Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Милан
Форумът на Привържениците на Интер в България > Футбол Свят > Италия > Serie A
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83
Provenzano
Цитат(radiinter @ Dec 11 2011, 18:20 ) *


Тука малко волейболче biggrin.gif biggrin.gif
kinterista
Цитат(Peppu @ Dec 11 2011, 18:36 ) *
Тука малко волейболче biggrin.gif biggrin.gif

Трябваше да сложи и другата ръка и щеше да се получи посрещане(термин от волейбола) естествено biggrin.gif !Ебати и волейболистите тез...............
ivofen
Поредна дузпа тоя боатенг да еба и мангала му се хвърли като риба до кога такова подпиране и пак всички реват за Интер.Да гният в лайна долните мерди.
grande internazionale

До кога??
Някой знае ли колко станаха дузпите на мердата?
kinterista
Цитат(grande internazionale @ Dec 18 2011, 01:11 ) *

До кога??
Някой знае ли колко станаха дузпите на мердата?

В четвърти пореден мач им дават. Тази снощи беше поредният изверг който си направиха ( сега Сиена го изяде) . Когато се мъчат им дават такива дузпи , Боатенг легна още преди да е стигнал топката и вратаря! Мердата си е мерда цял живот , пак отивам да им се изакам на емблемката мизерна!
CTPAHEH
Оня дет' не му дават да плува по гръб ще стане голмайстор на Италия само от дузпи баси.
INTERМilano
peeing-2085.gif
kinterista
Цитат(INTERМilano @ Dec 19 2011, 01:03 ) *
peeing-2085.gif

crying_with_laughter-3302.gif
Provenzano
Цитат(INTERМilano @ Dec 19 2011, 01:03 ) *
peeing-2085.gif


Тази вечер записа мач №200 в Серия А.

El Jardinero
ДА!!! ЧУДОТО СТАНА!!! "ИМАМЕ НОВИНА", КАКТО КАЗВА БЮРЕКОВ, ДЖАКПОТЪТ НЕ ОЦЕЛЯ!!! НЕ ДАДОХА ДУЗПА НА АС 'ДУЗПА' В ПЕТИ ПОРЕДЕН МАЧ!? WTF.gif mexicanwave.gif
Е ТОВА АКО НЕ Е БРУТАЛНА ПОРЪЧКОВА БРАДВА НА МОРАТИ ВЪРХУ НЕВИННИТЕ ВРАТЛЕТА НА БРАТОВЧЕДИТЕ... peeing-2085.gif szyd-milan.gif
grande internazionale
http://www.youtube.com/watch?feature=playe...p;v=yqWKz1s9bpc

Да отиде при циганчето, Боатенг, да му покаже как стават нещата !! biggrin.gif

п.п: Не знам, защо не се получава да "вградя" видеото, но ето линк към симулацията на Робен smile.gif
grande internazionale
Ибра се измъкна чист от скандала с обидите

Нападателят на Милан няма да бъде наказан за изцепката си срещу Каляри


Защо ли не се изненадвам? hammer.gif
Provenzano
Николай Михайлов: "Милан е моята мечта"
http://www.gol.bg/footballbulgaria/2011-12...a-mechta.120606
kinterista
Цитат(Provenzano @ Dec 24 2011, 00:52 ) *
Николай Михайлов: "Милан е моята мечта"
http://www.gol.bg/footballbulgaria/2011-12...a-mechta.120606

Отиди , отиди , да ти напълним кошничката връзкарче!
Dr.Moratti
Цитат(Provenzano @ Dec 24 2011, 00:52 ) *
Николай Михайлов: "Милан е моята мечта"
http://www.gol.bg/footballbulgaria/2011-12...a-mechta.120606


Туй ще кажа само аз..


Provenzano
Според медиите на Апенините вицепрезидентът на Милан Адриано Галиани е стигнал до споразумение с футболиста на Барселона Сейду Кейта.
Nikolov
Provenzano
Капитанът на Фиорентина Рикардо Монтоливо от лятото ще играе в Милан. Полузащитникът на "виолетовите" и "Скуадра адзура" категорично отказа да приеме условията на Ювенутс и да се присъедини към тима на Антонио Конте през януари. Навършващият 27 години след две седмици футболист вече се е договорил с "росонерите", които го искаха още през лятото, но не се разбраха с колегите си от "Артемио Франки". Така Монтоливо, който има над 230 мача от 2005 година до днес за Фиорентина през лятото ще акостира при "червено-черните" от Милано. Очаква се той да замести Марк ван Бомел, който след края на сезона почти сигурно напуска миланския гранд.
Provenzano
Милан постигна минимална победа с 1:0 срещу Пари Сен Жермен в приятелска среща, която се проведе в Дубай. Единственото попадение в двубоя бе дело на Алешандре Пато още в 4-ата минута.
Provenzano
Въпреки опитите на Интер да отмъкне Карлос Тевес от Милан, аржентинецът почти сигурно ще продължи кариерата си при "росонерите". Към този извод водят последните информации, а те са свързани с дългоочакваната среща между нападателя, неговия агент Киа Джорабчиян и вицепрезидента на Милан Адриано Галиани. Тримата са обядвали заедно в ресторант в Рио де Жанейро, а Галиани е представил новата оферта на италианския шампион, която трябва да доведе до успешен край преговорите с Манчестър Сити. Милан вече е готов не само да вземе Тевес под наем, каквото беше първоначалното желание на "червено-черните", но да включи в договора му опция за задължително закупуване след края на сезона. Това обаче ще стане само при изпълнението на няколко условия, едно от които е нападателят да вземе участие в минимум 50% от оставащите мачове на тима.
По подобна схема Милан привлече през лятото италианския национал Алберто Акуилани от Ливърпул.
По време на разговора Тевес, Джорбачиян и Галиани са имали видео връзка с хора от ръководството на Манчестър Сити и са ги запознали с подобрената оферта на Милан.
Убеден съм, че скоро двата клуба ще се разберат", заяви представителят на Тевес пред медиите.
По-рано днес спортният директор на Интер Марко Бранка беше в Англия за среща с представители на Сити, но на нея е станало ясно, че играчът предпочита да отиде в Милан.
Самият Тевес си е купил жилище в центъра на Милано, твърди "Гадзета дело спорт". Тя е на улица "Вия Багута" в на две крачки от "Ла Скала". Тевес си е взел апартамент на третия етаж, който е 250 квадратни метра и ще плаща по 5600 евро на месец наем. Това призна Аесандро Порто, човек от фирмата даваща жилището.
"Къщата е взета под наем за 12 месеца", каза той и призна, че сделката е уредена от хората на Тевес.
durex
Мердите пак са им свирили дузпа 0:1 с гол на Ибрахимович
El Jardinero
Цитат(durex @ Jan 8 2012, 16:31 ) *
Мердите пак са им свирили дузпа 0:1 с гол на Ибрахимович

Новата година започва, както завърши старата! focus.gif Що направо не си направят една тяхна лига с манафите, Фръца, Латекс и още някой съдийски гранд и да си се надцакват там... peeing-2085.gif
Provenzano
Загряхме добре за мердите вчера, другата седмица ще ги попарим. Стига да не ни назначат някой палячо за съдия, който да не знае къде се намира!
Ultras
Най-вероятно педераста Талиявенто ще свири Дербито с мердите...Не виждам как ще изкараме мача без някой тесла с/у нас.
Provenzano
Цитат(Ultras @ Jan 8 2012, 18:43 ) *
Най-вероятно педераста Талиявенто ще свири Дербито с мердите...Не виждам как ще изкараме мача без някой тесла с/у нас.

Само не и този охлюв !
kinterista
Цитат(Provenzano @ Jan 8 2012, 19:38 ) *
Само не и този охлюв !

Ако ще и Берлускони да свири , искам да видя отбора си назъбен , готов да шиба мерди!
INTERМilano
dieinbin.gif bravo-1305.gif

El Jardinero
Значи как така хем е един отбор, хем са три различни: един е този, на който му дават 5 дузпи в последните 6 кръга; съвсем друг е този, на който свирят 50/50 и по правилата, както направи синьоре Орсато тази вечер; още по-различен е, когато отгоре на всичко и на Ибрям бей му се случи да няма ден?!? confused-3316.gif
Иначе наистина Калчото явно много е забуксувало, щом треньор като Алегри стана шампион. Последната смяна, скритият коз в ръкава, тайното оръжие минути преди края... дедо ни Кларънс!? szyd-milan.gif
CTPAHEH
Цитат(El Jardinero @ Jan 16 2012, 01:50 ) *
Последната смяна, скритият коз в ръкава, тайното оръжие минути преди края... дедо ни Кларънс!? szyd-milan.gif

Дедо дедо ама ако Жулио не беше толкова голям ..
inter_fen
Ами нямаше други смени, пусна Робиньо (за мен псевдо футболист) и на скамейката му останаха онзи с бодличките и Сеедорф. При положение че Ибрям Ага се крие в подобни мачове, а и Лусио и Стената го изядоха, Пато беше трагедия, а Боатенг не знаеше какво прави....
durex
хаха мердите немогат да бият Новара като домакини 1:1 е срещата и май ще се играят продължения szyd-milan.gif
Deko
Извинявай, ама дали се усети какво написа?
Първо, че мачът е за купа и единствените, които по принцип са титуляри и днес играят, са Неста, Антонини и Ночерино. Всичко друго е от резерва надолу.
Второ, забрави ли вашият мач срещу Новара от първенството как завърши, та тръгна да се подиграваш на хикса на Милан за купата?
durex
Цитат(Deko @ Jan 19 2012, 00:31 ) *
Извинявай, ама дали се усети какво написа?
Първо, че мачът е за купа и единствените, които по принцип са титуляри и днес играят, са Неста, Антонини и Ночерино. Всичко друго е от резерва надолу.
Второ, забрави ли вашият мач срещу Новара от първенството как завърши, та тръгна да се подиграваш на хикса на Милан за купата?

Знам че е за купата! Това че играете с повечето резерви не ви оправдава. Сигурен съм че ние като паднахме и вие сте се подигравали,така че не виждам защо ме съдиш? Да плача ли като падате?
El Jardinero
Аз пък друго не разбирам - защо някои колеги държат да водят подробен livescore едва ли не на всеки гол във вратата на противниците ни и само раздуват излишно темите им?! confused-3316.gif Ми имайте малко ТЪРПЕНИЕ да свърши мачът и ако наистина се издънят, фронтална АТАКА и храна без милост, ама така само урочасвате доброто развитие на срещата и почти винаги се измъкват гадините! ОК, Новара изравнила, супер, ама накрая пише 2:1 и кой се класира - Милан, и ко прайми ся? Ми нищо. whatever.gif
INTERМilano
А в крайна сметка, дЕКу КАФЯВ ли е или не.... 594651_orig.gif too_funny-1052.gif too_funny-1052.gif too_funny-1052.gif too_funny-1052.gif too_funny-1052.gif
durex
Цитат(El Jardinero @ Jan 19 2012, 01:04 ) *
Аз пък друго не разбирам - защо някои колеги държат да водят подробен livescore едва ли не на всеки гол във вратата на противниците ни и само раздуват излишно темите им?! confused-3316.gif Ми имайте малко ТЪРПЕНИЕ да свърши мачът и ако наистина се издънят, фронтална АТАКА и храна без милост, ама така само урочасвате доброто развитие на срещата и почти винаги се измъкват гадините! ОК, Новара изравнила, супер, ама накрая пише 2:1 и кой се класира - Милан, и ко прайми ся? Ми нищо. whatever.gif

Не виждам проблем да им се коментира мача,дори да не е свършил още,пък и да те изравнят в 88мин. няма как да не се отбележи просто szyd-milan.gif
El Jardinero
Цитат(INTERМilano @ Jan 19 2012, 05:11 ) *
А в крайна сметка, дЕКу КАФЯВ ли е или не.... 594651_orig.gif too_funny-1052.gif too_funny-1052.gif too_funny-1052.gif too_funny-1052.gif too_funny-1052.gif


Чисто технически като смесиш червена с черна боя, става КАФЕВА, а ако добавиш и щипка босненска магия, става направо ЕКСКРЕМЕНТАЛНО! szyd-milan.gif

Цитат(durex @ Jan 19 2012, 12:20 ) *
Не виждам проблем да им се коментира мача,дори да не е свършил още,пък и да те изравнят в 88мин. няма как да не се отбележи просто szyd-milan.gif


Няма проблем, в казармата всеки си носи службата по негов начин, просто напоследък стана рецидив да се слага тигана преди рибата и заприличахме на livescore.com, та затова изкоментирах и даже не визирах теб, а редовните онлайн-дилъри... cheers1.gif
Provenzano
Италианският политик Анджело Полина каза, че Силвио Берлускони възнамерява да продаде футболен клуб Милан в най-близко време.

„Ситуацията в Милан сега не е толкова проста, колкото изглежда, каза Анджело Полина. В семейство Берлускони се води сериозна борба - всичките деца на Силвио с изключение на Барбара искат техният баща да приключи с футболния бизнес“, каза Полина.

„В тази връзка Силвио Берлускони ще се опита да продаде Милан на своите руски приятели. Сега при росонерите се появяват икономически проблеми и е твърде трудно да се издържа клубът.“

„За Силвио е много трудно да се раздели с Милан, но той разбира, че е дошло време да направи това“, заяви италианският политик.
Provenzano
Милан май са договорили аржентинския нападател на Катаня Макси Лопес, което прави трансфера на Тевес при тях почти немислим.
grande internazionale


too_funny-1052.gif sadomaso.gif sadomaso.gif sadomaso.gif
El Jardinero
А ве, мерди, чета ви и чак яд ме хваща, как може отсега да казвате, че Арсенал ще ви опукат бе!? yeah.gif Верно няма да ви е за пръв път, верно взехте от Реал приза за Осминафиналист на века, ама тия островни паляци Арсенал КОИ БЯХА пък?!? Напълно е възможно, разбира се, даже твърде вероятно, но как може да го пишете предварително!? szyd-milan.gif

"Аз нямам какво да кажа... По-засрамен съм от играта в "периода на Интер"! Засрамен съм от тифозите ни, засрамен съм от всеки един в Милан!" МНОГО СИ ПРАВ, ГРАДСКИ! allright.gif

А ЕТО КАКВО Е ДА СИ ИСТИНСКА МЕРДА, КОЛЕГИ:
"Как не ви удавиха наводненията по селата, пуу.... " blink.gif
И ТОВА В ДЕНЯ НА ТРАУР ОТ МОДЕРАТОР С НАД 22000 ПОСТА, САМО ЩОТО МУ КРИТИКУВАЛИ ОТБОРА НА "ГОЛЕМИЯ СТАР МИЛАНИСТ"......

Пълен ЦИРК и пишкомерски хипермиланизъм е при тях, за който си мисли, че само при нас има драми (каквито всъщност вече няма тук, защо ли)!
XxXDead_worlDXxX
Хмм... Моят адаш е свършил добра работа smile.gif Въобще не се учудвам от това, но този резултат малко ме разочарова, тъй като бях за милан... ювентус са някак отблъскващи, не знам защо така ми се струва, докато милан имат някои симпатични футболисти
Колкото до крайния резултат от сблъсъкът с арсенал, той е сравним с мрачните, невиждани, загадъчно тъмни адски подземия - знаем само, че ще го видим в бъдеще, но не и какъв ще е. smile.gif
Ronaldinho
Цитат(XxXDead_worlDXxX @ Feb 9 2012, 01:28 ) *
Хмм... Моят адаш е свършил добра работа smile.gif Въобще не се учудвам от това, но този резултат малко ме разочарова, тъй като бях за милан... ювентус са някак отблъскващи, не знам защо така ми се струва, докато милан имат някои симпатични футболисти
Колкото до крайния резултат от сблъсъкът с арсенал, той е сравним с мрачните, невиждани, загадъчно тъмни адски подземия - знаем само, че ще го видим в бъдеще, но не и какъв ще е. smile.gif


2рия гол на Касерес 100 пъти да го накараш да я вкара,няма да уцели и вратата,ама за проклетия...
El Jardinero
Цитат(Ronaldinho @ Feb 11 2012, 12:32 ) *
2рия гол на Касерес 100 пъти да го накараш да я вкара,няма да уцели и вратата,ама за проклетия...

Викаш "мечтан дебют", но за други, а, Динко... hi.gif
Kutinkata
Удинезе води на Милан на почивката , а Милан играе адски зле , първия им удар към врата на Удинезе беше в 43-тата минута и то на Мексес . Иначе им липсват и бая играчи - Касано , Пато , Ибра , Боатенг , Акуилани , Неста , Замброта ... но важното е , че ако загубят идват в борбата за тройката при нас .
XxXDead_worlDXxX
QUOTE(El Jardinero @ Jan 19 2012, 01:04 ) *
Аз пък друго не разбирам - защо някои колеги държат да водят подробен livescore едва ли не на всеки гол във вратата на противниците ни и само раздуват излишно темите им?! confused-3316.gif Ми имайте малко ТЪРПЕНИЕ да свърши мачът и ако наистина се издънят, фронтална АТАКА и храна без милост, ама така само урочасвате доброто развитие на срещата и почти винаги се измъкват гадините!

Ахахах, май наистина има нещо вярно в това...
Кутинката пак спасява Милан biggrin.gif Доста отдавна не го беше водил livescore-a, но ето че сега, когато отново го подновява, резултатите са налице allright.gif

Иначе си мисля, че за нас този резултат е по-изгоден, тъй като удинезе определено са по-лесен противник за задминаване
El Jardinero
Цитат(XxXDead_worlDXxX @ Feb 11 2012, 21:20 ) *
Ахахах, май наистина има нещо вярно в това...
Кутинката пак спасява Милан biggrin.gif Доста отдавна не го беше водил livescore-a, но ето че сега, когато отново го подновява, резултатите са налице allright.gif

Иначе си мисля, че за нас този резултат е по-изгоден, тъй като удинезе определено са по-лесен противник за задминаване


Думай ми, Дед, то не е нужно да си член на "Гробари Белград", за да знаеш, че на чужд гроб се танцува чак като поникне първата трева, ама те да си го кажат още на операционната маса... im_so_bored-840.gif

Това от кафевия форум при 1:0 на "Фриули":

"Това на САН СИРО ли е ?"

"Да!!!!! Затова нашите фенове са към 300. Иначе и толкова не събираме" szyd-milan.gif
ambro
Цитат(XxXDead_worlDXxX @ Feb 11 2012, 21:20 ) *
Иначе си мисля, че за нас този резултат е по-изгоден, тъй като удинезе определено са по-лесен противник за задминаване


Абе както и да беше свършил този мач, резултатът е в наша полза too_happy-1044.gif (само ние да си бием)
Ronaldinho
Цитат(El Jardinero @ Feb 11 2012, 22:18 ) *
Думай ми, Дед, то не е нужно да си член на "Гробари Белград", за да знаеш, че на чужд гроб се танцува чак като поникне първата трева, ама те да си го кажат още на операционната маса... im_so_bored-840.gif

Това от кафевия форум при 1:0 на "Фриули":

"Това на САН СИРО ли е ?"

"Да!!!!! Затова нашите фенове са към 300. Иначе и толкова не събираме" szyd-milan.gif


Това е един нов образ във форума,далеч се съмнявам,че е фен на Милан ама както и да е,напоследък много се навъдиха и почнаха да колят и бесят играчи и ръководство
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.