Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Милан
Форумът на Привържениците на Интер в България > Футбол Свят > Италия > Serie A
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83
Perugino
Цитат(Ultras @ Nov 25 2008, 10:36 PM) *
Ти кво очакваш в тази тема?!?!?!?!!?!?!?!?!?!? Да кажем колко сте силни и че трябва да сте пред нас и да се молим да биете и ние да паднем?!?!?!?!?!!? или всеки кръг да се молим да ви дават Дузпи??!?!!?!?!?!?!?

МНОГО ЯСНО ЧЕ ЩЕ ВИ ПСУВАМЕ!!!(квото се прави във форума на Милан за нас или в този на Ювентус за нас мисля че и при нас всичко е НАПЪЛНО В ГРАНИЦИТЕ НА НОРМАЛНОТО!!!

Като не ти харесва,просто не го чети!!!


Очаквам смислени и обосновани мнения в който да се води някакъв диалог за играта на клуба, а не това което виждам.Много сте крайни.
Ultras
Цитат(Perugino @ Nov 25 2008, 10:46 PM) *
Очаквам смислени и обосновани мнения в който да се води някакъв диалог за играта на клуба, а не това което виждам.Много сте крайни.


Съжалявам.Такива сме...или поне аз wink.gif
Boy_San77
Цитат(Perugino @ Nov 25 2008, 10:46 PM) *
Очаквам смислени и обосновани мнения в който да се води някакъв диалог за играта на клуба, а не това което виждам.Много сте крайни.

Очакванията когато заспиш, тогава всеки е свободен да си сънува един великолепен свят без псувни, кавги и прочие... тук диалог не може да има, Милан играе на инерция от бая време и добре че го спасява някое друго рамо я от съдията, я от някой друг...
C-Murder
За играта на клуба си имате форум, в който да си коментирате на воля резилите срещу слабаците и съдийските реверанси. Никой от нас няма да направи форума ни по-приветливо място за фенчетата на противниците ни, за да им е забавно и интересно да дискутират. Ние сме тук, за да говорим за НАШИЯ ИНТЕР, да защитаваме името и цветовете ни в успешни и трудни периоди, без да спестяваме критики, както и да МРАЗИМ и желаем провал за враговете ни. Обичта и омразата са двете най-силни чувства за всеки фен на Интер, като винаги са изразени до крайност. Едва ли някой от нас ще направи компромис с времето и вниманието си, за да дискутира вас, позорниците, вместо да дава всичко от себе си да се чувстват черно-сините фенове наистина в своя виртуален дом!

Аз лично смятам присъствието на темата за излишно, но все пак като финал ще добавя едно мощно КУР ЗА МИЛАН !
Perugino
Цитат(C-Murder @ Nov 25 2008, 11:03 PM) *
За играта на клуба си имате форум, в който да си коментирате на воля резилите срещу слабаците и съдийските реверанси. Никой от нас няма да направи форума ни по-приветливо място за фенчетата на противниците ни, за да им е забавно и интересно да дискутират. Ние сме тук, за да говорим за НАШИЯ ИНТЕР, да защитаваме името и цветовете ни в успешни и трудни периоди, без да спестяваме критики, както и да МРАЗИМ и желаем провал за враговете ни. Обичта и омразата са двете най-силни чувства за всеки фен на Интер, като винаги са изразени до крайност. Едва ли някой от нас ще направи компромис с времето и вниманието си, за да дискутира вас, позорниците, вместо да дава всичко от себе си да се чувстват черно-сините фенове наистина в своя виртуален дом!

Аз лично смятам присъствието на темата за излишно, но все пак като финал ще добавя едно мощно КУР ЗА МИЛАН !


C-Murder, ти пък да не останеш по назад да си кажеш какво мислиш с обичайните обиди.Вземи порасни!!!

И това е тема за МИЛАН естествено, че ще се изказвам.
Това, че не приемате различните е проблем на само някой от феновете тук.Кажете нещо смислено, че Интер няма да демонстрира повече анти-футбола от началото на сезона и ще играе така както добре игра срещу Юве, кажете, че МИЛАН все пак е основният Ви конкурент този сезон и дори да не Ви се иска играем добре макар да имаме затруднения в последните двубои относно головете.Кажете нещо заради, което да си струва да се пише, а не псувни, глупости и ала бала.
Не може да сте толкова заслепени...
SvetJlio
Цитат(Perugino @ Nov 25 2008, 09:16 PM) *
C-Murder, ти пък да не останеш по назад да си кажеш какво мислиш с обичайните обиди.Вземи порасни!!!

И това е тема за МИЛАН естествено, че ще се изказвам.
Това, че не приемате различните е проблем на само някой от феновете тук.Кажете нещо смислено, че Интер няма да демонстрира повече анти-футбола от началото на сезона и ще играе така както добре игра срещу Юве, кажете, че МИЛАН все пак е основният Ви конкурент този сезон и дори да не Ви се иска играем добре макар да имаме затруднения в последните двубои относно головете.Кажете нещо заради, което да си струва да се пише, а не псувни, глупости и ала бала.
Не може да сте толкова заслепени...

Играете добре ? Къде е видя тази добра игра ? Точно от тебе не го очаквах да го напишеш.Изглежда и ти не си по-малко заслепена с твоя Милан.
Go6o_Vlaka
То е ясно от началото на сезона,че се очертава битката между двата най-големи италиански гранда-Интер и Милан,която не се е състояла от много време,така че тазгодишното издание на Сериа А ще бъде извънредно интересно.Зарядът е огромен и всички тук се радваме много на ваш провал,което е нормално,не се обиждай,не искам да се оправдавам,но във форума на Милан има доста по-стряскащи теми,като наприимер "Обиди за Интер" или нещо подобно беше!В край на сметка враждата ни е огромна и аз лично рядко се сдържам да не ви ругая.Сигурен съм,че с всеки интерист е така,както и верен миланист!
Ultras
Цитат(Perugino @ Nov 25 2008, 11:16 PM) *
C-Murder, ти пък да не останеш по назад да си кажеш какво мислиш с обичайните обиди.Вземи порасни!!!

И това е тема за МИЛАН естествено, че ще се изказвам.
Това, че не приемате различните е проблем на само някой от феновете тук.Кажете нещо смислено, че Интер няма да демонстрира повече анти-футбола от началото на сезона и ще играе така както добре игра срещу Юве, кажете, че МИЛАН все пак е основният Ви конкурент този сезон и дори да не Ви се иска играем добре макар да имаме затруднения в последните двубои относно головете.Кажете нещо заради, което да си струва да се пише, а не псувни, глупости и ала бала.
Не може да сте толкова заслепени...



Чакай малко....тва не е форум за Глобалното затопляне или финансовата криза в който участват Богати или супер умни хора(по дадените примери) да спазват културния тон и да се получава диалог! Нещо малко си объркала форума ми се струва! Това е ФОРУМ НА ПРИВЪРЖЕНИЦИТЕ(ФЕНОВЕ) НА ИНТЕР!!! -- > ТУК Е МЯСТОТО КАДЕТО НАЙ-ЛЕСНОТО НЕЩО Е ДА НАМЕРИШ ПСУВНЯ ЗА МИЛАН! Ето ти още една - КУР ЗА МИЛАН!! Ние много или малко сме ефектирани от вас(нормално)...ненавиждаме ви(както и миланистите нас).Нищо ненормално не е станало.

Това че ти се държиш в супер културния тон и искаш да ти дискутираме все нещо и да коментираме точно дадено нещо супер културно...по-добре отиди във форума на милан и им кажи да дискутирате дали има дузпа за вас или за торино в един културен тон ХАХАХХАХА УСПЕХ!!
N E R A Z Z U R R O
Цитат(Ultras @ Nov 25 2008, 11:44 PM) *
Това че ти се държиш в супер културния тон и искаш да ти дискутираме все нещо и да коментираме точно дадено нещо супер културно...по-добре отиди във форума на милан и им кажи да дискутирате дали има дузпа за вас или за торино в един културен тон ХАХАХХАХА УСПЕХ!!

Аз си мисля, че просто в форума ни се държи така( без обиди, в добрия тон ), защото знае какво ще стане, ако напише директна обида за Интер laugh.gif .
пп. Perugino що не влезеш в форума ви и да видиш какво е отношението към Интер, пък после ни съди нас wink.gif.
Scofield
Идеата е да не падаме до нивото на миланистите wink.gif
butch_cassidy
Цитат(Scofield @ Nov 26 2008, 02:08 PM) *
Идеата е да не падаме до нивото на миланистите wink.gif

В интерес на истината Perugino се държи много възпитано,не съм чел да обижда някого.Иначе от мача им не видях много ,но гледах първите последните 10 мин от 1то полувреме и първите 10 от второто и ако така се е развил целия мач, Торо са изпуснали две точки.
Perugino, харесва ли ти играта на Милан, щом смяташ нашата игра за антифутбол? И докъде смяташ,е ще стигнете с тази ви игра? 2002int4b.gif forza.gif
PER SEMPRE NERAZZURRI
Ако нашата игра е анти-футбол, то тогава каква трябва да е тази на Милан ?
Perugino
Цитат(N E R A Z Z U R R O @ Nov 26 2008, 01:58 PM) *
Аз си мисля, че просто в форума ни се държи така( без обиди, в добрия тон ), защото знае какво ще стане, ако напише директна обида за Интер laugh.gif .
пп. Perugino що не влезеш в форума ви и да видиш какво е отношението към Интер, пък после ни съди нас wink.gif.


В нашият форум влизам и пиша, но дори и там не Ви обиждам.
А и там поне се обосновават - защо това, това и това.Не сме се събрали да рецитираме стихове, но не и за да се нападаме и обиждаме.
Изключвам последното изречение на C-Murder от снощи.Той това си го има като "Добър ден" и "Здравей".При него се наблюдават двете крайности - Обича Интер - мрази МИЛАН.


Цитат(Scofield @ Nov 26 2008, 02:08 PM) *
Идеата е да не падаме до нивото на миланистите wink.gif


Какво означава да "паднеш" до нашето ниво? Нивото на МИЛАН е - 17 скудета, 7 ШЛ (финалист на още 4), 5 Купи на Италия, 5 Супер Купи на Италия, 4 световен клубен шампион, 2 КНК, 5 Супер Купи на Европа.....
Не виждам да сте постигнали повече от Нас, че сега "да падате" до нашето ниво.

Цитат(butch_cassidy @ Nov 26 2008, 02:26 PM) *
В интерес на истината Perugino се държи много възпитано,не съм чел да обижда някого.Иначе от мача им не видях много ,но гледах първите последните 10 мин от 1то полувреме и първите 10 от второто и ако така се е развил целия мач, Торо са изпуснали две точки.
Perugino, харесва ли ти играта на Милан, щом смяташ нашата игра за антифутбол? И докъде смяташ,е ще стигнете с тази ви игра? 2002int4b.gif forza.gif


МИЛАН позакъса от двубоя с Лече насам.Изпуснахме питомното в 92-та минута и от тогава два мача поред не играем никак добре.В мачът с Лече бяхме великолепни, просто нямахме шанс.
МИЛАН играе като един отбор.Това е най-важното.Всички наши момчета показват отличен колективен дух и се разбират на терена, друг е въпросът, че има и мачове в които не можем да вземем всичко, защото и противникът Ни играе много добре.Анчелоти греши много напоследък, както и смените му не се оказват най-добрият вариант за Нас.Но щом е треньор на МИЛАН, той решава всичко.Дано всичко се промени тези дни с двубоите срещу Портсмут и Палермо за шампионата.
И сега отново сигурно ще кажете - ама МИЛАН има много дузпи, ама МИЛАН пак това и онова.И на Вас да Ви ги свирят и Вие ще ги биете, видяхме как става това миналият сезон.Примери да не давам, че не са в един двубой само.
В Италия се свири така от години!!! Не от вчера, не от днес.Проумейте го това (както аз се примирих през изминалият сезон).Най-големите грешки са правени от съдийската пасмина, но за тях наказания няма.Пример е и наказанието на Джилардино срещу Палермо - наказаха играча за грешка на съдията.

Интер е друго.До двубоят с Палермо, по точно до неговото второ полувреме играехте като разпасана команда.Нито един добър мач нито в ШЛ, нито в Серия А (мачът с Рома бе като тренировка), но след двата гола на Златан през втората част и мачът онзи ден с Юве се съвзехте.Играхте добре и не показахте грозна игра.Това може само да Ви радва.
Но това все пак са само два мача, днес предстои друг в който ще ми е много интересно дали отборът Ви ще продължи да играе добре или отново ще се върнете към познатите безидейни 90-ет минути.Ще трябва още много работа докато защитите титлата си, а и Ние Ви дишаме във врата.
Така, че пишете, обосновавайте се с радост ще Ви чета.Стига да има диалог между феновете на двата отбора очертаващи се като най-големи конкуренти за скудетото този сезон - Интер и МИЛАН.
inter_fen
Дайте и аз да псувам малко,трябва да се включа:


КУР за Мухлян
Два за Травестито
три за Зъбатия


loveinter.gif s_inter.gif forza.gif
butch_cassidy
Цитат
МИЛАН позакъса от двубоя с Лече насам.Изпуснахме питомното в 92-та минута и от тогава два мача поред не играем никак добре.В мачът с Лече бяхме великолепни, просто нямахме шанс.
МИЛАН играе като един отбор.Това е най-важното.Всички наши момчета показват отличен колективен дух и се разбират на терена, друг е въпросът, че има и мачове в които не можем да вземем всичко, защото и противникът Ни играе много добре.Анчелоти греши много напоследък, както и смените му не се оказват най-добрият вариант за Нас.Но щом е треньор на МИЛАН, той решава всичко.Дано всичко се промени тези дни с двубоите срещу Портсмут и Палермо за шампионата.
И сега отново сигурно ще кажете - ама МИЛАН има много дузпи, ама МИЛАН пак това и онова.И на Вас да Ви ги свирят и Вие ще ги биете, видяхме как става това миналият сезон.Примери да не давам, че не са в един двубой само.
В Италия се свири така от години!!! Не от вчера, не от днес.Проумейте го това (както аз се примирих през изминалият сезон).Най-големите грешки са правени от съдийската пасмина, но за тях наказания няма.Пример е и наказанието на Джилардино срещу Палермо - наказаха играча за грешка на съдията.

Интер е друго.До двубоят с Палермо, по точно до неговото второ полувреме играехте като разпасана команда.Нито един добър мач нито в ШЛ, нито в Серия А (мачът с Рома бе като тренировка), но след двата гола на Златан през втората част и мачът онзи ден с Юве се съвзехте.Играхте добре и не показахте грозна игра.Това може само да Ви радва.
Но това все пак са само два мача, днес предстои друг в който ще ми е много интересно дали отборът Ви ще продължи да играе добре или отново ще се върнете към познатите безидейни 90-ет минути.Ще трябва още много работа докато защитите титлата си, а и Ние Ви дишаме във врата.
Така, че пишете, обосновавайте се с радост ще Ви чета.Стига да има диалог между феновете на двата отбора очертаващи се като най-големи конкуренти за скудетото този сезон - Интер и МИЛАН.


Понеже съм сигурен,че си гледала мача с Юве,може би си спомняш още в началото как топката щеше да счупи часовника на Киелини мисля казано на футболен език,но дузпа не бе дадена, може би защото е срещу Ювентус,а и може би защото е за Интер.Този сезон съдиите гледат с различни очи на Интер.
Нашата програма в момента е трудна, след гостуването на Палермо и домакинството на старата госпожа следват домакинство на "хита" Наполи и гостуване на "Олимпико" срещу Лацио.Между тях имаме важен мач днес за ШЛ.Може би и последния ни мач в ШЛ ще има значение.До средата на тази трудна програма се справяме блестящо бих казал,а Жозе много умно оставя дадени играчи да почиват и редува схемите.Ако бием в следващите си два мача за Серия А за мен ставаме основен фаворит.За да ни бъдете конкуренти вие трябва да биете Ювентус другия месец и не мисля,че ще ви е лесно.Не вярвам с Моуриньо да пропуснем преднината ,която имахме при Манчини.
Вие според мен сте в преходен сезон и едва другия сезон ще бъдете сериозна конкуренция.Защитата не е от класа и имате доста възрастни играчи.Времето ще покаже smile.gif
Scofield
Цитат
Какво означава да "паднеш" до нашето ниво? Нивото на МИЛАН е - 17 скудета, 7 ШЛ (финалист на още 4), 5 Купи на Италия, 5 Супер Купи на Италия, 4 световен клубен шампион, 2 КНК, 5 Супер Купи на Европа.....
Не виждам да сте постигнали повече от Нас, че сега "да падате" до нашето ниво.

Много добре знаеш какво имам впредвид.От коментара ти разбирам , че пишеш във форума на Милан.Е , значи трябва да си на ясно какво е нивото на феновете им.След всяка НЕ победа на Милан форума ви става комедийно шоу wink.gif
Колкото и да ми "навираш в носа" вашите отличия , титли и прочее , винаги ще ви мразя и ще се радвам на всеки един ваш провал , защото ИНТЕР>милан wink.gif

PS не знам къде видя , че феновете на противниковите отбори се ОБОСНОВАВАТ когато псуват конкурентите си wink.gif
inter_fen
Най лошото на мухлянистите е че след всеки провал,те не си признават и започват старата песен - "колко са велики и колко финала са играли".Добре бе,ако футболът беше само минало то Цска да бяха сред световните сили.Ние сега да почнем "Е какво от това,през 60те бяхме най велики".Просто тея хора нямат управия,винаги за финали и титли говорят.Нека да погледнат играта им през последните 4 години и въпреки Шл-то,те играят грозен футбол,който на никой не му се нрави.


Напред Нерадзури!!!!!
Scofield
Форума им (или по-точно огромна част от потребителите им) нямат нужда от коментари.След мач в който не спечелят са псувни , смъртни обиди , клетви , заплахи...а бе ламерска работа wink.gif . Да го духат и тва е...в момента ние сме господарите на Италия!
inter_fen
Цитат(Scofield @ Nov 26 2008, 05:24 PM) *
Форума им (или по-точно огромна част от потребителите им) нямат нужда от коментари.След мач в който не спечелят са псувни , смъртни обиди , клетви , заплахи...а бе ламерска работа wink.gif . Да го духат и тва е...в момента ние сме господарите на Италия!



Наистина са жалки,но нас единствено ни интересува Интер,господарите на Италия и да се надяваме и на европа накрая на сезона!!! szyd-juve.gif szyd-milan.gif
THE_GAME
Не виждам що се връзвате на perugino. Тя очаквала, тя искала... Тя да си очаква и иска у тях, тука всеки фен на Интер може да си каже мнението, без да се съобразява дали наранява нечия нежна росонерска душа. Ако някой счита, че на Милан се полага полов орган, то точно тук е мястото да го каже. Нали затова е тая тема - фенове на Интер да си коментират съперника. АлбеРт ви е дал някаква насока в началото за умерен тон и т.н., ама всички си бяхме наясно, че т'ва няма как да стане, просто щото не се гаси туй, що не гасне. Ирина м/у другото най-редовно обижда и Интер, и играчите му, и треньора му в лични разговори с мен, така че няма абсолютно никаквно нито морално, нито някакво друго право да иска и да очаква точно тука нещо по отношение на тимчето, на което се води симпатизант.
Boy_San77
Ама какво ме интересуват мненията на някакви си фенове на Милан, кви разговори, кви пет лева, още повече (ема много се извинявам) жена да ми коментира футбол, стига бе, на тоя свят има неща които няма да се променят... точно само някоя жена може да призове върлите(щото повечето сме такива) фенове на Интер да не псуват и не знам си кво... сега бъди си фенка там и не ни говори глупости, тва имам чувството че го правиш щото сигурно в твоя форум никой не ти обръща внимание....
Ultras
сори ако те обидя със следващия коментар но в него ще видиш за кво ника ми е УЛТРАС!!!

А БЕ ТИ ЛУДА ЛИ СИ??? - > ДА КАЖЕШ НИЕ СМЕ РАЗСПАСА КОМАНДА??? НИЕ СМЕ ПЪРВИ НАВСЯКАДЕ!!!! ИМАМЕ 3-ТО НАЙ-ДОБРО НАПАДЕНИЕ(ПО-ДОБРО ОТ ВАШЕТО) ИМАМЕ НАЙ-ЗДРАВАТА ЗАЩИТА И ТИ СИ ТРАГНАЛА ДА МИ ГОВОРИШ ЧЕ СМЕ БИЛИ РАЗПАСАНА КОМАНДА...АЛООООООООООООО!!! ВИЕ ЛИ КОЙТО АКО НЕ ВИ ДАДАТ ДУЗПА НЕМОЖЕ ДА СПЕЧЕЛИТЕ???? ВИЕ ЛИ ДЕТО КУПИХТЕ ПОЛОВИН ЕВРОПА И ПАК СТЕ СЛЕД НАС??? ЕДИНСТВЕНОТО НЕЩО КОЕТО МОЖЕ ДА КАЖЕШ Е ДА БЛАГОДАРИШ НА ЗАБАТИЯ ЦИГАНИН ЧЕ СЕ ПОЯВИ ОТ НЯКАДЕ И НИ ВКАРА ГОЛ ИНАЧЕ ТОГАВА ЩЯХТЕ И НА 6Т. ЗАД НАС ДА СТЕ!!!!
МИ ГОВОРИШ ЗА НАЧИН НА ИГРА И ДРУГИ - РОМА БИЛО ТРЕНИРОВКА СЕГА СМЕ СЕ СЪВЗЕЛИ АЛООООООООООООООО
ЧЕ НИЕ АКО СЕГА СЕ СЪВЗЕМАМЕ ТИ ПОМИСЛИ СИ КОЛКО ТОЧКИ ЩЕ СЕ СЛЕД НАС СЛЕД 10КРЪГА КАТО СМЕ НАПЪЛНО САБУДЕНИ!!!! А ВИЕ ЩЕ СТЕ ВСЕ ТАКА ЖАЛКИ С ДУЗПИ ИЛИ НЕ!!! АМА И НЕ НЯМАШ РАЗЛИКА ОТ ТВОЙТЕ ХОРА-АНЧЕЛОТИ И КАЛАДЗЕ МН ОТВОРЕНИ СТАНАХТЕ ВЕЧЕ - НЯМАЛО ДУЗПА НЕ ЗНАЕЛИ ПРАВИЛАТА САДИЙТЕ!!! КАТО ДАВАТ ИЗМИСЛЕНИ ДУЗПИ ЗА ВАС ГИ ЗНАЯТ А ИНАЧЕ КАТО Е С/У ВАС НЕ ГИ ЗНАЯТ,както ви хареса!!!!
ХОДИ МОЛЯ ТЕ ПИЙ ЕДНА СТУДЕНА ВОДА ЗАЩОТО СЛЕД КРАЯ НА СЕЗОНА ЕДНА ВОДА + УЕФА Е МАКСИМУМА ЗА СЕЗОНА ВИ....И ТИ МНОГО ДОБРЕ ГО ЗНАЕШ!!! ПО - ДОБРИ СМЕ ОТ ВАС И ОТ ЮВЕ И ОТ РОМА И ОТ КОЙТО И ДА Е БИЛО!!!
ВЧЕРА НЕ ГЛЕДА ЛИ СТУДИОТО НА ШЛ - БЕШЕ НЯКАВ НЕ ГО ЗНАМ ЗА ВАШ ФЕН СЕ ПРЕДСТАВИ - ЦИТИРАМ ГО:
"ИНТЕР СА ПО-ДОБРИ. ТАЗИ ГОДИНА ЩЕ СА ПОЛУ-ФИНАЛ В ШЛ" ВИЕ КАДЕ СТЕ??? + ДУМИТЕ НА Магърдич Халваджиян: ТОЗИ ИБРАХИМОВИЧ Е ЧУДОВИЩЕ :Д:Д:Д!!!
АЙДЕ МОЛЯ ТЕ ПРЕСТАНИ С ТЕЗИ НЕУМЕСТНИ ИЗКАЗВАНИЯТА ЧЕ.............!!!! НИТО СА ВЕРНИ НИТО СИ ПОЗНАЛА МЯСТОТО КАДЕТО ЩЕ ГИ ПИШЕШ. АЙДЕ СЪС ЗДРАВЕ

ПП.УСПЕХ В БИТКИТЕ С "ГИГАНТИТЕ" НА ЕВРОПЕЙСКИЯ ФУТБОЛ - ПОРСТМУТ,БРАГА,ВОФСБУРГ,ХЕЕРЕНВЕЕН И ТАМ КОЙТО ВИ СЕ ПАДНЕ. А ТОВА ДОЛУ ДЕТО ИМА 5 ЧЕРВЕНИ БУКВИ Е СПЕЦИАЛЕН ПОЗДРАВ ЗА ТЕБ!!!! КУР ЗА МИЛАН
Гецата
Саки отписа Милан за скудетото

Тренъорската легенда на Милан - Ариго Саки, не вярва, че сегашният отбор на росонерите има сили да грабне титлата в Серия А. Според гологлавия специалист Карло Анчелоти не може да мотивира звездите за мачовете с по-малките отбори. "Милан има страхотна тактическа култура. Анчелоти е там от 7 години, но не винаги успява да настрои играчите си и да ги мотивира - коментира Саки, който бе начело на росонерите между 1987 и 1991 г. - Доста от звездите на тима играят на върха на възможностите си само в дербитата. Това може да им изиграе голяма шега. Никак няма да им е лесно да станат шампиони". В същото време Скай Спортс твърди, че Милан ще привлече Адриан Муту през юни 2009г. Агентът на румънския национал е бил забелязан в офисите на Милан.

7sport.net
SvetJlio
Събраха боклука на Европа,а не нещо качествено.Роналдиьо - изпята песен.САНДЕРОС ;d има ли нужда от коментар.Фламини харесва ми като играч,но не му върви при съгражданите нещо.Шевченко,който от 2 години не е вкарвал гол.
AleRt
Роналдиньо далеч не е изпята песен...доста е добър даже, това че си прави "извънземните" финтове много по-малко не го прави по-слаб играч. Благодарение на него са повечето победи на милан.
Scofield
На тоя етап зъбатия е единственото нещо , което държи Милан в борбата за титлата.
SvetJlio
За момента им вадят мачовете съдиите,малко лапешки пост е това,но какво да си кривя душата с теории и простотии.Извади им мача с нас,но имаше засада.Ако им махнем бонусите от съдиите,какво излиза,че Анчелоти до сега да е сменил отбора.Голям играч е спор няма,но не това е мястото,където може да си показва финчетата smile.gif
PER SEMPRE NERAZZURRI
Роналдиньо все още не е изпята песен, ако не му връзваше почти всеки мач към 90-тата минута, милан щяха да са на доста повече от 3 точки зад нас. wink.gif Останалите им играчи няма какво да ги коментирам - единственият по-свестен е Пирло, който обаче вече е на години и може би Фламини, който до момента не впечатлява с нищо.Сега ако вземат и Бекъм и пътуващият цирк ще е готов. smile.gif
SvetJlio
Вярно Бекъм :DDDDD
Англичанин в Серия А - ДА,ДА !
C-Murder
Цитат(THE_GAME @ Nov 26 2008, 07:38 PM) *
Не виждам що се връзвате на perugino. Тя очаквала, тя искала... Тя да си очаква и иска у тях, тука всеки фен на Интер може да си каже мнението, без да се съобразява дали наранява нечия нежна росонерска душа. Ако някой счита, че на Милан се полага полов орган, то точно тук е мястото да го каже. Нали затова е тая тема - фенове на Интер да си коментират съперника. АлбеРт ви е дал някаква насока в началото за умерен тон и т.н., ама всички си бяхме наясно, че т'ва няма как да стане, просто щото не се гаси туй, що не гасне. Ирина м/у другото най-редовно обижда и Интер, и играчите му, и треньора му в лични разговори с мен, така че няма абсолютно никаквно нито морално, нито някакво друго право да иска и да очаква точно тука нещо по отношение на тимчето, на което се води симпатизант.

worthy.gif
107952_orig.gif
SvetJlio
ПОМПИ ПОМПИ
Perugino
Цитат(SvetJlio @ Nov 28 2008, 12:21 AM) *
ПОМПИ ПОМПИ


МИЛАН знае как се играе в Европа!Ние сме турнирен отбор, снощи го доказахме дори и с резервите.
Отидохме за равен, тръгнахме си с равен.

П.П. C-Murder, посвещавам ти голът на Индзаги.
CTPAHEH
Снощи за пореден път доказахте,че Анчелоти пали свещи преди всеки мач.Ако Милан не вкара в 90-тата минута той кой друг?
А на това ли викаш резервен състав?--->
butch_cassidy
Цитат(CTPAHEH @ Nov 28 2008, 11:01 AM) *
Снощи за пореден път доказахте,че Анчелоти пали свещи преди всеки мач.Ако Милан не вкара в 90-тата минута той кой друг?
А на това ли викаш резервен състав?--->


Нашата приятелка Perugino под резерви има предвид,че тези играчи биха били резерви,ако са в Интер szyd-milan.gif
Странен, би ли споделил от кой сайт си взел тази графика? forza.gif
butch_cassidy
Цитат(CTPAHEH @ Nov 28 2008, 01:51 PM) *


yeah.gif
PER SEMPRE NERAZZURRI
Ако не сте гледали снощния "велик" мач на милан, или поне репортаж от него, по-добре го направете и се посмейте на съгражданите ни. biggrin.gif После те ни се смеят, че сме били вкарали в 90-тата минута laugh.gif И естествено пореден красив и от трудна ситуация гол на laugh.gif суперпипо laugh.gif
RoLeX
Palermo 3 - 1 AC Milan
Някой отново се изложи szyd-milan.gif .
SvetJlio
ЖАЛКИ НЕЩАСТНИЦИ ! Тотално ги надиграха Палермо.2 дузпи една, от която я нямаше,но този път и съдияна беше безсилен пред курвите !
Álvaro Recoba
szyd-milan.gif rofl.gif
Ricardo
Сега ми е чудно как ще се оправдае Анчелоти може би ще каже , че е трябвало съдията да свири още 3 4 дузпи за Мулан за да може да си тръгнат с нещо от Сицилия
PER SEMPRE NERAZZURRI
Понякога и съдията е безпомощен ... laugh.gif
SvetJlio
Цитат(Adriano @ Nov 30 2008, 09:58 PM) *
Понякога и съдията е безпомощен ... laugh.gif

Смятай....хаха
daniinter
мале малеее срамота!
WC Мулян... szyd-milan.gif
radiinter
Цитат(Adriano @ Nov 24 2008, 08:38 PM) *
Няма дузпа ==> няма победа за Милан. smile.gif

Това вече не е актуално szyd-milan.gif szyd-milan.gif .Сега и две дузпи не вършат работа.
AleRt
Вие, луди ли сте ? Съдията ги е ощетил, защото не е посочил повторно изпълнение на изтърваната дузпа !!!!!!!!!
Vatev
Тоя съдия вчера трябва да бъде изхвърлен от футбола. Как така ще свири дузпа за Мулян и няма да покаже червен картон. Карлсон къде гледа, а не протестира! Както каза някой съвсем точно - цирк! Основен претендент е Юве, но и те са на светлинни години зад нас. С нетърпение очаквам мачовете Ви с Рома, Удинезе, Юве и Форентина да ви развенчаят тотално!
PER SEMPRE NERAZZURRI
http://www.youtube.com/watch?v=kKPFVgnd5p0...feature=related КРАСОТА smile.gif
butch_cassidy
Бях сигурен,че няма да бият на "Ренцо Барбера", ама такова крушение не съм очаквал,а и като гледам репортажа са отивали на 5 smile.gif)
Perugino може би има някакво обяснение?
CTPAHEH
Аз лично съм разочерован от Палермо.Това си беше чиста пощада.Можеше да ги опънат поне 5-6.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.