO @ Jul 13 2011, 01:41 PM) *
Силен сезон-с отпадане на 1/8 от Тотнъм и на 1/2 от Палермо laugh.gif

Каза фена на отбора, който посрами цяла Италия и стана за смях на собствения си стадион, като падна 2 на 5 от някви шваби.


Каза фена на отбора който ЕДИНСТВЕН от италианските отбори е печелил 5 купи за един сезон.Каза фена на ЕДИНСТВЕНИЯ италиански отбор който миналата година достига до 1/4 финал в Европа.

п.п. "Фен на Интер?" ДА crying_with_laughter-3302.gif
El Jardinero
Цитат(11MAGGIO @ Jul 13 2011, 01:27 PM) *
Значи тука се чете историята, както дявола чете Евангелието...Човече ти сега ще кажеш, че гледаш футбол от преди 86' както си тръгнал така да ми разправяш в минало свършено все едно слушам дядо ми да ми разказва историики от казармата аи стига моля ти са!Поне аз откакто гледам футбол Милан винаги е бил в топ 3 отбори в света и който е гледал отвисоко на нас после е плакал като Стоичков и Кройф след финала 94'.Значи неможе хора, които за пръв път са видяли отбора си с Скудетото през 2005 и с ШЛ през 2009/10 да ми обясняват за история и величие, като ония образ дето миналия ден ми обясняваше за някви дупки и някво надигане на глави и аз не разбрах точно...Значи кога ви направиха шампиони кога ви потръгна малко и на вас и кога почнахте да разправяте за история!Не знам от кога сте фенове на този отбор, но май бързо забравихте дългите годинки суша и през които дори на мен на моменти ми е било жал за малките братчеди.


Отпреди - не, точно от 1986-та гледам и макар да бях дете, още помня нашето 1:1 срещу световния шампион Италия, в чийто състав имаше 7 играча на Интернационале, 4 на Рома, 3 на Ювентус и 1 (един) на Ббилан (легендата на Юве Паоло Роси). За последните 20 години никой не ви отрича успехите, но вие защо отричате, че малко или много са свързани с Берлускони, или нещо ви е срам от него? Да, след 5 години може и да сме позабравили "годинките суша", но пък вие защо забравихте вашите само след няма и 2 месеца??? sadomaso.gif

Цитат(11MAGGIO @ Jul 13 2011, 01:41 PM) *
Силен сезон-с отпадане на 1/8 от Тотнъм и на 1/2 от Палермо laugh.gif

Каза фена на отбора, който посрами цяла Италия и стана за смях на собствения си стадион, като падна 2 на 5 от някви шваби.


Арсенал, Вердер, Юнайтед, Тотнъм... ??? szyd-milan.gif
inter_fen
Цитат(11MAGGIO @ Jul 13 2011, 01:27 PM) *
Поне аз откакто гледам футбол Милан винаги е бил в топ 3 отбори в света


А на мен от това ми става ясно защо си фен на Милан wink.gif
Dr.Moratti
Цитат(11MAGGIO @ Jul 13 2011, 01:27 PM) *
Поне аз откакто гледам футбол Милан винаги е бил в топ 3 отбори в света

Ко речи? crying_with_laughter-3302.gif too_funny-1052.gif Хубаво е че поне момчетата си правят гаргара с тебе и им е забавно, но недей да ми говориш кой кого са направили шампиони момче eusa_naughty.gif Конкуренцията между двата отбора е нещо естествено, но ти да ни даваш правото да говорим за история,айде бегай c030.gif .Понеже сте толкова велик клуб и никой за нищо не ви е подпирал, за това след година,когато собственика ви ще е някой талибанин от третия свят ще видим кога пак ще пипнете някоя ваза.Такова отчаяние ви беше налегнало, че във форума си само за "Лудия Интер" пишехте и ни кълнете играчите до девето коляно.Тази година пак ще се повтори същата картина и тогава те чакам тук ,пак да ни позабавляваш soccer-4013.gif
11MAGGIO
Цитат(El Jardinero @ Jul 13 2011, 02:18 PM) *
За последните 20 години никой не ви отрича успехите, но вие защо отричате, че малко или много са свързани с Берлускони, или нещо ви е срам от него?

Как може да ме е срам от IL GRANDE SILVIO o_O???Та човека е постигнал повече от всякакви арабски шейхове, руски милярдери, американски фамилии които викат на футбола сокър и човека е постигнал с Милан това което династия Морати при добро стечение на обстоятелствата ще постигне след 4-5 поколения crying_with_laughter-3302.gif Това че си има някои слабости и множество врагове, които да ги преувеличават е напълно нормално, даже го прави още по-колоритен .Ама човк като те слуша как говориш ще рече, че Интер се управляват като Барса и и вие не зависите от един човек и всичко ви е ОК.
Dr.Moratti
Цитат(11MAGGIO @ Jul 13 2011, 03:10 PM) *
Как може да ме е срам от IL GRANDE SILVIO o_O???Та човека е постигнал повече от всякакви арабски шейхове, руски милярдери, американски фамилии които викат на футбола сокър и човека е постигнал с Милан това което династия Морати при добро стечение на обстоятелствата ще постигне след 4-5 поколения crying_with_laughter-3302.gif Това че си има някои слабости и множество врагове, които да ги преувеличават е напълно нормално, даже го прави още по-колоритен .Ама човк като те слуша как говориш ще рече, че Интер се управляват като Барса и и вие не зависите от един човек и всичко ви е ОК.

Интер се пише с глава буква,а милярдери се пише милиардери.В този форум без главна буква можеш да пишеш твоя и останалите отбори. Иначе прав си, че говорим за династия:
Силвио Берлускони-Роден на 29 септември 1936 г. в Милано в семейство от средната класа. Баща му, Луиджи Берлускони, заема ръководна длъжност в Банка Разини. Майка му, Роза Босси, е домакиня. Има по-малка сестра, Антониетта, и брат, Паоло. След завършване на началното училище, е записан в религиозен колеж, където учи до 19-годишна възраст и взима диплома за средно образование - класическа гимназия. Още като ученик той проявява своите наклонности към бизнеса — събира пари за гледане на куклени представления, а в гимназията приема пари, за да пише домашни на свои съученици.Учи право в Миланския Държавен университет, като за да плати образованието си, той продава прахосмукачки, прави снимки на обществени събития и ангажира своята група на круизове през лятото.
Масимо Морати е четвъртият син на бившия собственик и президент на Интер през „Златната ера" от 1955 до 1968 година Анджело Морати. Баща на пет деца, той има амбицията да върне Интер на върха и да постигне успехите, реализирани при управлението на своя баща. Фамилията Морати държи около 70 процента от акциите на Интер. Настоящият президент е собственик на компанията за дистрибуция на петролни продукти „Сарас".
Интер е клуб на буржоазната класа /bauscia/ , а билан на работническата /casciavit/,а майката на Морати никога не е била секретарка на дедо Силвио докато обратното е факт.
Cesc Fabregas
QUOTE(El Jardinero @ Jul 13 2011, 02:18 PM) *
Арсенал, Вердер, Юнайтед, Тотнъм... ??? szyd-milan.gif


Тва да дойде отнякъде си да те ебе Крауч щъркела явно се отразява доста зле на психиката на някои хора crying_with_laughter-3302.gif hammer.gif
Provenzano
Цитат(11MAGGIO @ Jul 13 2011, 01:27 PM) *
Поне аз откакто гледам футбол Милан винаги е бил в топ 3 отбори в света

Абе, ти боцкаш ли се ? crying_with_laughter-3302.gif crying_with_laughter-3302.gif crying_with_laughter-3302.gif
11MAGGIO
eusa_naughty.gif [quote name='Dr.Moratti' date='Jul 13 2011, 03:46 PM' post='169087']
Интер се пише с глава буква,а милярдери се пише милиардери.В този форум без главна буква можеш да пишеш твоя и останалите отбори. Иначе прав си, че говорим за династия:
Силвио Берлускони-Роден на 29 септември 1936 г. в Милано в семейство от средната класа. Баща му, Луиджи Берлускони, заема ръководна длъжност в Банка Разини. Майка му, Роза Босси, е домакиня. Има по-малка сестра, Антониетта, и брат, Паоло. След завършване на началното училище, е записан в религиозен колеж, където учи до 19-годишна възраст и взима диплома за средно образование - класическа гимназия. Още като ученик той проявява своите наклонности към бизнеса — събира пари за гледане на куклени представления, а в гимназията приема пари, за да пише домашни на свои съученици.Учи право в Миланския Държавен университет, като за да плати образованието си, той продава прахосмукачки, прави снимки на обществени събития и ангажира своята група на круизове през лятото.
Масимо Морати е четвъртият син на бившия собственик и президент на Интер през „Златната ера" от 1955 до 1968 година Анджело Морати. Баща на пет деца, той има амбицията да върне Интер на върха и да постигне успехите, реализирани при управлението на своя баща. Фамилията Морати държи около 70 процента от акциите на Интер. Настоящият президент е собственик на компанията за дистрибуция на петролни продукти „Сарас".
Интер е клуб на буржоазната класа /bauscia/ , а билан на работническата /casciavit/,а майката на Морати никога не е била секретарка на дедо Силвио докато обратното е факт.

[/quote
Това с милиардерите е грешка от недоглеждане, докато първата както си се сетил не е.Понеже гледам, че и преди си споменавал с голяма доза гордост това кои отбор на коя каста принадлежи ти предлагам на смениш името на форума на "Форум на българските дребни и средни буржоа" и вместо спорта на народа - футбола да се преориентирате към по-елитарни занимания като тенис, голф и тн понеже в футбола и без това ви няма lol.gif , понеже и аз повечето интеристи, които познавам (италианци) са от предприемач нагоре crying_with_laughter-3302.gif, направо магнат до магната ...А това, което ти с презрение наричаш работническа класа, в днешно време се нарича средна класа и е гръбнака на всички Западни общества.Сори за офтопика, но понеже гледам, че понятията са ти малко размити, когато говориш за "династия" не върви да ми говориш за буржоазия eusa_naughty.gif по -скоро правилната дума е аристокрация - все пак хората преди 200-300 години са вдигали революции и са умирали за тия неща!А за Берлускони - не виждам какво срамно има в миналото му, което си се опитал да изтъкнеш, точно обратното човека е тръгнал от ниското и с акъла си е постигнал това, което родения със златна лъжичка в уста Морати ще му трябват още няколко живота да направи.Та нали точно за тези идеали се е вдигнала Френската революция, която французите утре ще си честват, за да може хора с акъл като Берлускони да имат шанс да се развиват, без някои да им обяснява от къде са тръгнали и до къде могат да стигнат.Спирам, че ако освен за футболна история почна да давам уроци по история маи ще трябва да ми плащате вече, ама то сигурно няма да е проблем, нали сте отбора на "буржоазната класа".
radiinter
ХАХАХАХАХА тая мерда се взе адски насериозно crying_with_laughter-3302.gif .Ми защо си губиш вемето тук да ни "отваряш очите" ами не си ходиш във вашия форум да се надъхвате за 6-ти smile.gif

Фен на Интер? ДА biggrin.gif
Dr.Moratti
[/quote]
Това с милиардерите е грешка от недоглеждане, докато първата както си се сетил не е.Понеже гледам, че и преди си споменавал с голяма доза гордост това кои отбор на коя каста принадлежи ти предлагам на смениш името на форума на "Форум на българските дребни и средни буржоа" и вместо спорта на народа - футбола да се преориентирате към по-елитарни занимания като тенис, голф и тн понеже в футбола и без това ви няма lol.gif , понеже и аз повечето интеристи, които познавам (италианци) са от предприемач нагоре crying_with_laughter-3302.gif , направо магнат до магната ...А това, което ти с презрение наричаш работническа класа, в днешно време се нарича средна класа и е гръбнака на всички Западни общества.Сори за офтопика, но понеже гледам, че понятията са ти малко размити, когато говориш за "династия" не върви да ми говориш за буржоазия eusa_naughty.gif по -скоро правилната дума е аристокрация - все пак хората преди 200-300 години са вдигали революции и са умирали за тия неща!А за Берлускони - не виждам какво срамно има в миналото му, което си се опитал да изтъкнеш, точно обратното човека е тръгнал от ниското и с акъла си е постигнал това, което родения със златна лъжичка в уста Морати ще му трябват още няколко живота да направи.Та нали точно за тези идеали се е вдигнала Френската революция, която французите утре ще си честват, за да може хора с акъл като Берлускони да имат шанс да се развиват, без някои да им обяснява от къде са тръгнали и до къде могат да стигнат.Спирам, че ако освен за футболна история почна да давам уроци по история маи ще трябва да ми плащате вече, ама то сигурно няма да е проблем, нали сте отбора на "буржоазната класа".
[/quote]
Има опция да редактираш коментара си, която не си пожелал да използваш веднъж умишлено и втори път вероятно от незнание,което се опитваш да обясниш като недоглеждане, но същевременно си достатъчно ироничен и нахален да ни отваряш очите пред неоспорими факти.Няма да ти плащаме за това своеволие, но ще ти дадем безплатна почивка за няколко часа banned.gif
El Jardinero
Цитат(11MAGGIO @ Jul 13 2011, 05:13 PM) *
Това с милиардерите е грешка от недоглеждане, докато първата както си се сетил не е.Понеже гледам, че и преди си споменавал с голяма доза гордост това кои отбор на коя каста принадлежи ти предлагам на смениш името на форума на "Форум на българските дребни и средни буржоа" и вместо спорта на народа - футбола да се преориентирате към по-елитарни занимания като тенис, голф и тн понеже в футбола и без това ви няма lol.gif , понеже и аз повечето интеристи, които познавам (италианци) са от предприемач нагоре crying_with_laughter-3302.gif, направо магнат до магната ...А това, което ти с презрение наричаш работническа класа, в днешно време се нарича средна класа и е гръбнака на всички Западни общества.Сори за офтопика, но понеже гледам, че понятията са ти малко размити, когато говориш за "династия" не върви да ми говориш за буржоазия eusa_naughty.gif по -скоро правилната дума е аристокрация - все пак хората преди 200-300 години са вдигали революции и са умирали за тия неща!А за Берлускони - не виждам какво срамно има в миналото му, което си се опитал да изтъкнеш, точно обратното човека е тръгнал от ниското и с акъла си е постигнал това, което родения със златна лъжичка в уста Морати ще му трябват още няколко живота да направи.Та нали точно за тези идеали се е вдигнала Френската революция, която французите утре ще си честват, за да може хора с акъл като Берлускони да имат шанс да се развиват, без някои да им обяснява от къде са тръгнали и до къде могат да стигнат.Спирам, че ако освен за футболна история почна да давам уроци по история маи ще трябва да ми плащате вече, ама то сигурно няма да е проблем, нали сте отбора на "буржоазната класа".

А бе и аз ще направя офтопик, ама доживях мерда да ми дава "уроци по история" в нашия форум, че и пари да търси?! crying_with_laughter-3302.gif Щом ще ми даваш за пример Френската революция, що не отчете факта, че тя не е продукт на "онеправданите маси и безименните герои от барикадите", а на чужди за френския народ фактори като юдеомасонството и паневропейския ционизъм, поставил си за цел да срине вековния роялистки ред, властта и авторитета на Христовата църква в страната и цяла Европа, и че тази "Революция" е Началото на края на величието на тази славна нация - Франция!?
И сериозно ли вярваш на тия глупости, че дедо ти Стефчо е почнал от нищото и е стигнал до върха като Рокфелер и ябълката, а!? too_funny-1052.gif Не бе, нищо срамно няма в миналото му, напротив!? Дали ако в твоето семейство баща ти беше педофил със слабост към малолетни мюсюлмански циганки-кючекчийки, а сестра ти я клатеше бразилски мангасар, излезнал из врящия котел на три раси в амазонската джунгла, щеше да си толкова толерантен, а? huh.gif
Плащайте си 560-те милиона и не се обяснявайте, а ние ще си играем не само тенис, голф и поло, ми и регата по Марица ще си направим, ако трябва. moony-2173.gif szyd-milan.gif
Boy_San77
Това се нарича НАГЛОСТ, да се сравняват Морати и Берлускони и да се твърди, че първият имал да догонва вторият crying_with_laughter-3302.gif В кое да го догонва, в богатство ли, или може би в морал и ценностна система??? Зад монополистичната компания Фининвест седят множество далавери и машинации, както и някои доста тъмни персони, кои живи, кои в затвора, няма значение в случая... Значи разбирам това да беше някой италианец, навътре в нещата, да поназнайва това, онова, ОК, ама хора (от български произход), които нито имат познати италианци и може би не са стъпвали в тази тъй чудна държава, да ми разправят кой какъв е, от къде идва и как постига целите си, просто е смехотворно... Сигурно щото е толкова хубав човек, половин Италия поне го мрази, а привържениците му са предимно всички миланисти too_funny-1052.gif Както и да е, продължавайте "мерди" да си пишете във форумите как нашият президент бил мафиот и целият скандал Калчополи е изфабрикуван от него, пък ние ще продължаваме да гледаме вашия потъващ кораб - Фининвест на Берлускони бе осъдена да плати 560 млн. евро на конкурент, щото едно знам със сигурност, откаже ли се Берлускони от вас, ще претърпите такъв крах, че само в сънищата си ще бъдете сред "първите три отбора в Европа"...
Provenzano
Еее, баннаха я мердата, а беше толкова забавна!! szyd-milan.gif
11MAGGIO
QUOTE(Boy_San77 @ Jul 13 2011, 06:55 PM) *
Значи разбирам това да беше някой италианец, навътре в нещата, да поназнайва това, онова, ОК, ама хора (от български произход), които нито имат познати италианци и може би не са стъпвали в тази тъй чудна държава, да ми разправят кой какъв е, от къде идва и как постига целите си, просто е смехотворно...

Как само ги разпределяш кой къде е ходил и кви познати има too_funny-1052.gif ...Добре спирам за сега, че като гледам бая съм разбунил духовете и накрая ще си изям бана, а такава забава настана в тая тема и както няма работа по цял...Айде след 6 ти пак ще говорим Дишайте!
El Jardinero
Цитат(11MAGGIO @ Jul 13 2011, 08:18 PM) *
Как само ги разпределяш кой къде е ходил и кви познати има too_funny-1052.gif ...Добре спирам за сега, че като гледам бая съм разбунил духовете и накрая ще си изям бана, а такава забава настана в тая тема и както няма работа по цял...Айде след 6 ти пак ще говорим Дишайте!

"Разбунил" си само ходжата на Гърмен със смешните си социално-исторически теории, Маджо ефенди, а в тази тема винаги е било "забава" и ти нямаш и най-малката заслуга за това, защото става въпрос за един забавен кафяв правителствен отбор все пак.
Dr.Moratti
Цитат(El Jardinero @ Jul 13 2011, 09:17 PM) *
"Разбунил" си само ходжата на Гърмен със смешните си социално-исторически теории, Маджо ефенди, а в тази тема винаги е било "забава" и ти нямаш и най-малката заслуга за това, защото става въпрос за един забавен кафяв правителствен отбор все пак.

crying_with_laughter-3302.gif Браво бе, така не бях се смял от сърце отдавна too_funny-1052.gif
Cesc Fabregas
Абе не знам дали сте на моето мнение, но тази тема открай време обединява хората във форума, доста полезна е crying_with_laughter-3302.gif
Dr.Moratti
Барбара мечтае Милан да спечели ШЛ 2012

Дъщерята на боса на Милан Силвио Берлускони - Барбара, заяви, че иска да види Милан с трофея от Шампионската лига през новия сезон. Чаровната блондинка се появи на вчерашната първа тренировка на "росонерите", като тя постави цел пред отбора – спечелването на всичко. "Започнахме с титлата на Италия, което не е никак малко. Искаме да спечелим всичко възможно. Милан е подготвен да се конкурира с всеки на всички фронтове. Разбира се, мечтата ми е да спечелим Шампионската лига", сподели Барбара.

Марига добре си върши работата докато Путо го няма-чак за ШЛ взе да мечтае блонди mexicanwave.gif
inter_fen
Ако трябва ще се прежаля аз вместо Марига biggrin.gif Нека той да се концентрира върху сезона smile.gif
Ще покажа на Барбарита, какво прави нейния баща с манИкенките biggrin.gif
vencislav zaneti
Цитат(Deko @ Jul 13 2011, 12:45 PM) *
Всички от тези 18 са спечелени на терена, подчертавам терена!



Смешко научи историята поне на отбора си преди да плямпаш
C-Murder
Само ще ви помоля да се съобразявате с обидните определенията, все пак досега момчето не е обидило никого, въпреки агресивния си тон. Толерантността не ни е непонятна, нали? Винаги има на какво да се опрем в спор с който и да е фен на друг отбор - славна история, велики личности и легенди, а титли и факти, които ни отличават колкото искаш..
Provenzano
Аз не мога да разбера каква е целта му. Като драсне два реда никой от форума няма да стане фен на мердите (изключвам легионерите Деко и Роналдиньо).
C-Murder
Цитат(Peppu @ Jul 13 2011, 10:05 PM) *
Аз не мога да разбера каква е целта му. Като драсне два реда никой от форума няма да стане фен на мердите (изключвам легионерите Деко и Роналдиньо).


Сигурно каквато е и моята в техния форум. Пиша си с хората за футбол и Серия А, чета различни гледни точки, интересувам се от съперника/иците, водя някой друг интерес спор, заяждам се понякога и.. защитавам отбора си. Последното е напълно излишно и безполезно в изцяло чужд форум, но когато имаш интересен противник с добри аргументи винаги си е тръпка да кръстосате шпаги. При мен всичко това се получава със сравнително добър успех, но все пак зависи доста от похода и нагласата - понякога когато си гост на чуждо място е добре някой неща да си ги премълчаваш, дори да са самата истина.
Provenzano
Да, ама ти не си той! Той още с първия си коментар и "кръстосва шпага" biggrin.gif
Ronaldinho
Цитат(radiinter @ Jul 13 2011, 12:38 PM) *
Къде беше тоя силен сезон на Алегри crying_with_laughter-3302.gif .Ти си първата мерда която виждам да взима на сериозно треньора ви.Вашия най-силен ход за миналата година беше троянския ви кон който влезе в нашата къща.За щастие това недоразумение вече е поправено.
Силен сезон-с отпадане на 1/8 от Тотнъм и на 1/2 от Палермо laugh.gif

Алегри винаги е водил малки отбори,преди да дойде в Милан.Като за първи сезон се справи добре,а и основната ни цел през сезона беше да спечелим скудетото
1во за да ви изравним по титли и 2ро това,че не го бяхме печелили дълго време,в ШЛ има време с нужните трансфери съм сигурен,че и този сезон можем да се борим за спечелването и !

Цитат(Peppu @ Jul 13 2011, 12:45 PM) *
Станахте шампиони благодарение на нашите треньорски грешки, а не защото Алегри е голям разбирач. Той ако беше голям специалист щяхте да вземете и Купата на Италия, а и Шампионската лига. Ама това означава да направите требъл, а вие за такова нещо май не сте чували във вашата история. biggrin.gif И стига гледате тая история, знаеш че на никой тук не му пука, че имате няколко купи повече. Като изключим Калчополи през 2006, я кажи къде сте 4 години и защо никакви ви няма. Кажи кога сте били пет години подред шампиони? Май и за такова нещо не сте чували... biggrin.gif

А Вие къде бяхте преди "Калчополи" в периода 1989-2006 ? Ако не беше "Калчополи" мислиш ли,че щяхте да станете поред шампиони ?

Цитат(El Jardinero @ Jul 13 2011, 02:18 PM) *
Отпреди - не, точно от 1986-та гледам и макар да бях дете, още помня нашето 1:1 срещу световния шампион Италия, в чийто състав имаше 7 играча на Интернационале, 4 на Рома, 3 на Ювентус и 1 (един) на Ббилан. За последните 20 години никой не ви отрича успехите, но вие защо отричате, че малко или много са свързани с Берлускони, или нещо ви е срам от него? Да, след 5 години може и да сме позабравили "годинките суша", но пък вие защо забравихте вашите само след няма и 2 месеца??? sadomaso.gif
Арсенал, Вердер, Юнайтед, Тотнъм... ??? szyd-milan.gif


Не виждам да има нещо смешно в това да отпаднеш от Арсенал и МЮ.Срещу Тотнъм и Вердер и двата мача се играха на една врата,а и не се отпаднали с някакъв кошмарен резултат !
Provenzano
Цитат(Ronaldinho @ Jul 14 2011, 11:25 AM) *
А Вие къде бяхте преди "Калчополи" в периода 1989-2006 ? Ако не беше "Калчополи" мислиш ли,че щяхте да станете поред шампиони ?

Е вие къде бяхте след "Калчополи", когато ставахме шампиони? Какво ви пречеше? А ти мислиш ли, че ако не бяха треньорските ни грешки щяхте да вземете Скудетото тази година?
Cesc Fabregas
Абе вие друга работа нямате ли си, че само се врете у нашия форум? Я вижте колко кофи има по улицата, пребъркайте ги, отдайте се на истинската си същност! Градинаря може да го потвърди със снимков материал даже biggrin.gif crying_with_laughter-3302.gif
inter_fen
Като чуете КАЛЧОПОЛИ, трябва да си заравяте главичките в земята, да се срамувате! Ако не бил Калчополи, Интер нямало да има титлите?!?!
Абе я ми кажете какво е значението на тая дума? Да не би да беше нещо свързано с корупция, купуване на мачове? Да не би и Милан да беше замесен? Смешна работа! По-добре са замисли за тези титли в периода 1989-2005 какво трябва да означават. Ако не беше Берлускони, Милан наравно с Ювентус можеше да си замине от Серия А, можеше да отнесат 20-тина точки като Фиорентина и Лацио, а не смешните 8 точки наказание за следващия сезон wink.gif
RoLeX
Цитат(inter_fen @ Jul 14 2011, 12:49 PM) *
Като чуете КАЛЧОПОЛИ, трябва да си заравяте главичките в земята, да се срамувате!


Абсолютно правилно ! Вместо да умират от срам те го използват за оправдание.Това е ако не е изключително жалкарско елате ми кажете здрасти.
Добре бе,мама му стара,невинни ли сте ? Нима всички наказани отбори са невинни ? Айде без глупости.Колегата добре спомена за вашите години ...От 89' до 2005.Ми то точно тогава росомерди и затворници са си въртели далаверите...Иначе са абсолютно невинни !
El Jardinero
Цитат(Ronaldinho @ Jul 14 2011, 11:25 AM) *
Не виждам да има нещо смешно в това да отпаднеш от Арсенал и МЮ.

Смешното е, че отбор с претенциите за "най-титулуван" и "в Топ 3 на света" отпада 4 последователни години в първия кръг на елиминациите - 3 пъти на 1/8-финал в ШЛ и веднъж на 1/16-финал в Лига Европа (Калчополи е виновно, нали)... bravo-1305.gif
grande internazionale
http://www.youtube.com/watch?v=1b0Zb9bEBu4...player_embedded
Dr.Moratti

Берлускони продава 30% от Милан на араби
Силвио бистри бъдещето на клуба на среща с щеркитеПрезидентът на Милан Силвио Берлускони може да бъде принуден да продаде 30% от акциите на клуба, гръмна вчера вестник "Гадзета дело Спорт". Причината е решението на италианския съд да наложи астрономическата глоба от 560 млн. евро на притежаваната от Берлускони компания "Фининвест", която също така контролира и футболния клуб. Санкцията хвърли в потрес тифозите на росонерите, които се опасяват, че премиерът ще спре да налива пари в клуба.
74-годишният президент на Милан е провел спешна среща тази седмица с борда на "Фининвест". На нея са присъствали дъщерите му Марина (която управлява "Фининвест") и Барбара (която е член на борда на директорите на Милан). Разговорите са се водили около изработването на план за солидно външно финансиране на Милан, без кланът Берлускони да загуби контрола върху отбора.
Обсъдени са били три варианта. Първият е да разделят Милан и "Фининвест". Другите два включват продажба на 30% от акциите на клуба - на арабски консорциум или на стоковата борса в Хонконг. Преимуществото за Берлускони при първия сценарий е, че Милан ще остане изцяло в ръцете на фамилията. Ако обаче бъде предпочетена продажбата на дялове, в клубната каса ще влезе свеж капитал. Дори и тогава властта в клуба ще се държи от Берлускони, който ще бъде мажоритарен собственик.

crying_with_laughter-3302.gif Ббилан Ал ЗаеБи Бин дюнери szyd-milan.gif


Boy_San77
Ето за този потъващ кораб говорих, а трябва да се отбележи още, че това са оптимистични варианти за съдбата на мердите, щото има и песимистични... Най-жалкото в цялата работа е, че феновете им не осъзнават големината на удара, който Силвио получи smile.gif
El Jardinero
... и който не е само финансов, но и политически:

http://www.presseurop.eu/en/content/news-b...berlusconi-ally

Коалиционните му партньори му кроят шапката и покрай кризата с дълга, Италия отива на предсрочни избори. И като прибавим едни 560 мили в уравнението, усещаш ли накъде отиват нещата, Маджо??? szyd-milan.gif
И кой каза: ЗААА-КРИИИ-ВААААААЙЙЙЙЙ!!!!!
Provenzano
А МИЛАНО ЦЕЛИЯТ Е ЧЕРНО-СИН !!! f181261444a4b611.jpg
El Jardinero
Бе нали отговарям за секция "Serie B"...
Открийте разликите! szyd-milan.gif

Provenzano
Хахаха в Гугъл не са чували за мерда форум ! biggrin.gif
radiinter
Мердите завършиха на последно място на Ауди Къп след като загубиха и двата си мача с дузпи.Днес пропуснаха 4 biggrin.gif
Значи в Пекин караме до дузпи и после Жулио ще ги оправи wink.gif
Provenzano
Аз викам да не стигаме до дузпи , а да ги праснем в редовното време ! biggrin.gif
Ultras
Милан взима Лучо, твърди агентът му

Лучо Гонзалес ще премине от Олимпик Марсилия в отбора на Милан, обяви агентът на играча.

30-годишният Гонзалес изрази своето желание да си тръгне от Марсилия и бе свързван с доста клубове, между които Милан и Рома. Агентът на халфа - Федерико Симониан, призна днес, че преговаря с “росонерите” и през следващата седмица ще има развитие по въпроса.

“Разговаряме. Не знам, дали Лучо ще подпише с Милан, но е много вероятно. В понеделник или вторник ще знаем повече“, обяви агентът пред “Франс Футбол".

Е тоя си е класа за мен.Единствения му минус е че е на 30год,но поне още 2 ще е на ниво.Милан,ако го вземат ще направят добър трансфер.Ние имаме нужда в центъра точно от такъв тип играч,но си спим дълбок сън....
Provenzano
Алегри: Само Барса е по-добър от Милан, ние сме на едно ниво с Реал

Веуно уи бе , баче ? crying_with_laughter-3302.gif

ТОВА ИЗКАЗВАНЕ Е ЗА БИСЕРИТЕ !!!
Dr.Moratti
Абиати peeing-2085.gif полудя: Милан в момента е по-силен отбор от Барса и Реал crying_with_laughter-3302.gif
Стражът на Милан Кристиан Абиати показа повече от сериозно самочувствие. Той обяви, че в момента неговият тим е по-силен дори от испанските суперграндове Реал Мадрид и Барселона, фаворити в Шампионска лига.Изказването на Абиати дойде в отговор на въпрос готов ли е тимът му да се бори за Шампионска лига. Стражът ще може да докаже думите си още на старта на Лигата, когато Милан гостува на Барселона."Смятам, че сме по-силни от Реал и Барса, но във футбола може да се случи всичко. Спомнете си как миналия сезон след 180 минути ни отстрани отбор от по-ниско ниво (Tотнъм).

Ърццццццццц very_constipated-2076.gif szyd-milan.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.