Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Милан
Форумът на Привържениците на Интер в България > Футбол Свят > Италия > Serie A
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83
Scofield
Хахахаха нещастниците от милан за пореден път показаха колко смешни могат да бъдат laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Miro Belia
еееее само 4-2 biggrin.gif
SvetJlio
Е не съм очаквал чак пък толкова слаби селяни.Вън от 4-рката в Италия.
Ultras
МИЛАН ПОКАЗАХА ЩО ЗА ОТБОР СА БЕЗ ГАТУЗО И КАКА - МНОГО МНОГО МНОГО АМА МНОГО СЛАБИ!!! МОЖЕХА И 7-8 ДА ОТНЕСАТ АХАХАХХААХХА ГЛЕДАХ И ИМ СЕ СМЕЕХ ОТ СЪРЦЕ....ДА ЕБА МИШКИТЕ,А КАТО ГИ ГЛЕДАХ И КОМЕНТАТОРА СПОМЕНА ЗА БЕКАМ ЩЯХ ДА ПАДНА ОТ СТОЛА ОТ СМЯХ СУПЕР СМЕШНО МИ СТАНА БАХТИ МИШКИТЕ!!!
ЩЕ ПРОДАВАТ ФЛАНЕЛКИ СЪС ЗАБАТИЯ И БЕКАМЧО!!! СМЕШНИЦИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ!!! ДАНО НАПОЛИ И РОМА ГИ ИЗМЕСТЯТ ОТ 4-ТА И ТАЯ ГОДИНА - БАХТИ ПЕНСИОНЕРСКИЯ ОТБОР - ПИРЛО АМБРОЗИНИ СИИДОРФ ШЕВА ИНЗАГИ ВСИЧКО ЗА ПЕНСИЯ!!! ЦЯЛ ОТБОР ИМ ТРЯБВА,А АКО СЛУЧАЙНО ПРОДАДАТ КАКА НА МАН СИТИ НАПРАВО МОЖЕ ДА ГИ ЗАКРИВАТ!
N E R A Z Z U R R O
Милан без Кака са пълна дупка...
Ricardo
Просто днеска бяха повече от жалки szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif
SvetJlio
Ако се гледа реално на нещата, то милан до момента трябваше да са доста по-назад в класирането.Поне извън 6-цата, но съдии и малко късмет все още ги държи в топ 4.
Álvaro Recoba
Да си гледат УЕФА-та.. szyd-milan.gif
Vatev
Рома имат шест поредни победи и са с мач по-малко. Съвсем спокойно могат да вземат оставащите им четири мача. Наполи и те имат лесни три мача, дано ги вземат. Надявам се и Фиорентина да се опънат на пенсиите и да ги изместят на шестото място на полусезона за да разберат, че за нищо не стават. Лацио ако и те вземат нещо срещу Юбе ще е перфектно.
daniinter
пенсията тотално грохна szyd-milan.gif
SvetJlio
Отбора им има ключовите футболисти като: Амброзини,Янкуловски,Емерсон,Бонера,Каладзе,Шевченко,Индзаги,Малдини хахаахаха и един крив ПАТО ахахахаха
Simo
Така като гледам как са нещата май от основен конкурент за титлата трябва скоро да пише основен конкурент за зона УЕФА biggrin.gif
tutto_inter
Милан става на 109 години днес.

За 109 години Милан е спечелил 17 титли на Италия, 5 купи на Италия,5 суперкупи на Италия.В Европа постиженията са още по големи 7 титли на Европейските шампиони, 2 пути КНК, 5 Суперкупи на Европа,4 междуконтинентаЛНИ КУПИ.Общо 45 значими трофея и още 20 купи от приятелски турнири красят витрината на Милан.

Novsport.com
tutto_inter
бляк
Perugino
Цитат(tutto_inter @ Dec 17 2008, 10:52 AM) *
бляк


Не "бляк", трябваше да кажеш - "Браво".Не може да сте толкова синьо-черни, че да признаете колко голям отбор сме въпреки проблемите, които имаме в момента.
Най-хубава е частта - "в Европа постиженията са още по големи...."
tutto_inter
Може и още как,и винаги ще е така,ще мразя тоя скапан Милан ,ще видя дъртия като си отиде Берлускони колко успеха ще вземете.. май няма да вземете никакви ... Докато съм жив ще бия и мразя Милан .. 594651_orig.gif
butch_cassidy
Цитат(Perugino @ Dec 17 2008, 11:18 AM) *
Не "бляк", трябваше да кажеш - "Браво".Не може да сте толкова синьо-черни, че да признаете колко голям отбор сме въпреки проблемите, които имаме в момента.
Най-хубава е частта - "в Европа постиженията са още по големи...."


Честита годишнина! Колкото и да ми е неприятно се радвам,че ви има и благодарение на вас Интер е това което е.Съперничеството ни прави по-силни!
Perugino
Цитат(butch_cassidy @ Dec 17 2008, 11:55 AM) *
Честита годишнина! Колкото и да ми е неприятно се радвам,че ви има и благодарение на вас Интер е това което е.Съперничеството ни прави по-силни!


Ето това е мъжка дума.Благодаря за поздрава.
Така е, какво би бил и МИЛАН ако го нямаше дразнителят Интер...
daniinter
дядо Берлускони вместо да дава толкова пари за подкупване на съдии(за дузпи4ки и т.н.)може по-добре да инвестира парите си като купува на игра4ите си елексир на младостта szyd-milan.gif
tutto_inter
Цитат(daniinter @ Dec 17 2008, 12:43 PM) *
дядо Берлускони вместо да дава толкова пари за подкупване на съдии(за дузпи4ки и т.н.)може по-добре да инвестира парите си като купува на игра4ите си елексир на младостта szyd-milan.gif

хахахаха хахаха лелеле направо паднах мн добре казано!
Ultras
Честит Рожден ден tongue.gif Милан си е Милан,колкото и да го мразим.Трябва да им се отдаде чест.В най-голяма степен са допринесли за услехите на Италия в Европа. Ние сме братовчеди все пак :Д докато нас ни има и вас ви има и обратното - ние сме един за друг и заедно с омраза Ще живеем заедно smile.gif . Милано - Единствения град в Европа с два отбора печелили КЕШ и великия стадион "Джузепе Меаца"
Nedev
Еми честитка....!!!
Пожелавам ви на 110-та годишнина да ви бием 4:0..... wink.gif
daniinter
хах ами айде 4еститка и от мен на мУлан за рождения ден.давайте в същия дух,падайте нещастници,който ви хване да ви опуква как си му е реда...и догодина Кал4ополи 2 да ви прати в Сериа Б! szyd-milan.gif
хахахах
мерди гнусниии szyd-milan.gif sadomaso.gif sadomaso.gif 138148_orig.gif hammer.gif hammer.gif
tutto_inter
Милан иска първото място в УЕФА.


Наставникът на Милан Карло Анчелоти иска единствено победа в днешния мач срещу Волсбург, за да може тимът да спечели своята група и да излезе от кризата, където тимът записа три загуби от четири мача. "Целта на нас и Волфсбург, който също се класира за следващата фаза е да спечели групата на УЕФА, за да имаме по-добър жребий за 1/16-финалите. Германците имат доста добър отбор и неслучайно спечелиха и трите си срещи до момента, но редува с много добре или не чак толкова успешни мачове. На тях им е необходимо и равенство, за да останат първи в групата, докато ние искаме само трите точки, за да си вдигнем самочувствието и да завършим групата като първи", сподели Анчелоти преди срещата.

Анчелоти няма да може да разчита на контузените Бонера, Емерсон, Фламини, Гатузо, Бориело, Кака, Неста, като даде почевка на Кристиян Абиати и Паоло Малдини.

Андрий Шевченко и Пипо Индзаги ще водят атаката на "росонерите

sportal.bg
SvetJlio
FT AC Milan 2 - 2 Wolfsburg
Scofield
Смешниците дори и в групата си за Уефа не могат да бъдат първи szyd-milan.gif
SvetJlio
Май не прави впечатление вече, че се дънят за пореден път ;D
Отбор, който има претенции за шампион на Италия се излага супер мощно.Като в послединте мачове имат само една победа с мощното и съдииско 1-0 над Катания.
Ultras
Гатузо: Вече ще подкрепям Юве!

„Ние нямаме шанс за Скудетото, дано бианконерите изпреварят Интер”, надява се халфът на Милан

Дженаро Гатузо сподели, че се надява Ювентус да спечели Скудетото през този сезон. Сърцатият халф на Милан разкри, че вече ще подкрепя бианконерите в тяхната борба за титлата с Интер, тъй като Милан вече е изгубил шансовете си да се бори за този трофей.

„След загубата в неделя е ясно, че ние вече сме много далеч от Интер. Оттук нататък вече ще подкрепям Ювентус в борбата им за Скудетото. Те преживяха труден период и ще бъде справедливо да надделеят над Интер в този дуел”, сподели Дженаро Гатузо пред италианските медии.


ХАХАХА в червата им бъркаме.Незнам какво е заслуженото на Ювентус да го спечелят тоя дуел WTF.gif тоя гатузо освен контузията дего извади за 6месеца май и контузия в главата има! biggrin.gif
Scofield
Ох, Дженаро , Дженаро...за пореден път правиш грешен избор.

szyd-milan.gif szyd-juve.gif
tutto_inter
Милан се дъни за УЕФА.


Отборът на Милан изненадващо изпусна шанса си да оглави класирането в група "Е" на Купата на УЕФА, след като не успя да победи Волфсбург в последния си двубой в тази фаза от турнира. Немците измъкнаха 2:2 на "Сан Сиро" и така удържаха лидерската си позиция и ще чакат по-лек жребий в следващата фаза. Амброзини и Пато бяха точни за домакините, но "вълците" изравняваха на два пъти чрез Дзакардо и Саглик.

Срещата започна злощастно за италианците като още в 3-ата минута Сендерос се контузи отново и трябваше да напусне игра. В 17-ата минута все пак "росонерите" откриха резултата след центриране от корнер на Зеедорф, засечено с глава от Амброзини. Пипо Индзаги и Зеедорф пропуснаха да удвоят, докато гостите уцелиха гредата над Дида след удар с глава.

Волфсбург обаче не се стресна и в 56-ата минута Дзакардо възстанови равенството, засичайки центриране на Шефер. "Росонерите" имаха шанса още в следващата си атака отново да вземат преднина, след като резервата Пато оползотвори хубав пас на Шевченко рикоширал в Индзаги. В следващите минути СуперПипо на два пъти пропусна да реши мача, вкарвайки трети гол.

Междувременно домакините имаха още един тежък сблъсък, след като Каладзе получи удар в главата и доигра така мача. Андреа Пирло също получи травма и напусна предварително, но се очаква до няколко дни да бъде готов за игра.

В края гостите се хвърлиха сляпо напред и това даде резултат. В 81-ата минута Саглик малко случайно отново изравни резултата, а след това "вълците" имаха още няколко положения, с които дори можеха да спечелят мача. Нелсон Дида обаче демонстрира страхотна форма, като в последните минути на три пъти спаси резултата. Защитата на Милан тотално разочарова и в тази среща и Карло Анчелоти със сигурност ще помисли за промени в следващите срещи.

След този хикс Волфсбург остана лидар в групата с 10 точки. Милан пък остана втори с 8.

sportal.bg
tutto_inter
Анчелоти: Има толкова проблеми в Милан .

Треньорът на Милан Карло Анчелоти коментира представянето на своите възпитаници след равенството 2-2 с Волфсбург на „Сан Сиро” за Купата на УЕФА:

http://www.calcio-bulgaria.com/
inter_fen
Цитат(Ultras @ Dec 18 2008, 12:37 AM) *
ХАХАХА в червата им бъркаме.Незнам какво е заслуженото на Ювентус да го спечелят тоя дуел WTF.gif тоя гатузо освен контузията дего извади за 6месеца май и контузия в главата има! biggrin.gif




Ми че той тоя проблем си го има от години biggrin.gif
tutto_inter
Малдини: Милан ще се бори за титлата.


Капитанът на Милан Паоло Малдини изрази невероятен ентусиазъм въпреки слабите резултати на тима през последните седмици. 40-годишната легена на "росонерите" е сигурен, че тимът ще се бори за титлата в Серия А до края на първенството, въпреки че изостава с девет точки от Интер. "Не сме в прекрасен момент за нас, но направихме крачки напред за разлика от миналото. Деветте точки разлика от Интер са много, но нашата идея е да се борим за титлата докрай. Преди 12 месеца в този период вече бяхме с невероятен пасив от "нерадзурите", докато тази година не е така. Аз съм оптимист. Важното е да имаме силен отбор, който вярва в собствените си възможности, две неща, които Милан има. Проблемът е, че имахме много контузени от началото на първенството досега, но се надявам след лагера в Дубай да се възстановят голяма част от моите колеги и да започнем да показваме истинското си лице", коментира Малдини.

Милан е на четвърто място в калчото с актив от 30 точки, колкото има и Наполи. Интер е с 39, а Ювентус има 33.

Тимът на Карло Анчелоти има само една победа в последните си пет официални мача, където записа три загуби, една победа и едно равенство.

sportal.bg
ACM
Без лоши чувства. wub.gif Само една дата - 11.5.2001

Ultras
Цитат(ACM @ Dec 19 2008, 06:41 PM) *
Без лоши чувства. wub.gif Само една дата - 11.5.2001


Браво smile.gif

Без лоши чувства - от 2004 до 2009 БОЙ БОЙ biggrin.gif

Без лоши чувства - Успех за УЕФА

s_inter.gif
Perugino
Цитат(Ultras @ Dec 19 2008, 06:50 PM) *
Без лоши чувства - Успех за УЕФА


Няма как.Все някой трябва да защити честта на Милано пред отбор като Вердер (Б).След като Вие не успяхте, Ние ще ги борим.
За това искренно вярвам на думите ти.
Ultras
Цитат(Perugino @ Dec 19 2008, 07:06 PM) *
Няма как.Все някой трябва да защити честта на Милано пред отбор като Вердер (Б).След като Вие не успяхте, Ние ще ги борим.
За това искренно вярвам на думите ти.


Аз наистина желая успех на Милан smile.gif Играе ли отбор от Италия в Европа винаги съм за него независимо кой е wink.gif Ще се радвам да дръпнем едно финалче за Супер Купата в Монако догодина.

пп.Вие защото се справихте невероятно с далеч "по-добрия отбор" сравнение с Вердер
SvetJlio
A, аз им пожелавам един финал, който да изгубят.За да може да се хабят максимално в този турнир.
ACM
Само незнам кой е играл по-често за УЕФА. smile.gif Ние или вие? smile.gif Както виждате не се хабим много в УЕФА под нивота са ни там просто. laugh.gif Незнам какво ще правите срещу Манчо? А и въобще 1/8 финал е добре позтижение за вас не помня скоро да сте играли на 1/2 финал пък да не говорим за ФИНАЛ. smile.gif Иначе без лоши чувства. Дискусия да става... cool.gif
Ultras
Цитат(ACM @ Dec 19 2008, 07:29 PM) *
Само незнам кой е играл по-често за УЕФА. smile.gif Ние или вие? smile.gif Както виждате не се хабим много в УЕФА под нивота са ни там просто. laugh.gif Незнам какво ще правите срещу Манчо? А и въобще 1/8 финал е добре позтижение за вас не помня скоро да сте играли на 1/2 финал пък да не говорим за ФИНАЛ. smile.gif Иначе без лоши чувства. Дискусия да става... cool.gif


Под нивото ли? Че вие да не сте за по-нагоре от УЕФА-то се вижда едвам кретате.Играли сме повече...не виждам лошо след като отбори като Барселона Ливърпул Реал Ювентус са я печелили.
Стига живяхте в миналото и нека да гледаме настоящето,ако е възможно.Стига сте си мислили,че света се върти около вас и сте единствения отбор на земята като имате 5 ШЛ повече.Никога няма да сте по-велики от нас или ние от вас wink.gif
SvetJlio
Първо си смени аватара или искаш да ти направя анала все едно е паднала атомна бомба над него.
daniinter
ех,тези фенове на мулан,голяма работа.....
стига ровихте в миналото,цъкайте си Уефи4ката и по-кротко,4е скоро като гледам и тя ще е мираж.... szyd-milan.gif
ACM
Ще го сменя ако искам нали знаеш. smile.gif Добре няма да живея в миналото. Не съм се регистрирал тук за да се дразня, а да следя случващото се с отбора ви. smile.gif
freaked
а милан умре але алееееееееееееее
IbraBALOTELI
Цитат(ACM @ Dec 19 2008, 07:29 PM) *
Само незнам кой е играл по-често за УЕФА. smile.gif Ние или вие? smile.gif Както виждате не се хабим много в УЕФА под нивота са ни там просто. laugh.gif Незнам какво ще правите срещу Манчо? А и въобще 1/8 финал е добре позтижение за вас не помня скоро да сте играли на 1/2 финал пък да не говорим за ФИНАЛ. smile.gif Иначе без лоши чувства. Дискусия да става... cool.gif

Ами за къде се хабите , отпаднахте за купата на Итали изоставате на 9 точки в Серия А ..... вие маи тоя сезон грам хабене не му давате szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif
method
Имаме цяла тема за мЪлан ли бе? хаха Защо им отделяте такова внимание?smile.gif))))))))))) Трябва да се ласкаят ц ц ц.. smile.gif
tutto_inter
Бекъм: Вече съм влюбен в Милан.

Дейвид Бекъм беше представен официално като ново попълнение на световния клубен шампион Милан. Английският национал ще играе на "Сан Сиро" под наем от Лос Анджелис Галакси в следващите два месеца, докато трае паузата преди началото на следващия сезон в МЛС. Бекъм изненада журналистите на пресконференцията, обръщайки се към тях на италиански. "Добър вечер. За мен е чест да съм тук, защото обичам Италия. Наистина съм щастлив". С тези думи суперзвездата веднага спечели симпатиите на всички присъстващи, преди да продължи на английски и да изрази радостта си от факта, че ще носи фланелката на "росонерите".

"Липсваше ми футболът на най-високо ниво. 5 месеца почивка щяха да са прекалено много и бях длъжен да се възползвам от предоставилата ми се възможност. Аз все още съм играч на ЛА Галакси и през март ще се върна в Америка. Отсега обаче знам, че ще ми е трудно да напусна Милан. Винаги е така, когато си тръгваш от голям клуб. Знам, защото вече ми се е случвало два пъти", сподели бившият халф на Манчестър Юн и Реал (Мадрид).

Бекъм призна, че преди да вземе решението да се присъедини към Милан, се е посъветвал със селекционера на английския национален отбор Фабио Капело: "Той ми каза, че най-доброто за мен е да играя на колкото се може по-високо равнище. Ценя клубовете с богата история, а Милан е точно такъв. Истинска чест ще е да играя редом до Паоло Малдини и останалите велики футболисти в отбора", заяви 33-годишният англичанин, преди да добави: "Мисля, че вече съм влюбен в Милан".

"Не очаквам да играя от първия ден. Нещата не са толкова прости. Знам, че в тима има доста контузии и бих се радвал да помогна още утре срещу Удинезе, но няма как да стане", заяви Бекъм. Той се хареса още повече на феновете на "росонерите" с изказването, че ще стиска палци на любимия си Манчестър Юн в 1/8-финалите на Шампионската лига срещу Интер.

На пресконференцията на "Сан Сиро" присъстваше и съпругата на Дейвид - Виктория, която беше заела място на първия ред и също предизвика огромен интерес сред фоторепортерите.
Още по темата

sportal.bg
INTERFAN
Сега с Бекъм ще ми бъдат още по-забавни... Значи напоследък много им се смея на тия кенефи... biggrin.gif
tutto_inter
Ще вдигнат възрастовата граница на отбора от 34 на 35-36 ... biggrin.gif
N E R A Z Z U R R O
Освен пари и тук таме някой пас, Милан нищо друго няма да получат от Бекъм wink.gif.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.