Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Новини около Калчото
Форумът на Привържениците на Интер в България > Футбол Свят > Италия > Serie A
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60
durex
Брее кандидат "шампионите" голям пердах са яли от батко Имобиле szyd-milan.gif szyd-milan.gif szyd-milan.gif

Когато и да ги закрият ще е късно, но пък защо...нека стоят та да може да се смея когато ги порят като риби.
inter_ruse
лацио мина като валяк през братчедите.
нашия юноща бонучи изглеждаше като дебютант срещу имобиле и алберто. май май без буфон , киелини и бардзали не струва!
а си спомням мненията на феновете на милан , имали най-добрата защита в италия и са били готови да станат шампиони lol.gif rofl.gif
имали са най-добрия вратар crying_with_laughter-3302.gif най-добрата защита rofl.gif в нападение имали андре силва който не е по-назад с материала от икарди , дибала и джеко , само в средата малко куцали , но са имали маймуната кеси или кесие laugh.gif бе да чакаме требъл от тях ве drinks.gif worthy.gif hooray.gif biggrin.gif
Norex
Мердите накупиха един вагон играчи повечето със съмнителни качества с едно две изключения и си помислиха,че ще са фактор в първенството.Нека се заблуждават,че ще са водещ фактор,а и според някой хора претендент за титлата biggrin.gif. Тепърва ще си берат срама и лично за мен в момента има поне 4 по качествени отбора от тях,отбори които си запазиха ядрото някой надградиха и са много по подготвени за битката в челните места.
Provenzano
Абе дано ги праснем на 15-ти другия месец, другото е бошлаф biggrin.gif
Bergomi
Играчите на Милан не са лоши. Просто нямат треньор. Монтела колкото добър футболист беше, сега е толкова зле като треньор. Ако ръководството им се светне и колкото по-бързо го уволни, толкова по-добре за тях.
ТРЕНЕРА
Умрях от кеф вчера ,като гледах как шибат безпомощните миланистчета laugh.gif
Пълна трагедия са .Бавно си подават топката ,липсва остротата в действията им .Липсват креативни халфове .Няма някой от световна класа ,който сам да реши мач .Липсва агресията .Отзад са пеперуди .И стила не ми харесва и тактиката .Явно нямат и треньор .
Отново ще бъдат извън топ 4 ,защото има поне 5 по добри от тях ... Наполи,ювентус,Интер ,Рома ,Лацио.
Проекта за който говориха е трагичен . Новия милан е горе долу като Стария .....пълен смях laugh.gif
Provenzano
На мнението на Bergomi съм. Нямат чак толкова лоши играчи брачедите, колкото ги изкарвате тук. По-скоро проблема им е същия като нашия в последните сезони, а именно треньора. Сега съгласете се, но миналия сезон при Де Бур и Пиоли изглеждахме по коренно различен начин в сравнение със сега под ръководството на Спалети. И това имайки предвид, че не направихме кой знае каква селекция през лятото. Просто разликата в треньорите е много голяма и няма как да не се забележи. А каквото и да си говорим Монтела си е на нивото на Индзаги и Зеедорф - чисто и просто един ученик. Как се очаква от него каквото и да е било нямам представа. Къде се е доказал преди това, че му се вменяват каквито и да е очаквания, цели, претенции и т.н.?
cheffo
Не са им лоши играчите, но са купени накуп, просто селекцията им е на парче без реална мисъл. Ако Монтела иска да играе 4-3-3, то играчи като Конти и Бонучи са излишни, защото те са най-подходящи за схема с 3-ма в отбрана. Също един измежду Калинич и Силва е излишен в тази схема, а освен това им трябва и ляво крило/нападател за там. Може би с тези играчи дето имат най-подходящо е нещо от рода на 3-5-2, ама незнам Монтела дали ще се усети дотогава, защото ми се струва, че след мачовете с нас и Рома ще му намажат ските.
inter_ruse
Най-добрата защита в италия е на милан crying_with_laughter-3302.gif
А тоя мишок калинич с два смешни гола...
N.Roussev
Пак победа с мъка за "шампионите" biggrin.gif .Старата приказка на нов глас.
Kutinkata
През седмицата играем с Болоня а Наполи гостува на Лацио и очаквам само ние и Ювентус да сме с максимален брой точки .
inter_ruse
чиро имобиле е в баси формата , всеки мач гол.
а дали симоне индзаги не е следващия голям италиански треньор?
ТРЕНЕРА
Маурицио Сари и неговия уникален Наполи продължават да газят в Италия . Поредната жертва беше Лацио .
Наполи е отбора с най много голове отбелязани в цяла Европа .
inter_ruse
такива пасове , комбинации и атаки може да се видят само от страна на наполи.
просто брилянтни , нямам думи за красивия футбол който играят. дано да детронират затворниците!!!
а триото им е смъртоносно , кой от кой по-класен. и докато за инсине и мертенс предполагахме ,че ще се развият така , то какво да кажем за кайехон. сигурно 4-5та година вече поддържа високо ниво и е определено най-класното дясно крило в серия А.
Sneijder
Цитат(inter_ruse @ Sep 21 2017, 00:05 ) *
такива пасове , комбинации и атаки може да се видят само от страна на наполи.
просто брилянтни , нямам думи за красивия футбол който играят. дано да детронират затворниците!!!
а триото им е смъртоносно , кой от кой по-класен. и докато за инсине и мертенс предполагахме ,че ще се развият така , то какво да кажем за кайехон. сигурно 4-5та година вече поддържа високо ниво и е определено най-класното дясно крило в серия А.


Ама защо не станете фенове на Наполи най-накрая !!! Писна ми да го хвалите тоя селски отбор , пълен с адски противни футболисти !!!
Kutinkata
И аз не ви разбирам защо ги величайте тия Наполи чак толкова . Отбор способен да бие Киево и Болоня с по 5:0 но когато излезе срещу Ювентус се насира и тия им взимат всичко вече години наред . Отделно и в ШЛ се насират яко даже срещу отбори като Шахтьор . Дано никога не се превърнем в средняк като Наполи да млатим слабите с по 5:0 а да се насираме срещу силните и никога нищо да не печелим .
Provenzano
Аз няма да коментирам нито Сари, нито Наполи, защото ще съм много краен, а в момента не ми се влиза в конфликти с когото и да е било от потребителите тук. Само ще ви помоля да сте по-сдържани в хвалбите си към този противен и селски отбор, както и към посредствения им треньор. Все пак това е форума на Интер и всички ние сме привърженици именно на Интер. Правили сме и ние добри мачове, но такива хвалби досега не съм чел по адрес на нашите момчета.
inter_ruse
бе я не се нервирайте напразно ,че досега си траех , ама вие прекалихте.
това не е форума на наполи , а на Интер , но тука е темата за калчото , а наполи е в калчото , следователно всеки може да си пише каквото си иска както за наполи , така и за каляри , кротоне , лацио или наполи. но след като никой друг не впечатлява така , нормално е да се пише и говори за наполи.
вие на черното бяло ли искате да кажете? аз не лъжа ,че наполи играят страхотен футбол и си цъкат перфектно и това казвам , а не че печелят титли и се представят добре в европа , ясно ли е?
баси ограничените типове дет сте ве !!!!!!!!!!!!!!
Provenzano
Цитат(inter_ruse @ Sep 21 2017, 15:50 ) *
бе я не се нервирайте напразно ,че досега си траех , ама вие прекалихте.
това не е форума на наполи , а на Интер , но тука е темата за калчото , а наполи е в калчото , следователно всеки може да си пише каквото си иска както за наполи , така и за каляри , кротоне , лацио или наполи. но след като никой друг не впечатлява така , нормално е да се пише и говори за наполи.
вие на черното бяло ли искате да кажете? аз не лъжа ,че наполи играят страхотен футбол и си цъкат перфектно и това казвам , а не че печелят титли и се представят добре в европа , ясно ли е?
баси ограничените типове дет сте ве !!!!!!!!!!!!!!

Не видях никой по-горе да дава подобни определения и епитети към вас (боготворящите Наполи и Сари), ама щом така си решил ок, нека така да бъде! И в този ред на мисли, явно ти си толкова (не)ограничен откъм речник и мозък, че просто няма какво друго да кажеш освен това. Начина и стила ти на писане дори няма да го коментирам. Не знаеш кога се пише и/й, не знаеш къде се слага запетая, а да не говорим за главни и малки букви, препинателни знаци и т.н. Плаче ми се от това какво поколение расте в тази държава.

Относно Наполи, коментирайте си ги колкото си искате. Кой е казал да не се коментира Калчото или пък отборите играещи в него. Сложи си аватар на Сари дори ако искаш. Ама с тези хвалби по адрес на отбора и треньора им... еми айде нема нужда! Все едно са спечелили някаква купа или са победили Барселона, Реал Мадрид и Байерн Мюнхен за 1 месец. Пък представям си, ако това се случи какво ще стане тук. Сигурно ще изпоприпадате от кеф.
ТРЕНЕРА
Освен това ,момчето от Русе много правилно каза ,че тук е тема за калчото и можем да си коментираме всеки един отбор . Наполи играят уникален футбол ,такъв какъвто и аз играя и уча децата в школата и е напълно нормално и логично да се възхищавам .Пълнят ми душата и в това няма нищо лошо . Когато играят Наполи и Интер ,естествено че съм за Интер . Освен това ,естествено че искам Интер да е по напред в класирането от Наполи ,но просто им се възхищавам бе пичове ,тук не става въпрос за фенство . Никога преди не съм харесвал Наполи ,но от тоя януари тая година ги гледам винаги когато имам възможност ,защото за мен това е футбола .
Provenzano
Цитат(ТРЕНЕРА @ Sep 21 2017, 16:29 ) *
"Бръкна ли си в дупето " kakво е ? Позволено ли е ? Ако е позволено ,да отговарям подобаващо ?

Това даже не беше насочено към него, но както и да е. Аз се издразних, защото той сложи под общ знаменател всички нас (включително и мен), т.е. аз го разбирам така - или се възхищаваш на боК Сари и Наполи или си ебати ограничения тип!
inter_ruse
Цитат(Provenzano @ Sep 21 2017, 16:08 ) *
Не видях никой по-горе да дава подобни определения и епитети към вас (боготворящите Наполи и Сари), ама щом така си решил ок, нека така да бъде! И в този ред на мисли, явно ти си толкова (не)ограничен откъм речник и мозък, че просто няма какво друго да кажеш освен това. Начина и стила ти на писане дори няма да го коментирам. Не знаеш кога се пише и/й, не знаеш къде се слага запетая, а да не говорим за главни и малки букви, препинателни знаци и т.н. Плаче ми се от това какво поколение расте в тази държава.

Относно Наполи, коментирайте си ги колкото си искате. Кой е казал да не се коментира Калчото или пък отборите играещи в него. Сложи си аватар на Сари дори ако искаш. Ама с тези хвалби по адрес на отбора и треньора им... еми айде нема нужда! Все едно са спечелили някаква купа или са победили Барселона, Реал Мадрид и Байерн Мюнхен за 1 месец. Пък представям си, ако това се случи какво ще стане тук. Сигурно ще изпоприпадате от кеф.

плаче ти се , наплачи се че да ти мине. ти като пишеш много правилно ще оправиш държавата!?!?!!
Provenzano
Цитат(inter_ruse @ Sep 21 2017, 17:03 ) *
плаче ти се , наплачи се че да ти мине. ти като пишеш много правилно ще оправиш държавата!?!?!! баси глупаците дет виреят тук facepalm.gif

Държавата ни никога няма да се оправи докато има такива като тебе wink.gif
Kutinkata
Между другото ударите в мача на Милан са 12:6 за Сампдория , владеенето на топката е 52%:48% и забележете , точните удари са 4:0 за Сампдория . Гледах последните мачове на Милан и Рома и смея да твърдя , че вълците още са много пред Милан , въпреки изхарчените пари на брачедите . Лошото е , че и ние показваме лоша игра но съм сигурен , че Ювентус , Рома и Наполи ще са в четворката , дано ние сме другите .
Provenzano
Цитат(Kutinkata @ Sep 24 2017, 15:26 ) *
Между другото ударите в мача на Милан са 12:6 за Сампдория , владеенето на топката е 52%:48% и забележете , точните удари са 4:0 за Сампдория . Гледах последните мачове на Милан и Рома и смея да твърдя , че вълците още са много пред Милан , въпреки изхарчените пари на брачедите . Лошото е , че и ние показваме лоша игра но съм сигурен , че Ювентус , Рома и Наполи ще са в четворката , дано ние сме другите .

Мисля, че битката за четвъртото място ще е между нас, мердите и Лацио.
Norex
Хвърлих един поглед на мача на мердите,но от това което видях като игра въобще като цялостно представяне,беше тотален крах. Нямат идея какво да правят с топката,постноянни изритвания към двамата халф-бекчета и после топката се връща обратно?! Разиграват топката в собствената половина,Самп ги пресираше яко и загубиха на 3-4 в центъра и можеше рано рано да окапат,но късмета ги покри. Явно Монтела няма да се справи и очаквам при още няколко негативни резултата да го уволнят,но дали причината е само в него или в "силното" транферно лято времето ще покаже.И като последно поздравявам отбора на Сампдория напълно заслужена победа!
durex
Гледам наш Рики ги е наказал 10 секунди след като е влязал szyd-milan.gif szyd-milan.gif
inter_ruse
Киеза>> Берарди , Бернардески.
Тоя тря го дръпнем
Provenzano
Милик пак е скъсал връзки и ще отсъства 6 месеца.
N.Roussev
Никакъв късмет няма тва момче.След като се възстанови,почти сигурно ще го натирят от Наполи.
Provenzano
ТВ рейтингът на Серия "А" е по-нисък в сравнение с миналия сезон

Рейтингът на Серия “А” е паднал с около 3 милиона в сравнение със същото време миналия сезон, съобщават медиите на Апенините. Въпреки че посещенията на мачовете по стадионите са по-големи и клубовете продават повече билети, то в телевизионния ефир се отчита сериозен спад.

Според специализирания сайт “Calcio e Finanza” първите шест кръга са привлекли общо 35.1 милиона в сравнение с 38.1 на този етап миналата кампания. Отбелязано е, че този сезон е изиграна една среща по-малко (Сампдория - Рома), но едва ли това е причината за негативната разлика. Също така миналия сезон Дербито на Италия между Интер и Ювентус се изигра в четвърти кръг, докато досега в кампания 2017/18 най-голямото дерби бе Рома - Интер.

Източник: sportal.bg
Kutinkata
Днес Байерн уволни Анчелоти . Някак си съм почти сигурен , че до края на 2017 ще поеме Милан .
ТРЕНЕРА
Байерн Мюнхен при Анчелоти играха не толкова добър футбол ,колкото при предишни треньори . А от това лято направо си играят ганкиното . Така че аз няма да скоча от 7мия етаж от страх ,ако Анчелоти поеме умрелите миланистчета . Който и да ги поеме тия нещастници ,все ще са в зоната след 5тото място ,където са от години .
Освен това ,Анчелоти ходи в много по богати отбори от миланистчетата . Отбори със скъпи звезди .Изградени отбори .Защото го е страх за репутацията му . Милан нито има скъпи звезди ,освен един Бонучи ,нито има изграден отбор . Много ми е трудно да си представя че Анчелоти ще поеме това отборче ..но нека видим все пак ...
radul
Като ги треснем след 2 седмици със сигурност ще го потърсят.
N.Roussev
И да ги поеме,едва ли ще промени нещо.Вече ги няма онези играчи,с които спечели ШЛ 2 пъти.Вече го гледахме този филм с Ливърпул,когато върнаха Далглиш преди няколко години-останаха си същите средняци.
Между другото,на мача им с Риека в момента има по-малко публика в сравнение с мача на Лудогорец в Разград. crying_with_laughter-3302.gif
inter_ruse
Най-добрата защита+най-добрия вратар в серия А crying_with_laughter-3302.gif бяха развинтени от риека.
А тоя романьоли е същински мурийо ,даже по-бетер май...
Кутроне играе с голям хъс , много го харесвам!
inter_ruse
Савич и де врай трябва да ги дръпнем !!!
inter_ruse
каква драма само на алианц срейдиъм.
тоя патрик щеше да преебе загубата на затворниците , но дибала във втори пореден мач пропуска важна дуспа.
както казах милинкович-савич и де врай са голяма класа , дано се пробваме за тях.
а иммобиле е в извънземна форма , просто един от най-добрите нападатели в серия А.
индзаги има голямо бъдеще в професията , той ще е следващия голям треньор от италия.
N.Roussev
Силата на този отбор е в колектива!В Лацио самата обстановка е по-фамилиарна така да се каже,нещо за което много други клубове могат само да мечтаят,дори най-големите.И тази година,за кой ли път,продадоха някои от звездите си като Кейта и Билия,но това не им пречи да са в челото.
Provenzano
На тия пак ли дузпа подарък или тоя път имаше?
inter_ruse
Дуспа имаше,но гола им и от засада май...
А иначе наполи взеха и второто си гостуване на олимпико. Тима на сари вече може и да се отбранява!!!
Kutinkata
Цитат(inter_ruse @ Oct 15 2017, 07:49 ) *
Дуспа имаше,но гола им и от засада май...
А иначе наполи взеха и второто си гостуване на олимпико. Тима на сари вече може и да се отбранява!!!

Нямаше засада при гола на Ювентус , за мен и дузпата беше чиста , можеше да покажат червен картон на Буфон по рано но като цяло съдията се справи добре . Рома снощи доказа , че този сезон ще им е много труден , скамейката им е много къса а тепърва ще им се натрупват мачове . Нагледно Наполи излиза като фаворит за титлата вече , но ако ние бием довечера разликата ще е само 2 точки а предстой директен сблъсак в събота а те ще са далеч по изморения отбор след като имат гостуване на Ман Сити през седмицата . За мен на Наполи ще им трябва доата късмет за да триумфират в Италия , в нападение те имат само Инсине , Мертенс и Кайехон и никаква алтернатива на тях , когато мачовете се натрупат и ако случайно се контузят 2ма от тези 3ма те със сигурност ще дадът на късо , с оглед отслабения състав на Ювентус и кризата в която са , ние трябва да се опитаме да вземем максимум точки до зимата , от там а някое ново попълнение и знае ли се къде можем да завършим в края на сезона .
N.Roussev
Трябва ни една хубава победа довечера,за да натрупаме още самочувствие и да излезем за 3 точки след седмица на "Сан Паоло"-трудно,но не и невъзможно!
inter_ruse
коларов носи нова победа на ромите , след аталанта , сега и над торино.
рома изобщо не са това което очаквахме да са. въпреки липсите на рюдигер , салах и спалети , отбора върви добре.
да , загубиха от нас и от наполи , но записаха победи като гости над милан , аталанта и торино. а нашият отбор ще ми е любопитно как ще се представи срещу корави отбори като аталанта , сампдория и торино.
братовчедите с нов гаф , затворниците с победа.
иммобиле отново вкара за лациалите , симоне индзаги е невероятен. възроди кариерите на чиро и луис алберто като и той впечатлява.
последно ще кажа , че от синиша михайлович чеп за зеле не става. има си стабилен състав , всяка една от зоните му отговаря да се бори за място в европа , а той мъчи отбора.
ако торо попадне в ръцете на мадзари , гасперини или прандели биковете ще създават повече проблеми на грандовете.
N.Roussev
Добри са наистина ромите,но и имаха голяма доза късмет в мачовете със средняците.За сега Лацио ми изглежда като по-солидния столичен тим.Ясно е,че те ще са ни основните конкуренти за местата в топ 4,Сампдория постепенно ще окапят.
inter_ruse
Интер първи по посещаемост в Италия

Отборът на Интер за поредна година води в статистиката по посещаемост над другите тимове в Италия.

През последните два сезона в Калчото, въпреки слабото преставяне на отбора, "нерадзурите" записаха показатели от 46 000 и 45 000 зрители средно на мач.

В момента "черно-сините" водят над втория в таблицата по този показател Милан с близо 9000 души повече - 59 338 срещу 50 652. Силната кампания, която до момента правят футболистите на Лучано Спалети, очевдино е ентусиазирала голяма част от тифозите, които не спират да подкрепят отбора както в домакинства, така и в гостувания.

Трети в това класиране е Наполи, а четвърти шампионът на Италия Ювентус. "Небесносините" събират средно 44 204 души, а Юве - 38 867.

Рекордът на Интер за посещаемост е от далечния сезон 1999-2000, когато атаката на тима бе водена от Баджо, Виери и Роналдо. Тогава бе отчетено средно 64 000 зрители на мачовете на отбора.
durex
Айдеее Дженоа води на Наполи!!!
inter_ruse
Лацио нямат спирка ей...
durex
Мертенс нещо на отворен се прави. Защо не беше толкова отворен и срещу Шкринияр и Миранда biggrin.gif
Kutinkata
Вчера победиха всички наши конкуренти . И Наполи и Ювентус и Рома и Лацио се поздравиха с поредни победи . От началото на сезона от първите 5 отбора има само 3 издънки които да не са на отборите помежду си . Лацио се издъни със Спал , Ювентус с Аталанта и ние с Болоня а това е вече 10 кръг . Освен , че първите 5 отбора са стабилни този сезон си мисля , че останалите отбори в Италия са на много ниско ниво , защото видаме в ШЛ , където Рома и Наполи са близо до отпадане в групите , че не са чак такава световна сила . Колкото и добре да са подготвени първите 5 в момента не е възможно постоянно да бият и 4я отбор да има 8 победи от 10 мача и едва една загуба . Следващия кръг навярно пак всички ще бият и макар и постоянно да бием и да сме близо до върху , ние всъщност сме близо и до излизане от четворката , така , че ни очаква много труден сезон в които ще се изисква много постоянство .
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.