Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Милан
Форумът на Привържениците на Интер в България > Футбол Свят > Италия > Serie A
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83
Dr.Moratti
Кефи ме как коментиpате Pанокия и Тиаго пpи наличието на Лусио и Самуел crying_with_laughter-3302.gif

ambro
Цитат(Deko @ Feb 16 2012, 19:18 ) *
Това, дали е нямал ден, или просто срещу него беше Тиаго Силва (който, разбира се, е с поне 45183 класи под Ранокия), а не прехвалените английски селяци, тип Уиган и Съндърланд, е спорен въпрос. smile.gif


Deko аз съм прост потребител, но ще те помоля във форума на Интер да не ползваш сърказам спрямо играчите на Интер
Matrix
Цитат(ambro @ Feb 16 2012, 18:58 ) *
Deko аз съм прост потребител, но ще те помоля във форума на Интер да не ползваш сърказам спрямо играчите на Интер


Не му се моли, той е мерда!
ambro
Цитат(Matrix @ Feb 16 2012, 22:01 ) *
Не му се моли, той е мерда!


То ще е само първият път
Provenzano
Като каза, че Тиаго Силва е по-класен от Ранокиа някои го нападнаха. Сега каза, че бразилецът е с класи под Жабока и пак беше нападнат. Не може да ви се угоди и на вас biggrin.gif
ambro
Цитат(Provenzano @ Feb 16 2012, 22:27 ) *
Като каза, че Тиаго Силва е по-класен от Ранокиа някои го нападнаха. Сега каза, че бразилецът е с класи под Жабока и пак беше нападнат. Не може да ви се угоди и на вас biggrin.gif


Е извинявам се ама не може да влиза кафяв във форума и да използва сърказаъм спрямо наш футболист или потребител интерист, независимо какво мнение е изказал. Предполагам, че не е имал лошо намерение или се е изпуснал затова и подходих с молба понеже имам впечатления, че се държи подобаващо във форума.
Provenzano
Цитат(ambro @ Feb 16 2012, 22:57 ) *
Е извинявам се ама не може да влиза кафяв във форума и да използва сърказаъм спрямо наш футболист или потребител интерист, независимо какво мнение е изказал. Предполагам, че не е имал лошо намерение или се е изпуснал затова и подходих с молба понеже имам впечатления, че се държи подобаващо във форума.

Аз го казах в кръга на шегата, но действително Деко винаги е спазвал добрият тон във форума ни и досега не си е позволил нито веднъж да провокира с нещо или пък да наруши някое правило.
kinterista
Цитат(ambro @ Feb 16 2012, 22:57 ) *
Е извинявам се ама не може да влиза кафяв във форума и да използва сърказаъм спрямо наш футболист или потребител интерист, независимо какво мнение е изказал. Предполагам, че не е имал лошо намерение или се е изпуснал затова и подходих с молба понеже имам впечатления, че се държи подобаващо във форума.

А бе тея са толкова насрани като чуят " Интер" какво ми се напъват? В техният форум като се регне само интерист и без да е казал нищо го баннват, тук ми правят образователни коментари recoil-2428.gif !
ivofen
Не мога да разбера какво се прехласват по победата на мердата?Първия в Италия побеждава четвъртия в англия и то при положение че двата лидера в класирането им играят в лига европа.По резонно от тази победа няма напълно нормална е.Колкото до спора ако ще Месито и Гелароналдо да отидат в при мердата ще са по слаби от Коутиньо и Рикито. chain_gun-2417.gif
kinterista
Цитат(ivofen @ Feb 17 2012, 11:03 ) *
Не мога да разбера какво се прехласват по победата на мердата?Първия в Италия побеждава четвъртия в англия и то при положение че двата лидера в класирането им играят в лига европа.По резонно от тази победа няма напълно нормална е.Колкото до спора ако ще Месито и Гелароналдо да отидат в при мердата ще са по слаби от Коутиньо и Рикито. chain_gun-2417.gif

Много ясно , а така trophy-1302.gif !
El Jardinero
"В Неапол се нарича: ''Камората''
В Сицилия се казва: "Mафия"
На север се нарича: "Политика"
Във футбола се казва: '' Ювентус''

"Мафиотски отбор! И колкото и да наричат Интер "служебни" то всеки знае кой отбор беше в центъра на Калчополи.
Серия Б обаче явно не им беше достатъчно наказание, и продължават работата със съдиите. Айде след година-две Серия Ц, може пък най-после да се пречистят."

"Братовчедите как ще ни подарят титлата, като ги ударят едно хубаво .." crying_with_laughter-3302.gif

"Мафиотският отбор Ювентус трябва да бъде закрит. Това е единственото решение на всички проблеми." 18.gif

"КУР ЗА ЮВЕНТУС!!!!!!!!
СМЪРТ ЗА КОНТЕ!!!
СМЪРТ ЗА КИЕЛИНИ!!!
СМЪРТ ЗА МАРОТА!!!
СМЪРТ ЗА АНИЕЛИ!!!
СМЪРТ ЗА СЪДИИИИИИИТЕ!!!" yeah.gif


Ааааааа, дойдохме ли си вече на думата, братовчеди??? От колко години ги говорим тия неща, вижте сега какво е и кой продаде Италия за една звезда повече! focus.gif Айде умната и да не съм ви видял повече да си въртите форумни 69-ки със заводската измет от ФИАТ, една рода сме все пак, нали!? crying_with_laughter-3302.gif hi.gif 701603_orig.gif 594651_orig.gif

El Jardinero
МАЛИИИИИИИИ ГЛЕДАТЕ ЛИ?!?!?!?!??! WTF.gif too_funny-1052.gif НЕЕЕЕЕЕЕЕ АКО СТАНЕ ВРЪТКАТА, СИГУРНО ЩЕ Е НАЙ-ГРАНДЕ ЕВРОИДИОТЩИНАТА В ИСТОРИЯТА НА ИТАЛИАНСКИЯ ФУТБОЛ, ДАЖЕ ПО-ЕПИЧНА ОТ ЛА КОРУНЯ АХАХАХААААА!?!?! szyd-milan.gif ТРЕПЕРИМ ЛИ МЕРДЮГИИИИИИИИИ????? hi.gif
grande internazionale
Цитат(El Jardinero @ Mar 6 2012, 22:13 ) *
МАЛИИИИИИИИ ГЛЕДАТЕ ЛИ?!?!?!?!??! WTF.gif too_funny-1052.gif НЕЕЕЕЕЕЕЕ АКО СТАНЕ ВРЪТКАТА, СИГУРНО ЩЕ Е НАЙ-ГРАНДЕ ЕВРОИДИОТЩИНАТА В ИСТОРИЯТА НА ИТАЛИАНСКИЯ ФУТБОЛ, ДАЖЕ ПО-ЕПИЧНА ОТ ЛА КОРУНЯ АХАХАХААААА!?!?! szyd-milan.gif ТРЕПЕРИМ ЛИ МЕРДЮГИИИИИИИИИ????? hi.gif



Тихо, тихо, че всеки път като пишем в тяхната тема и всичко тръгва в тяхна полза sadomaso.gif
El Jardinero
Цитат(grande internazionale @ Mar 6 2012, 22:22 ) *
Тихо, тихо, че всеки път като пишем в тяхната тема и всичко тръгва в тяхна полза sadomaso.gif

А кой ти каза, че искам да падат?! yeah.gif Няма при мен и грам сантимент за туземните отбори, форца Мердюн и Н. В. Коефициента! 701603_orig.gif Но АКО се посерат, много, ама МНОГО ще се смея и дъъъъълго ще злорадствам, ОБЕЩАНО! szyd-milan.gif

edit: БОЖЕ, 3:О, НЕ Е ИСТИНА!?!?!?!??! blink.gif СРАМ!!! no_no_no-881.gif
grande internazionale
Абе и аз уж съм против Инглиш пасмината, но ако ги отстранят, няма да има такъв кеф...

п.п: Нешев дали не си е изгубил гласът? biggrin.gif

Бхаухах Ел ШАМАРИН добре се справя
durex
И ние сме патили така от Арсенал,така че много много да не се присмиваме..
Il Capitano
Не бързам да се радвам, ама всичко ми кипи отвътре! Аз лично и на това съм доволен, но дано надградим! МОЖЕМ !
El Jardinero


Кофти тръпка риасорска, а, братчеди... oops.gif szyd-milan.gif rolleyes.gif
Il Capitano
QUOTE(El Jardinero @ Mar 6 2012, 22:26 ) *
А кой ти каза, че искам да падат?! yeah.gif Няма при мен и грам сантимент за туземните отбори, форца Мердюн и Н. В. Коефициента! 701603_orig.gif Но АКО се посерат, много, ама МНОГО ще се смея и дъъъъълго ще злорадствам, ОБЕЩАНО! szyd-milan.gif

edit: БОЖЕ, 3:О, НЕ Е ИСТИНА!?!?!?!??! blink.gif СРАМ!!! no_no_no-881.gif

А на мен няма ли да ми честитиш, ако се осерат, каро амико? 594651_orig.gif
kinterista
От Ливърпул още им пари на жигосаните задници! Мама ви да е.... жалка и грозна , с урудлив локомотивски екип , позора е близо! Срам за калчото пак!
INTERМilano
К-Р за ббилан, майка им нещастници да е-а !!!!!!!!!! dieinbin.gif dieinbin.gif dieinbin.gif dieinbin.gif recoil-2428.gif hammer.gif
El Jardinero
Цитат(Il Capitano @ Mar 6 2012, 22:39 ) *
А на мен няма ли да ми честитиш, ако се осерат, каро амико? 594651_orig.gif


Сори, Мартинка, ама се сърди на Ван Перси - това и Пацо го вкарваше, или поне това на Ночерино със сигурност щеше. laugh.gif Иначе стана супер мач, инглезите си излитат в пакет от турнира, а Мердоган най-после счупи каръка на 1/8-финала, макар че някои от феновете им в третата възраст така и никога няма да го узнаят, царство им небесно. death-metal.gif Мердите в ролята на жени се отдадоха ритуално, за да си изкрънкат своето. Това ако бяха манафите или Сити, а не разпасаната команда на Венгер, нямаше да им се размине, но с тая игра още на 1/4-финала ги чака Видовден. Четвъртия в Англия 3:0 Шампиона на Италия = СРАМ!!! szyd-milan.gif
Il Capitano
Ако имаха малко по-добри играчи на пейката, който равностойно да заменят титулярите, но и да внесат свежест и скорост, почти съм сигурен, че щеше да има поне продължения. Просто Арсенал се умориха и някъде около 65-70 минута спряха да атакуват така остро и опасно...няма как с Озюакъп(или нещо от тоя сорт, дори не го знам как се казва), Парк, Шамак, Дженкинсън, Джуру и разни ей такива нещастници на пейката да искаш да отстраниш сериозен отбор! жалко, жалко, най-вече за мача в Милано!
ambro
Поне добрата новина е, че Мердуган имат шанс да спечелят и някоя друга точка за националният коефициент. Както вярвят нещата при нас май ще ни е от полза.
Ricardo
Когато отидеш на екскурзия на осминафинал в ШЛ в Лондон си патиш...Второто Милан се осъзна и заиграха далеч по-стабилно.Все пак поздравявам Арсенал за духа,който показаха..
Deko
Колкото и да мразите мен и отбора ми, никога, ама никога, не ви пожелавам да изпитате това, което изпитах аз тази вечер през първото полувреме на мача.

Риасор '04, Ататюрк '05, едва ли бих понесъл и Емиратс '12.
durex
Цитат(Deko @ Mar 7 2012, 00:04 ) *
Колкото и да мразите мен и отбора ми, никога, ама никога, не ви пожелавам да изпитате това, което изпитах аз тази вечер през първото полувреме на мача.

Риасор '04, Ататюрк '05, едва ли бих понесъл и Емиратс '12.

Теб никой не те мрази,мразим любимия ти отбор wink.gif
Ricardo
Цитат(Deko @ Mar 7 2012, 00:04 ) *
Колкото и да мразите мен и отбора ми, никога, ама никога, не ви пожелавам да изпитате това, което изпитах аз тази вечер през първото полувреме на мача.

Риасор '04, Ататюрк '05, едва ли бих понесъл и Емиратс '12.

Преди година изживяхме нещо подобно..Е не точно,но кой е очаквал Шалке да ни се подиграе на Меаца точно когато бяхме действащия италиански,европейски и незнам си още какъв шампион...
El Jardinero
Цитат(Deko @ Mar 7 2012, 00:04 ) *
Колкото и да мразите мен и отбора ми, никога, ама никога, не ви пожелавам да изпитате това, което изпитах аз тази вечер през първото полувреме на мача.

Риасор '04, Ататюрк '05, едва ли бих понесъл и Емиратс '12.


Само първото ли? tongue.gif Ми тогава слава Богу, че минахте метър, та да не направиш нещо непоправимо със себе си... Само да не изпуснете сега питомното в Италия, като подгоните баш дивото в Европа, че заводските само това чакат, а Моджи може и в момента да звъни... help.gif
INTERМilano
Че то е ясно че дъртата пачавра ще е шампион, кво още се чудите..? И по-добре, а мердите за поредна година ще останат с пръст в гъ-ст !! szyd-milan.gif
Kutinkata
Мен пък Арсенал тотално ме разочароваха , вкараха 3 гола след грешки на Милан и второто вместо да натиснат те се пребраха да бранят резултата . Длъжни бяха да натиснат Милан в тяхната половина и да рискуват всичко , още повече , че беше очевидно слабата и расеяна игра в защита за Милан . И двата отбора се скъсаха да грешат пасовете си , през второто полувреме обаче Арсенал сякаш се поизмори а и Алегри си надигра Венгер , напълно заслужено този отбор на Арсенал си отива от напредварата в ШЛ .
kinterista
Цитат(Kutinkata @ Mar 7 2012, 01:36 ) *
Мен пък Арсенал тотално ме разочароваха , вкараха 3 гола след грешки на Милан и второто вместо да натиснат те се пребраха да бранят резултата . Длъжни бяха да натиснат Милан в тяхната половина и да рискуват всичко , още повече , че беше очевидно слабата и расеяна игра в защита за Милан . И двата отбора се скъсаха да грешат пасовете си , през второто полувреме обаче Арсенал сякаш се поизмори а и Алегри си надигра Венгер , напълно заслужено този отбор на Арсенал си отива от напредварата в ШЛ .

Защо разсеяна игра в защита бе , нали Тиаго Силва е най-добрият , даже по-добър от Ранокия crying_with_laughter-3302.gif ? За ония селяндур Мексес да не говорим. Егати и цирка са отзад . Самуел и Лусио ще ги изметат тези двамата , за Ранокия да не говорим , прави ще му духат!
N E R A Z Z U R R O
Малко е неуместно да говорим за цирк отзад при положение, че нашата защита е допуснала 14 гола повече...

Иначе Милан замалко да глътнат студената вода. Златьо обаче си е ебати и гипса в ШЛ laugh.gif.
bonbonev
Не знам как има хора, които смятат Ибрахимович за по-добър играч от Ето'о confused-3316.gif. Вчера го гледах и само на смях ме избиваше как проваляше всички атаки минали през него. В големите мачове е не Златен, а Платинен Ббидон 594651_orig.gif.
grande internazionale
Дългоноското снощи се мяташе по-добре и от Бускетс. Ама сигурно е бил много гъст въздуха в Англия, защото само се спъваше в него.
Provenzano
Кой е казал, че босненската курва е по-добър играч от ЕТО'О? КУР ЗА ИБРАХИМОВИЧ!

Иначе много ме е яд, че Арсенал не успяха да докарат мача поне до продължения. След силното начало и головете, които паднаха във вратата на Абиати през първата част за момент дори си помислих, че англичаните като нищо могат да им вкарат още два през второто полувреме и Милан да си заминат от Шампионската лига поживо-поздраво. Не им достигна малко, но въпреки това заслужават само и единствено похвали, че не излязоха като обречени и се раздадоха докрай.

КУР ЗА МИЛАН АЛЕ АЛЕ АЛЕ АЛЕ АЛЕ АЛЕ АЛЕ АЛЕ АЛЕ !!!
grande internazionale
Според вестника на Милан, втородивизионния отбор на Милано е достигнал до договорка с Монтоливо за 4-ри годишен договор.
Provenzano
Очакваше се! От няколко месеца постоянно се спекулира с името му, а преди няколко седмици самият Монтоливо призна за интерес на Милан към него.
grande internazionale
Специално за феновете на ББилан !!!! Новата чаша за сутрешното им кафенце biggrin.gif

El Jardinero
Цитат(Il Capitano @ Mar 6 2012, 23:49 ) *
Просто Арсенал се умориха и някъде около 65-70 минута спряха да атакуват така остро и опасно...



Цитат(Kutinkata @ Mar 7 2012, 01:36 ) *
второто вместо да натиснат те се пребраха да бранят резултата . Длъжни бяха да натиснат Милан в тяхната половина и да рискуват всичко , още повече , че беше очевидно слабата и расеяна игра в защита за Милан


Мен това най-много ме учуди как окапаха гунарите, уж "бебетата на Венгер" срещу "пенсионен фонд Майланд", а най-добрият им беше единственият играч над 30 год. Никакъв намек за финален щурм, от който пък да тръгнат остри контри, май и двата отбора пазеха резултата... confused-3316.gif Не че нещо, ама ми е чудно колко ли е бил к-тът за "няма гол" след такова първо - последното нещо, което би минало през акъла на целия футболен свят...
Ultras
След мача на Лион 1:7 вчера беше изигран поредния брутално продаден мач в ШЛ - от страна на Милан.Много яко бяха играли залозите в BWIN.Някой е взел голяма пара wink.gif
INTERМilano
Цитат(Ultras @ Mar 7 2012, 15:55 ) *
След мача на Лион 1:7 вчера беше изигран поредния брутално продаден мач в ШЛ - от страна на Милан.Много яко бяха играли залозите в BWIN.Някой е взел голяма пара wink.gif


Хахахахаха ебати вица, добре ве too_funny-1052.gif too_funny-1052.gif too_funny-1052.gif
inter_fen
Като видях тоя Мезба как играе и се почувствах горд, че имаме играч като Киву biggrin.gif
Kutinkata
Галиани: Влюбен съм в Тевес

Тия двамата с Берлускони единия влюбен в Тевез другия сънува Кристияно Роналдо ... кой ги знай кво правят двамата насаме ..
Provenzano
Ааааа ми Берлускони е стара мастия, с Урсула са сол-ташак smile.gif
El Jardinero
СЕКС, СЕКС, АЛЕЛЕ, ПИПО!? hammer.gif szyd-milan.gif Фестър и дядо Стефчо може и да са архимерди, но са Класици, признал съм ги, правят шоу!
El Jardinero
Цитат(El Jardinero @ Mar 23 2012, 16:37 ) *
Интересно дали ако някой затворник е играл мача с Милан Х, след края му е отишъл да си търси печалбата от букито?!? too_funny-1052.gif




НЯМА АСТА, НЯМА БАСТА, МЕРДА ГОРДО ПЛАГИАТСТВА!? WTF.gif szyd-milan.gif ЕЙЙЙЙЙ, МЕРДЮНЕРИИИИИ.... hi.gif
durex
Мердите пак са им свирили дузпа..
durex
Обаче максимата се запазва..в който отбор играе Ибряма става шампион.
Provenzano
Милан са се издънили - 1:1 срещу Катания szyd-milan.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.