Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Новини за Интер
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Новини
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25
Provenzano
Интер е бил по-зле само веднъж

Единствено през сезон 1946/47 нерадзурите са имали по-малко точки след 13 кръга

Кризата в Интер става все по-дълбока. Нерадзурите паднаха 0:1 от Удинезе у дома и изостават на 13 точки от първото място. Само веднъж в историята си Интер е бил по-зле по това време на сезона в Серия А.

През сезон 1946/47 нерадзурите имат 12 точки след първите 13 изиграни мача от първенството. В момента отбора на Раниери има 14 точки. И въпреки това преди повече от половин век нерадзурите имаха по-малко загуби от сега. Тогава постижението бе 2 победи, 6 равенства и 5 загуби. В момента пораженията на Интер са 6.

Интер е само на 4 точки от зоната на изпадащите. Дистанцията може да бъде намалена днес, защото Новара, Чезена, Болоня и Фиорентина играят днес. Освен това тима на Раниери е с отрицателна голова разлика - 14:18.
Provenzano
Матей Казийски и Радо Стойчев инспектираха тренировка на футболния Интер

Звездата на българския волейбол Матей Казийски и селекционерът на България Радостин Стойчев посетиха тренировъчната база на футболния гранд Интер (Милано) в Апиано Джентиле. Освен тях в делегацията от шампиона БГ Тренто бяха тийм-мениджърът Рикардо Микиелето, кондиционният треньор на трентинци Мартин Пьодер и чешкият диагонал Ян Щокър. Настоящите световни шампиони във волейбола и футбола има сътрудничество от над една година, като това събитие бе организирано от спонсорите на двата отбора.

Казийски и компания първо разгледаха базата на Интер, а след това имаха възможност да наблюдават отблизо тренировката на "нерадзурите" и да видят приликите и разликите в методите на работа между двата гранда. В края делегацията на Тренто се срещна с аржентинския халф Естебан Камбиасо, колумбийския защитник Иван Кордоба, треньора на Интер Клаудио Раниери и един от помощниците му Роберто Николай, а Матей Казийски и Радостин Стойчев дадоха кратки интервюта за телевизията на Интер. Беше уговорена и специална среща между Стойчев и Раниери през март 2012 година.









Provenzano
Морати и Бранка на тренировката на Интер

Босът на Интер Масимо Морати и техническият директор на клуба Марко Бранка посетиха днешната тренировка на тима на Клаудио Раниери на спортния център "Анджело Морати". Двамата бяха в компанията на своя колега от ръководния щаб Пиеро Аузилио. В момента интеристите работят по подсилването на състава преди подновяването на битките в Серия "А". Утре 18-кратните шампиони на Италия срещат Парма в първия мач след коледната пауза в първенството на Апенините.
Provenzano
Първата тренировка на Интер за тази седмица продължи около 70 минути. След загрявката групата тренира тактически и технически упражнения. Последва игра на терен с умалени размери. Снайдер и Лусио са взели участие в първата част на тренировката, а през останалото време са тренирали индивидуално. Киву, Форлан, Станкович и Вивиано са тренирали наравно с другите. Валтер Самуел имаше индивидуална програма, също така и Джонатан, който пък работеше върху издръжливостта си в басейна. Майкон страда от мускулна травма в адуктурите и изобщо не тренира. Бразилецът беше посетен от медицинският щаб начело с Проф. Франко Комби, а след това отиде на физиотерапия.
grande internazionale
Майкон. Не Лусио wink.gif Недей плаши хората така biggrin.gif
Provenzano
Цитат(grande internazionale @ Jan 10 2012, 08:11 ) *
Майкон. Не Лусио wink.gif Недей плаши хората така biggrin.gif


Не знам, в сайта пише Снайдер и Лусио затова и така го преведох. http://www.inter.it/aas/news/reader?N=38697&L=en
Materazzito
тва ще е голям удар ако Лусио е с контузия sad.gif(((
grande internazionale
Цитат(Provenzano @ Jan 10 2012, 11:36 ) *
Не знам, в сайта пише Снайдер и Лусио затова и така го преведох. http://www.inter.it/aas/news/reader?N=38697&L=en


Брат, аз ли не виждам нещо което ти виждаш или се бъркаш нещо.

Lucio and Wesley Sneijder participated in the first half of the session with their team-mates, doing specific individual work both before and after. Cristian Chivu, Diego Forlan, Dejan Stankovic and Emiliano Viviano took part in the entire session with the group. There was an individual session for Walter Samuel as well as for Jonathan, who did recovery work that included strengthening exercises in the pool. After having suffered a muscle strain to the adductor of his right leg, Maicon did not train at the Centro Sportivo Angelo Moratti; instead he received a visit from the medical staff led by Professor Franco Combi, and today for the Brazilian full-back there was treatment and physiotherapy only.

Т.е Лусио и Снайдер са взели участие в първата половина със съотборниците си, като са правили специална индивидуална работа, преди и след първата сесия.
А Майкон, след като е получил разтежение на десния крак, не е тренирал и е отишал на преглед при Комби...

??????
Provenzano
Цитат(grande internazionale @ Jan 10 2012, 12:07 ) *
Брат, аз ли не виждам нещо което ти виждаш или се бъркаш нещо.

Lucio and Wesley Sneijder participated in the first half of the session with their team-mates, doing specific individual work both before and after. Cristian Chivu, Diego Forlan, Dejan Stankovic and Emiliano Viviano took part in the entire session with the group. There was an individual session for Walter Samuel as well as for Jonathan, who did recovery work that included strengthening exercises in the pool. After having suffered a muscle strain to the adductor of his right leg, Maicon did not train at the Centro Sportivo Angelo Moratti; instead he received a visit from the medical staff led by Professor Franco Combi, and today for the Brazilian full-back there was treatment and physiotherapy only.

Т.е Лусио и Снайдер са взели участие в първата половина със съотборниците си, като са правили специална индивидуална работа, преди и след първата сесия.
А Майкон, след като е получил разтежение на десния крак, не е тренирал и е отишал на преглед при Комби...

??????


А, да сега чак видях грешката. Написал съм Лусио /вместо Майкон/ по инерция. А помислих, че говориш нещо за Лусио и Снайдер, където пише, че са взели участие в първата половина, а след това са се подготвяли индивидуално /мислех, че там имам някаква грешка, та затова ти казах, че в сайта пише именно техните две имена/. Снощи ми се спеше, не трябва да превеждам толкова късно новини. Няма значение, да не се оправдавам сега, както и да е, трябва да съм малко по-внимателен, моя грешка. smile.gif
Materazzito
Писал си че изобщо не е тренирал
Provenzano
Цитат(Materazzito @ Jan 10 2012, 13:00 ) *
Писал си че изобщо не е тренирал

Да, става въпрос за Майкон.
Provenzano
Днес тренировката е протекла подобно на вчерашната. Продължила е около 75 минути. В началото е имало загрявка, след което групата е преминала към тактически и технически занимания, а накрая игра на по-малък терен. Снайдер също както и вчера е тренирал частично с останалите, като се е подготвял индивидуално. Майкон, който е работил върху своето възстановяване изобщо не е тренирал. Джонатан само e загрял с групата, а след това е работил върху излекуването си. Самуел, както и вчера е имал отделна програма, но след това се е завърнал сред своите съотборници по време на учебната игра. Мота също се е подготвял индивидуално.
grande internazionale
Цитат(Provenzano @ Jan 10 2012, 17:42 ) *
Днес тренировката е протекла подобно на вчерашната. Продължила е около 75 минути. В началото е имало загрявка, след което групата е преминала към тактически и технически занимания, а накрая игра на по-малък терен. Снайдер също както и вчера е тренирал частично с останалите, като се е подготвял индивидуално. Майкон, който е работил върху своето възстановяване изобщо не е тренирал. Джонатан само e загрял с групата, а след това е работил върху излекуването си. Самуел, както и вчера е имал отделна програма, но след това се е завърнал сред своите съотборници по време на учебната игра. Мота също се е подготвял индивидуално.


Maicon, who is easing his way back, did work with his team-mates.
Provenzano
Fuckin' google translator smile.gif

Все пак добрата новина за всички е, че Майкон се завръща лека-полека и се очаква да бъде на линия за дербито.
Provenzano
Интер с най-добра серия от 3 г.

За 40 дни нерадзурите наваксаха 9 точки от изоставането си

Голът на Диего Милито срещу Милан донесе успеха на Интер в дербито на Милано. Победата бе шеста поред за нерадзурите в Серия А. Това е най-добрата серия на отбора от 3 години насам. За последно Интер бе в толкова добра форма между 1 ноември и 20 декември 2008 г. Тогава нерадзурите навъртяха 8 поредни победи.

Попадението на Диего Милито за крайното 1:0 донесе първи успех на Интер над градския съперник от 24 януари 2010 г. насам. Куриозното е, че тогава Диего Милито отново вкара гол и то пак след грешка на Инацио Абате. Тогава обаче нерадзурите биха 2:0.

След слабото начало на сезона Интер навлиза в отлична форма и вече отново е сред претендентите за титлата. За 40 дни нерадзурите наваксаха 9 точки от изоставането си. В 14-ия кръг Интер бе с 15 точки зад лидера. Сега след 18-ия тима на Раниери е на 6 точки от първата позиция.

А изкачването на Интер в подреждането може да продължи. Програмата е благосклонна към тима на Раниери. 4 от следващите 6 мача на нерадзурите са у дома. Следващата неделя съперник е Лацио на "Сан Сиро". След това идва гостуване на Лече (29 януари), домакинство на Палермо (1 февруари), гостуване на Рома (5 февруари) и две домакинства на Новара и Болоня.
Kutinkata
Имаме нов спонсор - Окнопласт , но за сега незнам никакви подробности около новината .
Provenzano
Футболистите, които участваха в мача срещу Наполи са провели възстановителна тренировка във фитнеса и басейна. Останалите са тренирали около час на терена като Нагатомо и Коутиньо също са тренирали наравно с тях.
durex
grande internazionale
мамата си е*ало ако е истина chain_gun-2417.gif
C-Murder
Монтаж е, няма да се плашите smile.gif
grande internazionale
Цитат(ambro @ Jan 31 2012, 09:40 ) *
Според мен също е налудничево, но доколкото разбирам в последния мач срещу Лече, Раниери е направил точно това с довода, че Снайпера не се вписвал в схема 4-4-2 confused-3316.gif .



Да, това било официалното му изявление след мача, което според мен е меко казано несериозно. Не може след толкова години да имаме типичен плеймейкър и защото не се вписвал в 4-4-2, едва ли не да го продадем. Друг е въпроса, че Уесли е малко полетял в небесата и изобщо не напомня за характерната му игра. И не говоря като качество на пасове и удари, а преди беше по-скромен и работеше за отбора. Сега сякаш се опитва да замести Ето`O и да бъде водещата фигура на отбора. Според мен той не е за тази роля. Да бъде един от водещите - да, но не и най-водещата.
ambro
Мисля, че си струва да се опита със Снайпера в дясно. На позицията на която излизаше Фараони и да изглеждаме в средата на терена по следния начин:
Алварес-------------------------Снайдер
----------Камбиасо---Санети------------
Това в случай, че Раниери си държи на 4-4-2. Според мен в момента имаме най-подходящи играчи за схема 4-3-1-2. Предвид наема на Коутиньо и идването на Гуарин. Снайдер или Алварес зад нападателите, а тримата халфа зад тях да са Камбиасо, Мота, Санети. При наличието и на Станкович, Гуарин, Поли и Оби, то Раниери би могал да си прави и ротации без да се отразява това чувствително на играта на отбора.
grande internazionale
Цитат(ambro @ Jan 31 2012, 09:57 ) *
Мисля, че си струва да се опита със Снайпера в дясно. На позицията на която излизаше Фараони и да изглеждаме в средата на терена по следния начин:
Алварес-------------------------Снайдер
----------Камбиасо---Санети------------
Това в случай, че Раниери си държи на 4-4-2. Според мен в момента имаме най-подходящи играчи за схема 4-3-1-2. Предвид наема на Коутиньо и идването на Гуарин. Снайдер или Алварес зад нападателите, а тримата халфа зад тях да са Камбиасо, Мота, Санети. При наличието и на Станкович, Гуарин, Поли и Оби, то Раниери би могал да си прави и ротации без да се отразява това чувствително на играта на отбора.


Да и аз съм на мнение, че Снайдер може да бъде изпробвам в дясно с малко повече свобода на действие. Като се има предвид постоянните пробиви на Майкон, Уесли спокойно може да минава и зад нападателите.
Много интересно е сега Гуарин къде ще заиграе и дали ще е на мястото на Мотта, защото не мисля, че местата на Кучу и Санети са затрашени. Ще бъде интересно да видим в един отбор Снайпера и Гуарин, като спокойно може да става ротация с Алварез. Така или иначе Гуарин не може да бъде използвам в ШЛ и ще трябва да запише повече мачове в калчото. Ние обаче продължаваме да упорстваме за Кучка, като не ми е ясно той къде може да се впише или може да го взимаме за резерва? Не знам и аз.
Но освен, че Раниери трябва да се вземе в ръце и да не прави такива нелепи изказвания, така и Снайдер трябва да стъпи на земята и да започне да играе с малко по-голямо спокойствие. В момента се е нагърбил с товар, който не е за неговите плещи>

п.п: Излязоха информации, че Раниери иска Гуарин и Кучка, за да може да върне подходящата за Снайдер формация.
ambro
Аз също не виждам какъв е смисъла да се привлича Кучка. Имаме си 7-8 халфа, които не са по-слаби от въпросния футболист. Гледам и за Паласио се натискаме. А в течение ли си на това какво се случи около Фарфан и защо се отказахме от него?
grande internazionale
Цитат(ambro @ Jan 31 2012, 10:09 ) *
Аз също не виждам какъв е смисъла да се привлича Кучка. Имаме си 7-8 халфа, които не са по-слаби от въпросния футболист. Гледам и за Паласио се натискаме. А в течение ли си на това какво се случи около Фарфан и защо се отказахме от него?


И за мен това си остава мистерия, след като имаме и други млади преспективни играчи.
Колкото до Фарфан, ако не ме бърка паметта, Шалке са отказали да се разделят с играча.
А Паласио не е лош вариант, но ако се вземе за малко по-малко пари.( бяха писали, че даваме 8 милиона + наем на Сарате ) Защото все пак след няколко дена става на 30, а ние вече си имаме вече двама нападатели +30.
Provenzano
Той Снайдер май по едно време и в схемата на Гасперини не се вписваше ако не ме лъже паметта.
ivofen
То в схемата на Гасперини никой не се вписваше.
N E R A Z Z U R R O
Цитат(ambro @ Jan 31 2012, 09:57 ) *
Мисля, че си струва да се опита със Снайпера в дясно. На позицията на която излизаше Фараони и да изглеждаме в средата на терена по следния начин:
Алварес-------------------------Снайдер
----------Камбиасо---Санети------------
Това в случай, че Раниери си държи на 4-4-2. Според мен в момента имаме най-подходящи играчи за схема 4-3-1-2. Предвид наема на Коутиньо и идването на Гуарин. Снайдер или Алварес зад нападателите, а тримата халфа зад тях да са Камбиасо, Мота, Санети. При наличието и на Станкович, Гуарин, Поли и Оби, то Раниери би могал да си прави и ротации без да се отразява това чувствително на играта на отбора.

Мястото на Санети е на левия бек.
C-Murder
Не се притеснявайте излишно, това 4-4-2 на Раниери в момента наистина е оптималният вариант, но само защото досега Снайдер беше контузен, а Форлан все още е. Както казва треньорът на пресконференцията след Лече, и двамата със Снайдер трябва да бъдат титуляри и ще тренираме подходяща схема, която да включва участието и на двамата. Затова когато уругваецът се завърне в средата на февруари, Раниери ще пробва онова 4-2-3-1 на Моуриньо, което ни донесе толкова много успехи. Това са негови думи и когато Форлан е готов, ще получи свободна роля на левия фланг, вероятно Милито ще е в центъра на атаката, а Гуарин като атакуващ десен полузащитник. Плеймейкърската позиция е запазена за Снайдер. Зад тях като дефанзивни халфове ще оперират Камбиасо и Санети. Аз си го представям така:

Милито
Форлан Снайдер Гуарин
Камбиасо Санети

Колкото до Алварез - той е универсален и може да поеме всяка роля в тройката зад Милито. По този начин изглеждаме адски разнообразни в нападение и добре балансирани в полузащита, тъй като Гуарин си е халф и върши доста работа дори в дефанзивен план. Остава всички да са здрави и все пак Раниери да ги подреди по този начин smile.gif
grande internazionale
Цитат(C-Murder @ Jan 31 2012, 14:03 ) *
Не се притеснявайте излишно, това 4-4-2 на Раниери в момента наистина е оптималният вариант, но само защото досега Снайдер беше контузен, а Форлан все още е. Както казва треньорът на пресконференцията след Лече, и двамата със Снайдер трябва да бъдат титуляри и ще тренираме подходяща схема, която да включва участието и на двамата. Затова когато уругваецът се завърне в средата на февруари, Раниери ще пробва онова 4-2-3-1 на Моуриньо, което ни донесе толкова много успехи. Това са негови думи и когато Форлан е готов, ще получи свободна роля на левия фланг, вероятно Милито ще е в центъра на атаката, а Гуарин като атакуващ десен полузащитник. Плеймейкърската позиция е запазена за Снайдер. Зад тях като дефанзивни халфове ще оперират Камбиасо и Санети. Аз си го представям така:

Милито
Форлан Снайдер Гуарин
Камбиасо Санети

Колкото до Алварез - той е универсален и може да поеме всяка роля в тройката зад Милито. По този начин изглеждаме адски разнообразни в нападение и добре балансирани в полузащита, тъй като Гуарин си е халф и върши доста работа дори в дефанзивен план. Остава всички да са здрави и все пак Раниери да ги подреди по този начин smile.gif


Това звучи прекалено хубаво за да е истина, но Иво е прав. Дано Форлан най-сетне се възтанови напълно и да можем да пробваме тази схема.
Макар че и сега може да се пробва като се сложи Алварез на негово място. Ако не се лъжа това неговата позиция.
THE_GAME
И Иво като Гасперини иска на стари години да прави Форлан флангови играч, а той според мен няма абсолютно никакви качества да играе успешно там. Лошото е, че и Раниери също се изказа в тая посока на пресконференцията след мача с Лече... Иначе Гуарин мисля, че трябва да е по-назад, ще ни е от полза да изнасяме топката с разиграване, а не с мощен шут от централния защитник към противниковото наказателно поле, което си беше запазена марка на онзи Интер с Матераци и Виери преди 10-ина години, ама през 2012 вече е малко демоде и неподобаващо за отбор като нашия...
ambro
Цитат(N E R A Z Z U R R O @ Jan 31 2012, 13:49 ) *
Мястото на Санети е на левия бек.


Абе няма да има по-щастлив човек от мен да види Капитана на левия бек, но за съжаление няма кой да сложи Тамагочито на пейката
CTPAHEH
Цитат(ambro @ Jan 31 2012, 16:41 ) *
Абе няма да има по-щастлив човек от мен да види Капитана на левия бек,...

Има има...
C-Murder
Цитат(THE_GAME @ Jan 31 2012, 16:23 ) *
И Иво като Гасперини иска на стари години да прави Форлан флангови играч, а той според мен няма абсолютно никакви качества да играе успешно там. Лошото е, че и Раниери също се изказа в тая посока на пресконференцията след мача с Лече... Иначе Гуарин мисля, че трябва да е по-назад, ще ни е от полза да изнасяме топката с разиграване, а не с мощен шут от централния защитник към противниковото наказателно поле, което си беше запазена марка на онзи Интер с Матераци и Виери преди 10-ина години, ама през 2012 вече е малко демоде и неподобаващо за отбор като нашия...


Мне, не искам да го правя флангови футболист, напротив. Раниери говори, че ще му даде т.н. свободна роля, което означава, че ще снове навсякъде, без да се придържа строго към определена позиция. Поставил съм го отляво, защото вероятно в тази част на атаката ще оперира, но това не значи, че ще действа като типично крило - основно да пробива и центрира. От него се изисква да играе зад гърба на централния нападател, като влиза от втора линия или стреля от разстояние. Другата му задача е да разваля синхрона на защитата и да ги увлича със себе си, за да отваря място на Милито или да опитва да го изведе с последен пас. Мисля, че в това са най-силните му качества - подпомагащ нападател с добри подавания, фантазия и удари от дистанция.
INTERМilano
Цитат(C-Murder @ Jan 31 2012, 17:13 ) *
Мне, не искам да го правя флангови футболист, напротив. Раниери говори, че ще му даде т.н. свободна роля, което означава, че ще снове навсякъде, без да се придържа строго към определена позиция. Поставил съм го отляво, защото вероятно в тази част на атаката ще оперира, но това не значи, че ще действа като типично крило - основно да пробива и центрира. От него се изисква да играе зад гърба на централния нападател, като влиза от втора линия или стреля от разстояние. Другата му задача е да разваля синхрона на защитата и да ги увлича със себе си, за да отваря място на Милито или да опитва да го изведе с последен пас. Мисля, че в това са най-силните му качества - подпомагащ нападател с добри подавания, фантазия и удари от дистанция.


Да не получаваш SMS-и от Клаудито... 594651_orig.gif
C-Murder
Цитат(INTERМilano @ Jan 31 2012, 18:19 ) *
Да не получаваш SMS-и от Клаудито... 594651_orig.gif


След издънката срещу Лече поемам нещата в свои ръце, макар и зад кулисите. biggrin.gif
Provenzano
Списък с футболистите за елиминационната фаза на ШЛ:

1 Julio Cesar;
4 Javier Zanetti;
5 Dejan Stankovic;
6 Lucio;
7 Giampaolo Pazzini (association-trained);
9 Diego Forlan;
10 Wesley Sneijder;
11 Ricardo Alvarez;
12 Luca Castellazzi (association-trained);
13 Maicon;
17 Angelo Palombo;
18 Andrea Poli;
19 Esteban Cambiasso;
20 Joel Obi (club-trained);
21 Paolo Orlandoni (club-trained);
22 Diego Milito;
23 Andrea Ranocchia (association-trained);
25 Walter Samuel;
26 Cristian Chivu;
28 Mauro Zarate;
37 Davide Faraoni (association-trained);
44 Matteo Bianchetti (List B youth);
48 Lorenzo Crisetig (club-trained);
55 Yuto Nagatomo;
72 Riccardo Melgrati (List B youth)
91 Raffaele Di Gennaro (List B youth);
93 Daniel Bessa (List B youth);
94 Andrea Romanò (List B youth);
95 Marek Kysela (List B youth);
96 Giovanni Terrani (List B youth);
97 Matteo Antonio Cincilla (List B youth)
N E R A Z Z U R R O
Гасперини е дал интервю за Гадзета, в което разказва за престоя си като треньор на Интер. Най-интересното е:

"Морати още в началото ми обясни, че финансовият феърплей ще играе главна роля. Каза ми и че Ето'о ще остане. Исках Паласио, халф и защитник. Халфът беше Видал, но ръководството не беше заинтересувано. Защитникът беше Кришито, но и той не беше взет под внимание. В нападение се бях спрял на Паласио, но Интер гледаха към Санчез, Тевез, Лавеци. В крайна сметка пристигнаха Форлан и Сарате - много различни играчи от Паласио."

"Един отбор трябва да бъде съставен още в началото на подготовката, за да имат време да се сработят."

"Защо от Интер ми се обадиха след като знаеха какъв стил на игра имам аз? Не отидох аз при тях, те дойдоха за мен."

"Морати ми спомена, че има вероятност да върне Балотели в Интер, но бяхме само ние двамата, които искаха да видят Марио обратно при нас."


Определено след Моуриньо, ръководството въобще не взема под внимание желанията на треньорите за играчи, което е огромна грешка според мен.
grande internazionale
Интер най-зле от 65 г.

Допреди няколко месеца се говореше за Интер, който чупи рекорд след рекорд. Този, който спечели 5 поредни титли. Който взе требъл. Който и през миналия сезон спечели три купи - Суперкупата на Италия, Купата на Италия и Световното клубно първенство.

И днес Интер чупи рекорди. Но негативни. След 24 кръга в Серия А нерадзурите вече имат 10 загуби. Нещо, което се е случило само веднъж в историята на клуба - през сезон 1946/47, който завърши с 10-о място и общо 15 загуби за Интер.

В последните 6 сезона (от 2005/06 до 2010/11 включително) Интер загуби общо 5 пъти у дома в първенството от 114 мача. Тази кампания от 13 срещи у дома нерадзурите вече имат 5 загуби. Те стават 7 ако добавим и пораженията на "Сан Сиро" в Шампионската лига. Цифри, които не са се получавали в ерата на Морати.

Именно през сезон 1994/95, когато Морати купи клуба (през февруари), е последния в който Интер записа 5 загуби пред своя публика. Както сега и както през 1954/55, 1946/47 и 1941/42. Сега клуба е на една загуба у дома от клубния рекорд поставен през 1955/56.

Цифрите на падението на Интер не спират до тук. Срещу Болоня Интер падна за трети път поред след загубите от Рома (0:4) и Новара (0:1). Нещо, което не се е случвало на Интер от 2004/05, когато треньор бе Алберто Дзакерони. Тогава поредните загуби бяха 4.
Provenzano
Милан и Интер обмислят да сложат нов вид изкуствен терен на общия им стадион Сан Сиро, който от дълги години получава критики за състоянието на тревното си покритие.

Причина за проблемите с игралното поле на Джузепе Меаца датират от 1990-а година, когато бе изграден третият етаж трибуни, който спира въздушния поток и тревата не расте ефективно.

Според вестник „Tuttosport“ Интер и Милан смятат от сезон 2013/2014 да сложат нов вид частично изкуствено покритие, на което ще има трева, но тя ще расте върху синтетична повърхност.
INTERМilano
Цитат(N E R A Z Z U R R O @ Feb 11 2012, 13:14 ) *
Гасперини е дал интервю за Гадзета, в което разказва за престоя си като треньор на Интер. Най-интересното е:

"Морати още в началото ми обясни, че финансовият феърплей ще играе главна роля. Каза ми и че Ето'о ще остане. Исках Паласио, халф и защитник. Халфът беше Видал, но ръководството не беше заинтересувано. Защитникът беше Кришито, но и той не беше взет под внимание. В нападение се бях спрял на Паласио, но Интер гледаха към Санчез, Тевез, Лавеци. В крайна сметка пристигнаха Форлан и Сарате - много различни играчи от Паласио."

"Един отбор трябва да бъде съставен още в началото на подготовката, за да имат време да се сработят."

"Защо от Интер ми се обадиха след като знаеха какъв стил на игра имам аз? Не отидох аз при тях, те дойдоха за мен."

"Морати ми спомена, че има вероятност да върне Балотели в Интер, но бяхме само ние двамата, които искаха да видят Марио обратно при нас."
Определено след Моуриньо, ръководството въобще не взема под внимание желанията на треньорите за играчи, което е огромна грешка според мен.



За тва говорим..... ! Морати обаче винаги прави обратното. Сформира отбор 1,2-5 дни преди първия официален мач.
Kutinkata
На мен пък ми е интерестно до кога треньорите ни ще искат Паласио и Кришито а Морати ще купува Форлан и Нагатомо ... Морати освен , че назначава треньор след треньор и си ги уволнява , си купува и сам играчите , някой от които не са искани от треньора и после не са и пускани ... Виждали сме адски много грешки от Морати и определено трябва да се стегне ако иска отново да сме навърха , да назначи треньор и да го остави сам да решава кои играчи иска и кои не ... или да продължава в същия дух и да чакаме ново калчополи .
kinterista
Цитат(Kutinkata @ Feb 18 2012, 18:14 ) *
На мен пък ми е интерестно до кога треньорите ни ще искат Паласио и Кришито а Морати ще купува Форлан и Нагатомо ... Морати освен , че назначава треньор след треньор и си ги уволнява , си купува и сам играчите , някой от които не са искани от треньора и после не са и пускани ... Виждали сме адски много грешки от Морати и определено трябва да се стегне ако иска отново да сме навърха , да назначи треньор и да го остави сам да решава кои играчи иска и кои не ... или да продължава в същия дух и да чакаме ново калчополи .

Еми много ясно , че ги назначава и уволнява бе , ти да не откри топлата вода? Ама ми е интересно от къде знаеш , че купува такива които не са искани от треньора? Tова искам да ми кажеш от къде го знаеш само? А пък финалните ти думи са NO COMMENT!
Какво общо имаме ние с Калчопили само не можах да разбера аз confused-3316.gif ?
Kutinkata
Цитат(kinterista @ Feb 18 2012, 18:41 ) *
Еми много ясно , че ги назначава и уволнява бе , ти да не откри топлата вода? Ама ми е интересно от къде знаеш , че купува такива които не са искани от треньора? Tова искам да ми кажеш от къде го знаеш само? А пък финалните ти думи са NO COMMENT!
Какво общо имаме ние с Калчопили само не можах да разбера аз confused-3316.gif ?

Е как къде ??? Малко по нагоре е интервюто с Гасперини , използвай го тоя скрол малко , а общото ни с калчополи е , че само тогава в ерата Масимо Морати бяхме над Милан и Ювентус .
kinterista
Цитат(Kutinkata @ Feb 18 2012, 18:49 ) *
калчополи е , че само тогава в ерата Масимо Морати бяхме над Милан и Ювентус .

Хахахахахахахаха , алоооооооо , знаех си , че кажеш това! Ах как си знаех! Интер винаги е бил над тези помияри ве , алооооооооооооооооо! Майко какви фенове имаме , гледате ли бе? Ето това е , това е пътят дами и господа. Не мога повече , спирам. Излезе един поне който си призна!
Kutinkata
Цитат(kinterista @ Feb 18 2012, 19:01 ) *
Хахахахахахахаха , алоооооооо , знаех си , че кажеш това! Ах как си знаех! Интер винаги е бил над тези помияри ве , алооооооооооооооооо! Майко какви фенове имаме , гледате ли бе? Ето това е , това е пътят дами и господа. Не мога повече , спирам. Излезе един поне който си призна!

Ти нормално можеш ли да се държиш ??? Ние завършвахме 8-9 на сума точки от първия как така сме били по добри ?? И как така след като Морати е най-добрия президент , Раниери взима все правилни решения , а ние имаме уникални играчи ( Ранокия>Силва ) сме на тоя хал в момента ??? Ма кво те питам всеки който е поне една идея не толкова неадекватен вижда на къв хал са нещата в момента ...
kinterista
Цитат(Kutinkata @ Feb 18 2012, 19:12 ) *
Ти нормално можеш ли да се държиш ??? Ние завършвахме 8-9 на сума точки от първия как така сме били по добри ?? И как така след като Морати е най-добрия президент , Раниери взима все правилни решения , а ние имаме уникални играчи ( Ранокия>Силва ) сме на тоя хал в момента ??? Ма кво те питам всеки който е поне една идея не толкова неадекватен вижда на къв хал са нещата в момента ...

Няма какво да ти обяснявам на тебе повече , ти си като латерна и не можеш да схванеш дори и един намек.Признавай другите пред нас , ама защо си от нас тогава се питам аз?
Provenzano
Отборът на Интер повтори негативното свое представяне от далечната вече 1994 година. Играчите на Клаудио Раниери записаха пет поредни загуби - от Рома (0:4), Новара (0:1), Болоня (0:3) и Наполи (0:1) в Серия "А" и oт Олимпик Марсилия (0:1) в Шампионската лига. Подобна серия от плачевни резултати миланският гранд постигна през сезон 1993/94 под ръководството Освалдо Баньоли. Тогава Интер разполагаше с футболисти като Валтер Дзенга, Джузепе Бергоми, Рикардо Фери, Вим Йонк, Никола Берти, Денис Бергкамп, Дарко Панчев, Рубен Соса и Тото Скилачи, но това не помогна на отбора в мачовете през пролетта на 1994 с Парма (1:4), Милан (1:2), Дженоа (1:3), Каляри (2:3 в първия полуфинал за купата на УЕФА) и Ювентус (0:1). През въпросния сезон обаче "нерадзурите" все пак зарадваха тифозите си със спечелената през месец май купа на УЕФА. Сега перспективите не са така розови.
Provenzano
Националният селекционер на Франция Лоран Блан ще поеме отбора на Интер веднага след края на Европейското първенство в Полша и Украйна, съобщава „Le Parisien“. Френското издание базира информацията си на агента на ФИФА Фабрицио Ферари.

Договорът на Блан с Френската футболна федерация изтича след Евро 2012 и легендарният защитник няма да го поднови, което ще му позволи да поеме Интер.

Президентът на Интер Масимо Морати вече е провел разговори с Блан, но двете страни няма да обявят нищо преди края на Европейското първенство в Полша и Украйна.

Резервен вариант за нов старши треньор на Интер пред Морати е мениджърът на Арсенал Арсен Венгер.

Шансовете Андре Вилаш-Боаш да застане начело на „нерадзурите“ са минимални, а най-вероятно Клаудио Раниери ще води отбора до края на сезона.
Provenzano
Интер капо за първи път от 8 години

Миланският гранд Интер ще остане без трофей, като това не се бе случвало от далечния сезон 2003/04. Отборът на Клаудио Раниери отпадна през зимата в турнира за купата на Италия, а снощи се прости и с мечтите си в Шампионската лига. В същото време "нерадзурите" са седми в класирането на Серия "А", a през лятото загубиха от Милан с 1:2 мача в Пекин за суперкупата на Италия. Това ще остави Интер без купа от настоящата кампания.
Това не се бе случвало от 2004 година, когато под ръководството на Алберто Дзакерони "черно-сините" завършиха четвърти в първенството, а не спечелиха нищо и на другите фронтове. След това последва златоносен период за интеристите, които в периода 2005 - 2011 година прибавиха към витрината си пет титли от Серия "А", четири купи и четири суперкупи на Италия, една купа от ШЛ и една световна клубна титла.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.