Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Новини около Калчото
Форумът на Привържениците на Интер в България > Футбол Свят > Италия > Serie A
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60
tutto_inter
Аз съм сигурен 90%,че и в живота пишеш като абориген...не се прави,че само тук си така.Твойта тавтология,край няма,като почнеш: искам тевез,ама защо не вземем роналдо,искам тевез ,защо не вземем роналдо"...и тва се повтаря през 2 реда... crying_with_laughter-3302.gif .


inter_ruse
Цитат(tutto_inter @ Jul 12 2013, 14:45 ) *
Аз съм сигурен 90%,че и в живота пишеш като абориген...не се прави,че само тук си така.Твойта тавтология,край няма,като почнеш: искам тевез,ама защо не вземем роналдо,искам тевез ,защо не вземем роналдо"...и тва се повтаря през 2 реда... crying_with_laughter-3302.gif .



ти пък , ти пък дето говориш абсолютни глупости като малко момче за ники михайлов и евентуалния му трансфер във фиорентина , я въри да спиш !!!!!!!!!
grande internazionale
Промени в номерацията -
- Campagnaro 14
- Guarin 13
- Belfodil 18
- Andreolli 6
- Icardi 9
- Juan Jesus 5
- Jonathan 2
От официалният сайт ..
inter_ruse
Цитат(grande internazionale @ Jul 12 2013, 15:22 ) *
Промени в номерацията -
- Campagnaro 14
- Guarin 13
- Belfodil 18
- Andreolli 6
- Icardi 9
- Juan Jesus 5
- Jonathan 2
От официалният сайт ..

радвам се , че жуан ще носи петицата
гуарин или белфодил трябваше да вземат номер 7 еееее , поне бота да го вземе
C-Murder
7цата може да я пазят за някого, защо не Лавеци smile.gif
durex
mihael16
Ех големите звезди гледат вече големите пари,никой не го интересува историята и традициите на клуба,в който играе,нито феновете.Каква история и успехи имат отбори като Сити,Монако,Челси,ПСЖ?
INTERМilano
История, семейство и внуци не храни smile.gif
durex
Цитат(INTERМilano @ Jul 16 2013, 19:31 ) *
История, семейство и внуци не храни smile.gif

Все едно, в Реал нямаше да му дават големи пари, или в Челси..алчността просто е прекалено голяма към днешна дата.
Ricardo
Има и нещо друго само ПСЖ бяха склонни да дадат исканата сума от Де Лаурентис.
Provenzano
Цитат(Ricardo @ Jul 16 2013, 22:50 ) *
Има и нещо друго само ПСЖ бяха склонни да дадат исканата сума от Де Лаурентис.

Да, това е така. Реално погледнато в момента отборите, които могат да си позволят Кавани се броят на пръстите на едната ръка. Друг отделен въпрос е колко от тези отбори са проявявали реален интерес към уругваеца, защото знаем какво въображение имат медиите.
Provenzano
Около 6-7 седмици преди началото на новия сезон букмейкърите обявиха коефициентите на водещите отбори за спечелването на Скудетото. Ювентус са първи с коефициент 1.70, следвани от Милан с 5, Наполи са трети с 9, след това сме ние с 11 и на пето място Рома със 17.

http://fedenerazzurra.com/2013/07/17/juven...scudetto-inter/
inter_ruse
рома са взели майкон и строоман , охооо , че те много силни стават , гарсия е супер трньор , серия А ще стане много интересна и ще ни бъде много трудно да влезем в шл ,говори се , че с парите на освалдо ще вземат нани , ако ли не нани , тогава жервиньо сега като се замисля само какъв отбор може да извадят рома и се чудя дали няма да са те основния конкурент на юве :? де санктис ; майкон , маркиньос , бенатия , балдзарети ; де роси , строотман , пянич ; ламела , нани/дестро , тоти :Х жестока ще е борбата за топ 3 ...
фиорентина и те взеха марио гомес и с ляич ще са добър тандем , оооо забравих и джузепе роси :х говори се , че с парите на йоветич ще се опитат да върнат верати в италия , виолетовите и те стават страшни !
наполи сега ще имат 60млн за трансфери , игуаин , джеко , суарес - вижте само с какви имена ги свърват , ще вземат един качествен нападател , качествен защитник , взеха жулио сезар,кайехон и мартенс (който е много добър) и те стават много опасни :Х
юве стават много стабилни и ще направят пробив в шл според мене
durex
Сезар е отказал на Наполи.
plamen
Цитат(durex @ Jul 17 2013, 14:51 ) *
Сезар е отказал на Наполи.

Наполи взеха Рафаел Кабрал от Сантош, просто вече не има трябваше Жулио.
Provenzano
Добра новина за новия старши треньор на Наполи Рафаел Бенитес. Италианският клуб има на разположение 124,5 милиона евро трансферен бюджет за нови попълнения. Това обяви президентът на Наполи Аурелио Де Лаурентис по време на сесия с въпроси и отговори в Twitter. Вчера неаполитанците продадоха уругвайския нападател Единсон Кавани на Пари Сен Жермен за над 60 милиона евро. "Ако прибавим тези 64,5 милиона евро към 60-те милиона, които вече бяха в наличност в трансферния ни бюджет, това прави 124,5 милиона, които Наполи ще инвестира внимателно", заяви Де Лаурентис.

Босът на клуба от "Сан Паоло" добави, че сега задачата на тима е да намери заместник на Кавани и потвърди, че Гонсало Игуаин от Реал Мадрид и Леандро Дамиао от бразилския Интернасионал са приоритетни цели на Наполи. "Вярно е, че преговаряме за Игуаин и Дамиао", заяви АДЛ и потвърди, че защитникът на Реал Мадрид Раул Албиол е много близо до трансфер на "Сан Паоло": "Раул Албиол минава медицинските прегледи. Да се надяваме, че всичко ще е наред".
inter_ruse
незная за вас , но аз много се чудя на удинезе как всяка година продават по 2-3 важни свои футболисти и всяка година влизат в топ 5 confused-3316.gif
сега като се замисля вижте само какви футболисти са имали и какъв отбор биха имали - ханданович,сапата,бенатиа,исла,армеро,инлер,асамоа,алексис санчез (а имаха и половината права за кандрева и куардадо!) (може и да съм пропуснал някой) и като пуснеме баста , луис муриел и тото ди нателе вижте само какъв отбор можеше да изкара гуйдолин :х
незнам какво правят с тез пари шефовете на удинезе , по едно време бях чул , че ще правят нов стадион , но нз...
според мене удинезе имат много кадърен треньор и добри скаути разбира се ! но лично аз свалям шапка на гуйдолин,щото всяка година продава основни футболисти и футболисти които той е доразвил и после почва с млади момчета и ди нателе и все постига прекрасни резултати , жив и здрав да е!
PER SEMPRE NERAZZURRI
Той Кавани в Наполи все едно беше умрял от глад милия. Жалко че футболистите като него вече са все повече и повече.
INTERМilano
Ми сега в ПСЖ ще взема по 10 млн. на сезон..... вървете го съдете !
INTERМilano
Трансфери и наеми през 2013 г.

PER SEMPRE NERAZZURRI
А Бота в крайна сметка не се ли води официално наш играч, въпреки дълготрайната контузия?
inter_ruse
луис густаво се продава
той е човека който трябва да застане до гуарин и ковачич
а бтв , аз тая надежди , че ако пуснем исла до гуарин и ковачич ще се справят много добре тримата confused-3316.gif
inter_ruse
сити дават 30млн за салвио от бенфика crying_with_laughter-3302.gif
тея са луди , честно biggrin.gif
INTERМilano


Другия сезон очаквам емблемата да е на гърба crying_with_laughter-3302.gif
durex
След малко започва Тim Cup, който иска да гледа ето линк за сопкаст http://footballhd.ru/onlinevideo/31832-yuv...v-2300-msk.html
Първите 45мин. ще се играе дербито на Серия Б Жуфе - Билан
Provenzano
Цитат(durex @ Jul 23 2013, 21:29 ) *
След малко започва Тim Cup, който иска да гледа ето линк за сопкаст http://footballhd.ru/onlinevideo/31832-yuv...v-2300-msk.html
Първите 45мин. ще се играе дербито на Серия Б Жуфе - Билан

Сасуоло е новият носител на трофея !

http://www.sportal.bg/news.php?news=439062
inter_ruse
http://www.grandefootball.com/index.php?pvt=5166
скъса я човека crying_with_laughter-3302.gif егати негъра crying_with_laughter-3302.gif
Provenzano
Игуаин пристигна в Италия.

INTERМilano
Наполи са се договорели с Порто относно Джаксън Мартинез за 5 годишен договор и заплата 2 млн. на година.


im_so_bored-840.gif
durex
Този път не смятам че тук е виновен Бранка. Просто Наполи имат прекалено много пари след продажбата на Кавани и могат да си позволят футболист като Мартинез. Ние както всички знаем, пари нямаме и ще се възползваме от някой наем или свободен агент...това е самата истина за съжаление.
plamen
Аз съм много доволен че това лято италиянският футбол се издигна минимум с едно ниво! Все повече звезди предпочитат Апенините, което неимоверно ще повиши класата и игровото качество! Наполи и Фиорентина ще се доближат още повече до Интер, Милан и Ювентус с което ще бъде още по-оспорвано и интересно, ще се вдигне посещаемостта, с което ще стане и все по-добра дестинация за качествени и силни футболисти, и ако догодина се класираме за ШЛ с парите на Тохир, качествата на Леонардо, опита на Морати можем да достигнем страхотни висини в следващите 5-6 години!
durex
Проекта за новия стадион на Удинезе

Ricardo
Цитат(plamen @ Jul 25 2013, 11:22 ) *
Аз съм много доволен че това лято италиянският футбол се издигна минимум с едно ниво! Все повече звезди предпочитат Апенините, което неимоверно ще повиши класата и игровото качество! Наполи и Фиорентина ще се доближат още повече до Интер, Милан и Ювентус с което ще бъде още по-оспорвано и интересно, ще се вдигне посещаемостта, с което ще стане и все по-добра дестинация за качествени и силни футболисти, и ако догодина се класираме за ШЛ с парите на Тохир, качествата на Леонардо, опита на Морати можем да достигнем страхотни висини в следващите 5-6 години!

Дори и преди трансферното лято Наполи и Фиорентина показаха,че са по-качествени отбори от нас в момента,с оглед на класирането миналата година в Серия А и меркатото до момента селекцията им е по-качествена,което е притеснителното в цялата работа.Единствената ни надежда в момента е Мадзари да направи някакво чудо и да преобрази отбора,въпреки,че до момента не са му осигурили едно класно попълнение,а само млади,но съмнителни играчи и такива,които в най-добрия случай ще попълват дупки.А дали ще дойдат Тохир и Леонардо никак не е сигурно все още,а вече 1 месец от пазара мина и класните играчи си намериха отбори общо взето,пример е Драгович,който в продължение на един месец ни чака да завършим сделката и накрая им писна и на клуба му и на него и предпочетоха Динамо Киев.В края на август ще има някоя друга прокудена звезда на Реал или Барса,а може би и ПСЖ,но отново може да избере някой друг отбор,защото виждаме как в последните 3 години,повечето ни трансферни цели предпочитат други дестинации,но не и Интер.
Иначе до момента меркатото на италианските отбори в действителност е много интересно,дойдоха някои звезди,както и други интересни играчи,но за съжаление това още повече ще ни отдалечи от водещите отбори в момента в Калчото ако не направим нещо докрая на трансферния пазар,защото какъвто и треньор да е Мадзари,той не е нито Моуриньо,нито Капело,а още по-малко магьосник.
inter_ruse
хем се радвам , че калчото се пълни със звезди , хем ме е страх за нашето място в ШЛ pouty-1329.gif
наистина жалко за драгович...
ами с фернандо от порто кво стана бе хора , някой знае ли кво става с него , отдавна го искам при нас !
durex
И като си споменал Драгович, ето и неговите думи:

„Интер? Вижте, аз говорих с тях, но така и не се разбрахме“, заяви 22-годишният футболист.

„Към онзи момент бях фокусиран единствено върху Базел. Ситуацията с Интер просто не беше за мен.“

„Първоначално отказах и на Динамо Киев, но те настояха, затова в крайна сметка приех. Говорете каквото си искате, но смятам, че направих стъпка напред в кариерата си“, отсече Драгович.
cheffo
Ами момчето е право, какво има да чака? То е ясно, че за да го купим има твърде много въпросителни - дали ще успеем да разкараме Киву и Силвестре. Дали ще продадем Ранокия и т.н. Подобна е и ситуацията с Исла - следим 3-4 играчи като потенциални заместници на Исла, но видиш ли чакаме, защото можело Ювентус да си променят решението?! Пълни тъпотий, накрая пак ще останем с пръст в уста. За нападателите е пак същата история - Бориело smile.gif Пълен смях. За пример - на Кислинг му изтичаше договора, но четох че го е подновил. Това е един много класен нападател, въпреки че е на 29 години. Можеше да се опитаме да го привлечем, но звездата на Дженоа - Бориело е първи избор, защото може да излезе без пари. Сега надеждата на всички е да се завърши сделката с Тохир, за да може да се купят нови играчи smile.gif Ами ако не се завърши, какво ще стане? Няма да се купи никой, може биsmile.gif Досега, реално не сме взели и един качествен играч - Кампаняро и Андреоли са средна ръка футболисти, за Бота не се знае, но той и без това е контузен, а Белфодил и Икарди са млади надежди, но дотам. В нападение реално, единственият ни играч с класа е Паласио. За Милито също въобще не е сигурно, как ще се завърне след тежката контузия. Сега чета, че сме искали някакъв Сафир Тайдер от Болоня, дето бил обещаващ 21-годишен халф facepalm2.gif Ние имаме млади обещаващи халфове - Бенаси и Дънкан, но те са под наем, този за какво ни е? Накрая пак ще вземем някакъв играч от ранга на Мудингай/ Бориело/ Гаргано и пак ще се чудим защо ни бие гранда Сиена насред Милано. Малко съм критичен, но това е с оглед на трансферната ни политика засега или по скоро липсата на такава. Както казах до края на прозореца има още доста време и дано Бранки и Ко да ме опровергаят с поне един качествен/ доказан играч.
plamen
Мен доста ме притестява факта, че принципно Мадзари обича състава му да е окомплектован доста преди началото на сезона, и тези трансфери ако ги има към края на август едва ли ще са много ползотворни, той сам си каза че му трябва минимум крило и опорен халф, а досега само греди, ще видим как ще се развие сделката с Тохир и евентоално от там да падне някоя трансферна бомба иначе пак нещатат си отиват на Мудингай и Кузманович основни халфове ( имената са прозиволно подбрани) иначе единственото което забелязвам и не ми харесва в работата на Мадзари е че бяга от Лонго и Дънкан и се опитва да налага Мира и Капело които след това се връщат в Примаверата, и тук май няма да видим някой наш млад изгряващ талант, аз не си спомням от Балотели насам че и преди това само 1 Сантон и толкова,наистина не ми допада да няма поне 1 юноша......
durex
Дънкан май е контузен за това и не участва в подготовката. Иначе ситуацията малко се повтаря от последните 2-3 години, когато треньора иска даден играч, но той не е привлечен по една или друга причина. Хубавото е че има още месец, така че чакаме и се надяваме.
durex
Днес ще се тегли жребия на Серия А от 19:45
Интересно в регламента е невъзможността градски дербита, както и мачове между Интер, Ювентус, Милан, Наполи, Рома да се играят в първия и последния кръг, както и в междинните кръгове през седмицата. Регламентът не позволява повторение на мачове в същия кръг, в който са се играли през последните 2 сезона. Отбори, които участват в шампионска лига нямат право да се срещат с отбори, които участват в Лига Европа в кръговете между техните мачове в Европа.
durex
Ето тук би трябвало да дават на живо жребия

http://www.solodiretta.com/sky/sky-calcio-hd/
INTERМilano
Тотален шок: световна футболна звезда почина на 27 при неясни обстоятелства!



Чучо Бенитес е починал днес в Катар, потвърдиха от клуба му Ал Джаиш.

Смъртта на 27-годишната перла е настъпила при автомобилна катастрофа или медицинско усложнение, пишат медии.

Кристиан Бенитес или просто Чучо бе една от големите надежди на футбола в Южна Америка, като е най-добрият активен голмайстор на Еквадор. Играеше за мексиканския Америка, като арабите платиха 11 милиона евро за услугите му.

Звездата е баща на 3 деца.

Тепърва ще се изясняват причините около нелепата и шокираща смърт.

R.I.P. sad.gif
inter_ruse
голяма трагедия facepalm2.gif
да почива в мир !
Provenzano
1ви кръг: Интер - Дженоа
2ри кръг: Катания - Интер
3ти кръг: Интер - Ювентус
4ти кръг: Сасуоло - Интер
5ти кръг: Интер - Фиорентина
6ти кръг: Каляри - Интер
7ми кръг: Интер - Рома
8ми кръг: Торино - Интер
9ти кръг: Интер - Верона
10ти кръг: Аталанта - Интер
11ти кръг: Удинезе - Интер
12ти кръг: Интер - Ливорно
13ти кръг: Болоня - Интер
14ти кръг: Интер - Сампдория
15ти кръг: Интер - Парма
16ти кръг: Наполи - Интер
17ти кръг: Интер - Милан
18ти кръг: Лацио - Интер
19ти кръг: Интер - Киево

цялата програма тук - http://www.fcinternews.it/in-primo-piano/l...a-verona-122335
durex
16,17,18 Кръг Доста тегаво...един след друг тежки мачове.
INTERМilano
nikiintera
Добър е жребия за първите кръгове и при малко късмет можем след 5-6кръг да сме и начело на класирането но последните 3-4са доста тегави наистина но дотогава може и другояче да изглеждат нещата така че:ФОРЦА ИНТЕР И СМЕЛО НАПРЕД ultra_inter.gif chain_gun-2417.gif
durex
Колумбийският национал на Наполи Хуан Камило Сунига направи нещо, което много рядко може да се види по футболните терени. Исканият от Интер и Ювентус халф промени отношението на една от най-верните публики в света - тази на неаполитанците, в рамките на 10 минути снощи на "Сан Паоло". Оказалият наскоро да поднови контракта си с "небесносините" бе пред трансфер в шампионите от Юве, които правеха всичко възможно, за да го привлекат. Старата госпожа е най-омразният съперник на "небесносините" и въпросните преговори не бяха приятни на тифозите. Вчера преди контролата с Галатасарай, където официално бе представен отборът на Наполи и Рафа Бенитес начело с новите попълнения Гонзало Игуаин и Хосе Рейна, 60 000 тифози освиркваха зловещо Сунига. Причината е, че според тях той искаше да отиде в тима на Антонио Конте. Рафаел Бенитес, който публично обяви, че иска колумбиеца да остане, реши да го пусне в игра в 67-ата минута на мястото на един от тримата пристигнали от Реал Мадрид това лято - Кайехон при резултат 1:1. Отново препълненият стадион бурно освирка играча с №18, който влезе концентриран на терена. По-малко от 15 минути по-късно Сунига блесна и вкара красив гол, с което зарадва трибуните и даде аванс на южняците. Изненадващо колумбиецът вдигна ръцете в знак на извинение, вместо да се радва за попадението си. Малка част от стадиона го аплодира, но секунди след това Сунига прати тифозите в екстаз. Целият стадион запя срещу Ювентус: "Който не скача, е ювентино". В този момент Сунига се намираше в средата на терена, докато топката бе в играчите на турския гранд. Футболистът се обърна към легендарната северната трибуна - "Курва А", и започна да скача с тифозите около пет-шест пъти преди да подгони играч на Галатасарай. Този негов жест бе приет с невероятни аплодисменти, като дори бе скандирано името му в следващите минути. Нестандартна реакция на футболиста накара Ювентус окончателно да се откаже от него днес, като изпълнителният директор Пепе Марото обяви, че Сунига няма да играе в Ювентус.

http://www.youtube.com/watch?v=YFYyy7X76Z8
ambro
Цитат(durex @ Jul 30 2013, 18:06 ) *
Колумбийският национал на Наполи Хуан Камило Сунига направи нещо, което много рядко може да се види по футболните терени. Исканият от Интер и Ювентус халф промени отношението на една от най-верните публики в света - тази на неаполитанците, в рамките на 10 минути снощи на "Сан Паоло". Оказалият наскоро да поднови контракта си с "небесносините" бе пред трансфер в шампионите от Юве, които правеха всичко възможно, за да го привлекат. Старата госпожа е най-омразният съперник на "небесносините" и въпросните преговори не бяха приятни на тифозите. Вчера преди контролата с Галатасарай, където официално бе представен отборът на Наполи и Рафа Бенитес начело с новите попълнения Гонзало Игуаин и Хосе Рейна, 60 000 тифози освиркваха зловещо Сунига. Причината е, че според тях той искаше да отиде в тима на Антонио Конте. Рафаел Бенитес, който публично обяви, че иска колумбиеца да остане, реши да го пусне в игра в 67-ата минута на мястото на един от тримата пристигнали от Реал Мадрид това лято - Кайехон при резултат 1:1. Отново препълненият стадион бурно освирка играча с №18, който влезе концентриран на терена. По-малко от 15 минути по-късно Сунига блесна и вкара красив гол, с което зарадва трибуните и даде аванс на южняците. Изненадващо колумбиецът вдигна ръцете в знак на извинение, вместо да се радва за попадението си. Малка част от стадиона го аплодира, но секунди след това Сунига прати тифозите в екстаз. Целият стадион запя срещу Ювентус: "Който не скача, е ювентино". В този момент Сунига се намираше в средата на терена, докато топката бе в играчите на турския гранд. Футболистът се обърна към легендарната северната трибуна - "Курва А", и започна да скача с тифозите около пет-шест пъти преди да подгони играч на Галатасарай. Този негов жест бе приет с невероятни аплодисменти, като дори бе скандирано името му в следващите минути. Нестандартна реакция на футболиста накара Ювентус окончателно да се откаже от него днес, като изпълнителният директор Пепе Марото обяви, че Сунига няма да играе в Ювентус.

http://www.youtube.com/watch?v=YFYyy7X76Z8



БРАВО!
Колкото повече футболисти "фенове" (а не футболисти "златотърсачи"), толкова по-добре.
plamen
Аз гледах мача, да наистина мноооого рядко може да е случи!!!! Наистина страхотен жест!
inter_ruse
сити изнасилват милан biggrin.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.