Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Милан
Форумът на Привържениците на Интер в България > Футбол Свят > Италия > Serie A
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83
Campione!
QUOTE(kinterista @ Mar 9 2011, 11:49 PM) *
Ибрата не може да реши мач! Голям играч , обаче в ШЛ спича много сериозно. Иначе английският футбол е много голяма боза , мухлата с пенсионерите бягат по 13 км . на по 35 години и не им дреме , за каква скорост ми говорят тези от Диема незнам blink.gif ? Тези журналисти от МИЕМАТА мога да ги пляскам по голите дупета БЕЗ ДА СИ ПИЯ КАФЕТО СЛЕД СТАВАНЕ. Срамота , това ли е нападателният англо-ръгби футбол? Смачкаха ги , ама нямаше кой да вкара. Това е истината . Лошо за калчото , най-доброто първенство , не може да бие средняк от Англия. Тея са ни лъскали бутонките цял век , сега ми излизат и се перчат.

Да не ти припомням какво се случи ние като играхме с Тотнъм на "Уайт Харт Лейн".
kinterista
Цитат(Campione! @ Mar 10 2011, 12:06 AM) *
Да не ти припомням какво се случи ние като играхме с Тотнъм на "Уайт Харт Лейн".

И какво се случи? FUCK OFF ENGLISH PIECE OF SHIT..................
Ricardo
Цитат(Campione! @ Mar 10 2011, 12:06 AM) *
Да не ти припомням какво се случи ние като играхме с Тотнъм на "Уайт Харт Лейн".


Случи се това,че куция кон Бенитес пак не знаеше къде се намира....Бейл къде беше днеска нали e супер,мега,гига крилото от класата на Меси и Кристиано...е да ама някой друг път тоя смешен уелсец ще е от класата на тези двамата.Просто сервитьора пак не беше си свършил работата ...
xlapety
Заслужаваха да бият Кур за аНГЛИЯ
radiinter
Цитат(Campione! @ Mar 10 2011, 12:06 AM) *
Да не ти припомням какво се случи ние като играхме с Тотнъм на "Уайт Харт Лейн".



Случи се това че на Майкон му трябваше компас след края на мача за да разбере къде се намира biggrin.gif
Обаче да не припомням какво им причинихме на Меаца само за едно полувреме.После заради голямото ни спортсменство ги върнахме в мача да не си ходят толкова посрамени tongue.gif

Ние за два мача им вкарахме 5 гола а мердите ЗЕРО szyd-milan.gif
KAZAKA
Que Zero, Zero. Whatever Will Be, Will Be.
Dr.Moratti
Курника ни поднесоха добър подарък за рожденния ден szyd-milan.gif
MartO87
Наистина е като подарак и най якот ое че го направиха по италянски със яка защита wheelchair.gif

Да ви питам какви са тия глупости Че милан взимали балотели той няма ли клауза в договора че там не могат да го продават
radiinter
Ми да го взимат.Само тая мърша липсва там.

Kutinkata
Феноменът в Милан е Пипо, а не Ибра
10.03.2011 18:26
Шведът отново не успя да вкара гол във важен мач
Феноменът в Милан е Пипо, а не Ибра

Защо Филипо Индзаги вкарва голове във важните мачове в Шампионската лига, а Златан Ибрахимович не? Това е големият въпрос, който може би тормози тифозите на Милан в последните дни. Ако питате безпристрастните фенове, експертите и дори треньорите, мнозинството ще ви кажат, че Ибра е по-добър от Пипо.

Но ако погледнете статистиката, особено във фазата на елиминациите в Шампионската лига, феноменът е един и той е Супер Пипо. Той е по-силен от шведа. Не винаги и на всяка цена, но когато дойде важния момент, може да разчиташ на Индзаги.

Когато нямаш право на повече грешки. Когато няма поправителен изпит. Когато или продължаваш или отпадаш. Това го казва историята, а Алегри се надяваше, че поне за един ден тя ще се промени. Филипо Индзаги не може да играе заради контузия, а Златан Ибрахимович пак разочарова на осминафиналите в Шампионската лига.

Не става въпрос за качествата, а за напрежението, което освобождава играта на Пипо и разваля тази на Ибра. Когато натискът е голям Индзаги лети, а Златан изчезва. Това не е проблем на вкараните голове, защото тогава никой нямаше да каже, че Ибра е по-добър от Пипо, а до подход към мача.

Когато Ибра играе един нормален откъм напрежение мач в първенството, може да се подиграе със съперника дори. Прави каквото си иска. Краката му са по-бързи от всеки друг. Можем да се обзаложим, че в неделя срещу Бари той отново ще е този Ибра.

А не онзи блед, бавен и уплашен, който видяхме в Лондон. Или пък в Манчестър, когато играеше с Интер. Или от Милано (с Барселона). В тези мачове да се шегуваш със съперниците не можеш. Даже не можеш да опиташ. Само ако погледнете цифрите и го разбирате веднага.

С клубните си отбори Ибра е вкарал 3 гола в 23 мача от фазата на елиминациите в Шампионската лига. И трите са с екипа на Барселона миналия сезон - 1 на Аякс и 2 на Арсенал. За Аякс, Юве, Интер и Милан няма гол. С тима на Швеция Ибра е вкарал 4 гола в 15 мача от световни или европейски първенства.

Индзаги пък е вкарал 46 гола в Шампионската лига. От тях 16 или една трета са вкарани във фазата на елиминациите. Всички помнят добре двата му гола на финала през 2007 г. срещу Ливърпул, които донесоха купата на Милан за последен път.

inter_fen
Цитат(radiinter @ Mar 11 2011, 04:49 PM) *



Видеото е добро biggrin.gif Все пак е правено от интеристи smile.gif

Мощен кур за босненския резак smile.gif 138148_orig.gif
KAZAKA
Малко е вероятно, ама пък ние се надяваме тея да строшат тъпомера с/у Бариwink.gif
El Jardinero
0:1, СМЯТАЙ!?!?!?!?!?! blink.gif hammer.gif Смеем ли да се надяваме...
radiinter
Тихо,нека мине и второто пък тогава ще се радваме.Очаквам след почивката и съдията да блесне.
mihael16
пуснах да ги гледам тия смешковци
KAZAKA
Мангала трябва да пропуска дербито!!!
radiinter
Удар без топка и това е минимум два мача ако ме разбирате правилно!!!!
El Jardinero
Даже и не протестира, май нарочно го направи, един път пуснеш ли Гранде Интер в сърцето си... interamo.gif hammer.gif 594651_orig.gif
Nikolov
МАРШ В КАТЕРИЧАТА БЪРЛОГА ! КУР ЗА МИЛАН !
KAZAKA
Ех, Лео, Лео!!!
Miro Belia
ПРЕКРАСНО !!! Според мен трябва да се радваме, ББилан подходиха несериозно предвид нащо равенство ако бяхме били Бреша можеше Милан да победи. Аз съм радостен, отново сме в битката и К*Р ЗА МИЛАН, СТО ЗА ЗЛАТАН !!!
Matrix
Ето,че имало поне един съдия с топки в Калчото
SHeki
ВСИЧКО ИГРАЕ ТОТО ! МАФИЯТА Е НАВСЯКАДЕ , ДОВЕЧЕРА И НАПОЛИ НЯМА ДА МОЖЕ ДА СИ ВЗЕМАТ МАЧА ! БЪДЕТЕ СИГУРНИ !
kinterista
Я сега да излязат пак тези същите които се предадоха за титлата в петък вечерта и да кажат , имаме ли шансове или нямаме? Май като се замисля , добре , че Кордоба направи дузпата в петък , че с оглед добрият вратар който имаме можеше и да я спаси , както и стана. Незнам кой се кълне в Интер , ама благодарете на Иван и Сезар , че разликата щеше да е шест точки сега.


П.С. Аз като ви разправям , че сте неверници , се сърдите! Искам да разбера колко мача ще накажат Златан за червеният картон? Ситуацията беше същата като на Киву и то точно в мача с Бари. На всичкото отгоре Златан удари същият футболист ( Роси) който и Киву , при абсолютно еднакви ситуаций.
mihael16
к*р за ббилан.браво на бари.само ако бяхме билиии...
N E R A Z Z U R R O
Цитат(kinterista @ Mar 13 2011, 03:28 PM) *
Я сега да излязат пак тези същите които се предадоха за титлата в петък вечерта и да кажат , имаме ли шансове или нямаме? Май като се замисля , добре , че Кордоба направи дузпата в петък , че с оглед добрият вратар който имаме можеше и да я спаси , както и стана. Незнам кой се кълне в Интер , ама благодарете на Иван и Сезар , че разликата щеше да е шест точки сега.
П.С. Аз като ви разправям , че сте неверници , се сърдите! Искам да разбера колко мача ще накажат Златан за червеният картон? Ситуацията беше същата като на Киву и то точно в мача с Бари. На всичкото отгоре Златан удари същият футболист ( Роси) който и Киву , при абсолютно еднакви ситуаций.

Да благодаря на Кордоба. Че ако не беше осрал първия гол, разликата сега можеше да бъде 2 точки!

Все още сме в играта след тази издънка на Милан. Златан трябва да пропусне дербито.
radiinter
Опаляяяяя хахахахаха szyd-milan.gif szyd-milan.gif мердите сами ни върнаха в борбата за титлата laugh.gif
Нямам търпение да видя за колко мача ще накажат Златан.Само да припомня че за подбни неща Ето'о изгоря за 3 мача а Киву за 4.

XxXDead_worlDXxX
Просто си знаех... СИГУРЕН БЯХ... Че ако ние не спечелим срещу Бреша, и те ще се отпуснат след това. Точно това и написах!!! (дано си го спомнят някои biggrin.gif ).
По-важното е, че титлата ни не е загубена. Както написах и на друго място (това вече сигурно никой не го помни) изненадите идват от там, откъдето не ги очакваме xD .
Днес е велик ден. 13 просто ми е любимото число!!! Първо се срещнах с Крис (онзи мутант, чиито снимки бях сложил в темата си smile.gif ), неделя е и Милан не спечели. Изключително! Паметен ден. Единственото лошо е, че сега няма да мога да се концентрирам и да си науча по Биология, но все пак тя е чак в четвъртък...
Forza Inter!...
SHeki
QUOTE(XxXDead_worlDXxX @ Mar 13 2011, 03:34 PM) *
Просто си знаех... СИГУРЕН БЯХ... Че ако ние не спечелим срещу Бреша, и те ще се отпуснат след това. Точно това и написах!!! (дано си го спомнят някои biggrin.gif ).
По-важното е, че титлата ни не е загубена. Както написах и на друго място (това вече сигурно никой не го помни) изненадите идват от там, откъдето не ги очакваме xD .
Днес е велик ден. 13 просто ми е любимото число!!! Първо се срещнах с Крис (онзи мутант, чиито снимки бях сложил в темата си smile.gif ), неделя е и Милан не спечели. Изключително! Паметен ден. Единственото лошо е, че сега няма да мога да се концентрирам и да си науча по Биология, но все пак тя е чак в четвъртък...
Forza Inter!...



И аз имам да пиша домашно за утре ама няма да е , немога да се концентрирам , много сам ентусиазиран и превъзбуден biggrin.gif biggrin.gif:D:D
El Jardinero
Цитат(El Jardinero @ Mar 13 2011, 01:35 PM) *
Вече не мога, колкото и да ми се иска, реалността е друга, 7 точки в Калчото са като 17 в Англия.

Ахахахааааааа, давам задна заради 7 точки и няма кой да ми каже, че те си остават 5!?! sadomaso.gif ЕБАЛ СЪМ СЕ В СКРИТАТА МЕРДА И ЕДНОДНЕВКАТА, КУР ЗА ПИШМАНРАЗБИРАЧИ КАТО МЕН!!! (не ме наказвайте пак, ей, макар че чисто технически и това е обида към потребител! hammer.gif 594651_orig.gif ) koi-e-toq-do-bai-ivan.gif yellow.gif line_axe.gif

От всичко най-добрият знак за мен бе БЕЗГРЕШНОТО СЪДИЙСТВО!? Да дръзнеш да не им зачетеш цели ДВА НЕредовни гола в Милано, да подминеш 2 изпипани опита за велизарки, които всеки "нормален" рефер би превърнал в дузпи на секундата и накрая да изгониш Резака, без да се замислиш - ето това е да си МЪЖКАР! allright.gif

Нека гледаме от положителната страна - не че можеха да са 2 или 3, а че си останаха 5 точките и нашата издънка остана ненаказана! ultra_inter.gif

А и ТОЛКОВА слаб Мердюн и без Носа трябва да го ИЗРИНЕМ от терена на Меаца!?! forza.gif yeah.gif mexicanwave.gif
KAZAKA
Абе, тея без мангала заиграха много по-добре. Иначе, би трябвало да пропусне и гостуването им на Фиорентина. 3 мача минимум.
El Jardinero
Цитат(kinterista @ Mar 13 2011, 03:28 PM) *
Я сега да излязат пак тези същите които се предадоха за титлата в петък вечерта и да кажат , имаме ли шансове или нямаме? Май като се замисля , добре , че Кордоба направи дузпата в петък , че с оглед добрият вратар който имаме можеше и да я спаси , както и стана. Незнам кой се кълне в Интер , ама благодарете на Иван и Сезар , че разликата щеше да е шест точки сега.
П.С. Аз като ви разправям , че сте неверници , се сърдите! Искам да разбера колко мача ще накажат Златан за червеният картон? Ситуацията беше същата като на Киву и то точно в мача с Бари. На всичкото отгоре Златан удари същият футболист ( Роси) който и Киву , при абсолютно еднакви ситуаций.


Ето ме, излязох от прикритие по същото време, признавам си без бой... rolleyes.gif oops.gif Не е липса на вяра, просто кой би предположил, че Братчеда ще се насере точно срещу последния и у дома... WTF.gif Аз пък чакам с интерес какво ще каже Сашо Диков за днешния мач! focus.gif 594651_orig.gif
iffaylo
Мангала в диспансер, Милан в серия Б!
radiinter
Ех Жозе,ако беше останал вече щеше да си спечелил още една титла в кариерата си.
INTERFAN
Добре бе, Бари, Доооообреее! КУР ЗА МУЛАН!!!
SHeki
QUOTE(radiinter @ Mar 13 2011, 03:47 PM) *
Ех Жозе,ако беше останал вече щеше да си спечелил още една титла в кариерата си.



Напълно подкрепям , ако беше Жозе щяхме да сме първи с преднина 10-12 точки smile.gif
RoLeX
Жалкари ... Жестоко ще съжаляват за тази грешка.Както и ромите съжаляваха миналата година.Кур за билан,два за Ибряма !
Miro Belia
ИНТЕР Х, Дъртата Х, ББилан Х, Рома и Фелацио ако извъртат Х и Наполи ше се закопам laugh.gif
SHeki
Директен червен ли беше или втори жълт ? Ако е директен червен то е на 95 % сигурно че калвача няма да играе срещу нас smile.gif
radiinter
Цитат(SHeki @ Mar 13 2011, 04:31 PM) *
Директен червен ли беше или втори жълт ? Ако е директен червен то е на 95 % сигурно че калвача няма да играе срещу нас smile.gif



Директен червен.Удари онзи в корема.
SHeki
Ако комисията мери с еднакъв аршин , гори за дербито smile.gif
Scofield
Цитат(kinterista @ Mar 13 2011, 03:28 PM) *
Я сега да излязат пак тези същите които се предадоха за титлата в петък вечерта и да кажат , имаме ли шансове или нямаме? Май като се замисля , добре , че Кордоба направи дузпата в петък , че с оглед добрият вратар който имаме можеше и да я спаси , както и стана. Незнам кой се кълне в Интер , ама благодарете на Иван и Сезар , че разликата щеше да е шест точки сега.
П.С. Аз като ви разправям , че сте неверници , се сърдите! Искам да разбера колко мача ще накажат Златан за червеният картон? Ситуацията беше същата като на Киву и то точно в мача с Бари. На всичкото отгоре Златан удари същият футболист ( Роси) който и Киву , при абсолютно еднакви ситуаций.

По-скоро миланистите са му благодарни , че разликата в момента не е 3 точки wink.gif
Ominous brain
ЕВАЛА, БАРИ! ОБИЧАМ ВИ :Д :Д :Д ! ! !
Scofield
Между другото , ако Бари не играеше като отбор от Серия Б (където без съмнение ще играят до година) , щяха да се поздравят с победата , но все пак им благодаря , че успяха да спрат мердата!
grande internazionale
Моето мнение е такова: Милан са по-силни от миналага година и това е факт! НО, ние ги наредихме пред нас с 5 точки! Някой беше споменал, че ако Жозе беше тук, щяхме да сме с поне 12 точки пред тях и това е така. Ако не беше РБ, едва ли сега щяхме да се вайкаме при Х, а щяхме да сме концетрирани върху ШЛ, но "ако баба ми беше мъжка, дядо нямаше да пъшка" . Гледаме напред и дербито ще реши всичко !
Simo_23
Палермо (г) , Фиорентина (г) и дерби между тях добре ще им дойдат без носЪ ! Как се преобръща всичко за един мач "първия срещу последния" :X
INTERМilano
леле, леле, леле .... омг..... клоуни, паляци... wheelchair.gif szyd-milan.gif

http://video.gazzetta.it/search.shtml?q=milan%20bari
първото видео
nerazzurcho
Егати палячовците szyd-milan.gif laugh.gif
grande internazionale
Ибра гори за дербито с Интер c030.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif line_axe.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.