Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Лига Европа
Форумът на Привържениците на Интер в България > Футбол Свят > Европейски и Световни клубни турнири
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6
Kutinkata
Аз се сещам за Луис Густаво , Бенднер , Бас Дост , Де Брюйне , Перишич , Шурле , Налдо ... Добър отбор имат но въпреки , че са доста силнички , за мен ние сме фаворитите .
enjoy
Цитат(Ricardo @ Feb 27 2015, 14:28 ) *
Сега вече можем да се съсредоточим в Серия А biggrin.gif


Е то бива бива ма най-добрите да ударим тцтц никакъв късмет тая година Барселона да имаше щяхме да я нацелил ужас... Нямаме никакъв шанс тези са най-прогресиращият отбор в Европа тази година честито да ни е...
Черно и синьо
От гьола с ... извадихме мъжкия полов орган. От друга страна е хубаво, че ни се падна силен противник. Ще си направим справка дали можем да направим нещо в тоя турнир. Не може да стигнеш до финала с отборчета като Брюж, Долно Кокаляне и други. Поне ще стане зрелище.
enjoy
Цитат(Черно и синьо @ Feb 27 2015, 14:54 ) *
От гьола с ... извадихме мъжкия полов орган. От друга страна е хубаво, че ни се падна силен противник. Ще си направим справка дали можем да направим нещо в тоя турнир. Не може да стигнеш до финала с отборчета като Брюж, Долно Кокаляне и други. Поне ще стане зрелище.


Ще станем за смях, Шурле и Де Брюйне срещи Кампаняро и Ранокия - 3:0 в Германия минимум ще е, още немога да повярвам че нацелихме тях... деа...
durex
Недейте си сваля гащите още преди да са ви извадили *** Аз се радвам че именно те ни се паднаха, да видим до къде сме стигнали с развитието си. Отстраним ли ги, сме 90% на финал.
Sneijder
Цитат
Ще станем за смях, Шурле и Де Брюйне срещи Кампаняро и Ранокия - 3:0 в Германия минимум ще е, още немога да повярвам че нацелихме тях... деа...


Ми не гледайте бе, НИЕ СМЕ ИНТЕР - кои са Волсбург?????? Те трябва да треперят не ние!!! Аман от \"фенове\" - по-добре ли щеше да е Торино или някой от руските отборчета? Мача ще е чук!!!
Kutinkata
Цитат(enjoy @ Feb 27 2015, 17:15 ) *
Ще станем за смях, Шурле и Де Брюйне срещи Кампаняро и Ранокия - 3:0 в Германия минимум ще е, още немога да повярвам че нацелихме тях... деа...

Божееееее ... Незнам какво да кажа след това мнение , незнам дали Интер ще стане за смях , но определено някой хора тук стават за смях .
enjoy
Цитат(Kutinkata @ Feb 27 2015, 15:30 ) *
Божееееее ... Незнам какво да кажа след това мнение , незнам дали Интер ще стане за смях , но определено някой хора тук стават за смях .


Гледам да съм реалист и натъртвам на Ранокия и Кампаняро които както виждаме са слабото ни звено, малко прекалих че съм афектиран признавам иначе съм съгласен да видим дали сме надградили, но тези са в убийствена форма иначе ще подкрепям докрай...
Kutinkata
Цитат(enjoy @ Feb 27 2015, 17:50 ) *
Гледам да съм реалист и натъртвам на Ранокия и Кампаняро които както виждаме са слабото ни звено, малко прекалих че съм афектиран признавам иначе съм съгласен да видим дали сме надградили, но тези са в убийствена форма иначе ще подкрепям докрай...

Не можем да се предадем срещу отбор като Волфсбург , аз залагам , че ще ги елиминираме , и то го залагам буквално в момента smile.gif
durex
Ама кои бяха тия, че да треперим от отбор, който в историята на клуба има общо 50 мача в Европа? Във форма са, имат някои изключителни футболисти, ама и ние не им отстъпваме по нищо.


Provenzano
Волфсбург определено бяха един от отборите (заедно с Рома и Наполи), които си пожелах да избегнем поне на този етап. Е, в крайна сметка се случи точно обратното. За мен обаче радващото в случая е, че ще имаме възможността да си сверим часовниците със сериозен отбор като този на Волфсбург, който никой не може да ме убеди, че е непреодолим и такова страшилище, каквото тук го изкараха някои. И не разбирам как може да има толкова песимистично настроени фенове? Преди две години, когато играхме срещу Тотнъм, абсолютно никой не очакваше, че ще ги смачкаме с 3-0 на реванша в Милано и че ще докараме мача до продължения, нали? Спечелихме с 4-1, но отпаднахме заради гола им на наш терен, а пропуските на Паласио, Алварес и Камбиасо в края се оказаха решаващи. Искам да кажа, че не бива да се предаваме още преди самия мач да е дошъл. Ако не можем да елиминираме отбора на Волфсбург, къде въобще сме тръгнали да печелим Лига Европа? А това е един отбор, който е на годините на дядо ми, че дори и по-млад. Отбор с една единствена титла и една национална купа в историята си няма как да ме изплаши по абсолютно никакъв начин. А и Бундеслигата в момента критерии ли е ми кажете, че давате за пример как били на второ място и само на 8 точки от Байерн? Че те Байерн мачкат всичко живо наред, а Борусия Дортмунд, които им бяха единствената реална конкуренция в последно време са изпаднали в дълбока криза и доскоро бяха дори в зоната на изпадащите. В Италия има по-голяма интрига отколкото в Германия, макар че и Рома са доста неадекватни. Вярно, че имат добри играчи като Де Бройне, Шурле и Луис Густаво, но пък ние си имаме Гуарин, Шакири, Ковачич и Икарди, които не мисля, че им отстъпват. Предстоят ни два много интересни и вълнуващи мача като този път задължително българските телевизии трябва да се вземат в ръце и да излъчат пряко и двете срещи. Надявам се, а и вярвам, че ще се представим добре и ще ги отстраним.
Provenzano
Ето и всичките 1/8-финални двойки:

Евертън - Динамо Киев
Днипро - Аякс
Зенит - Торино
Волфсбург - Интер
Виляреал - Севиля
Наполи - Динамо (Москва)
Брюж - Бешикташ
Фиорентина - Рома

Първите срещи са на 12 март, а реваншите са седмица по-късно.
inter_ruse
басиии тъпия и гаден жребий - как пък точно волфсбург facepalm2.gif
дано ги отстраним и да няма повече немски отбори в турнира , пък отстраним ли ги ще играем финал с наполи
Ricardo
Ясно е,че не трябва да излизаме като насрани ама да казвате,че Бундеслигата не е критерии не е сериозно.Първо лигата,в която играем ние Серия А в момента по коефициент е доста по назад от немското първенство.Второ немските отбори в ШЛ са 4 на осминафинал,а италианските само 1.Реално погледнато Волфсбург са фаворити с оглед моментното състояние на двата отбора,а ние спрямо историята и опита в евротурнирите.Шансове имаме,защото ЛЕ е странен и доста непредсказуем турнир,но с тази нашата плачевна защита как ще им удържим нападението нямам никаква идея.А освен Де Брюн,Густаво Шурле имат Бас Дост,който прави страхотен сезон и бележи почти във всеки мач и Перишич.Въобще нападението им е много страховито и наистина ще трябва да защитата ни да е на съвсем различно ниво,от обичайното им през този сезон за да продължим..
Provenzano
Да де, те и Тотнъм бяха голяма сила и в по-добра форма, но бяха само на един гол от доста паметно отпадане wink.gif
THE_GAME
Гледах Волфсбург и в двата мача с Евертън от групите и изобщо не са ми страшни. Немските отбори като цяло са много наивни в защита, тия не правят изключение. Още 1-вия мач можем да ги ударим, обаче има едно голямо условие да се случи - трябва ние да сме сигурни и организирани в защита, а това не ни се получава много тоя сезон. Като цяло обичаме отворените мачове, в които противника тръгва да ни надиграва, така че тия са по-скоро удобни за нас. Да, във форма са, бият наред в Бундеслигата, ама това ще са два съвсем различни мача за тях - и като подход, и като тактика, и като изживяване, ако щете. По-добре Волфсбург, отколкото криваците от Севиля примерно.
Provenzano
Да, сега като каза Евертън и аз се сетих за боя дето ядоха немците. Даже "карамелите" ми се струват доста по-сериозен претендент за трофея заедно с Наполи и Рома. В Бундеслигата може и да мачкат, но тук нещата са доста по-различни, а и имаме леко предимство, тъй като реванша е в Милано.
Kutinkata
Волфсбург сега е в много по добра форма отколкото при загуби от Евертън . Въпреки всичко според мен ще ги елиминираме , трябва Манчини да подготви перфектно отбора в защита , да оставим домакините да владеят инициативата и да ги хванем на контра , мисля , че можем да постигнем много добър резултат още там .
Kutinkata
Фиорентина в момента просто размазва Рома , за мен виолетовите са главния фаворит в Лига Европа този сезон . А Салах е уникален футболист , адски много ме е яд , че не го взехме зимата ...
durex
За Фиорентина не знам, ама Динамо буквално се подиграват на Евертън, няма такъв мач, реално резултата трябваше да е вече поне 6-2 biggrin.gif
Provenzano
Рома са тотално разочарование, както в Калчото, така и в Лига Европа. Динамо Киев пък засега са приятната изненада, защото едва ли някой е очаквал, че ще вкарат четири гола във вратата на Евертън тази вечер.
cheffo
Този коментатор на Динамо - Евертън е пълен калитко - "Общият резултат е 6-4 за Динамо, но един гол във вратата на домакините ще прати Евертън напред" ?! Как ги смята така, не ми е ясно biggrin.gif Сигурно защото са представители на магичното английско първенство, могат да се класират с гол по-малко biggrin.gif
Provenzano
Останаха ли въобще отбори от магическото първенство в ЕКТ?
Provenzano
1/4:

Динамо Киев - Фиорентина
Зенит - Севиля
Брюж - Днипро
Наполи - Волфсбург
inter_ruse
динамо к. , зенит , днипро и волфсбург бяха дотук.
искам наполи хубаво да го сложат на волфсбург и да спечелят турнира , дано те или фиорентина го спечелят
inter_ruse
наполи изнасилва зелените шваби , форца итъли 701603_orig.gif
Provenzano
Много ме е яд, че отпаднахме от тези дървари wink.gif
THE_GAME
Наполи направиха това, което очаквах ние да сторим, ама...
Provenzano
Ужасна защита имат тези от Волфсбург...
inter_ruse
отмъстиха за нас неаполитанците 701603_orig.gif
искам италиански финал бре
inter_ruse
тежка вечер за италианските отбори вчера в лига европа.
не очквах фиорентина да паднат с толкова , а от наполи очаквах разгром...
тоя бенитез е голяма трагедия , защото има супер отбор , а той се влачи в калчото и често допуска изненади. все пак очаквам наполи да стигнат до финала.
но ако наполи вземат качествен вратар,добър партньор на албиол, класен деф.халф и имат треньор като емери , то те ще са главни претенденти за серия А...
а емери може и с наличния отбор на наполи да направи много.
Provenzano
Финалът ще бъде Севиля - Наполи
inter_ruse
тея фиорентина и особенно наполи са големи пумияри . мамицата им долна деба , срам за италия е тоя бенитез.
с този състав трябваше да съсипе този мизерен днипро. мамичката им деба пумиярска , а тоя игуаин пропуска повече и от икарди , педераз
durex
Ебати смеха, ние където сме два пъти по-зле от Наполи, та бихме Днипро като домакини и след това не загубихе и като гости. Рафата е пътник, не може да отпаднеш от такъв смешен отбор и то на тази фаза...
Provenzano
Днипро изиграха картите си по перфектен начин, а този Бойко имаше страшен късмет. Наполи трябваше да ги бият с два-три гола разлика още в Италия и да си осигурят мястото на финала преди реванша в Украйна, както направи отбора на Севиля.
inter_ruse
отборчета като наполи,фио,рома,лацио никога няма да станат като батковците си Интер,милан и юве...
в сряда юве доказа това , а миланските отбори дано се съвземат по-бързо , че да мачкаме в европа...
inter_ruse
бака с асистенция и два гола - а миналото лято имаше спекулации за него и някои от тука казваха , че не ставал laugh.gif
тва се казва нападател , от 2 положения 2 гола (във финал) а не като нашите от 3 положения 1 гол , от 6 положения 2 гола или от 2 положения 0 гола laugh.gif
Provenzano
Тоя направи мача на живота си и веднага стана target N1 biggrin.gif
inter_ruse
да бе да... бака е добър нападател , за 2500мин 20 гола в ла лига, в ле има също бая голове , а нашите по 2800мин 7 и 20 гола
Provenzano
Страшен е biggrin.gif
INTERМilano
Бака е с няколко класи над цялото ни нападение - накуп cool.gif
Provenzano
Да, със сигурност може да носи вода на Паласио и Шакири, а на Икарди да му лъсне бутоните wink.gif
INTERМilano
Икарди, икарди... омг facepalm2.gif
Provenzano
Цитат(INTERМilano @ May 30 2015, 12:05 ) *
Икарди, икарди... омг facepalm2.gif

Същия, голмайстора на отбора wink.gif
inter_ruse
Цитат(Provenzano @ May 30 2015, 12:08 ) *
Същия, голмайстора на отбора wink.gif

ако изпълняваше дуспите и ако имаше около 40-50 положения за гол и валери божинов щеше да ни е голмайстор smile.gif
cheffo
Цитат(inter_ruse @ May 30 2015, 12:25 ) *
ако изпълняваше дуспите и ако имаше около 40-50 положения за гол и валери божинов щеше да ни е голмайстор smile.gif


Да, но момчето успява да излезе на голови позиций, нещо което на Божинов му е много чуждо. Също и на "голямата надежда", която беше Балотели едно време. Това е част от качествата на един нападател. Той и Пипо Индзаги едно време, не блестеше с някакви невероятни технически качества, освен че беше на точното място в точното време. Все пак работата на нападателят е да вкарва, а Икарди прави това добре.
inter_ruse
Цитат(cheffo @ May 31 2015, 12:24 ) *
Да, но момчето успява да излезе на голови позиций, нещо което на Божинов му е много чуждо. Също и на "голямата надежда", която беше Балотели едно време. Това е част от качествата на един нападател. Той и Пипо Индзаги едно време, не блестеше с някакви невероятни технически качества, освен че беше на точното място в точното време. Все пак работата на нападателят е да вкарва, а Икарди прави това добре.

незнам защо ме карате да споря и говоря?! аз казвам , че икарди пропуска често , а не че неможе да излезе на голови позиции!!!
не е важно да излезеш , а важното е да вкараш излезеш ли на голова позиция wink.gif нашето момче сигурно е още млад и пропуска много wink.gif това искам да кажа
той вкарва, но ако беше си реализирал 80% от положенията сега нямаше да има цена
Provenzano
Група "А"
1. Аякс
2. Селтик
3. Фенербахче
4. Мьолде

Група "B"
1. Рубин Казан
2. Ливърпул
3. Бордо
4. Сион

Група "C"
1. Борусия (Дортмунд)
2. ПАОК
3. Краснодар
4. Габала


Група "D"
1. Наполи
2. Брюж
3. Легия (Варшава)
4. Мидтиланд

Група "E"
1. Виляреал
2. Виктория (Пилзен)
3. Рапид (Виена)
4. Динамо (Минск)

Група "F"
1. Олимпик Марсилия
2. Брага
3. Слован (Либерец)
4. Грьонинген

Група "G"
1. Днипро
2. Лацио
3. Сент Етиен
4. Розенборг

Група "H"
1. Спортинг (Лисабон)
2. Бешикташ
3. Локомотив (Москва)
4. Шкендербеу

Група "I"
1. Базел
2. Фиорентина
3. Лех (Познан)
4. Беленензеш

Група "J"
1. Тотнъм
2. Андерлехт
3. Монако
4. Карабах

Група "K"
1. Шалке 04
2. АПОЕЛ (Лимасол)
3. Спарта (Прага)
4. Астерас (Триполис)

Група "L"
1. Атлетик (Билбао)
2. АЗ Алкмаар
3. Аугсбург
4. Партизан
Provenzano
Фиорентина 1-2 Лех Познан facepalm2.gif
Provenzano
Лацио глътнаха една студена вода от Спарта Прага насред Рим.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.