Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Новини за Интер
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Новини
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25
ambro
За Марио и Далберт няма да роним сълзи, но отсъствието на един измежду Весино и Гаглярдини означава, че в ШЛ ще гледаме често Борха.
radul
Борха в ШЛ? Ужас... А по какъв критерий да отпада Весино като с Борха дойдоха заедно?
cheffo
Защото Борха струваше 5м, а Весино 24м. Надявам се, да включат Галярдини, но имам чуството, че ще е Весино.
durex
Цитат(ambro @ Sep 2 2018, 19:23 ) *
За Марио и Далберт няма да роним сълзи, но отсъствието на един измежду Весино и Гаглярдини означава, че в ШЛ ще гледаме често Борха.

Поради трансферната сума за която е взет, общо взето тъпотии, които ще ни изядът главата на края.
Kutinkata
Официално сме обявили състава за ШЛ . От групата отпадат Далберт , Марио и Галярдини . Само за последния ме е яд , по добър е от Весино , но явно Спалети мисли обратното .
Norex
Борха и Весино за сметка на Галярдини ...
durex
Борха ви казахме защо е в състава, четете малко преди да започнете с разочарованията.
inter_ruse
Яд ме е много за Галярдини,дано не загуби самочувствие.
cheffo
Не искам предварително да обвинявам Спалети, но това решение е меко казано странно. Ако ни разбият в ШЛ, ще отнесе страшно много критики за което.
Provenzano
96 милиона, хвърлени на вятъра

Късно снощи наставникът на Интер Лучано Спалети обяви списъка си от футболисти, които ще използва в груповата фаза на Шампионската лига. От него отпаднаха трима - Роберто Галярдини, Далберт и Жоао Марио. Списъкът на Интер доказва някои грешки на трансферния пазар, допуснати от клубното ръководство през последните няколко сезона. “Нерадзурите” бяха принудени да оставят тримата си футболисти заради неспазване на финансовия феърплей. По-точно казано, Интер трябваше да извади от състава си трима футболисти, чиято стойност е над 20 млн. евро.

Жоао Марио бе закупен от Интер за сумата от 40 млн. евро, а през последния трансферен прозорец клубното ръководство направи всичко по силите си да го продаде. Уви, без успех. Вторият липсващ е Далберт, за когото Интер плати 28 млн. евро на Ница преди година. Бразилецът започна като титуляр в злополучното гостуване на “нерадзурите” срещу Сасуоло, загубено с 1:0, а през изминалия сезон бе предимно резерва.

Най-обсъждано е името на Роберто Галярдини, който е любимец на тифозите на Интер. За италианския национал бяха платени 28 млн. евро на Аталанта. Без съмнение, изваждането на Галярдини от списъка на Интер за Шампионска лига е доста болезнено за гранда от Милано. Така на трибуната Интер ще изпрати футболисти за 96 млн. евро. Сума, която можеше да бъде инвестирана доста по-удачно.
Provenzano
ФИФА няма да наказва Интер заради Модрич

ФИФА няма да налага наказание на Интер заради опитите на италианския клуб да привлече Лука Модрич. „Нерадзурите“ бяха обвинени от Реал Мадрид в нерегламентирани преговори с хърватския футболист.

От ФИФА смятат за приключен случая с Модрич. От Световната футболна федерация са изпратили писма до Реал Мадрид и Интер, за да ги информират, че няма причина да продължава разследването на случая.

В писмото се уточнява, че италианският клуб не е нарушил челн 18 относно преговорите с Модрич.

ФИФА стигна до това заключение, след като изслуша и двата клуба, както и представителя на хърватския футболист.

В преговорите Интер предложи на Модрич значително увеличение на Модрич и шестгодишен договор.

Хърватинът в крайна сметка отказа и остана в Реал Мадрид, като подписа нов договор.
Provenzano
Интер работи по новите договори на Икарди и Шкриняр

Ръководството на Интер работи по подновяването на договорите на Мауро Икарди и Милан Шкриняр, твърди Gazzetta dello Sport.

Спортният директор Пиеро Аузилио и неговият колега Джовани Гардини са започнали преговори за продължаването на договора на Икарди, а аржентинският капитан е изразил готовност да сложи подписа си върху договор до 2023 година. Годишното възнаграждение на Маурито също ще бъде повишено. В момента Икарди прибира по 5,3 млн. евро, като идеята на клубното ръководство е футболистът да получава 6 млн. евро, към които да бъдат прибавени и бонуси. Съвсем скоро се очаква аржентинецът да поднови контракта си с Интер.

Колкото се отнася до Милан Шкриняр, защитникът вече отхвърли първото предложение на “нерадзурите” за нов договор. Бившият футболист на Сампдория получава 1,7 млн. евро на сезон. Последното предложение на миланския гранд бе възнаграждението на Шкриняр да достигне 2,5 млн. евро, докато агентът на словака настоява бранителят да получава по 3 млн. евро на сезон.
Provenzano
Генералният директор на Интер Алесандро Антонело заяви, че в клуба работят много сериозно, за да бъде съкратена преднината на Ювентус във финансово, организационно и кадрово отношение. Той подчерта, че именно "нерадзурите" са последният отбор, печелил Требъл в Италия.

"Ние преследваме Ювентус и сме длъжни да опитаме да съкратим изоставането", казва Антонело пред португалския вестник A Bola.

"Работим във всички направления. Нека не забравяме, че именно ние сме тези, които последни сме печелили Шампионската лига, Серия А и Купата на Италия. Правим всичко възможно, за да ги догоним. Вероятно сега Ювентус е един от най-добрите отбори в света, но ние сме готови да влезем в битка с тях и да ги победим. Ние си имаме стратегия и план. Наясно сме, че Ювентус спечели и прибави милиони поклонници и фенове, когато купи Кристиано Роналдо", заяви още началникът на Интер.
durex
Стивън Джанг се е свързал с Марота

https://www.calciomercato.com/news/inter-zh...mpaign=autopost
Provenzano
Двата италиански гранда Милан и Интер работят съвместно по оставането си на “Джузепе Меаца” през следващите 99 години, съобщава Gazzetta dello Sport. В момента легендарното съоръжение е собственост на общината, а двата клуба плащат наем, за да играят срещите си от шампионата и евротурнирите.

“Росонерите” планираха на напуснат стадиона, за изградят свой нов, но идеята е пропаднала. Същият план имаха и “нерадзурите”, които дори намериха терен за построяването на нов модерен стадион. Преди месец пък двата клуба одобриха план за реновирането на стадиона, който е на стойност 15 млн. евро.
Kutinkata
На няколко места срещам , че сме се договорили с Бепе Марота , незнам до колко е истина .
N.Roussev
Цитат(Kutinkata @ Oct 23 2018, 12:47 ) *
На няколко места срещам , че сме се договорили с Бепе Марота , незнам до колко е истина .

Съобщиха го дни след като стана ясно,че напуска гобите.И да е вярно,което е доста вероятно,едва ли ще го обявят официално,тъй като Марота има договор с тях до края на октомври.
durex
Януари започва работа при нас според кориере.
Provenzano
А на кой мястото ще вземе? biggrin.gif
Kutinkata
Най вероятно на Валтер Сабатини .
inter_ruse
Важното е да дойде , пък все тая на кого на мястото.
Този човек със стотинки изгради добър отбор.
Сега дано стори същото и с нас.
durex
Beppe Marotta: c'è l'accordo con l'Inter rimane da definire il ruolo!

Еми честито както се казва, в превод, Марота казва, има споразумение с Интер, остава само да се определи каква ще бъде неговата роля в отбора.
radul
Дано наистина ни помогне да сме конкуренти на гобите. Все пак е печелил титли.
Provenzano
ИНТЕР ПОДНОВИ ДОГОВОРИТЕ НА ШЕСТИМА ИГРАЧИ

С официално съобщение в сайта си, Интер съобщи, че 6 от играчите на отбора са подписали нови договори:

Марсело Брозович до 30.06.2022
Антонио Кандрева до 30.06.2021
Далберт Енрике до 30.06.2023
Роберто Галярдини до 30.06.2023
Жоао Миранда 30.06.2020
Матиас Весино до 30.06.2022
durex
Това някаква шега ли е ? Кандрева? Ако не е само заради цел продажба да вземем все още някой лев, то някой от ръководителите е за разстрел!!!
Provenzano
Не е шега, Митак. Официална новина от inter.it е.
Provenzano
Джузепе Марота е приел предложението на Интер да заеме длъжността на генерален мениджър, но преди това ще трябва уреди всичко по напускането на Ювентус, твърди Corriere dello Sport.

От доста време в медийното пространство циркулират слуховете, че Марота има принципна договорка с Интер, но тя ще стане факт, когато бившият директор в Юве прекрати договора си с италианския шампион.

За тази седмица е насрочена среща между Бепе Марота и ръководството на Ювенус, на която ще бъде обсъден лек спад на обезщетението, което “бианконерите” трябва да платят на специалиста. В момента Интер разполага с генерален мениджър в лицето на Алесандро Антонело, който ще бъде дясна ръка на Бепе Марота.
Kutinkata
Преди време казах , че ако Лаутаро не играе ще започне да се оплаква а после и ще поиска трансфер , както и , че ще му падне формата от лятото . Ето и негови думи „Тренирам по най-добрия начин, а мениджърът Спалети на ме използва. И все пак съм готов да дам най-доброто от себе си във всяка тренировка, за да съм готов, когато получа шанс.“ . Според мен зимата ще поиска трансфер . Като стана въпрос за таланти , незнам дали някой следи изявите на Карано , който бе пратен под наем в Бордо а не в Италия . Та лятото говорихме , че нищо не значи ли това , че Малкълм е звезда в отбор като Бордо , защото било лесно . Е наш Карамо не им е станал звезда , даже не е близо до това , дори се скъсва да им търка пейките и във Франция и в ЛЕ . Незнам кой движи наемите на талантите ни , но и Габито и Карамо си търкаха пейките извън Италия .
Faketo
Цитат(Kutinkata @ Nov 13 2018, 18:12 ) *
Преди време казах , че ако Лаутаро не играе ще започне да се оплаква а после и ще поиска трансфер , както и , че ще му падне формата от лятото . Ето и негови думи „Тренирам по най-добрия начин, а мениджърът Спалети на ме използва. И все пак съм готов да дам най-доброто от себе си във всяка тренировка, за да съм готов, когато получа шанс.“ .

Лаутаро с какво показа че може да спаси отбора ,с решаващ гол, обърна мач или с нещо друго.Нека иска да напуска,аз не вярвам да поиска.
durex
Според мен Лаутаро е знаел още преди да дойде че няма как да е титуляр при наличието на Икарди. Имам лошо предчувствие, че просто бе взет за заместник на Икарди, който ще отиде посока Реал. Слуховете стават все по-големи като се споменават суми от около 200млн.
Provenzano
Следващото лято ще е много интересно около Икарди.
N.Roussev
С Бепе Марота начело съм по-спокоен.Преговорите с него са на финалната права.
durex
Цитат(N.Roussev @ Nov 14 2018, 09:02 ) *
С Бепе Марота начело съм по-спокоен.Преговорите с него са на финалната права.

Аз изобщо не съм спокоен, защото при него гобите винаги си продаваха най-добрите футболисти, то не беше Видал, Погба, та за малко и Дибала...
Все пак му желая успех.
Kutinkata
Нещо не вярвам Лаутаро да се явява някакъв заместник на Икарди . След края на сезона Мауро все още ще е един от най добрите нападателив света ( според мен най добрия ) а Лаутаро ще е изкарал сезон на пейката и няма да е грам готов . Говорим за играч на който най добрия му сезон е с 13 гола и то в Аржентина ( което е странно , защото обявихме постижението на Барбоса за нищожно в момента , въпреки , че има 18 гола в Бразилия , което е може би по силното ) . Та накратко вижда ми се невъзможно да смениш капитана и звездата на отбора си , който може по 25+ гола в Италия , с такъв който макса му е бил 13 в Аржентина . Лаутаро е голям симпатяга но до момента няма и 1/10 от класата на Мауро .
Иначе като заговорихме за Барбоса , за е момента има 25 гола общо за сезона за Сантош .. Честно казано все си мисля , че е далеч по добър от Кандрева и пейката на Бордо - Карамо .
durex
Е той не е крило, а чист нападател.
Колкото до Икарди и си прав и не си, защото Икарди като пристигна беше резерва на Паласио и Милито и се учеше от тях. Играеше толкова пъти, колкото в момента Лаутаро играе, но когато Милито се пенсионира и млако по-малко взе да влиза на мястото на Паласио докато последния не го дадохме на Болоня и Маурито се превърна в 100% титуляр. Така че Лаутаро както е твърда резерва, така при една ескпресна продажба на Мауро за много пари ще го изтреля моментално в титулярния състав.
cheffo
Само че Барбоса в Сантос не играе на крилото, а на позицията на Икарди доколкото знам.

Колкото до Марота не смятам че има някаква вина за продажбите на Погба и Видал. Погба искаше да отиде в МанЮ или по скоро агентът му искаше да го пробута там. И Ювентус го продадоха за доста добри пари. Видал искаха да го разкарат заради пиянските му изцепки.
Kutinkata
Не съм казал , че Барбоса е крило , казах , че сезона му е момента е по добър от най силния на Лаутаро и двамата като нападатели . Иначе ситуацията когато Икарди се наложи и тази на Лаутаро сега нямат нищо общо . Още първия си сезон при нас Икарди записа над 20 мача и заби 10 гола , отделно предишния сезон също имаше над 10 гола в Серия А , отделно измести Милото който същия сезон беше в трагична форма и имаше само 2 гола .
Лаутаро няма сезон зад гърба си в Серия А , няма да вкара 10 гола , нито ще запише над 20 мача . И въпреки това ще трябва да смени топ нападател във върхова форма , вкарващ 30 гола а не Паласио с 15те му голана сезон или застаряващ Милито с 2 гола . Пак казвам за мен разликата между двете ситуации е от тук до небето . Все едно Ювентус да смени Роналдо с Мойс Кийн и да говорят , че са прогресиращ отбор . Това няма как да стане .
За сега Лаутаро е показал само , че е симпатичен футболист , но в момента е 10 класи под Икарди и честно казано не се знае дали някога ще го доближи по класа . Откакто е при нас има 1 гол а вече наближаване средата на сезона . Според мен Лаутаро трябва постепенно да играе все повече и може би в бъдеще ще е важна част в Интер ЗАЕДНО с Икарди а не вместо Икарди .
Отделно очаквам Барбоса да дойде зимата и да помогне на отбора . В момента прави супер сезон и има 25 гола , макар и в Бразилия .
durex
Барбоса е пътник според мен, гласят го за разменна монета с някакъв друг бразилец уж вундеркинд.
Колкото до Икарди, рано или късно ще напусне отбора, колкото и да не ми се иска...продължим ли сезоните без трофеи ще си тръгне много скоро.
cheffo
Лаутаро няма нищо общо като характеристики освен че и двамата са нападатели.
Мартинез едва ли ще успее сам да замени Икарди, но ако се вземе още някой класен нападател с който да се конкурира, ще се получат нещата.
cheffo
Сега чета че пак трябва да набавим 40-50 м до края на юни за да се отървем от ФФП. Този път няма да стане с продажби на младежи и ае споменават имената на Перишич , Икарди, Скринияр и Брозович.

Аз имам чувство че този ФФП важи само за нас и Рома.
N.Roussev
Дано не е официална информацията!Ако е обаче,най-добре ще е да се разделим с Перишич,който е добър играч,но адски непостоянен.Сега с привличането на Марота имам надежда,че ще действаме доста по-адекватно на трансферния пазар.Ако уредим някой от Ереровците и Марсиал за без пари ще е страхотно!
radul
Рома вече се отърваха от ффп. Интер следят и някакви турски отбори.
Provenzano
Айде пък сега, поредния вундеркинд от Бразилия? Дано не се окаже Барбоса 2. Иначе ГабиБезГол едва ли ще получи втори шанс при нас. Сантос, ако толкова си го харесват и искат, да извадят 20-25 милиона и да си стиснем ръцете, но дори и те знаят, че това не е реалната му стойност. Нищо, че ако сега тръгнат да го продават ще му искат поне едни 40 милиона. Те са големи маймуни. В смисъл не заради цвета на кожата им (да не ме помислите за расист), а заради факта, че са много хитри спрямо трансферния пазар и успяват да продават някои ментета доста скъпо. Това момче не успя при нас и то не само при един треньор. Отделно след това в Бенфика също си беше твърда пейка. Може би за Бразилия е страхотен футболист, но до там. Помня имаше едно време много такива футболисти. В Ередивизи на Холандия всеки сезон по 30-35 гола. Отидат ли в някое топ първенство и са кръгла нула.

Лаутаро пък има много, ама наистина много хляб да изяде докато стигне и замени Икарди. Честно казано не виждам как това може да се случи, поне не и в следващите два сезона (изключвам този). Доста е далеч от Мауро по всеки един показател и не мисля, че ще може да го замени пълноценно, ако му се наложи да бъде нашият централен нападател. Всички знаем колко много означава Мауро Икарди за Интер и реално за да бъде заменен, то ще ни трябва готов нападател - тип Левандовски, Бензема или някой подобен, но не и покемон тип Мартинес или Барбоса. Иначе се връщаме назад вместо да дръпнем напред.

Относно ФФП. Чудя се как така всеки един сезон ние сме на прицел. От 2010-а насам не си спомням нито един сезон, в който да не се е споменала абревиатурата ФФП. Толкова ли са изрядни другите клубове? Само ние и някакви турци ли сме с най-голяма разлика между приходи и разходи? Хич не ми се вярва. Има доста вратички и не проумявам как все още си късаме нервите и губим от времето заради този финансов феърплей.
Kutinkata
Без да съм много наясно , въобще не вярвам на новината на гонг , всичко е само слухове . Според мен сме си добре финансово . Колкото до Икарди , не вярвам да бъде продаден , поне не в близките години . Не виждам причина да бъде продаван , отбора ни влезна в ШЛ и този сезон пак ще влезем и може би ще ставаме все по силни , не виждам причина да си продаваме звездите , по скоро трябва да се стремим към още една звезда като Икарди . Всички фенове на Интер обичат Мауро , а и самия той обича и отбора и града . Според мен още дълги години ще играе при нас .
Provenzano
Да, освен ако самият Мауро не пожелае трансфер и не започне да мрънка, въпреки че силно се съмнявам в това.
Faketo
Цитат(cheffo @ Nov 15 2018, 16:09 ) *
Сега чета че пак трябва да набавим 40-50 м до края на юни за да се отървем от ФФП. Този път няма да стане с продажби на младежи и ае споменават имената на Перишич , Икарди, Скринияр и Брозович.

Аз имам чувство че този ФФП важи само за нас и Рома.


Че за тия четиримата догодина можем да купим цял отбор млади перспективни играчи.Но едва ли е необходимо това,не сме във фалит.
N.Roussev
Мауро вече е зрял и интелигентен човек,който ясно осъзнава,че тук е БОГ,при каквито и да е обстоятелства.В Реал ще бъде специален само в деня на представянето си и после ще е просто поредния наемник.Та те освиркват дори легендите си при 2-3 слаби мача.Дори Роналдо не може да се нарече легенда,въпреки че е голмайстор номер 1 в историята им.Това не е отбор,а корпорация.Според мен Капитана би се замислил за трансфер,чак в края на кариерата си и то ако продължаваме сушата без трофеи.
Kutinkata
Няма никакъв спор , че Мауро ако остане при нас ще се превърне в легенда на отбора . Той в това си темпо със сигурност ще мине 200 гола , а това са го правили само двама играчи в историята ни . Докато в Реал даже няма да е твърд титуляр , няма да е и звездата на отбора им и със сигурност ще го освиркват по някое време . Та там осквиркваха Роналдо , който вкарваше по над 50 гола на сезон и капитана им Рамос . Както казах аз си мисля , че Мауро ще остане в Интер поне до 30 годишна възраст .
cheffo
Според мен зависи и от представянето ни в ШЛ. Ако минем групите и Икарди направи силни мачове ще е доста трудно да го задържим. Освен ако той не поиска.
Provenzano
МАРОТА НА СРЕЩА СЪС СУНИНГ

Според някои от най-авторитетните вестници в Италия, Джузепе Марота вече е в Китай където е провел серия от срещи със собствениците на Интер.

Медиите твърдят, че се обсъждат детайлите по договора и точната роля на Марота, като дори е възможно назначението да бъде обявено официално в следващите 48 часа.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.