Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Новини около Калчото
Форумът на Привържениците на Интер в България > Футбол Свят > Италия > Serie A
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60
Provenzano
И кои са тия дето си лижат гъзовете един друг? Или щом има различно мнение от твоето на няколко хора значи те си лижат гъзовете? АМАН БЕЕЕЕ ... crying_with_laughter-3302.gif

Ако кавал не е обидна дума по същата логика и педал не би трябвало да е такава !!!
radiinter
Цитат(Ultras @ Nov 20 2011, 15:03 ) *
Аз на Кавал не се обиждам,така че няма проблеми ХОХОХО yeah.gif

Искам анкета да видим думата кавал обида ли е ? Това е един музикален инструмент в крайна сметка !! biggrin.gif


Направи анкета crying_with_laughter-3302.gif
Ultras
Цитат(radiinter @ Nov 20 2011, 15:10 ) *
Направи анкета crying_with_laughter-3302.gif


Все още не съм приключил със псуването biggrin.gif biggrin.gif
Il Capitano
QUOTE(Peppu @ Nov 20 2011, 15:05 ) *
И кои са тия дето си лижат гъзовете един друг? Или щом има различно мнение от твоето на няколко хора значи те си лижат гъзовете? АМАН БЕЕЕЕ ... crying_with_laughter-3302.gif

Ако кавал не е обидна дума по същата логика и педал не би трябвало да е такава !!!

allright.gif Доста вярно и на място focus.gif
Иначе не си разбрал-ако имаш различно мнение, тогава си безобразно заблуден crying_with_laughter-3302.gif
El Jardinero
Цитат(Ultras @ Nov 20 2011, 13:43 ) *
Алварез отново е по-бавен от баба ми.Едно спечелена топка и вече супер мач направил.Коутньо освен с гола с друго не го помня.



Цитат(Ultras @ Nov 20 2011, 15:03 ) *
Аз на Кавал не се обиждам,така че няма проблеми


Ами явно тогава баба ти е много, ама много бърза за възрастта си, кавал, good for her... yeah.gif
И за да не бъда и аз дамгосан като "заблуден", ще кажа: ДА ЖИВЕЕ МИЛАН - НОВИЯТ СТАР ШАМПИОН НА ИТАЛИЯ, ИГРАЕЩ КЪМ МОМЕНТА НАЙ-КРАСИВИЯ И УСПЕШЕН ФУТБОЛ В ЕВРОПА!!! mexicanwave.gif ГУАРДИОЛА, МЕСИ, УЕФА, ТРЕПЕРЕТЕ, В МИЛАНО ВИ ЧАКА РАЗГРОМ!!!

п.п: За Коутиньо обаче съм на същото мнение като теб, да не кажеш сега, че ти "лижа гъза"... koi-e-toq-do-bai-ivan.gif
radiinter
Този кръг съдиите се изложиха тотално.Нашия гол беше от засада,редовни попадения на Милан и Наполи не бяха зачетени,а върха беше снощи на Рома-Лече когато незнайно защо отмениха може би най-красивия гол от началото на сезона http://www.youtube.com/watch?v=1y_bA1P1QEI...player_embedded#!
INTERМilano
Вълшебно изпълнение и никаква засада line_axe.gif
radiinter
Отбора на кръга в Италия

--------------------------Маркети(Лацио)-----------------------

Кампаняро(Наполи)-----Силва(Милан)----Киелини(Юве)---Тадеи(Рома)

Алварес(Интер)----Маркизио(Юве)---Пароло(Чезена)--Биабиани(Парма)

------------------Денис(Аталанта)-----Кавани(Наполи)----------------
THE_GAME
Ради, подчертай и Биабиани. biggrin.gif По принцип и аз не съм впечатлен от Алварес, като изключим участието му във 2-рия гол, решен в крайна сметка основно от индивудалното майсторство на Коутиньо, не мисля, че свърши кой знае какво. Просто решението на Раниери да промени схемата беше изключително успешно. Иначе Алварес - дясно крило мен не ме кефи като идея. Вижте, много изговорихме за него. Обръщаме го на лични отношения в тоя спор и не си даваме ясна сметка за реалното положение. Дотук през сезона Алварес играе слабо, ако 2-3 безполезни финта, след като е влязъл резерва при изморен противник, ви стигат на вас - на мен не, аз съм фен на Интер, не на Ботев Враца... Но се видя, че дори той може да бъде от полза при определена подредба на отбора. Това направи Моуриньо преди година и нещо, той нямаше по-добри играчи от Челси и Барселона. Просто ги нареди перфектно и останалото е история. smile.gif
El Jardinero
Цитат(THE_GAME @ Nov 21 2011, 23:52 ) *
Дотук през сезона Алварес играе слабо, ако 2-3 безполезни финта, след като е влязъл резерва при изморен противник, ви стигат на вас - на мен не, аз съм фен на Интер, не на Ботев Враца

То ако избраният в отбора на кръга "играе слабо", какво да кажем за всички останали, вкл. Коутинката, за когото е в пълна сила удебеленото... confused-3316.gif Ми щом нямаме играчи за името ИНТЕР, а за Ботев (Враца), да се самозакриваме тогава и да теглим чоп кои кавали минаваме от Милан и кои - от Юве, малките ги правим уницефки и толкоз! 594651_orig.gif tongue.gif
grande internazionale
Цитат(El Jardinero @ Nov 22 2011, 10:50 ) *
да се самозакриваме тогава и да теглим чоп кои кавали минаваме от Милан и кои - от Юве, малките ги правим уницефки и толкоз! 594651_orig.gif tongue.gif


crying_with_laughter-3302.gif too_happy-1044.gif Градинаря пак ги разби high_five-1304.gif ААААААА АСТЪМ ВИЛААААА СНИМАЙ МИ ЗЪБАААА !!!!
INTERМilano
Абе тва оня същия Рики Алварез ли е, дето е по-бавен от бабите на ултраса-мултраса и кутинката-мутинката..... лелеее СМЯХХХ
Kutinkata
Цитат(INTERМilano @ Nov 22 2011, 14:40 ) *
Абе тва оня същия Рики Алварез ли е, дето е по-бавен от бабите на ултраса-мултраса и кутинката-мутинката..... лелеее СМЯХХХ

Верно си е смях biggrin.gif biggrin.gif Също там е и Биябани , помниш ли го ? Един скаут тук разправяше как щял да стане голямата ни звезда biggrin.gif biggrin.gif Малеее в каква голяма икона за отбора се превърна това момче biggrin.gif biggrin.gif
radiinter
Биабиани е там защото и той направи страхотен мач.Дай сега като не са му се получили нещата при нас да го заклеймиме за цял живот.Само че ако след няколко кръга дойде на Меаца и направи криви Лусио и Майкон (както го направи в един мач преди да го вземем) други работи ще се говорят.
Il Capitano
QUOTE(INTERМilano @ Nov 22 2011, 14:40 ) *
Абе тва оня същия Рики Алварез ли е, дето е по-бавен от бабите на ултраса-мултраса и кутинката-мутинката..... лелеее СМЯХХХ

Ако баба ми беше толкова бърза като техните, отдавна да съм я шитнал на някой гранд hammer.gif Според мене няма да има и проблеми да се наложи, все пак да не забравяме, че Италианското първенство е в упадък 594651_orig.gif 107952_orig.gif
INTERМilano
Офтопик

radiinter
Разговорите за Антигуа,Нафтата и бабата на Марто в КОФАТА!
Provenzano
Италианските футболисти ще подпомагат икономиката

Обединение, представляващо мнозина от най-известните и добре платени италиански футболисти от Серия "А", подкрепи кампанията, призоваваща италианците да купуват държавни облигации, които сега са поставени под натиск от инвеститорите, опасяващи се от неплатежоспособност, предаде ДПА.

"Ние като асоциация ще купуваме държавни облигации", заяви президентът на Associazione Italiana Calciatori Дамиано Томази. Сред членовете на асоциацията са някои от най-високоплатените футболни звезди на Италия, включително Франческо Тоти от "Рома" и Алесандро Дел Пиеро от "Ювентус". Томази, бивш полузащитник на "Рома", обяви, че е написал писмо до всички капитани на професионални футболни отбори в страната, с което ги призовава да убедят съотборниците си да се присъединят към инициативата "Ден на държавните облигации" (BTP Day).

"Денят на държавните облигации", който е насрочен за понеделник (28 ноември), бе обявен от асоциация на италианските банки. Банките обещават да освободят от такси клиенти, които купят италиански държавни облигации. При търг по-рано днес лихвите по италианските облигации с падеж 2 години и 5 години се повишиха съответно до 7,77 процента и 7,79 процента.

"В момент на крайно големи затруднения за глобалната, и най-вече за италианската икономика, инвестиция в държавни облигации, направена от част от гражданите, може да бъде значителен принос, който да покаже доверието, което италианците имат в своята страна", пише Томази в писмото си.

Неотдавна редица известни италианци, включително президентът на Ферари (Ferrari) Лука ди Монтедземоло, призоваха гражданите да купуват държавни облигации.
tutto_inter
http://www.derby-milan.com/

Всички мачове между Интер - Милан




Serie A
60
64
Coppa Italia
9
7
Champions League
2
0
Supercoppa
1
0
Other Meetings
37
24
TOTALS
109
95

grande internazionale
Само, че така излиза, че ние водим, а всъщност са Милан smile.gif
N E R A Z Z U R R O
Зрелищно 3-3 между Наполи и Ювентус. Лошото в случая е, че торинци играят много добре този сезон, особено в големите мачове...

Май, май ще е Ювентус или Милан тази година...
Ultras
Цитат(N E R A Z Z U R R O @ Nov 29 2011, 23:43 ) *
Зрелищно 3-3 между Наполи и Ювентус. Лошото в случая е, че торинци играят много добре този сезон, особено в големите мачове...

Май, май ще е Ювентус или Милан тази година...


А добър ден
ambro
Според пресата в Италия Снайдер и Майкон ще са напълно готови за мача с Фио, докато за Форлан и Лусио все още има шанс и те да са в групата за мача.
Поне от лазарета идват добри новини ultra_inter.gif
ambro
Според FC Inter News веднага след вчерашната среща е имало съвещание между Морати, Раниери, Бранка и Аузилио. След него Морати е излязъл с усмивка confused-3316.gif . Като се твърди, че бъдещето на треньора не е било обект на разговор.
grande internazionale
Цитат(ambro @ Dec 8 2011, 09:04 ) *
Според FC Inter News веднага след вчерашната среща е имало съвещание между Морати, Раниери, Бранка и Аузилио. След него Морати е излязъл с усмивка confused-3316.gif . Като се твърди, че бъдещето на треньора не е било обект на разговор.


И по добре да не сменяме отново треньор. Нека Раниери остане поне до лятото. След това може да се огледаме за други имена. Но отново да сменяме треньор, отново начин на тренировките, схемите и идеите, и хептен ще я втасаме.
ambro
Цитат(grande internazionale @ Dec 8 2011, 09:10 ) *
И по добре да не сменяме отново треньор. Нека Раниери остане поне до лятото. След това може да се огледаме за други имена. Но отново да сменяме треньор, отново начин на тренировките, схемите и идеите, и хептен ще я втасаме.

Абе незнам..... Поне сега има едно свободно име, което ми се струва подходящо за Интер - Гус Хидинг. Според мен такъв тип треньор би ни паснал идеално. Човек изповядващ по-дефанзивен футбол и здрава дисциплина и най-вече можещ. Но и мен ме съмнява да сменяме треньора сега. Мисля, че ММ все още се надява да привлече Гуардиола.
grande internazionale
Цитат(ambro @ Dec 8 2011, 09:14 ) *
Абе незнам..... Поне сега има едно свободно име, което ми се струва подходящо за Интер - Гус Хидинг. Според мен такъв тип треньор би ни паснал идеално. Човек изповядващ по-дефанзивен футбол и здрава дисциплина и най-вече можещ. Но и мен ме съмнява да сменяме треньора сега. Мисля, че ММ все още се надява да привлече Гуардиола.


Да и аз бих се радвал да видя Хидинк в Интер. Но мисля, че и преди сме пробвали и той е отказвал. Но може и да се бъркам. Татко М, ще запази Раниери в това съм убеден, повече ме притеснява да не го остави и следващия сезон. А сега татко М, се е концентрирал, как да ни задоволи феновете и в същия момент да не се охарчи много, много.
Ultras
Хидинк е Машина !!! Един от малкото останали супер класни треньори.И както говорих в една друга тема,надявам се да видим второ правилно решение от Морати,като назначи един класен специалист с опит и успехи зад гърба си.Друг треньор,който според мен може да се пробва е Гуидолин.
Kutinkata
Аз не съм много съгласен за Гуидолин , в Удинезе тои ползва схемата с 3-ма защитника но като цяло тактиката и философията му там е страшно много бягане в халфовата линия , играчи като Армеро , Баду , Асамоа , Исла , Баста ... бягат цял мач при нас това е недопустимо . Треньора който най-много би ни паснал според мен е Чезаре Прандели или Хидинк , първия е обвързан с Италия но втория е свободен незнам дали Морати се ослушва или просто Хидинк му е отказал ...
INTERМilano
Лучано Спалети е човеко wink.gif
durex
нтер няма да наддава за нападателя на Манчестър Сити Карлос Тевес, това призна босът на италианския гранд Масимо Морати.

Аржентинският ас е свързван с трансфер в Серия А, след като се скара с ръководството на „гражданите“.

Вицепрезидентът на Милан Адриано Галиани каза още във вторник, че „роснерите“ са отправили своята оферта и искат да вземат Тевес под наем от януари, с опцията да го закупят през лятото.

Сити обаче искат да се отърват от Карлито за постоянно, а не да го пращат под наем.

Интересът на Интер обаче явно не съвпада с тази идея и Морати заяви, че условията, които „небесносините“ са поставили, са неприемливи за италианския тим


grande internazionale
Цитат(Kutinkata @ Dec 8 2011, 13:38 ) *
Аз не съм много съгласен за Гуидолин , в Удинезе тои ползва схемата с 3-ма защитника но като цяло тактиката и философията му там е страшно много бягане в халфовата линия , играчи като Армеро , Баду , Асамоа , Исла , Баста ... бягат цял мач при нас това е недопустимо . Треньора който най-много би ни паснал според мен е Чезаре Прандели или Хидинк , първия е обвързан с Италия но втория е свободен незнам дали Морати се ослушва или просто Хидинк му е отказал ...


Е ние ще напасваме треньора или той трябва да напасне играчите oops.gif

Цитат(durex @ Dec 8 2011, 13:45 ) *
Интересът на Интер обаче явно не съвпада с тази идея и Морати заяви, че условията, които „небесносините“ са поставили, са неприемливи за италианския тим[/b]


Оф, благодаря ти Татко М !!! bravo-1305.gif Дръж този колкото се може по-надалеч от Интер worthy.gif too_happy-1044.gif
ambro
За 22.12.2011 г. е насрочена среща на ръководството на отбора и се смята, че на нея ще станат ясни футболистите които ще се привлечат (или поне ще се направи опит) през януари. Говори се, че сме отправили оферта от 8 милиона за Варгас, но за него има апетити и от страна на Челси така, че едва ли ще стане с него. Все пак чакаме 22-ри
grande internazionale
"Радостта е неописуема. Бях се обзаложил с мой приятел, че ако спечелим, ще си пусна мустаци. Сега ще трябва да изпълня обещанието си.", заяви радостният Хамшик.

death-metal.gif crying_with_laughter-3302.gif hammer.gif hammer.gif



line_axe.gif line_axe.gif line_axe.gif line_axe.gif line_axe.gif line_axe.gif line_axe.gif line_axe.gif line_axe.gif
El Jardinero
Цитат(INTERМilano @ Dec 8 2011, 13:41 ) *
Лучано Спалети е човеко wink.gif

+1.
grande internazionale
Новара май ще завъртят Х на Наполи, като се има предвид, че и водеха в резултата.
Provenzano
Между другото и двете попадения, които паднаха в двубоя между Новара и Наполи бяха добри.
Provenzano
Рома и Ювентус завършиха 1:1, което означава, че при победа над Дженоа утре ще се изкачим до 6-ата позиция.
INTERМilano
Цитат(Peppu @ Dec 12 2011, 23:50 ) *
Рома и Ювентус завършиха 1:1, което означава, че при победа над Дженоа утре ще се изкачим до 6-ата позиция.






Мдаааа, дай БОЖЕ !! worthy.gif worthy.gif worthy.gif worthy.gif worthy.gif ultra_inter.gif
durex
Рома можеха и да бият ако не беше Тоти,който изпусна дузпа..
Ultras
Ако бием с 1 гол ще сме 7-ми smile.gif
Provenzano
Няма значение 6-ти или 7-ми, важното е да победим и разликата с първия да стане 10 т.
INTERМilano
Цитат(Peppu @ Dec 13 2011, 12:32 ) *
Няма значение 6-ти или 7-ми, важното е да победим и разликата с първия да стане 10 т.

mexicanwave.gif 107952_orig.gif
grande internazionale
Палермо 4-4 Сиена... Айде да се насладим на едни дузпи smile.gif
ambro
За съдия на мача Чезена - Интер е назначен Андреа Ромео от Верона too_funny-1052.gif Надявам се мача да не завърши трагично и някой да се натрови в края.....
El Jardinero
Цитат(ambro @ Dec 15 2011, 18:05 ) *
За съдия на мача Чезена - Интер е назначен Андреа Ромео от Верона too_funny-1052.gif Надявам се мача да не завърши трагично и някой да се натрови в края.....

rofl.gif Амброзий - Силен!
kinterista
Някой гледа ли Наполи - Рома ? Искам да видите пропуска на Хамшик преди малко , няма такъв пропуск честно. От един метър след пас по-земя на празна врата на крачка от голлинията сам я извади извън стадиона. После да не чувам , че Милито пропуснал , такова не е пропускал никога!
Само Интер!
Provenzano
Цитат(kinterista @ Dec 18 2011, 22:14 ) *
Някой гледа ли Наполи - Рома ? Искам да видите пропуска на Хамшик преди малко , няма такъв пропуск честно. От един метър след пас по-земя на празна врата на крачка от голлинията сам я извади извън стадиона. После да не чувам , че Милито пропуснал , такова не е пропускал никога!
Само Интер!

Дано да направят равен или Рома да победят, гледам че водят с 1:0, а това означава, че ще запазим петата си позиция.
kinterista
Цитат(Peppu @ Dec 18 2011, 22:24 ) *
Дано да направят равен или Рома да победят, гледам че водят с 1:0, а това означава, че ще запазим петата си позиция.

Дано , Наполи много натискат , а след фрапиращият пропуск на Хамшик , Ламела удари и греда. Много силен мач става...............дано да е X!
Provenzano
Цитат(kinterista @ Dec 18 2011, 22:35 ) *
Дано , Наполи много натискат , а след фрапиращият пропуск на Хамшик , Ламела удари и греда. Много силен мач става...............дано да е X!


И Рома да победят пак ме устройва, най-важното е да сме по-напред в класирането. Нека поне веднъж резултатите от другите срещи да бъдат в наша полза.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.