Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Милан
Форумът на Привържениците на Интер в България > Футбол Свят > Италия > Serie A
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83
plio
2 : 0 szyd-milan.gif
Simo_23
Мале , малеее biggrin.gif biggrin.gif Отива на разгром biggrin.gif laugh.gif Дали Палермо ще бутнат нашия рекорд за разгром над мердите biggrin.gif
vladkata_inter
Нищо чудно и ако днес загубят,Милан да сдадат и ШЛ с оглед на това,че имат мачове с Виола,Дженоа и Ювентус.Самп в момента са 7 точки зад тях,а Палермо ако днес спечелят ще са на 6,но ако утре Самп тресне Рома ще ми достави невероятно удоволствие biggrin.gif тъй като ние ще сме си първи след края на целия кръг а Милан ще са на 4 точки пред тях.
Miro Belia
Хахахаххаха ебати секса за дъртата
radiinter
Ако Палермо бият днес ще са само на 6 точки от мердите.
durex
Цитат(radiinter @ Apr 24 2010, 10:29 PM) *
Ако Палермо бият днес ще са само на 6 точки от мердите.

Другото по интересно е че задаващата се победа на Палермо трябва да мотивира още повече Сампдория и утре да треснат ромите
Miro Belia
А бе квото и да си говориме ПАЛЕРМО са извратени да си падат по секс с дърти laugh.gif хахахахахахахах ... ДА ГИ УТРЕПАТ БЕ !!!
INTERFAN
FT Palermo 3-1 AC Milan - хахахахахахахаха szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif
SHeki
Абе с риск да си навлеча гнева на много хора от вас .. искам да ВИ задам един въпрос естествено не е задължително да ми отговаряте , как завърши нашия мач на гости на Палермо ? Кво смешно има ? ?!? Най-негостоприемния стадион заедно с този на Наполи , нищо очудващо smile.gif
Go6o_Vlaka
Само едно ще ти кажа-единственито отбори с актив от 4 точки срещу Палермо от два мача (отбор с 6 просто няма) сме ние с Рома,Катаня и Бари,от двата мача с Палермо Милан е спечелил точно 0 точки,с голова разлика 1:5,и точно този отбор преди няколко седмици можеше да поведе в Серия А и се смяташе за основен кандидат-шампион,ето това е смешното!За справка Юве също е с 0точки и голова разлика 0:4...
stefan
Цитат(SHeki @ Apr 24 2010, 11:47 PM) *
Абе с риск да си навлеча гнева на много хора от вас .. искам да ВИ задам един въпрос естествено не е задължително да ми отговаряте , как завърши нашия мач на гости на Палермо ? Кво смешно има ? ?!? Най-негостоприемния стадион заедно с този на Наполи , нищо очудващо smile.gif



1:1 Как не помниш,той скоро беше ?!?
SHeki
Ми ти сметай , даже тоя мач не му е тук мястото има си друга тема бях го играл 1 ца в бета на 2.45 кф и ми остана последен мач и 1 приятел ми вика няма ли да го гледаш викам какво да му гледам мача е 4-0 , не познах ма зех 450 лева , благодарение на това което ти по горе си изборил biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
SHeki
"Росонер : 25 април 2010 | 00:06
пичове това не е нищо само вижте следващите 3 мача кой знае какво ще ни правят sad.gif "

"Кака : 24 април 2010 | 23:58
Докато отбора е на самоиздръжка и Берлускони си изключва телевизора така ще е "



Dr.Moratti
Фен клуба на Милан в България szyd-milan.gif
SHeki
Филипо Гали поема Милан?
Президентът на Милан Силвио Берлускони е заявил, че Филипо Гали ще е новият треньор на тима от следващия сезон.

Според „La Repubblica”, заради сериозното обновяване на росонерите Гали ще бъде повишен от младежкия отбор и ще наследи поста на Леонардо в първия състав.

Мауро Тасоти пък ще остане като помощник на Гали в представителния състав на Милан, който този сезон рано отпадна от борбата за титлата и бе отстранен от Шампионската лига на ниво 1/8-финал.

Като футболист Филипо Гали игра за росонерите без прекъсване от 1983 до 1996 година, когато тимът 3 пъти става европейски шампион и спечели 5 титли в Серия А.


" I'M SCAREEEEEEEEEEEEEEEEEEEED "
Nikolov
Милан съкращава разходите си
28 април 2010 | 16:19

Ръководството на италианския гранд Милан предприе нетрадиционна мярка за съкращаване на разходите заради световната финансова криза, съобщава АПА. Грандът от Милано повече няма да поема разходите за наеми на играчите от отбора. До този момент клубът плащаше хиляди евро на месец за осигуряване на луксозни вили на езерото Комо или на огромни апартаменти в центъра на града за играчите от отбора.

Така Роналдиньо, Дейвид Бекъм и компания ще трябва сами да поемат разходите за наем или да живеят в апартаменти, собственост на клуба. Милан успя да намали дълговете си от 66,8 милиона евро на 12 милиона евро през миналия сезон и от управата на 17-кратния шампион на Италия искат да продължат финансовото стабилизиране на отбора. Като мярка за това през следващите два трансферни периода в състава ще бъдат привличани предимно свободни агенти.


www.sportal.bg
SHeki
Ми смятай , свободни агенти , демек дървета само , така че не очаква поредното фиаско следващия сезон :>
Xs7yLe
Е , че Йепес ще го вземат като свободен агент , ако не беше на 34 би бил доста добър трансфер за тях . biggrin.gif
Dr.Moratti
Отправям официална молба до модераторите да се направи раздел "Отбори играли в Серия Б" и там да се премести тази тема /и темата Юбе/като се преименува в "мердите","билан" ,"мухлян" или "ветераните" и т.н. szyd-milan.gif
SvetJlio
Цитат(SHeki @ Apr 27 2010, 05:18 PM) *
Филипо Гали поема Милан?
Президентът на Милан Силвио Берлускони е заявил, че Филипо Гали ще е новият треньор на тима от следващия сезон.

Според „La Repubblica”, заради сериозното обновяване на росонерите Гали ще бъде повишен от младежкия отбор и ще наследи поста на Леонардо в първия състав.

Мауро Тасоти пък ще остане като помощник на Гали в представителния състав на Милан, който този сезон рано отпадна от борбата за титлата и бе отстранен от Шампионската лига на ниво 1/8-финал.

Като футболист Филипо Гали игра за росонерите без прекъсване от 1983 до 1996 година, когато тимът 3 пъти става европейски шампион и спечели 5 титли в Серия А.


" I'M SCAREEEEEEEEEEEEEEEEEEEED "

Тези не смятат да се оправят biggrin.gif
SHeki
Ми брат виш му фейса на ГАЛИ , той се е насрал още преди да ги поеме ?
SvetJlio
Прилича ми на пробит алкохолик biggrin.gif
Xs7yLe
Като застане на чело ще има причина да пие biggrin.gif.
SHeki
Двубоят на Сан Сиро се ориентираше към равенство 0:0, но Милан получи право да изпълни дузпа в 77-ата минута след дискусионно нарушени на Пер Кролдруп срещу Марко Бориело.


Аз мамаму дееба с извинение и с опасност да си получа наказание , защо тия дискусий един път не се решават в наша полза ? А винаги се взима страната на Рома , Милан , а за дузпите на Ювентус няма да говоря ...
SvetJlio
За пореден път нямаше никаква дузпа. Кур за тия мишоци smile.gif
Cruz
QUOTE(SvetJlio @ May 1 2010, 03:42 PM) *
Тези не смятат да се оправят biggrin.gif

напротив точно това им е оправията тотално разпускане на отборчето и изпадане в наи долното ниво на италианскиа футбол smile.gif да им е честито на мършите и дано скоро дузпите ги последват
Nikolov
ДАЙТЕ ДУЗПА ! СПАСЕТЕ МИЛАН !
Miro Belia
Берлускони е видял, че и с плащане не може да се мери с Интер а сега плаща яко за да се добере до некой турнири в Европа
tutto_inter
“Милан” ще привлича Ван Бастен за треньор""
Dr.Moratti
Цитат(tutto_inter @ May 5 2010, 04:08 PM) *
“Милан” ще привлича Ван Бастен за треньор""

И сигурно ще влиза да играе от време на време с наборите szyd-milan.gif
sve1724
Берлускони ще смени Леонардо като треньор
07.05.2010 00:00
Според букмейкърите в Англия премиерът на Италия е вариант за треньорския пост в Милан.

Ако както изглежда Леонардо не бъде треньор на Милан през следващия сезон, остава въпросът "кой ще бъде". В дългия списък на вероятните кандидати се появява едно име, което малцина очакват - Силвио Берлускони.

Президентът на росонерите бе включен в списъка на кандидатите за нов треньор от букмейкърите в Англия. "Стенлибет" постави коефициент 25,00 за това, че премиерът на Италия ще бъде новия треньор на отбора.

За сравнение бившите футболисти на Милан Франк Рийкард и Паоло Малдини имат същия коефициент, какъвто има и Берлускони. Ил Кавалиере има вече известен опит в треньорската професия. Преди много години Берлускони е бил треньор на аматьорския Едилнорд. Тогава дори е оставял на пейката брат си Паоло.

Възможността Берлускони да застане на поста бе призната от самия премиер. "Леонардо напуска? Имаме си много варианти за поста. Кой е най-добрият? Аз", отвърна преди няколко дни Берлускони на поредните въпроси за поста.

Все пак букмейкърите поставят най-големи шансове на Филипо Гали и Мауро Тасоти. Двамата са с коефициент 4,00. Марко ван Бастен изостава малко заради по-високите финансови претенции (6,50). Следват Масимилиано Алегри (10,00), Лучано Спалети (12,00), Гуус Хидинк (14,00). Фаворит обаче си остава самият Леонардо, като коефициента той да е треньор и догодина е 2,10.



Този иска да закопае отбора преди да го зареже ..... szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif
SHeki
НЕ НЕ НЕ НЕ ! ДАНО СТАНЕ , ТОВА ИСКАМ ДА ГО ВИДЯ АХАХАХХАХАХ
Dr.Moratti
Пирин се побратимява с Милан
Пирин може да подпише договор за сътрудничество на ниво детско-юношески футбол с италианския гранд Милан, пише "Новспорт".
Един от акционерите на благоевградския клуб Димитър Урдев е довел днес на посещение в югозападния град двама от директорите в школата на "росонерите" - Микеле Ферарис и Едгардо Заноли.Дуото е останало очаровано от терена на стадион "Христо Ботев", който бе основно ремонтиран през изминалата година, а после са гледали тренировка и на малките "орлета".
Италианските специалист са готови да преговарят с Пирин и са видели в българския клуб нужните характеристики, за да си сътрудничат и наши таланти да тренират в седемкратния шампион на Европа.В момента страната ни може да се похвали с един футболист в школата на Милан и това е 18-годишния Антонио Михайлов от Симитли.
Микеле Ферарис и Едгардо Заноли са наясно, че Димитър Бербатов е продукт на Пирин, но не пожелаха да коментират евентуален негов трансфер от Манчестър Юнайтед в Милан.

Какво падение за....Пирин laugh.gif
SHeki
Италианският гранд Милан със специално писмо до Литекс

Неочакван поздрав получи Литекс за спечелената трета титла. Италианският гранд и седемкратен носител на КЕШ Милан пръв честити официално успеха на ловешкия тим. Със специално писмо, подписано от висш ръководител на „росонерите", се пожелава успех в предстоящите мачове в квалификационните кръгове на Шамипонската лига.

В Ловеч очакват още поздрави за титлата. Както е известно, Литекс е в много добри професионални отношения с водещи отбори от Западна Европа. Представители на „оранжевите" членуват във високопоставени организации в УЕФА.


Ми така е то , като си нямат собствени титли да се радват на тях , изпращат поздравителни телеграми на шампионите , кво да го правиш СЪДБА :>
Dr.Moratti
Цитат(SHeki @ May 7 2010, 04:59 PM) *
Италианският гранд Милан със специално писмо до Литекс

Неочакван поздрав получи Литекс за спечелената трета титла. Италианският гранд и седемкратен носител на КЕШ Милан пръв честити официално успеха на ловешкия тим. Със специално писмо, подписано от висш ръководител на „росонерите", се пожелава успех в предстоящите мачове в квалификационните кръгове на Шамипонската лига.

В Ловеч очакват още поздрави за титлата. Както е известно, Литекс е в много добри професионални отношения с водещи отбори от Западна Европа. Представители на „оранжевите" членуват във високопоставени организации в УЕФА.
Ми така е то , като си нямат собствени титли да се радват на тях , изпращат поздравителни телеграми на шампионите , кво да го правиш СЪДБА :>

Писмо да очакват и Ал Ихтидат szyd-milan.gif
SHeki
Бориело е нападателят, за който Бербатов говори?

На пресконференцията, на която Димитър Бербатов обяви отказването си от националния отбор на България, острието заяви, че очаква Манчестър Юнайтед да купи нов негов конкурент в атака.
Английските медии реагираха мигновено на тези думи на Бербо и тръгнаха слухове за интерес на Юнайтед към нападателя на Милан Марко Бориело, който до момента не бе сред свързваните с Олд Трафорд имена.

Според „Дейли Стар” Бориело е хванал окото на сър Алекс Фъргюсън и шотландецът вижда в лицето на италианския национал идеален партньор за Уейн Рууни. Изданието не изключва и вариантът с неговото привличане да се свърже и напускане на Бербатов.

Марко Бориело вкара 14 гола за Милан през този сезон и бе викнат в разширения състав на Италия за Мондиал 2010.

За Димитър Бербатов пък на няколко пъти се писа, че има интерес от страна на росонерите към него и в крайна сметка може той да бъде разменен с Бориело.


АХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХ ДА ДА ДА ДА ДА ДА ДА ДА ДА !
kinterista
Излязох на улицата да празнувам и пея , вървя и пия и скачам , стигнах до първата пряка на главната улица и какво да видя : Две мерди палят фланелките на Мухлян - Мерда ! Питам ги , какво става шматки?

А те: Честито интерист , отказваме се от смръднята , къде продават фланелки на шампиона?

Аз: Аз ги продавам!

Те: Колко струват?

Аз: Една хубава свирка , единият от вас ще му смуче главата , другият мадете !

Те: Еее, това ли е , готови сме ?

След финала:

Те: Къде е фланелката бате?

Аз: Магазина затвори мерди!
Simo_23
ambro
tutto_inter
Милан избра Алегри.

Новият треньор на Милан със сигурност ще се казва Максимилиано Алегри. Младият специалист е впечатлил собственика Силвио Берлускони при гостуването му в събота, където бе и вицепрезидентът на "росонерите" Адриано Галиани. Бившият наставник на Каляри очаровал 73-годишния премиер на Италия с идеята си за офанзивен футбол. Както е известно, най-успешният президент в историята на футбола винаги е искал "росонерите" да играят атакуващ футбол и не веднъж и два пъти е спорел с Карло Анчелоти, когато залагаше на схема 4-3-2-1.

Алегри обявил, че 4-3-3, с която играеха "червено-черните" през този сезон, може да е много печеливша, но трябва да има повече компактност в отбора, като в началото може и да заложи на 4-3-1-2 с Роналдиньо зад Алешандре Пато и Марко Бориело. Шефовете на Милан вече звъннали на президента на Каляри Масимо Челино, който уволни треньора преди няколко месеца и продължава да му плаща, след като контрактът му е до 30 юни 2011 година. Челино обявил, че няма никакъв проблем и се очаква утре или вдругиден да разтрогне контракта си с треньора в Италианската федерация, за да може Алегри да подпише с миланския гранд и да бъде представен официално.

Старите футболисти при "росонерите" също дали съгласието си в тима да дойде нов треньор, който не е имал нищо общо с клуба и да внесе нови идеи.

Приказката продължава!
Miro Belia
Алегри е добър млад теньор но с тая сган няма шанс 138148_orig.gif
Bianconera
138148_orig.gif За мулан догодина дано изпаднат
vencislav zaneti
QUOTE(Bianconera @ May 25 2010, 06:57 PM) *
138148_orig.gif За мулан догодина дано изпаднат



На там отиват нещата szyd-milan.gif
ale inter
Фаштайте се за парапета : biggrin.gif
Милан води битката за Ибрахимович

Отборите на Манчестър Сити и Челси бяха определяни за фаворити за подписа на Ибрахимович. Сега обаче каталунския вестник „Спорт” разкрива, че италианския гранд Милан иска да усили атаката си заради лошото представяне на Клаас Ян Хунтелаар и напредналата възраст на Филипо Индзаги.

Освен това Ибрахимович познава добре отбора от годините прекарани в кръвния враг Интер.

Според вестника приоритет в трансферните желания на шведа е Италия, а освен това Манчестър Сити и Челси може да не са съгласни да удовлетворят финансовите претенции на нападателя.
Bianconera
Тоя педал май ще обиколи и трите големи отбора в Италия>дано се гътне някъде ПРЕДАТЕЛ
Cruz
QUOTE(ale inter @ May 26 2010, 12:06 AM) *
Фаштайте се за парапета : biggrin.gif
Милан води битката за Ибрахимович

Отборите на Манчестър Сити и Челси бяха определяни за фаворити за подписа на Ибрахимович. Сега обаче каталунския вестник „Спорт” разкрива, че италианския гранд Милан иска да усили атаката си заради лошото представяне на Клаас Ян Хунтелаар и напредналата възраст на Филипо Индзаги.

Освен това Ибрахимович познава добре отбора от годините прекарани в кръвния враг Интер.

Според вестника приоритет в трансферните желания на шведа е Италия, а освен това Манчестър Сити и Челси може да не са съгласни да удовлетворят финансовите претенции на нападателя.

абсурдна новина..първо че е много по вероятно от милан да му предложат на половината пари на абрамович и на арабите и второ ако отиде в мулян ще бъде единствения играч и логично няма да направи нищо smile.gif едва ли е толкова тъп
Miro Belia
Берлускони: Ако аз бях треньор на Милан, щяхме да сме шампиони с 6 точки преднина

Президентът на Милан Силвио Берлускони за пореден път нападна индиректно вече бившия треньор Леонардо. Босът заявил в личен разговор със свои политически сътрудници, че ако той е бил начело на тима през последния сезон, е щял да го направи шампион на Италия и то с преднина от 6 точки пред втория.

"Милан е отборът, който обичам и аз съм му фен номер едно. Този сезон бе много слаб за нас. Въпреки това, независимо от многото контузии, съм убеден, че ако аз бях начело на тима, щяхме да станем шампиони и то с разлика от 5-6 точки пред втория", отсякъл Берлускони.

В крайна сметка "росонерите" завършиха на 3-ата позиция, а Леонардо бе уволнен.

www.sportal.bg

laugh.gif laugh.gif laugh.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Miro Belia
Милан вади 35 млн. евро за Ибра

Оферта от 35 млн. евро плюс състезателните права на Клас Ян Хунтелар или Марко Бориело предвижда да изпрати Милан за нападателя на Барселона Златан Ибрахимович според вестник "Ел Мундо Депортиво". Холандецът има само шест гола в 21 мача след идването си от Реал Мадрид през 2008 г., а италианецът е с по-добри показатели: 14/29. Самият Златан предпочита да се върне в Милано пред това да ходи на непознато място като Англия.

www.sportal.bg

Нееее нека остане Бориело laugh.gif
Dr.Moratti
Цитат(INTER_1908_ @ May 27 2010, 12:03 PM) *
Милан вади 35 млн. евро за Ибра

Оферта от 35 млн. евро плюс състезателните права на Клас Ян Хунтелар или Марко Бориело предвижда да изпрати Милан за нападателя на Барселона Златан Ибрахимович според вестник "Ел Мундо Депортиво". Холандецът има само шест гола в 21 мача след идването си от Реал Мадрид през 2008 г., а италианецът е с по-добри показатели: 14/29. Самият Златан предпочита да се върне в Милано пред това да ходи на непознато място като Англия.

www.sportal.bg

Нееее нека остане Бориело laugh.gif

Парца няма да вземат нито гея Бориело нито Шундалар eusa_naughty.gif
INTERМilano
Цитат(Dr.Moratti @ May 27 2010, 03:32 PM) *
Парца няма да вземат нито гея Бориело нито Шундалар eusa_naughty.gif


Точно !
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.