Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Милан
Форумът на Привържениците на Интер в България > Футбол Свят > Италия > Serie A
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83
Perugino
В нашия форум имаме раздел "Противници" и там в отделна тема МИЛАН vs Интер. Много сме активни не отричам, а и е нормално особено след Калчополи...
Обсъждаме всичко около клуба Ви. Както това се прави и тук.
N E R A Z Z U R R O
Цитат(Perugino @ Jan 16 2009, 10:20 PM) *
В нашия форум имаме раздел "Противници" и там в отделна тема МИЛАН vs Интер. Много сме активни не отричам, а и е нормално особено след Калчополи...
Обсъждаме всичко около клуба Ви. Както това се прави и тук.

Обсъждате или обиждате? Аз предполагам второто, защото един нормален фен на Милан освен тебе, досега не съм видял по тези форуми.
EDIT: Макар че малко се съмнявам, че и ти стоиш безучастна в обидите... Просто тука знаеш какво ще стане, ако тръгнеш да говориш остро против Интер.
tutto_inter
Цитат(Perugino @ Jan 16 2009, 10:20 PM) *
В нашия форум имаме раздел "Противници" и там в отделна тема МИЛАН vs Интер. Много сме активни не отричам, а и е нормално особено след Калчополи...
Обсъждаме всичко около клуба Ви. Както това се прави и тук.

Дай линк да видя? интересно ми е да видя как ни храните -хаха smile.gif
Perugino
Цитат(tutto_inter @ Jan 16 2009, 10:28 PM) *
Дай линк да видя? интересно ми е да видя как ни храните -хаха smile.gif


В нашият форум не може да се чете освен ако не си регистриран.
tutto_inter
Цитат(Perugino @ Jan 16 2009, 10:32 PM) *
В нашият форум не може да се чете освен ако не си регистриран.

Сега ще проверя положението аз!
Scofield
Цитат(Perugino @ Jan 16 2009, 06:58 PM) *
Млади и перспективни играчи - това е политика сега на клубът Ни.

Я дай пак rolleyes.gif
Сигурна ли си , че говорим за Милан ?

Цитат(Ultras @ Jan 16 2009, 07:12 PM) *
Според мен,ако ще се продава Кака трябва да се намери негов заместник.Вие сега не играете кой знае какво,защитата ви слаба,а сега и Кака,ако продадете не ми се мисли.Искам Кака да остане в Милан и Италия,защото футбола в Италия в момента се опитва да догони доминиращата сила Англия,а с този транфер е точно обратното.Мразя крайно много всичко английско и заради това най-вече съм ПРОТИВ ТОЗИ ТРАНФЕР НА 1милион %!

FORZA INTER! FORZA ITALY !

И на мен не ми се нравят много англичаните , но миланистите направо ги мразя , така че ще се радвам ако най-добрия им играч се разкара...колкото по-далече , толкова по-добре!

Цитат(tutto_inter @ Jan 16 2009, 07:38 PM) *
"С или без Кака' МИЛАН има една цел и тя е да побеждава и да печели титли и купи."

Много правилно е казано,с него или без него Милан ще го има,така че... По добре да остане защото по мое лично мнение ще се повтори ситуацията с Шева,там ще прегори и ще си се завърне..ама файда ?

Дай боже да се повтори ситуацията с Шева biggrin.gif
radiinter
Този трансфер е пълно безумие откъдето и да го погледнем.Първо толкова много пари за един играч е напълно откачено.Представете си че още в първия мач счупи крак-къде отиват парите?Ами ако не му тръгне играта в Англия.Тия с чалмите показват колко са далече от футбола.Другото странно нещо е поведението на Милан.Те никога не са имали проблеми с парите и е глупаво да се лишаваш от най-важния си играч.Аз лично предпочитам звездите да идват в калчото а не да го напускат.
tutto_inter
Цитат(Perugino @ Jan 16 2009, 06:58 PM) *
Млади и перспективни играчи - това е политика сега на клубът Ни. Такъв е и Даниел Агер, който надявам се ще отмъкнем от Бенитес.

Каквоооооо huh.gif това е за друг отбор не и за вашия! Ама може и да бъркам 33-35 е младок,25 тва е юношеската формация.
Vatev
Още преди началото на сезона изразих мнение, че Роналдиньо и Кака няма да играят в един отбор. Та те не го бяха правили в националния. Е явно ме опреовергаха и поиграха няколко мача като привидно показаха, че уж се обичат, но явно не напълно но отново се оказвам прав, че тези двама играча нямат място в един и същ отбор. Чудя се дали да се радвам или не от евентуална продажба на Кака. Все пак Серия А е няма да е такава без него, но пък в този отбор нищо хубаво не му предстои...ще видим.
radiinter
Има голяма вероятност да продам Кака на Сити. Това заяви президентът на Милан Силвио Берлускони в интервю за италианския вестник „Ла Стампа”. „Шефовете на Манчестър Сити направиха много сериозна оферта към Кака. Ако я приеме, той ще получава 15 млн. евро на година. Все още нищо не е сигурно, но ако не го продам, финансовият баланс на нашия тим може да е отрицателен в края на годината”, допълни Берлускони.

Както виждате важен е финансовия баланс.Майната им на резултатите на отбора а още по-малко пък на мнението на феновете szyd-milan.gif szyd-milan.gif
N E R A Z Z U R R O
Ние си правим тъшак с Милан, ама се опасявам да няма офанзива към Ибрахимович, че тогава...
radiinter
Дори да има какво от това.В края на краищата в днешния футбол такива са реалностите и ако Златан реши да напуска нищо неможе да го спре.
PER SEMPRE NERAZZURRI
Цитат(N E R A Z Z U R R O @ Jan 17 2009, 06:18 PM) *
Ние си правим тъшак с Милан, ама се опасявам да няма офанзива към Ибрахимович, че тогава...


Тогава ще видим дали наистина му пука за Интер. smile.gif
Ultras
Цитат(Adriano @ Jan 17 2009, 07:17 PM) *
Тогава ще видим дали наистина му пука за Интер. smile.gif


Ибрахимович му пука повече за парите от колкото за Интер...в първия момент на криза ще напусне колкото и голям любимец да ми е.Парите при него са движеща сила...дано да греша.
Кака обича отбора си и феновете,както и те него..боготворят го,но се вижда,че ако се стигне до продажба то ще е само по вина на Милан,защото приеха офертата и той се почувства по някъв начин предаден.Не веднъж каза че иска да остарее в Милан и да носи Капитанската Лента.Ако за момент си представя,че съм на мястото на Кака нито за миг не бих приел офертата на Ман.сити дори да ми дават по 1милион на ден.Парите са му предостатачни и в Милан...да не би да е социално слаб.Дали 9м. на година или 18м. Тва е абсурдно.Има хора който няма кво да ядат,а тука за 9 или за 18м.! И то да беше някъв отбор,а то нещо средно между волейболисти и ръгбисти с една дума Смешници - МАН СИТИ!! От Милан да отидеш в отбор като Сити няма думи да го опиша.От Барселона в Марек ХАХАХА. Ман сити първо да си намерят техния Жозе Моуриньо щото с тоя смешко и тия играчи са пълна скръб.Вижда се че дори с парите Челси му е много трудно без Моуриньо. ДАНО КАКА ОСТАНЕ В МИЛАН И ПОКАЖЕ НА СВЕТА,ЧЕ ЛЮБОВТА КЪМ ОТБОРА Е ПО-ГОЛЯМА ОТ ПАРИТЕ! АРАБИТЕ НА САПУН!
Perugino
С този патос и мен ще заразиш, Ицо. Прав си за всичко, което си написал. За първи път да се съглася напълно с теб за нещо и това да е тема касаеща МИЛАН.
Според последните слухове, които се носят из пресата за съжаление трансферът му е въпрос само на няколко часа т.е. говори се, че ще подпише в понеделник. След малко срещу Фиорентина може би ще го гледам за последен път с нашият екип на гърба. Каквото и всъщност да се случи от феновете на МИЛАН не зависи нищо. Ще го продадат, той ще каже да и това е. Ще мине време и всичко ще се забрави, но Кака' няма да е същият в Манчестър Сити. Това не е отбор за неговата класа и смятам, че не само МИЛАН ще изгуби от това, а и футболът в Европа. Ще забрави какво е да се играе в Шампионска лига, ще забрави и какъв заряд носят дербитата на Милано.
Днес четох, че е плакал. Не зная дали е вярно, но той наистина е много привързан към отбора. За това и Ние феновете го обичаме толкова много.
Тази лудост която се случва в момента около него и отборът Ни ми напомня за лятото на 2006 г. Тогава така си тръгна Шевченко. Не ни стигат трудните дни, които изживяваме с отбора си ами за капак сега и това което се случва с най-добрият Ни играч...
Не е добре, но това е част от играта. Парите са водещ фактор за съжаление.
tutto_inter
За ибра се колебая дали ще напусне отбора ,защото в официалния ни саит на отбора той сам казва ,че от малък е бил фен на Интер,пък от друга мисля,че ше направи като с Юве ... недай си боже стане нещо с нас или има по-добра финансова оферта ще се махне.. дано не е така и е истински наш фен...
RoLeX
Ако нещо не се купува с пари,то тогава се купува с много пари.На мнение съм,че Кака ще напусне Милан.Та та това са много пари,мамка му ! Но парите ли го интересуват или успехите,които може да постигне ? Какво ще спечели в Манчестър Сити ? Какво са те пред Милан ? Проблема е,че в Сити няма да спечели нищо,един Кака не прави отбор.В Милан също мисля,че тази година ще остане на сухо.На негово място бих си останал в Милан,отколкото да ходя в някакъв смешен клуб,който в следващите 5-10 години е много вероятно да не достигне челната четворка на Англия.
niki.st
Ако Кака напусне Милан-лошо за Милан (освен ако не инвестират правилно парите,в което се съмнявам)
tutto_inter
еххх ,как не можа да ги накаже Джилардино или Монтоливо и да се радваме сега sad.gif жалко за малко !
tutto_inter
Тифозите на Милан разплакаха Кака на паркинга на "Сан Сиро".

Веднага след края на двубоя между Милан и Фиорентина (1:0) една от най-влиятелните фракции от тифозите на "росонерите" - "Курва Суд" - окупира паркинга на стадион "Сан Сиро". Тъй като това най-вероятно бе последен двубой на Кака с фланелката на Милан, феновете изчакаха появяването на колата на му и пробиха полицейския кордон, за да си кажат последно сбогом с него. Той бе заедно със съпругата си, която караше колата и намали при приближаването на привържениците. Автомобилът се движи на бавен ход около 50-100 метра докато излезе от паркинга и през цялото това време Кака говори с наобиколилите го хора, след което той неудържимо се разплака и закри очите си с ръце.

Тифозите още по време на мача изказаха почитта си към бразилеца с многобройни транспаранти призоваващи го да остане в Милан. "Кака остарей с нас", "Галиани продай сина си", "100 милиона евро ще ги платим ние", "Г-н Президент, ако си сменил философията си по-добре, продай Милан", бяха част от най-вълнуващите призиви на феновете. Въпреки това в близките дни сделката за продажбата на Кака се очаква окончателно да бъде финализирана и той да поеме към Манчестър Сити.

sportal.bg
radiinter
Какво прави този чичко? laugh.gif laugh.gif

http://vbox7.com/play:3e4f4913
tutto_inter
С гарнитура кафенце е перфектно biggrin.gif
SvetJlio
Цитат(radiinter @ Jan 18 2009, 09:16 AM) *
Какво прави този чичко? laugh.gif laugh.gif

http://vbox7.com/play:3e4f4913

Оле това наистина ли е Берлускони ? АХААХАХАХ
daniinter
Ъъъъ..направо ще повърна!!!Може ли да е толкова гнусен тоя...пффф ужас!
niki.st
хахахахахаха как си лапна сопола ахахаха
tutto_inter
Кака: Арсенал и Юнайтед са най-добрите в Англия.

Бразилският плеймейкър на Милан – Кака, който е пред трансфер на Острова в Манчестър Сити, вече започна да дава изявления, свързани с Висшата лига на Англия.

„Арсенал и Манчестър Юнайтед са най-добрите във Висшата лига. Те са различни от останалите отбори, защото играят по-открито и по-красиво за зрителите”, каза Кака.

„Двата тима се различават от типичния английски отбор, който разчита на един висок нападател, който задържа отлично топката. Челси и Ливърпул пък разчитат повече на тактическия аспект в играта”, каза още Кака, който е носител на „Златната топка” за 2007 година.

спорт1.бг
tutto_inter
Джорджо Армани: По-добре е да се продаде целият Милан, отколкото Кака.

Известният италиански дизайнер Джорджо Армани също се включи в дискусията за евентуалната продажба на бразилския футболист Кака от Милан на английския Манчестър Сити.

"Бих предпочел Адриано Галиани да продаде целия Милан. Това е по-добре, отколкото да се разделяме с най-добрия си играч. Такова щедро предложение повече няма да получи нито Милан, нито футболистът. Това са луди пари за младо момче. Хората плащат нереални суми на актьори, фотографи и други специалисти. Това е лошо", каза Джорджо Армани, който на няколко пъти е привличал 26-годишния Кака за участие в свои промоции. Ще бъде жалко, ако Кака си замине. Аз съм в добри отношения с него и с жена му".

74-годишният Джорджо Армани не е чужд на спорта - той е собственик на баскетболния отбор на Милан.

спорт1.бг
SvetJlio
Абе тези новини не е ли по-добре да не се постват ? Смисъл такива новини като Кака: Арсенал и Юнайтед са най-добрите в Англия и Джорджо Армани: По-добре е да се продаде целият Милан, отколкото Кака.
мисля, че са ненужни
radiinter
Съгласен съм.Още повече че тези неща са във всеки спортен сайт и всеки ги е видял.Tutto стига с това copy-paste.
tutto_inter
Цитат(radiinter @ Jan 19 2009, 07:44 PM) *
Съгласен съм.Още повече че тези неща са във всеки спортен сайт и всеки ги е видял.Tutto стига с това copy-paste.

Ок Спирам!
Тоя пендел Армани е от Милан ше го заеба аз него... оня ден четох ,че Зеедорф има ресторант в центъра на Милани...как искам да му направят погром наще фенове.
Perugino
Цитат
Berlusconi: "Kakà resta al Milan"


Остава!!! Официално е.
Очевидно тук за първи път в историята на футбола надделя сърцето и любовта към един клуб въпреки огромната сума, която се предлагаше на играча. Това ме убеждава, че все пак още има футболисти за които отборът е над всичко и е несравним с никоя огромна сума пари.
Да си призная дори и мен оправда това момче. Всичко ме навеждаше на мисълта, че е въпрос само на дни да подпише, но очевидно съм грешила, както и много други футболни фенове.
Мисля, че това вече окончателно го превърна във футболна икона за клубът Ни.

daniinter
Евентуалното преминаване на Кака в Манчестър Сити би било само повод за радост.А Мулан да се разделят с единствения си класен играч - една изключителна глупост.Смисълът в играта на Мулан,живецът на целия този издъхнал отбор е именно Кака.
Ненавиждам пенсионерите и целият им лайнян състав,но се радвам,че играч като Кака остава в Сериа А.
Все пак разумът взе своя връх в този налудничав трансфер.
freaked
Берлускони си измисля некви цифри и после се прай на герой като отказва yeah.gif Целувайте му кракат biggrin.gif
radiinter
За футбола е по-добре Кака да остане.
Емо Слатинеца
Това е добре,че има играчи сърцати които не гледат само парите!Мисля ,че имаме и ние такива .. smile.gif
Ultras
Има хора с пари, но има хора, които са богати

Ако обичаш някого, остави го да си отиде. Ако се върне, е завинаги твой. Ако не, никога не е бил.
Силвио Берлускони и Адриано Галиани оставиха Кака да си отиде. Дадоха му избор, както постъпиха преди време и с Шевченко. Шева пое по другия път, после се върна и днес май е щастлив.
Кака реши друго, въпреки че му беше много трудно. Той плака много. Излезе няколко пъти на терасата с фланелката на Милан до сърцето си. Сякаш за да каже: "Напускам, но винаги ще съм един от вас." После нещо у него се промени. Въпреки обажданията от "Сао Пауло", въпреки желанието на баща му, въпреки предложените 100 млн. за Милан.
Дали заради срутилия се покрив на църквата, в която се ожени, дали заради стотиците тифози, които огласяха улицата пред дома му, дали заради своя син, Кака реши да не ходи в мрачния, сив и студен Манчестър. И остана в мрачния, сив и хладен Милано.
Между него и Милан имаше само подпис. Хартия и мастило. Нещо материално, измеримо. От днес връзката им е много по-силна. Тя е скрепена с уважение, величие, страст, любов. Все ценности, които не се измерват с пари. Може ли да каже една майка кого обича повече - първото или второто си дете?
Има хора с пари. Има и хора, които са богати.
Тоест: Има хора, които са събрали малко пари. Има и такива с тонове пари.
Или: Има хора, които са богати само на хартия. И други, които са богати с друго.
Кака е от втория тип. Едни се раждат, за да бъдат щастливи. А други - за да правят останалите щастливи. Рикардо вече е специален не само за тифозите на Милан. А и за всички, които мразят днешния комерсиален свят. Които мразят Висшата лига заради безумно високите цени на билетите, неприличните заплати, стадионите с изцяло седящи места, предсказуемостта и пълния и окончателен триумф на парите над всичко останало.
Но Кака и Силвио ни показаха, че не всички богаташи са само богати.

Какво е богатството? Колите, часовниците, къщите? Или съпругата, родителите, децата, любовта на тифозите?
Животът има смисъл тогава, когато го пълните не с предмети, а с емоции. Защото вашето богатство е това, което представлявате, не това, което притежавате. Жестът на Кака няма стойност, няма цена. Той е странен, но и величествен.
Неотдавна спорех с един приятел кой клуб е по-велик - Милан или Ливърпул. Не стигнахме до никъде, решихме само, че величието не се измерва само със спечелените купи. Никой не обича да губи. Колкото и да не ми се иска да призная, поне днес най-великият клуб е Милан. На "Сан Сиро" парите никога не са били всичко. Берлускони предпочита да купува опитни играчи и рядко продава. Но дори на него му беше трудно да откаже 130 млн. евро. Сума, с която би издържал Милан две години. Две години, през които "Фининвест" нямаше да бръкне в касата дори за няколко стотинки.
Затова: Форца Силвио! Форца Милан! Форца Кака!
А че някои никога няма да слязат от дървото, показа Робиньо. Часове, след като стана ясно, че Кака остава в Италия, той напусна лагера на Сити. Хубава работа, ама циганска.



ТОНОВЕ ГОЛЕМИ ЛАЙНА ДА СЕ ИЗСИПЯТ НАД ЦЯЛА АНГЛИЯ И НИКОГА ДА НЕ СЕ ОТМИРИШАТ ДОЛНИТЕ ГРОЗНИ И ПРОТИВНИ АНГЛИЧАНИ!!!
Mazzola
Вие фенове на Интер ли сте или на Милан? Толкова ли няма какво да пишете за любимият си отбор, та сте тръгнали да коментирате чуждите и то отбори кръвни врагове?
Scofield
Merda Кака.Не изпитвам уважение към никой от играчите на Милан (изключвам Малдини) . А пък това форца Силвио ми дойде малко в повече.Тоя нещастник вече беше спазарил Кака , но както и да е.Не ме вълнуват проблемите в "братовчедите" , само пак повтарям , че от НАША ГЛЕДНА ТОЧКА КАКА ТРЯБВАШЕ ДА СЕ МАХНЕ ОТ МИЛАН!
daniinter
[quote name='Ultras' date='Jan 21 2009, 02:14 AM' post='63634']

Затова: Форца Силвио! Форца Милан! Форца Кака!
----------------------------------------------------------------

Какво е това безобразие ???????
Ultras
Забравих да го махна biggrin.gif Тва беше статия от 7дни спорт smile.gif
Aз желаех много Кака да остане и за това се радвам,а и това изречение супер ме изкефи и за това съм го подебелил
INTERFAN
Мразя мулан и никога не съм го крил. Мрази този отбор изключително много. Но ако махна пристрастията ми, немога да не призная уважението си към Кака, особено след тази трансферна сага. Уважавал съм го най-вече заради силната му религиозност, тъй като и аз съм много дълбоко религиозен. Но след това, което стана тези дни започнах да го уважавам и заради това, че той ясно показа, че не всичко във този свят е пари... Той показа, че парите за него не са от първостепенно значение, за разлика от играчи като Анелка, Робиньо, Шевченко и т.н. Това просто са едни наемници, които се продават за пари. Точно с такива наемници се пълни Висшата лига на Англия с всеки изминал трансферен прозорец, а пък англичаните нека си мислят колко са "велики"... Това беше победа на футбола над тези, които се опитват да го комерсиализират все повече и повече...
SvetJlio
Атомна бомба да го удари в челото.
tutto_inter
45' Хановер - Милан 1:0

В момента играят и падат за сега от отбора на Чавдар Янков smile.gif
freaked
2:3 свърши мача и ми донесе некой лев wink.gif
tutto_inter
Милан е с най-висока посещаемост в Серия "А", Ювентус - с най-ниска сред грандовете

Отборът на Милан се радва на най-много публика по време на домакинските си срещи на "Сан Сиро" до този момент в Серия "А", показва проучване на Италианската футболна лига.

Според него "росонерите" са наблюдавани средно от 60 067 зрители на "Сан Сиро". Втори в тази класация е градският съперник Интер с 51 637, а тройката допълва Рома с 41 225. Следват Наполи с 38 658 и Лацио с 36 407 зрители.

Любопитен факт е, че вторият във временното класиране Ювентус е с най-малка подкрепа от своите тифози сред големите тимове - едва 22 251 души.

Въпреки това трябва да се отбележи и факта, че "бианконерите" играят на стадион с капацитет от 25 000 седящи места, феновете на останалите грандове се ширят на такива от 70 000 до 90 000 места.

На дъното на подреждането се намира Сиена с 10 630 средно на мач.

От футболната лига на Ботуша съобщават още, че средната посещаемост на всички срещи от Серия "А" е нарастнала в сравнение с миналата година - 24 895 зрители сега срещу 24 470 преди.

sport1.bg

хаха големия Гранд Юве с стадионче от 25 хиляди... и ходят само 21 хиляди боклуци
radiinter
Ами те нали заради това си намалиха стадиончето понеже ходят една шепа народ.При нас се наблюдава ръст в сравнение с миналата година макар и малък.
N E R A Z Z U R R O
При нас доколкото ми е известно, билетите са по-скъпи от нормалното.
PER SEMPRE NERAZZURRI
Абе ние се смеем на юфето, ама и посещаемостта на Меаца не е особено висока. wink.gif
radiinter
Цитат(Adriano @ Jan 22 2009, 08:41 PM) *
Абе ние се смеем на юфето, ама и посещаемостта на Меаца не е особено висока. wink.gif


Ми така като гледам Меаца е най-посещавания стадион в Цяла Италия.
Vatev
Еми колкото миналата година, но да не забравяме, че имаме мачове с Рома, Лацио и мангалите. За тези мачове съм сигурен, че стадиона ще има повече от 70 хиляди. Също имаме и мачове със Самп и Фиорентина.

Иначе в низините на 50 хиляди наистина е малко публика. Най- много имахме след като купихме Роналдо (над 65 хиляди три поредни години) и след това ерата Купер (2001-2003). Дано тази година наистина да е успешна и другата да се върнат над 60 хиляди човека средно на мач.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.