Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Рома
Форумът на Привържениците на Интер в България > Футбол Свят > Италия > Serie A
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17
Il Capitano
Дори четох някъде, че имал подписан предварителен договор... rolleyes.gif
Provenzano
Да заминава и без това не съм му голям привърженик.
durex
Зденек Земан ще бъде представен в близките часове като нов старши треньор на Рома, след като напусна поста си в Пескара, съобщи президентът на новаците в елита Даниеле Себастиани.

„Земан отива в Рома, но част от неговото сърце остава завинаги в Пескара. За него завръщане в столицата е атрактивно предложение и изборът му е краен“, заяви Себастиани.
Provenzano


Рома посяга към защитник на Нюкасъл

Ръководството на Рома ще опита да привлече в клуба защитника на Нюкасъл Давиде Сантон. Юношата на Интер се представи на прилично ниво в първия си сезон с екипа на "свраките" и помогна на тима да се класира в Лига Европа. Сега обаче "вълците" искат да го върнат в Серия "А".
Спортно-техническия щаб на Нюкасъл обаче едва ли лесно ще се раздели с младия и перспективен играч. При всички положения от Рома ще трябва да извадят доста солидна оферта, за да изкушат шефовете на "свраките".
Provenzano
Рома привлече Федерико Балдзарети
tutto_inter
Дестро сега Балза,треньор...рома тая година направиха не лоши трансфери,ама ще ги видим,че те са бащите на калъфките!
Provenzano
Пак ще са си същите. Тоя Дестро го извадиха едва ли не "новият Индзаги". Има талант ок, но готов ли е да решава важни и заплетени мачове тепърва предстои да видим. Тази цена, която платиха от Рома за Матиа по-скоро клони към сериозна набутвация отколкото към добра инвестиция.
tutto_inter



Тоя как го исках при нас sad.gif .
radiinter
Вероятно най-голям отзвук в книгата ще получи признанието, че футболистите на Парма са били помолени да загубят решителния мач за Сkудетото срещу Рома на 17 юни 2001 година.

„Някои футболисти на Парма казаха, че играчи на Рома са ги помолили да загубим. За нас беше без значение, тъй като не играехме за нищо. Аз отказах, както и Нестор Сенсини и по-голямата част от моите съотборници. Но на терена видях, че някои не тичат така, както го правеха обикновено. Затова помолих да бъда сменен и отидох в съблекалнята. За пари ли? Не знам, те го нарекоха услуга", споделя бившият футболист, Матиас Алмейда.''
durex
Рома горките с големи надежди тръгнаха в първенството, а каква стана тя в последствие...сега паднаха като домакини от Удине след като ги бяха повели с 2:0 и в крайна сметка загубиха с 2:3..Земан скоро може и да не е треньор на вълците.
radiinter
Цитат(durex @ Oct 28 2012, 23:44 ) *
Рома горките с големи надежди тръгнаха в първенството, а каква стана тя в последствие...сега паднаха като домакини от Удине след като ги бяха повели с 2:0 и в крайна сметка загубиха с 2:3..Земан скоро може и да не е треньор на вълците.



Вечния Тото пак блестеше тая вечер.Гледах само второто полувреме но тоя човек ми напълни душата.Втория му гол беше от дузпа но я вкара по начин по който могат да го правят само наистина големите играчи.
durex
Цитат(radiinter @ Oct 28 2012, 22:48 ) *
Вечния Тото пак блестеше тая вечер.Гледах само второто полувреме но тоя човек ми напълни душата.Втория му гол беше от дузпа но я вкара по начин по който могат да го правят само наистина големите играчи.

Така е Ради, лошото е че си разгърна пълния потенциал едва, когато беше надвишил 30 години..а можеше да отиде в по-голям отбор и да печели титли..
radiinter
Да,но пък заради такива играчи като него навремето се влюбих в калчото.
Nikolov
И Земан не може да им помогне доста промени им трябват. К*Р ЗА ТЯХ !
Черно и синьо
От години тая омразя към тия цървули.Да изгниват и те тава е.Земан - мижитурка!
Provenzano
Тея нали щяха да се борят за Скудето и те biggrin.gif
radiinter
Цитат(Provenzano @ Oct 29 2012, 22:24 ) *
Тея нали щяха да се борят за Скудето и те biggrin.gif


Да,като всяка година.
INTERМilano


Голям татус изкара тоя smile.gif
Provenzano
Цитат(INTERМilano @ Oct 29 2012, 21:55 ) *
Голям татус изкара тоя smile.gif

Да , не е лош wink.gif
grande internazionale
Черно и синьо
Голям капутяга е Дестро, много малоумен картон си е изкарал и сега срещу лациалите ще е зрител smile.gif
radiinter
Рома стартира проект за изграждането на собствен стадион.До 2016-та трябва да е готов http://www.goal.com/it/news/2/serie-a/2012...ce=breakingnews
durex
Айде стискаме палци и Ромите да играят днес 120мин. biggrin.gif
Черно и синьо
С тия картони дето ги изкарват на корем сега, нищо чудно да изгогонят някой от техните. А Пянич си изкара откровенно малоумен такъв.
grande internazionale
Цитат(Черно и синьо @ Jan 16 2013, 22:54 ) *
С тия картони дето ги изкарват на корем сега, нищо чудно да изгогонят някой от техните. А Пянич си изкара откровенно малоумен такъв.


Да я докарат до продълженията, пък нека си изкарат 3 червени biggrin.gif
durex
Като гледам Дестро..направо ударихме джакпота с Паласио!
radiinter
Искам Фио да продължат.На тях това им е тавана на възможностите докато ромите играят без Тоти,Освалдо и Ламела.
grande internazionale
Ай честито на ромките, 120 минути за тях biggrin.gif
Ricardo
Цитат(radiinter @ Jan 16 2013, 23:45 ) *
Искам Фио да продължат.На тях това им е тавана на възможностите докато ромите играят без Тоти,Освалдо и Ламела.
А и трябва да добавим,че Фио са ни един от най-удобните съперници в последните 10 години.Дано продължат наистина.


Campione!
QUOTE(durex @ Jan 16 2013, 22:41 ) *
Като гледам Дестро..направо ударихме джакпота с Паласио!

Дестро специално му гледам мачовете и се пръска да изпуска, много лош завършващ удар има това момче.Колкото до мача на дузпи ми мирише.
фаталния
дано рома продължи, че като гледам за 2 седмици 3 пъти ще ги въртим на въртележката smile.gif като цяло слаб мач след вчера очаквах мн повече.
grande internazionale
Вие обаче не може да си трaите biggrin.gif
durex
Цитат(Campione! @ Jan 16 2013, 22:59 ) *
Дестро специално му гледам мачовете и се пръска да изпуска, много лош завършващ удар има това момче.Колкото до мача на дузпи ми мирише.

Този път взема че му върза biggrin.gif
durex
Голям цирк на края на мача biggrin.gif Поне на Ромите им изгониха двама футболисти и няма да играят срещу нас, Тадей и един червен, не му знам името.
Provenzano
Цитат(durex @ Jan 17 2013, 00:39 ) *
Голям цирк на края на мача biggrin.gif Поне на Ромите им изгониха двама футболисти и няма да играят срещу нас, Тадей и един червен, не му знам името.

Додо smile.gif
grande internazionale
O да, какво щастие, че Тадей и Додо няма да играят с/у нас trophy-1302.gif trophy-1302.gif trophy-1302.gif
Черно и синьо
Исках Виола да бият, по-симпатичен отбор са ми и заслужаваха победата повече. 3 греди уцелиха, ама като нямаш късмет не влиза скапаната топка и това е.Дестро не е лошо момче, по-скоро мисля, че загубихме като се разделихме с него, ама времето ще покаже. Очаквах и един хубав въргал да стане след малоумното и инфантилно поведение на играчите на ромите - бутаници, дърпаници, разправии, но уви. Да му мислят, ще ги орем доста на 1/2 финала.
grande internazionale
Ромите падат с 3 на 2...
durex
Рома се спасиха от прогром и хикса им е много..а Диаманти е половин отбор! Не знам защо не се напънем за него.
grande internazionale
2 греди в края..... А ние се мъчим с/у тея...
Черно и синьо
3:3 и две греди на сметката на Диаманти. Жалко, че не паднаха. Определено щеше да е хубаво biggrin.gif
tutto_inter
Довечера ще дават ли по някоя телевизия Рома,че съм ги играл 1ца в еврото?
durex
Цитат(tutto_inter @ Feb 1 2013, 18:59 ) *
Довечера ще дават ли по някоя телевизия Рома,че съм ги играл 1ца в еврото?

ББТ
Campione!
QUOTE(tutto_inter @ Feb 1 2013, 18:59 ) *
Довечера ще дават ли по някоя телевизия Рома,че съм ги играл 1ца в еврото?

crying_with_laughter-3302.gif firequeen.gif
tutto_inter
Цитат(Campione! @ Feb 1 2013, 21:57 ) *
crying_with_laughter-3302.gif firequeen.gif


Какво се смееш каун малък (хуг),тия са продали мача 100% :Д
Kutinkata
Ромите се бяха надъхали да гонят Земан и явно след тоя мач ще му видят сметката ... Иначе единицата не ми се виждаше хубава , аз днес хванах едно фишче с победите на ПСЖ , Унион Берлин и Гингам ( с гол в 98-мата минута )
Campione!
QUOTE(tutto_inter @ Feb 1 2013, 22:01 ) *
Какво се смееш каун малък (хуг),тия са продали мача 100% :Д

Като искаш да печелиш пари от еврофутбол , звънкай първо да мен. chain_gun-2417.gif
п.с 1-4 , Рома го поемат хубавичко.
durex
Разпориха ги.. 1:4, а ние в два мача неможахме да ги бием..
Campione!
Вратарския гол и липсата на Балзарети оказаха влияние.
Черно и синьо
Какво оказаха влияние, Каляри можеха да ги бият с 6-7 на 1, ако не бяха гредите и си бяха вкарали положенията. Земан тиквеника, трябва да разбере, че в Италия без защита няма да направи нищо, това не е Англия.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.