Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Рома
Форумът на Привържениците на Интер в България > Футбол Свят > Италия > Serie A
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17
Miro Belia
ДА ПОЖЕЛАЕМЕ К*Р НА МОМИЧЕТАТА ОТ РОМА СРЕЩУ БАРИ 138148_orig.gif
Dr.Moratti
Франческо Тоти: Мирише ми на титла с Рома
Върхът в кариерата ми е световната купа с Италия, разказва капитанът на вълците
Капитанът на Рома Франческо Тоти не е печелил титлата на Италия от девет години, за последно я взе през 2001. 6 кръга преди края на сезона Рома е на точка зад Интер. Следващите три мача са на "Олимпико" - срещу Аталанта, след това символично гостуване на Лацио в дербито на Рим и домакинство на Сампдория. На 21 април Рома отива в Удине, за да изиграе 1/2-реванш за Купата на Италия (в първия мач 2:0 за джалоросите). Тоти и съотборниците му в атаката Лука Тони и Мирко Вучинич имат 25 гола през сезона. Капитанът даде интервю за испанския спортен Канал Плюс.

- Решихте ли дали ще се върнете в националния отбор на Италия за световното? - Още не знам. Не съм разговарял с Марчело Липи. Трябва да преценя дали ще съм готов физически. А плюс това ще видим дали останалите в отбора ме искат. - Междувременно преследвате титлата в Италия. - Задължени сме да печелим винаги и да мислим само за нашата игра. Като домакини на ст. "Олимпико" трябва да се представяме отлично. Без помощта на нашите тифози няма да стане. В Серия А още нищо не е ясно. Говоря за шампиона, местата за Шампионската лига, за Лига Европа и за изпадащите. Първенството ще е интересно до края, очаквам изненади. - Преди победата срещу Бари казахте на спортния директор на тима - Перинети, че винаги вкарвате в тези мачове. Не успяхте обаче да се разпишете и трябваше Вучинич да спасява отбора. - Да, този път не вкарах, въпреки че в първия мач в Рим забих три (за 3:1). Голяма работа, най-важно е, че взехме три точки. Усещам аромата на скудетото, въпреки че е рано за прогнози. Все пак е страхотно, че сме само на точка зад Интер и ги дебнем за техни грешки. - Титлата не е за Рома от 2001... - Да спечелиш скудетото с фланелката на Рома, се равнява на десет титли с който и да е друг отбор от Серия А. При нас всеки успех се възхвалява и се поставя на пиедестал. - Може ли Интер да закъса заради Шампионската лига? - Надяваме се Интер да губи точки в Серия А. Пак повтарям, че е най-важно да мислим за нашата игра. Трябва да използваме техните грешки, като победим в следващия кръг Аталанта и след това бием в дербито (с Лацио). - Какво си спомняте от 2001? - Това беше най-хубавият момент в моята кариера. Тогава се сбъдна детската ми мечта. Хората празнуваха по улиците и всичко беше прекрасно. - Наистина ли това е върхът ви? - Много се радвах и през 2006, когато станах световен шампион. Когато вдигнах купата, си мислех за сина ми, който тогава беше на седем месеца. В Берлин за първи път той дойде на мой мач. Ще видим дали пак ще ме гледа на световно. Както казах, не знам дали ще играя в ЮАР. Има доста кандидати за моето място.

Мириши ти на изгоряла гума на тебе laugh.gif
vencislav zaneti
От каде ги намираш винаги такива снимки yeah.gif
Dr.Moratti
Цитат(vencislav zaneti @ Apr 7 2010, 08:26 PM) *
От каде ги намираш винаги такива снимки yeah.gif

С тоя мога да се гъбаркам, но е голям футболист cool.gif
Go6o_Vlaka
Ебахти късмета,ебахти вратаря,ебахти Аталантата...
Simo_23
Дееба нещастното ромско средняшко отборче дееба line_axe.gif line_axe.gif line_axe.gif line_axe.gif
ale inter
Кур за Аталанта деба скапания му отбор,да изпада в серия Ю дано деба нещастниците им некъдърни
tutto_inter
Рома горе долу контролират мача,но Аталанта на контра атаки може да ги излъжат.Мача може да стане Х ... wink.gif
radiinter
Абе какво се дразните на Аталанта,те толкова си могат.Тия леваци ли ще ни правят шампиони я се стегнете малко.
MarcoMaterazzi
Поне мухлянците ни забавляват.
Шампиони сме drinks.gif само не съм сигурен още кой ще ни направи шампион..дали ще е Парма,Киево,Самп или Лацио който и да е от четирите ще го заобичам yeah.gif
durex
Цитат(MarcoMaterazzi @ Apr 11 2010, 04:52 PM) *
Поне мухлянците ни забавляват.
Шампиони сме drinks.gif само не съм сигурен още кой ще ни направи шампион..дали ще е Парма,Киево,Самп или Лацио който и да е от четирите ще го заобичам yeah.gif

Според мен Парма! Божинката ще ги наказва
Matrix
Цитат(durex @ Apr 11 2010, 02:00 PM) *
Според мен Парма! Божинката ще ги наказва


Божинов е фен на Рома biggrin.gif
MarcoMaterazzi
Аз пък знам че Божинов симпатизира на Интер.
PER SEMPRE NERAZZURRI
А всъщност Парма му плащат, тъй че няма значение на кой отбор е фен. smile.gif
durex
Айде пичове Рома ни изпревариха....
radiinter
И кво от това?Няма да издържат на напрежението.Те не са свикнали да играят тази роля.Една загуба им трябва и ще се пречупят.
radistotel
деба, тия РОМИ от октомври нямат загуба, дееееба! Трябва най-сетне да загубят следващия кръг!
Miro Belia
И равен ще стигне laugh.gif
INTERMINATOR
QUOTE(radistotel @ Apr 11 2010, 06:01 PM) *
деба, тия РОМИ от октомври нямат загуба, дееееба! Трябва най-сетне да загубят следващия кръг!


оо тепърва започва при тях. Зле са,страх ги е, не си вярват.. преди ги гледах-треперят. Незнаят какво е да си навърха, немогат да са там и няма да бъдат! Споко! А Тони е хипер-дърво,пак ме хвана яд като се сетих,че точно тоя дърводелец ни вкара за 2:1, тцтцтц
durex
Цитат(INTERMINATOR @ Apr 11 2010, 06:15 PM) *
оо тепърва започва при тях. Зле са,страх ги е, не си вярват.. преди ги гледах-треперят. Незнаят какво е да си навърха, немогат да са там и няма да бъдат! Споко! А Тони е хипер-дърво,пак ме хвана яд като се сетих,че точно тоя дърводелец ни вкара за 2:1, тцтцтц

И аз се надявам да се издънят! и то накрая да ги боли повече
RoLeX
Лацио - Рома
Рома - Сампдория
Парма - Рома
Рома - Каляри
Киево - Рома

Програмата им не е никак лека.Най-вече мачовете им с Лацио,Дория и Парма.Божинов ще им го набоде smile.gif

Интер - Ювентус
Интер - Аталанта
Лацио - Интер
Интер - Киево
Сиена - Интер

Ние имаме 3 домакинства и 2 гостувания и ако всичко върви по план 4 от мачовете ще ги вземем без проблем,като изключим мача със Сиена...Само за там имам притеснения smile.gif Още вярвам,че ще сме шампиони !
SHeki
След Интер - Киево , ни дават титлата , спокойно smile.gif
KAZAKA
Страшен късмет имат ромите. Първия им гол - няма такъв направо, а накрая Аталанта яко ги натиснаха, ама ....
Не че няма къде да губят точки, ама с тоя късмет - направо незнам. Е, ние като цепим гредите така ни се пада, а и продължавам да твърдя, че не сме на първо място зараде грабежите, на които бяхме подложени в продължение на 6-7 мача.

FORZA LAZIO, FORZA SAMP, FORZA PARMA, FORZA CAGLIARI, FORZA CHIEVO!!!
И НАЙ-ВЕЧЕ:
FORZA MAGICA INTER!!!
durex
Спокойно! Рома няма манталитета на победител и ще се издъни поне в два мача,ако не са и повече.Важното е сега,ние да не допускаме повече грешки и да си вземем своето loveinter.gif
hool-curvool
Faustico
Въобще не съм съгласен, че Рома са късметлии. 12 точки за 3 месеца не се свалят с късмет.. свалят се с добра и постоянна игра. То ние грешахме, ясно е.. но никой друг не пред нас. Според мен Рома ще се пречупи.. със сигурност в поне 1 мач. На мен надеждите ми са в Парма и Сампдория, всъщност това са отбори, които по принцип винаги са ме кефили в Италия, дано ги положат. Другите им 3 мача ми се виждат прекалено формални. И по-рано днес го казах.. ние вземем ли си 5-те мача според мен сме ТВЪРДИ ШАМПИОНИ! Рома няма да издържи в 5 мача.. но според мен имат нагласата и мотивацията да вземат например 4.. такъв шанс се получава много рядко. В Рома има едни Рийзе, Тони и Тоти, които да имат някакви титли.. и останалото са хора, за които това ще е големият им шанс.
xlapety
Приятелите от Лацио ще им врътнат 1 хикс пък и в парма не виждам как ще бият smile.gif
radiinter
Раниери: Скудетото вече е в ръцете ни

Мирко Вучинич: Ние сме фаворитите за титлата
„Интер бе на върха, но сега вече ние сме там и ние сме новите фаворити за титлата. Никога не се предаваме в трудните моменти и се борим до последно”, добави футболистът на Рома.


laugh.gif laugh.gif Виждате ли как изведнъж си повярваха.За това сме си виновни само ние но след такива изхвърляния титлата ще ми е още по-сладка.
Go6o_Vlaka
Цитат(Faustico @ Apr 11 2010, 07:58 PM) *
Въобще не съм съгласен, че Рома са късметлии. 12 точки за 3 месеца не се свалят с късмет.. свалят се с добра и постоянна игра. То ние грешахме, ясно е.. но никой друг не пред нас. Според мен Рома ще се пречупи.. със сигурност в поне 1 мач. На мен надеждите ми са в Парма и Сампдория, всъщност това са отбори, които по принцип винаги са ме кефили в Италия, дано ги положат. Другите им 3 мача ми се виждат прекалено формални. И по-рано днес го казах.. ние вземем ли си 5-те мача според мен сме ТВЪРДИ ШАМПИОНИ! Рома няма да издържи в 5 мача.. но според мен имат нагласата и мотивацията да вземат например 4.. такъв шанс се получава много рядко. В Рома има едни Рийзе, Тони и Тоти, които да имат някакви титли.. и останалото са хора, за които това ще е големият им шанс.

Забравяш как ромите влязоха в борбата за титлата,цял мач на "Артемио Франки" се игра на една врата,в крайна сметка след мишкарски гол на Вучинич Рома победи,срещу Юве случаен гол след 90 минута отново им даде победата,кривото до безобразие воле на Тадей,трите греди,четвъртата срещу Фиорентина,вратарят на Аталанта,отборът на Милан,който цял мач игра на ромската врата,но така и не вкара,факторът съдии също би трябвало да се вземе предвид,вярно е,че нямаше пряко влияние върху Рома,но ощетяваше нас и куп други фактори,видяхме ги колко струват на европейската сцена,за по-малко от 10 минути получиха 6 гола от Панатинайкос.Срмен дербито на Рим и дербито на Италия ще решат съдбата на Калчото.
THE_GAME
Когато един отбор има повече точки от нас и ни е бил в директния мач, най-малкото можете да го приемете като достоен съперник...Надменните изказвания по адрес на Рома, както и обясненията на резултатите им с паранормални явления, извънземни цивилизации и глобалното затопляне на мен ми се виждат несериозни.
Go6o_Vlaka
Аз не говоря надменно,говоря с факти...няма по-незаслужено първо място в Европа от това на Рома в момента!
inter_fen
Ами с нашите грешки, които станаха прекалено много, направихме така че Рома да е отбора с най-малко грешни стъпки през целия сезон.
Faustico
Европейската сцена отпада като фактор за Серия А. И нас там ни газеха преди 2-3 години, а ние мачкахме в Италия.
А начина на игра на Рома няма абсолютно нищо общо с Рома на Спалети, но ако това е правилният начин да се играе и печелят титли.. значи ние нещо сме загубили формулата. Със сигурност Рома не може вече да се нарече най-атрактивно и като цяло глупаво играещ отбор в Италия, но в този форум забелязвам, че постояно си позлвате с адска лекота думата "късмет".
И Гошето каза нещо много точно.. няма какво да мрънкаме и да говорим за късмети, имахме 2 мача - 180мин, и не успяхме да ги бием.
Че сме по-добър отбор.. по-добър сме... но щом някой е пред нас в класирането.. значи е показал нужното да е там.
Съдийството въобще не смятам да го коментирам, като какъвто и да е било фактор.
kinterista
Гледах Рома - Аталанта! Ако кажа , че не съм стискал палци за Аталанта ще излъжа , направих го ! Стисках , ама те не могат горките . Второто полувреме Рома се прибра да се брани , сякаш това е мача за титлата , Алооооооооооооо , спокойно ве котенца , има още къде да се потите , както и ние , само че вашата психика е такава , на средняци , устискват един гол аванс със зъби и нокти , у дома , пред собствена пулика , която ги освирква за което ! Ама моля ви се , давам ви 2 - 3 глътки въздух и скоро се потапяте пак назад в тройката ! Интер започва да полудява пак , в последните два мача чупихме четири греди , в третият ще влязат , то това да не е Плейстейшън а ? Като нападаш , ще вкараш , ще влезе , едни други работи (палците на хейтърите) и те ще влязат където трябва ! Шампиони сме , не го ли разбрахте още?
durex
Цитат(kinterista @ Apr 11 2010, 11:24 PM) *
Гледах Рома - Аталанта! Ако кажа , че не съм стискал палци за Аталанта ще излъжа , направих го ! Стисках , ама те не могат горките . Второто полувреме Рома се прибра да се брани , сякаш това е мача за титлата , Алооооооооооооо , спокойно ве котенца , има още къде да се потите , както и ние , само че вашата психика е такава , на средняци , устискват един гол аванс със зъби и нокти , у дома , пред собствена пулика , която ги освирква за което ! Ама моля ви се , давам ви 2 - 3 глътки въздух и скоро се потапяте пак назад в тройката ! Интер започва да полудява пак , в последните два мача чупихме четири греди , в третият ще влязат , то това да не е Плейстейшън а ? Като нападаш , ще вкараш , ще влезе , едни други работи (палците на хейтърите) и те ще влязат където трябва ! Шампиони сме , не го ли разбрахте още?

Никой не се съмнява,че сме шампиони! Поне аз де biggrin.gif
Soul
не може да кажеш, че си на 100% убеден, че ще сме шампиони....най-малкото когато нещата не зависят само от нас.
Аз също вярвам, че ще сме първи накрая....но със сигурност имам опасения...
още повече...предстоят ни мачове с Барса....
дано се пак накрая триумфираме с поне 2 трофея smile.gif
просто не мога да си представя ромите шампиони hammer.gif
SHeki
На Рома им е по-лесно, смята Ариго Саки
Бившият селекционер хвали ентусиазма на "вълците" в надпреварата за Скудетото

Бившият селекционер на Италия и треньор на Милан Ариго Саки смята, че Рома е отборът, който ще контролира кой ще грабне Скудето този сезон.

"Шампионата ще зависи от "вълците", те по-лесно ще си планират разпределението на силите и притежават голям ентусиазъм", каза Саки пред клубния сайт на "джалоросите".

"В допълнение, те не са обременени от мачове в Шампионската лига като Интер, които имат трудности в Серия "А" заради участието си в този турнир".

Рома за последно са печелили шампионската титла през 2001 година под ръководството на Фабио Капело и Саки направи сравнение на тогавашния състав с настоящия отбор на Клаудио Раниери.

"През 2001 година Рома бе по-силна, имаха високо качество на отбора", призна той.

"Ако спечелят сега, те със сигурност ще си го заслужат, но също така е вярно, че Интер не е в отлично състояние, тъй като обръщат по-голямо внимание на Шампионската лига".

"Резултатите показват, че "нерадзурите" имат само 14 точки в последните си десет мача, но са спечелили предишните си пет мача в Европа", допълни Саки.
SvetJlio
Почиват по 1 седмица, това им е плюса, докато ние се морим на 3 фронта. Очаквам довечера Лацио да поднесе една изненада smile.gif
ale inter
Срещу Сампдория и Парма няма да им е никак лесно,ама никак дори очаквам един Х и една загуба в споменатите две срещи
hool-curvool
И да не стане мач ще стане яко шоу по-трибуните 82 000 хиляди билети са продадени пълния капацитет на стадиона и се очаква яко зрелище, ще видим ИRRIDUCIBILI ква хореография нещо готви за мача. Тия ше се сцепат доволно разцепване в Курва Норд ше е...
Майка им ше еба на ромите... КАФЯВО ГНУСНО ОТБОРЧЕ С КЕРЕМИДЕНИ ЦВЕТОВЕ НА ЕКИПИТЕ!

ЦЯЛ МАЧ ПЕСНИ ЗА ГАБРИЕЛЕ И ОТ ДВЕТЕ CURVI!

http://www.youtube.com/watch?v=48atAexTOqo - "Bisogna vingere - "Днеска трябва да победиш"!
interboy
Сънувах го снощи мача Лацио 0:3 Рома sadomaso.gif
durex
Цитат(interboy @ Apr 18 2010, 05:24 PM) *
Сънувах го снощи мача Лацио 0:3 Рома sadomaso.gif

Сънувал си погрешно ми се струва eusa_naughty.gif cheers1.gif
xlapety
Ма4а е 3-2 Лацио Мауро Хетрик ИНТЕР ШАМПИОН
INTERFAN
2:0 за Лацио и да дават титлата на ИНТЕР !!! hooray.gif
interboy
Цитат(durex @ Apr 18 2010, 05:26 PM) *
Сънувал си погрешно ми се струва eusa_naughty.gif cheers1.gif

Дано cheers1.gif
Faustico
Днеска малко плашещо Парма получава 3 парчета у дома. Но пък Сампдория показва убийствена форма и мерак за ШЛ. Но дано още днеска се наредят нещата.. и все пак дори след днешното дерби на Рома им остават 2 доста тежки мача. И все пак аз шансове за Лацио не виждам.. според мен Рома лесно ще мине през тях.
Simo_23
ТОМАЗООООООООО РОКИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ
RoLeX
Знаят лациалите кво да правят,знаят death-metal.gif
Miro Belia
ОХХХХХХХХХООО ТОМАЗОООО МАЧКАЙЙЙЙ БОЛДНАТ ТИП biggrin.gif
KAZAKA
1-0!!!!!!!!!!!!!!
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.