Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Рома
Форумът на Привържениците на Интер в България > Футбол Свят > Италия > Serie A
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17
vladkata_inter
Ясно ми беше,че Рома не може да се бори за титла,поне не тази година.Единствения ни по-сериозен конкурент(ако може дори така да се каже) бе Милан и то не през целия сезон.
radiinter
Доколкото разбирам е имало тесла в последната минута за Рома при дузпата на Наполи.Другата седмица на всяка цена трябва да бият мердите.

SHeki
Патока е контузен , и като съдим по формата на номер 22 неискам да муспоменавам името на тоя помяр .. мача клони не към единица , а към твърда единица , но да видим smile.gif
Faustico
Мухлян ли? Рома ще ги оправи.... ДАВАЙЙ РАНИЕРИИИИИИ! ТИ СИ МАШИНООООООООО! ХАаХАХАХахАХахахаХАХ biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
SHeki
Абе да ти кажа по добре Раниери да ти е треньор отколкото ЛЕОНАРДО ДИ КАПРИО АХАХАХХАХАХ !
Faustico
Също така е по-добре да имаш Вучинич отколкото Номер 22!!! biggrin.gif biggrin.gif: D хаха ахха хах а ха ха
SHeki
ПФФФФФФФ ТИ ЛУД ЛИ СИ ? КВО СРАВНЕНИЕ ДА НЕ СИ ПИЯН ? ПО ДОБРЕ Е С ПЪТИ ДАЖЕ wink.gif
SHeki
Разпродадоха билетите за Рома - Милан

Всички билети за дербито между Рома и Милан на стадио "Олимпико" в Рим са вече разпродадени, твърди calciomercato.com. Въпреки че остават 48 часа до решителния мач, всичките 70 хиляди места вече са изкупени от феновете, които се очаква да направят невероятна атмосфера по време на двубоя. Също така това ще бъде рекорд по посещаемост за Рома от началото на сезона.

Този звубой е изключително важен и за двата отбора в битката им за титлата в Серия А. В момента "росонерите" изостават на 4 точки от водача Интер, а Рома е още три по-назад. Така че всяка загубена точка може да бъде изключително важна до края на сезона.

Срещата започва в събота вечер от 21:45 часа българско време.
RoLeX
Надявам се Рома да тресне Пеналти Юнайтед...
Simo_23
Айде Ромааа !
radiinter
Мача ще бъде ръководен от оня хубавец от мача ни със Самп Талявенто.Хайде да видим сега дали ще бъде пак толкова "принципен" когато става въпрос за мердите.
kinterista
Цитат(radiinter @ Mar 6 2010, 11:22 AM) *
Мача ще бъде ръководен от оня хубавец от мача ни със Самп Талявенто.Хайде да видим сега дали ще бъде пак толкова "принципен" когато става въпрос за мердите.

Изрода му с изрод! Дали ? Аз се съмнявам , ако покаже такова съдийство , мердите отиват за ЛЕ!!!
Dr.Moratti
Цитат(radiinter @ Mar 6 2010, 11:22 AM) *
Мача ще бъде ръководен от оня хубавец от мача ни със Самп Талявенто.Хайде да видим сега дали ще бъде пак толкова "принципен" когато става въпрос за мердите.

Незнам как ще свири но римляните трябва да бият loveinter.gif
Faustico
Някой гледа ли мача? Как играха? Гледам някакъв хайлаитс тука.. и Хунтелаар и Бориело доста са се забавлявали, или така де.. забавлявали са трибуните на "Олимпико". biggrin.gif
radiinter
Ами нямаше кой знае колко чисти положения и за двата отбора.Най-чистото беше на Кольо който се опита да си го забоде във собствената врата с глава но несполучи biggrin.gif

Faustico
ЕЕЕеееее аз сега гледах.. добре се е справил Бурдисо. Одържали са ги със Жуан. Аз викам да си връщаме Бурдисо новият сезон.. и да ви чета мненията тогава, ще бъде интересно. hammer.gif хяхяхя tongue.gif
Wesley
Цитат(Faustico @ Mar 7 2010, 06:02 PM) *
Аз викам да си връщаме Бурдисо новият сезон.. и да ви чета мненията тогава, ще бъде интересно. hammer.gif хяхяхя tongue.gif


Ривас и Греско защо и тях не си ги върнем да стабилизираме защитата.Нали целия форум пищи за ляв бек Вратислав е идеален smile.gif
INTERМilano
В момента имаме адската защита. Бурдисо може да го вземем да кастри треволяците в паркчето c030.gif

п.с. Само Коларов ни трябва и сме 6+ cool.gif
radiinter
Цитат(INTERМilano @ Mar 7 2010, 06:38 PM) *
В момента имаме адската защита. Бурдисо може да го вземем да кастри треволяците в паркчето c030.gif

п.с. Само Коларов ни трябва и сме 6+ cool.gif



Е това е приказка allright.gif .Кольо може и да става ама за отборчета като Рома.Интер е друга бира.Той и Суазо е голаджия ама в Каляри.За да играеш в Интер ти трябва и характер.
Wesley
Цитат(INTERМilano @ Mar 7 2010, 06:38 PM) *
В момента имаме адската защита. Бурдисо може да го вземем да кастри треволяците в паркчето c030.gif

п.с. Само Коларов ни трябва и сме 6+ cool.gif


В ляво си имаме Сантон и Киву smile.gif
SHeki
Няма да говорите лошо за Колето , че ще му кажа и ще Ви се обиди много жестоко ... worthy.gif worthy.gif worthy.gif
Miro Belia
Не спират да се дупчат с Ливорно biggrin.gif дано загубят точки ромите
SHeki
Всичко е тото , 2-3 в 31' минута не ми изглежда реално smile.gif
Miro Belia
Споко бат ШЕКО smile.gif и Дженоа и Каляри яко си вкарват според мен второто Ливорно ще натисне
Miro Belia
хохохохо в 72рата и Рома и ЮБе си го поеха и 2та за 3:3 biggrin.gif
radiinter
Ебати лудия кръг biggrin.gif .Дженоа-Каляри 5-3
SHeki
Еми аз като говоря че миришат тия резултати , вие ми викате сичко е нормално :Д
Miro Belia
biggrin.gif в очакване сме на 3-4 за Палермо biggrin.gif biggrin.gif иначе искам Лукарели да вкара 4тия срещу ромите
radiinter
Катания-Интер 3-1
Ливорно-Рома 3-3
Ювентус-Сиена 3-3

Луд кръг.Средно по 4 гола на мач.Черешката ще е и Киево да разпори мердите което е възможно заради многото им липсващи защитници.Кой каза че калчото е скучно laugh.gif
SHeki
Кой каза че в Италия , след Калчополи няма мафия , според мене тоя кръг е тотаджийски ... квото искате си разправяйте за скучно за зрелища тая си е :>


Ради Дженоа 5-3 Каляри
Удине 3-2 Палермо
radiinter
Никой от топ 7 не си спечели мача.Рома пропуснаха дузпа в края на първото.

Simo_23
Мафия отвсякъде.И мене тези трилъри малко ме съмняват !
radiinter
Значи когато се случва в Италия е мафия а когато такива резултати стават в Англия е заради "вълнуващия английски футбол".Айде нема нужда.
vencislav zaneti
QUOTE(radiinter @ Mar 14 2010, 07:50 PM) *
Значи когато се случва в Италия е мафия а когато такива резултати стават в Англия е заради "вълнуващия английски футбол".Айде нема нужда.

Много точно казано.
SHeki
Мексес се закани на Интер: От пет години чакаме този мач

Въпреки склонноста си наивно да губи точки на чужд терен, Рома продължава да е в битката за титлата в Серия "А". Снощи "вълците" взеха ценна победа при визитата си на Болоня и остават на 4 точки от водача Интер. Дали отборът на Клаудио Раниери е реален претендент за първото място ще стане ясно този уикенд, когато е голямото с "нерадзурите".

"Срещу Болоня взехме своето, а сега ни предстои големият двубой с Интер. Очакваме ги с нетърпение на "Олимпико". Ние няма какво да губим, а освен това сме много по-опитни като отбор, отколкото преди две години. В добра форма сме и имаме увереност в собствените си сили.", сподели бранителят на Рома Филип Мексес.

"Не трябва да се поддаваме на напрежението, а да изиграем мача хладнокръвно. Чакаме го вече цели пет години", добави французинът.

ХАХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХ "Reality is wrong , dreams are for real" biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Miro Belia
Цитат(SHeki @ Mar 25 2010, 11:50 AM) *
Мексес се закани на Интер: От пет години чакаме този мач

Хахаххааха а тоя манекен от кога се пише футболист biggrin.gif да си чака още 5х5 години дриснята му смотана ще бере много ягоди просто само, че не знам какви камерунски лиии аржентиски ли или холандски ...
radiinter
О Боже,Мексес ми взе страха laugh.gif
Simo_23
Цитат(radiinter @ Mar 25 2010, 09:28 PM) *
О Боже,Мексес ми взе страха laugh.gif


Сигурно ще ни вкарва хетрик ,кой знае biggrin.gif laugh.gif
C-Murder
Бурдисо също ни се кани - най-важно за него било да ни бият, а той обичал Рома и искал да остане за постоянно.
В статията пишеше, че прякора му бил Бандита - като се сетя колко ни е ограбвал, който му го е лепнал е бил изключително прозорлив човек biggrin.gif
Miro Belia
Цитат(C-Murder @ Mar 26 2010, 01:39 PM) *
Бурдисо също ни се кани - най-важно за него било да ни бият, а той обичал Рома и искал да остане за постоянно.
В статията пишеше, че прякора му бил Бандита - като се сетя колко ни е ограбвал, който му го е лепнал е бил изключително прозорлив човек biggrin.gif

Тоя трябва да се скрие няъде просто защото е най най ама най най най некадърният бездарник просто ... искам като треснеме ромите някой от наще да го изгаври laugh.gif
Faustico
Мексес и Бурдисо са добри защитници, но това си е мое лично мнение разбира се. smile.gif
Dr.Moratti
Бурдисо ще се представи както обикновено добре.....за нас laugh.gif

Cruz
QUOTE(C-Murder @ Mar 26 2010, 01:39 PM) *
Бурдисо също ни се кани - най-важно за него било да ни бият, а той обичал Рома и искал да остане за постоянно.
В статията пишеше, че прякора му бил Бандита - като се сетя колко ни е ограбвал, който му го е лепнал е бил изключително прозорлив човек biggrin.gif

бандита ве бате!!! хахаха ебати скандала значи smile.gif)))) хахахахахаа ми дано и те го искат за постоянно даже може да пратим и Ривас там wink.gif а след като двамата станат на по 35 Милан да има правото да ги откупи за да се подсили
SHeki
НИКОЛАС БУРДИСО С ПРЯКОРА БАНДИТА ХУХАУАХАХАХАУАХУААХУАУХАХАУХАУААУХАУХАУХАУХАУХАУХАУХАУХАХУАУХ
Scofield
Цитат(Faustico @ Mar 26 2010, 03:31 PM) *
Мексес и Бурдисо са добри защитници, но това си е мое лично мнение разбира се. smile.gif

Уоу...от тия двамата по-некъдърни НЯМА!
kinterista
Цитат(Scofield @ Mar 27 2010, 09:13 AM) *
Уоу...от тия двамата по-некъдърни НЯМА!

Мексес ( некадърник ) eusa_naughty.gif ? Кораво изпълнение , типичен защитник , безкомпромисен . Аз лично харесвам играта му , бих се радвал ако играеше за нас . В калчото такива трябва да са защитниците ! Корави и твърди като скали ! Според мен грешиш за Филип , или не си го гледал достатъчно ?
xlapety
Мексес немога да кажа дали е добър но мин години се се съскаше на Ибра и Златан го правише за смях пък незнам smile.gif
Scofield
Цитат(kinterista @ Mar 27 2010, 10:44 AM) *
Мексес ( некадърник ) eusa_naughty.gif ? Кораво изпълнение , типичен защитник , безкомпромисен . Аз лично харесвам играта му , бих се радвал ако играеше за нас . В калчото такива трябва да са защитниците ! Корави и твърди като скали ! Според мен грешиш за Филип , или не си го гледал достатъчно ?

Мексес си е чиста проба ЛАЙНО!

Далеч не е от най-стабилните защитници в Серия А.Доста е импулсивен , безмозъчен и ПРОТИВЕН.Играе твърдо , но неусмислено.Има защитници които играят доста твърдо , но го правят по начин по който да не си изкарват глуповати картони.Мексес я няма тази КЛАСА.
Да не говорим ,че ако ставаше за някъв х*й щеше да е сред титулярите във френския национален отбор.Според мен отстъпва по класа на всеки един от нашите централни защитници.
Това мнение е въз основа на моите наблюдения спрямо този играч.Не искам на никой да натрапвам мнението си , но според мен въпросния французин е адски посредствен футболист и се надявам думите ми да се затвърдят още тази вечер.

radiinter
Щом Бурдисо го измести от титулярния състав смятай biggrin.gif .Сега най-често двойка са Бурдисо-Жуан.
SvetJlio
Мексес е любовник на Индзаги
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.