Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Милан
Форумът на Привържениците на Интер в България > Футбол Свят > Италия > Serie A
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83
grande internazionale
А ама аз по честен играч не съм виждал Пинокио biggrin.gif
ale inter
Цитат(Ronaldinho @ Jan 11 2011, 08:03 PM) *
При 3гол има малка засада така е прав си ! Но при 4я Ибрахимович се преборва със защитник на Удинезе и печели топката съвсем честно !



Какво значи малка засада,все едно някойя жена да каже МАЛКО СЪМ БРЕМЕННА засада има нали???А Златьо му се качи на гърба и преди това го изблъска с ръка.Но има и друг вариант,дали Удине не ви легнаха след като свърши нашият мач,запитай се ???
Ronaldinho
Цитат(ale inter @ Jan 12 2011, 12:02 AM) *
Какво значи малка засада,все едно някойя жена да каже МАЛКО СЪМ БРЕМЕННА засада има нали???А Златьо му се качи на гърба и преди това го изблъска с ръка.Но има и друг вариант,дали Удине не ви легнаха след като свърши нашият мач,запитай се ???


Да засада имаше ! Ибрахимович се пребори за топката напълно честно НЕ Е имало нарушение срещу защитника на Удинезе ! Не разбирам,защо Удинезе трябва да ни лягат.Дори и да бяхме загубили този мач пак щяхме да сме много пред вас в класрането !
ale inter
Цитат(Ronaldinho @ Jan 12 2011, 09:52 AM) *
Да засада имаше ! Ибрахимович се пребори за топката напълно честно НЕ Е имало нарушение срещу защитника на Удинезе ! Не разбирам,защо Удинезе трябва да ни лягат.Дори и да бяхме загубили този мач пак щяхме да сме много пред вас в класрането !



Е колко много преди нас 4 точки предвид двата мача които имаме по малко ,и съм сигурен че ще си ги вземем.Но е факт тази години че Вас ви бутат яко съдиите,незнам на какво се дължи това,на некомпетентноста на съдиите или на това че Вашият Бос е Примиера на Италия.Ако не вярваш виж последните си 3 мача дето взехте точки.
Ronaldinho
Aко съдийте ни бутаха както казваш ти щяхме да сме шампиони през последните години ! Откъде си толкова сигурен,че ще си вземете 2та мача ? Фиорентина е корав съперник и не си спомням,кога за последно ги бихте на техен терен ако не се лъжа последните 2мача имате 2 равенства 0:0 и 2:2 ! Другият ви отложен мач мисля,че беше срещу Чезена или се бъркам ? Последните 3 мача от които взехме точки бяха категоричната победа на закъсалия финансово отбор на Болоня с 0:3,победата над Каляри и равенството с Удинезе в кои от тези мачове виждаш подпиране от съдията ?
ale inter
Цитат(Ronaldinho @ Jan 12 2011, 10:30 AM) *
Aко съдийте ни бутаха както казваш ти щяхме да сме шампиони през последните години ! Откъде си толкова сигурен,че ще си вземете 2та мача ? Фиорентина е корав съперник и не си спомням,кога за последно ги бихте на техен терен ако не се лъжа последните 2мача имате 2 равенства 0:0 и 2:2 ! Другият ви отложен мач мисля,че беше срещу Чезена или се бъркам ? Последните 3 мача от които взехме точки бяха категоричната победа на закъсалия финансово отбор на Болоня с 0:3,победата над Каляри и равенството с Удинезе в кои от тези мачове виждаш подпиране от съдията ?



Мачовете ще си ги вземем на 100% споко Фиорентина са крив отбор вярно е но последните два мача показваме възход и сме в сериа от победи при което трудно се спираме.Чезена нее отбора който почва първенството,сега вече ще се борят за оцеляване ,започват проблеми с контузени,наказани и така.А ще ти обясня сега и за вашите три мача.Срещу Болоня не отсъдиха чиста дуспа за Болоня свири едно но имаше и втора,и чист червен картон за Абиати при подлагането на Дестро,срещу Каляри гола ви е от засада на тоя новия него знам даже как се казва а неми и трябва,срещу Удине пак печелите точка с гол от засада на Пато за 3:3.От тези три мача щяхте да загубите 3 точки а иманно равен с Каляри и загуба от Удине факт,и сега нямаше да сте водачи с 4 точки от втория а с 1.
Ronaldinho
КАК ОТ ЗАСАДА ????? blink.gif blink.gif blink.gif http://img267.imageshack.us/img267/1447/hunjunhipj.png на това засада ли му викаш ?? Срещу Удинезе се съгласих,че гола на Пато е от засада ! Абсолютно никакво съприкосновение между Абиати и играча на Болоня !
SHeki
QUOTE(Ronaldinho @ Jan 12 2011, 10:30 AM) *
Aко съдийте ни бутаха както казваш ти щяхме да сме шампиони през последните години ! Откъде си толкова сигурен,че ще си вземете 2та мача ? Фиорентина е корав съперник и не си спомням,кога за последно ги бихте на техен терен ако не се лъжа последните 2мача имате 2 равенства 0:0 и 2:2 ! Другият ви отложен мач мисля,че беше срещу Чезена или се бъркам ? Последните 3 мача от които взехме точки бяха категоричната победа на закъсалия финансово отбор на Болоня с 0:3,победата над Каляри и равенството с Удинезе в кои от тези мачове виждаш подпиране от съдията ?



Слушай зъбат кон , бихме ги в най-важния за тях мач , а именно 1/2 финала от турнира за купата на Италия с гол на Ето'о като дори играхме с половината от резервите си , а онова 2-2 , от 1-0 направихме 1-2 и наша грешка позволи да направят 2-2 , не съм писал в тоя форум от 3 месеца , но заради такива заслепени фенове като теб не се сдържах , и моляти се АКО АКО , ако бабати беше мъжка ти надали щеше да си жив , подпиране от съдята на прима виста ми идва един мач от миналото първенство МИЛАН - КИЕВО 1-0 с гол на Кларанс в 94 тата минута като преди този гол беше отменен гол на Киево заради несъществуваща засада , ако не ми вярваш можеш да влезеш и да провериш , след този мач намалихте разликата ни на 3 точки и няма да забравя как се радвахте каточели бяхте станали шампиони , но както и да е живи и здрави виждам че се опитваш да водия накъв диалог , но свали очелата и гледай реално на нещата smile.gif !



Поздрави smile.gif
Ronaldinho
Цитат(SHeki @ Jan 12 2011, 11:37 AM) *
Слушай зъбат кон , бихме ги в най-важния за тях мач , а именно 1/2 финала от турнира за купата на Италия с гол на Ето'о като дори играхме с половината от резервите си , а онова 2-2 , от 1-0 направихме 1-2 и наша грешка позволи да направят 2-2 , не съм писал в тоя форум от 3 месеца , но заради такива заслепени фенове като теб не се сдържах , и моляти се АКО АКО , ако бабати беше мъжка ти надали щеше да си жив , подпиране от съдята на прима виста ми идва един мач от миналото първенство МИЛАН - КИЕВО 1-0 с гол на Кларанс в 94 тата минута като преди този гол беше отменен гол на Киево заради несъществуваща засада , ако не ми вярваш можеш да влезеш и да провериш , след този мач намалихте разликата ни на 3 точки и няма да забравя как се радвахте каточели бяхте станали шампиони , но както и да е живи и здрави виждам че се опитваш да водия накъв диалог , но свали очелата и гледай реално на нещата smile.gif !



Поздрави smile.gif


И като са ни подпряли в този мач да не би да сме станали шампиони ? Разбирам подпиране във важен мач от който зависи кой ще стане шампион но не е така това бе един обикновен мач.
Miro Belia
А е ей мердо ти още ли спамиш ве ???
ale inter
Цитат(Ronaldinho @ Jan 12 2011, 11:33 AM) *
КАК ОТ ЗАСАДА ????? blink.gif blink.gif blink.gif http://img267.imageshack.us/img267/1447/hunjunhipj.png на това засада ли му викаш ?? Срещу Удинезе се съгласих,че гола на Пато е от засада ! Абсолютно никакво съприкосновение между Абиати и играча на Болоня !



http://www.youtube.com/watch?v=F7xxEicMclY
Виж на 0.47 спира за малко и си чукни пауза и виж,има ли няма ли засада и неми качвай някви снимки с линийки ,поздрави cool.gif после ми кажи
radiinter
Цитат(ale inter @ Jan 12 2011, 12:21 PM) *
http://www.youtube.com/watch?v=F7xxEicMclY
Виж на 0.47 спира за малко и си чукни пауза и виж,има ли няма ли засада и неми качвай някви снимки с линийки ,поздрави cool.gif после ми кажи



Батьо, оти се хабиш biggrin.gif .Да е к*р да му го набиеш ама е акъл oops.gif
ale inter
Прав си Батка biggrin.gif cheers1.gif
SHeki
QUOTE(Ronaldinho @ Jan 12 2011, 11:54 AM) *
И като са ни подпряли в този мач да не би да сме станали шампиони ? Разбирам подпиране във важен мач от който зависи кой ще стане шампион но не е така това бе един обикновен мач.



Нещо визираш ли или така усещам в написаното , дай някой важен мач в който на нас са ни помогнали , червения картон на Сисоко в мача с Юве ? Червения картон на Уесли срещу вас ? Единственото което ми идва на ум и което е осъдено в наша полза е мача Интер 1-0 Фиорентина , а именно дузпата в 90 тата минута .. но това е на примависта не казвам. че само това е грешката в наша полза , но просто няма смисъл да ги изброявам и другите фактите са на лице станахме шампиони по инфарктен начин , просто тая година лично според мен , стане ли нещо подобно като миналата година с гонитбата между нас и Рома а именно вие водачи , а ние преследвачи , само стой та гледай , на 11 точки преднина сте а мачовете започнаха да миришат , не искам да си представям ако разликата стане 5, надали в домакински мач ще ви оставят с 9 души още до 32 рата минута ?!?? Но да сме живи и здрави и да гледаме пък каквото стане smile.gif

Едит : Относно спора ти с Батьо , и аз съм на мнение че в мача с Каляри засада няма , друг е въпроса за отношението към мача с Каляри и за една друга врътка, която ако искаш бих могъл да ти обесня на лични :>
iffaylo
Не хранете момчето , че ще ви цензурират както мен!
КУР ЗА МИЛАН!
SHeki
Сефте ..
Ronaldinho
Цитат(INTER_1908_ @ Jan 12 2011, 12:14 PM) *
А е ей мердо ти още ли спамиш ве ???


Това не е спам,пиша за Милан в темата за Милан,а не в темата примерно на Леонардо smile.gif,а и както виждаш водя съвсем нормален диалог с вас smile.gif

Цитат(SHeki @ Jan 12 2011, 12:57 PM) *
Нещо визираш ли или така усещам в написаното , дай някой важен мач в който на нас са ни помогнали , червения картон на Сисоко в мача с Юве ? Червения картон на Уесли срещу вас ? Единственото което ми идва на ум и което е осъдено в наша полза е мача Интер 1-0 Фиорентина , а именно дузпата в 90 тата минута .. но това е на примависта не казвам. че само това е грешката в наша полза , но просто няма смисъл да ги изброявам и другите фактите са на лице станахме шампиони по инфарктен начин , просто тая година лично според мен , стане ли нещо подобно като миналата година с гонитбата между нас и Рома а именно вие водачи , а ние преследвачи , само стой та гледай , на 11 точки преднина сте а мачовете започнаха да миришат , не искам да си представям ако разликата стане 5, надали в домакински мач ще ви оставят с 9 души още до 32 рата минута ?!?? Но да сме живи и здрави и да гледаме пък каквото стане smile.gif

Едит : Относно спора ти с Батьо , и аз съм на мнение че в мача с Каляри засада няма , друг е въпроса за отношението към мача с Каляри и за една друга врътка, която ако искаш бих могъл да ти обесня на лични :>


Така значи първо искам да започна с това,че не е толкова важно как те подпират съдийте а срещу кого те подпират! Едно е да ти помогнат срещу посредствен отбор,друго е срещу отбор пряк конкурент! Просто след това самата нагласа на играчите за следващите мачове е съвсем друга. smile.gif Ти изтъкна мача Интер-Фиорентина и дузпта в края на мача,за този мач няма какво да говорим щом и ти си съгласен,че дузпата е отсъдена във ваша полза,но нека се върнем малко по-назад да кажем сезон 2008-2009 и мача Сиена-Интер надявам се помниш как спечелихте онази победа или как съдията ви удари едно рамо и не отсъди засада видима дори от космоса smile.gif.А относно за евентуална врътка за мача с Каляри може би си мислиш,че защото Алегри е бил треньор на Каляри е имала някакво отпускане от тяхна страна но това далече не беше така smile.gif но нз дали това имаш предвид.
SHeki
Не , има го и това , но предполагам следиш от близо футбола в Италия и знаеш 3 дни след оня "така трагичен и труден мач срещу Милан в който Каляри са изморени и изтощени от 90те минути" , излезнаха и биха така силния и магически отбор на Парма , която срази с 4-1 Ювентус в Торино , само 72 часа преди домакинството си на Каляри , и къв е резултата Парма - Каляри 0-2 до 21 вата минута , с два ама абсолютно смешни гола на нашия кадър Акуафреска , при първия 5 човека седът и му викат ритни я и влиза , и той зе че я ритна , а при втория кво да ти кажа .. ти можеш и сам да си отговориш , и за да те улесня хвърли едно око тука -> http://www.youtube.com/watch?v=YGtpL8kUSJg


Просто искам да кажа ,че Милан не се бори сам за скудетото доста отбори са забъркани в кашата :>
Ronaldinho
Ювентус и Лацио не ги броя за конкурент за титлата,Наполи може да се помъчи да притисне Милан но само толкова,все още нямат нагласата да станат шампиони,честно да ти призная притесняваме Интер 2 мача по малко силно начало при Леонардо и според мен колко и назад да сте все още смятам,че вие сте основният ни конкурент за титлата !
INTERМilano
Цитат(Ronaldinho @ Jan 12 2011, 08:18 PM) *
Ювентус и Лацио не ги броя за конкурент за титлата,Наполи може да се помъчи да притисне Милан но само толкова,все още нямат нагласата да станат шампиони,честно да ти призная притесняваме Интер 2 мача по малко силно начало при Леонардо и според мен колко и назад да сте все още смятам,че вие сте основният ни конкурент за титлата !


По-скоро вие ни се явявате, конкурент за титлата cool.gif 106782_orig.gif
ale inter
Цитат(SHeki @ Jan 12 2011, 12:57 PM) *
Едит : Относно спора ти с Батьо , и аз съм на мнение че в мача с Каляри засада няма , друг е въпроса за отношението към мача с Каляри и за една друга врътка, която ако искаш бих могъл да ти обесня на лични :>



Шеко засадата е толково ,колкото и тая на мача с Киево,за мен засада си има макар и да е минимална
SHeki
QUOTE(INTERМilano @ Jan 12 2011, 08:21 PM) *
По-скоро вие ни се явявате, конкурент за титлата cool.gif 106782_orig.gif



Бате Енчо ти е звъннал за тоя лаф , на 11 точки сме от лидера , а при нас цари някво спокойствие каточели Милан са на нашето място , ако ли не друго поне трябва да се гледа реално на нещата , и гледам че сте псували оная лудата с извънземното , дано не познае щото като гледам каза че Милан ще са шампиони и ето ги водят , каза че Кавани е голмайстор и ето го , всеки мач вкарва.. така че не виждам да имаме поводи за такива коментари , въпреки че сме Шампионии тази година , поне докато не станат нещата факт , звучът смешно :>
El Jardinero
Цитат(Ronaldinho @ Jan 12 2011, 08:18 PM) *
Ювентус и Лацио не ги броя за конкурент за титлата,Наполи може да се помъчи да притисне Милан но само толкова,все още нямат нагласата да станат шампиони,честно да ти призная притесняваме Интер 2 мача по малко силно начало при Леонардо и според мен колко и назад да сте все още смятам,че вие сте основният ни конкурент за титлата !


Саблезъб, що така с лека ръка отписа Рома бе, да не стане да гледаш пак епизод от сериала как те са НАШИЯТ основен конкурент за титлата, а вие с Наполи, Лацио и Дъртата разпределяте европейските квоти... szyd-milan.gif

Цитат(SHeki @ Jan 12 2011, 08:32 PM) *
Бате Енчо ти е звъннал за тоя лаф , на 11 точки сме от лидера , а при нас цари някво спокойствие каточели Милан са на нашето място...

Може пък точно това спокойствие да показва едно израстване и завършен манталитет на шампион и победител... c030.gif А оная отвратителна проституираща реклама на пластичната хирургия вместо да врачкува, да поема в колагеновата си муцуна висналия хобот на дядо си Стефчо, докато все още е на власт, и да си завре прогнозите в селската self-censored! line_axe.gif
SHeki
Дано сте прави и двамата, има да изиграем още доста мачове както ние така и Милан, пък каквото сабя покаже :> !
radiinter
Е то остава да седнеме да трепериме защото врачката така е казала smile.gif
Ronaldinho
Цитат(INTERМilano @ Jan 12 2011, 08:21 PM) *
По-скоро вие ни се явявате, конкурент за титлата cool.gif 106782_orig.gif


Ами с оглед на това,че вие сте шампиони може и така да се каже но с оглед класирането и точковата разлика която разделя двата отбора ми се струва по правилно да се каже,че вие сте ни конкурент smile.gif

Цитат(El Jardinero @ Jan 12 2011, 09:51 PM) *
Саблезъб, що така с лека ръка отписа Рома бе, да не стане да гледаш пак епизод от сериала как те са НАШИЯТ основен конкурент за титлата, а вие с Наполи, Лацио и Дъртата разпределяте европейските квоти... szyd-milan.gif
Може пък точно това спокойствие да показва едно израстване и завършен манталитет на шампион и победител... c030.gif А оная отвратителна проституираща реклама на пластичната хирургия вместо да врачкува, да поема в колагеновата си муцуна висналия хобот на дядо си Стефчо, докато все още е на власт, и да си завре прогнозите в селската self-censored! line_axe.gif


Рома няма всяка година да ги огрява с 2,3 загуби на старта на края на първенството 2 точки зад шампиона ! Този сезон даже подозирам,че Рома няма да се класира дори за ШЛ догодина !
Simo_23
Какво сте седнали да спорите кой на кой е конкурент biggrin.gif Ще съм доволен ние да сме им конкуренти на тях пък накрая да ги минем с една точка ... За мен всичко зависи от нашия февруари и ако там сме стабилни ще ги издухаме ! death-metal.gif line_axe.gif
grande internazionale
Незнам, дали е защото го искам, но усещам, че мача ще е Х
pietenceto
Цитат(grande internazionale @ Jan 16 2011, 11:25 AM) *
Незнам, дали е защото го искам, но усещам, че мача ще е Х

Дано да си прав,би било чудесно да се издънят отново.
Nikolov
Малко по малко ги настигаме дано да свърши така мача
grande internazionale
Братяяя 1 на 1!!!!!!!!
Nikolov
2 победи и сме на 3 точки зад тях smile.gif
Miro Belia
NOW I KNOW WHY YOU WANNA HATE ME !!! szyd-milan.gif
grande internazionale
Цитат(grande internazionale @ Jan 16 2011, 11:25 AM) *
Незнам, дали е защото го искам, но усещам, че мача ще е Х



Не че нещо, ама май познах biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
durex
ХАХАХАХА Мердите с пореден хикс,а ние наближаваме hammer.gif szyd-milan.gif
Simo
Така само ние да бием а те да се дънят,скоро май няма да има разлика или ще е в наш + smile.gif
INTERFAN
Доооооообре бе, Лече, Дооооооооообреее! biggrin.gif Преди седмица биха фелацио, сега взеха точка от мухлян....Много доооооообреее! biggrin.gif
durex
хахаха Зее явно си припомни годините,когато играеше при нас и с това фамозно изчистване на топката помогна на нас да скъсим дистанцията szyd-milan.gif
inter_fen
Рубен Оливерааа biggrin.gif biggrin.gif Златьо неможа да ги измъкне и тоя мач, ма с кеф му гледах физиономията и как е на колене след удара на неста в 90-тата минута.
grande internazionale
От Ббилан, за мене вече си от Ббилан, за мене вече си от Ббилан biggrin.gif biggrin.gif
Matrix
Дано да си вземем 2та отложени мача,жалко че единия е с Фиорентина,и то навън,страшни кучета са,мама му стара,в Синиша ми е надеждата biggrin.gif
durex
Цитат(Matrix @ Jan 17 2011, 12:12 AM) *
Дано да си вземем 2та отложени мача,жалко че единия е с Фиорентина,и то навън,страшни кучета са,мама му стара,в Синиша ми е надеждата biggrin.gif

Недей да ти е в него,защото като беше тренер на Катаня ни биха eusa_naughty.gif
Matrix
да,малко след като го написах ми дойде на акъла,еми мн крив отбор са,няма кво да се лъжем,дано ги излъжем smile.gif
Kolovatigb
майната им на фиорентина дотогава има криви гостувания на удинезе и юбентус и домакинство на рома , тия там ше ги излъжем някак
radiinter
Рубен Оливера АЛЕ АЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕ mexicanwave.gif mexicanwave.gif mexicanwave.gif
kinterista
Кво става с Мухлата? Май нещо взе да забива а? Това ли беше отбора който ни води толкова много и който иска да стане шампион. Гъза им лъсна срещу нас , с онази пошла игра , ние като искахме да ставаме шампиони ги прахме с 4:0 , сега пак ще ги перем. Слизайте от върха мулета , не ви отива да сте там , вашето място е борба за ШЛ , за повече нямате сърца , дори и татко Силвио не може да звъни по-телефона вече! szyd-milan.gif
Ronaldinho
Не може един отбор да е във върхова форма през целия сезон ! Нормално е да има спадове и възходи ! Надявам се още следващият мач да тръгнем отново нагоре,че след тези в равенства и 2 ваши евентуални победи в отложените ви мачове борбата на върха ще стане много интересна ! Набирате скорост но не вярвам да е за дълго,през миналия сезон Леонардо също имаше серия от няколко поредни победи но после отбора леко зацикли,не се учудвайте ако се случи същото и през този сезон !
Miro Belia
Зъбиньо знам, че ти е SAD спокУ, ти Леонардо не го мисли човека си знае работата, Вие палете свещи само szyd-milan.gif
grande internazionale
Цитат(Ronaldinho @ Jan 17 2011, 10:13 AM) *
Не може един отбор да е във върхова форма през целия сезон ! Нормално е да има спадове и възходи ! Надявам се още следващият мач да тръгнем отново нагоре,че след тези в равенства и 2 ваши евентуални победи в отложените ви мачове борбата на върха ще стане много интересна ! Набирате скорост но не вярвам да е за дълго,през миналия сезон Леонардо също имаше серия от няколко поредни победи но после отбора леко зацикли,не се учудвайте ако се случи същото и през този сезон !



Бате само дето вие нямате човек като Барези, затова Лео почна да издъхва wink.gif
radiinter
Братчедите май вече не са толкова ентусиазирани като гледат класирането biggrin.gif .
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.