Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Милан
Форумът на Привържениците на Интер в България > Футбол Свят > Италия > Serie A
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83
butch_cassidy
Милан са много хаотичен отбор тази година.Взеха само имена,но това което съм гледал до момента е хаос.Никаква идея.Не играят като отбор.Дано и Бекъм да дойде да ни радват с тази игра и напролет.С тези дузпи не знам докога ще я карат.
Scofield
Да им е честита загубата и дано това е само началото на една кошмарна за тях серия.

MERDA MILAN szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif
INTERFAN
Милан с всеки изминал кръг ми стават все по-забавни и по-забавни... Искрено им се смея на неориентираната игра в някой мачове. Дано да продължават в същия дух!
Nedev
Ще кажа само:сменшен отбор....смешни резултати.....просто са жалки......!!!!

szyd-milan.gif loveinter.gif szyd-milan.gif
Ultras
КЪдеееееееее си ПЕДУРИНО или там къвто или квато си КЪДЕ СИ ?!?!?!?!?! или се криеш някаде и плачкаш :Д:Д:Д
най - точната дума за милан е ЖАЛКИ ЖАЛКИ ЖАЛКИ !!! sadomaso.gif sadomaso.gif sadomaso.gif

пп.Гледах мача с фен на милан и се обзаложих че ако Забатия изтарве и втората дузпа ще си ударя хуя в челото мУ !!! laugh.gif laugh.gif
Simo
Еххх,вече и една дуспа е малко biggrin.gif ,не е добре работата много им идва и на съдиите smile.gif .
tutto_inter
Искам да има една Червено-Черна тишина от Милан и ,жалкото им отборче,нещо се омълчаха всички Миланисти и се покриха мишки такива! ?
Много поздрави от Палермо!
Scofield
Да им е честито и отпадането от Купата на Италия

szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif
Álvaro Recoba
Цитат(Scofield @ Dec 4 2008, 01:23 AM) *
Да им е честито и отпадането от Купата на Италия

szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif


szyd-milan.gif

szyd-milan.gif

szyd-milan.gif
SvetJlio
Нищо ново с боклука, който събраха това се очакваше. szyd-milan.gif
INTERFAN
szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif

Очаквам още по-забавни моменти с идването на Бекъм след Нова Година... Да са живи и здрави, че иначе няма кой да ни весели! biggrin.gif
SvetJlio
''АНЧЕЛОТИ: ТОВА НЕ Е КРИЗА'' - gong.bg

Прав е толкова си могат ахахахах
tutto_inter
Цитат(SvetJlio @ Dec 4 2008, 12:34 PM) *
''АНЧЕЛОТИ: ТОВА НЕ Е КРИЗА'' - gong.bg

Прав е толкова си могат ахахахах

Дано да е криза! ХАХА
Scofield
Ако не им свирят смешна дузпа за тях , то няма да свирят на противника им 100%-ва такава

Тоя педераст Каладзе си помисли ,че играе хандбал , а шибаният съдия си затвори очите.За това ще се борят за 4-тото мято...щото са гнусни и смешни копеленца!

КУР ЗА БЕРЛУСКОНИ И КУРВИТЕ МУ!

П.С Съдията на сапун! laugh.gif
Ultras
Да ебаааа мишките тия миланисти!!! Готови си за Световното по волейбол!!!
SvetJlio
Бмилан! КУРВИ ЦЯЛ ЖИВОТ.
radiinter
Пълна трагедия са тия.Днес биха с автогол szyd-milan.gif
SvetJlio
Цитат(radiinter @ Dec 7 2008, 04:01 PM) *
Пълна трагедия са тия.Днес биха с автогол szyd-milan.gif

Лошото е,че май,май няма да могат да удържат Х на юБе
inter_fen
Хахха адски са смешни,видя се че с Зъбатия са слаби,а без него трагични.


Малко офтопик - Бобо Виери е вакрал за 3:0 срещу Удинезе biggrin.gif offtopic.gif
tutto_inter
Гледам са победили с 1:0 едвам едвам..не съм гледам мача ама са били трагични предполагам, и Ювентус и те били с 1:2... но ние сме НОмер 1. FORZAAAAAAA INTERRRRRR szyd-milan.gif szyd-juve.gif forza.gif
radiinter
Цитат(SvetJlio @ Dec 7 2008, 06:09 PM) *
Лошото е,че май,май няма да могат да удържат Х на юБе

Те пък понеже Дузпентус са някаква сила в момента szyd-juve.gif .И те са пълна трагедия.Общо взето ще видим кой е по-малко слаб 138148_orig.gif
SvetJlio
Анчелоти: Кой може да спре Интер? Естествено - Милан
Треньорът на Милан Карло Анчелоти обяви, че само неговият тим е способен да спре победния ход на Интер в първенството на Серия "А".

Наставникът на "росонерите" не скри, че е доволен от победата над Катания с 1:0 в мача от 15-ия кръг на Калчото, като спести индивидуални похвали на звездите си.

"Всички от отбора бяха на висота днес (б.р. - вчера). Създадохме много опасности пред вратата на противника. Футболистите на Катания трябва да са благодарни на вратаря си, че се спасиха от разгром."

"Милан направи още една стъпка към върха на класирането, където се намира Интер. Кой може да ги спре ли? Мисля, че отговорът на този въпрос е очевиден: ние", скромно коментира Татко Карло на пресконференцията след домакинството си в неделя.

В момента Милан е на трета позиция с актив от 30 точки, на шест зад лидера Интер и с еднакъв показател с втория Ювентус.
gol.bg
tutto_inter
Имаше дуспа за Катания ,тогава кура щяха да ми спраТ?
PER SEMPRE NERAZZURRI
Цитат(SvetJlio @ Dec 8 2008, 05:30 PM) *
Анчелоти: Кой може да спре Интер? Естествено - Милан
Треньорът на Милан Карло Анчелоти обяви, че само неговият тим е способен да спре победния ход на Интер в първенството на Серия "А".

Наставникът на "росонерите" не скри, че е доволен от победата над Катания с 1:0 в мача от 15-ия кръг на Калчото, като спести индивидуални похвали на звездите си.

"Всички от отбора бяха на висота днес (б.р. - вчера). Създадохме много опасности пред вратата на противника. Футболистите на Катания трябва да са благодарни на вратаря си, че се спасиха от разгром."

"Милан направи още една стъпка към върха на класирането, където се намира Интер. Кой може да ги спре ли? Мисля, че отговорът на този въпрос е очевиден: ние", скромно коментира Татко Карло на пресконференцията след домакинството си в неделя.

В момента Милан е на трета позиция с актив от 30 точки, на шест зад лидера Интер и с еднакъв показател с втория Ювентус.
gol.bg


Да вземе да каже кой му е дилъра, явно с качествена стока го снабдява smile.gif
tutto_inter
Галиани: Бием Юве и сме шампиони.

Вицепрезидентът на Милан Адриано Галиани изарзи оптимизъм пет дни преди сблъсъка с Ювентус в Торино от 15-ия кръг на Серия А.

"Когато побеждаваме в Торино, обикновено след това сме шампиони. Така се случи при последните ни две титли 1999 година и 2004 година, когато надвихме "бианконерите" с 2:0 и 3:1, а всичко започна през сезон 1987/1988 година, когато с гол с глава на Гулит триумфираха в мача и после в първенството. Истината е, че мен не ме е страх от Ювентус или от директните сблъсъци с конкурентите ни. Срещу Болоня, Торино и Лече спечелихме две точки, докато Интер и Юве взеха по девет. Ние победихме Интер и Наполи, ще видим какво ще се случи в Торино тази неделя, но не ме е страх. Иска ми се да виждам същата концентрация срещу малките отбори, която имаме в мачовете с големите тимове. Само така можем да спечелим скудетото. В момента изоставаме с шест точки от Интер поради тази причина", коментира Галиани в обширно интервю за "Гадзета дело Спорт".

Шефът на "росонерите" е сигурен, че Кака и Роналдиньо могат да се сработят чудесно и да поведат тима към множество успехи. Както е известно, Кака съобщи, че след идването на сънародника му трябва да играе по-назад, а не е достатъчно ефективен, когато трябва да играе в по-задни позиции. "Рикардо иска да играе в една линия с Роналдиьно зад един чист нападател, за да е по-близо до противниковата врата, както го правеше преди със Зеедорф и си мисля, че това може да се случи. Имам пълно доверие на наставника Карло Анчелтои, който решава къде ще играят футболистите ни", допълни Галиани.

sportal.bg
inter_fen
Галиани нещо пак се е сбъркал,но не се и учудвам.Биете и сте втори!!!
Nedev
szyd-milan.gif
tutto_inter
Цитат(inter_fen @ Dec 9 2008, 05:48 PM) *
Галиани нещо пак се е сбъркал,но не се и учудвам.Биете и сте втори!!!


szyd-milan.gif хаха падат и са 3-ти?
Scofield
Шок за Милан! Гатузо аут за шест месеца

Изключително лоша новина научи наставникът на Милан Карло Анчелоти няколко дни преди сблъсъка с Ювентус в Серия А, след като стана ясно, че Дженаро Гатузо най-вероятно ще отсъства около шест месеца от футболните терени. Халфът обърна коляното си на мача с Катаня, но въпреки това продължи да играе. След направения му днес ядрено-магнитен резонанс, се разбра, че има разкъсване на връзките на дясното коляно. Утре той ще лети за Белгия с шефа на лекарския екип на "росонерите" Жан Пиер Меерсеман при известния професор Маркс Мартинс, който ще обяви официалната диагноза.

Очаква се 30-годишният полузащитник да бъде опериран, като рискува да пропусне всички мачове до края на сезона, притесняват се от ръководството на Милан.

Това е много тежка новина за "червено-черните", като се има предвид, че без борбения дух на Гатузо, тимът е съвсем друг. Показват го и тазгодишните резултати. Гатузо пропусна четири мача от всичките 21 официални двубои за сезон 2008/2009 година, като всичките четири Кака, Роналдиньо и компания загубиха. Съответно срещу Болоня, Дженоа и Палермо в Серия А и срещу Лацио за Купата на Италия.

Гатузо така или иначе нямаше да играе срещу Ювентус, след като бе наказан за една среща заради натрупани картони.


www.sportal.bg
inter_fen
Таз маймуна така му се пада!!! Хаххахахахха biggrin.gif
Nedev
Цитат(inter_fen @ Dec 9 2008, 08:23 PM) *
Таз маймуна така му се пада!!! Хаххахахахха biggrin.gif


Ехе....недей така....аз на мн фрнове на Милан миналата година им казах че да се смееш за контузия на някой е най голямата глупост.....
.......Вс се връща....да му пожелаем бързо въстановяване...!!!
inter_fen
Цитат(Nedev @ Dec 9 2008, 09:24 PM) *
Ехе....недей така....аз на мн фрнове на Милан миналата година им казах че да се смееш за контузия на някой е най голямата глупост.....
.......Вс се връща....да му пожелаем бързо въстановяване...!!!




Абе прав си,ама щом става дума за мухлянист (освен Малдини,който уважавам) може да се направи компромис.
SvetJlio
Идеално тъкмо няма да му гледам грозния фейс.Тип маймуна.
tutto_inter
Бразилецът може само да изпълнява статични положения, смята Моджи.


Бившият изпълнителен директор на Ювентус Лучано Моджи даде интервю пред италианските медии, в което критикува трансферната политика на Милан.

Моджи определи привличането на Роналдиньо като „Най-лошият трансфер за годината".

Изказването на Моджи идва броени дни преди дербито между Ювентус и Милан.

„Най-лошият трансфер ли? Според мен това е Роналдиньо. В Италия нещата са различни на терена, а когато темпото в даден мач се увеличи, Роналдиньо си остава същия - той само наблюдава мача. Може би се надява на статични положения, които видяхме, че може да изпълнява", коментира Моджи.

„Освен това не мисля, че двамата с Кака работят добре, по-скоро си пречат. Според мен Милан допусна сериозна грешка с трансфера на Роналдиньо. Те се нуждаеха от защитник, а взеха нападател", категоричен е Моджи.



topsport.bg
Perugino
Какво ли разбира Моджи от трансфери....Той е добър в уговарянето на мачове.

Наблюдавам, че живо Ви вълнува контузията на най-сърцатият ни играч.За Нас това е огромна загуба, както и контузията на най-добрият ни централен защитник Алесандро Неста.Но ще се справим, търсим варианти през януари.
Дори да не сме в най-добра форма този месец, сме способни да победим Ювентус и се надявам в неделя да го покажем.
tutto_inter
Цитат(Perugino @ Dec 12 2008, 08:32 PM) *
Какво ли разбира Моджи от трансфери....Той е добър в уговарянето на мачове.

Наблюдавам, че живо Ви вълнува контузията на най-сърцатият ни играч.За Нас това е огромна загуба, както и контузията на най-добрият ни централен защитник Алесандро Неста.Но ще се справим, търсим варианти през януари.
Дори да не сме в най-добра форма този месец, сме способни да победим Ювентус и се надявам в неделя да го покажем.


И какво само до тук ,ще се справите ,ама няма да спечелите скудетото е пак при нас!С старчетата само толкова... szyd-milan.gif
tutto_inter
Тиаго Силва: Искам да бъда новият Малдини на Милан.


Новото попълнение на Милан бразилския бранител Тиаго Силва пристигна днес на обяд в Милано с полет от Сао Паоло, където утре ще премине медицински тестове, след които се очаква да подпише четиригодишен контракт. 24-годишният защитник, който идва от Флуминезе, сподели своите желания, свързани с новия му клуб. "Да бъда тук е сбъдната мечта за мен. Моят идол е Паоло Малдини и да имам възможността да тренирам се него е нещо велико Бих искал да съм като него, но постигнатото от Малдини е неповторимо. Мечтая да бъда негов достоен заместник, след като се откаже и да остана в Милан колкото се може по-дълго, като спечеля всичко възможно", бяха първите думи на бразислкия национал.

sportal.bg
MarcoMaterazzi
Въобще не ме интересува кой ще бие днес. За мен това е мач за второто място и няма нищо общо с първото място,където непоклатим стои нашият любим отбор. Така че вечерта си сядам пред ТВ-то и с кеф си гледам мача. rolleyes.gif
radiinter
И аз така.Както и да завърши мача все ще ми е кеф szyd-milan.gif szyd-juve.gif
SvetJlio
Аз стискам палци за мощно 1-1 smile.gif
tutto_inter
Цитат(SvetJlio @ Dec 14 2008, 07:18 PM) *
Аз стискам палци за мощно 1-1 smile.gif

правилно и аз така szyd-milan.gif szyd-juve.gif
Miro Belia
Надявам се един хубав Х да си спретнат смешките biggrin.gif
ale inter
Колеги,мача е твърдо Х имам чувството,че съм го гледал.1:1


И да се хващат за палците и szyd-milan.gif и szyd-juve.gif отборът в Италия е само един forza.gif
tutto_inter
Шампиони але ,шампиони але Милан кой ще ги ебе? 1-1
radiinter
Аз мисля че отделяме прекалено голямо внимание на битката за второто място szyd-milan.gif szyd-juve.gif
inter_fen
Цитат(MarcoMaterazzi @ Dec 14 2008, 06:40 PM) *
Въобще не ме интересува кой ще бие днес. За мен това е мач за второто място и няма нищо общо с първото място,където непоклатим стои нашият любим отбор. Така че вечерта си сядам пред ТВ-то и с кеф си гледам мача. rolleyes.gif



Не съм съгласен!Втори ще са Наполи,това си е битка за третото място biggrin.gif
INTERFAN
Дано тия глупаци да си направят един Х и да дръпнеме с 8 точки
MarcoMaterazzi
Като гледам състава на Милан,Юве ще бият без проблеми..
inter_fen
Леле Юве ще ги съсипе.Жалко,че няма да може да извъртят един Х.
Miro Belia
ахахаххахахахах искам 5-2 biggrin.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.