Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Лига Европа
Форумът на Привържениците на Интер в България > Футбол Свят > Европейски и Световни клубни турнири
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6
cheffo
Аз лично се надявам да не подценим ЛЕ и да се представим достойно. И под достойно нямам предвид отпадане от някои анонимници или да играем в глуха защита, както срещу Барса.
Kutinkata
Реално може и да е за добре това отпадане от ШЛ . Нека си кажем , там със Спалети нямахме никакви шансове срещу някой на осминафиналите , дори можеше да ни направят з смях някой като Сити или ПСЖ . Поиграхме няколко мача в ШЛ , понатрупахме опит , а сега можем да направим един хубав коеф в ЛЕ , защото според мен можем и да е спечелим . И догодина с подобрения в състава и с друг треньор ще се преставим в пъти по достойно в ШЛ .
N.Roussev
В ШЛ на 1/8 финал щяхме да паднем и от Порто.В Лига Европа имаме шансове за 1/2 финал,което за мен е много по-добре.Трупаме опит,престиж и самочувствие.Всички възможни отбори са по-слаби от нас,само ме притесняват тези с френетична публика като балканските отбори.
radul
Ако Спалети се резили и тука, дали няма да го изгонят
Provenzano
Цитат(radul @ Dec 14 2018, 18:50 ) *
Ако Спалети се резили и тука, дали няма да го изгонят

Зависи как вървим в Калчото според мен.
cheffo
Аз си мисля, че поне полуфинал в ЛЕ и то отпадане от някой като Челси или Арсенал ще му спаси гъза, ако разбира се завърши в топ 4 в Италия. Иначе Марота ще се опита да му намаже ските, особено ако има някое "име" достъпно лятото.
Kutinkata
Ама вие мислите , че июа шанс да остане и догодина ли ? Аз все ди мисля ( надявам ) че максимума е да изкара този сезон и другия ( най късно ) ще имаме нов треньор . Абсурдно е оставане в 4ката , при тази конкуренция да го остави на поста . Отбора не прогресира при него , ние дори не тъпчим на едно място , отбора бележи регрес при него и не виждам смисъл да го търпим чак и следващия сезон ... А се надявах , че още януари ще имаме нов треньор ...
radul
Днес е жребия от 14:00 ч. по Евроспорт 1.
cheffo
Рапид Виена. Добър жребий, длъжни сме да ги отстраним.
Kutinkata
Изтеглиха ни срещу отбор от втората половина на Австрия , отбор който е на 8мо място от 12 отбора . Мисля , че няма какво толкова да се коментира , бием ги с резервите .
radul
Така е, само Спалети може да ни спъне. biggrin.gif
Provenzano
Ще ги елиминираме без проблем.
Kutinkata
Тези имат 5 победи и 8 загуби от началото на сезона в Австрия , като са паднали последния кръг с 6:1 от Аустрия Виена , а преди това с 3:0 от Хартберг . Класираха се за 16-тна финалите след като последния мач играха с Рейнджърс в директен двубой за второто място , шотланците имаха някой положения нп след това Рапид вкара и победиха .
Ако срещу този отбор се приберем след повеждане или направим дефанзивна смяна при 1:0 за нас ... Като цяло очаквм наистина да ги бием лесно с резервите .
N.Roussev
Тия ги убиваме и с резервите на Примаверата!Радвам се,че ще успеем да съхраним сили в първия кръг от елиминациите.Като цяло всички фаворити са с лесен жребий.
durex
Един от най-лесните жребии, тия през 90-те години пак играхме с тях за Уефа и ги отстранихме.
Даже класирането ни дори не трябва да се води под въпрос, трябва и с примаверата да ги бием.
Provenzano
Мен ме притеснява да не ги подценим.
cheffo
Aйнтрахт се падна. Тежък съперник, като има предвид как се разпределиха другите двойки. Нищо чудно и да отпаднем.
Kutinkata
Гледал съм няколко мача на Айнтрахт този сезон и като цяло отбора им обича да атакува , имат бързи нападатели и вкарват доста , но и допускат доста . Честно казано не мисля , че жребия е много лош . Според мен ще ги бием .
N.Roussev
Айнтрахт не беше един от най-приятните варианти,но ако искаме да постигнем нещо значимо,нека минем през такива добри отбори.Имат балканско дуо в атака в лицето на Лука Йович и Ребич,а на вратата е Кевин Трап.Седми са в Бундеслигата-корав тим,но средняк.
Provenzano
Смятайте щом се плашим от Айнтрахт biggrin.gif
cheffo
Германските отбори са корави и ще се раздадат на 100% точно в този турнир, защото едва ли ще се борят за нещо в Бундеслигата. При нас положението е 3 мача ни се играе, после 10 се сърдим. Ако успеем да запазим скорошната мотивация ще ги отстраним, но иначе си отпадаме.
Kutinkata
На мен отбора в момента ми изглежда с голяма мотивация , но с малка класа . Липсват ни Кейта и Икарди , а Брозо е в слаба форма . Ако трябва да играем утре срещу Айнтрахт със сегашния ни отбор , то може би бихме паднали . Надявам се до 7ми март да се върнат и Кейта и Икарди , а Брозо да си влезе в неговата форма и ако пазим сегашната мотивация , то ще ги бием тия . Лошото е , че Кейта май има няква странна контузия дето никой незнае кога ще се възтанови , а Икарди хвърля зарчета кога да играе .
inter_ruse
Айнтрахт е тежък съперник , няма да се изненадам ако отпадне...
radul
Можем да ги излъжем, оптимист съм.
Provenzano
Силен мач за Челси и първи трофей за Сари в кариерата му като треньор.
N.Roussev
Готов е за гобите,Лига Европа ще им ходи догодина. biggrin.gif
Faketo
Сари е голям треньор,по-добре да си стои в Челси.
Provenzano
Цитат(InteristaBG @ May 30 2019, 17:03 ) *
Сари е голям треньор,по-добре да си стои в Челси.

Кое му е голямото? До вчера топа на кариерата му беше промоция в Серия А с Емполи biggrin.gif
cheffo
Цитат(Provenzano @ May 30 2019, 17:26 ) *
Кое му е голямото? До вчера топа на кариерата му беше промоция в Серия А с Емполи biggrin.gif

Ами от Емполи за няколко сезона стигна до трофей от ЛЕ с отбор като Челси. Не е малко като постижение.
Въпреки че на мене ми изглежда като треньор без план Б. Отборите му играят по един и същи начин, независимо какво става.
Provenzano
Цитат(cheffo @ May 30 2019, 23:56 ) *
Ами от Емполи за няколко сезона стигна до трофей от ЛЕ с отбор като Челси. Не е малко като постижение.
Въпреки че на мене ми изглежда като треньор без план Б. Отборите му играят по един и същи начин, независимо какво става.

Еми именно. За мен не е голямо постижение въпросното спечелване на вторият турнир Лига Европа, където по мое мнение никой не играе на 100% от възможностите си. Преди това в Наполи пък го видяхме, че отбора си игра по същия начин и беше на същото второ място, както и преди неговото идване, така и след като си тръгна.
inter_ruse
Няма значение , Сари направи добър първи сезон в Англия.
Трето място след безспорните номер 1 , финал на домашната сцена и европейски трофей.
Човека тръгна от Емполи и никой нямаше хабер от него , но там работата му не остана незабелязан и бързо се издигна после в Наполи и сега в Челси.
Браво на Сари , заслужаваше това.
San_boys
Цитат(inter_ruse @ May 31 2019, 09:38 ) *
Няма значение , Сари направи добър първи сезон в Англия.
Трето място след безспорните номер 1 , финал на домашната сцена и европейски трофей.
Човека тръгна от Емполи и никой нямаше хабер от него , но там работата му не остана незабелязан и бързо се издигна после в Наполи и сега в Челси.
Браво на Сари , заслужаваше това.


Подкрепям напълно! Покрай приятел следя Челси отблизо и съм им гледал поне 30 мача този сезон. Представянето му на фона на постоянните спекулации с Азар, липсата на класен нападател и наличието на дървета като Азпиликуета и Педро беше добро. Особено като се има предвид и факта, че му е първи сезон в Англия и наследи от Конте отбор, в който имаше немалко скандали.
Kutinkata
Няма как сезона ти да е бил добър , след като на няколко пъти си бил освиркван от собствената ти публика на собствения ти стадион , както се случваше на Сари в някой мачове през сезона .
Иначе това , че е водил Емполи и след няколко години се гордее с две 3ти местс и ЛЕ , не смятам , че е постижение . Моуриньо водеше Униао , а след 3 години взе ШЛ с Порто , Клоп водеше Майнц и след 3 години взе титлата в Германия с Дортмунд , а Конте стартира с Арецо и въпреки , че няма 50 дори , вече има 4 титли ...Сари е треньора който най много искам в Ювентус , за мен тия е най зле от всичките им спрягани опции , включително Индзаги .
N.Roussev
Сари е добър треньор и нищо повече.Максимумът му е точно Наполи,Евертън или Валенсия-симпатични отбори и нищо повече.Чудно ми е как Роналдо ще приеме новината,но може и да му хареса,все пак както знаем Сари играчите изобщо не го слушат. biggrin.gif
San_boys
Аз не харесвам Сари. Старая се да съм обективен. Просто няма как като човек, който им е проследил целия сезон да отрека, че си е свършил работата. Но с наличното в Челси, за мен изкара максимума. За феновете на отбора е нормално винаги да искат максимума. Освиркванията бяха факт, но с този състав беше ясно, че няма как да бяга наравно със Сити и Ливърпул. Проблемите му започнаха от твърдоглавието му да държи Хъдсън Одой, Палмиери и Лофтъс Чийк пейки. Типично по италиански той си действаше с "най-обиграните" и си правеше едни и същи смени цял сезон. Мача е 0:1 за притивника, в 65 Мин. първа смяна, на мястото на един бек влиза друг. Чашата преля при загубите от Борнемут 4:0 и Сити 6:0. Не отричам, че взе ЛЕ след елиминации с Динамо Киев, Славия Прага, Айнтрахт и група с МОЛ Види, ПАОК и БАТЕ, но все пак трофея си е трофей и малко или много осмисля сезона на отбора. В първенството завърши пред Емери, Почетино, Солскяер и т.н. а до загубения финал със Сити (в който наистина само късмета им попречи да спечелят) стигна след мачове с Ливърпул и Тотнъм. Със сигурност ще е крачка назад спрямо Алегри за общаците от завода в Торино и ШЛ от утопия ще се превърне в научна фантастика. Но и със сигурност е по-добър от треньорите, които ние имахме в последните години.
inter_ruse
Трябва да похвалим Лудогорец Разград за хубавата победа над ЦСКА Москва.
Единственото хубаво нещо в българския футбол е тима от Разград. Мога да кажа , че като българин се гордея с Лудогорец.

Иначе Лацио и те като нас и Аталанта се осраха до ушите в Европа.
Рома победиха Башакшехир. Дзаниоло с гол и две асистенции, трябва да си го върнем лятото , много ме е яд , че не си оставихме някаква опция която да улесни връщането му на Меаца. Клуиверт и той ме кефи.
Faketo
Поздравления за Лудогорец!!Български отбор все пак ,макар и с толкова много чужденци.А за Дзаниоло и 60 млн. да искат на летния прозорец си заслужава да го вземем.Постоянна форма на добро ниво,голове прави .
durex
Това с чужденците винаги ми се е струвало някак лицемерно. Интер 2010г. нямаше нито един италианец в 11-те, които спечелиха ШЛ, но какво от това? Това не е национален отбор, а клубен, там могат да играят всякакви от всички националности и това, че Лудогорец са избрали чужденците пред нашите момчета не означава, че не са български отбор. Браво за успеха снощи, напълниха ми душата, аз бг. футбол не гледам и нямам симпатии към нито един от нашите, но снощи наистина се изкефих много от победата им. Та това е ЦСКа, което би миналата година Реал на Бернабеу...
Faketo
Цитат(durex @ Sep 20 2019, 10:39 ) *
Това с чужденците винаги ми се е струвало някак лицемерно. Интер 2010г. нямаше нито един италианец в 11-те, които спечелиха ШЛ, но какво от това? Това не е национален отбор, а клубен, там могат да играят всякакви от всички националности и това, че Лудогорец са избрали чужденците пред нашите момчета не означава, че не са български отбор. Браво за успеха снощи, напълниха ми душата, аз бг. футбол не гледам и нямам симпатии към нито един от нашите, но снощи наистина се изкефих много от победата им. Та това е ЦСКа, което би миналата година Реал на Бернабеу...

Лицемерно ли е ,не е ли-не змам.Ама със силен клубен футбол с чужденци страда националния отбор ,щото наши такива момчета няма много по Европата(както беше през 1994 г. примерно).Аз дори допреди десетина години не можех да стана фен на отбор на отбор извън България щото го мислех за някакъв вид измяна на родния футбол.
cheffo
Националите ни страдат, защото са слаби. Ако Лудогорец налгаше българи, нямаше да бие ЦСКА, камо ли с 5-1. Трябва много работа по детско-юношеските школи и по манталитета българските таланти, защото всички, които напоследък излизат навън се провалят тотално.
N.Roussev
Дай Боже да се класират напред,може пък и да се паднем с тях напролет!
Provenzano
Днес от 14:00 ч. ще бъде изтеглен жребия в Лига Европа и ще разберем нашият противник.
ambro
Лудогорец
Provenzano
Цитат(ambro @ Dec 16 2019, 12:31 ) *
Лудогорец

Еми честито !
radul
Дано не се изложим баш срещу тия. biggrin.gif
Faketo
Раздвоен съм ,все пак е български отбор! dry.gif
Faketo
Мачовете са на 20 февруари в България и на 27 февруари в Милано.Можем ли да организираме агитка за мача в България?
ambro
Цитат(Provenzano @ Dec 16 2019, 15:29 ) *
Еми честито !

Але, Але, Але, але
Там сме, там сме
inter_ruse
Ебаси шибания късмет. Любимия ми отбор ще играе на 50км от мен , но аз няма да мога да ги гледам.
Иначе сравнително лек жребий за нас , дано натиснем за този турнир , защото ни трябват трофеи.
Форца Интер.
N.Roussev
Честит жребий,братя нерадзури!Днес нямах възможност да гледам жребия на живо.Един приятел ми каза,но мислех че се шегува.Като го видях официално,скочих от кеф по време на лекция. crying_with_laughter-3302.gif Не беше най-доброто решение,ала такъв шанс се отдава само един път в живота!Цял ден съм в някакъв транс и сякаш не мога да осъзная какво се е случило.Вероятно ще е така още дълго време. biggrin.gif
Датата се пада супер,след сесията ми. c030.gif Нямам търпение да пуснат билетите в продажба!
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.