Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Новини около Калчото
Форумът на Привържениците на Интер в България > Футбол Свят > Италия > Serie A
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60
cheffo
Аз си признавам, когато съм сгрешил като например с Весино, когото в началото защитавах. Но, това да въздишаш по играч с няколко добри мача и два гола и 0 асистенци, който играе на пост зад нападателя и едва ли не да казваш, че ако беше при нас щеше да е голямата работа, е смешно за мене. И всъщност не оправдавам всички. Просто не деля нещата на черно и бяло.
Kutinkata
В никакъв случай не казвам , че Заниоло щеше да мачка при нас , дори смятам , че ако беше останал никой нямаше да е чувал за него . Няма шанс насрания Спалети да пусне Заниоло вместо Борха или Весино . Но след 1-2-3 години Заниоло ще струва много пари и някак ми идва странно да дадеш бъдещи 50 млн( примерно ) за да спестиш 5 млн сега . Някак мишкарски ми идват тия сметки и не смятам , че отбор като нашия трябва да мисли само ден за ден . Когато нямаш много пари си длъжен да се възползваш от малкото си таланти от академията . Не сме Сити или ПСЖ да си позволим големи харчове .
И какво не ти харесва в гола му срещу Сасуоло ? Срещу същите Сасуоло с които ние не създадохме нито едно положение и за 90 минути нито един наш играч не преодоля 1 на 1 техен .


https://youtu.be/5x1kubI-vp8
cheffo
Aз говоря за вторият му гол. Този срещу Сасуоло е добър. Иначе за Спалети съм съгласен, че това му е максимума. Стегна защитата и ги накара да играят добра висока преса, но дотам.
radul
Цитат(Provenzano @ Jan 20 2019, 17:59 ) *
Сега се сетих и друго. Защо вместо да наливахме толкова пари и Заниоло за Наинголан, просто не откупихме Рафиня? Пича вече игра при нас под наем и се доказа, а и искаше да остане. Имаше фиксирана клауза, но ние се направихме на цигани. В следващия момент обаче имаме 20-25 млн за разни карикатури, взимаме свободни агенти с не лоши заплати и се въртим в един и същ омагьосан кръг вече коя година стана?


Защото фиксираната клауза беше до 30 юни, а ние не можехме да купуваме по-рано от 1 юли. След добрите му игри циганите от Барса след тази дата му поискаха повече. Дзаниоло не го бях чувал до трансфера на нинджата.
Provenzano
Цитат(radul @ Jan 20 2019, 21:32 ) *
Защото фиксираната клауза беше до 30 юни, а ние не можехме да купуваме по-рано от 1 юли. След добрите му игри циганите от Барса след тази дата му поискаха повече. Дзаниоло не го бях чувал до трансфера на нинджата.

Признавам си, че и аз не го бях чувал, но както и сам се досещаш, това е така, защото не следим толкова изкъсо юношите ни. Самуеле Лонго като го бяхме чували преди да го вземем с първия отбор, какво от това? Стана голмайстор на Примаверата, но после се провали с гръм и трясък. Това дали сме го чували или не, за мен не е критерии. Идеята ми е, че с лека ръка го отписахме въпросния Заниоло, а не е никак лош футболист. Да не кажа направо повече от приличен на фона на нашите хубавци. Едва ли щеше да е по-зле от повечето ни играчи. Много грешен ход на трансферния пазар. Има и други начини да се намали цената на даден футболист, но просто на нас това ни е по-лесния. Иначе и да беше останал при нас, не се съмнявам, че все още нямаше да сме го чували, защото предпочитаме играчи като Дамброзио, Кандрева и Валеро пред такива като Заниоло, Карамо и Лаутаро.
durex
Не е по-лесния, просто сроковете ни притискаха и нямахме реално друга възможност. А и този Заниоло ще видите, че не е кой знае какво. Мен ме притеснява да не изгубим Лаутаро, другите футболисти на чужди отбори не ме интересуват.
Provenzano
Цитат(durex @ Jan 21 2019, 11:00 ) *
Не е по-лесния, просто сроковете ни притискаха и нямахме реално друга възможност. А и този Заниоло ще видите, че не е кой знае какво. Мен ме притеснява да не изгубим Лаутаро, другите футболисти на чужди отбори не ме интересуват.

Тук говорим не просто за чужди футболисти, а за наши бивши такива. Заниоло не е кой знае какво, аз го казах и в предишният ми коментар. Идеята ми е, че ние предпочитаме да дадем 25 млн за някой като Далберт, Кандрева и Весино, вместо да налагаме играчи като Карамо и Заниоло.
Faketo
Гледа ли някой снощния мач Ювентус -Киево 3:0?Измислена дузпа,при 1:0 пренебрегнат фаул срещу Пелисие (бутане от защитника,съдията дреме).
Kutinkata
Аз избягвам да ги гледам тия , щото е голяма съдийска мъка и като цяло предпочитам да не си го причинявам . Иначе вчера Милан , който грам не са доволни от Гатузо и искат да го махат , имат по слабите играчи от нас и топ нпадателя им постоянно мрънка за трансфер биха и са само на 6 точки от нас . Като цяло трябва да сме много щастливи за формите на другите отбори . Но представете си щом ся сме такава мъка , какво ще е като дойдат мачовете от ЛЕ и играем всеки четвъртак там ...
Faketo
Гледах и аз Милан,Дженоа слаби ,Гатузо не е много в час.Но правят по-бързи атаки от нас.Кутинка ти за Игуаин ли казваш че търси трансфер?Челси бяха обявили добра оферта.Кутроне им е най-добрия нападател.Него не искат ли да го продават?
Provenzano
Игуаин не е ли в Челси вече?
Kutinkata
Аз визирах Игуаин , той май даже официално беше поискал транфер . Доколкото знам вече почти всичко е готово за Челси и предполагам ще играе там , а Милан пък ще го сменят с Пьонтек , а аз ще продължа да се чудя от де вадят тоя пари Милан .
durex
Взимат го под наем.
cheffo
Милан не заслужаваха да победят, но един Борини например, който е пълен посредственяк, се раздаваше до последно и накрая съдбата му се усмихна. При нас за съжаление май е обратното, част от играчите ни излизат просто да отбият номера.

Иначе, както изглежда Сари ще е свободен от лятото. Още една опция за мястото на Спалети.
Kutinkata
Пьонтек май няма да е под наем ,говори се за около 35млн и мисля , че ще се плащат сега или най много наем със задължително купуване лятото , което е гд същото . Лично з мен това си е адски рискован трансфер , аз бих взел Дуван Запата , голям звяр е . Като говирим за трансфери какво става с Барела , нали уж беше готово вече или там става въпрос да дойде лятото ?
Колкото до Сари , ще паля свещи никога да не дойде при нас . От свободните и достъпни за нас бих нарл на момента Моу или Конте , дори и с Жардим бих пробвал .
Provenzano
Цитат(cheffo @ Jan 22 2019, 12:44 ) *
Иначе, както изглежда Сари ще е свободен от лятото. Още една опция за мястото на Спалети.

Не, мерси...
Идеята е да сменим Спалети с някой по-добър, а не с горе-долу подобен треньор.
cheffo
Сари играе доста по нападателен футбол или поне отборите му имат идея как да атакуват. Като гледам как играят МанЮ сега, започвам да се съмнявам доста в сегашния Моуриньо.
Faketo
Цитат(cheffo @ Jan 22 2019, 12:44 ) *
Иначе, както изглежда Сари ще е свободен от лятото. Още една опция за мястото на Спалети.

Че много бързо ,няма и една година още.Те какво искат от него-1 или 2 място ли?
cheffo
Цитат(InteristaBG @ Jan 23 2019, 11:08 ) *
Че много бързо ,няма и една година още.Те какво искат от него-1 или 2 място ли?

Ами има голяма вероятност да останат извън топ 4, о освен това трансфера на Игуаин създаде голяма драма.
Provenzano
Цитат(cheffo @ Jan 23 2019, 11:11 ) *
Ами има голяма вероятност да останат извън топ 4, о освен това трансфера на Игуаин създаде голяма драма.

Ха той иска да събере половин Наполи сигурно. Взе Жоржиньо като отиде там, а сега и Игуаин. Лично според мен Челси играеше по-добре под ръководството на Конте отколкото сега при Сари, който е адски надценяван треньор, особено тук в нашият форум.
Kutinkata
Сари е треньор от сумати година и май няма нито една купа . Нямам никаква идея защо който и треньор да отиде в Наполи е изкарван , че практикува атакуващ стил . Толкова ли не се усетиха хората , че Наполи просто играе атакуващо , може би по изискване на Де Лаурентис . То не беше Мадзари специалист с атакуващ стил , не беше Бенитез , Сари , Анчелоти и тн ... Мадзари го видяхме след това и при нас и сега в Торино , че няма нищо общо с атакуващия стил , нито с печелившия , въпреки , че според мен точно тогава Наполи бяха най силни . Същото важи и за Бенитез , сега го виждаме и в Нюкясъл . А Сари в Челси няма нищо общо с атакуващ и атрактивен стил , вкарали са най малко голове в топ 6 на Англия и бележат по малко и от нас . Чудно мие до кога хората ще се връзват на митове като тия за Мадзари и Сари .
Faketo
Преди време не можах да разбера защо изгонихме Стефано Пиоли,дето сега е на Фиорентина.В края на първенството беше.
Provenzano
Цитат(InteristaBG @ Jan 23 2019, 14:33 ) *
Преди време не можах да разбера защо изгонихме Стефано Пиоли,дето сега е на Фиорентина.В края на първенството беше.

Сериозно ли питаш? crying_with_laughter-3302.gif
Faketo
Цитат(Provenzano @ Jan 23 2019, 14:39 ) *
Сериозно ли питаш? crying_with_laughter-3302.gif

Сериозно питам .Не съм членувал във форума още и не знам.
Provenzano
Цитат(InteristaBG @ Jan 23 2019, 16:56 ) *
Сериозно питам .Не съм членувал във форума още и не знам.

То не е нужно да си член на форума за да знаеш отговора на този въпрос. При Пиоли влязохме в серия от 7 мача без победа преди да го уволним. Загубихме от отбори като Сампдория, Кротоне и Дженоа.

Вярно, че в началото тръгнахме доста добре под негово ръководство, но това по-скоро го отдавам на импулса, който всеки отбор получава при назначаването на нов треньор. Не успя да запази най-важното, а именно постоянството в играта на футболистите, което е главното и определящо за един добър и печеливш треньор. В крайна сметка Пиоли се оказа безхарактерен и посредствен наставник, така че и до ден днешен нямам никакво съмнение в неговото уволнение.
cheffo
Мене ме съмнява, че тази серия беше малко нарочно с цел да не се класираме в ЛЕ, след като бяхме загубили шансове за топ 3. Иначе Пиоли щеше да остане само при класиране в ШЛ, което пък беше почти невъзможно на онзи етап.
N.Roussev
Диего Симеоне удължи договора си с Атлетико,но само с година.Според мен това е ясен намек,че не би останал задълго там и би изслушал и оферти от други отбори.
Provenzano
Цитат(N.Roussev @ Jan 24 2019, 08:37 ) *
Диего Симеоне удължи договора си с Атлетико,но само с година.Според мен това е ясен намек,че не би останал задълго там и би изслушал и оферти от други отбори.

За съжаление никой от нашето ръководство явно не го брои за жив, защото не са го потърсили нито веднъж до този момент. Поне такива са слуховете. А Симеоне постоянно и почти през месец в интервюта казва, че един ден рано или късно ще бъде треньор на Интер, което само по себе си подсказва, че има желание да работи при нас. Е, естествено няма как сам да дойде, ако никой не му се обади за преговори.
Faketo
За Пиоли беше грешка според мен, ама нейсе,минало е вече.Мисля че нашия Спалетко ще го държат докато стоим в зона ШЛ.И да пропаднем надолу, ако до края на скудетото имаме възможност да се доберем пак до нея ще го оставят.
durex
Цитат(Provenzano @ Jan 24 2019, 09:51 ) *
За съжаление никой от нашето ръководство явно не го брои за жив, защото не са го потърсили нито веднъж до този момент. Поне такива са слуховете. А Симеоне постоянно и почти през месец в интервюта казва, че един ден рано или късно ще бъде треньор на Интер, което само по себе си подсказва, че има желание да работи при нас. Е, естествено няма как сам да дойде, ако никой не му се обади за преговори.

Няма как да го потърсят, при условие че имаме действащ треньор, който до момента си изпълва целите, демек топ 4 без значение дали играем добре,зле и т.н.
Ще стане като с Моу, ще направим що годе приличен отбор и евентуално тогава ще вземем Симеоне, дори ако трябва да платим на Атлети за да дойде. Всичко с времето си wink.gif
Provenzano
Как ще го направим този що годе приличен отбор? С Де Пол и тоя Соареш ли?

Не виждам какви цели изпълнява до този момент Спалети. Отпадането ни от ШЛ е пълен провал. Това да не можем да победим ПСВ у дома какво е? Изключвам факта, че групата ни беше тежка. Това е така, но все пак ни трябваше една победа накрая и то не срещу Барселона или Тотнъм. В Калчото пък сме в топ 4 единствено и само благодарение на конкурентите ни, които са повече от потресаващи. При по-силни роми и мердите, щяхме да се конкурираме с Лацио за 5-6 място.
cheffo
Не е проблем, че взимаме играчи от Аталанта, Удинезе и т.н., а че им обираме куците коне. Наполи, например постоянно си пазаруват оттам, но взимат качествени играчи, които после доразвиват.
Provenzano
Какво пазаруват Наполи? Гледай само какво става и при тях:
Симоне Верди от Болоня за 25 млн евро;
Никола Максимович от Торино за 20 млн евро;
Леонардо Паволети от Дженоа за 18 млн евро;

Сигурно има и още, но поне сега не се сещам. Накратко това са едни 63 млн евро хвърлени на вятъра. И тук говорим само за трансферните суми. Ами заплатите? Ами данъците?
cheffo
Не знам защо пропускаш Алън за 11млн, Жоржиньо и Кайехон за по 10млн, Мертенс 10млн, Колибали - 8млн, Гулам и Хисай по 5млн, Дивара и Зиелнски по 14млн. Хамшик и Инсиние сами си ги развиха. Нормално е да имат и по някой друг куц трансфер, но харчат много по-малко от нас, Милан и Рома и дават по-малко пари за заплати. И въпреки това всяка година си влизат в топ 3, без никакви проблеми, независимо че пак си сменят треньорите през 2-3 годнини и не е като Мадзари, Бенитес и Сари да са някакви "мега" светила. Имат почти винаги положителен финансов баланс и никакви проблеми с ФФП. Може би единственият им проблем е, че Де Лаурентис не иска да налее повече пари за някое друго доказано топ име, но при начина с който печелят титлите си юфентус, напълно го оправдавам.
И тъпото в случая е, че всички по-горе изброени играчи бяха привлечени в годините, когато ние се мъчехме да си стъпим на краката и съвсем спокойно можеше ние да ги привлечем. Разбира се, ако не бяхме заложили на звездите Кондогбия, Марио, Барбоса, Кандрева и Ернанес. Само тези пичове са ни стрували сигурно към 140-150млн. И заплатите им съвсем не са като на Верди и там другите дето си ги споменал.
Provenzano
Е, то по тази логика и ние имаме няколко доста добри попадения като например Икарди, Шкриняр и Ханданович.

А Наполи не са нищо кой знае какво. Абонати са за второто място и нищо повече. С риск да се повторя, но това е така, защото няма никаква конкуренция в Италия и това е очеизвадно. Нашето състояние и това не мердите е плачевно. Както на терена, така и откъм трансфери и т.н. Нека ние да сме онзи отбор от 2010-а, а мердите онзи, който изигра два финала в ШЛ в рамките на три сезона, пък тогава ще ги видим неаполитанците.

И като стана въпрос за ШЛ, какво направиха там? Имат ли нещо запомнящо се е този турнир през последните няколко години? Миналият сезон завършиха трети в група с Ман Сити, Фейенорд и Шахтьор Донецк. През сезон 2014-2015 пък отпаднахме от Атлетик Билбао в плейофа за влизане в групите на ШЛ и така се сбогуваха с турнира още през август месец. В Лига Европа положението не е кой знае колко по-различно. Отпадат от отбори като Днипро и Виляреал, които са доста под тяхното ниво чисто спортно-технически.
cheffo
Ами точно, че ние имаме няколко такив трансфера. На пръстите на едната ръка се броят. И докато Наполи се надиграваха и с Ливърпул и ПСЖ, ние бъркахме бетона срещу Тотнъм и Барселона. Да не споменавам участието ни в ЛЕ преди две години, защото е много по срамно от резултатите на Наполи и Рома в ШЛ от 2010 насам. Гобите имат конкуренция, но винаги когато трябва се намесват съдиите. Миналата година Наполи ги биха като гости и нали помниш какво стана още следващият кръг? Или според тебе съдията беше безгрешен, както смятат феновете на гобите?
Provenzano
Не е бил безгрешен съдията, но Наполи са отбор без шампионски манталитет и без никакво постоянство в играта си. Това са го доказали многократно в мачовете срещу по-малки отбори, когато съдиите не са се намесвали, а те са правили грешни стъпки. А гобите и без съдийските подаръци, пак са с три класи над всички отбори в Италия и без проблеми ще станат шампиони даже и на ходом, както си взимат 2/3 от мачовете в Калчото.

Даваш ми пример с Наполи в ШЛ този сезон. Да, ама нашата група не беше по-лесна от тяхната, а ние бяхме на една бройка от класиране в елиминационната фаза и можем да се сърдим единствено и само на себе си, че ще играем в Лига Европа, а не в ШЛ другият месец. Коментирай представянето на Наполи в ШЛ през миналият сезон. Защо го подминаваш? Бяха в една група с Ман Сити, Фейенорд и Шахтьор Донецк, а завършиха 3-ти. Отпадане от отбор като Днипро не е ли срамно? Няма срамно, по-срамно или най-срамно, има срамно и не срамно.
cheffo
Човек, Наполи направиха миналият сезон 91 точки. С 4 по-малко от гобите и ако не бяха тези случайни или не толкова съдииски грешки в полза на затворниците щяха да са шампиони. Същото се случи и миналата година, но потърпевши бяха Рома. Грешки срещу малките всеки прави. Правят ги и Ман Сити на Гуардиола, прави ги и Барса, прави ги и Реал. Има обаче един "имунизиран" отбор в Италия, който изведнъж става безгрешен, щом му запари на гъза. Виж само, тази година от кога са започнали да ги бутат тия боклуци, за да могат да си съсредоточат всичките сили в ШЛ. Гобите без съдийски подаръци, нямаше да станат шампиони предните два сезона.
Сега проверих, ние 90 точки минахме, когато стана Калчополи, юфето изхвърчаха и реално нямахме абсолютно никаква конкуренция. След това, дори и с Моуриньо не сме стигали до 90 точки.
Provenzano
Така, аз не казвам, че гобите не са подпирани постоянно от съдиите или нещо подобно. Излишно е да говорим по тази тема. Казах ти, че Наполи нямат шампионски манталитет и им липсва постоянство. За мача срещу Фиорентина съм съгласен, защото нарушението на Кулибали не беше за червен картон. Но на следващият кръг те се провалиха и в Неапол срещу Торино. Преди това кой им беше виновен, че не победиха Сасуоло? Ами четирите манерки вкъщи срещу Рома? Едвам победиха СПАЛ и Дженоа с по 1-0. Да, ясно ми е, че не можеш да побеждаваш всеки мач, но да загубиш от Рома у дома и да ти вкарат 4 гола, а да имаш претенции за шампион с много смешно.
cheffo
Да, ама гобите ги бутнаха много сериозно срещу нас, когато ни победиха с 3-2. Преди това биха скандално Беневенто, където победният гол идва от дузпа, отсъдена за очевидна симулация на Игуаин и естествено ВАР не се ползва. Последният кръг Буфон прави нарушение на откъснал се срещу него играч, което е дузпа и червен картон,но разбира се нищо не последва. Последен реверанс към "легендата". Това са само част от подпиранията им, за които си спомням сега. Нали се сещаш, че ако тези неща бяха свирени нормално, нещата щяха да са съвсем различни.
Provenzano
"Ако" е много голяма дума. На кривата ракета - космоса и е виновен. Не разбирам какво искаш да кажеш? Че Наполи трябваше да станат шампиони ли? Кой им попречи да победят Торино и Рома? Не ми отговори и кой им попречи да продължат в ШЛ? Пак ли гобите?
cheffo
Ами сигурно пет пъти го казах, че Наполи щяха да станат шампиони, ако не подпираха гобите. Дадох ти и конкретни примери. Ако искаш да ти давам за всеки един мач, поотделно, няма да стане. Голям човек си, изтегли си мачовете от миналия сезон, изгледай ги и прецени за себе си. Щом като си мислиш, че Ювентус си бият честно и почтенно и си взимат тилите на ходом, защото са две, три класи над останалите, твоя си работа.
Kutinkata
Този път съм съгласен с Чефо . Ювентус имат най силния отбор в Италия но някой от титлите си не ги заслужаваха . Например последния сезон реално Наполи щеше да е шампион , ако махнем съдийските "грешки" в полза на Ювентус са над 10 точки . Когато стане горещо , всеки отбор се дъни понякога , няма отбор който да си взима всички напечени мачове , нормално и Наполи да се дъни в края , особенно , че бяха и изморени заради малоумния Сари , който цял сезон игра с един и същ състав . Ювентус за разлика от другите отбори , когато им стане напечено се намесва съдията . Както казах и наскоро тях всеки мач ги бута съдията , но се коментират само най очевдните случай . Но се замислете , ако не бяха теслите срещу нас , Беневенто и още някой отбори , пак ли щяха да са шампиони мафиотите ? Наполи щяха да станат шампиони при нормално съдийство .
Provenzano
Чефо, защо ми слагаш думи в устата? Кога и къде съм казал, че гобите побеждават честно и почтенно? Естествено, че са три класи над останалите. А Наполи щяха да сбъркат в някой друг мач и пак нямаше да станат шампиони, защото са селски отбор с провинциален манталитет. Това в моето мнение.
N.Roussev
Моделът на отбори като Наполи,Атлетико,Дортмунд и Тотнъм да привличат млади недоказани,но талантливи играчи се оказа доста успешен.Според мен обаче тази политика няма как да бъде приложена в отбор като Интер-ние сме клуб с аура на гранд, за разлика от тях и логично феновете не биха приели да се накупят предимно млади и непознати за широката публика имена.Както много пъти сме коментирали тук в колоси като Интер се привличат готови футболисти с опит на най-високо ниво.Разбира се,опарихме се доста в последните години с точно такива "утвърдени" имена,но едва ли в скоро време бихме се отказали от този подход,който се прилага от десетилетия.
Kutinkata
Момчета какви аури на гранд и такива глупости . Просто сме клуб със слаб директор - Аусилио , който прави неадекватни трансфери от сумати години . В момента Атлетико и Тотнъм са по силни от нас , по богати от нас , по фаворизирани от нас и въобще всичко по от нас . А това с младите не го правят само те , вижте колко млади момчета има в Реал и Барса с основни роли в момента , или пък и те нямат аура на грандове . Ние също взехме не малко млади играчи , но когато треньор ти е клоун като Спалети с мислене от миналия век , те ще пращат под наем някъде или ще ги даваме без пари . Като цяло Италия е назад в това отношение и пускането на играчи като Борха и Кандрева се води "игра на сигурно" , като това освен от неадекватните ни треньоеи след 2010та съм го слушал и от много фенове на отбора .
Kutinkata
Анчелоти ще излиза след малко в Милано с Милик , Мертенс , Кайехон и Инсине заедно на терена , а зад тях Зиелински и Фабиан Руиз , които също са добри в атака . Напрактика доказва на нашия , че не е задължително да имаш един хашф скаран с топката ( както винаги играем с Весини или Галярдини ) и , че няма проблем да излезе с 4ма атакуващи играчи заедно и то гост на Милан . Нашия така и не се усмели да пробва Кейта или Лаутро зад Икарди .
cheffo
Гатузо, колкото и да е зле, поне Милан нападат с повече от двама човека в наказателното за разлика от нас.
Kutinkata
Милан излизат днес със стартов състав със средна възраст - 23.3 години . Над 25 годишни са само Родригес ( 26 ) и Мусакио ( 28 ) , ако Спалети го разбере това сигурно ще получи удар biggrin.gif
Иначе днес Самп си размазаха Удинезе и минаха само на точка от зона ШЛ , макар и с мач повече . А Куалярела бележи в 11 поредни мача .
Provenzano
Много некадърен съдия на Милан-Наполи. Къде я видя тая ръка не знам biggrin.gif вече имам чувството, че не е нарочно, а някои просто толкова си могат.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.