Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Новини около Калчото
Форумът на Привържениците на Интер в България > Футбол Свят > Италия > Serie A
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60
C-Murder
Цитат(Centrocampista @ May 6 2012, 17:03 ) *
След този кръг още повече съжалявам за пропиляния ни сезон...Наполи падна в Болоня...Дженоа горкичките с 9 души още от първото полувреме с/у Удинезе,а Лацио бият под ръководството на добре познатия ни съдия Роки.

Има още една схема,аз съм го измислил biggrin.gif Бием сега Милан,другата седмица и Лацио,Наполи правят вътре Х и Удинезе падат на Фриули и сме 3-ти trophy-1302.gif

В крайна сметка,каквото и да стане за мен е важното да си бием довечера..да го турим на братчедите и да унизим Фелацио на Олимпико пък еби му третото място szyd-milan.gif szyd-juve.gif


Удинезе гостуват на Катания в последния кръг и съм почти сигурен, че ще загубят.
Иначе третото място съм го отписал, въпреки, че математически все още имаме някакъв шанс. Все пак ми се иска да се класираме колкото се може по-напред и да ритаме в Лига Европа - така ще можем да обиграем повече младоци, пък и в тоя турнир си имаме традиции biggrin.gif
Centrocampista
Цитат(C-Murder @ May 6 2012, 18:15 ) *
Удинезе гостуват на Катания в последния кръг и съм почти сигурен, че ще загубят.
Иначе третото място съм го отписал, въпреки, че математически все още имаме някакъв шанс. Все пак ми се иска да се класираме колкото се може по-напред и да ритаме в Лига Европа - така ще можем да обиграем повече младоци, пък и в тоя турнир си имаме традиции biggrin.gif


Така е smile.gif И на мен не ми се вярва много,че ще се получи така жадуваната за нас въртележка,но колкото и да е наивно,надеждата умира последна wink.gif Иначе за Лигата ще си е успех за нас,още повече ако Страмачони остане и за другия сезон ще можем най-добре да обиграем младите момчета smile.gif
radiinter
Ние да си вземеме мачовете срещу Милан и Лацио пък другите да правят каквото искат.Това за нас би било един много добър завършек на иначе един толкова скапан сезон.
:Burgnich:
3тото място е невъзможно ,Интер сам си го направи още преди месеци.Но много искам да заемем място в зона ЛЕ.Не си правя илюзии ,че ще играем надъхано и ЗА спечелване на турнира ,но много искам да излезем начело по купи в него ,доста приятен турнир ,отборите ,които се борят за спечелването му ,поне на този етап ,са горе-долу на нивото на Интер ,идеално място да се обиграят по-младите и да се подготви отборът за пробив в ШЛ следващите години.
aimar
Най-гадното е, че от Нова година насам всички отбори играят за нас, постоянно се дънят. Ако си бяхме взели мачовете, нямаше да се надяваме на почти невъзможното.
Ultras
Вече на 100% ще играем най-малко в клафикациите на Лига Европа,ако в най-лошия завършим 6-ти,където се намираме в момента.За да се доберем до 3-то място,трябва да бием Лацио,Удинезе да паднат вънка от Катаня,а Наполи да направят равен.
durex
Ами както с казва,надеждата умира последна!
Provenzano
Ще стискаме палци до края, пък каквото стане това, може и за хубаво да е!
radiinter
Ех Новара,Новара.....

Биеш два пъти Милан и падаш два пъти от Новара.Всичко щеше да е много по-различно.
ambro
Също така ако си бяхме вкарали дузпите с/у Удинезе и Аталанта, сега нямаше да чакаме чудо за третото място
aimar
Няма какво да го мислите толкова по този начин "ако, ако..." - ами ако Наполи не бяха паднали ония ден, ако от 4 месеца не се дънеха всичките отбори пред нас през кръг, ако еди-какво си друго беше станало....Каквото било, било - гледаме напред, надяваме се на късмет в последния кръг, а ако не стане - ще спечелим ЛЕ smile.gif
durex
Разследват 22 клуба и 61 души за уредени мачове в Италия

Италианската футболна федерация обяви, че разследва 22 клуба и 61 души във връзка със скандала с уредени мачове в страната.

От федерацията не уточниха имената на заподозрените, но утре те ще бъдат информирани, че трябва да дават обяснения пред властите.

Общо 33 мача са разследвани, като 29 от тях са в Серия Б и нито един от елитната Серия А.

Повече от 30 души бяха арестувани в Италия в последните месеци във връзка със скандала, като сред тях са бившият капитан на Аталанта Кристиано Дони и бившият капитан на Лацио Джузепе Синьори.
aimar
Сефте.....
radiinter
Предлагам още два мача за разследване

Интер-Наполи
Милан-Ювентус
radiinter
Защо италианските треньори са най-добрите в света?
http://topmatch.bg/article-8659-zashto-ita...dobrite-v-sveta

Статията е на Марчело Липи.
Provenzano
Наполи и Пескара в битка за Никола Колев

16-годишният футболист на Литекс струва близо 200 000 евро

Италианският елитен тим Наполи и втородивизионният Пескара се интересуват от 16-годишния талант на първенеца на страната Литекс Никола Колев.

Плеймейкърът е с впечатляваща визитка - той е капитан на националния ни тим до 17 години, а през този сезон има и цели четири мача с мъжкия тим на ловчанлии.

През 2007 година Колев се явява на кастинга за откриване на деца-таланти, в края на който е избран сред петте български млади футболисти измежду хиляди участници, които лично сегашният му наставник Христо Стоичков избира да се обучават една година в неговата школа в Испания.

Участва в първенството на "Infantil" от шампионата на "Вияфранка дел Пенедес", като забива цели 23 гола в 35 мача. През 2008 година се завръща в България в отбора на Литекс.

Според информациите на Ботуша, Пескара проявява сериозен интерес към халфа. Там гледат на него като на евентуален заместник на напускащия със сигурност Марко Верати.

Наполи също ухажва младия талант, а може да го вземе и доста изгодно. Според слуховете в италианските медии, Никола Колев може да премине в някой от местните отбори за около 200 000 евро.

Източник: gol.bg
Materazzito
Класация с най-големите провали в Калчото за тази година

radiinter
Цитат(Materazzito @ May 15 2012, 16:28 ) *
Класация с най-големите провали в Калчото за тази година



Ама как така,къде е Милито?Нали той беше бидона crying_with_laughter-3302.gif
durex
Торино се завърна в серия А
Il Capitano
Супер, по-големият отбор на Торино отново е там, където му е мястото wink.gif
grande internazionale
Айде да им е честито и другия сезон да порят вторият отбор на Торино !!!
radiinter
Истинския отбор на град Торино се завърна в елита

radiinter




След 19 години отсъствие Пескара се завърна в Серия А."Делфините" обелязаха 89 гола в 41 мача до момента под ръководството на Зденек Земан.Освен това са един от най-младите отбори в Серия Б в който личат имената на Верати,Имобиле,Капрари и Инсигне.

durex
Да им е честито влизането в елита. Надявам се и Сампдория да влезе.
radiinter
Цитат(durex @ May 22 2012, 00:47 ) *
Да им е честито влизането в елита. Надявам се и Сампдория да влезе.



Аз предпочитам Верона
aimar
Пескара са яко отборче, много млади момчета има там. От другите, аз също съм за Самп.
tutto_inter
Поне Торо се върна и сега ше оножда отбора гост в Торино.....Гувентус има да се крият из града след мача.... СЕКС!
inter_fen
Сега и Верона да се завърнат ще е страхотно smile.gif
Иначе много се радвам за Торино, ще има дербита и гобите ще плачкат chain_gun-2417.gif
Ricardo
Аз се надявам на Самп.Страхотен отбор със страхотна публика,а догодина да влизат Веронци.
Ultras
Верона Торино Самп - ОТБОРИТЕ ЗА СЕРИЯ А !
Provenzano
И аз съм за Самп , дано успеят да се завърнат в Серия А !
Il Capitano
Верона са наши хора, доколкото знам агитките ни са приятелски wink.gif Дано влезнат те smile.gif
chaflio
Бай Земан щом е там, работата е ясна две загуби на дъртата кранта
durex
Станкович в интервю е казал,че няма да напуска Интер. Имал договор с нас за още две години и щял да го изпълни.
Nikolov
Цитат(Nikolov @ May 28 2012, 11:50 ) *
Арестуваха капитана на Лацио заради уредени мачове
28 май 2012 | 09:55
Италианската полиция, разследваща уредени футболни мачове, претърси 30 апартамента и извърши множество арести. Сред задържаните е Стефано Маури, капитан на Лацио, и Омар Милането, бивш футболист на Дженоа. Други арестувани са: нападателят на Сампдория Кристиан Бертани, вратарят на Виченца Паоло Ачербис, защитникът на Модена Марко Турати и пр. Разследването се води от магистратът от Кремона Гуидо Салвини. Още петима души са били арестувани в Унгария заради подозрение, че са част от международна престъпна организация, която манипулира резултатите от футболни мачове в различни държави.

Операцията в ранните часове на понеделник е част от мащабното разследване на италианската полиция, което в последните 12 месеца доведе до задържането на множество бивши и настоящи футболисти. Под лупата на закона попадат мачовете от сезон 2010/2011 Лацио - Дженоа 4:2, Лече - Лацио 2:4 и Новара - Сиена 2:2.
www.sportal.bg



Цитат(Sneijder @ May 28 2012, 11:59 ) *
Обискирали са и домът на лайното Конте !



Цитат(Nikolov @ May 28 2012, 15:33 ) *
И Кришито са задържали от лагера на Италия


Още един италиански национал гори заради уредени мачове
28 май 2012 | 19:04

Скандалът в италианския футбол придобива още по-големи размери, след като стана ясно, че втори играч от "Скуадра адзура" е разследван за уредени мачове. Става дума за бранителя на Ювентус Леонардо Бонучи. Както е известно, по-рано днес Доменико Кришито отпадна от състава на Италия по същата причина. Полиция пък нахлу в дома на наставника на Ювентус Антонио Конте.

Очаквайте подробности!!!

www.sportal.bg


Поредния голям скандал !!!
Ricardo
Цитат(durex @ May 23 2012, 00:52 ) *
Станкович в интервю е казал,че няма да напуска Интер. Имал договор с нас за още две години и щял да го изпълни.

Много ясно.Ти какво очакваше да пусне кокала ли.До край ще смуче пиявицата,а уж обичал Интер..Глупости на търкалета...
inter_fen
Тези скандали ми миришат само на едно - Италия ще спечели Евро 2012.
radiinter
Режи до кокал и това е.И как пък всеки път са замесени хора от Хуйвентус......
Ricardo
Пак Морати ще им е виновен.Сигурен съм...
Il Capitano
Даааа, вече ми оспамиха стената във Фейсбука biggrin.gif biggrin.gif Тоя Морати, вместо да мисли как да ни помага на нас, пак ги ебава тия...злосторник! crying_with_laughter-3302.gif На тия феновете им са най-големите идиоти, най-облъчените типове. Бившите глорихънтърчета, дето са им станали фенове в периода 2000-2005 като са започвали училище ги виждаме сега на какво мязат...
От Милан имам бая приятели, от тия не само че нямам, дори не съм и срещал някой редовен. Те са всичките някви спали на течение, а под леглата имат някакви радиоактивни субстанции, хич не са в час горките. whatever.gif WTF.gif
durex
Джузепе Санино ще напусне Сиена и ще стане треньор на Палермо, съобщи днес президентът на сицилианския футболен клуб Маурицио Дзампарини.

Тия съм сигурен че държат рекорда за най-много сменени треньори в един сезон biggrin.gif
aimar
Дзампарини е най-големия образ в Италия, признал съм го него.
Materazzito
Бобо Виери уговарял мачове в Интер



Бившият нападател Кристиан Виери също е подозиран в уреждане на мачове, съобщават италианските медии. Както е известно, нов скандал с корупция и уредени мачове разтърси италианския футбол в края на миналата седмица, като до момента са арестувани 19 души. Скандалът коства мястото в националния отбор на Доменико Кришито, който също е под подозрение за нерегламентирани контакти. Виери е бивш италиански национал, който в кариерата си е играл за 12 клуба. Информацията за неговото участие в уредени мачове свързва престоя му в Интер през 2001 година, а подозрението е за манипулиране на международни срещи.


Източник: SPortal.bg
Nikolov
Министър председателят предлага да спрат футбола в Италия

29.05.2012 17:20

Марио Монти може и без футбол
Футболът в Италия да бъде спрян за 2-3 години, заради огромния скандал с уредени мачове. Това предложи министър председателя Марио Монти днес.

Както е известно, в момента на Апенините се провежда мащабно следствие за уговорени мачове, което обхваща отбори от Сериа А, Сериа Б и регионалните дивизии.

Вчера бе арестуван капитанът на Лацио Стефано Маури, полицията нахлу в къщата на треньора на Ювентус Антонио Конте, а днес бе замесено името и на бившият нападател Бобо Виери.

"Особено тъжно е, когато свят, в който трябва да се изразяват най-светлите качества - спорт, младост, състезание и честност, се превърне в смес от нечестна игра, лъжливост и демагогия", заяви Монти по време на пресконференция, дадена при визитата на полския министър председател Доналд Туск.

"Това не е предложение на правителството. Но се чудя дали няма да е добра идея да спреме играта за две или три години".


www.gol.bg
durex
Това просто няма как да се случи,защото не ми се мисли ако стане,крайните фенове на отборите какво ще направят.. да не говорим,че икономически това изобщо не е добра идея. Невъзможно е да стане.
grande internazionale
Да закрият юБе и всичко, ще е наред wink.gif
Nikolov
Цитат(grande internazionale @ May 29 2012, 20:02 ) *
Да закрият юБе и всичко, ще е наред wink.gif

Този път да ги върнат в регионалните дивизии !
Provenzano
Да ги махат от футболната карта тези затворници, постоянно петнят името на Калчото и италианският футбол като цяло!
radiinter
Малко новини от Италия

-Самия Зденек Земан призна че преговорите между него и Рома са в напреднала фаза.

-Утре шефовете на Лацио ще имат среща с Владимир Петкович,който в момента води швейцарския Сион.

-Де Лаурентис:"Или мача за Суперкупата ще се играе в Пекин или Наполи няма да участва."
Nikolov
Викат и Буфон на разпит

30 май 2012 | 13:37

Не е изключено и капитанът на италианския национален отбор Джанлуиджи Буфон да бъде потърсен от италианската прокуратура, обяви снощи главният прокурор на Кремона Роберто Ди Мартино. Както е известно, в момента италианското калчо е разтърсено от нова вълна арести, свързани с уговорени мачове. Преди два дни полицаи нахлуха в базата на "Скуадра адзура" в Коверчано за бранителя Доменико Кришито, който е подозиран, че е участвал в нагласени срещи в Бари.

"Все още не съм мислил по въпроса, но не е изключено да звънна на Буфон", сподели прокурор Ди Мартино. Смята се, че Джиджи е влязъл в полезрението на защитниците на обществения интерес след изказването си миналата седмица, че е "по-добре да имаш двама ранени, отколкото един мъртвец". Изглежда фразата е приета като защитна от страна на вратаря спрямо разследвания треньор на Ювентус Антонио Конте. Сребърният медалист от САЩ'94 е следствен заради съмнения за уговорени мачове по времето, когато бе начело на Сиена.

Припомняме, че в края на миналата година в Италия излезе информация, че Буфон, Фабио Канаваро и Дженаро Гатузо са големи любители на залозите. В прихванат телефонен разговор на бившия треньор на вратари в Равена Никола Сантони тогава се споменаваха имената на тримата световни шампиони. "Буфон залага по 100-200 хиляди евро на месец. Той, Гатузо и Канаваро са направо болни на тема залагания", бяха публикуваните думи на Сантони.


www.sportal.bg
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.