Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Лига Европа
Форумът на Привържениците на Интер в България > Футбол Свят > Европейски и Световни клубни турнири
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6
Luis Nazario
Здравейте,

Гонг :

От 27 януари започва свободната продажба.
Цените на билетите за мача с Интер са следните:

Централна трибуна - 90 лв.
Сектор "В", блокове 3 и 4 - 90 лв.
Сектор "В", блокове 1,2,5,6 - 75 лв.
Сектор "А"1 - 75 лв.
Сектор "Г" - 50 лв.
Трибуна "Моци" - 50 лв.

ПФК Лудогорец съобщава че феновете на Интер ще бъдат настанени в сектор "А" на "Хювефарма Арена", а сектор "Г ще бъде пуснат в продажба за привържениците на Лудогорец.

Това значе ли, че ако не съм член на фенклуба не мога да съм в "А" ???
Provenzano
Цитат(Luis Nazario @ Jan 24 2020, 09:32 ) *
Здравейте,

Гонг :

От 27 януари започва свободната продажба.
Цените на билетите за мача с Интер са следните:

Централна трибуна - 90 лв.
Сектор "В", блокове 3 и 4 - 90 лв.
Сектор "В", блокове 1,2,5,6 - 75 лв.
Сектор "А"1 - 75 лв.
Сектор "Г" - 50 лв.
Трибуна "Моци" - 50 лв.

ПФК Лудогорец съобщава че феновете на Интер ще бъдат настанени в сектор "А" на "Хювефарма Арена", а сектор "Г ще бъде пуснат в продажба за привържениците на Лудогорец.

Това значе ли, че ако не съм член на фенклуба не мога да съм в "А" ???

За да бъдеш в агитката на Интер трябва да си член на фен-клуба. Срока за подаване на заявка за билет беше до 20.01. Вчера получихме информация, че всички заявки са одобрени.
Luis Nazario
Цитат(Provenzano @ Jan 24 2020, 10:17 ) *
За да бъдеш в агитката на Интер трябва да си член на фен-клуба. Срока за подаване на заявка за билет беше до 20.01. Вчера получихме информация, че всички заявки са одобрени.


Благодаря!
Provenzano
Цитат(Luis Nazario @ Jan 24 2020, 10:21 ) *
Благодаря!

Ако имаш интерес, аз най-вероятно ще имам 1 билет в повече, но е за сектор В - 90 лв.
Luis Nazario
Цитат(Provenzano @ Jan 24 2020, 10:41 ) *
Ако имаш интерес, аз най-вероятно ще имам 1 билет в повече, но е за сектор В - 90 лв.


там не са ли резаните? А и ние сме 3ма ......незнам къде да се позиционираме при положение,че ще сме с фанелки,шалове и тн.???
Provenzano
Цитат(Luis Nazario @ Jan 24 2020, 11:01 ) *
там не са ли резаните? А и ние сме 3ма ......незнам къде да се позиционираме при положение,че ще сме с фанелки,шалове и тн.???

Фенове на домакините ще са там да, и освен това е забранено да си с артикул на гостуващия отбор.
Luis Nazario
Цитат(Provenzano @ Jan 24 2020, 11:22 ) *
Фенове на домакините ще са там да, и освен това е забранено да си с артикул на гостуващия отбор.


верно ли? аз не искам да съм с тези в един сектор, а и да не нося нищо.......доста тъпо!
Luis Nazario
Цитат(Luis Nazario @ Jan 24 2020, 12:25 ) *
верно ли? аз не искам да съм с тези в един сектор, а и да не нося нищо.......доста тъпо!


не може ли някой от фен клуба да ми вземе 3 билета? Всички ли ще ходят ?
Provenzano
Цитат(Luis Nazario @ Jan 24 2020, 12:55 ) *
не може ли някой от фен клуба да ми вземе 3 билета? Всички ли ще ходят ?

Само членовете на фен-клуба имат право да кандидатстват за билет (по-точно имаха, защото срока беше до 20.01) и то всеки член можеше да заяви само по 1 билет, не повече. Няма кой да ти вземе 3 билета за сектора на Интер. Единственият вариант е някой член да ти продаде билета си, в което много силно се съмнявам.
always_black_and_blue
Здравейте,
Фен съм на Интер и съм от Габрово. Имам билет за мача с Лудогорец в Разград на 20.02, който не е в сектора с феновете на Интер. За отиване до Разград от Габрово имам варианти, а мача както знаете е от 19.55 часа. Хотелите в Разград отдавна са резервирани и за съжаление нямам никакъв вариант за прибиране до Габрово след мача. Ако има някой от вас, който ще пътува и ще се прибира след мача в моята посока и има свободно място, ще бъда много благодарен ако има възможност да ме вземе.
Поздрави и Forza Inter!
Faketo
Интер -Леверкузен 2:1.Grande Inter, aaa?Апетита идва с яденето.Добре че им беше добър вратаря, иначе още голове щяха да влязат.Обаче като гледам Шахтир е най-силния от трите полуфиналисти(освен Ман ю и Севиля вероятно.Какво пък,тъкмо няма да ги подценяваме.Бой и напред!!! f181261444a4b611.jpg
Faketo
f181261444a4b611.jpg Браво на всички футболисти играли снощи !Когато биеш с такъв резултат няма място за критика на нищо!Конте заложи на много успешна тактика.На прага сме на един по-значим трофей.Севиля не са случаен отбор щом са стигнали до тук, но не са непобедими.С успешна тактика и те са ни вързани.Не е малък успех и да отидем на клубен европейски финал. f181261444a4b611.jpg
cheffo
Дано да го спечелим този финал. При победа май ще сме в първа урна за ШЛ. Севиля са опасни и не трябва да ги подценяваме. Все пак отстраниха и Рома и Манафите.
N.Roussev
Днес е големият ден!Чакахме този финал доста дълго и е време да счупим каръка,печелейки първи трофей от 9 години насам.Севиля наистина е супер отбор,като индивидуалности ни отстъпват,но неслучайно са хегемон в турнира.Все пак обаче мисля,че ще спечелим.Напред,момчета!FORZA INTER! ultra_inter.gif
Sashko
Цитат(N.Roussev @ Aug 21 2020, 15:23 ) *
Днес е големият ден!Чакахме този финал доста дълго и е време да счупим каръка,печелейки първи трофей от 9 години насам.Севиля наистина е супер отбор,като индивидуалности ни отстъпват,но неслучайно са хегемон в турнира.Все пак обаче мисля,че ще спечелим.Напред,момчета!FORZA INTER! ultra_inter.gif

Видяхме ги защо са хегемон на турнира. Вар пак кърти, направо думи нямам. Жалко за добрите мачове, които изиграхме.
Faketo
С много малко ,обаче ни надиграха.Бяха по-точни от нас при ударите във вратата.Ако Лукаку беше вкарал при 2:2 можеше да стане друго.Някои от нашите не бяха на висота-Ханданович,Лаутаро,Брозович. Все пак да играем на този финал не е малко.Имаме значително подобрение в играта с сравнение с края на миналогодишния сезон.Този сезон имаме силен отбор който може да се бори за скудетото или поне финал на един от двата европейски турнира. ultra_inter.gif
cheffo
Oсвен Лукаку и Галярдини изпусна доста добро положение при 2-2, но и съдията ни поряза. При дузпата трябваше да има червен картон, а след това имаше втора дузпа, която не знам защо не беше отсъдена. Пак я извърши същият защитник и там вече трябваше да бъде изгонен. Не знам защо и ръководството си мълчи. Явно са съгласни да ни го бутат така.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.