Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Рома
Форумът на Привържениците на Интер в България > Футбол Свят > Италия > Serie A
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17
radiinter
Рома са взели по-малкия брат на наш Бурдисо biggrin.gif biggrin.gif .Явно тези са обсебени от идеята да имат играч с тази фамилия в състава си laugh.gif
Miro Belia
Цитат(radiinter @ Jul 31 2010, 04:52 PM) *
Рома са взели по-малкия брат на наш Бурдисо biggrin.gif biggrin.gif .Явно тези са обсебени от идеята да имат играч с тази фамилия в състава си laugh.gif

ХАХАХАХХАХХАХАХ 594651_orig.gif
Dr.Moratti
Олимпиакос преби Рома
Италианският вицешампион Рома допусна много неприятна загуба в контролна среща. Римските „вълци" буквално бяха пометени от гръцкия гранд Олимпиакос с 5:1.

Резултатът беше открит от звездата на гърците Ибагаса още в 6-ата минута. Все пак, малко по-късно Менес изравни след отлична атака. При този резултат завърши и първото полувреме.

През втората част „джалоросите" бяха унижени с още 4 безответни попадения. В 52-ата минута Кеаренсе изведе Олимпиакос отново напред в резултата, а след това Митроглу, Фетафацидис и Сойледис нанизаха още 3 гола.
tongue.gif tongue.gif tongue.gif
SHeki
Миналата година заглавието беше същото самоче бяха Тотнъм а не Олимпиякос :>
Nikolov
Раниери вдигна ръце от Адриано
18.08.2010 13:07
Специалистът отегчен от мързела, който демонстрира кариоката по време на тренировките


Треньорът на Рома Клаудио Раниери не е особено доволен от начина по който тренира новото звездно попълнение на тима Адриано.

Според медиите в Италия, има голяма вероятност специалистът да закотви кариоката на пейката и по този начин той няма да може да излезе като титуляр в предстоящия двубой за Суперкупата на Италия срещу шампиона Интер.

Императора премина на "Олимпико" със свободен трансфер от Фламенго преди около два месеца.

28-годишният голаджия започна тренировки с отбора, като впечатление направи очевидното му наднормено тегло.

"Газета дело Спорт" твърди, че въпреки усилията на всички в клуба да накарат нападателя да тренира здраво и да се поти, той не си е давал особено много зор и е свалил само ... един килограм до този момент.

Изданието пък оприличи треньора на тима Клаудио Раниери като истинска хиена, заради многобройните указания и крясъци на спеца към Адри.

"Събуди се", "по-бързо, по-бързо", "по-концентрирано" - това бяха само част от подвикванията на Раниери към нападателя на последната тренировка на тима.

Специалистът в един момент толкова се вбеси от мързела на бразилеца, че му каза, че незнае какво да прави с топката в краката.

Очевидно бившият наставник на Ювентус е доста притеснен от липсата на движение на Адриано по време на тренировките на отбора и това най-вероятно ще го накара да заложи на Тоти и Вучинич или Менес в нападение във финала за Суперкупата на Италия срещу Интер.


www.gol.bg
INTERМilano
Адри е машина бе 107952_orig.gif
radiinter

Тинкъра пак остана без трофей biggrin.gif
Miro Belia
Цитат(radiinter @ Aug 22 2010, 01:25 AM) *

Тинкъра пак остана без трофей biggrin.gif

laugh.gif laugh.gif laugh.gif 594651_orig.gif biggrin.gif
interboy
Забелязахте ли го след тяхния гол как се смееше и намигаше палаво, а към края на мача sad.gif biggrin.gif
INTERМilano
Цитат(interboy @ Aug 22 2010, 10:31 AM) *
Забелязахте ли го след тяхния гол как се смееше и намигаше палаво, а към края на мача sad.gif biggrin.gif


Забелязах го, дейба и гнисния плъх, ама накрая си тръгна с пълни гащи dieinbin.gif
radiinter
Отборът на Рома бе глобен с 20 хиляди евро заради поведението на феновете на „римските вълци” по време на Суперкупата на Италия.

В съботния мач Интер спечели трофея, след като се наложи с 3:1 над своя съперник на „Сан Сиро”.

Причината за паричната санкция са хвърлените от страна на феновете на Рома пластмасови бутилки към привържениците на „нерадзурите”. Агитката на „римските вълци” запали и хвърли димни факли на терена, което не бе подминато от местната футболна централа.
pietenceto
Старши треньорът на Рома Клаудио Раниери се разбра с клубното ръководство за удължаване на неговия договор, съобщава електронното издание на вестник „Кориере дело Спорт”.

58-годишният специалист се е разбрал с шефовете на „вълците” да остане в отбора до лятото на 2013 година, което е с две години повече от сегашния му контракт. Очаква се Раниери да преподпише до края на седмицата.

Под негово ръководство Рома има общо 43 мача във всички турнири, като в тях са записани 26 победи, 6 загуби и 11 равни мача. През миналия сезон той доведе „вълците” до второто място в Серия „А”, след като записа рекордна серия от 23 мач без поражение.
Miro Belia
Циганите започват с Х laugh.gif
BIZZARE
Цитат(INTER_1908_ @ Aug 29 2010, 12:03 AM) *
Циганите започват с Х laugh.gif


И накрая на мача както винаги започнаха с балтийте, дори коментатора го отбеляза. Супер селски манталитет имат тия роми...
Miro Belia
Цитат(BIZZARE @ Aug 29 2010, 12:08 AM) *
И накрая на мача както винаги започнаха с балтийте, дори коментатора го отбеляза. Супер селски манталитет имат тия роми...

Типично за циганите ... осъзнават, че стигнаха максимума миналия сезон и сега ги чака спад
SvetJlio
Ромите миналата година след първите 3 кръга бяха на последно място, ако не се бъркам. Тъй че и за тях това не е някаква новост.
pietenceto
Защитникът на Рома Филип Мексес не е сигурен дали иска да остане в тима и занапред. От ръководството на "вълците" вече декларираха готовност да предложат на французина нов договор, но той се притеснява, че след трансфера на Николас Бурдисо все по-рядко ще попада сред титулярите и това може да му коства мястото в националния отбор.

"Очевидно е, че с привличането на Бурдисо конкуренцията стана още по-сериозна. Рискувам да не играя редовно и точно сега не съм убеден дали искам да подновя контракта си. Решението ми до голяма степен ще зависи и от националния селекционер Лоран Блан. Трябва да обмисля добре нещата. На 28 години съм и целта ми е да бъда в състава на Франция на Евро 2012 и на Мондиал 2014", заяви Мексес.

Договорът на французина с Рома изтича следващото лято.
INTERМilano
горките циганчета, май яко ще гризнат дръвчето, а бившият
нашият убавец Кольо е гризнал червената картичка red.gif
гранде Кольо rofl.gif
durex
Леле 5:1 тва направо си е жалка картинка biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
INTERМilano
CAGLIARI-ROMA 5-1! .........NO COMMENT! laugh.gif

dieinbin.gif

идат като вълци, плачат като путки sadomaso.gif

Nikolov
Срамна работа..
radiinter
Искаха Бурдисо,ето им го.
Nikolov
Бурдисо донесе 30 шева върху коляното на Конти

Аржентинецът от Рома едва не сложи край на кариерата на халфа на Каляри.
MarcoMaterazzi
УНИЖАВАЙ РОМИТЕЕЕЕЕЕЕ ТОТИ И ДЕ РОСИ още 50 години титла няма да видят 594651_orig.gif
ambro
А МАрко ди Вайо наказва ромите насред Мангалия.77 и 90-та 2-2 FT

KAZAKA
Аз минавам само да ходатайствам за Раниери.

hammer.gif hammer.gif hammer.gif hammer.gif
Bianconera
Браво на Ди Вайо старо куче е радвам се,че отново е вкарал на отбор който въобще не понасям,дано отбора му не изпадне
radiinter


Ей ама тия са големи ревльовци laugh.gif .Вратарчето се е контузил в последните минути и май отпада за събота.
KAZAKA
В интерес на истината съдията ги закла брутално с тая дузпа. Дано да не уволнят Раниери преди събота wink.gif
ale inter
Цитат(KAZAKA @ Sep 23 2010, 11:30 AM) *
В интерес на истината съдията ги закла брутално с тая дузпа. Дано да не уволнят Раниери преди събота wink.gif



Да но в интерес на истината вратарчето трябваше да бъде изгонено в 91 мин,за мен е чист червен картон но съдията му даде само жълт
Simo_23
Аз лично му правя евала на Серджо за това , че продължи мача . Не забравяйте , че преди всичко това са хора и болката е била неописуема ...
MarcoMaterazzi
рома и миналата година тръгнаха много зле ,но после си спомняте как ни настигнаха и за малко да ни отнемат титлата ,но благодарение на самп това не се случи
та , нека не ги отписваме още от сега
Bianconera
Цитат(MarcoMaterazzi @ Sep 23 2010, 07:24 PM) *
рома и миналата година тръгнаха много зле ,но после си спомняте как ни настигнаха и за малко да ни отнемат титлата ,но благодарение на самп това не се случи
та , нека не ги отписваме още от сега


Винаги след силен сезон за Рома следвашият е пълен провал през 07/08 Рома също до последно се бори за титлата,а през следващият завърши на 6-то място миналия сезон Рома за малко не стана шампион,а сега сартира по кошмарен начин сезона и ако традицията от последните години се запази то Интер не трябва да се притеснява толкова от Рома smile.gif
grande internazionale
Мексес изгоря за 3 мача, вратарят на Рома също аут срещу Интер


Защитникът на Рома Филип Мексес бе наказан за три мача, а халфът Симоне Перота отнесе глоба след загубата от Бреша с 1:2 снощи.

Мексес извърши нарушение за дузпа в 65-а минута, но римляните претендираха, че фаулът е извън наказателното поле. Френският защитник получи жълт картон за нарушението, а след това бе изгонен с втори жълт заради протести.
Перота е глобен с 5000 евро за удар по вратата на съдийската стая след мача. Клубните ръководители Джанпаоло Монтали и Даниеле Праде са наказани до края на месеца заради обиди по адрес на рефера.

Проблемите на Рома се задълбочиха и с контузията на вратаря Жулио Сержио, който е с увредени връзки на глезена от мача с Бреша и ще почива около месец.

Така Рома е напълно обезкървен преди дербито с шампиона Интер в събота, като в лагера на "вълците" се надяват поне капитанът Франческо Тоти и неговият заместник Даниеле Де Роси да се възстановят от травми за мача с "нерадзурите".
radiinter
Три месеца играчите и треньорите на Рома не са взимали заплати. Скоро ще им висят с четвърта - съобщи сайтът imperoromanista.it вчера. И миналия сезон парите се бавили три месеца, накрая всичко било изплатено.
"Трудно е да си представим, че се налага играчи от това ниво да затягат коланите, но се случва - пише imperoromanista. - Те се надяват, че "Уникредит" ще даде пари, защото в Рома всичко спря. Като започнем от преговорите за новите договори на Мексес, Де Роси, Рийзе и Раниери, та до изплащането на заплатите."
От лятото клубът е собственост на кредитора на семейство Сенси - "Уникредит". Банката подготвя документите за продажба, предстои да ги разпрати на избрани компании. Те ще наддават на търг в началото на ноември. Стартовата цена е 200 млн. евро."


Май и тия ще тренират с обърнати джобове laugh.gif
Miro Belia


SHeki
Очаквам Рома да победят утре smile.gif
grande internazionale
Цитат(SHeki @ Nov 6 2010, 07:13 PM) *
Очаквам Рома да победят утре smile.gif


А дано !
SHeki
QUOTE(SHeki @ Nov 6 2010, 07:13 PM) *
Очаквам Рома да победят утре smile.gif

Faustico
Ромите пак ще го закарат до второ място тоя сезон. Не виждам как Мухлян ще има сили да се бори с тях за престижа на подгласник на шампион. smile.gif
Campione!
QUOTE(Faustico @ Nov 8 2010, 01:05 PM) *
Ромите пак ще го закарат до второ място тоя сезон. Не виждам как Мухлян ще има сили да се бори с тях за престижа на подгласник на шампион. smile.gif

Точно този сезон не отписвай Милан. smile.gif
Faustico
Цитат(Campione! @ Nov 8 2010, 11:50 AM) *
Точно този сезон не отписвай Милан. smile.gif


Аз не ги отписвам, според мен имат шанс за топ 4, с малко късмет може да им се получи. smile.gif
INTERМilano
Цитат(Faustico @ Nov 8 2010, 02:37 PM) *
Аз не ги отписвам, според мен имат шанс за топ 4, с малко късмет може да им се получи. smile.gif


С тази форма на Лацио.... едва ли
Ultras
Ако догодина отново сме шампиони,Милан ще завърши 2-ри.Ако недай си боже не станем ние шампиони,то Милан ще е новия шампион на Италия.
1.Интер 2.Милан
1.Милан 2.Интер
radiinter
Цитат(Ultras @ Nov 9 2010, 01:10 AM) *
Ако догодина отново сме шампиони,Милан ще завърши 2-ри.Ако недай си боже не станем ние шампиони,то Милан ще е новия шампион на Италия.
1.Интер 2.Милан
1.Милан 2.Интер



И аз така ги виждам нещата.Според мен другите които в момента са около нас нямат ресурса да издържат цял сезон на високо темпо.
Faustico
Също така да не забравяме, че много от вас така смятаха и миналата година. А бтл тъй като от всичките ни съперници само тима на Рома ми е приятен заради това коментирам в тази тема. Не ги отписйвате бързо, както беше миналата година. smile.gif
Слабото място на Рома е Раниери, но играчите им не са лоши. Пък и Рома както всички знаем е отбор на емоцията. Тръгне ли им веднъж играта и да бият могат да го правят в дълга серия от мачове.
Лично аз ако трябва да правя прогноза тя би била:
1. Интер
2. Рома
Айде на 100% не съм сигурен в това ама ... smile.gif Не виждам кой може да разбърка положението. smile.gif

Милан има нападатели, които впечатляват с имената си. Но халфове? Лично за мен Мухлян няма халфова линия. В това отношение отстъпват много на Рома. smile.gif
Ultras
Гоше един Бас ? ...за 10-20лева или пак за размяна на Аватари.Кой ще завърши по-напреде в Серия А...Рома или Милан ?
Faustico
Цитат(Ultras @ Nov 9 2010, 01:57 AM) *
Гоше един Бас ? ...за 10-20лева или пак за размяна на Аватари.Кой ще завърши по-напреде в Серия А...Рома или Милан ?


ХАхаАХ, пари само залагам, на басове не обичам да играя принципно, аватари няма смисъл. Който загуби черпи другия 3 бири примерно. smile.gif
Ultras
Цитат(Faustico @ Nov 9 2010, 04:03 AM) *
ХАхаАХ, пари само залагам, на басове не обичам да играя принципно, аватари няма смисъл. Който загуби черпи другия 3 бири примерно. smile.gif


Айде бирите остават,но искам + Аватари...не ми бягай по тъча като Бейл-Майкон biggrin.gif
Faustico
Все ми е тази какъв аватар ще имаш, нямам желанието да ти слагам когото и да е било там. Нищо не печеля от това. biggrin.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.