Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Рома
Форумът на Привържениците на Интер в България > Футбол Свят > Италия > Serie A
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17
Provenzano
01.02.2012 Каляри 4-2 Рома
01.02.2013 Рома 2-4 Каляри
radiinter
Изритаха Земан.
tutto_inter
Цитат(radiinter @ Feb 2 2013, 15:01 ) *
Изритаха Земан.

http://www.passioneinter.com/mondo-calcio/...eman-30342.html

Да, треньор временно им е >> Aurelio Andreazzoli
durex
Първите шейхове в Серия А..

Рома официално обяви, че има постигната „предварителна договорка“ с шейх Аднан Адел Ареф ал Кадуми ал Щеуи, за инвестира той средства в клуба.

През последните няколко дни италианската преса спекулираше с новината, но сега и от клуба вече признаха за сделката и разкриха кой е мистериозният арабски инвеститор.

На официалния сайт на Рома бе публикувано съобщение с името на шейха, и обяснението, че неговият холдинг NEEP Roma Holding S.p.A ще влезе в клуба „директно или индиректно“.

В изявлението пише още, че „потенциалното влизане е част от стратегия за разширяване на комерсиалните дейности, контролирани от Рома на нови пазари и с нови инвеститори“.

Според съобщението на римския клуб: „Инвестицията може да доведе до увеличаване на капитала на Рома и на холдинга на шейха.“
radiinter
Жалко за Рома.
Ricardo
Време беше.Там е парата в днешно време smile.gif
INTERМilano
От другата година, Рома ще е основен претендент за титлата cool.gif
radiinter
Да е жив и здрав Морати,дано Интер никога не попада в ръцете на чалмите.Просто това няма да е нашия отбор,този Интер в който сме се влюбили през годините и който продължаваме да обичаме.Ще се превърне в една лукзона играчка и нищо повече.
Това може би очаква и Рома,а това е отбор който винаги е олицетворявал романтиката в италианския футбол.Затова пак ще го повторя,жалко за Рома.
ivofen
Жалко за Рома,но пък е плюс като цяло за Серия А.С увеличаване на конкуренцията ще се вдигне и качеството.
Ricardo
Айде стига със сантиментите.Фамилия Морати е най-важната част от историята на Интер,но Интер ще съществува и без Морати.
Рома да не би сега да са по-добре.Ако лятото инвестират много пари за играчи арабите и вземат качествен треньор,ромите със сигурност ще се намесят в битката за призовите места.
radiinter
Цитат(Ricardo @ Feb 22 2013, 12:13 ) *
Айде стига със сантиментите.Фамилия Морати е най-важната част от историята на Интер,но Интер ще съществува и без Морати.
Рома да не би сега да са по-добре.Ако лятото инвестират много пари за играчи арабите и вземат качествен треньор,ромите със сигурност ще се намесят в битката за призовите места.


Говориме за различни неща.
Ricardo
За какви различни неща?Махни я романтиката,тя ваче не съществува.Едва ли на феновете на Рома им е приятно да гледат отбора в това състояние,а със повече пари и класни играчи със сигурност ще тръгнат нагоре.Същото се отнася и за нас.Много се филмирате,мен грам не ме интересува кой дава парите за Интер,дали ще някой шейх или Морати,но важното е да ги дава.За съжаление в момента Морати няма ресурсите,които отново да ни вкарат в елита на Европа.
radiinter
Цитат(Ricardo @ Feb 22 2013, 12:25 ) *
За какви различни неща?Махни я романтиката,тя ваче не съществува.Едва ли на феновете на Рома им е приятно да гледат отбора в това състояние,а със повече пари и класни играчи със сигурност ще тръгнат нагоре.Същото се отнася и за нас.Много се филмирате,мен грам не ме интересува кой дава парите за Интер,дали ще някой шейх или Морати,но важното е да ги дава.За съжаление в момента Морати няма ресурсите,които отново да ни вкарат в елита на Европа.


Вече ти казах че говориме за различни неща.Няма смисъл да се обяснявам защото няма да ме разбереш.

А що се отнася до феновете на Рома не скачат от щастие както може би си мислиш.Още преди две години когато дойдоха американците им идваше да се гръмнат,а да не говорим сега за тия чалми.
Една от тях навремето влизаше тук,незнам дали вече го прави.Тя също може да ти обясни някои неща.
Не всички сме глорихънтъровци,успеха е цел но не на всяка цена.
Kutinkata
Честно казано и аз си поналивам Масимо Морати но определено го предпочитам пред някакъв шейх , от такива временни и изкуствени работи няма смисъл , предпочитам каквото постигнем да си го постигнем сами , без помоща на някви си араби там . Интер винаги е можел сам и ще може и занапред . А и калчото като цяло дори и в тая криза показва , че нокдауна който е получил последните няколко години няма нищо общо с нокаут . Ще се радвам ако Рома вдигнат нивото на калчото с класни играчи но ще се радвам ние да не поемем по този път .
Ricardo
Цитат(radiinter @ Feb 22 2013, 14:52 ) *
Вече ти казах че говориме за различни неща.Няма смисъл да се обяснявам защото няма да ме разбереш.

А що се отнася до феновете на Рома не скачат от щастие както може би си мислиш.Още преди две години когато дойдоха американците им идваше да се гръмнат,а да не говорим сега за тия чалми.
Една от тях навремето влизаше тук,незнам дали вече го прави.Тя също може да ти обясни някои неща.
Не всички сме глорихънтъровци,успеха е цел но не на всяка цена.

Рзабирам те много добре.Искаш Интер да си запази традициите,идентичността и да не стане играчка на някой шейх,който да си прави каквото иска с отбора и когато му омръзне да го зареже.И това е най-вероятния сценарии,но спокойно може да ги привлечем като спонсори или някакъв процент от акциите на клуба да купят,но отново Морати да управлява клуба.От страхотна полза ще ни е една такава помощ,а и стадион може да ни построят,защото е ясно,че Морати сам не може да го построи.
plamen
Реално погледнато само Малага си изпатиха от братовчеда на този който държи ПСЖ,иначе и ПСЖ и Ман Шити доказват че иамт сериозни проекти,в ПСЖ примерно наляха пари в школата както и в популяризирането на френският футбол,даже сега променят малко емблемата с цел да се разпространи идеят за Париж,в Ман Шити се купиха безполезни играчи на килограм,като Манчини все пак използва едва 13-14 човека затова просто нямат успех,а парите не са лоша придобивка за който и да било клуб,ние като се закачихме с тия китайци дето нищо не направиха досега да не би да сме по-различни прсото обърнахме стратегията към друг клон на развитие,така и така Морати няма да е вечен според мен полека лека и той се оглежда да прехвърли този товар,в крайна сметка ФФ няма да засегне богатите и първенство като Серия А ще пробие нагоре,тъй като нямат такива големи загуби,малко стадионите да се оправят,както се развиват младите играчи предричам излизане от тази криза за тях.
tutto_inter
Никакви чалми в ИНТЕР. На Меаца след време да гледаме като на Олд Трафорд,чалма до чалма..не мерси.Фамилията Морати да си издържа клуба,има наследници,синовете на Морати чакат wink.gif
фаталния
Ливайката ги пори тия ромиsmile.gif
Ricardo
Нани може да облече екипа на Рома

Полузащитникът на Манчестър Юнайтед Нани може да продължи кариерата си в състава на италианския Рома.

Според La Gazzetta dello Sport, представители на „римските вълци“ вече се намират в Англия, за да оформят последните подробности около привличането на играча.

Трансферната сума на футболиста, която се спряга в италианските медии, възлиза на 10 милиона евро.

Интерес към португалския национал проявяват още Ювентус, Наполи и Монако.

gong.bg

Ако е вярно това,ето,че още един от противниците ни прави удар и взима класен играч за доста приемлива сума...
Kutinkata
Той Нани през ден мрънка , че иска да се маха от Манафите , цената му е ясна около 10 милиона ... Просто лошото е , че наще скаути са само в Бразилия и слаите отбори в Италия .
Provenzano
Ся ще кажат, че заплатата му е висока за нас biggrin.gif
durex
Стротман премина от ПСВ в Рома

Добър трансфер за Ромите, явно тази година калчото ще е доста оспорвано.
PER SEMPRE NERAZZURRI
Като добавим и Бенатиа от Удинезе, не лошата основа, която вече имат и евентуално някой друг свободен трансфер или трансферен удар за малко пари, Рома се очертава да играят сериозна роля в Калчото догодина. Дано е така, на мен лично винаги са ми били симпатични, дори когато ни бяха пряк конкурент за Скудетото заслужаваха уважение за футбола, който показваха. Още по-радващото е, че Строотман е сравнително нашумял футболист, но въпреки това вместо да отиде в Примера или в някой незнаен английски отбор, идва в Италия. Дано ставаме свидетели на повече такива сделки, не само от наша страна, ако ще и от гоби и мерди да е, но така лека-полека ще се вдига нивото на Серия А.
INTERМilano
Ами не знам каква класа е тоя Стротман, ама аз го чувам за първи път cool.gif
plamen
Цитат(PER SEMPRE NERAZZURRI @ Jul 16 2013, 18:20 ) *
Като добавим и Бенатиа от Удинезе, не лошата основа, която вече имат и евентуално някой друг свободен трансфер или трансферен удар за малко пари, Рома се очертава да играят сериозна роля в Калчото догодина. Дано е така, на мен лично винаги са ми били симпатични, дори когато ни бяха пряк конкурент за Скудетото заслужаваха уважение за футбола, който показваха. Още по-радващото е, че Строотман е сравнително нашумял футболист, но въпреки това вместо да отиде в Примера или в някой незнаен английски отбор, идва в Италия. Дано ставаме свидетели на повече такива сделки, не само от наша страна, ако ще и от гоби и мерди да е, но така лека-полека ще се вдига нивото на Серия А.


Аз съм изключително доволен че все повече добри футболисти преминават на Апенините, полека лека се връща оспорването на 4-5 отбора и то все с добри играчи, Балотели се върна в Италия, после Тевес и Йоренте, след това Гомес, сега Строотман и Майкон , да се надяваме че се върви вече само в една стабилна и възходяща линия!
Provenzano
Рома са взели Жервиньо от Арсенал.
INTERМilano


Дестро... cool.gif
durex
Рома продължава да мачка в Серия А и то с човек по-малко. Дали пък римляните няма да са новия шампион на Италия или федерацията ще направи и невъзможното Ювентус да триумфира за трети пореден път.
XxXDead_worlDXxX
Победите на Рома са просто плод на живата случайност. Не представляват нищо особено, просто късметът е с тях.
Знам, че ще прозвучи като бисер, но за мен Милан имат далеч повече шансове за титлата от тях.
Очаквам накрая отборът на Рим да акостира някъде до 6-тото или 7-мо място.
Provenzano
Тоти е аут до Коледа
durex
Рома 1:1 Сасуоло huh.gif
inter_ruse
нии спукахме сасуоло , а те направиха равен с наполи и рома и то като гости , мххх :д
durex
Рома бива ли да са толкова зле..втори пореден мач и то отново като домакин не успява да бие средняшки отбор. Още една грешка и гобите ще ги изпреварят, а ако един от двата отбора ще става шампион, то нека бъдат ромите, ама като гледам как се дънят лесно, едва ли.. О сега проверих класирането, Ювентус били с точка пред Рома...ей тва е да нямаш нито една загуба и да си втори..
Provenzano
Рома тепърва ще гълтат студена вода мен ако питате, това им е трети пореден равен. Яд ме е, че по толкова калитарски начин ни биха насред Милано, но си вкараха положенията и няма какво да се направи... пропуснахме да се доближим и до тях вчера.
nikiintera
Рома са ден до-пладне да не се изхвърлям ама мисля че ще завършат извън тройката.
Kutinkata
Незнам защо отписвате така Рома след една мини криза която имат сега . Гледах им последния мач и те създадоха повече положения отколкото ние за последните 3 мача . Играят добре и имат младо отборче и както и при нас не играят в Европа . Ако нещата продължават така очаквам те и Ювентус да са сигурни в тройката и да са в борба за титлата .
INTERМilano
Цитат(Kutinkata @ Nov 29 2013, 15:29 ) *
Незнам защо отписвате така Рома след една мини криза която имат сега . Гледах им последния мач и те създадоха повече положения отколкото ние за последните 3 мача . Играят добре и имат младо отборче и както и при нас не играят в Европа . Ако нещата продължават така очаквам те и Ювентус да са сигурни в тройката и да са в борба за титлата .


Има още много вода да изтече до края на първенството. Има още много време Безтитлес и Гарсия да глътнат доста водичка. Особено за първия съм сигуен на 1000+%, че ще му хвръкне таблата wink.gif
Provenzano
За Рома всички бяхме сигурни, че ще започнат да грешат и губят точки, защото след добрия старт всеки един отбор ще се хвърля срещу тях на 110% от възможностите си.
plamen
Реално каквото и да си говорим и малко да се заблуждаваме и Рома и Наполи са преди нас в класирането, а ние НЕ печелим точки. Вижда си се че Мадзари няма да смени схемата и играчите трябва да привикнат, но по този начин и отборите срещу нас свикват с нея, отдадено на шанс или липса на такъв ние губим точка след точка, според мен до зимата няма да сме много напред освен 4-то място, пък после ще го видим.
Provenzano
Аталанта 1-0 Рома , та какво казвахте за ромите ?
durex
Официално: Раджа Наинголан подписа с Рома
Provenzano
Еми честито на ромите, ето така се прави отбор.

За нас не се притеснявайте, ние ще вземем Д'Амброзио, брат му близнака, Роландо Бианки, а защо не си върнем и Томазо Роки wink.gif
durex
Тъкмо четох един анализ, който е направил някаква медия в Италия, че евтиното винаги на края ти излиза скъпо, защото сега като не хванем ШЛ и догодина не хванем ШЛ те разходите си се трупат, а приходи няма.
Provenzano
Цитат(durex @ Jan 8 2014, 00:00 ) *
Тъкмо четох един анализ, който е направил някаква медия в Италия, че евтиното винаги на края ти излиза скъпо, защото сега като не хванем ШЛ и догодина не хванем ШЛ те разходите си се трупат, а приходи няма.

Да, реално ако погледнеш трансферите ни в последните 2-3 години ще се убедиш колко вярно е това. Само провал след провал.
Provenzano
Новите екипи на Рома

durex
Ашли Коу вече е в Рим. Приличен трансфер на вълците, явно и тази година ще бъдат основен претендент за титлата.
Provenzano
Хаха... Видич при нас, Коул в Рома, Евра при гобите - това е най-ясният показател как в Серия А се взимат застаряващи и нежелани в отборите си футболисти.
Provenzano
Рома са отмъкнали Итурбе от гобите в последния момент за 31 млн евро.
PER SEMPRE NERAZZURRI
Голям талант е Итурбе и има потенциала да се превърне в много голяма звезда в бъдеще, но на този етап 30 милиона за него са извращение. Все пак добър трансфер за Рома, очевидно там се работи с мисъл и в някаква ясна бъдеща насока.
Provenzano
По последни информации трансферната сума е 22 млн евро. Не че са малко, но според мен Итурбе ще оправдае очакванията към него и по този начин ще избие парите, които бяха платени за него. Видя се още миналия сезон с екипа на Верона, че притежава добра техника и скорост, а и успя доста бързо да се впише в италианското първенство. Рома успяха да направят добър отбор и според мен през новия сезон естествено след треньорската смяна при гобите имат голям шанс да атакуват Скудето. Ако запазят Бенатиа ще бъде голям удар за тях, но все си мисля, че ако Сити (или друг отбор от т.нар. богаташи) извадят големите пари ще се изкушат и ще го продадат.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.