Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Лига Европа
Форумът на Привържениците на Интер в България > Футбол Свят > Европейски и Световни клубни турнири
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6
ТРЕНЕРА
Изгледах набързо репортажчето на миланистчетата ,защото снощи гледах Лудогорец,но ясно се видяха двете абсурдни детински грешки на Бонучи и Романьоли. Както и факта ,че Риека не спираха да нападат и изтърваха доста положения . Все пак показаха характер и взеха победата . Но играта им като цяло не е нищо особено .
Provenzano
Бонучи не е същия без Киелини и Бардзали.
N.Roussev
Мисля,че играчите им са се настроили срещу Монтела и играят така,за да форсират уволнението му.
ТРЕНЕРА
Цитат(N.Roussev @ Sep 29 2017, 22:10 ) *
Мисля,че играчите им са се настроили срещу Монтела и играят така,за да форсират уволнението му.

Това е версия на част от феновете им . Но това е глупава и смешна версия . Точно Монтела ги привлече тия играчи в Милан и то преди има няма 2 месеца .Това е абсурдна версия .
Просто голяма част от техните фенове не харесват Монтела от доста време и сега си насосват какви ли не глупави версии .
N.Roussev
Цитат(ТРЕНЕРА @ Sep 29 2017, 22:22 ) *
Това е версия на част от феновете им . Но това е глупава и смешна версия . Точно Монтела ги привлече тия играчи в Милан и то преди има няма 2 месеца .Това е абсурдна версия .
Просто голяма част от техните фенове не харесват Монтела от доста време и сега си насосват какви ли не глупави версии .

Възможно е,но Бонучи вече каза,че на моменти дори той не разбира какво точно изисква Монтела и че не е бил в такова странно положение.Пък и в Миланело вече обръщат поглед към татко Карло.
Provenzano
Абе не знам как точно стоят нещата в Италия, но почти съм сигурен, че треньорите не са като в Англия, където са мениджъри. Казвал съм го и друг път, тук има спортни директори като Аусилио, Бранка, Фасоне и т.н.
inter_ruse
браво на аталанта и гасперини. отбора въпреки ,че беше напуснат от голяма част от своите футболисти спечели групата си и то при компанията на отбори като лион и евертън.
а братовчедите с гатузо най-вероятно ще останат във втората половина на класирането в калчото :Д
Provenzano
Мердите искам да се паднат с лайногорец и да отпаднат biggrin.gif
cheffo
Играли са май с резервите Милан, въпреки че няма никакво значение. С тези отбори дето идват от ШЛ, не виждам да имат реални шансове за нещо повече от четвъртфинал и то зависи с кого ще се паднат преди това.

В интерес на истината, ние миналата година бяхме по-зле и от тях в ЛЕ.
radul
Цитат(Provenzano @ Dec 8 2017, 09:57 ) *
Мердите искам да се паднат с лайногорец и да отпаднат biggrin.gif

Точно с тях се паднаха! crying_with_laughter-3302.gif За второто, имат голям шанс да отпаднат. szyd-milan.gif Другите варианти пред тях бяха Арсенал и Спортинг Лисабон.
Provenzano
На Лудогорец шансовете им са 50/50. Мердите тоя сезон са пълна дупка, въпреки че прескочиха групата си. Според мен могат да загубят от всеки един отбор. Друг е въпроса обаче дали Херо ще съумее да ги надхитри.
N.Roussev
Хах,не мога! Голямо дерби ще става biggrin.gif
Предстои ни гигантски треньорски сблъсък-Херо срещу Гатузо.Мердите ще ги затворят в клетката,точно там,където им е мястото.Мюезина им ще им пее цял ден.Чалханолу ще вземе да се надъха,че може и гол да вкара накрая и да удари един курбан за награда.Малоумните им тифози от Италия ще обърнат селото с краката нагоре.Голямо шоу ще пада! crying_with_laughter-3302.gif
Provenzano
Гостуващите агитки на мачовете от Европа май не са в клетката.
inter_ruse
Дано са в клетката
Provenzano
Няма как, това го прилагат само в родната мила и драга "първа лига" biggrin.gif
inter_ruse
иммобиле вчера вкара хеттрик и заедно с фелипе андерсон разкъсаха стяуа.
двамата бяха фурии и вкараха много хубави голове.
чиро за 31 мача във всички турнири има 32 гола и 6 асистенции
N.Roussev
Мердите се паднаха с Арсенал.Тяхното момче Обамеянг ще ги шие яко!
Kutinkata
Цитат(N.Roussev @ Feb 23 2018, 18:49 ) *
Мердите се паднаха с Арсенал.Тяхното момче Обамеянг ще ги шие яко!

Няма да може , защото не е картотекиран . Иначе и двата отбора не са нищо особенно в момента и очаквам равностоен мач . Дано Лацио изкарат там до края , за да се уморяват повечко и да губят точки в първенството . Иначе според мен безспорния фаворит тук е Атлетико Мадрид .
N.Roussev
"Славният" полет на мердичките приключи.Арсенал ги свалиха на земята,страхотна победа с любимото ми 2:0.Гатузо ревеше напразно цял мач край страничната линия.Защо ли си мисля,че ще повтори съдбата на Пиоли и Интер през миналия сезон и след силната серия при отпадане от Лига Европа ще се сринат психологически и ще се свлекат надолу в класирането.
inter_ruse
Арсенал и те не играха нищо, но опита им помогма.
Лацио е нелепо равенство на олимпико. Дано в украйна бият.
cheffo
Mилан не играха лошо, но просто толкова са им силите в момента. Само със Сусо и Бонавентура не става.
radul
Та , дербито май ще е с другите отложени мачове szyd-milan.gif
cheffo
Съдиите се гаврят с брадчедите досега. Измислена дузпа за очевидна симулация на Уелбек и несвирена такава в следващата атака на Милан. И на Лацио по рано не им дадоха направо очеизбодна дузпа.
inter_ruse
действително бяха порязани , но и без дузпата ,арсенал щяха да ги елиминират. иначе браво на гатузо , добре си върши работата до момента smile.gif
лацио продължават напред , да се надяваме да се разминат с атлетико мадрид на жребия , с всеки друг съперник имат шанс. е ако се разминат и с арсенал и с марсилия още по-добре biggrin.gif
и последно ,много ме е яд,че дортмунд отстраниха така късметлийски аталанта. 100% бергамаските щяха да се представят по-достойно от жълто-черните.
N.Roussev
Двата Редбула са на 1/4 финал crying_with_laughter-3302.gif .Дано отпаднат заедно с руснаците още в следващия кръг.
На мен ми беше по-интересно да гледам Гатузо край тъчлинията,цял спектакъл изнесе,физиономиите му са много интересни. biggrin.gif
Kutinkata
Лацио разсипа Динамо през целия мач и можеха да бият с много повече а Имобиле се скъса да изпуска . Даже при 1:0 при едно положение на Имобиле , вратаря на Киев изби топката извън наказателното но съдията не го видя , иначе си беше червен картон и мача свършваше още тогава . Но Лацио показа , че е по класния отбор и продължиха . Милан редовно циврят против съдията , в техния форум абсолютно след всеки мач се коментират съдийте . Да , нямаше дузпа за Арсенал но и при 1:1 , на тях им трябваха 2 гола . За 2 мача те вкараха само 1 гол и то не от положение а с далечен удар , Арсенал им набута 5 гола и 2та мача ги надигра . С дузпата или без нея Арсенал беше по класния отбор и макар и без звездите в атака си продължиха без проблем .
cheffo
Така е, но мен лично винаги ме дразни като побутват силните мъже от най-доброто първенство на планетата.
N.Roussev
Колкото и да ги бутат,шампионът в този турнир е ясен-Атлетико.Дано Лацио се паднат с някой от редбулите,че да се морят повече.
ildiavolo
Цитат(Kutinkata @ Mar 16 2018, 11:08 ) *
Милан редовно циврят против съдията , в техния форум абсолютно след всеки мач се коментират съдийте . Да , нямаше дузпа за Арсенал но и при 1:1 , на тях им трябваха 2 гола . За 2 мача те вкараха само 1 гол и то не от положение а с далечен удар , Арсенал им набута 5 гола и 2та мача ги надигра . С дузпата или без нея Арсенал беше по класния отбор и макар и без звездите в атака си продължиха без проблем .

Отбелязвам, че съм фен на Милан и съм от същия този форум, в който след всеки мач се коментират съдиите. Подобно твърдение може да напише някой с леки наблюдения на форума ни. Или някой, който не взима предвид факта, че в нашия форум активността е поне 3-на на тази тук, съответно хора всякакви и мнения всякакви можеш да срещнеш. Както и да е, не ми е идеята да си мерим форумите. Често чета вашия и ви поздравявам за активността, тъй като например един форум на Арсенал в България с много повече фенове от вас по принцип, има по-ниска активност.

Относно дузпата и при 1:1 пак стигаха 2 гола. Ами не съм съгласен. Дузпата я свириха точно в момент, в който падна било то и късметлийския гол на Чалханоглу. Късметлийски, защото не всеки ден влизат от подобна дистанция. И нашите си повярваха. Бяхме ли изкарали полувремето до 0:1, шансовете ни за 0:2 и поне продължения бяха значителни. Достатъчно показателно е, че нямахме загуба този сезон в мач, в който сме повели. А снощи допуснахме 3 гола след повеждането. Не само не бяхме падали след повеждане, а и от началото на годината не бяхме допускали толкова голове. Не споря, че Арсенал бяха по-добрия отбор в двата мача, но знаем всички добре, че футболът е непредвидим и при 0:1 нищо не се знаеше. Нещата вече опираха до само още 1 гол и то след като сме повели на Емирейтс. А 1:3 чисто и просто си тръгна от тази несъществуваща дузпа. Силно се съмнявам, че щяхме да видим такъв резултат при 0:1 на полувремето.

И за да не се хейтим, защото не това е идеята, пожелавам и на вас и на нас тазгодишно класиране за ШЛ, а пък Лацио да влизат като спечелили ЛЕ. Време е цяла Италия да живне, няма да стане като стискаме палци комшиите да се наакат, нали на Вуте да му е зле...
Kutinkata
Принципно съм за отборите от Италия в Европа ( може би само без Ювентус ) и снощи нямах против и Милан да продължат макар , че се радвам , че отпаднаха само и само , защото ми се гледаше по скоро дербито на Милано . Но макар и да не пиша във вашия форум и този на Ювентус ги чета . Та във вашия се отделя адски много внимание на съдийте , без значение кой мач се коментира , снощи има поне 10 страници коментари само за съдията , без грам мнение за самата игра на двата отбора . Според мен дори и без дузпата Арсенал щеше да ви бие и снощи . Можехте да излезете второто полувреме и да им шибнете 2 гола и да си ходят но стана обратното , те ви шибнаха 2 гола и си отидохте . И двата мача ми изгледаше така сякаш когато и да вдигнат оборотите , вие изглеждахте прекалено бавни и затруднени . Много е кофти когато ти свирят толкова нелепа дузпа срещу теб но когато резултата е 5:1 в крайна сметка може би има и друга причина за загубата освен измислена дузпа .
inter_ruse
не виждам как ще се оправи тази италия.
в серия А цари немотия , преобладават наемите и т.н.
ние и вие ако стъпим в шл с такива или с подобни състави ,най-много да посрамим италия...
Provenzano
Четвъртфинали:

РБ (Лайпциг) - Олимпик Марсилия
Арсенал - ЦСКА (Москва)
Атлетико Мадрид - Спортинг
Лацио - РБ (Залцбург)

Първите мачове от следващата фаза ще се изиграят на 5 април, а реваншите са на 12-и. Финалът е на 16 май в Лион.
N.Roussev
Твърде предсказуем ми се вижда този жребий.1/2 финалистите са на 90% ясни,само в мача на Марсилия и немския редбул може да има някаква изненада.
ildiavolo
Цитат(Kutinkata @ Mar 16 2018, 13:07 ) *
Принципно съм за отборите от Италия в Европа ( може би само без Ювентус ) и снощи нямах против и Милан да продължат макар , че се радвам , че отпаднаха само и само , защото ми се гледаше по скоро дербито на Милано . Но макар и да не пиша във вашия форум и този на Ювентус ги чета . Та във вашия се отделя адски много внимание на съдийте , без значение кой мач се коментира , снощи има поне 10 страници коментари само за съдията , без грам мнение за самата игра на двата отбора . Според мен дори и без дузпата Арсенал щеше да ви бие и снощи . Можехте да излезете второто полувреме и да им шибнете 2 гола и да си ходят но стана обратното , те ви шибнаха 2 гола и си отидохте . И двата мача ми изгледаше така сякаш когато и да вдигнат оборотите , вие изглеждахте прекалено бавни и затруднени . Много е кофти когато ти свирят толкова нелепа дузпа срещу теб но когато резултата е 5:1 в крайна сметка може би има и друга причина за загубата освен измислена дузпа .

Вчера 10-те страници само за съдията не виждам кое им е неоправданото. Подобни тесли в мачове на Барса и Ювентус рядко се виждат. Не случайно днес навсякъде е пълно с коментари и на 3-ти страни за несъществуващата дузпа.

Разбира се, всичко е в кръга на хипотетичното, но 5:1 можеше и да не се случи при липса на подкрепа от съдията. И не го казвам, защото "във форума на Милан се коментират само съдиите" - има си хора, които ги коментират, има и такива, които гледат играта. Вчера просто съдията бе толкова на страната на Арсенал по една или друга причина, може дори просто от некадърност или моментна липса на концентрация и не добра преценка, че трудно можеш да коментираш нещо друго в момент, в който любимият ти отбор се е надигнал и виждаш някакви надежди за чудо. Не ви пожелавам да сте в подобна ситуация, но как бихте реагирали тук във вашия форум на подобни балтии?! Арсенал наистина по-скоро щяха да се класират и без помощ от съдията. Никой нормален не би казал, че разполагаме с по-добър отбор от тях. Ама няма как да няма горчилка от случилото се. Мисълта ми е, че това, че сме по-слабия отбор не значи, че не можем да мечтаем и, че не трябва да си отстояваме своето. Няма как да стоим и да толерастваме подобно отношение от страна на съдийската 4-ка, 6-ца или там колкото са.

Показателно е, че след първия мач гледахме основно играта и масово си признахме, че просто сме се надценили в очакванията си да бием Арсенал. Масовото мнение преди мача беше, че нямаме шансове, или поне не особени. Дори аз обяснявах на решилите да мислят победни схеми, че освен чудо, друго няма да ни помогне. И за около 2 минути повярвахме, че имаме шансове за чудо. Може да беше след 2-я ни точен удар за двата мача, може да беше на късмет, но се случи. И след 5-6 години мъка, отстъствие от Европа за дълго време (какво ви обяснявам, на едно дередже сме), всички росонери видяхме някаква искра надежда, че ще се случи това чудо и ще излезем с високи вдигнати глави на другия ден. Когато несправедливо ти отнемат това чувство, и 10 страници поздрави към съдията и майка му са малко. Ще го преживеем, не е като финал на ШЛ, едва ли дори щяхме да спечелим ЛЕ, поне Атлетико щяха да си ни бият душманската. Но случилото се снощи беше гавра с футбола, с обикновенния фен. Грозното е, че подобни изцепки се случват все по-често, все по-често някой Уелбек решава да пада, защото е духнал вятър, и все по-често все повечето съдии на всевъзможни точки по терена не виждат откровенните симулации. Вярвам, че и нерадзури и росонери не искат да гледат подобен футбол.

Колкото до играта ни, върни се и чети по времето на Монтела какво се пишеше, че и преди това. Тук там се споменава съдията (пак повтарям, доста повече активни членове на форума сме, хора всякакви, имаме си дразги дори едни с други от толкова много мнения), основно се набляга над некадърността на треньора и отделните играчи, тактиката, Калинич и т.н. Дори сега по времето на Гатузо, като се закрепихме малко, можеш да прочетеш много за грешната схема, за безличния Бонавентура, Калинич не искаме и да го чуем, оплакваме се масово от немощ в атака, Чалханоглу и Родригес също отнасят критики, дори за Сусо има спор струва ли или не, въпреки че ни е от голмайсторите и един от най-конвертируемите играчи.

Стига съм се обяснявал, ясно е, че няма да променя особено вашето мнение, както и вие трудно бихте променили моето. Желая ви успех, не колкото на нас, разбира се smile.gif И не се плашете от ШЛ, както прочетох мнение по-нагоре - ще се изложим един сезон, но ако искаме да се върнем, където бяхме, неминуемо ще минем през трудности. Видяхме феновете и на 2-та отбора, че нещата не стават толкова лесно, колкото ни се иска, било то с китайци, джигитайци или тем подобни.
Kutinkata
За този Лацио ли говорихте , че е по класен от нашия отбор ? Разбития с 4:1 от Лайпциг ... А който е гледал мача значи е видял , че последните 20 минути играчите на Лацио едва се движеха по терена , после пак да си говорим , че няма умора в тях ... Жалко , че отпаднаха и сега им остават само мачовете в Серия А .
Provenzano
Ха тия Лацио какво направиха... съсипаха ми тотото.
N.Roussev
Отпадането им не е много добра новина за нас.Видя се обаче,че нямат широчина в състава и ако бъдат натикани в тяхното поле са уязвими и издишат.Сега обаче пък им остава само Серия А.Вече не знам за кой да викам в римското дерби.
cheffo
Лацио много съмнително отпаднаха, но дано да е заради умората. Един хикс в римското дерби е идеален за нас.
Kutinkata
Лацио не играха зле срещу Лайпциг , дори при 1:1 изпуснаха не малко положения , но изведнъж всяка атака на Лайпциг влизаше , после при 4:1 Лациалите дори нямаха сили да натиснат , не успяха да измислят грам нищо смислено . В дербито на Рим съм за Рома , ако Лацио загубят след това имат гостуване на Фиорентина , мач с Самп и гостуване на Торино , а после с Аталант , а и накрая с нас ... Честно казано адски ще е трудно да се класираме в ШЛ дори според мен ако не бием в събота шансовете ни стават много малки .
inter_ruse
Цитат(Kutinkata @ Apr 13 2018, 10:51 ) *
Лацио не играха зле срещу Лайпциг , дори при 1:1 изпуснаха не малко положения , но изведнъж всяка атака на Лайпциг влизаше , после при 4:1 Лациалите дори нямаха сили да натиснат , не успяха да измислят грам нищо смислено . В дербито на Рим съм за Рома , ако Лацио загубят след това имат гостуване на Фиорентина , мач с Самп и гостуване на Торино , а после с Аталант , а и накрая с нас ... Честно казано адски ще е трудно да се класираме в ШЛ дори според мен ако не бием в събота шансовете ни стават много малки .

РБ Залцбург , а не РБ Лайпциг smile.gif
Kutinkata
Цитат(inter_ruse @ Apr 13 2018, 10:58 ) *
РБ Залцбург , а не РБ Лайпциг smile.gif

Оф да , сбъркал съм .
N.Roussev
Все фирмени отборчета-тумор за футбола.Дано Марсилия ги бият с разлика.
Kutinkata
Милан вчера победи Дюделанж с голяма мъка 1:0 с гол на Игуаин . Тоя отбор се намира в изпадащите в Люксенбург , като в първенството има 2 домакинства , които са загуби с 0:2 от Диферданч и 1:4 от Мондорф Лес Байнс ... Милан ги гледах с Каляри където можеха да падат с 3:0 първите 20 мин . Гатузо има огромен проблем там с накарването на отбора да създава положения ( колко познато за нас ) и според мен няма да завърши сезона начело на Милан .
cheffo
Милан реално нямат кой знае какви играчи. Вдигна се малко еуфория около тях, заради Игуаин и поради това че явно Гатузо успява да ги мотивира много добре за дербитата, но реално не са кой знае какво, а освен това и пейката им е по-потресаваща и от нашата.
N.Roussev
Наистина в момента Милан не представлява нищо особено.Лацио ,въпреки че запази звездите си,също е бледо копие на отбора от миналия сезон.Ето защо нямаме никакви извинения ако не влезем отново в топ 4 догодина.Днешният мач е много добра възможност да се върнем в правилния път в шампионата!
Provenzano
Гледате ли мердите? biggrin.gif
durex
Пълен смях са, иначе на нас се подиграваха за онзи ден. Сега и от ффп ще го духат.
Provenzano
За съжаление истината е, че докато продължаваме да се смеем едни на други, гобите ще са си с три класи над нас и ще отпадаме от евротурнирите, защото не можем да бием ПСВ и Олимпиакос.

Ето и евентуалните ни съперници в ЛЕ. Който и да ни се падне от тях сме длъжни да го разбием и то с разлика.

durex
Надали ще вземем турнира на сериозно, очаквам да играем предимно с резервите. Ако дай Боже стигнем 1/4 гинал, то тогава предполагам ще се вземе на сериозно и самият турнир.
Kutinkata
Милан игра с всичките си налични титуляри и трябваше да загуби само с един гол ... И не успяха да постигнат целта си срещу Олимпиякос . Иначе при 2:1 за гърците , Гатузо направи смяна ала Спалети и пусна Лаксалт на мястото на Кутроне и загуби с 3:1 . Тия италянци не се научиха де , всеки прави едни и същи грешки и му го набиват но не им дреме , след няколко дни пак си правят дъщата грешка .
Най лошото е , че ние всъщност се радваме , че сме през този ужасен отбор и то с 3 точки
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.