Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Рома
Форумът на Привържениците на Интер в България > Футбол Свят > Италия > Serie A
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17
Ultras
Цитат(Faustico @ Nov 9 2010, 04:12 AM) *
Все ми е тази какъв аватар ще имаш, нямам желанието да ти слагам когото и да е било там. Нищо не печеля от това. biggrin.gif


Много бих искал да те видя с аватар на Ибрахимович,но явно няма да се случи....остават 3те бири,ако не забравим до тогава biggrin.gif
Дано бирите ги изпием като гледаме Финала на ШЛ в Лондон през май biggrin.gif
Faustico
Уговорихме се значи. smile.gif Вучинич и компания ще я избутат до второто място, Интер ще спори с Челси на финала, a ние ще се черпим по случай новата Шампионска Лига. tongue.gif
kinterista
Цитат(Faustico @ Nov 9 2010, 04:25 AM) *
Уговорихме се значи. smile.gif Вучинич и компания ще я избутат до второто място, Интер ще спори с Челси на финала, a ние ще се черпим по случай новата Шампионска Лига. tongue.gif

Гоше , с мен можеш ли да се обзаложиш на нещо: Рома ще е четвърта накрая , ако спечеля , ще носиш аватар на Виейра 1 месец, ако не аз какъвто искаш?
Matrix
И аз мисля,че Рома ще са 4-ти накрая,ни нагоре,ни надолу smile.gif
radiinter
А аз залгам буркан кисели краставички че Адриано няма да запише повече от три мача тоя сезон c030.gif

Faustico
Цитат(kinterista @ Nov 9 2010, 07:00 AM) *
Гоше , с мен можеш ли да се обзаложиш на нещо: Рома ще е четвърта накрая , ако спечеля , ще носиш аватар на Виейра 1 месец, ако не аз какъвто искаш?


Както казах на Ицо и на други потребители такива басове не ми носят удовлетворение. Лично аз нямам желанието да ти кажа какъв аватар да носиш, а да нося аватари на Златан и Виера би ми било неприятно, признавам си. Така че отказвам. Пък и човек да се хваща на няколко баса за отбор ръководен от Раниери си е малко луда работа. biggrin.gif

А бтл относно Адриано, още преди сезон с един потребител от форума, който много харесва и уважава Адриано си говорихме за очакванията относно сезона. Още тогава му казах, че Адриано повече от 10-15 мача няма да направи, но тъй като предложението пак беше за аватари не се хванахме на бас. biggrin.gif
Рома голям автогол си заби с Адриано, Раниери видя това навреме и развърза кесията за Бориело последния ден от прозореца. smile.gif
Miro Belia
И тея ги УБИХА laugh.gif
Miro Belia
Тоти: Искам да спечеля Шампионска лига с Рома laugh.gif laugh.gif laugh.gif rofl.gif
Ultras
Аз лично ще се изкефя много ако Рома вземат ШЛ smile.gif
El Jardinero
Цитат(Ultras @ Dec 8 2010, 02:58 PM) *
Аз лично ще се изкефя много ако Рома вземат ШЛ smile.gif

В смисъл?
Ultras
Цитат(El Jardinero @ Dec 8 2010, 04:58 PM) *
В смисъл?


Смисъл,ако ние няма да вземем ШЛ предпочитам Рома отколкото Ман Арсенал Челси Милан Барса или Реал smile.gif И най-вече заради Тоти,също като Санети - Велик футболист на когото адски ще прилича едно отличие в ШЛ като край на кариерата smile.gif
ale inter
138148_orig.gif А ся го изядохте нещастни РОМИ cheers1.gif
pietenceto
За първи път в кариерата си Тоти помисли за напускане на Рома

Капитанът на Рома Франческо Тоти, който е прекарал цялата си кариера в тима от Рим, за първи път е намекнал, че може да напусне клуба, предаде Евроспорт. Причина за това решение на футболиста се проблеми със старши треньора на тима Клаудио Раниери.

Играчът не бе очарован от факта, че се появи като резерва и игра само в последните четири минути в мача от последния кръг срещу Сампдория, спечелен от тима от Генуа с 2:1.

Днес бе проведена среща между играчите, треньорите и служителите на римския тим.

”Мислим за настоящето, ще видим какво ще стане след това”, каза Тоти пред Скай Спортс след провелото се събрание.

”Бях разочарован, че се появих само за четири минути в края”, сподели италианецът.
radiinter
Снощи Мексес е напсувал четвъртия съдия и е отнесъл два мача наказание.Няма да играе срещу нас и срещу Наполи.
inter_fen
Колето, Колето нашия човек ще помага biggrin.gif
KAZAKA
Цитат(radiinter @ Feb 3 2011, 06:23 PM) *
Снощи Мексес е напсувал четвъртия съдия и е отнесъл два мача наказание.Няма да играе срещу нас и срещу Наполи.

Напълнил е гащите от пристигащите 16 тъмни балкански субектаwink.gif)))
radiinter
Цитат(KAZAKA @ Feb 3 2011, 07:25 PM) *
Напълнил е гащите от пристигащите 16 тъмни балкански субекта wink.gif )))



allright.gif Само това ще е причината
Simo_23
От едната страна имаме Бурдисо и Жуан от другата Кордоба и Ранокия . Мисля , че ги превъзхождаме даже и в защита . За другите фази е безсмислено да коменттираме biggrin.gif
grande internazionale
Тотинцето нещо ни се надъхвал 138148_orig.gif 138148_orig.gif 138148_orig.gif 138148_orig.gif
xlapety
Умират тия мн са зле финансово 1 свестен играч не са взимали от 10 г ! Кур за ромите ! В Неделя Едно 4 - 1 Ще им приляга.........
tutto_inter
Американец спечели наддаването за Рома.

Американският бизнесмен Томас ди Бенедето спечели наддаването за покупката на Рома в конкуренция с още 4 оферти, съобщи "Гадзета дело Спорт". Решението още не е обявено официално, но това ще стане най-късно до седмица, когато американците представят подробностите за изкупуването на "вълците". Сред петте оферти имаше и от френски бизнесмен, представляван от бившия защитник на Рома Венсан Кандела. Тя бе отхвърлена като "фолклорна" от президента Розела Сенси и главния кредитор на Вълците "Уникредито".
Miro Belia
Продават Рома днес

дано сме спомогнали laugh.gif 594651_orig.gif
KAZAKA
Ромите изпаднаха от борбата за титлата. Кур за ромите!
radiinter
Цитат(KAZAKA @ Feb 13 2011, 12:00 AM) *
Ромите изпаднаха от борбата за титлата. Кур за ромите!



След дъртата вече и ромите са аут.Конкуренцията намалява.
El Jardinero
Е, аз ромите ги отписах още след мача с нас. Лацио въобще не съм ги взимал насериозно, но съм изненадан, че Наполи продължават да са на 100% в играта, ама то Кавани и Лавеци нямат спиране! В крайна сметка, ако на нас съдбата ни обърне гръб, не дай Боже, си остават някакъв резервен утешителен вариант, защото най-важното след това ние да сме hooray.gif , е ЗА ББИЛАН - http://www.zerotitoli.com/ !!!
scudo.png eusa_naughty.gif szyd-milan.gif
Xs7yLe
Е аз лично предпочитах да са уж в борбата ама да бият Наполи . smile.gif
radiinter
Вчера докато гледах Наполи и по-специално Кавани се сетих за това

Цитат(Faustico @ Jun 6 2010, 06:12 PM) *
Единсон КаВали вече съм го коментирал до болка.. такива аномационери хич не ми се гледат в Интер. smile.gif



Цитат(Faustico @ Jun 6 2010, 10:59 PM) *
И на мен Красич и КаВали нещо не ми се връзват в Интер.. smile.gif



Цитат(SHeki @ Jun 6 2010, 11:02 PM) *
Цитирам Добчо , Иванков има повече фолове от Кавани , кратко и точно го е казал :Д



Цитат(SHeki @ Jun 7 2010, 09:56 AM) *
Играч от типа който създават полужения но неможе да оцелят вратата след това , ако се научи да мери 7 метровата рамка е добре дошъл , ако не се научи да си джитка у Палермо smile.gif



Цитат(Faustico @ Jun 7 2010, 11:32 AM) *
А как един централен нападател е страхотрн когато от 6 пъти сам срещу вратаря вкарва веднъж?



Цитат(Faustico @ Jun 9 2010, 10:56 PM) *
разни герои излезнали, като от индиански филми - КаВали.



Цитат(SHeki @ Jun 10 2010, 12:35 AM) *
ще се опитам да направя сравнение междо Каут и Кавани , че то нема нищо общо да го еба , къде къде по добре грозника , отколкото Покахонтас :>


Тук е момента да поздравя Скофилд и интер фен които до последно твърдяха че Кавани е класа.
El Jardinero
То, и във форума, и в живота, ако се разрови по принцип човек в архивите (ако има тази възможност, разбира се), за всекиго може да намери по нещо. focus.gif Перефразирайки Стоичков, който не коментира, той не бърка; ако нямаш поне един скрит "скелет в килера", значи всъщност ти самият си се скрил дълбоко там и си в отрицание. c030.gif 471763_orig.gif
radiinter
Аз пък винаги съм избягвал да давам крайни и категорични оценки за неща които е ясно че няма как да ги знам.Нито познаваме Кавани лично нито пък тук има чак такива футболни корифеи на които всичко да ми е ясно като бял ден.Ако имаше такива нямаше да си губят времето във форума а щяха да изкарват пари от познанията си.
Едно е да се съмняваш в качествата на някой а съвсем друго да го заклеймяваш като най-големия некадърник.

п.п. да не ти показвам какво беше около Милито преди да подпише с нас че ще ти стане лошо laugh.gif
El Jardinero
Цитат(radiinter @ Feb 13 2011, 12:49 PM) *
Аз пък винаги съм избягвал да давам крайни и категорични оценки за неща които е ясно че няма как да ги знам.Нито познаваме Кавани лично нито пък тук има чак такива футболни корифеи на които всичко да ми е ясно като бял ден.Ако имаше такива нямаше да си губят времето във форума а щяха да изкарват пари от познанията си.
Едно е да се съмняваш в качествата на някой а съвсем друго да го заклеймяваш като най-големия некадърник.

п.п. да не ти показвам какво беше около Милито преди да подпише с нас че ще ти стане лошо laugh.gif

С това съм напълно съгласен. Ако Пандата не избухне до лятото, много бих искал да видя El Matador на негово място.
radiinter
Лошото е че цената му вече е в космоса и пак ще трябва да наддаваме с обичайните заподозрени-Челси,Сити,Реал,Барса.
Ricardo
Ех този Фаустико бе няма го вече и още ви бърка в дупето...
SHeki
Едва ли не ние имаме вина че не е в Интер , това ли да разбирам , а и Кавали си е путьо , така че боле ме на шперца , а не извадите мненията където Шеко и Фаустико казаха че Рафата е болест и тумор за Интер и се оказахме прави ?
SvetJlio
Цитат(SHeki @ Feb 13 2011, 02:53 PM) *
Едва ли не ние имаме вина че не е в Интер , това ли да разбирам , а и Кавали си е путьо , така че боле ме на шперца , а не извадите мненията където Шеко и Фаустико казаха че Рафата е болест и тумор за Интер и се оказахме прави ?

Защото и до ден днешен има хора във форума, които твърдят, че Бенитес не е направил нищо лошо в Интер, това всъщност си е доста притеснително, дали тези хора са с целият си разум ? Пък и вашите коментари са писани въз основа на представянето му на световното, където Кавани си беше дърво, аз също имам спомени, че писах против него.
SHeki
Да ама нещата се изваждат от контекста , аз като Кавани израсна в Наполи сега също му се радвам , нолятото да беше класа , аре нема нужда :>
Kutinkata
Кавани на световното си беше дърво а и преди него също , по един сезон нека не даваме примери колко футболисти са правили и после са отихвали . А то е ясно , че на всеки могат да му се извадят такива коментари ... както на някой , че обиждаха хората против Бенитез така и на тези които са обиждали Кавани ... Пък и не може всеки служ на играч , че ще идва в Интер всички да го харесваме за да може евентуално ако го вземем всеки да се бие по гърдите , че той го е искал още преди да сме го взели .

А и жалку , че Фаустико не пише вече , все пак мненията му бяха по различни от повече тука , като преди мач са - Ще им ебем путката майна на тия МЕРДИ .
Ultras
Цитат(Kutinkata @ Feb 13 2011, 03:41 PM) *
Кавани на световното си беше дърво а и преди него също , по един сезон нека не даваме примери колко футболисти са правили и после са отихвали


Те за това Уругвай станаха 4ти на световното...защото освен Кавани отпреде имаха още 2 дървета Луиз Суарес и Диего Форлан...дърво до дърво smile.gif
Kutinkata
С ква логика сравняваш Форлан и Кавани ? Единия не стана ли играч на световното ? А другия доколкото помна май имаше 1 гол през тва световно ?
Ultras
Цитат(Kutinkata @ Feb 14 2011, 02:03 AM) *
С ква логика сравняваш Форлан и Кавани ? Единия не стана ли играч на световното ? А другия доколкото помна май имаше 1 гол през тва световно ?


Не ти ги сравнявам,иронизирам те.Форлан Кавани и Суарес бяха в основата на успеха на Уругвай....4то място.Форлан в най-голяма степен.
http://www.youtube.com/watch?v=VObTanOPct4 Tова дърво какви пасове правело само...
radiinter
Абе Ицо няма смисъл да се Абиш.Те фактите говорят -32 гола от началото на сезона.Нали никой не си мисли че просто една сутрин се е събудил и е установил че е станал супер нападател laugh.gif
THE_GAME
След Милан снощи и Рома днес е на прага на дори още по-голям резил. Просто да си дадем сметка колко демоде е като цяло италианският клубен футбол към момента... Миналата година ние бяхме бялата му лястовица, да видим тая докъде ше го докараме.
KAZAKA
Дам, миналата година Панатинайкс ги разкриха, тази Миньоро Донецк.
tutto_inter
Оплодиха ги 3 пъти.... laugh.gif .
radiinter

Екшън в Рома - димки, хартия, обиди, полиция и сълзотворен газ

http://www.sportal.bg/news.php?news=288152

KAZAKA
Тея строшиха тъпомераwink.gif
radiinter
Цитат(KAZAKA @ Feb 20 2011, 05:59 PM) *
Тея строшиха тъпомера wink.gif



Сефте laugh.gif
ale inter
След днешная развой на мача,до утре решават за Раниери но според мен е пътник.
radiinter
Цитат(ale inter @ Feb 20 2011, 07:56 PM) *
След днешная развой на мача,до утре решават за Раниери но според мен е пътник.



Подал е оставка.
pietenceto
Официално: Раниери вече не е треньор на Рома

http://www.novsport.com/news132466_1004.html
Matrix
Ще ни липсваш,Клаудио! sad.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.