Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Милан
Форумът на Привържениците на Интер в България > Футбол Свят > Италия > Serie A
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83
Miro Belia
Според мен много зависи какво ще стане в Шампионската smile.gif
Go6o_Vlaka
По принцип не видях положението за гола на Киево,но щом казвате,че е засада,вярвам ви...
Miro Belia
Наполи обаче не е Киево и ще ви го ******Т мерди !!! САМО ИНТЕР !!! milan4o четеш ли искам да те видя след 1 седмица къф ше си SAD
Dr.Moratti
Много много курове за Милан 138148_orig.gif Друго не мога да се сетя да кажа.Надеждата умира последна така че надявайте се мерди szyd-milan.gif
KAZAKA
Предисторията на калчополи три:

Бари - ИНТЕР

http://www.youtube.com/watch?v=ucMakwuS6oc

Спираме на 1,10 и виждаме как се свири дузпа срещу нас от сеньор Розети, че и жълт картон щото явно приема, че играта с ръка е умишлена /удър към вратата няма, а е центриране и е със сила от 1 метър/
Втората дузпа е 50-50, но разбира се Розети я свири и жълт картон също.
Спираме на 2,41 и виждаме как не се дава червен картон по всички правила. Последен и фаула е в гръб. Съдията си е все същия.

Отнети 2 точки!!!

ИНТЕР милан

http://www.youtube.com/watch?v=jl8MoQ6pFug

Гледаме и спираме цялостно.
1. Няма по света директен червен картон за подигравателно отношение към съдията. В същото време прави впечатление зъбатия и бориело как се държат през целия мач и нищо.
2. Дузпата е да речем дузпа /разбира се щом е в наша вреда/, но втори жълт за удар в ръката от 1 метър в игрова ситуация?!?! Умишлено?!?!

Отнети 0 точки /о чудо!!!/


ИНТЕР - джуфе /за купата/

http://www.youtube.com/watch?v=Un3vQI4SLw0...feature=related

Спираме на 2,15 и виждаме как дузпа за нас отново няма!?!?!


Парма - ИНТЕР

http://www.youtube.com/watch?v=Fx7RrNnZInA

Спираме на 1,31 и виждаме Божинов в засада. Може и да е 20 см, ама е засада.

Отнети 2 точки!


Наполи - ИНТЕР

http://www.youtube.com/watch?v=Uz7ukRuoU8I...feature=related

Спираме на 1,50 и виждаме абсолютно идентична ситуация, както първата дузпа на Бари. Дузпа за нас няма, а съдията е ......ПОЗНАХТЕ! РОЗЕТИ! чакайте ще има още от лицето.

Отнети 2 точки!


ИНТЕР - Самп

http://www.youtube.com/watch?v=vLdd3c_h1yA

Коментара е излишен. Принципни 2 чк за нас без съмнение, но остават открити няколко въпроса:
1, Същата принципност ли се проявява на мачовете на милан и ювентус?
2, Защо Пацини не е изгонен с директен чк за удар без топка. Само не ми казвайте, че и Лусио го е ударил. Факт е,че го удари, но това съдията не го видя, но пацини видя, но не го изгони. Къде отиде принципноста?
60 000 бели кърпи на стадиона.

За наказанията на Мунта, Камбиасо няма кво да говорим. Само как прецениха, че жеста на Мауриньо означава точно, че съдиите му връзват ръцете?!

Отнети 2 точки!


Удинезе - ИНТЕР

Немога да повярвам!!!


Интер - Дженоа

http://www.youtube.com/watch?v=d9p5U1m0cCk

Спираме на 0.41 ви виждаме дузпа с/у принца. Опа, извинете, дузпа е само това, което съдията отсъди.

Отнети 2 точки!


А сега започваме с братчедите:

ББилан - Дженоа
http://www.youtube.com/watch?v=gKiR-FfR8Hg

Спираме на 0.26 и виждаме как амброзини ляга още преди да е докоснат. Това ли е дузпа? Да това е дузпа.
Спираш на 1,40 и слушаш украинския коментатор - " Тут уже нэ буде пенальти! Буде?!?!" Буде, я, буде, Дженоа води, я! Пак падаме преди контакт, но айде не е чак толкова.
Спираш на 4,46 и виждаш засадата. 30 см, ама засада!!!

Подарени точки - да речем, че няма. Да речем.

ББилан - Интер - виж по-горе

Бари - ББилан

http://www.youtube.com/watch?v=gKiR-FfR8Hg

Спираме на 1,07 и виждаме чистата дузпа. И резултата е 0-0, а не 0-2 в 95тата минута. Е да, ама не! Нищо де, с фио ще има още.

Подарени точки - да речем, че няма. Или пък да речем поне 1 щото ако беше дадена дузпата при 0-0 и вкарана ставаше друго, а?


Фиорентина - ББилан

http://www.youtube.com/watch?v=JIZQFIo_OCA

Спираме на 2,15 и виждаме Монтоливо. Нищо де, то такива срещу билан не се свирят. Вижте по-горе мача им с Бари. А кой е съдията? Познахте Розети копелето.

"Аз съм бесен и възмутен. Засегнато е достойнството на отбора и на целия град. Съдийството на Розети беше скандално. Питам се защо Пиерлуиджи Колина (отговарящ за съдийските наряди - бел.кор.) определи точно него, като се имат предвид предишните му пропуски и това, че в момента той просто е обременен," заяви президентът на... "виолетовите" Андреа Делла Вале."

Подарени точки - 3!


ББилан - Киево

http://www.youtube.com/watch?v=Q4hzVgCcXVE

спираме на 3,04 и .......
Подарени точки - 2 поне.


И да теглим тотала до тук. На ИНТЕР отнети 8-10 точки, на ббилан подарени минимум 6. И това все в последните 2 месеца.

Абе как така всички тези спорни положения са все в наш ущърб и в полза на мердата, а? А? А? А? Да, аз съм много чувствителен на темата съдийство, може би и параноичен, ама това е защото я помня много добре причината за калчополи, а явно има хора, които са я забравили. Аз не съм забравил през 1999 как станаха шампиони - с безобразно подпиране, лягане от другите отбори /т.ч. и джуфе за 0-2/ и клане на Лацио в последните 10 кръга. А за титлата им срещу Наполи през 1989 само съм чувал и чел.

Гледайте другата седмица в Сицилия за кво ще иде реч, а и в Милано на дугия ден.
niki.st
В общи линии всичко е така, както си написал.

Доста съмнителни са нарядите в ключови гостувания на Милан и Интер на Сеньор Роберто Розети. Интер не печели и двете гостувания със съдия Розети - в Неапол и Бари. Милан обаче печели във Флоренция...
------------------














Faustico
Цитат(KAZAKA @ Mar 15 2010, 07:27 AM) *
И да теглим тотала до тук. На ИНТЕР отнети 8-10 точки, на ббилан подарени минимум 6. И това все в последните 2 месеца.

Абе как така всички тези спорни положения са все в наш ущърб и в полза на мердата, а? А? А? А? Да, аз съм много чувствителен на темата съдийство, може би и параноичен, ама това е защото я помня много добре причината за калчополи, а явно има хора, които са я забравили. Аз не съм забравил през 1999 как станаха шампиони - с безобразно подпиране, лягане от другите отбори /т.ч. и джуфе за 0-2/ и клане на Лацио в последните 10 кръга. А за титлата им срещу Наполи през 1989 само съм чувал и чел.

Гледайте другата седмица в Сицилия за кво ще иде реч, а и в Милано на дугия ден.


Бтл все едно чета форума на Рома отпреди 2 години. Или миналогодишната извадка как ние в рамките на 2-3 месеца имахме подарени 11 точки, а на Джуфе отнети към 5-6. Уж със същите стоп кадри, които показват реалността. Да позная ли тогава на теб и мен през къде ни е било..?
Мухлян може и да си ги бутат ужасно много.. тук мнение няма да давам. Нямам чак такъв поглед върху отбора им, не ми се пише и за тази помия. Но срещу Интер няма никакъв заговор! 2-3 ситуации, които си дал са доста измислени и преувеличени от теб.
А това как един съдия свири една ръка за дуспа, а после не я дава... става постояно и навсякъде, но не в 2 мача, а дори в 1. :>
И не искам да споменавам как Розети свири или не свири ръцете.. че тогава и долната сган от Мухлян може да изреве силно.. даже по-силно и от нас. :>
Ние да вземем да си върнем формата отново, че в последните 5 мача имаме 1 победа, като в тоя мач ни натресоха греда в последната минута. Пък да видим почнем ли да играем както си трябва и си върнем формата дали пак ще обръщаш внимание на дадена ръка или не. :>
diabloodripper
Срещу Милито срещу Дженоа нямаше дузпа... освен това искам да добавя и какво беше добавеното време на мача УДИНЕЗЕ - ИНТЕР...за малко да ни вкарат 2 мин след края на мача
SHeki
0-1 ЗА НАПОЛИ .. Е СЯ ГЛЕДАЙТЕ ФИАСКОТО smile.gif
Miro Belia
Campagnaro добре им го мушна искам 2ри !!!
SHeki
Принудителна смяна за Пато .. сега е момента Наполи да подлее вода на Милан , дано няма странични фактори smile.gif
Miro Belia
Да му се незнае ......
Scofield
1-1 sad.gif
Miro Belia
И то най-некадърният човек ще вкара направооо нямам думи ... дано това не отчая Наполи
Dr.Moratti
Е няма такава п_тка като инзаги hammer.gif
SHeki
Ако Индзаги е некадърник , не ми се говори за другите палячовци ..
radiinter
Наполи направо скриват топката на мердите.
Dr.Moratti
Цитат(radiinter @ Mar 21 2010, 04:46 PM) *
Наполи направо скриват топката на мердите.

Е да ама пенсията направи гол и накрая ако падне за една дузпа както той си знае и......ццццц
Simo_23
Наполи играят много стабилно и са абсютно способни на Х или победа!
Miro Belia
Цитат(Simo_23 @ Mar 21 2010, 04:52 PM) *
Наполи играят много стабилно и са абсютно способни на Х или победа!

А дано де !!! Всички се надяваме и странични фактори да няма smile.gif
Miro Belia
Айдеееееееееееееееееее тъпи мерди късметлийски УМИРАЙТЕ !!!!!!!!!!
Simo_23
Първенствово започва от начало,а Наполи ни даде една точка преднина! FORZA INTER ! НАПРЕД КЪМ 18-то СКУДЕТО ! ultra_inter.gif ultra_inter.gif ultra_inter.gif
MarcoMaterazzi
милан за пръв път да имат шанс да излязат на 1-то място от 5 години и пак ще се осерат
браво на наполи
И никакви грешки повече от наша страна! Печелим си мачовете до края и сме шампиони s_inter.gif
SHeki
Можете да си отворите по една студена бира , Милан им е назад дереджето , в сряда гостуват на Парма а пармалатите днес изпуснаха победата срещу Бари , следователно мача е на живот и смърт за тях.. така че не очаквайте и там да запишат пълен актив от точки , КУР ЗА МИЛАН = ПСЕВДОШАМПИОНЧЕТА !
Dr.Moratti
Катедралата неще да светна в червеноszyd-milan.gif

KAZAKA
Неаполитански кур за ББилан! Следващият шанс за 1-вото място след 16 месеца!!! Браво, надеждите ми на тяхната некадърност се оправдаха. Вече всичко си е в наши ръце!

FORZA MAGICA INTER!!!
RoLeX
Милан си изпусна шанса,сега ние нямаме право на грешка !
Xs7yLe
И аз не смятах ,че ще бият днеска ,моето мнение е ,че Милан ще завършат 3ти за сметка на Рома.
diabloodripper
Бях сигурен, че днес няма да ни минат... вече и програмата им е доста по-трудна
Miro Belia
Поздрави за xlapety, че позна точния smile.gif
interboy
За днес не бях сигурен, че няма да бият, радвам се много че се провалиха и съм почти убеден, че в Парма няма да има 3 точки smile.gif
niki.st
Няма съдийски аванти - няма точки...
Гледах само първото полувреме, в което Наполи изпусна няколко чисти положение и спокойно можеше да води 1:3 на почивката...
Faustico
Цитат(Xs7yLe @ Mar 21 2010, 04:13 PM) *
И аз не смятах ,че ще бият днеска ,моето мнение е ,че Милан ще завършат 3ти за сметка на Рома.


И аз съм на това мнение. Според мен реален конкурент за титлата ни е Рома.
Иначе Парма днес се издъниха.. но още са в битката за ЛЕ. Следващия мач на мердите пак е много труден.
Dr.Moratti
Чета им форума днес на мердата и какво да видя?Ами те не сами не вярват че ще могат да спечелят Скудетото и повечето реално виждат че са морално амортизиран отбор и че ако дядката не даде пари следващата година ще се борят за Лига Европа szyd-milan.gif Чакат ние да сгрешим и на това евентуално се надяват малоумниците, не ги е срам sadomaso.gif

interboy
Цитат(interboy @ Mar 21 2010, 06:41 PM) *
За днес не бях сигурен, че няма да бият, радвам се много че се провалиха и съм почти убеден, че в Парма няма да има 3 точки smile.gif

и една няма даже, нещастнициииииииииии sadomaso.gif
MarcoMaterazzi
Очертава се поредна година без трофей за мердите. Дано продължават все така да ни радват szyd-milan.gif
hool-curvool
Милан е комунистически създаден отбор. Така е като ги няма комуниситте няма и успехи да има >
INTERМilano
Цитат(hool-curvool @ Mar 25 2010, 12:21 AM) *
Милан е комунистически създаден отбор. Така е като ги няма комуниситте няма и успехи да има >


То вече и нивгъ няма да ги има. Тъй че : милън = R.I.P. wheelchair.gif
INTERMINATOR
дееба, ако бяхме като в Шотландия и да играем с Милан още 2 пъти щеше да е ебаси кефа. Хем головата разлика си оправяхме, хем и разликата с тях smile.gif))
Иначе извън шегата, Милан са отбор-мечта за всеки един от оставащите им съперници: нито бележат, нито играят, само от противниковите отбори да могат да вкарват голове (и един е достатъчен) и трите точки са им в кърпа вързани wub.gif
Miro Belia
Пълни лаЙ*овози те са една гума втора употреба c030.gif
radiinter
Следващия кръг са домакин на Лацио които спечелиха последните си два мача и май са във възход.Мердите ще са без Неста,Бонера,Бекъм,Пато,Роналдиньо и Пирло biggrin.gif
hool-curvool
Цитат(radiinter @ Mar 25 2010, 01:19 AM) *
Следващия кръг са домакин на Лацио които спечелиха последните си два мача и май са във възход.Мердите ще са без Неста,Бонера,Бекъм,Пато,Роналдиньо и Пирло biggrin.gif

Дано вземем нещо от този мач макар че съм песимист dry.gif
vladkata_inter
Роналдиньо за тях е като Роналдо за Реал Мадрид - няма ли го - няма кой да прави играта.
ПОБЕДА ЗА ЛАЦИАЛИТЕ !
SHeki
„Посвещавам гола на Жозе Моуриньо. Да! На Специалния, защото ми харесва като треньор. Тук в Италия го критикуват много, но на мен ми харесва много като треньор. Казва каквото мисли и има невероятен характер. Освен това ми харесва как играят отборите му”, сподели Валери пред “Sky Italia”.
„Всички знаят, че съм симпатизант на "нерадзурите". Така съм по-спокоен, след като отдалечихме Милан от Скудетото”, добави нападателят на „дуковете”.
interboy
Евала на Валери за думите му s_inter.gif
SHeki
Милан подписа с Краля
Италианският гранд Милан си осигури услугите на колумбийския национал Марио Йепес, съобщава "Гадзета дело Спорт". 34-годишният защитник ще се присъедини към "росонерите" от лятото, като той ще доиграе сезона в Киево. Йепес ще е играч на Милан в продължение на два сезона, като днес футболистът посети клубния офис на "Виа Турати" в Милано, където двете страни подписаха договора.Колумбиецът е национал на родината си от 1999 година, като през 2001 г. той бе част от отбора, спечелил Копа Америка. От 2008 г. Йепес е играч на Киево, като преди това е носил екипите на Депортиво Кали, Ривър Плейт, Нант и ПСЖ. По време на престоя му при френските "канарчета" Йепес бе наричат от феновете Краля. В Милан бранителят ще взима по 900 хиляди евро на година.


пс..Има ли нужда да коментираме , старата максима отново е на лице , минеш ли Христовата възраст(33) си готов за Милан !! ХААХААХАХААХАХ
radiinter
rofl.gif rofl.gif На тия все едно трансферната политика им я прави някой заклет интерист.Май и догодина няма да имаме сериозна конкуренция.
Dr.Moratti
На Мердата тренировките спокойно могат да преминат в риболов и шах за да нема контузии szyd-milan.gif
Simo_23
Недейте така,тоя им е младата надежда biggrin.gif Ще събира ся опит от по-дъртите ! biggrin.gif
SHeki
Явно и човека писал статията мисли като ЦЯЛ свят , само в лагера на "братовчедите" са на друго мнение


Шокиращ трансфер в Милан



Борещият се за титлата в Серия А отбор на Милан направи шокиращ трансфер привличайки колумбийския защитник Марио Йепес, съобщава „Гадзета дело Спорт".
34-годишният защитник ще се присъедини към "росонерите" от лятото, след като доиграе сезона в Киево.
Йепес ще е играч на Милан в продължение на два сезона, като футболистът посети клубния офис на "Виа Турати" в Милано, където двете страни подписаха договор.
Заплатата на колумбийския национал в отбора на „росонерите” ще бъде 900 хиляди евро на година.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.