Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Новини за Интер
Форумът на Привържениците на Интер в България > F.C. Inter > Новини и Мачове > Новини
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25
aimar
В горните две мнения се казва, че Паолило уж нямало да ни напуска, а пък вижте какво видях:
Цитат
Ernesto Paolillo resigns as Inter CEO


http://www.inter.it/aas/news/reader?N=40093&L=en

http://www.goal.com/en/news/10/italy/2012/...ns-as-inter-ceo
radiinter
Да,очевидно финтира журналистите с изказването си преди няколко дни.Морати вече каза че това лято ще има промяна на всички нива в отбора и това е една от тях.Да не забравяме че привлякохме и много важен човек от Удинезе който ще отговаря за скаутите в отбора.Всеки знае в предните години Удинезе колко много играчи взеха за без пари и как после ги продадоха няколко пъти по-скъпо.
aimar
В страницата на клуба има много хубаво интервю с Аусилио, в което говори за доста неща - Примаверата, младежите, които сме изпуснали, Джовинко, Лавеци и т.н. Смятах да го превеждам, но е страшно дълго, а не знам дали ще има много желаещи да го прочетат на бг, а пък ако е така - няма да има много смисъл да го правя.
grande internazionale
Въпреки слабият сезон, много сезонни карти са закупени вече smile.gif
radiinter
Цитат(grande internazionale @ Jun 16 2012, 11:12 ) *
Въпреки слабият сезон, много сезонни карти са закупени вече smile.gif



Да,четох че засега май сме продали най-много от всички отбори.
grande internazionale
Цитат(radiinter @ Jun 16 2012, 11:21 ) *
Да,четох че засега май сме продали най-много от всички отбори.


Ако продължаваме със същото темпо е много възможно да достигнем миналогодишните цифри от 36,150, които са били най-много за Серия А
IL Signore
След идването на новия директор Фасоне до дни се очаква да пристигне и Умберто Марино от Сампдория,бил е генерален секретар в Самп 11 години и в Интер също ще изпълнява подобна роля.
grande internazionale
Ако оставим на страна трансферите, правим много промени това лято - ръководство, бюджети, проекти за стадиони и т.н.
radiinter
Цитат(grande internazionale @ Jun 17 2012, 11:17 ) *
Ако оставим на страна трансферите, правим много промени това лято - ръководство, бюджети, проекти за стадиони и т.н.



Ами той Морати го каза малко преди края на сезона - ще има промяна на всички нива.

Видно е че така не става работата и че трябва да сме адекватни на новите условия във футбола.
grande internazionale
Цитат(radiinter @ Jun 17 2012, 11:23 ) *
Ами той Морати го каза малко преди края на сезона - ще има промяна на всички нива.

Видно е че така не става работата и че трябва да сме адекватни на новите условия във футбола.


Дано само да са успешни smile.gif Според мен трябва и още една промяна - Бранка с Ориали!!!
radiinter
Цитат(grande internazionale @ Jun 17 2012, 11:45 ) *
Дано само да са успешни smile.gif Според мен трябва и още една промяна - Бранка с Ориали!!!



Темата за Бранка е много дълга и не ми се отваря.
Чудно ми е само защо когато става въпрос за него сме толкова късопаметни.Кой доведе в отбора Милито,Мота,Лусио,Ето'о,Снайдер?
И защо когато е очевидно че Морати е стегнал кранчето трябва вината да се стоварва върху Бранка.Нима ако президента ни му каже "ето ти 50 милиона,действай" Бранка ще се справи зле???
Той може да има прекрасни идеи но да е с вързани ръце поради липсата на пари.Ние незнаем къде точно свършват неговите правомощия и къде започват тези на Морати затова не е хубаво да хвърляме вината върху него.
И какво като дойде Ориали?Щеше да купи Лавеци ли??Нали и той пак ще е зависим от парите които Морати дава.
Ultras
Цитат(grande internazionale @ Jun 17 2012, 12:45 ) *
Дано само да са успешни smile.gif Според мен трябва и още една промяна - Бранка с Ориали!!!


Тя тази е най-важната,и точно тя няма да се случи.
radiinter
Цитат(Ultras @ Jun 17 2012, 11:58 ) *
Тя тази е най-важната,и точно тя няма да се случи.



Хайде сега опитай се да се аргументираш че празни приказки от по едно изречение ми омръзна да чета.Дай да видим каде са пък тия толкова жестоки грешки на Бранка.
grande internazionale
Цитат(radiinter @ Jun 17 2012, 11:58 ) *
Темата за Бранка е много дълга и не ми се отваря.
Чудно ми е само защо когато става въпрос за него сме толкова късопаметни.Кой доведе в отбора Милито,Мота,Лусио,Ето'о,Снайдер?
И защо когато е очевидно че Морати е стегнал кранчето трябва вината да се стоварва върху Бранка.Нима ако президента ни му каже "ето ти 50 милиона,действай" Бранка ще се справи зле???
Той може да има прекрасни идеи но да е с вързани ръце поради липсата на пари.Ние незнаем къде точно свършват неговите правомощия и къде започват тези на Морати затова не е хубаво да хвърляме вината върху него.
И какво като дойде Ориали?Щеше да купи Лавеци ли??Нали и той пак ще е зависим от парите които Морати дава.


То хватката не е с 50 милиона да купиш добри играчи, а с 10 милиона да ги вземеш smile.gif Именно тук мисля, че е разликата между двамата. Иначе ако на Бранка му се даде повече кеш, ще се справи определено smile.gif
Колкото до изброените трансфери не мога да му предпиша напълно заслугите, след като това са исканите от Моу smile.gif
radiinter
Цитат(grande internazionale @ Jun 17 2012, 12:23 ) *
То хватката не е с 50 милиона да купиш добри играчи, а с 10 милиона да ги вземеш smile.gif Именно тук мисля, че е разликата между двамата. Иначе ако на Бранка му се даде повече кеш, ще се справи определено smile.gif
Колкото до изброените трансфери не мога да му предпиша напълно заслугите, след като това са исканите от Моу smile.gif


Точно това очаквах smile.gif .Значи успешните сделки са заслуга на Моу,а провалите на Бранка.Само че се забравя че в Интер Мунтари,Мансини и Куарешма ни ги натресе Моуриньо.Много избирателно разсъждаваме.
Значи според теб Ориали ще започне да води в Интер качествени играчи за по 10 милиона?Наивно.
grande internazionale
Цитат(radiinter @ Jun 17 2012, 12:31 ) *
Точно това очаквах smile.gif .Значи успешните сделки са заслуга на Моу,а провалите на Бранка.Само че се забравя че в Интер Мунтари,Мансини и Куарешма ни ги натресе Моуриньо.Много избирателно разсъждаваме.
Значи според теб Ориали ще започне да води в Интер качествени играчи за по 10 милиона?Наивно.

За теб може и да е наивно, но за мен не smile.gif Затова има и различни мнения wink.gif. Не съм казал, че провалите са на Бранка. По-скоро Моу вършеше неговата работа, а Бранка ходеше само за да взима подписчета. Естествено представям нещата много елементарно, но от това което научаваме от медиите, това са и моите заключения smile.gif Не може винаги да разчитаме на теорията " че не знаем всичко от кухнята ", което е на 70-80% вярно, но ако лежим на това ухо, то не трябва да правим коментари по темите и да си викаме само FORZA INTER.
Прекалено много ме притесниха изказванията на онова лайно Мунтари ( не ме наказвайте поради еднаквият цвят на човешките екскременти и цвета на кожата на Сълейййй biggrin.gif ) по адрес на Бранка, а и май не беше единствения smile.gif
Ricardo
Цитат(radiinter @ Jun 17 2012, 12:31 ) *
Точно това очаквах smile.gif .Значи успешните сделки са заслуга на Моу,а провалите на Бранка.Само че се забравя че в Интер Мунтари,Мансини и Куарешма ни ги натресе Моуриньо.Много избирателно разсъждаваме.
Значи според теб Ориали ще започне да води в Интер качествени играчи за по 10 милиона?Наивно.

Специално за Мансини си ни го натресоха ръководството ,Моуриньо вероятно е дал съгласието си за трансфера разбира се след като си е мислил,че Мансини все още е едно от най-добрите крила в калчото.Мунтари особенно в първия си сезон беше добро попълнение ама после....Куарешма е ясен голям провал на Жозе....
Относно Бранка според мен е нужна промяна,защото ми се вижда изчерпан откъм идеи.От едни и същи отбори се търсят играчи.Главно се действа на вътрешния пазар и в частност нашия сателит.Мисля си,че ако дойде нов човек на този пост ще разнообрази вижданията на ръководството ни на трансферния пазар.
radiinter
Ок,аз обаче продължавам да чакам някой да ми посочи конкретни грешки на трансферния пазар дело на Бранка.
grande internazionale
Цитат(radiinter @ Jun 17 2012, 12:42 ) *
Ок,аз обаче продължавам да чакам някой да ми посочи конкретни грешки на трансферния пазар дело на Бранка.


Е той Рикардо ти го каза smile.gif То по същата логика може да те питам, кой са му така успешните транфери smile.gif
И на мен ми се вижда някак си ограничено мисленето му. В смисъл, че търси само на конкретни места, а не разширява обзора си. Както казах, според мен той не може да се справи с малкият бюджет, който му предоставя ръководството или в частност Морати. Трябва някой, който може да се възползва на макс от наличното. Ако тези 11 милиона са факт ( така и не разбрахме ) за Паласио, според мен са прекалено много. Отделно за Алварез и контузеният Гуарин, който щеше да отсъства само 2 седмици. Но да кажем, че е грешка на медицинският ни екип. А тези подигравки с Вивиано?
Не знам, вината могат да поемат много хора и не само за тези футболисти, но съм съгласен с Рикардо, че ни трябва нов човек с по-различно мислене smile.gif
Ultras
Цитат(radiinter @ Jun 17 2012, 13:01 ) *
Хайде сега опитай се да се аргументираш че празни приказки от по едно изречение ми омръзна да чета.Дай да видим каде са пък тия толкова жестоки грешки на Бранка.


Нямам време да пиша 1019402945930590 редови коментари и никога няма да го направя.Моето мнение е такова и нямам нужда да се аргументирам.Не се боря за "Потребител на месеца" wink.gif
ivofen
Една зимна издънка на Бранка, Паломбо.Бранка има вина за доста трансфери и си мисля че чакали на процент от тях.
radiinter
Цитат(radiinter @ Jun 17 2012, 11:58 ) *
Кой доведе в отбора Милито,Мота,Лусио,Ето'о,Снайдер?



Цитат(grande internazionale @ Jun 17 2012, 13:09 ) *
То по същата логика може да те питам, кой са му така успешните транфери


О забравих,те са трансфери на Моуриньо biggrin.gif .По същата логика мога да кажа че Паласио е трансфер на Страмачони,защо тогава обвинявате Бранка.

А и по принцип няма смисъл да давате примери с играчи на Дженоа.Отлично знаете че там Прециози и Морати си бъркат по дупките от години и едва ли точно Бранка има решаващата дума при тези трансфери.
Ultras
Рикардо Алварез !
grande internazionale
Цитат(radiinter @ Jun 17 2012, 13:53 ) *
О забравих,те са трансфери на Моуриньо biggrin.gif .По същата логика мога да кажа че Паласио е трансфер на Страмачони,защо тогава обвинявате Бранка.


И ти знаеш, че е така, но се правиш на луд smile.gif
За тези трансфери бих дал на Бранка кредит, само защото ги осъществи. НО разликата е там, че: Моу посочи кой иска, Морати даде парите и Бранка просто трябваше да договори някаква разумна цена. Едва ли е била изгодна за съответният клуб или за нас, а е била просто някаква междинна. А разликата със Страмачони нужно ли да я обяснявам?
Проблема ми с Бранка не е защото е слаб. Той е добър в работата си, но когато има пари. В момента ни трябва човек, който да се справи с наличните средства, а не да стреля на тъмно и да се надява на успех. Защото трансфери тип Паломбо са си стреляне на сляпо. На хартия капитан на отбор, привилегия която се печели трудно, с нужния опит и експирианс, но реално напълно излишен трансфер. Работата с Карджа беше същата. В невъзможността си, да открие добър футболист на добра цена ме загуби като негов привърженик. Тези 12 милиона за Алварез, теоретичните 11 на Палацио, контузеният Гуарин ( уж за 2 седмици ) и т.н. Въпреки всичко това са комплексни грешни и не мога да обвиня напълно Бранка, но мисля, че можем да вкараме едно ново лице, което да открива таланти за малко пари. Така както в Удене, Порто, Барса, Нюкасъл и т.н.
N E R A Z Z U R R O
Цитат(radiinter @ Jun 17 2012, 12:01 ) *
Хайде сега опитай се да се аргументираш че празни приказки от по едно изречение ми омръзна да чета.Дай да видим каде са пък тия толкова жестоки грешки на Бранка.

Къде Морати, къде Бранка, но отборът след 2010-та година е пълен майтап.

лято 2010г. - Бибиани, Коутиньо, Кастелаци. Първият излетя 6 месеца след това. Вторият го дадохме под наем след като не се наложи. Третият си беше взет за 2ри вратар.
зима 2011г. - Ранокия ( 16млн. - вярно тука може би бяхме опрени до стената след контузията на Самуел, но жабока с нищо не е доказал, че ги заслужава тези пари засега), Пацини - добър завършек на сезона, потресаващ последен (много е вероятно да изхвърчи това лято); Карджа - има ли смисъл от коментар?; Нагатомо - има още много какво да се желае от него.
лято 2011г. - Алварес - нищо особено от страна на аржентинеца засега, има някакви проблясъци, но е прекалено бавен - ФАКТ. А нашите си мислеха, че е крило преди да го вземат мисля; Поли - един от малкото свестни решения. Макар и за малкото време на терена, той показа качества. В интерес наистинат а мисля, че още не е закупен, защото нашите искат да намалят цената му (6млн.)... Форлан и Сарате = Ето'о ?!
зима 2012г. - Гуарин - браво за този трансфер. Очаквам много от колумбиеца през следващия сезон. Паломбо - записа колко време на терена? Жуан - трябваше да го пуснат под наем някъде, поне да играе.

А и факта, че през този период се изредиха 4-ма треньори е красноречив. На този отбор му трябват класни играчи, а не еднодневки.
radiinter
Цитат(Ultras @ Jun 17 2012, 14:05 ) *
Рикардо Алварез !

Ами по логиката на Манов Гасперини го е поискал,Морати е извадил парите,а Бранка само еотишъл да вземе подписа.Не виждам тогава защо обвинявате Бранка.
п.п иначе за мен Алварес не е грешка.

Цитат(N E R A Z Z U R R O @ Jun 17 2012, 14:22 ) *
Къде Морати, къде Бранка, но отборът след 2010-та година е пълен майтап.



Най-после да си дойдеме на думата.Не се знае къде свършва Бранка и от къде започва Морати.Затова е смешно да бъде обвиняван само Бранка.По тази логика трябва да си ходят и двамата.
grande internazionale
Цитат(radiinter @ Jun 17 2012, 14:31 ) *
Ами по логиката на Манов Гасперини го е поискал,Морати е извадил парите,а Бранка само еотишъл да вземе подписа.Не виждам тогава защо обвинявате Бранка.


Оф отказвам се, ти четеш и използваш това което ти е удобно. Ако изобщо не искаш да уважиш мнението ми и ще ме иронизираш няма да се пъна вече wink.gif
Provenzano
Италианските грандове Интер и Милан се отказаха от идеята да променят тревната настилка на "Стадио Сан Сиро" с изцяло изкуствена такава.

До подобна идея се стигна, след като все повече отбори започнаха да се оплакват от лошото състояние на настилката на митичния стадион. Най-напористи в това отношение бяха Арсенал и Барселона, срещу които Милан премери сили в елиминациите на Шампионската лига през пролетта.

Наясно с проблема, тогава вицепрезидентът на "росонерите" Адриано Галиани довери, че двата колоса от Милано ще се опитат да намерят дългосрочно решение на проблема. Тогава босът подхвърли, че слагането на изкуствена трева също е сред възможните опции.

Ежедневникът "Ла Република" обаче информира, че Интер и Милан са се отказали от тази идея, като вместо това настилката ще бъде съставена най-вече от натурално тревно покритие, примесено с някои изкуствени елементи.

Очаква се новият терен на "Сан Сиро" да бъде готов за началото на новия сезон през месец август.
radiinter
Никакво набутване за този стадион при положение че след 4 години ще си имаме нов.
THE_GAME
Ми то именно в тоя безсмислен спор се корени голяма част от причината за провала ни след Моу. Няма значение дали Морати си купува играчи от приятели от казармата, или Бранка, както обикновено, се опитва да вземе под наем поредния набор на Фред Флинстоун. Пагубното е, че треньорът, който и да е той, няма право на никакъв глас в цялата ситуация, струва ми се, че вече дори не го питат на какви позиции би искал играчи, какво остава за конкретни имена...
grande internazionale
Не терена на този етап не правим кой знае какви промени, но ръководството продължава да се сменя.
След 7 години прекарани в клубът, Паолило е поредният, който напуска заемащата до този момент длъжност smile.gif Новината е от официалният сайт, като още пише, че Морати му е благодарен за всичко, което направил през годините. Както и за демонстрираният професионализъм и отдаденост към Интер.

radiinter
Номерата с които играчите ни ще играят през новия сезон ще станат ясни на 25-ти Юли.Дотогава футболистите ще играят в контролите с "неутрални" номера.
Между другото този сезон се освобождават доста "титулярни" номера -2,6,8,9.Може много скоро да се освободят и номер 5 и номер 1.
Provenzano
Матиас Силвестре и Самир Ханданович ще бъдат официално представени пред журналистите след сутрешната тренировка утре.
Provenzano
Ето списъка с футболистите за мачовете с Хайдук:

1 Samir Handanovic;
4 Javier Zanetti;
6 Matias Silvestre;
7 Philippe Coutinho;
8 Rodrigo Palacio;
10 Wesley Sneijder;
12 Luca Castellazzi (association-trained player);
13 Sisenando Maicon Douglas;
14 Fredy Guarin;
16 Gabi Mudingayi;
19 Esteban Cambiasso;
20 Joel Obi (club-trained player);
22 Diego Milito;
23 Andrea Ranocchia (association-trained player);
24 Marco Benassi (association-trained player);
25 Walter Samuel;
26 Cristian Chivu;
27 Vid Belec (club-trained player);
33 Ibrahima Mbaye;
42 Jonathan Cicero Moreira;
44 Matteo Bianchetti (club-trained player);
52 Andrea Romanт (club-trained player);
55 Yuto Nagatomo;
81 Samuele Longo (association-trained player);
88 Marko Livaja.

List B:
28 Simone Pasa
46 Yago Del Piero
48 Andrea Bandini
49 Giovanni Terrani
61 Luca Garritano
Provenzano
Вижте какво се появи в Спортала:


Китайци опровергаха, че ще купуват 15% от Интер

Китайската железопътна и строителна компания опроверга вчерашните информации, че ще купи 15 процента от италианския клуб Интер (Милано). Това стана с писмо от компанията, която тя днес изпрати до всички италиански медии. В прессъобщението се уточнява, че дъщерната им фирма "China Railway 15th Bureau Group" е водила преговори с ръководството на италианския клуб за участие в строителните работи на стадион за Интер в рамките на града. Но "нито самата Корпорация, нито контролираните от нея подразделения или дъщерни фирми са имали намерение да купуват акции от клуба". Съобщение за закупуване на дял от Интер от Китайската железопътна и строителна корпорация се появиха на официалния сайт на Интер. В него се казваше, че въпросната азиатска фирма ще бъде втори акционер след семейство Морати и всичко това беше косвено потвърдено от собственика на клуба Масимо Морати. Той дори заяви, че "е удовлетворен от преговорите с китайците".
ivofen
Цитат(Provenzano @ Aug 3 2012, 15:45 ) *
Вижте какво се появи в Спортала:
Китайци опровергаха, че ще купуват 15% от Интер

Китайската железопътна и строителна компания опроверга вчерашните информации, че ще купи 15 процента от италианския клуб Интер (Милано). Това стана с писмо от компанията, която тя днес изпрати до всички италиански медии. В прессъобщението се уточнява, че дъщерната им фирма "China Railway 15th Bureau Group" е водила преговори с ръководството на италианския клуб за участие в строителните работи на стадион за Интер в рамките на града. Но "нито самата Корпорация, нито контролираните от нея подразделения или дъщерни фирми са имали намерение да купуват акции от клуба". Съобщение за закупуване на дял от Интер от Китайската железопътна и строителна корпорация се появиха на официалния сайт на Интер. В него се казваше, че въпросната азиатска фирма ще бъде втори акционер след семейство Морати и всичко това беше косвено потвърдено от собственика на клуба Масимо Морати. Той дори заяви, че "е удовлетворен от преговорите с китайците".

Малко странно ми се вижда тази информация,ще видим от отбора какво ще излезе.Иначе интересно спортала от какъв език са го превели от китайски или пак мердинските им фенчета не издържаха.
Cuchu
Тия спорталци пак четат, като дявола евангелие. Никъде в прессъобщението не се казваше, че конкретно тази компания ще купува акции, в сайта пишеше група китайски инвеститори без да се назовават имена, а и щом излезе в сайта на отбора значи, информацията е повече от сигурна, те там какво да е не публикуват.
Provenzano
Новината няма автор, а иначе си мисля, че я е писал Филип Друмчев - заклета мерда.
Centrocampista
http://video.gazzetta.it/ex-stella-inter-t...22-ef441be4a6f0

Подновената настилка на Сан Сиро.
radiinter
Ще я сефтосаме само след няколко дни.
Provenzano
Ще мине ли в Интер "номерът на китайката" ?

Дори и без далекоизточен спонсор "нерадзурите" имат шанс да изненадат конкуренцията

Мнозина вероятно са чували за "номера на китайката", но въпреки наличието на множество дори и нецензурни версии за неговия произход, никой не е в състояние да го обясни точно. За всеки обаче е ясно, че преносно това означава да спечелиш предимство по начин, известен само на самия теб. Допреди няколко дни изглеждаше, че трикратния европейски клубен шампион Интер е намерил въпросния трик, след като в медиите изтече информация, че клубният президент Масимо Морати е намерил инвеститори от Китай за строежа на новия стадион на клуба.
Става въпрос за "Китайската железопътна и строителна корпорация", сделката с която бе анонсиран дори на официалния сайт на "нерадзурите". По силата на споразумението инвеститорите от Далечния Изток закупуват 15% от акциите на клуба, срещу което се задължават да вземат дейно участие във финансирането на бъдещето съоръжение на клуба. Самият Масимо Морати не криеше удовлетворението си от контракта и вече изчисляваше приходите на тима от турнета в Азия, както и пристигането на свежи средства в труден за цялата италианска икономика момент. Ентусиазмът на "синьо-черната" общност обаче бе туширан от прессъобщение на "Китайската железопътна и строителна компания" до всички италиански медии, според което дъщерната фирма China Railway 15th Bureau Group наистина ще помогне за изграждането на новия стадион на Интер, но няма никакво намерение да купува акции на клуба. За всички, които ще побързат да обвинят Морати, че си е измислил сделката с цел повдигане на акциите му сред тифозите, ще обясним принципа на преговорите с бизнесмените от Далечния изток, поне както го описва покойният Марко Семов в своите книги. В "За Япония както за Япония" той споменава, че независимо от резултатите в преговори с чужденци японците са свикнали крайното решение да се приема с пълно единодушие. Дори когато само един човек се колебае, нещата се връщат на изходна точка, докато се постигне пълен консенсус. Дори и без китайската финансова инжекция подценяваните за сметка на Ювентус, Милан и римските грандове "нерадзурите" направиха солидна за стандартите на Серия А селекция, в които бяха вложени 24 250 00 евро. Нейното влияние най-добре се видя на предсезонния турнир ТИМ, който Интер спечели в конкуренцията именно на "бианконери" и "росонери". Градският съперник Милан бе повален с 2:1 след гол и асистенция на Родриго Паласио, а другото попадение бе дело на изцяло откупения от Порто Фреди Гуарин.
Успехът над Ювентус пък бе донесен от Филипе Коутиньо, който и при победата с 3:0 над Хайдук показа, че няма общо с хвърления в огъня младок, който безуспешно се опита да носи основната тежест на гърба на времето, когато Рафаел Бенитес бе начело на миланския гранд.
На вратата като безспорен номер едно пък се оформи Самир Ханданович, което накара любимката на доскорошния титуляр Жулио Сезар Сузане Вернер да простене в "Туитър" за съдбата на възлюбения си. Качеството на защитата ще се види в хода на сезона, но напускането на Лусио, който побърза да се подмаже на феновете на новия си тим Ювентус, признавайки 30-те титли на "бианконерите", трябва да се разглежда като стъпка напред. Като добавим и виталната роля на Снайдер и Милито, то треньорът Андреа Страмачони има всичко необходимо да се възползва от неразбориите в Ювентус заради Антонио Конте на пейката и песимизма, който се е настанил в Милан. А и както спомена Естебан Камбиасо, никой на "Джузепе Меаца" няма да приеме втори пореден кошмарен сезон.
Provenzano
Списък с футболисти за мачовете с Васлуй:

1 Samir Handanovic;
4 Javier Zanetti;
6 Matias Silvestre;
7 Philippe Coutinho;
8 Rodrigo Palacio;
10 Wesley Sneijder;
12 Luca Castellazzi (association-trained);
13 Sisenando Maicon Douglas;
14 Fredy Guarin;
16 Gabi Mudingayi;
19 Esteban Cambiasso;
20 Joel Obi (club-trained);
22 Diego Milito;
23 Andrea Ranocchia (association-trained);
24 Marco Benassi (association-trained);
25 Walter Samuel;
27 Vid Belec (club-trained);
33 Ibrahima Mbaye;
40 Juan Jesus;
42 Jonathan Cicero Moreira;
44 Matteo Bianchetti (club-trained);
52 Andrea Romanт (club-trained);
55 Yuto Nagatomo;
81 Samuele Longo (association-trained);
88 Marko Livaja.

28 Simone Pasa (List B );
46 Yago Del Piero (List B );
48 Andrea Bandini (List B );
49 Giovanni Terrani (List B );
61 Luca Garritano (List B ).
radiinter
Жуан и Оби са включени в списъка yeah.gif
Provenzano
Обновени са снимките на футболистите, вече с новите екипи. Прави ми впечатление, че само снимката на Жулио не е подменена, защото на фланелката му все още е баджа за Копа Италия.

http://www.inter.it/aas/squadra/index?L=en
C-Murder
Няма такава мутра като Кастелаци, егати робота smile.gif
Provenzano
Миланският стадион "Сан Сиро", който е кандидат за домакин на финала в Шампионската лига през 2015 година, продължава да има проблеми с тревната настилка. От години специално реконструираното за Мондиале'90 съоръжение не се слави с добър терен заради огромния покрив, който пречи на проникването на слънчевите лъчи. По тази причина през лятото на "Сан Сиро" бе обновена тревната настилка, която вече е от смесен вид - естествена трева, подсилена с 30% синтетични фибри.

Сега обаче се планира на стадиона на Интер и Милан да бъде внедрена и друга технология - MLR. Това е огромно съоръжение във формата на акордеон, което захранва и поддържа 60 лампи oт по 1000W. Те ще бъдат използвани от около 2 метра височина над терена, като целта им ще бъде да затоплят със своята изкуствена светлина тревата и да ускорят фотосинтезата ѝ. Най-вече става въпрос за студените зимни месеци. В италианските медии обаче изтъкват факта, че тази осветителна система ще пречи на гледката на една част от зрителите по трибуните. Цената на билетите в проблемните зони е 50 евро, като се очаква "нерадзурите" и "росонерите", които плащат наем на общинския стадион, веднага да вземат отношение по казуса.
radiinter
Както се потвърди победата в един от най-тежките и важни мачове - дербито с Милан, показа един различно изглеждащ Интер, в сравнение с този, който бяхме свикнали да наблюдаваме в последните сезони. Само 4-ма играчи, донесли исторрическия требъл под ръководството на Моуриньо, стартираха мача.

Дори един от играчите на този отбор от 2010 - Валтер Самуел - отбеляза единствения гол в мача, бидейки част от тактическа постройка, немислима за използване под ръководството на "Специалния". Андреа Страмачони беше, само за година прекарана в клуба, получил цялата власт в управлението на клуба, което му даваше свободата да прави промени, чиито на други не биха били разрешени.

Докато схемата на Моуриньо беше непробиваемата 4-3-1-2, която придаваше световна класа на контраатакуващия футбол, вече беше провал използването на същата схема и затова се наложи нейната смяна.

Когато последният съдийски сигнал дойде при 2-0 за Сиена на "Сан Сиро" , загубата в късния Септеври означаваше, че Интер вече бе загубил два от първите 4 мача в Серия А, съчетано с изстрадването на две домакински равенства срещу Васлуй и Рубин Казан в Лига Европа.

Страмачони знаеше добре, че нещо трябваше да се промени и дори мислейки си, че са минали едва 4 мача, изглеждаше, че той беше осъществил нещо, което никой от предшествениците му не беше способен да направи.

Докато Рафаел Бенитес изглеждаше несигурен в това как точно желаеше да направи промяната, първо Леонардо, а после и Клаудио Раниери следваха шаблонно идеите на Моуриньо.

Единствения треньор, който се опита да промени подхода - Джанпиер Гасперини използва твърде много състави, което привидно изглеждаше подходящо.

Приемайки схемата с трима защитници срещу Киево, Фиорентина, ФК Нефтчи и, разбира се, Милан - костваше едва гола срещу отбелязани 8 гола в същото време.

Разбира се най-доброто подобрение се виждаше в обновената защита - без да се включва срещата в Азербайджан - се състоеше от Андреа Ранокия, Хуан Хесус и Самуел във всичките мачове от вътрешния шампионат.

Наистина въпреки гола на Самюел, който му донесе 10-ти последователен триумф в дербито, откакто премина в Интер - Ранокия е човекът, който заслужава най-много похвали. Може би и добрата му статистика от средно 4.7 шпагати и 7.3 изчиствания средно на мач допринася за това.

Също така той даде и супер премерения и точен пас за гола на Касано срещу Фиорентина, което регистрира единствената му асистенция за кампания, в която прави солидните 35.4 паса на мач с успеваемост от 88.3%.

Самуел и Хесус записаха сходни цифри правейки съответно 40.6 and 31.3 паса, завършвайки 87.2% and 89.4% от тях.

Хесус също така прави 3.6 шпагата, и 7.6 изчиствания на мач, докато Самюел записва средно по 3 и 9.3 на мач в тези същите категории.

Впечатляващ е и Ханданович, който след като се възстанови от контузия, която му попречи да заеме титулярното място под рамката на вратата до средата на Септември прави по средно 19 спасявания, което му позволява да запише 3 чисти мрежи в петте му мача за Интер. Постижение, надминато единствено от вратаря на Наполи Морган Де Санктис с 4 чисти мрежи.

Масимо Морати, който може би се поизхвърли като сравни победата в дербито с триумфа в Шампионската лига срещу Барселона преди две години, но все пак добави "Защитата беше на ниво и поздравленията трябва да са отправени към треньора". Наистина това трябваше да докаже, че три ще е магическото число на Страмачоновия Интер.

http://topmatch.bg/article-10860-otbor-na-...-na-stramachoni


radiinter
Днес е последния ден за закупуване на абонаменти карти.Интер е на първо място в Италия по продадени абонаменти с 36 227 абоната.Мердите са продали едва 23 618.
grande internazionale
За хората, които са любители на статистиките . Ето и средните на отборите:

1.Пескара - 24.0

2.Каляри - 24.5

3.Рома - 24.6

4.Удене - 24.8

5.Сампд - 25.0
...Дженоа - 25.0

6.Болоня - 25.1

7.Торо - 25.5
...ББилан - 25.5

8.Палермо - 25.6

9.Фио - 25.9

10.Катания - 26.0
...Интер - 26.0

11.Парма - 26.1

12.Аталанта - 26.8

13.Рубе - 27.3

14.Сиена - 27.6

15.Наполи - 28.3

16.Киево - 28.4

17.Лацио - 28.7


Всеки сам да си вади заключенията : ) Интересни, ще са ми коментарите ви.
aimar
Цитат(grande internazionale @ Oct 22 2012, 00:25 ) *
За хората, които са любители на статистиките . Ето и средните на отборите:

1.Пескара - 24.0

2.Каляри - 24.5

3.Рома - 24.6

4.Удене - 24.8

5.Сампд - 25.0
...Дженоа - 25.0

6.Болоня - 25.1

7.Торо - 25.5
...ББилан - 25.5

8.Палермо - 25.6

9.Фио - 25.9

10.Катания - 26.0
...Интер - 26.0

11.Парма - 26.1

12.Аталанта - 26.8

13.Рубе - 27.3

14.Сиена - 27.6

15.Наполи - 28.3

16.Киево - 28.4

17.Лацио - 28.7


Всеки сам да си вади заключенията : ) Интересни, ще са ми коментарите ви.


Това средната възраст ли е, какво е?
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.