Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Новини около Калчото
Форумът на Привържениците на Интер в България > Футбол Свят > Италия > Serie A
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60
inter_fen
Да, наистина статията е била копната от durex, няма нужда от две едни и същи статии, така че изтрих поста на адаша Peppu. smile.gif
Provenzano
Но проблемо , пичове , сори !
Просто не бях забелязал , че я има същата статия , човешко е да се греши ! smile.gif
N E R A Z Z U R R O
Нещо на отборите не им се играе днес biggrin.gif.
90-та минута, а резултите на 4 от 5 мача са 0:0. Отделно Чезена и Фиорентина врътнаха един нулев хикс на обед. Ще видим дербито довечера какво ще предложи biggrin.gif.
INTERМilano
Мафияаааааа hammer.gif recoil-2428.gif
El Jardinero
Цитат(N E R A Z Z U R R O @ Oct 16 2011, 05:51 PM) *
Нещо на отборите не им се играе днес biggrin.gif.
90-та минута, а резултите на 5 от 6 мача са 0:0. Отделно Чезена и Фиорентина врътнаха един нулев хикс на обед. Ще видим дербито довечера какво ще предложи biggrin.gif.

Да бе, егати Калчото, от 6 мача - 2 гола, и то в един мач!? dieinbin.gif Иначе си стана супер кръг за мердите - Интер, Наполи и Ювентус се издъниха, а дедо им Стефчо оцеля след поредния вот на недоверие - ще кажеш, че са наели Адвоката на Дявола подлогите мръсни селски... firequeen.gif recoil-2428.gif
INTERМilano
Колко ли хорица по света (като мен) си скубят косите и фишовете giljotina.gif
... а на една шепа мафиоти им се пръска банковата сметка по шевовете peeing-2085.gif line_axe.gif
tutto_inter
http://www.sport1.bg/sport1/node/234010

Бенитес: Няма кой да спре Ювентус за титлата
N E R A Z Z U R R O
Лацио и Рома направиха ебати и мача!
durex
И аз го гледах,страхотно дерби се получи,Клозе ги разрева в последната минута.
radiinter
Уникален мач,истинска наслада за окото.През целия мач и двата отбора играха на изключително високо темпо и чак ми стана кофти като се сетих нашите мачове на каква скорост преминават.И за да е пълна драмата победен гол на Клозе в 93-тата минута.Лацио удариха и две греди като тази на Сисе беше уникално изпълнение.Колкото повече такива мачове толкова по-добре за калчото.През цялото време седях и неможех да повярвам че два италиански отбора могат да играят на такава скорост в продължение на 90 минути.БРАВО!!!
Provenzano
Цитат(radiinter @ Oct 16 2011, 11:49 PM) *
Уникален мач,истинска наслада за окото.През целия мач и двата отбора играха на изключително високо темпо и чак ми стана кофти като се сетих нашите мачове на каква скорост преминават.И за да е пълна драмата победен гол на Клозе в 93-тата минута.Лацио удариха и две греди като тази на Сисе беше уникално изпълнение.Колкото повече такива мачове толкова по-добре за калчото.През цялото време седях и неможех да повярвам че два италиански отбора могат да играят на такава скорост в продължение на 90 минути.БРАВО!!!

Аз си мисля, че щеше да е много по-добре, ако бяхме взели Сисе вместо Форлан. smile.gif
N E R A Z Z U R R O
Това момче Ернанес... Имам някакви спомени, че преди да отиде в Лацио(2008 или 2009) го следяхме?
Kutinkata
Класиране на по големите първенства по голове средно на мач :

1.Холандия 3.32
2.Германия 2.88
3.Англия 2.85
4.Франция 2.66
5.Португалия 2.55
6.Испания 2.53
7.Италия 2.37
INTERМilano
Цитат(Kutinkata @ Oct 17 2011, 02:18 PM) *
Класиране на по големите първенства по голове средно на мач :

1.Холандия 3.32
2.Германия 2.88
3.Англия 2.85
4.Франция 2.66
5.Португалия 2.55
6.Испания 2.53
7.Италия 2.37


В България по колко гола падат средно на мач, или няма инфо ?
Kutinkata
Цитат(INTERМilano @ Oct 17 2011, 02:46 PM) *
В България по колко гола падат средно на мач, или няма инфо ?

2.69
INTERМilano
allright.gif
El Jardinero
On December 2, 2008, the FIGC (Federazione Italiana Giuoco Calcio) announced the top ten all time greatest Italian football players. They were (in order):

1. Giuseppe Meazza
2. Luigi Riva
3. Roberto Baggio
4. Paolo Maldini
5. Giacinto Facchetti
6. Sandro Mazzola
7. Giuseppe Bergomi
8. Valentino Mazzola
9. Marco Tardelli
10. Paolo Rossi

Поздрав за всички сиви и кафеви мишоци, според които ние сме "станали някои чак след Калчополи" и не сме били "италиански отбор". moony-2173.gif szyd-juve.gif szyd-milan.gif
s_inter.gif = 701603_orig.gif focus.gif
radiinter
"Наказанието" на Роки изтече.Ще свири Киево-Болоня в сряда.
ambro
Интерестно дали Роки ще свири мач на затворниците или Мухлян confused-3316.gif
radiinter
Цитат(ambro @ Oct 24 2011, 18:12 ) *
Интерестно дали Роки ще свири мач на затворниците или Мухлян confused-3316.gif


По-важното е никога повече да не свири наш мач.
tutto_inter
Матия Дестро вкарва до момента 2 гола за Сиена smile.gif тоя май беше наш!
inter_fen
Тамън и Аз това щях да отбележа.. Силно представяне за него, това му е третия гол през сезона, а е играл доста малко минути, около 1/4 от всичките възможни smile.gif
Kutinkata
С оглед победата която се очертава за Болоня , минаваме едно място назад , а хикса на Новара ни праща само на точка и едно място от изпадащите , дано не обърнат Новарци , че ... следващия ни мач с Дженоа ще е ужасяващо важен за нас ...
radiinter
Цитат(Kutinkata @ Oct 30 2011, 17:20 ) *
С оглед победата която се очертава за Болоня , минаваме едно място назад , а хикса на Новара ни праща само на точка и едно място от изпадащите , дано не обърнат Новарци , че ... следващия ни мач с Дженоа ще е ужасяващо важен за нас ...



Абе какви са тия глупости?Сметки за оставането ни в Серия А ли правиш confused-3316.gif .Наистина ли някой тук си мисли че можем да изпаднеме?Може и да нямаме сили за титлата ама да говориме за изпадане.........
Kutinkata
Цитат(radiinter @ Oct 30 2011, 18:23 ) *
Абе какви са тия глупости?Сметки за оставането ни в Серия А ли правиш confused-3316.gif .Наистина ли някой тук си мисли че можем да изпаднеме?Може и да нямаме сили за титлата ама да говориме за изпадане.........

Е ясно е , че до борба за оцеляване няма се стигне ама не ми се иска и въобще да попадаме там smile.gif
radiinter
Катания са приятната изненада на сезона до тук.

Катания-Ювентус 1:1
Катания-Интер 2:1
Лацио-Катания 1:1
Катания-Наполи 2:1

Сиена е другия отбор който е доста нависоко (7-мо място) но те тепърва ще играят със силните отбори.
ambro
Цитат(radiinter @ Oct 30 2011, 17:23 ) *
Абе какви са тия глупости?Сметки за оставането ни в Серия А ли правиш confused-3316.gif .Наистина ли някой тук си мисли че можем да изпаднеме?Може и да нямаме сили за титлата ама да говориме за изпадане.........


Абе ние, че няма да изпаднем, няма. Но тройката се отдалечава доста и ако не попаднем в нея смятам, че кризата може и да се задълбочи. След финансовите негативи и големите играчи ще се отдръпнат от отбора
Provenzano
Ради Кирилов изведе Киево до историческо класиране

Българският капитан на дубъла на Киево Радослав Кирилов продължава с добрите си игри при "летящите магарета". Лявото крило от Симитли бе сред най-добрите на терена при успеха с 2:0 над Виченца, като този път не вкара гол, но направи отлична асистенция. Кири, както го наричат в Италия, елиминира няколко защитници при един от пробивите си, а след това намери съотборник, който вкара второто попадение. Успехът е исторически за втория състав на Киево, тъй като с него веронци излязоха начело в шампионата при дублите на Апенините - Примавера, след първите седем кръга от кампанията. Това не се е случвало никога досега. Ради пък продължава да е голмайстор на отбора с 6 попадения от началото на сезона.
radiinter
Фиорентина уволниха Михайлович.Новия треньор е Делио Роси-много кадърен треньор поне за мен.
ivofen
Да им е честит и дано порнат прадчедите след седмица.
durex
Осъдиха Лучано Моджи на 5,5 години затвор
Бившият генерален мениджър на Ювентус Лучано Моджи бе осъден на пет години и шест месеца затвор заради участието си в скандала с уредени мачове, заради който бяха отнети две титли на Ювентус през 2005 и 2006 година.

Прокуратурата пледираше за присъда от пет години и осем месеца, но съдът в Неапол даде четири месеца по-малко.

Моджи, който бе изхвърлен от футбола заради скандала, бе признат за виновен в спортна измама и заговор.


szyd-juve.gif
Ricardo
Цитат(durex @ Nov 8 2011, 22:49 ) *
Осъдиха Лучано Моджи на 5,5 години затвор


szyd-juve.gif

Фантастик,фантастик!!!
grande internazionale
Цитат(durex @ Nov 8 2011, 22:49 ) *
Осъдиха Лучано Моджи на 5,5 години затвор
Бившият генерален мениджър на Ювентус Лучано Моджи бе осъден на пет години и шест месеца затвор заради участието си в скандала с уредени мачове, заради който бяха отнети две титли на Ювентус през 2005 и 2006 година.

Прокуратурата пледираше за присъда от пет години и осем месеца, но съдът в Неапол даде четири месеца по-малко.

Моджи, който бе изхвърлен от футбола заради скандала, бе признат за виновен в спортна измама и заговор.
szyd-juve.gif


Защо не я сложи цялата ?

Продължението:
Моджи, който бе изхвърлен от футбола заради скандала, бе признат за виновен в спортна измама и заговор. 74-годишният Моджи вече бе изваден завинаги от футбола заради участието си в аферата с уреждането на мачове. Бившият шеф в "Старата госпожа" обаче ще има доста възможности да обжалва решението на съдия Тереза Казория, а освен това няма да прекара нито ден в затворническа килия, съгласно италианските закони.

Бившие футболки съдии Паоло Бергамо и Пиерлуиджи Пайрето също бяха осъдени за участието си в "Калчополи". Бергамо получи присъда от 3 години и 8 месеца, а Пайрето - от 1 година и 11 месеца. Собствениците на Фиорентина Диего и Андреа Де Ла Вале, както и президентът на Лацио Клаудио Лотито пък получиха присъди от по 1 година и 3 месеца всеки.
durex
Цитат(grande internazionale @ Nov 8 2011, 23:08 ) *
Защо не я сложи цялата ?

Продължението:
Моджи, който бе изхвърлен от футбола заради скандала, бе признат за виновен в спортна измама и заговор. 74-годишният Моджи вече бе изваден завинаги от футбола заради участието си в аферата с уреждането на мачове. Бившият шеф в "Старата госпожа" обаче ще има доста възможности да обжалва решението на съдия Тереза Казория, а освен това няма да прекара нито ден в затворническа килия, съгласно италианските закони.

Бившие футболки съдии Паоло Бергамо и Пиерлуиджи Пайрето също бяха осъдени за участието си в "Калчополи". Бергамо получи присъда от 3 години и 8 месеца, а Пайрето - от 1 година и 11 месеца. Собствениците на Фиорентина Диего и Андреа Де Ла Вале, както и президентът на Лацио Клаудио Лотито пък получиха присъди от по 1 година и 3 месеца всеки.

Защото от там където съм копирал новината го няма това продължение или по точно цялостно пояснение по темата.
radiinter
Защо ли изобщо не съм учуден от прочетеното rolleyes.gif szyd-juve.gif
grande internazionale
Цитат(durex @ Nov 8 2011, 23:36 ) *
Защото от там където съм копирал новината го няма това продължение или по точно цялостно пояснение по темата.


Ок, сори smile.gif Защото започват по еднакъв начин smile.gif
N E R A Z Z U R R O
Нули във Флоренция и Неапол. Тази година общо взето ще е доста успорвано първенството.
Ultras
Цитат(N E R A Z Z U R R O @ Nov 20 2011, 00:35 ) *
Нули във Флоренция и Неапол. Тази година общо взето ще е доста успорвано първенството.


Ти гледа ли мача във Флоренция ? Титлата е за Милан,играят най-добрия футбол и вчера смачкаха Фио,а Тиаго Силва е най-силния централен защитник в света !!!
kinterista
Цитат(Ultras @ Nov 20 2011, 11:26 ) *
Ти гледа ли мача във Флоренция ? Титлата е за Милан,играят най-добрия футбол и вчера смачкаха Фио,а Тиаго Силва е най-силния централен защитник в света !!!

Ти харесваш Мулетата и вече им предписа титлата , така ли? Винаги съм знаел , че не си искрен към отбора. Тиаго Силва е най-големият нещастник , знаеш ли защо? Защото играе в мердите , да лапа хляб. Мухлян могат само да ми смачкат онази работа от любов , нищо друго . Ние най-много мразим мухлетата , това не го ли знаеш szyd-milan.gif ? Ако ще и целият свят да ги признае , ние интеристите никога няма да го направим , защото Мерда Милан е постоянно в главите ни. interamo.gif Обичаме Интер , мразим Милан. Тези които пляскат на Милан в наше присъствие са също наши врагове. Ти се радваш на Милан , харесваш футбола им , проблема си е твой , да беше казал нещо такова и за нас един път, не съм те чувал!
grande internazionale
Цитат(kinterista @ Nov 20 2011, 11:33 ) *
Ти харесваш Мулетата и вече им предписа титлата , така ли? Винаги съм знаел , че не си искрен към отбора. Тиаго Силва е най-големият нещастник , знаеш ли защо? Защото играе в мердите , да лапа хляб. Мухлян могат само да ми смачкат онази работа от любов , нищо друго . Ние най-много мразим мухлетата , това не го ли знаеш szyd-milan.gif ? Ако ще и целият свят да ги признае , ние интеристите никога няма да го направим , защото Мерда Милан е постоянно в главите ни. interamo.gif Обичаме Интер , мразим Милан. Тези които пляскат на Милан в наше присъствие са също наши врагове. Ти се радваш на Милан , харесваш футбола им , проблема си е твой , да беше казал нещо такова и за нас един път, не съм те чувал!

rofl.gif
cheers1.gif allright.gif
kinterista
Цитат(grande internazionale @ Nov 20 2011, 11:38 ) *
rofl.gif
cheers1.gif allright.gif

Защото:
" Ще се роди тук, в миланския ресторант „Часовника“, мястото за среща на артисти и ще бъде завинаги отбор от голям талант. Цвета на емблемата ще бъде тази прекрасна нощ: черно-синия фон осеян със златни звезди. Ще се нарича Интернационале, защото всички сме братя на Света. “
За това е всичко , долни втородивизионни корумпирани отрепки , не ни интересуват и ние плюем на тях! Играел най-хубав футбол WTF.gif , да отиват в кенефа да вечерят!
grande internazionale
Цитат(kinterista @ Nov 20 2011, 11:41 ) *
Защото:
" Ще се роди тук, в миланския ресторант „Часовника“, мястото за среща на артисти и ще бъде завинаги отбор от голям талант. Цвета на емблемата ще бъде тази прекрасна нощ: черно-синия фон осеян със златни звезди. Ще се нарича Интернационале, защото всички сме братя на Света. “
За това е всичко , долни втородивизионни корумпирани отрепки , не ни интересуват и ние плюем на тях! Играел най-хубав футбол WTF.gif , да отиват в кенефа да вечерят!

Така е! Аз дори не гледам мачове на Мухли и Стари чанти, камоли след това след 10 кръга да казвам кой е шампион. Ама всеки луд с номера си нали знаеш кинта wink.gif Като ги кефи да им гледат мачовете и да богославят великият им футбол. Ние с тебе ще си гледаме Интер и ще се викаме с пълни гърла " КУР ЗА МИЛАН, ЮБЕ В "Б"!!!"
El Jardinero
Цитат(kinterista @ Nov 20 2011, 11:33 ) *
Ти харесваш Мулетата и вече им предписа титлата , така ли? Винаги съм знаел , че не си искрен към отбора. Тиаго Силва е най-големият нещастник , знаеш ли защо? Защото играе в мердите , да лапа хляб. Мухлян могат само да ми смачкат онази работа от любов , нищо друго . Ние най-много мразим мухлетата , това не го ли знаеш szyd-milan.gif ? Ако ще и целият свят да ги признае , ние интеристите никога няма да го направим , защото Мерда Милан е постоянно в главите ни. interamo.gif Обичаме Интер , мразим Милан. Тези които пляскат на Милан в наше присъствие са също наши врагове. Ти се радваш на Милан , харесваш футбола им , проблема си е твой , да беше казал нещо такова и за нас един път, не съм те чувал!



Цитат(kinterista @ Nov 20 2011, 11:41 ) *
долни втородивизионни корумпирани отрепки , не ни интересуват и ние плюем на тях! Играел най-хубав футбол WTF.gif , да отиват в кенефа да вечерят!



Цитат(grande internazionale @ Nov 20 2011, 11:48 ) *
ще си гледаме Интер и ще се викаме с пълни гърла " КУР ЗА МИЛАН, ЮБЕ В "Б"!!!"


+111! yeah.gif
N E R A Z Z U R R O
Цитат(Ultras @ Nov 20 2011, 11:26 ) *
Ти гледа ли мача във Флоренция ? Титлата е за Милан,играят най-добрия футбол и вчера смачкаха Фио,а Тиаго Силва е най-силния централен защитник в света !!!

Нямаше как да го гледам. Каквато игра да показват Милан мисля, че е рано да им даваме Скудетото - едва 11-ти кръг е.
Provenzano
Милан шампион ? WTF.gif Що за глупости говорите бе хора, как можете да им преписвате титлата на толко ранен етап от първенството. След някой и друг кръг се завръщаме и ние в челните позиции и борбата ще е много по-ожесточена отколкото си мислите. А Тиаго Силва минава покрай най-добрия защитник В СВЕТА!!!
radiinter
Силите в калчото са изравнени защото всички са еднакво слаби.Смешно е да се говори за титла още сега.Ако грандовете продължават така не бих се учудил ако Наполи или Удинезе станат шампиони,а защо не и Лацио.
Иначе аз гледах мача на мердите и не съм чак толкова впечатлен колкото Ицо.Да,имаха превес през целия мач и им беше отменен редовен гол но такива мачове сме гледали и от нашия отбор пък за тях не съм чувал кой знае какви суперлативи.
Вчера и Интер и Милан изиграха средни по качество мачове срещу средни по качество отбори.Разликата е че ние взехме всичките точки.
Ultras
Нямам какво да ви кажа освен,че сте безобразно заблудени.Всички сте супер впечатлени от играта на младите ни вчета...аз не видях нищо кой знае какво,че да ги скъсам от хвалене.Алварез отново е по-бавен от баба ми.Едно спечелена топка и вече супер мач направил.Коутньо освен с гола с друго не го помня.

Явно Ради вчера си гледал Наполи - Лацио,а не Фиорентина - Милан...щом не си впечатлен от играта им.Всички сте заблудени до немай къде.Няма смисъл да говоря,тука все още има няколко индивида,които си мислят,че света около тях се върти и само те са прави лижат си гъзовете един друг ама що го правят и те незнаят...и не говоря за Кинтериста или пък Ради.

Дерзайте,Кавали !

Il Capitano
Нещо простотията започва да взима превес в последно време май, а? какъв си ти, ултрасе, че да обиждаш КОГОТО И ДА БИЛО!? ОЩЕ ПОВЕЧЕ ИНТЕРИСТИ !!!!Какъв си ти, че да наричаш останалите "кавали" и да им даваш оценки дали са заблудени или не?! protest.gif WTF.gif
radiinter
Момчета давайте го малко по-спокойно.Това че не всички тук сме на едно мнение е напълно нормално и не е повод за обидни квалификации.

Ицо,по същата логика другите пък могат да кажат че ти си заблуден,че си кавал и т.н. Дайте да не изпростяваме.
Ultras
Аз на Кавал не се обиждам,така че няма проблеми ХОХОХО yeah.gif

Искам анкета да видим думата кавал обида ли е ? Това е един музикален инструмент в крайна сметка !! biggrin.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.