Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Милан
Форумът на Привържениците на Интер в България > Футбол Свят > Италия > Serie A
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83
tutto_inter
QUOTE(tutto @ 5-06-2009г., 11:53:32ч.)
Campioni D'Italia ..... 17 ... яжте ми КурО ... скапани червено-черни Шебеци ... най-много курове за адмирала ...тая путка само гледа в нашия форум ... мри комплексиран боклук ....и твоя скапан държавен отбор ... на кафевоо..

Ходи си при безценните интеристчета, и си коментирайте жалкия отбор там, не ни губи времето тука, а колкото до адмирала вашият "така наречен форум" има поне 100 години докато се развие до нивото на този. Аре марш от тука мерда прогнила.


QUOTE(Peter Popov @ 5-06-2009г., 12:57:53ч.)
Ходи си при безценните интеристчета, и си коментирайте жалкия отбор там, не ни губи времето тука, а колкото до адмирала вашият "така наречен форум" има поне 100 години докато се развие до нивото на този. Аре марш от тука мерда прогнила.

Майкати е прогнила ... а нивото на форума ви е на една голяма 0 ... травестит скапан ... МЕРДА МИЛАН ...... лапахте ли курО тая година навсякаде ..... кур за адмирала

QUOTE(tutto @ 5-06-2009г., 12:03:44ч.)
Майкати е прогнила ... а нивото на форума ви е на една голяма 0 ... травестит скапан ... МЕРДА МИЛАН ...... лапахте ли курО тая година навсякаде ..... кур за адмирала

Смешник казах ти да ходиш да си пишеш в безценният форум на Интер, след като е толкова на високо ниво кво търсиш тука? Казах ти да да си разкараш комплексиранта същност от форума ни и да си ходиш при мердите. Смешник.
QUOTE(Peter Popov @ 5-06-2009г., 13:06:26ч.)
Смешник казах ти да ходиш да си пишеш в безценният форум на Интер, след като е толкова на високо ниво кво търсиш тука? Казах ти да да си разкараш комплексиранта същност от форума ни и да си ходиш при мердите. Смешник.

Тихо ... време е да поемете с големия Черпак храна смотаняк ......0- титли и така още дълго време ... Кур за Адмирала...

Храна яко в форума на милян .. и ме баннаха тия скапаняци
INTERMilano
хахаха супер, сега е време и дриугите колеги (колко бяхме, имаше една тема за преброяване lol.gif ... както и да е) да ги наранят яко, че да им залюти на гъзО 138148_orig.gif
п.с. хехе шегувам се, няма смисал да се занимаваме с глупаци, както са казали хората : 'Накажи глупака с мълчание'
не си струва да се приравняваме, както с тяхното ниво, така и с мижавият им форум szyd-milan.gif
Nikolov
Кво падате на тяхното ниво немога да разбера biggrin.gif
SvetJlio



N E R A Z Z U R R O
Да. Недейте им влиза във форума, че само ти се образуват нерви.
пп. Гледам тука някакъв Rusenec, който е от мердите(доколкото съм му виждал по мненията). Много ми е чудно за какво постоянно чете какво пишим...
vencislav zaneti
Към муланиския съгражданин- върви се хвърли у Дунава biggrin.gif
AleRt
Четат, защото нищо хубаво не се случва с милан, та за това поне да ни hate-нат малко, да им олекне на душата smile.gif Както са казали "шопите" : Я не сакам на мен да ми е добре, я сакам на Вуте да му е зле!
freaked
Тва е форумО на калчото бе, форумо на мулан е acmilan-bg.com/forum. То там не са лампички, дяволчета некви. Управлява се от Адмирал и едно сладко момченце дето обича да се лакира и да си слага цветни ластичета по ръцете (по-старите знаят какви снимки имаше ) biggrin.gif Докато им стигнеме форумното ниво, ше земе да ги минеме и по титли в Серия А и в ШЛ 594651_orig.gif И не наливайте много на адмиралО, че ако иска форумО ни може и да го отнема rofl.gif
AleRt
И двата форума са на милан, ако питаш мен biggrin.gif
freaked
protest.gif Да бе забравих да те питам biggrin.gif Много истина има в думите ти ! allright.gif
tutto_inter
Цитат(INTERMilano @ Jun 5 2009, 03:45 PM) *
хахаха супер, сега е време и дриугите колеги (колко бяхме, имаше една тема за преброяване lol.gif ... както и да е) да ги наранят яко, че да им залюти на гъзО 138148_orig.gif
п.с. хехе шегувам се, няма смисал да се занимаваме с глупаци, както са казали хората : 'Накажи глупака с мълчание'
не си струва да се приравняваме, както с тяхното ниво, така и с мижавият им форум szyd-milan.gif

Душевно съм облагодетелстван ..... .. Направо им сипах яко на тия парцали .... и лапнах банО .... яко курове за АдмиралО ...

П.П . Една молба ако може да се напрай форума ни,ако не си регнат да не се чете...да не гледат много много ДЕЗЕРТЬОРИ.
vencislav zaneti
Цитат(tutto_inter @ Jun 5 2009, 08:32 PM) *
Душевно съм облагодетелстван ..... .. Направо им сипах яко на тия парцали .... и лапнах банО .... яко курове за АдмиралО ...

П.П . Една молба ако може да се напрай форума ни,ако не си регнат да не се чете...да не гледат много много ДЕЗЕРТЬОРИ.


Да, това е добра идея, стига изпълнението и да не е много шит.
freaked
Направен е ! c030.gif
Boy_San77
Аз няма да се регистрирам, че прочетох само заглавията на темите и ако тръгна да ги чета не знам кво ще стане, най-вероятно ще използвам всякакви ресурси за да го открия тоя адмирал... "Шефът на Интер мами на борсата", "Истината за Интер", "Истината за 1вото място на Интер" е може ли така да се излагат бе, ебаси темите, бахти боклука дето е тоя, направо почнах да набирам, някой познава ли го от къде е, къв е... red.gif
AleRt
Крадец на чанти от Велико Търново е biggrin.gif
radiinter
От Велико Търново е.Както се изразява той-от истинската столица на България.Много пише и във форума на Рома,има симпатии и към тях.Даже им помогна да си направят нов дизайн и т.н.

tutto_inter
Той какво работи .. да не е иконом в тях да пази къщата,че по цял ден е у форумО... 138148_orig.gif
Boy_San77
Начи ще ходя във Велико Търново на лов, други желаещи има ли biggrin.gif
radiinter
Мога да ти дам и адреса ако искаш sadomaso.gif
SvetJlio
Цитат(radiinter @ Jun 6 2009, 10:18 AM) *
Мога да ти дам и адреса ако искаш sadomaso.gif

Екобулпак?
butch_cassidy
Цитат(SvetJlio @ Jun 6 2009, 01:29 PM) *
Екобулпак?

Как виждате евентуалния трансфер на Кака в Реал?
Аз лично се радвам много още повече и за назначаването на Леонардо и на Ферара в Ювентус.
Замислих се обаче дали няма да се опитат да играят с Роналдиньо на поста на Кака? Чакам с интерес новия сезон и всички трансфери покрай него...
radiinter
Мердите имаха двама свестни играчи и единия го продадоха.Сега остават само с Пато.Иначе на назначенията на Леонардо и Ферара много се радвам smile.gif
Campione!
Кур за АдмиралО
Nikolov
08 юни 2009 | 14:40
Реал представя Кака на 30 юни

Последният ден на месец юни Рикардо Кака ще бъде официално представен като футболист на Реал Мадрид, научи "Марка". Днес се очаква от Милан публично да обявят трансфера на южноамериканската перла.

Днес също така футболистът ще премине медицински прегледи за Реал в Бразилия. Късната дата за представянето е заради участието на Кака в Купата на Конфедерациите. На 29 юни играчът ще отпътува от Йоханесбург за Париж и от там за Мадрид.

www.sportal.bg
INTERMilano
супер !!
nerrazzuro
Сагата приключи: Кака официално е играч на Реал (Мадрид)


09 юни 2009 | 01:58

Бразилската звезда на Милан Кака вече е футболист на Реал (Мадрид), съобщават официалните сайтове на двата европейски футболни гранда. Така, най-сетне приключи сагата около носителя на "Златната топка" за 2007 година, който през зимата бе близо до трансфер в английския клуб Манчестър Сити, но сделката не се осъществи. Сега обаче бразилецът се разделя с "росонерите" и вече ще носи бялата фланелка на мадридчани. Трансферната сума не се съобщава официално, но според испанските и италианските медии тя е приблизително 65 милиона евро. Договорът на Кака с Реал е за 6 сезона, като се предполага, че той ще получава годишна заплата от 9 милиона евро.

Очаква се Кака да бъде представен официално като играч на мадридчани на 30 юни.

"Рикардо Изексон дос Сантос Лейте Кака е играч на Реал (Мадрид), след като бе постигнато съгласие с Милан. Бразилският футболист премина успешно всички медицински изследвания. Кака подписа договор с Реал (Мадрид) за следващите 6 сезона", се казва в съобщение, публикувано в официалния сайт на испанския гранд.


sportal.bg
SvetJlio
Айде КурO
radiinter
Цитат(Perugino @ Jun 3 2009, 09:35 PM) *
Бразилската армада ще напада, надявам се, че слуховете около Кака' и преминаването му на Бернабеу за силно преувеличени. Важно е и какво иска играча, а той иска да остане и да бъде достоен капитан на новия МИЛАН,



Отиде си драга,отиде си.Нещо явно не сте се доразбрали.
hool-curvool
Ирино, къв ти е проблема ма ?
Perugino
Цитат(radiinter @ Jun 9 2009, 06:53 PM) *
Отиде си драга,отиде си.Нещо явно не сте се доразбрали.


"Драга" не ме наричай, че се чувствам много "специална" за теб, а не искам. smile.gif

Да, Кака' си тръгна и ние феновете на МИЛАН трудно още го приемаме. За мен и ръководството ни и самия играч са еднакво виновни - Предодаха ни. Разиграха невероятен театър, клетви във вярност, какво ли не, но на финала отново ние - феновете, сме най-прецакани.
Задължително тези пари от трансферите на Кака' и Гуркуф сега ще бъдат инвестирани в няколко нови имена, иначе Галиани и Берлускони рискуват да бъдат линчувани от тифозите. Говори се за Сеск, преговаряме усилено и с Волфсбург за Един Джеко, но никой все още не знае какво ще се случи точно.
Със сигурност обаче трансферното лято при нас ще бъде много интересно. Следете го внимателно, защото и без Кака' сме способни на всичко! МИЛАН не е свършен, просто дойде време за големите промени и при нас.
Поколението от първото десетилетие на XXI век очевидно се изчерпа, поставяме ново начало с Леонардо Да Винчи, и ще видим какво ще се случи...
inter_fen
Дзеко е доста добър вариант,ама ще си е чиста глупост да се бръкнете 30 млн,за играч струващ 18 примерно.
radiinter
Цитат(Perugino @ Jun 9 2009, 10:35 PM) *
"Драга" не ме наричай, че се чувствам много "специална" за теб, а не искам. smile.gif



Ако ме познаваше (а не искам smile.gif ) щеше да знаеш че не наричам така "специалните" за мен хора.Сега очаквай вашите продажници да разкарат и Пато и Пирло.Недей да ми казваш че си сигурна че това няма да стане защото така каза и за Рики szyd-milan.gif
I LOVE JU
Чакай,да разлаем кучетата. c030.gif
Според мен,Серия А загуби от напускането на Кака ти,защото той е един невероятен футболист.Надявам се поне Златан да остане,защото класата на италианското първенство падна значително.Може и Интер и Милан да са противници на моя любим отбор,но докато Серия А не тръгне нагоре(а това става с привличането и задържането на такива футболисти),няма да видим италиански тим да триумфра в евротурнирите. dry.gif
radiinter
Аз пък съм на обратното мнение.Колкото по-малко чужденци има толкова по-добре.В Италия има много и изключително талантливи играчи но повечето играят в малки клубове и не се чува за тях защото големите отбори държат да имат звезди.Последното доказателство за думите ми беше контролата срещу С.Ирландия онзи ден.Фоджа беше невероятен,Пелисиер вкара изумителен гол,Сантон игра също много добре.На Маскара и Маркети също беше даден шанс.Това обаче са играчи са които знаем малко поради простата причина че играят в малки отбори.Очаквам с интерес купата на Конфедерациите защото съм сигурен че там ще изгрее звездата на някой от тези играчи.
INTERMilano
Футбол: Трансферът на Кака в Реал Мадрид (ОБЗОР 2)

09 юни 2009 | 20:51 | Агенция "Фокус"

София. Бразилският полузащитник Рикардо Кака вече е футболист на Реал (Мадрид). Халфът бе продаден за близо 67 милиона евро. Кака обяви, че е много доволен от трансфера си и очаква хубави мигове с екипа на Реал.

Кака: Исках да помогна на Милан
Бившият полузащитник на Милан Рикардо Кака обяви, че е приел да премине в Реал (Мадрид), за да може да помогне на италианския клуб, пише вестник "Спорт".
Бразилецът обяви, че не имал желание да сменя отбора си, но солидната финансова оферта и частта, която трябва да получи Милан, са го убедили.
"Финансовата криза удари тежко клубовете и парите от трансфера ми ще са полезни за Милан. Исках да помогна на клуба и това е част от мотивите за решението ми. Проектът за бъдещето на Реал също ми харесва и това бе другото, което ме накара да реша", обяви Кака.



тоз бил голямо лайно, егасси лицемера szyd-milan.gif
I LOVE JU
Цитат(radiinter @ Jun 9 2009, 11:31 PM) *
Колкото по-малко чужденци има толкова по-добре.



Да,това е едно мнение,което Марчело Липи започна да налага.В тази насока съм напълно съгласен,защото в националния тим на Италия виждаме,че младоците са наистина страхотни.Според мен Скуадра Адзура има най-добрите малди футболисти,в момента.Но не смятам,че продажбата на Кака или Златан ще подсили Милан или Интер.Няма как Балотели,например,да бъде за Интер това,което е Ибрахимович,по простата причина,че все още е много млад.Покрай шампионите,младите италианци израстват,за да ги заместят,но след време.Не можеш да продаваш такива футболисти,особено ако те искат да останат. smile.gif
C-Murder
Цитат(INTERMilano @ Jun 9 2009, 09:35 PM) *
Футбол: Трансферът на Кака в Реал Мадрид (ОБЗОР 2)

09 юни 2009 | 20:51 | Агенция "Фокус"

София. Бразилският полузащитник Рикардо Кака вече е футболист на Реал (Мадрид). Халфът бе продаден за близо 67 милиона евро. Кака обяви, че е много доволен от трансфера си и очаква хубави мигове с екипа на Реал.

Кака: Исках да помогна на Милан
Бившият полузащитник на Милан Рикардо Кака обяви, че е приел да премине в Реал (Мадрид), за да може да помогне на италианския клуб, пише вестник "Спорт".
Бразилецът обяви, че не имал желание да сменя отбора си, но солидната финансова оферта и частта, която трябва да получи Милан, са го убедили.
"Финансовата криза удари тежко клубовете и парите от трансфера ми ще са полезни за Милан. Исках да помогна на клуба и това е част от мотивите за решението ми. Проектът за бъдещето на Реал също ми харесва и това бе другото, което ме накара да реша", обяви Кака.
тоз бил голямо лайно, егасси лицемера szyd-milan.gif



То не бяха клетви за вярност, обреченост доживот на Милан, протестни шествия на феновете.. Голям удар за братовчедите, догодина очаквам пак да са познатата разпиляна команда и да ни радват с безсилието си!
И все пак, потвърдих си мнението, че бразилците са най-големите боклуци и сребролюбци. Уви, за Кака имах различно впечетление, както и за Диего и като цяло за белите представители на тази нация. Дано нашите останат лоялни с клуба, както винаги са били аржентинските им колеги, че и нас не ни чака нищо добро, ако Майкон или Жулио решат да се махат.
vencislav zaneti
Цитат(I LOVE JU @ Jun 9 2009, 11:41 PM) *
Да,това е едно мнение,което Марчело Липи започна да налага.В тази насока съм напълно съгласен,защото в националния тим на Италия виждаме,че младоците са наистина страхотни.Според мен Скуадра Адзура има най-добрите малди футболисти,в момента.Но не смятам,че продажбата на Кака или Златан ще подсили Милан или Интер.Няма как Балотели,например,да бъде за Интер това,което е Ибрахимович,по простата причина,че все още е много млад.Покрай шампионите,младите италианци израстват,за да ги заместят,но след време.Не можеш да продаваш такива футболисти,особено ако те искат да останат. smile.gif



Много точно казано.
radiinter
Цитат(I LOVE JU @ Jun 9 2009, 11:41 PM) *
Не можеш да продаваш такива футболисти,особено ако те искат да останат. smile.gif



И на Златан май му се остава толкова колкото на Кака.
I LOVE JU
Цитат(radiinter @ Jun 9 2009, 11:54 PM) *
И на Златан май му се остава толкова колкото на Кака.



Често казано,моето мнение,е че на Кака му казаха,че трябва да си ходи.А Реал си е Реал - най-титулуваният клуб и той не се дърпаше толкова,колкото през зимата при истериите около Манчестър Сити.Берлускони и Галиани няма как да откажат толкова пари.Дето се вика - в един цирк играем - знаем си номерата.Интересното е,че продадоха и другия си страхотен футболист с плеймейкърски функции - Гуркуф.Сега тая работа ще трябва да я върши Роналдиньо,който,както знаем,далеч не е най-комбинативният футболист.
Интересно ми е,какво ще се случи с тия 100 млн.евро(приблизително),които очаквам да бъдат заформени от продадени футболисти на Милан.
freaked
кур за Серия А
Campione!
Цитат(freaked @ Jun 10 2009, 12:35 AM) *
кур за Серия А

cheers1.gif
vencislav zaneti
Интересно ми е,какво ще се случи с тия 100 млн.евро(приблизително),които очаквам да бъдат заформени от продадени футболисти на Милан.

Рушвети в парламента и бонуси за съдии biggrin.gif ще връща шампионската схема szyd-milan.gif
I LOVE JU
Цитат(freaked @ Jun 10 2009, 12:35 AM) *
кур за Серия А



Значи от 4 години държите кура в ръцетете си. c030.gif


iffaylo
Едните държат златния кур (член,чеп,пенис,патка) а другите ближат косматите ташаци. ultra_inter.gif ultra_inter.gif ultra_inter.gif ultra_inter.gif
freaked
Цитат(I LOVE JU @ Jun 10 2009, 03:43 PM) *
Значи от 4 години държите кура в ръцетете си. c030.gif



с краката ли да си го държим wink.gif
Ultras
Цитат(freaked @ Jun 10 2009, 12:35 AM) *
кур за Серия А


като е "кур за Серия А" за кво се радвате на спечелването й ?!
фена на юве мн добре го каза по-нагоре...за такива дето псуват Италия,а в същото време се радват на Титлите.
freaked
Цитат(Ultras @ Jun 10 2009, 08:05 PM) *
като е "кур за Серия А" за кво се радвате на спечелването й ?!
фена на юве мн добре го каза по-нагоре...за такива дето псуват Италия,а в същото време се радват на Титлите.



защото така ни харесва
radiinter
Много умен отговор.Достоен е за петокласник.
freaked
Е ти как искаш да му отговорим ? Да почнем да му се обяснявам, че не ми дреме дали Серия А ше стане по-класна или не ? И че единствено ме интересува Интер от жабарското първенство ? Е накарахте ме да се обяснявам като ученичка. Вие колко сте долни biggrin.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.