Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Милан
Форумът на Привържениците на Интер в България > Футбол Свят > Италия > Serie A
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83
Provenzano
Мечтите са безплатни ..
durex
Галиани станал вицепрезидент на Серия А facepalm2.gif facepalm2.gif
grande internazionale
Нападателният тандем на Милан Стефан Ел Шаарави и Джампаоло Пацини има 24 гола до този момент в първенството. 14 от тях са дело на Фараона и 10 на Пацо.
grande internazionale
Този Шаарави е голям късметлия. Или поне от репортажите, които гледам. От където ритне и гол..
Ricardo
Милан почти сигурно взима Балотели.С Шаарави ще спретнат доста добро нападение и със сигурност ни стават доста сериозен конкурент за 3-тото място.Морати е време да се събуди и да направи 1-2 добри трансфера,че с този отбор и ЛЕ не ни е сигурна.
radiinter
Цитат(Ricardo @ Jan 28 2013, 18:09 ) *
Милан почти сигурно взима Балотели.



ДАНО ДАНО ДАНО
Най-после този боклук ще си намери отбор който му приляга.Купувай.
Provenzano
Може и да е боклук, но притежава качества, с които много малко нападатели в Серия А могат да се похвалят, така че каквото и да си говорим Балотели е добро попълнение.
Ricardo
И все пак уж мердите са зле като нас финансово направиха трансфер за 20 млн...Май на Морати не му се занимава вече...
radiinter
Вижте защо просто не се откажете от Интер и готово?Вижте че всички други отбори се справят по-добре от нас,а в Интер всичко е сбъркано.Така ще си спестите много нерви в бъдеще.
Всеки ден едни и същи неща си пишете тука,плачете като вдовици за Х*й.

Отбора за нищо не става,Морати вече е изперкал,Бранка отдавна трябваше да бъде изгонен.Взимаме смешни и стари играчи,продаваме суперталантите си...... еми заебвайте го тоя отбор най-накрая.След някоя и друга година когато отново стъпим на върха пак ще ви чакаме да станете интеристи.
Ricardo
Айде пак глупостите с отказването.Дайте пък нищо да не коментираме и само да хвалим Морати и Бранка,въпреки че няма за какво на този етап.Вечния отговор като няма как да защитите ръководството.Отказвайте се от отбора.
radiinter
Еми нормално,нали според вас Интер за нищо не става,защо се хабите тогава?
Морати няма да се махне,не разчитайте на това.Реки от пари също няма да потекат.Просто няма смисъл да си губите времето.
Ricardo
Добре де нали уж затова продадохме Коутиньо и Снайдер.За да има пари за някой по-голям трансфер.Дори и Морати каза,че Коутиньо не е продаден по икономически причини,а заради тактически.А и с тази контузия на Мудингай докрая на сезона трансфера на халф става още по наложителен.Длъжни са да направят нещо в 3-те оставащи дни от трансферния прозорец ръководството.
VPE
Виждам, че определяте трансфера като добър, но поне за мен това са грешни пари хвърлени в посока, където нямаме нужда. В нападение в момента според мен не ни липсва качество, а сработеност. Много по-добре икономически щеше да е тези 20 млн. да се инвестират в един креативен халф или централен защитник, защото там ни куцат нещата. Дано греша, но за сега съм много скептично настроен за този трансфер.
radiinter
Ама нищо няма да направят,ще вземат поредната резерва на Дженоа и Катания.
Затова ви давам съвет,няма смисъл да чакате до 1-ви февруари.Заебвайте отбора още сега.Иначе какво ви очаква в бъдеще,по 5 дни в седмицата да оплаквате отбора,а на шестия ден да го гледате колко е жалък на терена.Не си го причинявайте.
radiinter
Цитат(VPE @ Jan 29 2013, 20:00 ) *
Виждам, че определяте трансфера като добър



Оооо трансфера си е екстра само че не за вас szyd-milan.gif
Въпрос на време беше това лайно да се прибере у дома.
Да ви е честит,шоуто тепърва предстои.
Kutinkata
Цитат(radiinter @ Jan 29 2013, 20:30 ) *
Вижте защо просто не се откажете от Интер и готово?Вижте че всички други отбори се справят по-добре от нас,а в Интер всичко е сбъркано.Така ще си спестите много нерви в бъдеще.
Всеки ден едни и същи неща си пишете тука,плачете като вдовици за Х*й.

Отбора за нищо не става,Морати вече е изперкал,Бранка отдавна трябваше да бъде изгонен.Взимаме смешни и стари играчи,продаваме суперталантите си...... еми заебвайте го тоя отбор най-накрая.След някоя и друга година когато отново стъпим на върха пак ще ви чакаме да станете интеристи.

Вижте защо просто не се откажете от Форума и готово?Вижте че всички друго форуми се справят по-добре от нас,а в този всичко е сбъркано.Така ще си спестите много нерви в бъдеще.
Всеки ден едни и същи неща си пишете тука,плачете като вдовици за Х*й.

Не ви разбирам , като се изкаже мнение против Морати и веднага се почва с отказването от отбора и сумати изтъркани фрази ... Спокойно де няма да му правим референдуми и тн , просто всеки си изказва мнението , кой критично , кой весело , важното е личното мнение да се чете тук каквото и да е то .
N E R A Z Z U R R O
Само да няма ново "Пирло/Сеедорф"...
chaflio
Цитат(Ricardo @ Jan 29 2013, 18:36 ) *
Айде пак глупостите с отказването.Дайте пък нищо да не коментираме и само да хвалим Морати и Бранка,въпреки че няма за какво на този етап.Вечния отговор като няма как да защитите ръководството.Отказвайте се от отбора.

Няма такова нещо нападайте който си изкате ,даже добре че ги пишите тези работи та да ми е забавно .Никакво отказване така ви искам ,постоянно да мрънкате - макар че файда никаква.Тоя филм с копуване на скъпо струващи футболисти съм го гледал 15 год ,и повече от 2 ро място така и не видях .
Ама той МОРАТИ ДОСТА НИ РАЗЛИГАВИ ПРЕЗ ПОСЛЕДНИТЕ ГОДИНИ ,СУМАТИ ПАРИ ПОХАРЧИ ЗА ДА СМЕ НОМЕР 1 ДОСТА ГОДИНКИ .И СЕГА ЧОВЕКА КОГАТО РЕШИ ДА ЗАТЕГНЕ ПОЛОЖЕНИЕТО ПОЧНАХМЕ ДА НЕДОВОЛСТВАМЕ
Ама ей това немога да разбера от къде идва тази ваша наглост към него.
Добре бе пичове имате притенций за това и онва- лошо няма .Ами щом е така разберете се всички недоволни от цял свят, горе долу ще се съберете към 1-2 милиона , съберете по 50 евро прате ти ги на Морати и тогава имайте притенций за нещо .
C-Murder
Цитат(Ricardo @ Jan 29 2013, 18:17 ) *
И все пак уж мердите са зле като нас финансово направиха трансфер за 20 млн...Май на Морати не му се занимава вече...


А когато ние правихме трансфери за 50 млн. лятото, мердите колко хвърлиха? Що ги забравяте тия работи така услужливо и говорите глупости, че на Морати не му се занимавало. Ако си мислите, че гледате "реално" на ситуацията, отчитайте и тези факти, а не само каквото ви изнася.
radiinter
Цитат(Kutinkata @ Jan 29 2013, 20:17 ) *
Вижте защо просто не се откажете от Форума и готово?Вижте че всички друго форуми се справят по-добре от нас,а в този всичко е сбъркано.Така ще си спестите много нерви в бъдеще.
Всеки ден едни и същи неща си пишете тука,плачете като вдовици за Х*й.


Аааа това също е вариант.Не е като да не сме го виждали biggrin.gif
Активноста във форума също е пряко свързана с успехите на отбора.

Мрънкайте си щом само това можете.Такива обаче за мен са псевдофенове,без значение дали става въпрос за Интер или друг отбор.
п.п а като биеме гобите и мердите се биете в гърдите нали rolleyes.gif
Ricardo
Цитат(C-Murder @ Jan 29 2013, 23:51 ) *
А когато ние правихме трансфери за 50 млн. лятото, мердите колко хвърлиха? Що ги забравяте тия работи така услужливо и говорите глупости, че на Морати не му се занимавало. Ако си мислите, че гледате "реално" на ситуацията, отчитайте и тези факти, а не само каквото ви изнася.
Дадохме е силно казано.Парите от Мота отидоха за Гуарин плюс още 2-3 млн.За Паласио парите ги дадохме от сделката с Пацини.а Касано е без пари.Иначе за Ханданович и Перейра дадохме общо към 20 и няколко милиона.Чудесни трансфери,друг е въпроса,че незнайно защо бек като Перейра играе като първокласник.Много странно.Сега се сещам,че продадохме Майкон и Кастаньос за общата сума от около 11 млн. ако не се лъжа.Оттървахме се от Сезар,Лусио,Сарате и Форлан,които взимаха доста големи заплати.Така,че въпреки големия брой трансфери и то не лоши не сме чак толкова на загуба.
А според теб след продажбата на Снайдер и Коутиньо не е ли най-нормалното нещо да им вземем адекватен заместник?Никой не е казал,че трябва да правим трансфер за 50 млн.,но задължително трябва да вземем сериозен халф докрая на трансферния пазар.
Kutinkata
Цитат(radiinter @ Jan 30 2013, 00:53 ) *
п.п а като биеме гобите и мердите се биете в гърдите нали rolleyes.gif

Ами дам когато направим силен мач се бием в гърдите , какво да се бием в гърдите и като падаме ли ? Аз имам еднаква активност във форума когато бием и когато падаме , не виждам защо да се променя това , като падаме нормално е да се критикува а като бием обратното . Сега как няма да се оплаквам ? Че то положението е плачевно направо , имаме тренъор към който имах надежди , че ще играем хубав футбол с млади играчи ... Вместо това той постоянно налага старите и играем с по 7-8 дефанзивни играчи , имахме двама играчи с финт и поглед върху играта и им бихме шута ... Хубавите думи за президента ни са па , че давал много пари и пак не сме били на върха , при него проблема грам не е малкото пари а както много пъти казвам адски слабите решения ... Та кажи ми особенно след продажбата на един от малкото светли лъчи в отбора на какво основание да пиша позитивни коментари ? Когато има минимална светлина в тунела да ама сега просто няма и сламка за която човек да се хване .
radiinter
Цитат(Kutinkata @ Jan 30 2013, 00:24 ) *
Та кажи ми особенно след продажбата на един от малкото светли лъчи в отбора на какво основание да пиша позитивни коментари ?



Нямам какво да ти казвам.Аз вече си казах мнението за хора като тебе.
Хейтвай си по отбора и това е,а като биеме,всички сме големите интеристи......
Kutinkata
Цитат(radiinter @ Jan 30 2013, 01:32 ) *
Нямам какво да ти казвам.Аз вече си казах мнението за хора като тебе.
Хейтвай си по отбора и това е,а като биеме,всички сме големите интеристи......

Офф боже не ви разбирам честно ... .как може като малките лапета да повтаряте едно и също ... И да критикувам и да не критикувам аз съм еднакво голям интерист , същото важи и за теб независимо колко сочиш с пръст и повтаряш аз съм по голям интерист от теб нека ти .
ambro
Опа, тук май влязох в чатрума на "Море от любов"
crying_with_laughter-3302.gif
Nikolov
Да им е честит !
ivofen
Влизам в темата на мулан и кво да видя:Две страници от както не съм влизал,ухаа сигорно е яко храна по долното цигане,а то се хапите като катъри.Айде стига вече и едните и другите прекалявате не може в всеки пост да се нарежда ръководството нека приключи всичко и тогава грабвайте чарпаците.Малко повече вяра!
И за да не съм оффтопик:КУР ЗА ЧЕРНИЯ МАЙМУНЯК И ПРОСТ МАНГАЛ.
Provenzano


дано да излезе лайното дето всички се опитвате да го изкарате ..
grande internazionale
Цитат(Provenzano @ Jan 30 2013, 21:16 ) *


дано да излезе лайното дето всички се опитвате да го изкарате ..


Да се опитваме??? Той си е лайно и то не от вчера !

http://www.youtube.com/watch?v=y3cb8whkAZM

ivofen
Няма страшно лайно не се разваля.Един път лайно цял живот такова. dieinbin.gif
grande internazionale
Балотели на ресторант със чиче Фестър и започнал да пее "който не скача е интерист "

ГРАНДАКОЗ ЛАЙНАНИКУС !!!

http://www.youtube.com/watch?feature=playe...;v=I4VdkbYZovc#!
C-Murder
Какво друго може да се очаква от тоя неблагодарен кюнец. Съжалявам, че го направихме футболист и изобщо не разбирам хората, които искаха да се връща при нас. Надявам се феновете да го набарат скоро и да дебютира за мердите с патерици.
mihael16
Знаем си го що за човек е Балотели така че не се учудвам че е започнал да пее.Да им е жив и здрав и гол срещу Интер да не вкара.
grande internazionale
Цитат(C-Murder @ Jan 31 2013, 02:48 ) *
Какво друго може да се очаква от тоя неблагодарен кюнец. Съжалявам, че го направихме футболист и изобщо не разбирам хората, които искаха да се връща при нас. Надявам се феновете да го набарат скоро и да дебютира за мердите с патерици.


Напълно подкрепям...
Беше ми любимец номер едно, а сега стана лайно номер 1...
Dr.Moratti
Другата година по това време ще си скубят косите с това говно.
inter_fen
Те още сега ще почнат да ги скубят. Притежава много качества на терена и ще им спечели доста точки, но пък и ще им загуби доста. smile.gif
Provenzano
Балотели: Интер, вкарвам ви и ще се радвам

Марио Балотели бе представен официално като играч на Милан днес. Той пристигна за пресконференцията в стилен тъмен костюм и вратовръзка. Имаше над 130 журналисти, които чакаха какво ще каже звездата на Италия.

Както винаги Балотели не бе банален. Той веднага хвърли ръкавицата към бившия си тим Интер. Нападателят игра при нерадзурите до лятото на 2010 г., когато премина в Манчестър Сити. Балотели не се раздели добре с Интер, след като в последния му мач хвърли фланелката на земята, а след това Марко Матераци го нападна в съблекалнята.

"Отдавна мечтаех да дойда тук. Вече съм мъж. Няма да ми тежи да играя за Милан. Надявам се да остана тук дълго", заяви Балотели.

"Не съм гледал Серия А много в последните месеци, но в атака сме млади и добри. Добре се спогаждаме. Чувствам се добре. Какво се промени от времето в Интер? Пораснах. Тук искам да печеля като звезда и решаващ играч. Нещо, което не ми се случи в Интер".

"Ако вкарам гол в дербито с Интер ще се радвам. Никой не може да каже нищо за моя избор да дойда в Милан. Тифозите на Интер ще ме освиркват, но това е нормално. Ако имаше нещо между нас, то беше докато бях в Интер. Приключих с тях тогава. Сега съм в Милан".

Балотели говори и за слуховете, че това е предизборен ход на Силвио Берлускони. "Берлускони не го познавам лично. Никога не съм гласувал и не се интересувам от политика".

"Дали съжалявам, че напуснах Сити? Не, но искам да благодаря на клуба, тифозите и треньора. Те винаги бяха на моя страна и в хубавите и в лошите моменти".
Черно и синьо
Интер: Балотели, умираш от чума, ние пеем песни. Така става като плюеш, там където навремето си ял.
radiinter
Тепърва това лайно ще плюе по нас.
durex
Еххх, неблагодарно племе...пожелавам му голова суша до края на престоя си в Милан и вместо да ги води към победи, да прави така че да се усират във всеки мач!!!!!
tutto_inter
http://www.passioneinter.com/mondo-calcio/...ie-a-30331.html

Манчини:Балотели и Ел Шарауи, най-добрата атака в Серия "А"
Campione!
QUOTE(tutto_inter @ Feb 2 2013, 12:45 ) *
http://www.passioneinter.com/mondo-calcio/...ie-a-30331.html

Манчини:Балотели и Ел Шарауи, най-добрата атака в Серия "А"

Не е майтап.
chaflio
Цитат(tutto_inter @ Feb 2 2013, 12:45 ) *
http://www.passioneinter.com/mondo-calcio/...ie-a-30331.html

Манчини:Балотели и Ел Шарауи, най-добрата атака в Серия "А"

Манчини е доказан некадърник -така че нека си говори каквото изска
Provenzano


crying_with_laughter-3302.gif
grande internazionale
Къде са онези, които искаха това лайно обратно? Защитите те го след поредното му изказване !
Provenzano
Цитат(grande internazionale @ Feb 3 2013, 12:00 ) *
Къде са онези, които искаха това лайно обратно? Защитите те го след поредното му изказване !

Е Мана ти какво искаш да каже сега , че обича Интер ли ? biggrin.gif
grande internazionale
Цитат(Provenzano @ Feb 3 2013, 12:09 ) *
Е Мана ти какво искаш да каже сега , че обича Интер ли ? biggrin.gif


Аз от него нищо не чакам. Това лайно е срамно да се свързва с Интер. А и защо да не покаже малко благодарност към клубът, който го откри ?
Provenzano
Цитат(grande internazionale @ Feb 3 2013, 12:38 ) *
Аз от него нищо не чакам. Това лайно е срамно да се свързва с Интер. А и защо да не покаже малко благодарност към клубът, който го откри ?

Реално той не е казал нищо лошо. Журналисти са го попитали за Интер и той е казал, че няма нищо към клуба и ако вкара би се зарадвал.
radiinter
РЕАЛНО тепърва ще слушаш доста за Интер от него biggrin.gif
Особено след като след само два кръга се изправяме срещу тях.
Centrocampista
Дузпа ..................................................... WTF.gif Туй копеле Паоло Валери пак се насра !
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.