Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Новини за Интер
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Новини
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25
Kutinkata
Говори се , че Хидинк не иска да минава интервюта а е навит да дойде направо за договор. Това ако е верно и наще не се възползват ...
cheffo
Marcelino Garcia Toral is going to be appointed as new Inter's head coach. Durung yesterday's dinnerwith Suning's representants, the former Villarreal persuaded the ownership to trust him and now he's ahead of Stefano Pioli in this run to the bench. Marcelino asked Suning a contract till 2019 and to be free to decide about the squad.

Последното е особено важно. Въпреки че е ясно, че едва ли ще изкара до 2019.
Ludman
Баси сагата стана .... сега и Дзола искаме и той бил кандидат! Накрая само знам , че пак ще ревем!
Provenzano
Интер иска Моуриньо от новия сезон

Ръководството на италианския футболен гранд Интер обмисля да върне Жозе Моуриньо на поста старши треньор през следващото лято, съобщава "Тутоспорт".

Португалецът в момента е мениджър на Манчестър Юнайтед, но англичаните се представят колебливо от началото на сезона и вече се появиха слухове, че той може да напусне "Олд Трафорд".

Моуриньо беше на кормилото на Интер в периода 2008-2010 година, като под негово ръководство "черно-сините" спечелиха Шампионската лига, две титли в Серие А, националната купа и Суперкупата на Италия.

Източник: gol.bg
Ludman
Моу няма да се върне никога, а в това положение ... дето се нааква навсякъде ... , едва ли ще иска да се върне и да си усере славата , която си завоюва при нас!
Kutinkata
Май тотално ще ударим дъното с Джанфранко Дзола , който мисля , че в момента е фаворит . Последно е бил уволнен лятото от Ал Араби в Катар където прави адски слаб сезон и има повече загуби отколкото победи , преди това е уволнен от Каляри където изиграва само 10 мача от който записва 6 загуби . Преди това пък успява да докара Уотфорд до баражи в чемпиъншип но губи там и не успява да качи отбора във ВЛ , след което зимата е уволнен ... Това е без никакъв спор най лошия възможен избор ...
inter_ruse
PEDULLÀ ANALIZZA LA SITUAZIONE;

MARCELINO: piace ai cinesi per la sua energia nello spogliatoio e per la chiarezza delle idee; è avallato indirettamente da Kia, non è la prima o la seconda scelta di Ausilio e non corrisponde al vero che sia stato consigliato la scorsa estate

PIOLI: piace moltissimo alla dirigenza italiana, non esalta i cinesi che vorrebbero un profilo internazionale

ZOLA : ha colpito Suning perché ha trasmesso una mentalità molto manageriale, da ieri pomeriggio nessun contatto, gli italiani (isolati) dell’Inter sperano ancora di risalire la corrente con Pioli.
inter_ruse
май колкото и да не го познаваме , ще се молим торал да ни поеме...
Provenzano
За никой от тия нещастници няма да се моля, защото който и от тях да ни поеме ще ни закопае още повече.
Ludman
КОйто и да дойде ..... значение няма ! Трябва много неща да се променят , че да тръгне този отбор ! Само вижте , че и футболисите ни си правят каквот си поискат! Имат си договори , не искат да се махат , като им е очевадно, че не ги искат, правят постоянни раздори в отбора и никой треньор и да иска не може да направи нищо! Сами видяхте Манчо и тн..... как ги наказваха да не играят , ама на футболисите - не им дреме! Ръководството спи и уж да им угажда , като на Икарди да му вдигат заплатите и до обвързват до и 20та година и капитан да го правят (той е жалък за капитан на отбора, млад е , никакът респект и просто е несериозно той да е капитан)! Целия отбор е тотална какфония!


Вече започвам да разбирам ... защо Манчо налагаше джапанката , Медел и Амброско и тн. ,.... просто тези си мълчат и са работливи - качествата им не коментирам!
Kutinkata
Комедията продължава . Марселино искал много пари и нямало да бъде той , фаворит е Дзола biggrin.gif ако назначат Дзола аз броя сезона за приключил и абсолютно всички ръководни фактори в отбора за тотални неадекватници ( аз и сега ги мисля за такива де )
Provenzano
С подобно управленско мислене нищо чудно скоро време да не можем да се хвалим повече с "mai stati in b"
cheffo
Дзола е абсолютен некадърник като треньор, въпреки че беше страхотен играч. По-добре Пиоли вместо него. За Марселиньо пишеше, че е впечатлил Сунинг на интервюто със това, че точно е назовал слабостите на отбора и е имал конкретни идеи за промяна и конкретни трансферни цели. По-принцип е нормално да иска повече пари от Дзола или Пиоли. Незнам какво точно искат Сунинг - да вземат добър треньор, но да е с малка заплата?!
cheffo
Навсякъде пише, че Болинброк ще е уволнен скоро. Иначе някои казват, че Марселиньо ще е новия треньор, неговият адвокат пък казал, че са избрали Пиоли. Щяло да се разбере днес, след мача с Кротоне най-вероятно.
Bergomi
Цитат(Ludman @ Nov 6 2016, 15:16 ) *
КОйто и да дойде ..... значение няма ! Трябва много неща да се променят , че да тръгне този отбор ! Само вижте , че и футболисите ни си правят каквот си поискат! Имат си договори , не искат да се махат , като им е очевадно, че не ги искат, правят постоянни раздори в отбора и никой треньор и да иска не може да направи нищо! Сами видяхте Манчо и тн..... как ги наказваха да не играят , ама на футболисите - не им дреме! Ръководството спи и уж да им угажда , като на Икарди да му вдигат заплатите и до обвързват до и 20та година и капитан да го правят (той е жалък за капитан на отбора, млад е , никакът респект и просто е несериозно той да е капитан)! Целия отбор е тотална какфония!
Вече започвам да разбирам ... защо Манчо налагаше джапанката , Медел и Амброско и тн. ,.... просто тези си мълчат и са работливи - качествата им не коментирам!

Абсолютно точно мнение. На този отбор му трябва стабилно ръководство първо. Китайците, Тохир, Морати и останалите са като орел, рак и щука. Координацията е нула. Трябва на един човек да се делегират всички права и той да ръководи отбора.
За треньорът - той трябва да бъде лидер и личност, да има респект пред отбора. И в щаба му да има психолог задължително. Сещам се за Стив Питърс, който бръкна в главата на Рони О'Съливан и го направи друг човек. С него работи Луис Суарес и още куп спортисти от световна класа. Като гледам целият ни отбор е за д-р Питърс.
Kutinkata
Аз пък си мисля , че отбора не е чак толкова дълбок . Просто се изредиха слаби ръководители който пък назначават слаби треньори . Трябвя Сунинг да вземат цялата власт и всички решения да са техни и да не слушат Аусилио , Санети и този Гардини май беше , че с техните старовремески разбирания ... Кой нормален би искал за треньор Пиоли ? Че чак и да напъва за него ? И естествено съм сигурен , че един треньор с характер и умения ( като Чоло ) ще оправи отбора ни . Всички треньори след Моу са не просто слаби а МЕГА слаби и прпблема е в тях и в играчите който се взимат което пък е пак в тях и в Аусилио и тн .
Kutinkata
Ето сега ще назначат Пиоли . Ами тоя палячо е бил уволняван от Гросето и от още сумати отбори , никога не е имал над 50% победи и още сумати срамни факти ... Назначаваш загубеняк и нормално е да губиш . Нямам престава всичките тия Аусилио, Гардини и Санети какви вещества ползват но това вече е пародия . Толкова зле оправляван отбор няма никъде , кога ли Сунинг ще видят , че тия директори и шефчета не струват и всички са за уволнения .
Provenzano
Интер си избра треньор

Ситуацията около треньорския пост в Интер претърпя обрат в последните часове. Досега в Италия смятаха, че фаворит №1 за мястото на уволнения Франк де Бур е Стефано Пиоли, но истината е, че много по-близо до договор с "нерадзурите" е испанецът Марселино Гарсия Торал. Снощи той беше засечен на тръгване след среща с клубното ръководство. Бившият наставник на Виляреал не пожела да говори пред репортерите и каза единствено: "Ще се видим скоро".

Според "Marca" преговорите са протекли много добре и остава да се уточнят съвсем дребни детайли, преди Марселино да бъде утвърден за треньор на Интер. Двете страни са се разбрали неговият помощник да е италианец, което ще помогне с при комуникацията с отбора. Очаква се испанският специалист да остане в Милано още 48 часа и ако не се случи нещо извънредно, да бъде представен в неделя.

До обявяването на новия треньор тимът ще продължи да бъде воден от Стефано Веки. На вчерашната среща с Марселино не са присъствали директорите Пиеро Асусилио и Джовани Гаридни, които лобират за Стефано Пиоли.

Източник: sportal.bg
Kutinkata
Е нали Пиоли беше сигурен , какво става последно ?
Provenzano
Пиоли или Марселиньо, но четох, че Сунинг не могат да изберат кой от двамата и ще хвърляли ези-тура facepalm2.gif
cheffo
Пишеше, че е Пиоли защото агентът на Марселиньо казал: "Избраха Пиоли", а освен това май е поискал да му прекратят контракта с Лацио. Даже имаше информация, за заплатата му и че Сунинг са се отказали от Марселиньо, защото искал над 3 млн заплата и сам да си прави селекцията. Баси и сапунката стана smile.gif
Kutinkata
Бахти неосъзнатите са тия от Сунинг , Капитана ако се ядоса още малко и ще им прати 100-тина от Аржентина да ги оправят .
Provenzano
Естествено, че всеки нормален треньор ще иска сам да прави селекцията си за да не се получават за вбъдеще недоразумения като случая с Барбоса. Моуриньо или Симеоне (ако дойдат) да не мислите, че ще оставят да им купуват разни покемони, а в същото време след това да им държат сметка защо отбора не върви.
durex
Само че Сунинг търсят треньор, до края на лятото wink.gif За това и Марселиньо съм убеден, че е отказал офертата, а не че на китайците им идвало скъпо.
Provenzano
За да търсиш треньор до края на лятото трябва да имаш сигурен човек за тогава, а аз не знам Сунинг да са се договорили с някой. Или чисто и просто сега взимаме човек да води отбора до лятото и пак си го караме ден за ден. Пък дано до лятото да убедим Симеоне някак си да дойде или Юнайтед да бият шута на Моу, че да си го приберем. Ами ако не се случи, какво ще правим? По-добре да влезем в директен контакт с набелязан наистина качествен треньор вместо да се правим на глупаци с разни кастингчета, за които ни се смее и иронизира цял свят.
cheffo
Аз незнам доколко Моу ще се впише тук отново. В Челси направи доста грешки разкарвайки Лукаку, Де Бройне и Салах. Също така взе Куадрадо, който после май не го пускаше. Сега в Юнайтед привлече Михатарян и пак не го пуска, въобще последните години прави доста странни решения, а като гледам не си променя и такитката, която вече е разкрита от доста отбори. Също така влиза и в конфликти с играчите, нещо което го нямаше когато беше тук.
durex
Цитат(Provenzano @ Nov 7 2016, 14:36 ) *
За да търсиш треньор до края на лятото трябва да имаш сигурен човек за тогава, а аз не знам Сунинг да са се договорили с някой. Или чисто и просто сега взимаме човек да води отбора до лятото и пак си го караме ден за ден. Пък дано до лятото да убедим Симеоне някак си да дойде или Юнайтед да бият шута на Моу, че да си го приберем. Ами ако не се случи, какво ще правим? По-добре да влезем в директен контакт с набелязан наистина качествен треньор вместо да се правим на глупаци с разни кастингчета, за които ни се смее и иронизира цял свят.

Симоене е въпрос на време да дойде. На всички ни е ясно, че се обвърза с Атлетико нарочно, за да може клуба да получи някакви пари за него, а не да си тръгне като свободен агент. Китайците ще изсипят един чувал с пари, убеден съм в това и ще го докарат на Меаца. Просто нямат друга алтернатива ако искат отбора да печели купи, то само с треньори о ранга на Симеоне това ще се случи.
Kutinkata
Харесва ми вашия оптимизъм за Чоло и Моу , но аз нещо го нямам. Моу в момента си изживява мечтата да е треньор на Юнайтед и честно казано играят добър футбол и ще успее да ги стабилизира . Симеони който аз лично най много искам и той ми е с въпросителна , незнам дали ще избере точно нас като в момента в който реши да напусне Атлетико яко ще се бият за него в цяла Европа и ще му предлагат яко пачки.
durex
Кути, СУнинг има достатъчно пари за да предложат, колкото той иска wink.gif Въпрос на време е..
Provenzano
Какво чакат тогава? Да изпаднем в Серия Б?
cheffo
Според Калчомеркато Пиоли ще се срещне тази вечер с представители на клуба за да финализират детайлите. Заплата 1.3 млн на сезон до юни 2018. Ако всичко е наред ще може да води тренировката в сряда - http://spodeli.eu/islandiya-strada-ot-lips...cles-12134.html
Provenzano
До юни 2018? Значи все пак не е временно решение или по-скоро отново ще плащаме неустойка.
cheffo
По принцип май договорът на Симеоне изтича тогава.
Provenzano
Ама китайците що се правят на луди ами не вадят още сега пачките за Чоло?
Soul
И пак отбоваме номера с това назначенив. Преелно ясно и е на всички, че това ще е поредният провал за треньор. Ще трябва още неопределено време да търпим глупостите и несериозното отношение. Даже нямам сили да се задълбавам...просто нямам сили вече. Такава аматьорщина цари в тоя отбор на всяко няво, че от сега да започнем да променяме нещата в позитивна насока ще ни е нужно много време.....а докато наистина дойде такъв момент кой знае кога ще е facepalm2.gif
Provenzano
Така като гледам как се развиват нещата в клуба, нищо чудно Веки да е треньор и срещу мердите biggrin.gif
cheffo
Пиоли е новият ни треньор. Вече е и официално - http://www.inter.it/en/news/55625/stefano-...-coach-of-inter
Provenzano
Наистина не знам какво да кажа. Пожелавам му успех и късмет! Дано да вдигне отбора!
Provenzano
Интер би швейцарци в дебюта на Пиоли

Интер спечели първия си мач под ръководството на новия треньор Стефано Пиоли. "Нерадзурите" победиха в контрола швейцарския втородивизионен Киасо с 3:1. Пиоли заложи на схемата 4-2-3-1, а сред титулярите попаднаха Габигол и Жофри Кондогбия.

Интер поведе в 17-ата минута с гол от дузпа на Мауро Икарди. Наказателният удар бе спечелен от младока Алекс Бакайоко. Киасо изненадващо изравни с попадение на Сусняр, но не след дълго Сена Мианг върна аванса на "синьо-черните". След почивката се разписа и Джонатан Биабиани.

Пиоли не можеше да разчита на много от футболистите си, които са ангажирани с националните си отбори. Официалният дебют на наставника, който замени уволнения Франк де Бур, ще е в дербито с Милан следващата седмица.

Съставът на Интер: Ханданович; Д'Амброзио, Андероли, Мианг, Сантон; Мело, Кондогбия; Биабиани, Габигол, Бакайоко; Икарди.

Източник: sportal.bg
Provenzano
Интер и Милан остават на "Сан Сиро"

Отборите на Интер и Милан ще продължат да играят домакинските си мачове на „Сан Сиро“. Това обяви кметът на Милано, като сподели, че шансовете един от двата клуба да построи свой собствен стадион са доста „песимистични“.

Първоначално „росонерите“ имаха предварителни планове да изградят чисто ново съоръжение в Портело, но те пропаднаха с гръм и трясък, след като стана ясно, че стадионът би струвал далеч от очакваното.

Това накара ръководството на Интер да обмисли от своя страна преместване на друго съоръжение, но най-вероятно това също няма да се случи.

„Настроен съм песимистично за шансовете за изграждането на нов стадион в града. Не мисля, че двата клуба искат да направят такава инвестиция. „Сан Сиро“ е стадион, на който са спечелени повече трофеи, от който и да е друг стадион в света. Бих помислил доста добре преди да напусна „Сан Сиро“, коментира кметът на Милано.

Според Джузепе Сала, двата клуба трябва да обединят сили за модернизирането на легендарното съоръжение, вместо да го напускат.

Източник: gong.bg
cheffo
Статистики от inter.it за 2016.

APPEARANCES
Mauro Icardi, Samir Handanovic 37
Joao Miranda, Ivan Perisic 36
Jeison Murillo 34
Marcelo Brozovic 31
Danilo D'Ambrosio, Eder Citadin Martins 28

MINUTES PLAYED
Samir Handanovic 3330
Joao Miranda 3162
Mauro Icardi 3124
Jeison Murillo 2817
Marcelo Brozovic 2608

GOALS
Mauro Icardi 23
Ivan Perisic 9
Marcelo Brozovic 5
Antonio Candreva 3
Ever Banega, Danilo D'Ambrosio, Eder Citadin Martins Eder, Stevan Jovetic, Rodrigo Palacio 2

ASSISTS
Mauro Icardi 8
Ivan Perisic, Marcelo Brozovic 6
Rodrigo Palacio, Antonio Candreva 4
Ever Banega, Joao Mario 3
Miranda 2

CHANCES CREATED
Marcelo Brozovic 70
Ivan Perisic 49
Mauro Icardi 44
Ever Banega 41
Antonio Candreva 38

TOTAL SHOTS
Mauro Icardi 99
Ivan Perisic 93
Marcelo Brozovic 63
Antonio Candreva 56
Eder Citadin Martins 41

SHOTS ON TARGET
Mauro Icardi 37
Ivan Perisic 34
Antonio Candreva 20
Marcelo Brozovic 13
Stevan Jovetic 12

PASSES
Marcelo Brozovic 1985
Joao Miranda 1805
Jeison Murillo 1478
Gary Medel 1458
Ivan Perisic 1218

CROSSES FROM OPEN PLAY
Ivan Perisic 146
Antonio Candreva 139
Yuto Nagatomo 86
Marcelo Brozovic 66
Danilo D'Ambrosio 58

TACKLES
Jeison Murillo, Marcelo Brozovic 71
Danilo D'Ambrosio 69
Joao Miranda 67
Geoffrey Kondogbia 56
Gary Medel 47

BALLS RECOVERED
Joao Miranda 233
Marcelo Brozovic 195
Jeison Murillo 176
Gary Medel 160
Geoffrey Kondogbia 148

INTERCEPTIONS
Joao Miranda 81
Jeison Murillo 76
Gary Medel 46
Danilo D'Ambrosio 45
Marcelo Brozovic 44
Kutinkata
Според мен статистиката за най много пасове показва защо имахме толкова пролеми през 2016 , с най-много пасове в топ 5 на отбора има 3 защитника което говори красноречиво . Иначе Мауро Икарди си е определено звездата на отбора , отличават се и други от най силните в отбора Брозо и Перишич .
cheffo
Мене ме изненадва, че Брозович е пред Медел в спечелени единоборства и възстановени топки. Особено в първата класация, пред Медел са още Мурило. Миранда, Дамброзио и Кондогбия. което ми се струва прекалено много за дефанзивен халф с неговото реноме. Медел води на Брозович само в пресечени пасове, но само с 2, което е малко. Все пак той май има по малко минути от Брозо, но не мисля, че рзликата е много голяма.
Kutinkata
Цитат(cheffo @ Dec 26 2016, 21:05 ) *
Мене ме изненадва, че Брозович е пред Медел в спечелени единоборства и възстановени топки. Особено в първата класация, пред Медел са още Мурило. Миранда, Дамброзио и Кондогбия. което ми се струва прекалено много за дефанзивен халф с неговото реноме. Медел води на Брозович само в пресечени пасове, но само с 2, което е малко. Все пак той май има по малко минути от Брозо, но не мисля, че рзликата е много голяма.

Мен не ме учудва честно казано . Медел за цялата година направи един силен мач и той дори не му беше цял , това беше когато игра като защитник . Просто в халфовата линия беше бавен , муден и като цяло никва не е вършеше , даже ме учудва , че е толкова напред .
Soul
Не бях сигурен къде да пиша...тука ми се стори най-удачно, тъй като няма тема за мача с ромите все още. Та въпроса ми е някой да има идея кога (горе-долу)официално ще се обяви датата на мача ни с тях, тъй като смятам да го посетя а ми трябва да знам предварително за да си взема самолетни билети на оферта, а и тези за мача доста са намалели sad.gif В сайта пише все още, че датата 27ми февруари е непотвърдена dry.gif
Provenzano
Към средата/края на януари би трябвало да потвърдят датата.
cheffo
Сунинг са на път да разрешат проблема с ФФП и ще може да се харчи свободно лятото. Нещо, в което Тохир тотално се провали - http://www.sempreinter.com/2017/01/07/cds-...ed-ffp-problem/
Provenzano
Тохир не се е провалил. На него просто така му изнасяше.
Provenzano
Гранде Интер грейна на новия автобус на на "нерадзурите"

Италианският гранд Интер се сдоби с нов клубен автобус. От 2017 година "нерадзурите" ще бъдат возени с нов модерен рейс. Освен класическите цветове в черно и синьо, емблемата и надпис с името на отбора. Рейсът е с огромна снимка на Гранде Интер от 1964-1965 година, когато печели два пъти поред Купата на европейските шампиони, както и на легендарния тим на Интер от 2010 година, който спечели Скудетото, Шампионската лига, Купата на Италия, Суперкупата на Италия и световното клубно първенство.

Дебютът на новото возило ще бъде в този кръг за гостуването на "Фриули" срещу Удинезе. Тимът на Стефано Пиоли се прибра в Италия след мини-лагер в Испания, където дори игра на мини-турнир.





Provenzano
Интер създава мрежа от сателитни клубовете

Новите собственици на Интер планират изкупуването на клубове в Португалия и Белгия, които да функционират като сателити. Това е част от плана на „Сунинг Груп“ за разрастване на футболните им действия.

Китайците купиха „нерадзурите“ през миналата година и вече извършиха сериозни инвестиции по закупуването на играчи. Азиатците възнамеряват да следват примера на Манчестър Сити, който си създаде сателитни тимове като Ню Йорк Сити и Мелбърн Сити.

„Сунинг Груп“ имат амбиции по отношение португалския Жил Висенте, като „Гадзета дело спорт“ твърди, че сделката е много близо до осъществяване. В Белгия китайците проявяват интерес към елитния Мускрон.

Тези сделки ще имат за цел обмен на обещаващи кадри в двете посоки.

Източник: gong.bg
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.