Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Милан
Форумът на Привържениците на Интер в България > Футбол Свят > Италия > Serie A
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83
Miro Belia
ДОБРЕ ЛИ Е ?!
Provenzano
Златан върна един гол все пак, но въпреки това Палермо се класира на финала! szyd-milan.gif Надявам се утре да елиминираме Рома, след което ще се доближим само на една победа от Купата! А Шеко сигурно визира мен, че пиша глупости, защото споменах малко по-нагоре, че трябваше да изхвърлят и Милан от Серия А! Не се дразни Ванка! smile.gif
SHeki
QUOTE(Cesc Fabregas @ May 10 2011, 11:43 PM) *
иначе аз ги храня явно, защото видях че другите тук го правят също толкова откровено, и не е проблем за никого. Дотука поне не бях видял да се изкаже някой срещу това. След като пречи на дори един човек, аз обещавам да не ги псувам повече, няма проблеми от моя страна smile.gif Не искам да преча на никого и да имам проблеми с някого smile.gif разбирам Шеко, мен в други форуми в дадени моменти също ме е дразнило, но уважавам неговото мнение и ще се съобразя с него 107952_orig.gif smile.gif


Не никой не говори за хранене , то го има и ще го има винаги все пак става въпрос на Милан.Но много пъти тук от фенска гледна точка се казва на черното - бяло , а това не е по вкуса ми . Храни ги , аз също ги храня , но не в това е смисъла на моите думи , а именно че се говорят небивалици а едно Кур за Милан винаги радва окото , ама нещо ако е едно , а се поднася по друг начин както е в повечето случай тогава идва срамното и грешното според мен , но няма смисъл да ги коментираме загубиха и то заслужено.Остава утре да се посдравим с добър резултат и да продължим , а класираме ли се на финала нямам и капка съмнение че купата ще е в нашата витрина smile.gif
Cesc Fabregas
ОК, както ти и писах на ЛС се подведох и по другите, и по емоции, иначе смятам че си прав ! smile.gif стискаме си ръцете и ще се съобразявам какво и кога пиша smile.gif
C-Murder
Страхотен мач направиха двата отбора, въпреки, че нямаше кой знае колко положения. Мердите доминираха категорично до първия гол, после Пасторе изригна с феноменален пас към Иличич, Ван Бомел го събори в пеналта и отнесе поредния си червен картон. Бово вкара за 2:0 от дузпата и точно когато всичко изглеждаше решено, отново тоя същия калъф Бово изрита в лицето Пато и пое към съблекалните. Мердите се вдигнаха, заиграха с 4ма нападатели - Ибрахимович, Касано, Робиньо и Пато и натикаха Палермо в собствената им половина. Ибряма изпусна сам срещу вратаря, като удара му срещна и двете греди, но все пак накрая успя да се разпише при друга ситуация. Иначе, няколко спестени картона за мердите на Пирло и особено на Ибряма (втори жълт), който освен, че симулира очевадно в последната минута, после се разкрещя в лицето на съдията, но без последствия. От Палермо, освен изгонения Бово, финала (срещу нас) ще пропусне и Бачинович.
Иначе, не съжалявайте, че няма да играем (ако се класираме) срещу мердите на финала и без това Леонардо не знае как да ги победи. На тях ще им го върнем в мача за Суперкупата другия сезон..
SHeki
Подкрепям Иво, аз също не исках да играем срещу кенефите на финал-а , по простата причина че начело ни е ЛЕОНАРДО , а не който и да е друг. И поради това че от 6-та мача срещу топ 3 - Рома , Ювентус , Милан имаме записани едва 4 точки .. Не виждах смисъл да искаме да играем инфарктно дерби с Милан , в което залога щеше да е спасен сезон за нас или исторически ДУБАЛ ( а не пет исторически титли в един сезон). По добре така Палермо , не че са слаб отбор , но в тоя момент са по добре от Милан поради споменатите от мен и от Иво причини smile.gif
XxXDead_worlDXxX
Реалистично погледнато, вече сме 20 % шампиони, защото срещу Милан щеше да ни е доста по-трудно.
И все пак, само 20 %. Това е твърде малко smile.gif Ако бием Рома, Палермо със сигурност ще окажат голяма съпротива и нищо чудно да надделеят над нас.
Колкото до Милан, смело мога да твърдя, че те днес не показаха играта, на която са способни. На моменти се виждаше, че няма разбирателство. И зомбитата като се заразят и се превърнат в такива, атакуват и се обединяват по-добре, отколкото тях, въпреки че нямат абстрактно мислене. Въпросът е, че Милан може да се опита да спечели мачове точно чрез някоя подобна зараза, като след всеки мач използват Антидот (обратно връщане към човешкия организъм). Само че в съзнанието им вместо да изяждане на хора, основното правило би трябвало да е вкарване на голове.
Приятна вечер на всички и Grande Inter smile.gif
radiinter
Каквото и да си говорим Палермо много улесниха задачката на скаута.Иначе мен не ме интересува с кой ще играеме на финала-просто искам купата.
Miro Belia
http://www.youtube.com/watch?v=N6O2ncUKvlg поздрав за ББилан и ДУБЪЛА laugh.gif
AleRt
Шеко, братле, ако помниш като гласувахме тези теми почти всички от модераторския екип бяхме против тяхното създаване...за това открито заявихме, че тези теми няма да се модерират, ако става дума за мердите или затворниците или отборите от Рим, за това и няма толкова стегнат контрол...
iffaylo
...освен и Милан да спрем да псуваме а? Тогава,ще сме най-джентълменската формация на земята. А няма нищо по-релаксиращо от една хубава майна по адрес,на даден отбор. Но както се казва....КУР ЗА ЮВЕ, ФИСТИНГ ЗА МИЛАН!!!!
kinterista
Здравейте всички! След като гледах мача , душата ми се изпълни от кеф. Защо ли? Защото " Мерда Милан" винаги ще кънти във нея. И Шеко не ми разправяй , да им признавам какво са спечелили и какви резултати са постигнали , на тези ще им пикам на емблемата цяла седмица. Изобщо не ме интересуват , ама ни най-малко. Точно един интерист който никога няма да признае премиерско надмощие над нас съм аз. Аз си гледам отбора , за мен Интер е най-големият и няма по-голям. Всички други , включително и мердите са след нас. Ама този сезон били заслужени шампиони , бля , бля. Какво ви става , сведохте глави ли? Къде бяха последните пет години лайнярите? И ние сме отбор ве Шеко, няма какво да ставаме. Щото в този форум има хора които са с Интер над 20 години , питай тях ако се съмняваш?
И не сравнявайте нас със тях , ние с прасета не се мерим. Те са свине , ама от най-мръсните.
Лек ден на всички!
SHeki
Искаш да ми кажеш , че Милан не са станали заслужено шампиони , с какво ние с мизерните 4 точки от 6 дербита бяхме повече от тях , искам да ми обесниш. И не говора от фенска гледна точка , а от реална. Нормално е курвите да си мълчат последните пет години и сега да говорят , то това го има и ще го има винаги," а ние сме страшен отбор не казвай на никой само" , некви отборчета като Бреша , Лече , Киево , Чезена ни надиграват и ни открадват точи , а ние сме тръгнали да сме шампиони.Това 4 2 - фантазия от Леонардо ни спечели доста мачове , също както късмета и аурата който притежаваме , но тази пуста аура си беше взела почивка в двата най-важни мача и "разляахме кучетата". Искаме или не искаме това е реалността , важното е да гледаме напред, да приемем фактите и да си извадим необходимите поуки,че започнем ли да живеем в заблуда , това ще ни донесе още повече неприятности. Да след 1 година , при други обстоятелства ЩЕ СМЕ ШАМПИОНИ ! ДА КУР ЗА МИЛАН ехти винаги и ще ехти винаги и при мен, но не това беше мисълта ми .. карай неми се спори повече ;>
Kutinkata
Тоя Ибрахимович бахти каратягата biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
http://www.sportal.bg/news.php?news=303777
Dr.Moratti
Както казва Краси "Мерда билан" и с това се изчерпва темата за мен death-metal.gif

El Jardinero
Цитат(Kutinkata @ May 11 2011, 11:51 AM) *
Тоя Ибрахимович бахти каратягата biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
http://www.sportal.bg/news.php?news=303777


С тоя неприкрит кик-фетиш явно Камилата има някое и друго кенгуру в родата...



Кафеви "хулигани"... szyd-milan.gif
Miro Belia
Цитат(El Jardinero @ May 11 2011, 01:41 PM) *


Кафеви "хулигани"... szyd-milan.gif

Точно тея ги изнасяме с тебе за 1 минута laugh.gif
El Jardinero
Цитат(Miro Belia @ May 11 2011, 01:43 PM) *
Точно тея ги изнасяме с тебе за 1 минута laugh.gif

Колко му е - точно по 5 на нож!? hammer.gif
Miro Belia
Цитат(El Jardinero @ May 11 2011, 02:04 PM) *
Колко му е - точно по 5 на нож!? hammer.gif

Да си цапаме ножовете с лайна eusa_naughty.gif ... с пръчка laugh.gif
INTERМilano
Хахахахаххаах.... szyd-milan.gif rofl.gif
Provenzano
Цитат(Kutinkata @ May 11 2011, 11:51 AM) *
Тоя Ибрахимович бахти каратягата biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
http://www.sportal.bg/news.php?news=303777

Аз сериозно се замислям, дали няма някоя откачена жичка? biggrin.gif
http://milan.gong.bg/view_article.php?article_id=201869
Cesc Fabregas
Ръководството на Милан официално се извини на Интер заради поведението на Дженаро Гатузо след мача с Рома (0:0) на "Стадио Олимпико" от 36-ия кръг на Серия "А". Халфът на "росонерите" забърка грандиозен скандал, като радостен от спечелването на Скудетото и детронирането на "нерадзурите" се качи при агитката от 10 000 тифози, пристигнали в италианската столица Рим да подкрепят отбора, и започна да скандира обиди по адрес на бившия треньор на Милан и настоящ наставник на градския съперник Леонардо. В интернет пространството се появи клип как Рино пее "Леонардо ла*нар" заедно с привържениците на "росонерите".

"Извинявам се на Интер, на президента Морати и най-вече на треньора Леонардо, когото обичам като приятел и на когото желая само най-доброто",
опита се да потуши огъня вицепрезидентът на Милан Адриано Галиани. Той направи това по време на грандиозното парти, организирано в чест на 50-годишнината от пускането на първата колекция "Панини" със стикери и плакати на футболисти.

Все пак още Дженаро Гатузо не е дал официално извинение за скандалното си поведение. Както е известно, преди няколко дни бразилският специалист Леонардо поиска ясна позиция от страна на бившия си клуб относно действията на играча.
"Отношенията Леонардо - Гатузо? Трябва двамата сами да се изяснят. Мисля, че е крайно време да спрем да говорим за този случай", допълни Галиани.

След дъжд качулка му се вика на тва. Насраха се, и сега се опитват да си избършат задниците. Обаче кафявото седи...и мирише все още eusa_naughty.gif wink.gif
Dr.Moratti
Тъпузо е най-големия дърводелец в историята на Калчото, който ще остане в историята единствено с олигофренската са физиономия и милионите нарушения които е извършил banned.gif
Deko
Гатузо винаги е действал спонтанно... и неведнъж това му е донасяло големи проблеми.
Все пак не очаквайте извинение точно от Рино. Ще получите от Галиани, от Алегри, та дори и от Берлускони, но от Гатузо... едва ли.
Щом Леонардо иска извинение от него, да се срещнат някъде, без журналисти, и ще му бъде обяснено на дълго и широко кой, какво и защо... smile.gif

П.П. - Моля някой модератор да ме прехвърли към групата "AC Milan fans"... или както тук му викате.
SHeki
Стига да спазваш нормалния тон , да се стремиш към нормални разговори ще бъдеш прехвърлен smile.gif
El Jardinero
"Новите дрехи на Царя" действително си бяха толкова отвратителни, колкото и на снимките. С това ситно райе отдалеч бият на Рома или Торино. szyd-milan.gif
Provenzano
Цитат(El Jardinero @ May 15 2011, 01:26 PM) *
"Новите дрехи на Царя" действително си бяха толкова отвратителни, колкото и на снимките. С това ситно райе отдалеч бият на Рома или Торино. szyd-milan.gif

И ние също имаме подобен вариант със ситно райе за следващия сезон.
Cesc Fabregas
Не толкова ситно, доста по-широки са ивиците wink.gif
Provenzano
Говоря за този вариант.
Cesc Fabregas
дано не е този. гледах го и не ми хареса. Преди време бяха пуснали един с якичка, той беше супер wink.gif
grande internazionale
Хахах уникална статия на http://intermilano.ru/ и ще се опитам да я преведа максимално точно.

Милан: 18 скудето? Не 17 + 1.

Вчера на празнинствата за спечеленото скудето, феновете на Милан, с цел да се подразнят с феновете на Интер, развяха плакат(банер) с надпис: 18 скудета и всичките спечелени на терена" с цел да намекнат спечеленото от Интер през 2006 година служебно скудето, след скандала Калчополи. Но и Милан се гордеят с титла, спечелена от кабинета ( т.е служебна) Това се е случило през 1906 година когато те, Дженуа и Юве са спечелили шампионските плейофи. Първо Милан са имали мач с Дженуа, но те не се явили и това довело до служебна победа с 2-0. След това следвал мач с Юве, който завършил 0-0, но ръководството на Федерацията не харесало състоянието на стадион "Умберто 1", който бил мокър от дъжда.
За това ръководството на Федерацията решила да се преиграе мача, на неутрален терен. И (съвесем случайно, разбираш ли biggrin.gif ) "неутралният" стадион се оказал в област Милано, на стадиона на Миланезе. (в оригинала: Милане миланского же клуба Миланезе) на улица Комазина. Ювентус от своя страна отказали да преиграват този мач и да се опълчат на тази несправедливост не се явили на мача и затова федерацията FIF (предшественици на FIGC), решила да присъди служебно титлата на Милан. ( това е същият кабинет, който решил да бъде преигран мача) и това било втората титла на Милан в тяхната история. И така ако трябва да бъдем точни Милан също имат 17+1 като Интер.
Интересно е ако се беше играл и вторият мач и той ако беше завършил 0-0, дали федерацията намаше да даде продължение докато Милан не спечелят? За това фенове на Милан, няма да е лошо да си научите собствената история преди да показвате такива плакати (банери)

Само не мога да преведа поговорката която авторите са сложили накрая: " Как говориться, нечего бросаться камнями людям, живущим в стеклянных домах."

Ето го и оригинала: http://intermilano.ru/news/others/17972-mi...to-net-171.html

Просто уникална статия и отново се вижда колко са жалки мУХлянистите szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif
El Jardinero
Цитат(grande internazionale @ May 15 2011, 02:52 PM) *
Хахах уникална статия на http://intermilano.ru/ и ще се опитам да я преведа максимално точно.


Само не мога да преведа поговорката която авторите са сложили накрая: " Как говориться, нечего бросаться камнями людям, живущим в стеклянных домах."

Ето го и оригинала: http://intermilano.ru/news/others/17972-mi...to-net-171.html

Просто уникална статия и отново се вижда колко са жалки мУХлянистите szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif


Значи "няма за какво да се хвърлят камъни по хора, живеещи в стъклени къщи". szyd-milan.gif Лично аз т.нар. "служебна" от 2005-2006 много не я зачитам, според мен най-доброто решение щеше да е и този сезон да не беше присъдена като предния. Но все пак я заслужаваме много повече ние, отколкото втородивизионните торински мафиоти. Правителствените пък са отбор едва от 20+ години, откогато са 8 от 18-те им титли и 5 от 7-те КЕШ-а. Преди това винаги са били ТРЕТИЯT ОТБОР на Италия, и не само заради почти половиния век на сухо, а защото никога не са били постоянен и доминиращ фактор през нито една декада, с изключение донякъде на 50-те. focus.gif
Иначе в линка ти няма как да не се отблежат резултатите от анкетата вляво и каква сериозна подкрепа има треньора ни - цели 25%, а в руски форум разбира се това не значи 5 човека като в "родната казарма", а над 2000... То се видя и на мача с Рома транспeранта. focus.gif Хубаво е по-незаинтересованите и апатичните сред нас да видят, че реалността далеч не е такава, каквато им се внушава в този форум. Но който има нещо в главата и не е заслепен от тъп инат, така или иначе знае какво имам предвид.
Miro Belia
Италианският гранд Милан отново се насочи към аржентинския младок Ерик Ламела. Шефовете на "росонерите" задължително търсят футболист, който да подсили халфовата линия.
Според последни информации от "Сан Сиро" дори са провели разговори с агента на футболиста Марсело Симониан.Обещаващият талант няма да излезе никак евтино на "Росонерите" и се смята, че клубът ще трябва да се бръкне поне с 20 милиона евро, за да го привлече.


dry.gif
Dr.Moratti
Цитат(grande internazionale @ May 15 2011, 02:52 PM) *
Милан: 18 скудето? Не 17 + 1.
Вчера на празнинствата за спечеленото скудето, феновете на Милан, с цел да се подразнят с феновете на Интер, развяха плакат(банер) с надпис: 18 скудета и всичките спечелени на терена" с цел да намекнат спечеленото от Интер през 2006 година служебно скудето, след скандала Калчополи.

Има няколко подборности около двата отбора, които са по-важни от 17+:
-Калчополи уличи няколко отбора в уредени мачове между които и билан.Интер няма такова петно в историята си eusa_naughty.gif
Още значими разлики
-"През лятото на 2006-та отборът на Милан отново е забъркан в грандиозен скандал с уговаряне на мачове" Уикипедия
-"След скандал с уредени мачове и корупция през 1980 година Милан е принуден да играе за първи път в историята си в Серия Б. " Уикипедия
-Дубъл и требъл са забранени думи в билан 138148_orig.gif
-Интер е на второ място по брой на привържениците след заводския отбор
-Интер е клуб на буржоазната класа /bauscia/ , а билан на работническата /casciavit/,а майката на Морати никога не е била секретарка на дедо Силвио докато обратното е факт.
-
Десетата национална титла, даваща право на „Златна звезда за спортни заслуги“ идва през 1966 г. С това Интер стават втория отбор в Италия след Ювентус, който има правото да „окачи“ това признание на емблемата и екипите си.
-Интер печели Суперкупа на Италия 5 пъти (рекорд)
-Песента "Юли и август" е създадена от привържениците на Милан в периода на голямото очакване на нова титла от Интер 1989 – 2006. В нея се пее за месеците, в които Интер прави скъпа селекция и големи планове за печелене на трофеи. Оттогава насам обаче Интер неизменно е шампион и "Юли и август" вече не е актуална.

и т.н.
El Jardinero
Цитат(Dr.Moratti @ May 17 2011, 02:17 PM) *
-Интер е на второ място по брой на привържениците след заводския отбор
-Интер е клуб на буржоазната класа /bauscia/ , а билан на работническата /casciavit/,


Absofuckinglutely, голата истина, сухите факти. ТРЕТИЯТ ОТБОР НА ИТАЛИЯ И ВТОРИЯТ НА МИЛАНО SINCE 1908. focus.gif
radiinter
Мердо,как ще коментираш това твое изказвание във форума на дъртата???

Искам борбата за титлата отново да е между двата класически и най-титулувани италиански отбора - Милан и Ювентус, а интер да се върне на мястото си - борбата за ЛЕ.


Там им се слагаш на тях,тук на нас laugh.gif laugh.gif
Provenzano
laugh.gif ахаха "най-титулуваните" вика хаха biggrin.gif
grande internazionale
ахахаха Ради го надуши biggrin.gif
Deko
Я покажи само къде ви се слагам?
И тук съм казвал, че уважавам много Ювентус, и там го казвам, и в нашия форум го казвам. Докато подобно нещо не помня да съм споменавал за Интер... Поправи ме, ако бъркам. smile.gif
Provenzano
Цитат(Deko @ May 18 2011, 09:50 PM) *
Я покажи само къде ви се слагам?
И тук съм казвал, че уважавам много Ювентус, и там го казвам, и в нашия форум го казвам. Докато подобно нещо не помня да съм споменавал за Интер... Поправи ме, ако бъркам. smile.gif

И каква е причината да не уважаваш Интер ?
Deko
QUOTE(peppu @ May 18 2011, 10:22 PM) *
И каква е причината да не уважаваш Интер ?

Същата причина като твоята (а и на другите тук) да не уважавате Милан и да ни псувате. smile.gif
Provenzano
Цитат(Deko @ May 18 2011, 10:39 PM) *
Същата причина като твоята (а и на другите тук) да не уважавате Милан и да ни псувате. smile.gif

Е да, ама ние не уважаваме и Ювентус. А не мога да те разбера, как така уважаваш тях, а нас не!
Miro Belia
Цитат(peppu @ May 18 2011, 10:47 PM) *
Е да, ама ние не уважаваме и Ювентус. А не мога да те разбера, как така уважаваш тях, а нас не!

Еми ти не знаеш ли, че затворниците и мердите са ташаци (съответно ляв и десен), а ние сме КУРА (тоя дето ебе наред) ... топчетата завиждат на меча 498602_orig.gif
Provenzano
хахаха.. това беше добро! laugh.gif
inter_fen
Ювентус вече и за мразене не стават........
Все едно на умряло куче нож да извадиш biggrin.gif
Deko
QUOTE(peppu @ May 18 2011, 10:47 PM) *
Е да, ама ние не уважаваме и Ювентус. А не мога да те разбера, как така уважаваш тях, а нас не!

Не виждам никаква връзка между вас и Ювентус. Вие сте градския съперник, винаги е имало омраза между двата отбора.
Докато Ювентус е един велик отбор, със славна история, който в момента е в зверска криза. Никога не е имало такава омраза между нашите фенове и феновете на Ювентус, за разлика от феновете на Милан и Интер. Имам познати 4-5 заклети фена на Ювентус и 2 фена на Интер. Просто не можеш да си представиш каква е разликата в отношенията им спрямо Милан.
Provenzano
Цитат(Deko @ May 18 2011, 11:02 PM) *
Не виждам никаква връзка между вас и Ювентус. Вие сте градския съперник, винаги е имало омраза между двата отбора.
Докато Ювентус е един велик отбор, със славна история, който в момента е в зверска криза. Никога не е имало такава омраза между нашите фенове и феновете на Ювентус, за разлика от феновете на Милан и Интер. Имам познати 4-5 заклети фена на Ювентус и 2 фена на Интер. Просто не можеш да си представиш каква е разликата в отношенията им спрямо Милан.

Как го казваш, че Ювентус имат славна история, все едно ние нямаме!
inter_fen
Цитат(peppu @ May 18 2011, 11:05 PM) *
Как го казваш, че Ювентус имат славна история, все едно ние нямаме!


Идеята на неговото изказване повече ми прилича на: " В корупцията заедно завинаги" smile.gif
El Jardinero
Цитат(Deko @ May 18 2011, 11:02 PM) *
Никога не е имало такава омраза между нашите фенове и феновете на Ювентус

По-голяма глупост скоро не бях чел в този форум, като изключим темата на Леонардо, освен ако за теб "никога" не значи "след Калчополи"!? eusa_naughty.gif
Provenzano
Кво да се мразят, те и мачовете по между си уговаряха. biggrin.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.