Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Милан
Форумът на Привържениците на Интер в България > Футбол Свят > Италия > Serie A
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83
durex
В крайна сметка все още Тевез не е играч на Милан и ви се чудя на споровете...
grande internazionale
Цитат(Ricardo @ Dec 7 2011, 17:06 ) *
По-добре играчи с проблеми извън терена отколкото такива с проблеми на терена.При нас много такива станаха затова сме на това дередже в момента smile.gif


А да верно с Биботели беше чудо и приказ, та сега да си набием още един дрън в г*за с тоя. Мердата да ходи при мердата !
kinterista
Цитат(INTERМilano @ Dec 7 2011, 16:38 ) *
Бате Ти Краско не е гонил никой, те сами си хващат пътя малките душички, а и гледам им е забавно у фейсбук0...? Тва тук ако е цирк, онова там е цигански катун wink.gif УЖАС !! recoil-2428.gif

Правилно мейт , даже наизуст ги знам , но не ми дреме дали ще са тук или във фейсбуко. А там наистина е мармалад , слагат,хранят и плюят Интер същите тези които се пишат интеристи тук. После влизат тук и казват" Ама ние не харесваме сегашното състояние на Интер", ама заради правилата се изказват така.Там наистина е катун , но няма правила, те затова не харесват такива които им разкриват червено-черните убеждения наяве!


П.С. Това е свързано с темата , става дума за мердите!
kinterista
Цитат(Nikolov @ Dec 7 2011, 16:17 ) *
Човека няма равен влиза и казва че всеки който има по различно мнение от него е мерда ! biggrin.gif Който не е на мнението на Кинтериста не става ! Доста хора изгони този наш фен и форума заприлича на цирк !

Под аватара ти пише нещо, приложи си го. Ако обичаш аз не съм този твой фен , не обвинявай без причина , силните всички ги мразят!
Милан , това е вечно вторият отбор в Милано! Това да се използва за татоси и патоси! forza.gif
N E R A Z Z U R R O
Цитат(kinterista @ Dec 7 2011, 15:16 ) *
Поведи колоната !

Поведи я ти. 99% от потребителите ще са доволни, ако трябва да сме честни smile.gif.
El Jardinero
Блазе ми на мен тогава, че нямам ФБ?! mexicanwave.gif Стига сте се яли, ми дайте да измислим как да накараме мердюгите да ми върнат парите, пък и на всички други, дето така грозно прецакаха тотото снощи... very_constipated-2076.gif ЛЕЧЕ - ББИЛАН 3:4, ПИЛЗЕН - BILLA-н 2:2 - ДОКОГА?!? protest.gif
Provenzano
Цитат(El Jardinero @ Dec 7 2011, 17:54 ) *
Блазе ми на мен тогава, че нямам ФБ?! mexicanwave.gif Стига сте се яли, ми дайте да измислим как да накараме мердюгите да ми върнат парите, пък и на всички други, дето така грозно прецакаха тотото снощи... very_constipated-2076.gif ЛЕЧЕ - ББИЛАН 3:4, ПИЛЗЕН - BILLA-н 2:2 - ДОКОГА?!? protest.gif


До когато спреш да залагаш за/против този нещастен отборец ! biggrin.gif
ambro
Цитат(El Jardinero @ Dec 7 2011, 17:54 ) *
Блазе ми на мен тогава, че нямам ФБ?! mexicanwave.gif Стига сте се яли, ми дайте да измислим как да накараме мердюгите да ми върнат парите, пък и на всички други, дето така грозно прецакаха тотото снощи... very_constipated-2076.gif ЛЕЧЕ - ББИЛАН 3:4, ПИЛЗЕН - BILLA-н 2:2 - ДОКОГА?!? protest.gif


А ти не знаеш ли, че от тоалет хляб се не вади very_constipated-2076.gif
El Jardinero
Цитат(ambro @ Dec 7 2011, 17:59 ) *
А ти не знаеш ли, че от тоалет хляб се не вади very_constipated-2076.gif

А бе мани, че се вади; що бял хляб съм вадил и от двата кенефа, макар само по изключение да ги играя да бият. Фенството си е фенство, сухото си е сухо - важното е само да не залагаш против Интер. И на, снощи вече щях да отварям шампанското, ама греда, валат, снимай ми зъба... dieinbin.gif Така че мощно К*Р ЗА ББИЛАН да се чува и това е!? szyd-milan.gif
kinterista
Цитат(N E R A Z Z U R R O @ Dec 7 2011, 17:47 ) *
Поведи я ти. 99% от потребителите ще са доволни, ако трябва да сме честни smile.gif.

Колко залагаш , два лева , 1 към колко ? Много си сигурен , ама не си убеден!

Il Capitano
Пичове, спрете се, аз по-глупав и безсмислен спор не съм чел от много отдавна! Очевидно няма да се разберете, затова просто СПРЕТЕ!
П.П. И не всички искат Краси да "повежда колоната", примерно на мене не ми пречи. Има къде-къде по-сериозни кандидати за водачи. Така като вметка, между другото, нали...
kinterista
Цитат(Il Capitano @ Dec 7 2011, 18:17 ) *
Пичове, спрете се, аз по-глупав и безсмислен спор не съм чел от много отдавна! Очевидно няма да се разберете, затова просто СПРЕТЕ!
П.П. И не всички искат Краси да "повежда колоната", примерно на мене не ми пречи. Има къде-къде по-сериозни кандидати за водачи. Така като вметка, между другото, нали...

A ве глупав е спора , ама аз съм си виновен , като им се връзвам на акъла. А тва със колоната е бисера на деня. Обичам да съм в устите им , по-добре от колкото в краката им.
kinterista
Лайнярите току що подписаха с Карлос Тевез! Помияри , майка ви мръсна , халал да ви е! Само такива лайна искам да взимате, Касано , Тевез.............само така помияри , не спирайте. Очаквам скоро да вземете и Балотели , цирка ще е пълен! bravo-1305.gif
Ricardo
Много ясно.Ние нека подписваме само с добри момчета като Счелото и онзи другия харпун Писаро...
Provenzano
Хаха , има ли вече сделка ? biggrin.gif
Браво на мердите, поне ако не друго събират избухливи характери, които ще е много забавно да бъдат наблюдавани, като бомба със закъснител са. Не ми се мисли - Касано и Гатузо като се върнат, Ибрата, сега и Тевес. Ще се избият, усещам biggrin.gif
kinterista
Цитат(Peppu @ Dec 7 2011, 18:46 ) *
Хаха , има ли вече сделка ? biggrin.gif
Браво на мердите, поне ако не друго събират избухливи характери, които ще е много забавно да бъдат наблюдавани, като бомба със закъснител са. Не ми се мисли - Касано и Гатузо като се върнат, Ибрата, сега и Тевес. Ще се избият, усещам biggrin.gif

Факт е трансфера! Сега Алегри ще получи алергия от тях crying_with_laughter-3302.gif !
Ricardo
Цитат(kinterista @ Dec 7 2011, 19:02 ) *
Факт е трансфера! Сега Алегри ще получи алергия от тях crying_with_laughter-3302.gif !

А ние получихме едва 5-6 гола общо за половин сезон от нашите нападатели smile.gif
Provenzano
Нищо чудно да го набият, ако много плямпа biggrin.gif
Il Capitano
QUOTE(Peppu @ Dec 7 2011, 18:46 ) *
Хаха , има ли вече сделка ? biggrin.gif
Браво на мердите, поне ако не друго събират избухливи характери, които ще е много забавно да бъдат наблюдавани, като бомба със закъснител са. Не ми се мисли - Касано и Гатузо като се върнат, Ибрата, сега и Тевес. Ще се избият, усещам biggrin.gif

Забравяш и доказани лайна като Ван Бомел и онзи манасар Боатенг, същите дебили са и те като останалите!
INTERМilano
Цитат(Il Capitano @ Dec 7 2011, 19:12 ) *
Забравяш и доказани лайна като Ван Бомел и онзи манасар Боатенг, същите дебили са и те като останалите!


Да, да , бомил и буатенк ич не са лесни и те... szyd-milan.gif recoil-2428.gif
Provenzano
Е там вече цирка обещава да бъде пълен !
Deko
Спокойно, няма още нищо официално. smile.gif
Il Capitano
QUOTE(Deko @ Dec 7 2011, 20:33 ) *
Спокойно, няма още нищо официално. smile.gif

Oф, добре че, иначе нямаше да спя поне 3 нощи след тая новина crying_with_laughter-3302.gif
chaflio
Цитат(Il Capitano @ Dec 7 2011, 20:52 ) *
Oф, добре че, иначе нямаше да спя поне 3 нощи след тая новина crying_with_laughter-3302.gif

МИ ТО КАТО ГЛЕДАМ МАЙЧЕ НАИСТИНА НЯМА ДА МОЖЕШ ДА СПИШ
С ТОЗИ СТУДЕНТСКИ ПРАЗНИК `,И С ОНЕЗИ КУРВАЛЕТИ ТРУДНО ЩЕ ЗАСПИШ
Provenzano
Цитат(Deko @ Dec 7 2011, 20:33 ) *
Спокойно, няма още нищо официално. smile.gif

Деко, я кажи ти какво мислиш за Тевес? За или против неговото привличане в отбора си?
Deko
QUOTE(Il Capitano @ Dec 7 2011, 20:52 ) *
Oф, добре че, иначе нямаше да спя поне 3 нощи след тая новина crying_with_laughter-3302.gif

Знам, ама друга ми беше мисълта.
Видях, че вече започнахте да плюете по Тевез и политиката на Милан, а де факто няма все още нищо официално. Постигната е договорка само с играча. Очаква се отговор от шейх Мансур. Аз лично се надявам да се изхвърли с цената и да поиска нещо от сорта на 30-35 млн., та да забравим за Карлитос. smile.gif
Il Capitano
QUOTE(chaflio @ Dec 7 2011, 21:01 ) *
МИ ТО КАТО ГЛЕДАМ МАЙЧЕ НАИСТИНА НЯМА ДА МОЖЕШ ДА СПИШ
С ТОЗИ СТУДЕНТСКИ ПРАЗНИК `,И С ОНЕЗИ КУРВАЛЕТИ ТРУДНО ЩЕ ЗАСПИШ

Тва е друга работа, бат' Чалфьо, не е свързана с грозници като мердите и Тевес crying_with_laughter-3302.gif cheers1.gif allright.gif
El Jardinero
Цитат(Deko @ Dec 7 2011, 21:02 ) *
Знам, ама друга ми беше мисълта.
Видях, че вече започнахте да плюете по Тевез и политиката на Милан, а де факто няма все още нищо официално. Постигната е договорка само с играча. Очаква се отговор от шейх Мансур. Аз лично се надявам да се изхвърли с цената и да поиска нещо от сорта на 30-35 млн., та да забравим за Карлитос. smile.gif

Едва ли, като се има предвид, че КТ просто НЯМА бъдеще в Сити, да се навие да продължи да му плаща по 200 000 паунда на седмица, само за да грознее на пейката... Пък и чувам, че за деда ви Стефча няма "финансов феърплей" и не го плашат големите заплати, стига да не са за народа му.

п.п. Декич, да ми върнете парите от снощи, а??? szyd-milan.gif hammer.gif
Il Capitano
Преминаването на Тевес във втория отбор на Милано е пропаднало. Сити изобщо не искат да чуват за даване под наем, явно се надяват да се отърват веднъж завинаги от него hammer.gif
http://gong.bg/view_article.php?article_id=241529
grande internazionale
Айде Болоняяя мачкаааа 1- 0

Ди Вайо line_axe.gif
ambro
WC-то отново бутани като Трабант на байр. Абсолютна дуспа им спестиха в 45-тата минута line_axe.gif
Il Capitano
Тва не знам какъв слепок трябва да си, за да не го видиш! Кристална дузпа!
ambro
Кафевите кажете нещо за Сейко-то на Сейдорф, стига само сте воайорствали club_me-2092.gif
kinterista
Tъкмо си викам Роки няма да остави нещата така и той започна. Преди секунди Зеедорф я спря с цялата си ръка в наказателното поле , целият отбор на Болоня върху Роки , той свири фаул за протест и червен картон на ......не видях кой изгони , че и свирна край на първото полувреме. Долна работа ей , за тва им пикая на мердюнската емблема.
Il Capitano
QUOTE(kinterista @ Dec 11 2011, 16:53 ) *
Tъкмо си викам Роки няма да остави нещата така и той започна. Преди секунди Зеедорф я спря с цялата си ръка в наказателното поле , целият отбор на Болоня върху Роки , той свири фаул за протест и червен картон на ......не видях кой изгони , че и свирна край на първото полувреме. Долна работа ей , за тва им пикая на мердюнската емблема.

няма изгонени бе Краси, заблудил си се нещо smile.gif То не че другото не е достатъчно де... recoil-2428.gif
kinterista
Цитат(Il Capitano @ Dec 11 2011, 17:03 ) *
няма изгонени бе Краси, заблудил си се нещо smile.gif То не че другото не е достатъчно де... recoil-2428.gif

Арабина по джазирата се развика в мелето , че има изгонен. Нали знаеш , че знам арабски confused-3316.gif
Il Capitano
Не знаех biggrin.gif Явно нещо не са разбрали като хората, знам ли...Иначе аз съм гледал мач по Ал-Джазира, тия просто не знам откъде намират толкова сили да крещят, това тяхното чак не е нормално. Най-забавно е като почнат да крещят нещо за Аллах, обикновено го правят като има някакво интересно положение yeah.gif
ambro
Рецитала на Роки продължава с пълна сила hooray.gif
grande internazionale
Грозна работа... Евала на Болоня, че не се дават...Дано си вземат 3-те точки !!!
ambro
Амелия си снима зъба peeing-2085.gif
Il Capitano
QUOTE(ambro @ Dec 11 2011, 17:33 ) *
Амелия си снима зъба peeing-2085.gif

Да не би да е пред трансфер в АААААААААААСТЪН ВИЛААААААА? crying_with_laughter-3302.gif
Il Capitano
Най-смешното е, че всичките миланистчета (ДО ЕДИН) са се покрили по дупките си, не си вдигат телефоните, не отговарят и в скайпа szyd-milan.gif Ни приемат, ни предават, тотално със се Шът-Даун-нали rofl.gif
INTERFAN
Евала на Болоня! КУР ЗА БИЛАН!!!
grande internazionale
Deko, ко стаа е брат??? Май днес Болоня трябваше да си вземат 3-те точки, ама вашия човек пак ви удари рамо wink.gif
ambro
Цитат(grande internazionale @ Dec 11 2011, 18:05 ) *
Deko, ко стаа е брат??? Май днес Болоня трябваше да си вземат 3-те точки, ама вашия човек пак ви удари рамо wink.gif


Според мердите Роки редовно свирил с/у тях too_funny-1052.gif
Provenzano
Кво направиха тия Милан бе, шампионите на Италия, пфхаха.. бах'ти смешниците ! crying_with_laughter-3302.gif
Според мен най-правилното е сега след като мача е свършил всички футболисти на Милан предвождани от своя треньор Алегри да направят по една свирка на Роки !!
grande internazionale
Цитат(ambro @ Dec 11 2011, 18:11 ) *
Според мердите Роки редовно свирил с/у тях too_funny-1052.gif


Ми да горките, днес трябваше да свири още 4-5 дузпи, 7-8 засади, 5-6 червени картона и около 11 жълти.. Направо ги ощети днес line_axe.gif line_axe.gif line_axe.gif line_axe.gif line_axe.gif line_axe.gif line_axe.gif line_axe.gif
radiinter
Il Capitano
QUOTE(ambro @ Dec 11 2011, 18:11 ) *
Според мердите Роки редовно свирил с/у тях too_funny-1052.gif

тва е верно, дори един приятел се опита да ме убеди, че Зеедорф бил отишъл при съдията и му се помолил да не дава жълти картони за протестите на играчите на Болоня crying_with_laughter-3302.gif Все пак му прави чест, че е единствения, който се осмели да ми отговори каквото и да било! allright.gif
grande internazionale
Цитат(Il Capitano @ Dec 11 2011, 18:22 ) *
тва е верно, дори един приятел се опита да ме убеди, че Зеедорф бил отишъл при съдията и му се помолил да не дава жълти картони за протестите на играчите на Болоня crying_with_laughter-3302.gif



crying_with_laughter-3302.gif crying_with_laughter-3302.gif crying_with_laughter-3302.gif chain_gun-2417.gif line_axe.gif line_axe.gif line_axe.gif hammer.gif 594651_orig.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.